Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
104 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 104 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
happiness έγραψε:ναι κι εγω οσες φορες εχω κανει το clear blue παιρνω,δεν εχει βγει ποτε λαθος και πιστεψε με εχω κανει απειρα και παντα νωριτερα απο την καθυστερηση,οποτε θα εδειχνε πιστευω και σε σενα...να τον παρεις γιατι μπορει να ειναι καμια κυστουλα,το εχεις σκεφτει αυτο..μην το αφηνεις...
οσο για την ωορρηξια την καταλαβαινω γιατι λογω ενδομητριωσης με πιανει πονος και επισης ποναει η μεση μου εκεινη τη μερα,αλλα ο ντοκ μου ειπε επισης οτι οταν ξεκιναω να ποναω τοτε ξεκιναει και η ωορρηξια η οποια ολοκληρωνεται στο επομενο 3ημερο
Ναι κι εγώ το εμπιστεύομαι το clearblue, γι' αυτό και δεν πιστεύω να είμαι έγκυος. Όχι ότι δεν υπάρχει πιθανότητα, αλλά μετά από ένα τεστ αρνητικό... Τον Ιούλιο πήγα στο γιατρό και με κοίταξε και για κύστη και είπε πως ήμουν καθαρή. Τώρα, τι να πω... Τεσπα, δε θα το κουράσω άλλο, θα προσπαθήσω όσο γίνεται να το βγάλω από το μυαλό μου και λογικά θα έρθει περίοδος μέχρι τη Δευτέρα. Αν όχι, θα το ψάξω περισσότερο...
Ναι, κι εγώ τα ίδια συμπτώματα έχω στην ωορρηξία, μόνο που σε μένα δεν σταμάτησαν από τότε... υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 911307

Πάντως, είχατε δυσκολίες στη σύλληψη και σε αγχώνει τόσο ώστε να κοιτάζεις ωορρηξίες και τα σχετικά; Γιατί αν όχι, τότε θα σου πρότεινα να αποβάλλεις τη σκέψη από το μυαλό σου και όλα θα γίνουν! Όπως και να 'χει, σου εύχομαι ένα τελείως θετικό τεστάκι!!!!!! υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 215994

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω θεμα με ενδομητριωση,και ειναι παλι σε εξαρση παρ'ολο που με καθαρισε λιγο στη μια ωοθηκη...(εχω προβλημα και στις 2)...στην 1η εγκμοσυνη εμεινα σε εξι μηνες(3 μηνες μετα την σαλπιγγογραφια)αυτη κατεληξε σε βιοχημικη και μετα εκανα 1 χρονο για να ξαναμεινω στο γιο μου

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
happiness έγραψε:εχω θεμα με ενδομητριωση,και ειναι παλι σε εξαρση παρ'ολο που με καθαρισε λιγο στη μια ωοθηκη...(εχω προβλημα και στις 2)...στην 1η εγκμοσυνη εμεινα σε εξι μηνες(3 μηνες μετα την σαλπιγγογραφια)αυτη κατεληξε σε βιοχημικη και μετα εκανα 1 χρονο για να ξαναμεινω στο γιο μου

Αφού είδες ότι τα κατάφερες τόσο καλά μέχρι τώρα, νομίζω ότι θα ξέρεις ότι μπορείς να τα καταφέρεις και πάλι! Εγώ στο εύχομαι το συντομότερο!!! υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εχω να δηλωσω οτι εχω συχνοουρια απο το πρωι και εκανα τεστακι και βγηκε αρνητικο...βεβαια ειχα παει τοσες φορες προς νερου μου και το εκανα και καπως βιαστικα γιατι ηθελε να μπει ο μικρος στην τουαλετα και δεν ξερω αν ειναι σωστο το αποτελεσμα ή λαθος...θα αφησω να κανω το αλλο(αν δεν ερθει η σιχαμενη) το πρωι...παντως μεχρι τωρα τιποτα και ουτε υγρα που εχω αλλες φορες 1-2 μερες πριν....

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:
happiness έγραψε:εχω θεμα με ενδομητριωση,και ειναι παλι σε εξαρση παρ'ολο που με καθαρισε λιγο στη μια ωοθηκη...(εχω προβλημα και στις 2)...στην 1η εγκμοσυνη εμεινα σε εξι μηνες(3 μηνες μετα την σαλπιγγογραφια)αυτη κατεληξε σε βιοχημικη και μετα εκανα 1 χρονο για να ξαναμεινω στο γιο μου

Αφού είδες ότι τα κατάφερες τόσο καλά μέχρι τώρα, νομίζω ότι θα ξέρεις ότι μπορείς να τα καταφέρεις και πάλι! Εγώ στο εύχομαι το συντομότερο!!! υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 377361
ευχαριστω κοριτσακι μου....!!!

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
happiness έγραψε:εχω να δηλωσω οτι εχω συχνοουρια απο το πρωι και εκανα τεστακι και βγηκε αρνητικο...βεβαια ειχα παει τοσες φορες προς νερου μου και το εκανα και καπως βιαστικα γιατι ηθελε να μπει ο μικρος στην τουαλετα και δεν ξερω αν ειναι σωστο το αποτελεσμα ή λαθος...θα αφησω να κανω το αλλο(αν δεν ερθει η σιχαμενη) το πρωι...παντως μεχρι τωρα τιποτα και ουτε υγρα που εχω αλλες φορες 1-2 μερες πριν....


εγω εχω ακουσει οτι δεν πρεπει τουλαχιστον να μην εχεις ουρησει για 3 ωρες κ ουτε νερο να εχεις πιει γιατι ειναι αραια τα ουρα..αν δεν σου ερθει επανελαβε για να εισαι σιγουρη..φιλακια!!κ καλη επιτυχια! Smile Smile

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εχω μπερδευτει...ξανακοιταξα μετα απο λιγο το τεστ και εδειχνε αχνο θετικο,οποτε κανω και το αλλο το οποιο εδειχνε πολυ μα παρα πολυ αχνο θετικο...με το ζορι το εβλεπες κατω απο την λαμπα,πηρα τον ντοκ και μου ειπε να κανω τη δευτερα χοριακη,αλλα μεχρι τοτε θα σκασω...δεν ξερω ειμαι, δεν ειμαι....εντομεταξυ η συχνοουρια καλα κρατει και μολις πιο και νερο παω καθε 20 λεπτο...

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
happiness έγραψε:κοριτσια εχω μπερδευτει...ξανακοιταξα μετα απο λιγο το τεστ και εδειχνε αχνο θετικο,οποτε κανω και το αλλο το οποιο εδειχνε πολυ μα παρα πολυ αχνο θετικο...με το ζορι το εβλεπες κατω απο την λαμπα,πηρα τον ντοκ και μου ειπε να κανω τη δευτερα χοριακη,αλλα μεχρι τοτε θα σκασω...δεν ξερω ειμαι, δεν ειμαι....εντομεταξυ η συχνοουρια καλα κρατει και μολις πιο και νερο παω καθε 20 λεπτο...

Κουκλίτσα μου μάλλον είναι θετικό εφόσον έδειξε αχνη γραμμή. Να δεις που άμα το κανείς ξανά το πρωί θα δείξει πιο καλά! Αντε με το καλό! υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 50580

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να κανεις ενα πρωινο τεστακι...αν βγηκε αχνο πολυ αχνο τωρα ,το πρωι θσ φανει κατι παραπανω....αλλα για να μην μπεις σε αυτο το λουκι κανε μια χοριακη και θα εχεις σιγουρη απαντηση....σου ευχομαι θετικα αποτελεσματα παντα!!!! υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 215994

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστω βρε κοριτσακια μου κι εγω αυτο σκεφτομαι να κανω μια χοριακη να ειμαι σιγουρη....

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
happiness έγραψε:κοριτσια εχω μπερδευτει...ξανακοιταξα μετα απο λιγο το τεστ και εδειχνε αχνο θετικο,οποτε κανω και το αλλο το οποιο εδειχνε πολυ μα παρα πολυ αχνο θετικο...με το ζορι το εβλεπες κατω απο την λαμπα,πηρα τον ντοκ και μου ειπε να κανω τη δευτερα χοριακη,αλλα μεχρι τοτε θα σκασω...δεν ξερω ειμαι, δεν ειμαι....εντομεταξυ η συχνοουρια καλα κρατει και μολις πιο και νερο παω καθε 20 λεπτο...

Κουκλίτσα μου!!! υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 417472
Κάνε καλύτερα μια χοριακή! Να σε ρωτήσω κάτι επί τούτου, πόση ώρα μετά εμφανίστηκε η αχνή γραμμή στα τεστάκια; Διότι στα clearblue οι οδηγίες λένε ότι μετά το 10λεπτο να μη λαμβάνουμε υπόψιν το αποτέλεσμα.. Rolling Eyes
Θα σου πω εγώ τι έπαθα στο τεστάκι που έκανα χτες. Ήταν καθαρά αρνητικό στο 10λεπτο (οπότε το θεωρώ αρνητικό) αλλά δεν το πέταξα εκείνη την ώρα, έπεσα και κοιμήθηκα (το έκανα μέσα στη νύχτα αφού ξύπνησα για τουαλέτα) και 3-4 ώρες μετά όταν πήγα να το πετάξω είχε εμφανιστεί μια πολύ αχνή γραμμούλα. Παρόλα αυτά, δεν το λαμβάνω υπόψιν διότι ρώτησα μια φίλη μου που έχει κάνει πολλά τεστ (βέβαια δεν ξέρω ποιας μάρκας) και μου είπε ότι σε κάποιες περιπτώσεις της είχε εμφανιστεί αχνή γραμμούλα μετά από ώρες ενώ δεν ήταν έγκυος τελικά. Προφανώς γι' αυτό γράφει το τεστ για το 10λεπτο. Βέβαια εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί να συμβαίνει αυτό... Rolling Eyes
Όπως και να έχει κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Εγώ ελπίζω και εύχομαι εσύ -όπως και όλες οι κοπέλες εδώ μέσα- να βρίσκεσαι στην αρχή μιας γλυκιάς-γλυκιάς εγκυμοσύνης!!! υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 379767

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και στο γιο μου οταν ειχα κανει το 1ο τεστ ειχε αχνη γραμμη και το ειδα μετα απο ωρα(εκεινο ηταν predictor) και μετα ειχα κανει clear blue και ειχε βγει πεντακαθαρο +
τελος στο 1ο που εκανα σημερα το ειδα μετα απο ωρες,στο 2ο φαινοταν απο την αρχη αλλα πολυ αχνη με δυσκολια το εβλεπες στο φως και μετα απο λιγη ωρα φαινοταν λιγο περισσοτερο...αλλα επειδη ηταν ετσι γι'αυτο δεν ειμαι και σιγουρη...αυριο σιγουρα χοριακη δεν μπορω να σκεφτομαι αλλο...ειμαι δεν ειμαι....
αλλα ετσι κι αλλιως και η σιχαμενη δεν εχει κανει την εμφανιση της....

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
happiness έγραψε:και στο γιο μου οταν ειχα κανει το 1ο τεστ ειχε αχνη γραμμη και το ειδα μετα απο ωρα(εκεινο ηταν predictor) και μετα ειχα κανει clear blue και ειχε βγει πεντακαθαρο +
τελος στο 1ο που εκανα σημερα το ειδα μετα απο ωρες,στο 2ο φαινοταν απο την αρχη αλλα πολυ αχνη με δυσκολια το εβλεπες στο φως και μετα απο λιγη ωρα φαινοταν λιγο περισσοτερο...αλλα επειδη ηταν ετσι γι'αυτο δεν ειμαι και σιγουρη...αυριο σιγουρα χοριακη δεν μπορω να σκεφτομαι αλλο...ειμαι δεν ειμαι....
αλλα ετσι κι αλλιως και η σιχαμενη δεν εχει κανει την εμφανιση της....

Κοριτσάκι άμα το 2ο έδειξε από την αρχή έστω και αχνή γραμμούλα τότε λογικά είσαι έγκυος! υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 654316 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 654316 υπαρχει τεστ εγκυμοσυνης που να δειχνει μετα την πιθανη συλληψη? - Σελίδα 4 654316 Οκ οκ, καλύτερα να κάνεις τη χοριακή για να ξεκαθαρίσεις την κατάσταση! Θα πας αύριο; Πότε θα έχεις αποτελέσματα; Άντε γιατί έχουμε και αγωνία! Laughing

Για την ιστορία, δεν είπα ότι άμα φανεί μετά από ώρες η γραμμούλα σημαίνει ότι δεν είσαι έγκυος. Σε πολλές περιπτώσεις είναι σωστό το αποτέλεσμα, απλά είναι πολύ αρχή της εγκυμοσύνης και η χοριακή είναι ακόμα πολύ χαμηλή. Αλλά, απ' ότι καταλαβαίνω, αν περάσει ο προτεινόμενος χρόνος χάνεται και η εγκυρότητα του τεστ. Μπορεί να δείξει σωστά αλλά μπορεί και λάθος. Εύχομαι σε σένα να έδειξε σωστά!!! Smile



Έχει επεξεργασθεί από τον/την crazymommy στις Παρ Σεπ 23, 2011 12:31 pm, 1 φορά

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λεω να παω αυριο το πρωι σιγα μην περιμενω μεχρι τη δευτερα που λεει ο ντοκ...λογικα μεχρι το μεσημερακι θα εχω και τα αποτελεσματα

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
happiness έγραψε:λεω να παω αυριο το πρωι σιγα μην περιμενω μεχρι τη δευτερα που λεει ο ντοκ...λογικα μεχρι το μεσημερακι θα εχω και τα αποτελεσματα

Χιχιχιχ! Να πας να πας!!! Είπαμε να μην περιμένουμε!!! Wink

Τη Δευτέρα αν δεν έχει έρθει και σε μένα θα πάω κι εγώ για να ξεκαθαρίσω πια τα πράγματα. Και όπως και να 'χει θα πρέπει πλέον να μιλήσω και με το γιατρό. Εκτός κι αν έρθει μέσα στο σ/κ και ηρεμήσει η κοιλιά μου...

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΕ ΧΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ...ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ! Rolling Eyes Rolling Eyes
ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 21/09 Crying or Very sad Crying or Very sad
1η ΚΑΙ 2η ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ) Embarassed ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ!
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ Ή ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ....ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΕΙ!

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
happiness έγραψε:κοριτσια εχω μπερδευτει...ξανακοιταξα μετα απο λιγο το τεστ και εδειχνε αχνο θετικο,οποτε κανω και το αλλο το οποιο εδειχνε πολυ μα παρα πολυ αχνο θετικο...με το ζορι το εβλεπες κατω απο την λαμπα,πηρα τον ντοκ και μου ειπε να κανω τη δευτερα χοριακη,αλλα μεχρι τοτε θα σκασω...δεν ξερω ειμαι, δεν ειμαι....εντομεταξυ η συχνοουρια καλα κρατει και μολις πιο και νερο παω καθε 20 λεπτο...


απο την στιγμη που εκανες κ δευτερο κ εδειξε αχνη γραμμουλα ειναι θετικο..!κανε μια χοριακη κ εκει θα σιγουρευτεις, ασε που εισαι σιγουρα!αντε μπραβο!χαρηκα πολυ!κ στα δικα μας! Smileαντε περιμενουμε νεα σου..εχουμε κ εμεις αγωνια!
α,,ποτε εκανες το τεστ?πριν την αναμενομενη περιοδο κ ποσες μερες?ρωταω κ εγω για να ξερω.. Smile Smile το κλιαρ μπλου εκανες?

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
FANH.. έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΕ ΧΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ...ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ! Rolling Eyes Rolling Eyes
ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 21/09 Crying or Very sad Crying or Very sad
1η ΚΑΙ 2η ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ) Embarassed ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ!ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ!
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ Ή ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ....ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΕΙ!



δεν πειραζει κοριτσακι μου..μην το βαζεις κατω κ μην απογοητευεσαι..ξεκινας κ παλι! Smile Smile χωρις αγχος κ χωρις μετρημα..μονο 3 μερες σου κρατησε?παντα ετσι ηταν η μονο τωρα?περιεργο κ αυτο..

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοριτσακια μου σε 4 μερες περιμενω αλλα λεω να μην κανω τεστ απο πριν γιατι φοβαμαι..να αφησω να εχω καθυστερηση πρωτα(αν εχω)κ μετα..αλλα παλι δεν ξερω,,ισως μπω στον πειρασμο κ κανω γιατι ειμαι κ ανυπομονη..τον προηγουμενο μηνα ειχα πονους στην κοιλια 11 μερες πριν την περιοδο..τωρα δεν εχω τιποτα..με ποναει το στηθος μου κ λιγο η μεση μου οπως επισης εχω κ λιγη συχνοουρια αλλα πινω κ πολυ νερο εγω,,πως να μην εχω.. Smile αχ,,αυτα..υπομονη...

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boulitsa έγραψε:εγω κοριτσακια μου σε 4 μερες περιμενω αλλα λεω να μην κανω τεστ απο πριν γιατι φοβαμαι..να αφησω να εχω καθυστερηση πρωτα(αν εχω)κ μετα..αλλα παλι δεν ξερω,,ισως μπω στον πειρασμο κ κανω γιατι ειμαι κ ανυπομονη..τον προηγουμενο μηνα ειχα πονους στην κοιλια 11 μερες πριν την περιοδο..τωρα δεν εχω τιποτα..με ποναει το στηθος μου κ λιγο η μεση μου οπως επισης εχω κ λιγη συχνοουρια αλλα πινω κ πολυ νερο εγω,,πως να μην εχω.. Smile αχ,,αυτα..υπομονη...


Κανε υπομονή κορίτσι μου. Κι εγώ δεν άντεξα κι έκανα προχθές ενώ περιμένω ν' αδιαθετησω τη Δευτέρα και φυσικά ήταν αρνητικό. Σήμερα έχω τα πονακια μου και πιστεύω ότι θ' αδιαθετησω τελικά τη Δευτέρα. Και δεν μπορώ να πω ότι έχω περισσότερη συχνοουρία από πριν, άρα μάλλον δε στάθηκα τυχερή κι αυτή τη φορά!

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου αρνητικη η χοριακη....
και η ακατανομαστη ακομα αφαντη,και δεν βλεπω να ερχεται συντομα,δεν εχω κανενα συμπτωμα περιοδου...

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και τελικα τα τεστ ειναι μα@@κιες...δεν ξανακανω....και δινεις λεφτα και δεν εισαι και σιγουρη...

happiness


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boulitsa έγραψε:εγω κοριτσακια μου σε 4 μερες περιμενω αλλα λεω να μην κανω τεστ απο πριν γιατι φοβαμαι..να αφησω να εχω καθυστερηση πρωτα(αν εχω)κ μετα..αλλα παλι δεν ξερω,,ισως μπω στον πειρασμο κ κανω γιατι ειμαι κ ανυπομονη..τον προηγουμενο μηνα ειχα πονους στην κοιλια 11 μερες πριν την περιοδο..τωρα δεν εχω τιποτα..με ποναει το στηθος μου κ λιγο η μεση μου οπως επισης εχω κ λιγη συχνοουρια αλλα πινω κ πολυ νερο εγω,,πως να μην εχω.. Smile αχ,,αυτα..υπομονη...
κανε υπομονη και ευχομαι να εχεις θετικο αποτελεσμα....!!!

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
happiness έγραψε:και τελικα τα τεστ ειναι μα@@κιες...δεν ξανακανω....και δινεις λεφτα και δεν εισαι και σιγουρη...


καλα ενω σου εδειξε εστω κ αχνο θετικο το τεστ η χοριακη βγηκε αρνητικη??αρα δεν ειναι να εμπιστευεσαι τα τεστ,,καλυτερα κατευθειαν χοριακη γιατι κ τσαμπα πανε τα λεφτα κ τσαμπα ενθουσιαζεσαι..τι να πω..κριμα..την επομενη φορα ευχομαι να εχεις θετικα αποτελεματα κοριτσακι μου!το κλιαρ μπλου ειχες κανει?γιατι το συγκεκριμενο δεν κανει λαθος..παραξενο..κ αυτα πεφτουν εξω καμια φορα..

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
happiness έγραψε:
boulitsa έγραψε:εγω κοριτσακια μου σε 4 μερες περιμενω αλλα λεω να μην κανω τεστ απο πριν γιατι φοβαμαι..να αφησω να εχω καθυστερηση πρωτα(αν εχω)κ μετα..αλλα παλι δεν ξερω,,ισως μπω στον πειρασμο κ κανω γιατι ειμαι κ ανυπομονη..τον προηγουμενο μηνα ειχα πονους στην κοιλια 11 μερες πριν την περιοδο..τωρα δεν εχω τιποτα..με ποναει το στηθος μου κ λιγο η μεση μου οπως επισης εχω κ λιγη συχνοουρια αλλα πινω κ πολυ νερο εγω,,πως να μην εχω.. Smile αχ,,αυτα..υπομονη...
κανε υπομονη και ευχομαι να εχεις θετικο αποτελεσμα....!!!

ειχα σκοπο να παρω τεστ αλλα τωρα που ειδα αυτο με σενα το μετανιωσα..θα περιμενω τοτε..αλλα επειδη ειχα κανει κατι μπανακια στην θαλασσα σιγουρα θα εχω απο κει καθυστερηση κ οχι απο τιποτα αλλο..αλλα ελπιζω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις