Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 33]

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.


ΔΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο ΠΟΠΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΥΡΙ ΜΕ ΠΥΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΕΤΑΝΤΟΝ , ΦΟΥΣΙΚΟΡΤ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΩ ΡΕΑ!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ τι όμορφα μωράκια έχει η ομαδούλα μας!!!??? Κουκλάκι και το δικό σου Κατερινάκι!
Έβαλα και άλλη φώτο εγώ! Είναι 1 ημερών εκεί το καλό μου!
Περαστικά σας Γεωργία μου!!! Άντε πλησιάζει και το Σάββατο!!!!!!!!!!!!!! Θα έρθει και η άλλη μπεμπούλα μας!!!!!!!!
Χωρίς συμπλήρωμα δεν νομίζω να τα καταφέρω βρε κοριτσάκια...!!! Πρώτα την βάζω στήθος και μετά της δίνω μπουκάλι! Αν είχε χορτάσει από το στήθος μου θα έπινε και τόσο γάλα από το μπουκάλι??

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki kai Katerina,

ti omorfa ninakia einai afta koritsia, na sas zisoun kai na ta chaireste!!!!!!! flower

Despoinaki, giati then vgazeis mia fora me thylastro na deis poso gala echeis? 90ml einai pragmayika para poly. Emeis eimaste 17 imeron kai trome 60 me 90ml. Gia na deis poso prepei na troei minimum to paidi ypologizeis to varos tou epi 150. Afto einai to elachisto pou prepei na faei.

Ego sto relax ton vazo, alla ochi polles ores...den kanei lete?

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινακι να σου ζησει!Ελενα καλοτυχο το παιδακι σας!!Θα βαλω κι εγω φωτο καποια στιγμη ολο τρωει και κανει κακακια η ατιμη,δεν παιζετε!ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες!!!!!! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 417472

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoinaki έγραψε:Καλέ τι όμορφα μωράκια έχει η ομαδούλα μας!!!??? Κουκλάκι και το δικό σου Κατερινάκι!
Έβαλα και άλλη φώτο εγώ! Είναι 1 ημερών εκεί το καλό μου!
Περαστικά σας Γεωργία μου!!! Άντε πλησιάζει και το Σάββατο!!!!!!!!!!!!!! Θα έρθει και η άλλη μπεμπούλα μας!!!!!!!!
Χωρίς συμπλήρωμα δεν νομίζω να τα καταφέρω βρε κοριτσάκια...!!! Πρώτα την βάζω στήθος και μετά της δίνω μπουκάλι! Αν είχε χορτάσει από το στήθος μου θα έπινε και τόσο γάλα από το μπουκάλι??


Δεσποινάκι, είσαι σίγουρη ότι τρώει στο στήθος και ότι δεν πιπιλάει απλώς την θηλη???

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenikal έγραψε:
Despoinaki έγραψε:Καλέ τι όμορφα μωράκια έχει η ομαδούλα μας!!!??? Κουκλάκι και το δικό σου Κατερινάκι!
Έβαλα και άλλη φώτο εγώ! Είναι 1 ημερών εκεί το καλό μου!
Περαστικά σας Γεωργία μου!!! Άντε πλησιάζει και το Σάββατο!!!!!!!!!!!!!! Θα έρθει και η άλλη μπεμπούλα μας!!!!!!!!
Χωρίς συμπλήρωμα δεν νομίζω να τα καταφέρω βρε κοριτσάκια...!!! Πρώτα την βάζω στήθος και μετά της δίνω μπουκάλι! Αν είχε χορτάσει από το στήθος μου θα έπινε και τόσο γάλα από το μπουκάλι??


Δεσποινάκι, είσαι σίγουρη ότι τρώει στο στήθος και ότι δεν πιπιλάει απλώς την θηλη???

Έχω πατήσει το στήθος και είδα ότι έχει γάλα αλλά και την ακούω να καταπίνει! Ξέρω κι εγώ? Θήλαστρο δεν έχω πάρει είναι η αλήθεια αλλά λογικά δεν παίρνει πολύ από εμένα! Αλλιώς δεν θα πεινούσε έτσι το καλό μου! Ε και να μην έχω γάλα δεν θα σκάσω κιόλας! Εμείς να είμαστε καλά! Πάντως της δίνουμε τώρα και γάλα σκόνη που λέει από πίσω ότι τα μωρά στην 2η εβδομάδα πρέπει να πίνουν 90 ml γάλα....!!!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ, ΕΜΕΝΑ Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΟΠΟ ΤΗΣ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΜΕ ΠΥΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΩ Crying or Very sad ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΘΗΛΑΖΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:30-2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΑ ΗΘΕΛΕ ΠΑΛΙ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ, ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΖΥΓΙΖΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΜΟΝΟ 40 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 90 ΜΛ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΕΙΝΑI ΖΟΡΙ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ.H ARXH EINAI DYSKOLH.
ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΝΑ ΦΑΩ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΠΛΑΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΤΡΩΓΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΧΕΔΟΝ ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΝU.


TATTOOED ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.!!!!

μμμμμ κατι μου θυμιζει αυτο.....ειναι σπυρακι με πυον και πανω στο πουν εχει γραμμουλες κοκκινες???

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinarv έγραψε:Καλημέρα κορίτσια,
τι κανετε??????
Επιτέλους κατάφερα να βάλω το μωρό στην υπογραφή μου!!!
Το internet είναι χάλια εδώ!!!!!!

Κατερινάκι φτου φτου και ο δικός σου γιος! Καλά η ομαδούλα μας γέμισε όλο πανεμορφα ζουζουνια! Απίστευτο μου φαίνεται! Πριν λίγο καιρό λέγαμε για τις εγκυμοσυνες και τωρά όλα τα παιδάκια ξεφυτρώνουν από τις κοιλίτσες!! Άντε και τα τελευταία να σκάσουν μύτη!! (Τα γράφω να τ' ακούει και η δικιά μου η μικρή που μια χαρά πάρτυ κάνει στην κοιλίτσα μου)

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεσποινάκη και Κατερίνα τα παιδακια σας είναι απλά τέλεια!!! Εμένα η δική μου φαγητό και ύπνο το ματάκι της ακόμα να ανοίξει και να την δούμε με ανοιχτό ματάκι. θελω να της βγάλω και φώτο και την λυπάμε κοιμησμένη.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Hliana μου, να σου κάνω μια ερώτηση γιατί είδα ότι αναφέρθηκες σχετικά με το θέμα σε άλλη ομάδα. Παραγγέλνεις το γάλα από Γερμανία, μέσω internet, γιατί έχει διαφορά στην τιμή. Το έψαξα και εγώ και όντως βρήκα το γάλα που πίνει ο μπέμπης σε μισή τιμή. Τώρα που ήρθε η μαμά μου μου έφερε 4 κουτιά. Το μόνο που με αγχώνει είναι ότι είναι διαφορετική η συσκευασία, όλα τα άλλα, μάρκα κλπ είναι ίδια. Λες να έκανα γκάφα?

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ τα μπέρδεψα, Hliana μου δεν ήσουν εσύ τελικά που έγραφες για τα γάλατα, αλλά η mama Katerina.
Πάντως όποια γνωρίζει για το θέμα ας μου πει τη γνώμη της.

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑ΄ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΝΙ ΤΟ ΣΙΛΙΑΚΙ, ΖΑΧΑΡΩΤΟ!! ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ !! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 215994 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 215994
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ, ΝΟΜΙΖΩ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ!! ΚΟΥΚΛΙ!! ΜΕΛΑΝΟΥΡΑΚΙ!! ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΖΟΥΛΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ??ΑΝΘΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΛΩΝ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 654316 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 654316
ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ.. ΔΕ ΜΕΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ..!! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 654316 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 654316 ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΩ ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 ΣΕ ΛΙΓΟ!!!
ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΑ ΙΔΙΑ!! Η ΜΙΚΡΗ ΛΕΕΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΟΥΠΕΡ!! confused confused ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!! ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3300..!! ΑΝ ΔΕΝ ΣΠΑΣΟΥΝ ΛΕΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ.. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!! ΣΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ!!!! ΑΙΩΝΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!! No No No

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΩΣΩ;EGV TO SABBATO.

ΕΧΩ ΣΤΕΝΙΧΩΡΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΒΓΑΖΕΙ ΥΓΡΑ,ΠΥΟΝ ΚΟΚ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΥΣΤΗ ΚΟΚΚΥΓΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΕΝΝΑΩ.

ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΚΠΟΥΠΙΖΩ ΕΚΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. Crying or Very sad

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΛΟΧΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΝ ;AS MOY STEILOYN PM,

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΣΕΙΣ ΠΗΓΑΤΕ;

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΩΣΩ;EGV TO SABBATO.

ΕΧΩ ΣΤΕΝΙΧΩΡΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΒΓΑΖΕΙ ΥΓΡΑ,ΠΥΟΝ ΚΟΚ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΥΣΤΗ ΚΟΚΚΥΓΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΕΝΝΑΩ.

ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΚΠΟΥΠΙΖΩ ΕΚΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. Crying or Very sad
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ.. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΥΣΤΗ ΚΟΚΥΓΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕΓΑΛΟ ΖΟΡΙ.. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?? ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!
ΔΕ ΓΕΝΝΑΩ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΕΧΩ ΠΗΤ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ (ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!)
ΑΑΑ!! ΣΤΟ ΡΕΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΩΡΑ!! ΛΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ??? ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ, ΞΕΡΕΙΣ??

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΟΒΑΡΑ;ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΗΓΑ 5:30 το πρωι ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 8ΚΑΙ .ΑΝ ΠΑΣ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΛΟΓΙΚΑ.ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ, ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ.

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΟΒΑΡΑ;ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΗΓΑ 5:30 το πρωι ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 8ΚΑΙ .ΑΝ ΠΑΣ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΛΟΓΙΚΑ.ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ, ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ.

ΩΡΑΙΑ! ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗ, ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ!! ΑΝΤΕ, ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΑ ΕΜΕΙΝΕ!!
Υ.Γ. ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ!!!! ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΞΥΔΟΝΕΡΟ!! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 215994 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 215994

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑ Razz ΜΟΛΙΣ ΕΠΛΥΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΜΕ ΞΥΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΜΕ ΞΥΔΙ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΑΛΛΑ ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΟ ΤΟ ΞΥΔΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΛΥΣΗ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΡΟΥΧΩΝ ΜΕ ΣΟΔΑ,ΞΥΔΙ ΚΑΙ ΒΡΑΣΤΟ ΝΕΡΟ!!!! Wink

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πώπω Αναστασάκι μου πώς σε καταλαβαίνω! Κι εγώ όταν τον είχα δει τα ίδια μου είχε πει! Αύριο να δούμε τι θα μας πει! Κι εμάς νιώθω ότι το πάει μέχρι τέλους! Μάλλον θα τα βγάλουμε κατευθείαν για προνηπιο εμείς! χαχα! Περνάνε ωραία στην κοιλίτσα μας!

Ωχ ρε Γεωργία μου! Μακάρι να μην είναι τπτ! Πότε θα την πάτε στην παιδίατρο? Μήπως με την αντιβίωση το ξεπεράσει και είναι απλά φλεγμονούλα!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΑΙ ΚΑΦΕ,ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ,ΜΕΤΑ ΣΠΙΤΙ ΥΠΝΟ ΚΑΝΕΝΑ 2ΩΡΟ ΜΑΖΕΨΑ ΤΟΥ ΜΠΟΥΝΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΛΥΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΡΟΤΣΙ-ΠΟΡΤ-ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΜΕ DETTOL.ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚAΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΒΡΩΜΙΚΟ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΜΕ.
ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ.ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΛΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟ ΣΟΥ?ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.
ΣΩΣΩΚΑ ΜΑΛΛΟΝ Η ΝΥΦΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!
ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΡΟ?ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια μου! μολις ξυπνησε την ταισα και παω να την αφησω στην νονα της γιατι εχω κατι δουλειες και πρεπει να κατεβω κεντρο.!!!φυγαν και τα μεγαλα μου να πανε σχολειο! και ο μεσαιος μου κοιμαται θα ερθει η μαμα μου να τον κρατησει!αλλα δεν αφηνω και την μικρη εδω γιατι ο βασιλης μαλλον εχει ιωσουλα!κοριτσια σημερα εχουμε επετειο!11 χρονιακια πως περασαν νερακι!λετε να μην το θυμηθει? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 10-10-2000!πσσσσσσσσ!σας αφηνω κοριτσακια μου παω σε εφοριες και τεβε και ικα! (φρικη) και να δω και τι δωρακι,θα παρω στον αντρουλη μου!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α! επισεις θα το ξεχνουσα γεωργια ενα τετοιο σπυρακι στον πωπω ειχαμε βγαλει και εμεις! και μας το ειχαν πει
Περιεδρικό απόστημα και συρίγγιο πρωκτου! το οποιο πηγαμε στο παιδων μας το ανοιξαω και μας το καθαρισαν και μας ειχαν πει οτι αν ξαναβγει πρεπει να κανουμε χειρουργειο γιατι θα ειναι συριγγιο! αλλα δεν ξαναβγαλαμε!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ...ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΕΥΟΥΝ ΚΡΕΜΕΣ , ΜΠΕΤΑΝΤΙΝ ΚΟΚ.

katerinarv

katerinarv
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσάκια!
Τι κάνετε σήμερα?
Εμείς ξυπνήσαμε περισσότερες φορές το βράδυ... την πρώτη χρειάστηκε να τον ξυπνήσω εγώ αλλά μετά ξύπναγε μόνος του αρκετά σύντομα...
Εν τω μεταξύ, κάθε απόγευμα, και συνήθως όταν έχει φάει είτε λίγο παραπάνω είτε πριν από δύο ώρες κάνει εμετό... Δηλαδή δεν είναι πάντα εμετός αλλά βγάζει μία ποσότητα που δεν μπορείς να αγνοήσεις. Ευτυχώς συμβαίνει μία φορά τη μέρα και όχι κάθε μέρα αλλά συχνά. Σε κάθε περίπτωση με ανησυχεί.
Αυτά τα νέα μας.
Πάντως αν έχω να πω κάτι από τη μικρή μου μέχρι τώρα εμπειρία σε όσες δεν έχουν γεννήσει είναι να πάτε βόλτες. Μου λείπει ήδη πάρα πολύ να μπορώ να πάω όπου θέλω όποτε θέλω... μετράω τις μέρες για να μπορούμε να βγούμε όλοι μαζί...

08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 215994 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 2 215994

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέραααα! Καλό μας χειμώνα με τέτοιο καιρό! Ωραία είναι! Σήμερα από 3:30 είμαι ξύπνια! Εκεί κατά τις 7:30 κοιμήθηκα για 1 ωρίτσα! Αλλά σήμερα έχει γιατρούλη, οπότε δε με νοιάζει! Όπου να ναι φεύγω!

Κατερινάκι θηλάζετε αποκλειστικά? Πάρε καλού κακού τον παιδίατρο μη σου κάνει παλινδρόμηση το γαλατάκι!

Κατερίνα μου να ζήσετε!! Πάντε ευτυχισμένοι και πολύ πολύ ερωτευμένοι με τον αντρούλη σου!!

Σταυρούλα μου κι εσείς με το καλό με τον γιατρούλη σας σήμερα!

Αναστασία εσένα σου έκανε αυτή τη βλακεία εξέταση του τραχήλου χθες? Ελπίζω να μη μου την κάνει πάλι σήμερα και σέρνομαι..Αλλά αν είναι να επισπευθει τπτ.. χαλάλι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις