Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 33]

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="kathrinkaterina"]καλημερα κοριτσακια μου! μολις ξυπνησε την ταισα και παω να την αφησω στην νονα της γιατι εχω κατι δουλειες και πρεπει να κατεβω κεντρο.!!!φυγαν και τα μεγαλα μου να πανε σχολειο! και ο μεσαιος μου κοιμαται θα ερθει η μαμα μου να τον κρατησει!αλλα δεν αφηνω και την μικρη εδω γιατι ο βασιλης μαλλον εχει ιωσουλα!κοριτσια σημερα εχουμε επετειο!11 χρονιακια πως περασαν νερακι!λετε να μην το θυμηθει? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 10-10-2000!πσσσσσσσσ!σας αφηνω κοριτσακια μου παω σε εφοριες και τεβε και ικα! (φρικη) και να δω και τι δωρακι,θα παρω στον αντρουλη μου![/quo

Να ζήσετεεεεεεεε!!!!!!!!! πάντα μαζί κι ευτυχισμένοι!!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ… ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗΣ 7.45 ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11.45 .
Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΓΑΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΛΑΚΙΑ, ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?
ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΚΑΝΩ… ΕΛΕΙΠΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΤΩΡΑ ΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ… ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΘΕΣ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΑ ΑΚΟΜΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ . 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 966307 Rolling Eyes Rolling Eyes

ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ… ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ 40 ΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΕΞΩ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΣΤΗΣ 20 ΜΕΡΕΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ
ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΕΙΠΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΕΙ ΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ
08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 215994 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 654316 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 654316

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα όμορφες!!!!

είμαι να σκάσω...ο μικρούλης μου έχει μπούκωμα, του βάζω φυσιολογικό ορό, αλλά πάλι δυσκολεύετε. Επίσης τρώει κανονικά αλλά τη νύχτα μου έβγαλε μια γουλιά λίγο πιο μεγάλη. Λέτε να έχει σχέση με τις μυξούλες?

Θα πάρω και τον παιδίατρο, να ρωτήσω σε περίπτωση πυρετού τι γίνετε...είναι πολύ μωρό ακόμα γμτ

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΕΑ!ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΙΖΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΡΩΝΕΤΕ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ Η'ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΩΣ ΤΑ ΣΚΕΠΑΖΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΑΣΕ?ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 23 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΡΥΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΗ ΜΑΝΑ!ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΣΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena84 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ… ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗΣ 7.45 ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11.45 .
Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΓΑΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΛΑΚΙΑ, ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?
ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΚΑΝΩ… ΕΛΕΙΠΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΤΩΡΑ ΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ… ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΘΕΣ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΑ ΑΚΟΜΑ, ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ . 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 966307 Rolling Eyes Rolling Eyes

ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ… ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ 40 ΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΕΞΩ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΣΤΗΣ 20 ΜΕΡΕΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ
ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΕΙΠΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΕΙ ΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ
08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 215994 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 654316 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 654316



Εγώ βγήκα στις 20 μερες για να πάρω την μιση ευχη! Στις 40 θα βγω τωρα! Το ευχαριστιεμαι!!!

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HLIANA έγραψε:Καλημέραααα! Καλό μας χειμώνα με τέτοιο καιρό! Ωραία είναι! Σήμερα από 3:30 είμαι ξύπνια! Εκεί κατά τις 7:30 κοιμήθηκα για 1 ωρίτσα! Αλλά σήμερα έχει γιατρούλη, οπότε δε με νοιάζει! Όπου να ναι φεύγω!

Κατερινάκι θηλάζετε αποκλειστικά? Πάρε καλού κακού τον παιδίατρο μη σου κάνει παλινδρόμηση το γαλατάκι!

Κατερίνα μου να ζήσετε!! Πάντε ευτυχισμένοι και πολύ πολύ ερωτευμένοι με τον αντρούλη σου!!

Σταυρούλα μου κι εσείς με το καλό με τον γιατρούλη σας σήμερα!

Αναστασία εσένα σου έκανε αυτή τη βλακεία εξέταση του τραχήλου χθες? Ελπίζω να μη μου την κάνει πάλι σήμερα και σέρνομαι..Αλλά αν είναι να επισπευθει τπτ.. χαλάλι!!

ΗΛΙΑΝΑ ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΟΛΠΙΚΑ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΠΕ!! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ?? ΠΕΣ ΝΕΑ!! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 215994

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
IreneM έγραψε:Δεσποινάκη και Κατερίνα τα παιδακια σας είναι απλά τέλεια!!! Εμένα η δική μου φαγητό και ύπνο το ματάκι της ακόμα να ανοίξει και να την δούμε με ανοιχτό ματάκι. θελω να της βγάλω και φώτο και την λυπάμε κοιμησμένη.

Eμείς πάλι Irene μου είμαστε με το μάτι γαρίδα από το πρώτο λεπτό της γέννησής μας!!!!!
Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια για τα παιδάκια μας...!!!!! Και η δικιά σου μπουμπού όμως δεν πάει πίσω...!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΛΟΧΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΝ ;AS MOY STEILOYN PM,

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΣΕΙΣ ΠΗΓΑΤΕ;

Δεν πήγαμε ακόμα πουλάκι μου! Αύριο λογικά θα πάει ο αντρούλης μου!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΤΑΝ ΒΡΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΒΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΠΧ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΑΡΤΙ ΚΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΤΙ ΧΑΡΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ, ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΜΕ ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
swsw έγραψε:
HLIANA έγραψε:Καλημέραααα! Καλό μας χειμώνα με τέτοιο καιρό! Ωραία είναι! Σήμερα από 3:30 είμαι ξύπνια! Εκεί κατά τις 7:30 κοιμήθηκα για 1 ωρίτσα! Αλλά σήμερα έχει γιατρούλη, οπότε δε με νοιάζει! Όπου να ναι φεύγω!

Κατερινάκι θηλάζετε αποκλειστικά? Πάρε καλού κακού τον παιδίατρο μη σου κάνει παλινδρόμηση το γαλατάκι!

Κατερίνα μου να ζήσετε!! Πάντε ευτυχισμένοι και πολύ πολύ ερωτευμένοι με τον αντρούλη σου!!

Σταυρούλα μου κι εσείς με το καλό με τον γιατρούλη σας σήμερα!

Αναστασία εσένα σου έκανε αυτή τη βλακεία εξέταση του τραχήλου χθες? Ελπίζω να μη μου την κάνει πάλι σήμερα και σέρνομαι..Αλλά αν είναι να επισπευθει τπτ.. χαλάλι!!

ΗΛΙΑΝΑ ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΟΛΠΙΚΑ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΠΕ!! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ?? ΠΕΣ ΝΕΑ!! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 215994

Αναστασία μου όλα καλά κι εμείς! Τα γνωστά, καλό αμνιακό υγρό, καλός ο πλακούντας, η ροή του αίματος κλπ! Δεν προβλέπει τπτ, απλά έτσι με ηρέμησε κάπως! Τώρα θα το βλέπει συνέχεια : Πέμπτη για καρδιοτοκογραφημα στο Ιασώ, Παρασκευή στο ιατρείο του, Σάββατο που είναι και η τελευταία μερα Ιασώ! Αν μέχρι Κυριακή δεν.. Θα αποφασίσουμε Σάββατο για πρόκληση Τρίτη ή Πέμπτη που πια θα προχωράει η 41η! Μου είπε ότι δε θα με βάλει για πρόκληση αυτή τη βδομάδα με τπτ, για να αποφύγουμε καισαρική (γιατί η αλήθεια είναι ότι έχω γίνει ανυπόμονη)! Αλλά άντε οι μέρες είναι μετρημένες! Αυτά! Μου τονισε πολύ περπάτημα! Τώρα περπατουσα 1,5 ώρα! εχω ξεπατωθει..αλλά οι μικρές μας εκεί ακάθεκτες!

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ROSE 1980 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΕΑ!ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΙΖΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΡΩΝΕΤΕ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ Η'ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΩΣ ΤΑ ΣΚΕΠΑΖΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΑΣΕ?ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 23 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΡΥΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΗ ΜΑΝΑ!ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΣΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

rose μου εμεις ειμαστε 40 ημερων παρα 2 μερες....,τρωμε 180(ειναι πολλα λεει η παιδιατρος)αλλα τι να κανω αφου πειναει το μωρο??και τρωμε καθε 4 ωρες! στο μεευτηριο τρωγαμε 70 στης 10 μερες 120 στης 20 150!

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ 3 ΤΟ ΠΟΛΥ 3,5 ΩΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ 90 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 135 ΜΛ.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΦΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ!ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΠΙΝΕ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΠΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΓΙΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ!ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ?ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΗΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΡΩΣΩ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΦΛΙΣ?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ROSE ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΤΡΩΝΕΙΣ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΦΑΝΕΛΕΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ.ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ MOTERCARE.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αληθεια βρε κοριτσια! Πώς ντυνετε το μωρακι σας με τετοιο καιρο? Κι οντως, βαζετε φλισακι στο κρεββατακι ή κανονικα κατοσεντονο? με τι το σκεπάζτε?

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ROSE 1980 έγραψε:ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ 3 ΤΟ ΠΟΛΥ 3,5 ΩΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ 90 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 135 ΜΛ.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΦΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ!ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΠΙΝΕ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΠΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΓΙΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ!ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΕΣΥ ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ?ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΗΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΡΩΣΩ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΦΛΙΣ?

ναι της δινω αλλα δεν κανει τιποτα και αυτο εγω δεν βλεπω καμοια διαφορα! πολυ υπομονη θελει!και εμενα την πιανουν παντα μετα της 7 το βραδυ λες και εχει βαλει ξυπνηρι για να ξυπνησει και να κλαψει! χαχαχαχα!τωρα την εχω ξυπνια απο της 6 ειναι 12! και εχει φαει ανα 3ωρο 180! αλλα τωρα θα της φτιαξω ποιο λιγο!και ελπιζω να κοιμηθει μεχρι πρωιας!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...
ΗΛΙΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΡΕΑ?
ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ,ΠΗΓΕ 2700 ΑΛΛΑ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Η ΑΠΟΚΛΕΙΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΠΑΝΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΟΝΤΑ 3 ΚΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 2.500.ΜΑΚΑΡΙ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ.
ΣΒΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?ΣΕ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ?

ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΙ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΡΤΑ?ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΤΕ?

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΠΩΣ ΝΤΥΝΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΦΛΙΖ ΑΝΑΛΟΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΡΥΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΩ, ΤΗΣ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΦΟΡΕΜΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΜΕ ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΣΟΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ.ΚΟΚ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΗΝ SOPHIE THN ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ, ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!

http://www.sophiegiraffe.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=1


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΦΟΡΜΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΕΓΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟ ΣΚΟΥΦΑΚΙΚΑΙ ΤΑ ΓΑΝΤΑΚΙΑ(ΕΙΝΑΙ ΣΕΤ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ)ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΜΙΑ ΠΑΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΥΛΙΞΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η' ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ?

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω την εχω με κοντομανικο εσωρουχακι! φορμακι βαμβακαιρο και απο πανω μια φλισ κουβερτουλα! και νομιζω ειναι καλα! μα ποτε δεν κοιμαται αυτο το παιδι???? τι πραμα ειναι αυτο???? απο της 6 ειναι ξυπνια και η ωρα ειναι 1 και ακομα τα ματια ειναι γαριδες! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ετσι ενα πραμα! χαχαχαχ!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΣ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΕ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ.ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΕΨΕΙ.

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΠΩΣ ΝΤΥΝΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΦΛΙΖ ΑΝΑΛΟΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΡΥΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΩ, ΤΗΣ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΦΟΡΕΜΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΜΕ ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΣΚΟΥΦΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΣΟΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ.ΚΟΚ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΗΝ SOPHIE THN ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ, ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!

http://www.sophiegiraffe.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=1


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Την παρήγγειλα κι εγω! Την είχα όταν ήμουν μικρή! Την είχε πάρει η μαμά μου πριν ακόμη μείνει έγκυος για το 1ο της παιδάκι (εμένα δηλαδή!)! Το πόσο συγκινήθηκα όταν είδα ότι υπάρχει ακόμα δεν περιγράφεται! Την πήρα κι εγω για την κορούλα μου αν και θα προτιμούσα να μην την είχα χάσει και να της έδινα την δικιά μου!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenikal στις Δευ Οκτ 10, 2011 11:23 pm, 1 φορά

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σε ολες κ στα μπεμπακια σας!!!
Δεν σας εχω διαβασει...γεννησε καμια;;;
Εμας ηρθε η παιδιατρος εχθες κ μεγαλωσαμε αρκετα!!!Καλυψαμε στην καμπυλη αναπτυξης την προωροτητα!!!
Ο μεγαλος ειναι 52 ποντους κ 3730κιλα
κ ο μικρος 49 ποντους κ 3260 κιλα!!!
Παλι καλα που ηρθε εχθες γιατι το μεγαλο μας εκανε 2 φορες εμετο κ για 5 ωρες ουρλιαζε απο τον πονο....μας ειπε οτι εχει εντονους κολικους κ γι"αυτο υποφερει τοσο.....κ τρωει λαιμαργα κ το επειδινωνει ολο αυτο!!!
Ο μικρος ευχαριστιεται το γαλα κ τρωει πιο ηρεμα οποτε ποναει λιγοτερο!!!
Μας ειπε να φοραμε κοντομανικο φαρμακι κ απο πανω μακρυμανικο αλλα οπωσδηποτε καλτσακια γιατι απο εκει κρυωνουν ευκολα!!!

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρες!! Χθες είχα συσπασουλες ανα 16 λεπτά για κανένα 2ωρο, αλλά πάλι τπτ! Σε χαζό πελαργό πέσαμε! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 328109 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 328109 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 328109 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 337404 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 337404 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 3 337404
Πλέον το πήρα απόφαση ότι θα πάει μέχρι τέλους!

Αλήθεια κορίτσια τι κάνατε με καλοκαιρινα-χειμωνιατικα? Αρχίσατε να ετοιμάζετε? Εγώ λέω τώρα που έχω τη μανούλα μου να το εκμεταλλευτώ, γιατί μετά πού χρόνος για τέτοια! Βέβαια μ' αυτή τη μεταβατική περίοδο δεν μπορούν να ανεβουν τα πάντα και θα γίνεται ένα ψιλομπέρδεμα στις ντουλάπες! Πάντως έβαλε κρυαδάκι!

Γεωργία μου με γεια σας η Σοφι! Θυμίζει τα παιδικά μας χρόνια! Και ο αγκαλίτσας είναι επίσης χαρακτηριστικό παιχνιδάκι της παιδικής μας ηλικίας! Αλλά εγώ θα τα πάρω λίγο αργότερα αυτά!

Α! Τι έχετε πάρει για να τα πλένετε! Είσαστε με καμιά λεκάνη ευχαριστημένη? Εμείς προς το παρόν πήραμε ένα καθισματακι αφρολέξ που προσαρμόζεται στον νιπτήρα, αλλά είναι για λίγο και θα πρέπει να πάρουμε και μπανάκι κάποια στιγμη!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα ομορφούλες μου! Τι κάνετε? Εμείς μόλις ταίσαμε την μικρούλα μας και την βάλαμε για ύπνο! Άντε να ξυπνήσει μετά από κανένα 3ωρο να την κάνουμε κανένα μπανάκι! Μόνη μου δεν μπορώ να τα καταφέρω και το βράδυ που γυρνάει ο αντρούλης μου είναι αργά οπότε το μπανάκι το κάνουμε πρωί με μεσημεράκι!
Αχ και εγώ την έχω βάλει στο μάτι την καμηλοπάρδαλη! Λογικά θα την πάρω και εγώ από το site που ανέβασες Γεωργία μου! Αλλά κάτι λέει ότι η προσφορά τους ισχύει μέχρι τις 10 Οκτωβρίου!

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.
ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΑΓΑΛΑ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ?ΤΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις