Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
FANH.. έγραψε:BOULITSA ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΝΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 27-28 ΜΕΡΕΣ!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ! Smile
ΤΩΡΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ...
ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ - ΙΧΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ -
ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΑΜΕ "ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ" ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΕΜΕΤΟ! Rolling Eyes Rolling Eyes
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΥΡΙΟ...
ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ 5 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ ΗΤΑΝ 36,5!(ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ 36,7)
ΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ???? ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΒΛΑΜΕΝΗ???? Mad Mad Mad
ΑΧΧΧΧ.....ΜΩΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ! Sad
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ Η ΦΑΓΟΥΡΑ!! ΠΠΦΦΦΦ...ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ?



γεια σου φανη!αν ειναι καλυτερα περιμενε μια μερα καθυστερησης η 2 κ το κανεις...εγω η χαζη δεν ειχα υπομονη κ το ειχα κανει την ημερα που περιμενα κ μετα απο λιγη ωρα μου ηρθε.. υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 679259 αλλα αυτην την φορα παλι δεν ξερω τι θα κανω..θα περιμενω η θα βιαστω?
ειχα κανει μπανιο στην θαλασσα τις γονιμες μερες(0χι πολλα περιπου 6)παιζει να εχω καθυστερηση απο αυτο?)ελπιζω να μην εχω απο την θαλασσα κ να ειναι απο αλλου..χαχα...
καλο ειναι που σου σταματησε η φαγουρα εφοσον την ειχες μονο οταν σου ερχοταν η περιοδος(ειναι ενα θετικο αυτο)τωρα για τον εμετο αν δεν εφαγες κατι κ σε πειραξε ισως φταιει κατι αλλο..εγω ποτρε δεν ειχα εμετο κ δεν ξερω απο αυτα..μονο βαρυστομαχια ενιωθα κ αυτο μετα απο κανα μηνα..
αντε ευχομαι να μην σου ερθει!!!!!!θα περιμενω νεα σου ε?

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φανη ευχομαι κοριτσακι μου να μην ερθει η κοκκινοσιχαμενη,να σε αφησει για τους επομενους 9 μηνες...
οσο για το τεστ,αφου εσυ τα καταφερνεις και κρατιεσαι εισαι αψογη,εγω αν ειχα παρει και το ειχα σπιτι θα το ειχα κανει...

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boulitsa και σε μας ευχομαι να τα εχουμε καταφερει...εγω κανονικα ειναι αυριο,αλλα θα περιμενω μεχρι τις 24 που ειπε ο γιατρος....
εντομεταξυ θυμαστε που σας ελεγα για τον πονο εξακολουθει να με ενοχλει κατι σε εκεινο το σημειο...τωρα τι ειναι θα δειξει....ισως το εντερο,ισως εγκυμοσυνη(που αυτο ευχομαι)ισως δεν ξερω τι αλλο...
boulitsa κι εγω ειχα μια αποβολη αλλα βιοχημικη...ενα χρονο πριν μεινω εγκυος στο γιο μου...

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 417472 κοριτσια πολυ πολυ καλη επιτυχια στα αποτελεσματα που τοσο θελετε!ειμαι και γω στο club με τη διαφορα οτι εχω καθυστερηση εδω και μια εβδομαδα..αλλα ο γιατρος μου θελει να κανω την πεμπτη εξεταση.οχι νωριτερα την 9η μερα της καθυστερησης.εγω βεβαια ειμαι σιγουρη οτι θα αδιαθετησω και δεν στεναχωριεμαι..αλλα αυτοι οι πονοι τοσες μερες δεν τους αντεχω αλλο

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
snoopy έγραψε: υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 417472 κοριτσια πολυ πολυ καλη επιτυχια στα αποτελεσματα που τοσο θελετε!ειμαι και γω στο club με τη διαφορα οτι εχω καθυστερηση εδω και μια εβδομαδα..αλλα ο γιατρος μου θελει να κανω την πεμπτη εξεταση.οχι νωριτερα την 9η μερα της καθυστερησης.εγω βεβαια ειμαι σιγουρη οτι θα αδιαθετησω και δεν στεναχωριεμαι..αλλα αυτοι οι πονοι τοσες μερες δεν τους αντεχω αλλο

αχ,,εσεις ειστε κοντα,,εγω που εχω μια εβδομαδα ακομα?πως θα περασει?ακομα δεν αχγωνομαι αλλα μολις πλησιαζει η μερα σεληνιαζομαι ενα πραγμα..προς το παρον δεν εχω πονους στην κοιλια,,μονο στην μεση αλλα εχω φαγουρα ρε κοριτσια στην κοιλια κ στο στηθος..αλλο κ τουτο..κ με ποναει..αχχχχχχ,,,υπομονη..αντε κ καλα νεα να εχουμε ολες μας!

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
happiness έγραψε:boulitsa και σε μας ευχομαι να τα εχουμε καταφερει...εγω κανονικα ειναι αυριο,αλλα θα περιμενω μεχρι τις 24 που ειπε ο γιατρος....
εντομεταξυ θυμαστε που σας ελεγα για τον πονο εξακολουθει να με ενοχλει κατι σε εκεινο το σημειο...τωρα τι ειναι θα δειξει....ισως το εντερο,ισως εγκυμοσυνη(που αυτο ευχομαι)ισως δεν ξερω τι αλλο...
boulitsa κι εγω ειχα μια αποβολη αλλα βιοχημικη...ενα χρονο πριν μεινω εγκυος στο γιο μου...



μακαρι να ειναι εγκυμοσυνη κοριτσακι μου..το φανταζεσαι μια-μια να ανακοινωνουμε εγκυμοσυνη?τι ωραια που θα ηταν!αλλα εγω νομιζω οτι δεν θα ειναι ουτε αυτην την φορα αν κ ειναι η 2 προσπαθεια μετα την αποξεση αλλα με εχει πιασει τωρα μια βλακεια αν επαθα κατι απο την αποξεση κ δεν πιανω..ακου τι περναει απο το μυαλο μου!ουφφφφ.. υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 679259 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 679259 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 679259 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 679259

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην σκεφτεσαι ετσι..και γω εκανα αποξεση πριν καποιους μηνες αλλα δεν εχει να κανει..το μυαλουδακι σου παιζει σεναρια τωρα οπως και μενα να λεω την αληθεια αλλα οχι πως αγχωνομαι πολυ..ειμαι 1000%σιγουρη πως θα αδιαθετισω

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
snoopy έγραψε:μην σκεφτεσαι ετσι..και γω εκανα αποξεση πριν καποιους μηνες αλλα δεν εχει να κανει..το μυαλουδακι σου παιζει σεναρια τωρα οπως και μενα να λεω την αληθεια αλλα οχι πως αγχωνομαι πολυ..ειμαι 1000%σιγουρη πως θα αδιαθετισω


το μυαλο δουλευει απο μονο του..τι να κανω κ εγω με τοσα που εχω περασει?ευχομαι να μην αδιαθετησεις ουτε εσυ αλλα ουτε κ εγω!αλλα κ παλι να μην μας παρει απο κατω γιατι οσο αχγωνομαστε δεν θα ερχεται..το αγχος παιζει σημαντικο ρολο στην συλληψη..αντε να δουμε τι θα γινει...

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σου πω την αληθεια εμεις δεν το προσπαθουμε απλα εχω καθυστερηση..γιαυτο λεω δεν αγχωνομαι γιατι δεν το επιδιωκα..τωρα με ολη μου την καρδια να ερθει το αποτελεσμα που περιμενεις και συ αλλα και ολες οι εν δυναμη μελλοντικες μανουλες υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 417472

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου. Μαζί σας κι εγώ. Θεωρητικά περιμένω να αδιαθετήσω τη Δευτέρα, αλλά όπως κάθε μηνα, είναι βάσανο αυτή η αναμονή. Δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου. Κάθε μήνα, μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο αρχίζει η αγωνία και ό,τι και να κάνω δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου (και πιστέψτε με, προσπαθώ πολύ).

Προσπαθώ να καταλάβω συμπτώματα και τέτοιες βλακείες, παρόλο που ξέρω ότι συνήθως δεν υπάρχουν τόσο νωρίς. Το μόνο που έχω πάντα είναι πρησμένο στήθος μετά την ωορηξία.

Έχω δυο παλίνδρομες στο ιστορικό μου και το πρόβλημα διορθώθηκε. Απλά μετά την υστεροσκόπηση που έκανα αντί να βλέπω περίοδο μπαμ και κάτω όπως πριν, βλέπω 1-2 μέρες ίχνη και μετά κανονική περίοδο. Και κάθε φορά ελπίζω τα ίχνη να είναι αίμα εμφύτευσης και όχι αρχή περιόδου. Είναι πολύ ψυχοφθόρο ρε κορίτσια. Sad

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
snoopy έγραψε:να σου πω την αληθεια εμεις δεν το προσπαθουμε απλα εχω καθυστερηση..γιαυτο λεω δεν αγχωνομαι γιατι δεν το επιδιωκα..τωρα με ολη μου την καρδια να ερθει το αποτελεσμα που περιμενεις και συ αλλα και ολες οι εν δυναμη μελλοντικες μανουλες υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 417472


σε ευχαριστω πολυ..κ εσενα σου ευχομαι οτι επιθυμεις λοιπον.. Smile

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου. Μαζί σας κι εγώ. Θεωρητικά περιμένω να αδιαθετήσω τη Δευτέρα, αλλά όπως κάθε μηνα, είναι βάσανο αυτή η αναμονή. Δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου. Κάθε μήνα, μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο αρχίζει η αγωνία και ό,τι και να κάνω δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου (και πιστέψτε με, προσπαθώ πολύ).

Προσπαθώ να καταλάβω συμπτώματα και τέτοιες βλακείες, παρόλο που ξέρω ότι συνήθως δεν υπάρχουν τόσο νωρίς. Το μόνο που έχω πάντα είναι πρησμένο στήθος μετά την ωορηξία.

Έχω δυο παλίνδρομες στο ιστορικό μου και το πρόβλημα διορθώθηκε. Απλά μετά την υστεροσκόπηση που έκανα αντί να βλέπω περίοδο μπαμ και κάτω όπως πριν, βλέπω 1-2 μέρες ίχνη και μετά κανονική περίοδο. Και κάθε φορά ελπίζω τα ίχνη να είναι αίμα εμφύτευσης και όχι αρχή περιόδου. Είναι πολύ ψυχοφθόρο ρε κορίτσια. Sad



συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι καθε μηνα ειναι ψυχοφθορο..εμεις που το ζουμε μπορουμε κ καταλαβαινουμε καλυτερα..κ εγω ειχα μια παλινδρομη κ ειχα κανει εξετασεις κ δεν βρεθηκε τιποτα κ ομως ακομα φοβαμαι μην ξανασυμβει κατι..ελπιζω να ηταν τυχαιο γεγονος βεβαια κ να μην μου τυχει παλι..προσπαθω οσο μπορω βεβαια να ειμαι αισιοδοξη..το παλευω..

τωρα για τα συμπτωματα δυστυχως δεν διαφερουν κ πολυ απο την περιοδο γιαυτο δεν μπορουμε να ξερουμε παρα μονο να περιμενουμε..κ αυτη η αναμονη ειναι βασανιστικη κ το ξερεις κ εσυ πολυ καλα..ευχομαι να μας πανε ολα καλα! Smile Smile

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και απο μενα!κοιμηθηκε η μικρη και βρηκα ευκαιρια... Very Happy ακομα τιποτα.8ημερα καθυστερησης μαζι και ο πονος.μια ποναω μια τιποτα!σαν μια οποιαδηποτε μερα!υπομονη μεχρι αυριο που μου ειπε ο doctor! Embarassed

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boulitsa έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου. Μαζί σας κι εγώ. Θεωρητικά περιμένω να αδιαθετήσω τη Δευτέρα, αλλά όπως κάθε μηνα, είναι βάσανο αυτή η αναμονή. Δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου. Κάθε μήνα, μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο αρχίζει η αγωνία και ό,τι και να κάνω δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου (και πιστέψτε με, προσπαθώ πολύ).

Προσπαθώ να καταλάβω συμπτώματα και τέτοιες βλακείες, παρόλο που ξέρω ότι συνήθως δεν υπάρχουν τόσο νωρίς. Το μόνο που έχω πάντα είναι πρησμένο στήθος μετά την ωορηξία.

Έχω δυο παλίνδρομες στο ιστορικό μου και το πρόβλημα διορθώθηκε. Απλά μετά την υστεροσκόπηση που έκανα αντί να βλέπω περίοδο μπαμ και κάτω όπως πριν, βλέπω 1-2 μέρες ίχνη και μετά κανονική περίοδο. Και κάθε φορά ελπίζω τα ίχνη να είναι αίμα εμφύτευσης και όχι αρχή περιόδου. Είναι πολύ ψυχοφθόρο ρε κορίτσια. Sad



συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι καθε μηνα ειναι ψυχοφθορο..εμεις που το ζουμε μπορουμε κ καταλαβαινουμε καλυτερα..κ εγω ειχα μια παλινδρομη κ ειχα κανει εξετασεις κ δεν βρεθηκε τιποτα κ ομως ακομα φοβαμαι μην ξανασυμβει κατι..ελπιζω να ηταν τυχαιο γεγονος βεβαια κ να μην μου τυχει παλι..προσπαθω οσο μπορω βεβαια να ειμαι αισιοδοξη..το παλευω..

τωρα για τα συμπτωματα δυστυχως δεν διαφερουν κ πολυ απο την περιοδο γιαυτο δεν μπορουμε να ξερουμε παρα μονο να περιμενουμε..κ αυτη η αναμονη ειναι βασανιστικη κ το ξερεις κ εσυ πολυ καλα..ευχομαι να μας πανε ολα καλα! Smile Smile

Να'σαι καλά κοπέλα μου. Κι εγώ το εύχομαι για όλες μας. Άντε, να έχουμε σύντομα όλες πρόωρο Χριστουγεννιάτικο δωράκι Very Happy

υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy5_k έγραψε:
boulitsa έγραψε:
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου. Μαζί σας κι εγώ. Θεωρητικά περιμένω να αδιαθετήσω τη Δευτέρα, αλλά όπως κάθε μηνα, είναι βάσανο αυτή η αναμονή. Δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου. Κάθε μήνα, μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο αρχίζει η αγωνία και ό,τι και να κάνω δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου (και πιστέψτε με, προσπαθώ πολύ).

Προσπαθώ να καταλάβω συμπτώματα και τέτοιες βλακείες, παρόλο που ξέρω ότι συνήθως δεν υπάρχουν τόσο νωρίς. Το μόνο που έχω πάντα είναι πρησμένο στήθος μετά την ωορηξία.

Έχω δυο παλίνδρομες στο ιστορικό μου και το πρόβλημα διορθώθηκε. Απλά μετά την υστεροσκόπηση που έκανα αντί να βλέπω περίοδο μπαμ και κάτω όπως πριν, βλέπω 1-2 μέρες ίχνη και μετά κανονική περίοδο. Και κάθε φορά ελπίζω τα ίχνη να είναι αίμα εμφύτευσης και όχι αρχή περιόδου. Είναι πολύ ψυχοφθόρο ρε κορίτσια. Sad
και γω με τη σειρα μου οτι καλυτερο!!!να ερθει το μωρο που τοσο επιθυμεις Very Happy


συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι καθε μηνα ειναι ψυχοφθορο..εμεις που το ζουμε μπορουμε κ καταλαβαινουμε καλυτερα..κ εγω ειχα μια παλινδρομη κ ειχα κανει εξετασεις κ δεν βρεθηκε τιποτα κ ομως ακομα φοβαμαι μην ξανασυμβει κατι..ελπιζω να ηταν τυχαιο γεγονος βεβαια κ να μην μου τυχει παλι..προσπαθω οσο μπορω βεβαια να ειμαι αισιοδοξη..το παλευω..

τωρα για τα συμπτωματα δυστυχως δεν διαφερουν κ πολυ απο την περιοδο γιαυτο δεν μπορουμε να ξερουμε παρα μονο να περιμενουμε..κ αυτη η αναμονη ειναι βασανιστικη κ το ξερεις κ εσυ πολυ καλα..ευχομαι να μας πανε ολα καλα! Smile Smile

Να'σαι καλά κοπέλα μου. Κι εγώ το εύχομαι για όλες μας. Άντε, να έχουμε σύντομα όλες πρόωρο Χριστουγεννιάτικο δωράκι Very Happy

υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 377361

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!


υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 727892 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 727892 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 727892 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 727892 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 727892 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 727892

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εισαι πολυ γλυκια!!!!και ειμαι σιγουρη πως ευχεσαι με πολυ αγαπη υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 417472 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 417472

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
snoopy έγραψε:εισαι πολυ γλυκια!!!!και ειμαι σιγουρη πως ευχεσαι με πολυ αγαπη υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 417472 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 417472


Να εισαι!! Γιατι καταλαβαινω τον ποθο σας! σου ευχομαι να εισαι...βλεπω και πολυημερη καθυστερηση.....μου μυριζει...μακαρι!!!!! υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 2 215994

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου. Μαζί σας κι εγώ. Θεωρητικά περιμένω να αδιαθετήσω τη Δευτέρα, αλλά όπως κάθε μηνα, είναι βάσανο αυτή η αναμονή. Δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου. Κάθε μήνα, μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο αρχίζει η αγωνία και ό,τι και να κάνω δεν μπορώ να το βγάλω απ' το μυαλό μου (και πιστέψτε με, προσπαθώ πολύ).

Προσπαθώ να καταλάβω συμπτώματα και τέτοιες βλακείες, παρόλο που ξέρω ότι συνήθως δεν υπάρχουν τόσο νωρίς. Το μόνο που έχω πάντα είναι πρησμένο στήθος μετά την ωορηξία.

Έχω δυο παλίνδρομες στο ιστορικό μου και το πρόβλημα διορθώθηκε. Απλά μετά την υστεροσκόπηση που έκανα αντί να βλέπω περίοδο μπαμ και κάτω όπως πριν, βλέπω 1-2 μέρες ίχνη και μετά κανονική περίοδο. Και κάθε φορά ελπίζω τα ίχνη να είναι αίμα εμφύτευσης και όχι αρχή περιόδου. Είναι πολύ ψυχοφθόρο ρε κορίτσια. Sad
ευχομαι να εχεις θετικα αποτελεσματα....οντως ειναι πολυ ψυχοφθορο,αλλα δεν αποβαλετε με τιποτα ,αυτο το αγχος και η αγωνια ...

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εμενα απο σημερα αρχιζει η αντιστροφη μετρηση...ειπα να περιμενω μεχρι τις 24 που ειπε ο ντοκ ....και μετα θα κανω κατευθειαν χοριακη αν δεν ερθει...που καλυτερα να μην ερθει...αντε να δουμε...

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω πολυκυστικες χρονια τωρα.τους περασμενους 3 μηνες εκανα θεραπεια με χαπια και οπως καταλαβαινετε ειχα κανονικα περιοδο.αδιαθετησα 5 αυγουστου και απο τοτε δεν πηρα χαπια(οχι αντισυλλιπτικα απλα ρυθμιζουν τον κυκλο χωρις αντισυλλιψη).περιμενα 5 σεπτεμβρη και ακομη τιποτα.αρνουμαι να κανω τεστ δεν παω στο γιατο δεν κανω τιποτα!!!!βαρεθηκα.τοσο γρηγορα γαμωτο επανηλθαν οι πολυκυστικες???αρχες αυγουστου ειχα παει στη γιατρο μου και μου ειχε πει οτι οι ωοθηκες μου ειναι πεντακαθαρες!!!ελεος πια

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fouskitsa έγραψε:εχω πολυκυστικες χρονια τωρα.τους περασμενους 3 μηνες εκανα θεραπεια με χαπια και οπως καταλαβαινετε ειχα κανονικα περιοδο.αδιαθετησα 5 αυγουστου και απο τοτε δεν πηρα χαπια(οχι αντισυλλιπτικα απλα ρυθμιζουν τον κυκλο χωρις αντισυλλιψη).περιμενα 5 σεπτεμβρη και ακομη τιποτα.αρνουμαι να κανω τεστ δεν παω στο γιατο δεν κανω τιποτα!!!!βαρεθηκα.τοσο γρηγορα γαμωτο επανηλθαν οι πολυκυστικες???αρχες αυγουστου ειχα παει στη γιατρο μου και μου ειχε πει οτι οι ωοθηκες μου ειναι πεντακαθαρες!!!ελεος πια


θελεις να εισαι?? Smile

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fouskitsa έγραψε:εχω πολυκυστικες χρονια τωρα.τους περασμενους 3 μηνες εκανα θεραπεια με χαπια και οπως καταλαβαινετε ειχα κανονικα περιοδο.αδιαθετησα 5 αυγουστου και απο τοτε δεν πηρα χαπια(οχι αντισυλλιπτικα απλα ρυθμιζουν τον κυκλο χωρις αντισυλλιψη).περιμενα 5 σεπτεμβρη και ακομη τιποτα.αρνουμαι να κανω τεστ δεν παω στο γιατο δεν κανω τιποτα!!!!βαρεθηκα.τοσο γρηγορα γαμωτο επανηλθαν οι πολυκυστικες???αρχες αυγουστου ειχα παει στη γιατρο μου και μου ειχε πει οτι οι ωοθηκες μου ειναι πεντακαθαρες!!!ελεος πια
να καταλαβω!εχεις καθυστερηση ετσι?και αρκετη!γιατι εισαι τοσο σιγουρη και δεν κανεις μια χοριακη?

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:
fouskitsa έγραψε:εχω πολυκυστικες χρονια τωρα.τους περασμενους 3 μηνες εκανα θεραπεια με χαπια και οπως καταλαβαινετε ειχα κανονικα περιοδο.αδιαθετησα 5 αυγουστου και απο τοτε δεν πηρα χαπια(οχι αντισυλλιπτικα απλα ρυθμιζουν τον κυκλο χωρις αντισυλλιψη).περιμενα 5 σεπτεμβρη και ακομη τιποτα.αρνουμαι να κανω τεστ δεν παω στο γιατο δεν κανω τιποτα!!!!βαρεθηκα.τοσο γρηγορα γαμωτο επανηλθαν οι πολυκυστικες???αρχες αυγουστου ειχα παει στη γιατρο μου και μου ειχε πει οτι οι ωοθηκες μου ειναι πεντακαθαρες!!!ελεος πια


θελεις να εισαι?? Smile
εμ για να παλευω να φτιαξω το προβλημα ελεγα να κανω ενα δευτερο τωρα που ο γιος μου πηγε αισιως 2.5 χρονων!αλλα κατι μεσα μου μου λεει οτι δεν ειμαι.κουραστηκα πολυ με τις πολυκυστικες.ειναι πολυ εκνευριστικο πραγμα

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
snoopy έγραψε:
fouskitsa έγραψε:εχω πολυκυστικες χρονια τωρα.τους περασμενους 3 μηνες εκανα θεραπεια με χαπια και οπως καταλαβαινετε ειχα κανονικα περιοδο.αδιαθετησα 5 αυγουστου και απο τοτε δεν πηρα χαπια(οχι αντισυλλιπτικα απλα ρυθμιζουν τον κυκλο χωρις αντισυλλιψη).περιμενα 5 σεπτεμβρη και ακομη τιποτα.αρνουμαι να κανω τεστ δεν παω στο γιατο δεν κανω τιποτα!!!!βαρεθηκα.τοσο γρηγορα γαμωτο επανηλθαν οι πολυκυστικες???αρχες αυγουστου ειχα παει στη γιατρο μου και μου ειχε πει οτι οι ωοθηκες μου ειναι πεντακαθαρες!!!ελεος πια
να καταλαβω!εχεις καθυστερηση ετσι?και αρκετη!γιατι εισαι τοσο σιγουρη και δεν κανεις μια χοριακη?
γιατι φοβαμαι οτι θα βγει αρνητικη και θα απογοητευτω.με εχει πιασει μια αρνηση αλλο πραγμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις