Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
483 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 483 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
litsakos έγραψε:τα μικρα παλαβα εχουν βγαλει ολες τις φορμες κ τα κουπατ,κ τα μιξερ στην βεραντα κ "κοιτα μαμα σου μαγειρευω γιατι γιορταζεις",η μικρη κατι λεει αλλα στη γλωσσα της...ποιος θα τα μαζεψει ολα??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Χαχαχαχα! Σ' αγαπάνε πολύ όμως και θέλουν να σου κάνουν πάρτυ! Τα γλυκούλια μου...!!!

δεν νιωθετε σαν χταποδι μερικες φορες?με το ενα χερι να δινεις νερο,με το αλλο να μαζευεις,αλλο χερι να πληκτρολογεις εδω,ποσα χερια χρειαζομαστε πια??

blackrose έγραψε:
litsakos έγραψε:
blackrose έγραψε:Εντωμεταξυ γουσταρω γιατι πεταξα κοιλιτσα εγκυου κιολας!!!!!!!!χιχιχιχι!!!ετσι ειναι στην δευτερη εγκυμοσυνη??????

θα σε γελασω κ δεν το θελω! εμενα εμεινε κοιλουμπα απο την 1η εγκυμοσυνη,κ διατηρειται ακμαια κ τωρα...

εμενα ειχε ρουφιχτει η ατιμη!!λιγο ηθελε να γινει επιπεδη....λιγο γυμναστικη δηλαδη!και τωρα τσα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994

χαλαλι του!να μεγαλωσει η κοιλια να γινει ταμπουρλο!το πιο ωραιο ταμπουρλο Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλειω μου σημερα ακουσα τα καλυτερα νεα!!!!!! Ημουν σιγουρη οτι ολα ειναι καλα!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 654316

Τι κανετε;;;

Η μικρη εκανε δεκατα το απογευμα... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 534787

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βίβιαν, περαστικά σας! Ελπίζω να μην είναι κάτι που θα σας ταλαιπωρήσει!

Επίσης θέλω να πω πως έχω 3 μέρες να δω τον άντρα μου και μου λείπει!!! Δεν αντέχω άλλο! Ανυπομονώ να ξημερώσει με το καλό και να έρθει πάλι στην αγκαλίτσα μου!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μενα μου κανε πυρετο η μεγαλη μου σημερα 38 μια φορα ομως και τελος! τι ειναι αυτο παλι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικά και σε σας Κατερινάκι. Ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Περαστικά και σε σας Κατερινάκι. Ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό.

ευχαριστω κοριτσακι μου αντε να δουμε τι ειναι!!!

με συγχυσε λιγο τωρα το ετσι απλα... Twisted Evil

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε καταλαβαίνω... Εγώ στενοχωρήθηκα πολύ... Και ελπίζω να μην παρεξηγηθούν τα λόγια μου. Δεν τα έγραψα με θυμό αλλά με λύπη.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Σε καταλαβαίνω... Εγώ στενοχωρήθηκα πολύ... Και ελπίζω να μην παρεξηγηθούν τα λόγια μου. Δεν τα έγραψα με θυμό αλλά με λύπη.

καλα τα ειπες ακριβως αυτα σκεφτομουνα κι εγω μονο που εγω ειχα και θυμο μαζι! μα δεν το παω κατω!!!!!! ακου εκει ετσι απλα! ωπααα!

να κατι τετοιες στιγμες δεν μπορω να κρατηθω γμτ! Mad

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Σε καταλαβαίνω... Εγώ στενοχωρήθηκα πολύ... Και ελπίζω να μην παρεξηγηθούν τα λόγια μου. Δεν τα έγραψα με θυμό αλλά με λύπη.
Και αμα παρεξηγηθουν σκασιλα σου Ελενακι μου! Ας προσεχε! Wink Αφηστε που εγω δεν την πιστευω αλλα κι αν την πιστέψω δεν αξίζει όπως φαίνεται και να απαντήσω... Ότι σπέρνεις θερίζεις... Όπως και να έχει το πρόβλημα του καθενός μπορείς να το λύσεις εσύ; Δεν μπορείς... Απορώ τι ψάχνει εδώ μέσα... Γι' αυτό και μου φαίνεται λίγο μούφα. Μην στεναχωριέστε τζάμπα μωρέ όταν δεν αξίζει!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
elena25 έγραψε:Σε καταλαβαίνω... Εγώ στενοχωρήθηκα πολύ... Και ελπίζω να μην παρεξηγηθούν τα λόγια μου. Δεν τα έγραψα με θυμό αλλά με λύπη.
Και αμα παρεξηγηθουν σκασιλα σου Ελενακι μου! Ας προσεχε! Wink Αφηστε που εγω δεν την πιστευω αλλα κι αν την πιστέψω δεν αξίζει όπως φαίνεται και να απαντήσω... Ότι σπέρνεις θερίζεις... Όπως και να έχει το πρόβλημα του καθενός μπορείς να το λύσεις εσύ; Δεν μπορείς... Απορώ τι ψάχνει εδώ μέσα... Γι' αυτό και μου φαίνεται λίγο μούφα. Μην στεναχωριέστε τζάμπα μωρέ όταν δεν αξίζει!

παλι εχεις δικιο Μαρακι! για ακομη μια φορα...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε τωρα που χειμωνιαζουμε θα εχουμε κ αλλα τετοια, ειναι η εποχη Wink
φιλακια σε ολες και καλο βραδυ!
νανι ταιμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

περαστικα στα αρρωστουλια και με το καλο το Δεσποινακι μας το πρωι! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η αλήθεια είναι Μαρία μου πως μου πέρασε από το μυαλό κι εμένα αλλά όπως και να έχει το θέμα, δεν λέγεται βρε παιδί μου αυτή η κουβέντα... Τέλοσπάντων, ελπίζω ή όντως να είναι μούφα, ή να μην είναι έγκυος τελικά.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Σωτηρία!

Με το καλό να κρατήσει το κοριτσάκι της αγκαλιά η Δέσποινά μας!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Σωτηρια μου...

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Η αλήθεια είναι Μαρία μου πως μου πέρασε από το μυαλό κι εμένα αλλά όπως και να έχει το θέμα, δεν λέγεται βρε παιδί μου αυτή η κουβέντα... Τέλοσπάντων, ελπίζω ή όντως να είναι μούφα, ή να μην είναι έγκυος τελικά.

Κοίτα. Φυσικά και δεν λέγεται. Οπότε ή την είπε επίτηδες για να προκαλέσει, ή την εννοεί. Και στις 2 περιπτώσεις θεωρώ πως δεν αξίζει να ασχοληθούμε μαζί της... Δεν της αξίζει. Οπότε εγώ σταματάω εδώ να το συζητάω και παω για ύπνο, χαχα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994

ΥΓ: Κατερινάκι μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για άλλη μια φορά!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Μαράκι!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κανετε;; Πως ειναι η Φωτεινουλα;; Εμενα η μικρη χορευε με πυρετο μεχρι πριν 40 λεπτα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked !!!

Ελπιζω οτι ειναι δοντια!! Ελπιζωωωωωω!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Τι κανετε;; Πως ειναι η Φωτεινουλα;; Εμενα η μικρη χορευε με πυρετο μεχρι πριν 40 λεπτα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked !!!

Ελπιζω οτι ειναι δοντια!! Ελπιζωωωωωω!!!

δεν ξερω τι ηταν παλι αυτο εκανε μια φορα πυρετο 38! θα δουμε αυριο εμενα δεν ειχε και κεφι οποτε μπορει εσας να ειναι δοντια!

καληνυχτα Μαρακι!

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα και σε εσάς κορίτσια! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 850933

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια....εγώ μάλλον θα σας χαλάσω λίγο τη διάθεση και ζητώ συγγνώμη....άλλα δεν έχω κανέναν να μιλήσω αυτή τη στιγμή και το έχω πολύ πολύ ανάγκη...

Σκέφτομαι ότι όσο περνάει ο καιρός συνειδητοποιώ πόσο διαφορετική είμαι με τον αρραβωνιαστικό μου και αναρωτιέμαι μήπως δεν έκανα καλά που βιάστηκα να πω το ναι...

Σκέφτομαι ότι το ένστικτό μου με ενοχλεί εδώ και πολύ καιρό....και ειδικά όταν έχουμε τεράστιους καυγάδες όπως σήμερα...λόγω διαφορετικού μήκους κύμματος....

Σκέφτομαι ότι...μάλλον θα χωρίσω....

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Κορίτσια....εγώ μάλλον θα σας χαλάσω λίγο τη διάθεση και ζητώ συγγνώμη....άλλα δεν έχω κανέναν να μιλήσω αυτή τη στιγμή και το έχω πολύ πολύ ανάγκη...

Σκέφτομαι ότι όσο περνάει ο καιρός συνειδητοποιώ πόσο διαφορετική είμαι με τον αρραβωνιαστικό μου και αναρωτιέμαι μήπως δεν έκανα καλά που βιάστηκα να πω το ναι...

Σκέφτομαι ότι το ένστικτό μου με ενοχλεί εδώ και πολύ καιρό....και ειδικά όταν έχουμε τεράστιους καυγάδες όπως σήμερα...λόγω διαφορετικού μήκους κύμματος....

Σκέφτομαι ότι...μάλλον θα χωρίσω....


Κατ' αρχήν ηρέμησε. Δεν μας χαλάς καθόλου τη διάθεση, γι' αυτό είμαστε εδώ για να μοιραζόμαστε τα συναισθήματά μας. Τι σου συνέβη; Άνοιξε ένα θεματάκι αν θες και πες μας. Θα σε ακούσουμε και ίσως μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhmera koritsia thelo na rvthsv kati asxeto sto facebook ;otan kaneis aithma filias an den to exei dextei o allos soy bgazei mhn kai soy leei aporriptetai h apla den soy apantaei

http://hawk-girl.blogspot.com/

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!!!!!!!!! Τελικά όταν δεν κοιμάμαι καλά ξυπνάω με όρεξη για δουλειές!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Κορίτσια....εγώ μάλλον θα σας χαλάσω λίγο τη διάθεση και ζητώ συγγνώμη....άλλα δεν έχω κανέναν να μιλήσω αυτή τη στιγμή και το έχω πολύ πολύ ανάγκη...

Σκέφτομαι ότι όσο περνάει ο καιρός συνειδητοποιώ πόσο διαφορετική είμαι με τον αρραβωνιαστικό μου και αναρωτιέμαι μήπως δεν έκανα καλά που βιάστηκα να πω το ναι...

Σκέφτομαι ότι το ένστικτό μου με ενοχλεί εδώ και πολύ καιρό....και ειδικά όταν έχουμε τεράστιους καυγάδες όπως σήμερα...λόγω διαφορετικού μήκους κύμματος....

Σκέφτομαι ότι...μάλλον θα χωρίσω....

Κανείς δεν είπε καλή μου ότι οι σχέσεις είναι εύκολο πράγμα..Μία από τα ίδια και εμείς περνούσαμε σαν αρραβωνιασμένοι και αρκετό καιρό μετά..Και σκέψου ότι είμαστε ήδη 8 χρόνια μαζίSmile Έχουμε καμία διετία που ηρεμήσαμε κάπως!Χρειάζεται χρόνο για να βρεις την χρυσή τομή!Όπως λέει και η μαμά μου,εδώ δύο αδέρφια που μεγαλώνουν από τους ίδιους γονείς πόσο διαφορετικά είναι!Όχι δύο άνθρωποι από διαφορετικούς γονείς που προσπαθούν να συνυπάρξουν μαζίSmile Μεγάλη κουβέντα!!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsiph έγραψε:Καλημέρα!!!!!!!!!!!! Τελικά όταν δεν κοιμάμαι καλά ξυπνάω με όρεξη για δουλειές!

Μπράβο, βρε κορίτσι!!! Πώς το κάνεις αυτό; Εγώ και καλά κοιμήθηκα και όρεξη για δουλειές δεν έχω.... Shocked
Αχ, αυτή η διπλωματική....δε θα τελειώσει; Να δεις μετά τι όρεξη θα έχω!!!!!

Καλημέρα σε όλα τα κορτσουδια!!!!!!!!!!!!!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #6 - Σελίδα 24 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις