Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 33]

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenikal έγραψε:Καλησπερούδια μανούλες!!!
Εγω δεν της δινω ουτε χαμομηλι ουτε τσαι ουτε τιποτα! μονο γαλατακι απο το στηθος!!! Σαλακια κι εγω εχω δει εδω και 2 μερες αλλα ειναι φυσιολογικο! Τρωει καθε 4 ωρες σταθερα αλλα εδω και 2 μερες το καθυστερει καπως! αντε μπας κι αλλαξει και κοιμομαστε σερι το βραδυ!! Κι εγω την εμαθα στα χερια αγκαλια λογω της παλινδρομησης! πρεπει να την κραταω 20-30 λεπτα μετα απο καθε γευμα οποτε εμαθε και θελει αγκαλιες συνεχεια! Ειμαστε 4.500 kgr και δεν μας καουν πλεον τα πολυ μπεμπε ρουχακια!!!
Σημερα πήγαμε στο Παιδων Πεντελης για εξετασεις αιματος και ουρων.... Το λυπήθηκε η ψυζη μου στο τρυπημα αλλα ηταν πολυ καλο το παιδακι μου... Στα ουρα τωρα... Επρεπε να την πλυνουν και να βαλει σακουλακι - καθετηρακι. Κοριτσια, απαραδεκτες συνθηκες για μωρα. Το μερος του πλυσιματος ειναι μες στην βρωμα, χωρις να αεριζεται και χωρις τα κατάλληλα μεσα! η νοσοκομα, μια αρχιτεμπελαρου μου ειπε να την πλυνω μονη μου ( σε εναν νεροχυτη μες στην βρωμα με σαπουνι χεριων ) και να βαλω μονη μου το καθετηρακι!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Το τι ακουσε δεν το συζητω! Αλλα το αποκορυφωμα ήταν πριν απο λίγο: ξαναπήγα να πάρω τα αποτελεσματα και έλειπε μια εξεταση πολυ συμαντικη για τον ικτερο. Και τολμησαν να μου πουν οτι δεν υπαρχει στα χαρτια τους κι οτι το σημειωσα εγω μονη μου στο δικο μου αντιτυπο! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 33 679259 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 33 654655 Και στο ταμειο που πληρωσα εγω το συμπληρωσα στη αποδειξη? τους απαντησα, και πήγε να το ψαξει καλυτερα! Και μετα ηρθε κουνιστη λυγιστη με τις απαντησεις! Αχ θεε μου, μακαρι να ειναι αχρειαστοι οι γιατροι και τα νοσοκομεια......Εχω κατι τσαντιλες!!!
Α! μου ηρθε κουτι δωρο με κρεμες frezyderm και sudocream, σαπουνι dettol και κουπονια απο το babyspace.gr!!!!!! 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 33 604962
(sorry για το μεγαλο μηνυμα!))

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ… ΤΙ ΝΑ ΠΩ . ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΡΟΠΟΥΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.
ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.
ΕΛΠΙΖΩ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ?

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΟΥΤΕ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenikal tΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΝΗΞΕΙ....

ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΡΕΣ?ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stav2007 έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ?

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΟΥΤΕ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ

ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΜΟΝΟ 8-9 ΚΙΛΑ ΔΙΛΑΔΗ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΜΩΡΟ. Κ ΕΚΕΙ ΚΟΛΛΗΣΑ. ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ. ΕΠΙΔΗ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΧΑΣΩ 20 ΑΚΟΜΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stav2007 έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ?

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΟΥΤΕ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΗΚΑ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΑΛΛΑ 2 ΚΙΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΥΝΟΛΟ 14 ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ 2 ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena84 ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΕΚΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ 20 ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΓΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ,ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΗΜΟΥΝ 57 ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ,ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ,3 ΕΞΩΣΩΜΑΙΚΕΣ,ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΤΩΡΕΑ ΠΗΡΑ 20 ΚΙΛΑ.

fennia ΜΟΥ ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΣΟΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΕΧΑΣΕΣ?

elenikal


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stav2007 έγραψε:Elenikal tΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΝΗΞΕΙ....

ΤΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΗΡΕΣ?ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ?


Έγινα μέλος στο babyspace.gr. Αυτο μόνο!
Από κιλακια ειχα παρει 15, έχασα με την γεννα τα 6 , και τωρα που ζυγιστηκα ειδα οτι εχω να χασω αλλα 4! Τρωω ομως!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνουν τα κοριτσάκια μου?
Εμάς η μπεμπούλα κάθεται ήσυχη στην κούνια της και είπα να σας πω μια καληνύχτα!
Ααα! Σήμερα μας ήρθε και το πακέτο από την libero!
Τους είχα στείλει mail και τους είπα ότι τελικά δεν έστειλαν δείγματα δωρεάν στο Γένεσις όπου γέννησα και αν θα μπορούσαν να μου τα στείλουν σπίτι και μου τα έστειλαν! Πάμπερς, μωρομάντηλα με θήκη, χαρτομάντηλα, κρεμούλες μέσα σε ένα τσαντάκι, ματάκι, βιβλιαράκι για να συμπληρώνουμε το βάρος, ύψος, πότε είπαμε μαμά, μπαμπά, πότε βγάλαμε πρώτο δοντάκι κτλ και ένα ακόμα βιβλιαράκι! Μια χαρά!

Καληνύχτα κοριτσάκια!

Τώρα όσο για τα κιλάκια μου δεν ξαναμετρήθηκα! Δεν τα πολυσκέφτομαι! Μου φτάνει που νιώθω καλύτερα! Πιο ξεφούσκωτη!
Αλλά θα μετρηθώ σε κάποια φάση! Πιο πολύ περιέργεια έχω για τα κιλάκια της μπεμπούλας!
Μου φαίνεται ότι μεγάλωσε αρκετά!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑ ΩΡΟ ΝΑ ΦΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑΝΙ.
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΙΛ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΔΙΓΜΑΤΑ? ΣΕ ΠΙΟ ΜΑΙΛ?
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 33 215994 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 33 850933 08.10.2011 ΝΕΟ - ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! N.5 - Σελίδα 33 850933

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stav2007 έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ?

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΟΥΤΕ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ

εγω εχασα μονο στην γεννα 7 κιλα και εχω ακομη 8 για να ειμαι οπως πριν. ασε ασε πικρα......

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εφοσον δε μου βγαζει ιο επιτελους το αντιγραφω και εδω

εχω αγχωθει λιγακι απο χτες το απογευματακι ειχα καποιες ενοχλησεις στην κοιλια χαμηλα και σημερα το πρωι ειδα στο σερβιατακι μου υγρα σαν να ειναι πρωτη μερα περιοδου. σαν ροζουλι. και τωρα παλι που πηγα και σκουπιστικα το ιδιο υγρα ροζουλι σαν αχνο αιμα και ενοχλησεις παλι στην κοιλια.

εφοσον θηλαζω μπορει να μου ερθει πριοδος? ή μπορει να ειναι κατι αλλο?

με αγχωσε

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ.ΟΣΟ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ , ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΦΕΥΓΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΡΩΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!
ΕVVI ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΧΩ, ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ;

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες! Λογικά θα έχει γεννησει και η amaryllis, οπότε πια όλες στην ομαδούλα μας αισίως κραταμε τα μωρακια μας αγκαλίτσα!!

Γεωργία μου εγώ έχω ακομη αιματακι και δε μου έχει σταματησει καθόλου από τη μέρα που γεννησα! Απλά ελαττώθηκε!

Όσο για τα κιλάκια είμαι στα κανονικά πριν την εγκυμοσυνη (-Cool, αλλά τώρα τρώω τρελά! Όλο κάτι θέλω να τσιμπολογάω! Μάλλον λόγω θηλασμού πεινάω πολύ..

Κορίτσια η μικρούλα μου κάνει ολο κατι θορύβους στον υπνο της σαν να δείχνει οτι ποναέι λιγάκι, αλλά με κλειστα ματακια! Όλο λέω ότι ξύπνησε..αυτή τεντώνεται λίγο και μετά πάλι ύπνος.. Σας το έχει κάνει σε καμία?? Αφήστε που άρχισε τις γουλίτσες και στα 10 λεπτά που τρώει κάνει σαν να μου πνίγεται και μου αφήνει το στήθος!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΣΤΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ, ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΩ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ...

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΣΤΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΓΟΥΛΙΤΣΕΣ, ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΩ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ...

Κι εμένα γουλίτσες δε βγάζει εκείνη την ώρα, αλλά σε άσχετη φάση! Και αυτό λίγες φορές!
Θηλαζε 25 λεπτά και μετα μερικές αλλο τοσο και από το άλλο στηθος..και τώρα 10 λεπτά, πνίγεται και μετα δείχνει ότι χόρτασε! Πήρα μία κοπέλα από laleche και μου είπε ότι μπορεί και να αλλαξε η ποιότητα του γαλακτος και γι αυτό να χορταινει στα 10 λεπτά! Αλλά όπως και να έχει να το παρακολουθώ! Πάντως κοιμαται παρα πολύ!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
HLIANA ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΡΩΕΙ 15 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑ ΚΑΘΕ 1 ΜΙΣΗ ΩΡΑ .ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα καλο μηνα!!Απο θορυβους αλλο τιποτα και η δικια μου,πεταγομαι το βραδυ να δω τι εχει και αυτη ...κοιματε.. scratch τωρα θηλαζω και διψαω πολυ...φανταζομαι και η πεινα και η διψα οφειλονται στον θηλασμο.

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anthaki έγραψε:καλημερα καλο μηνα!!Απο θορυβους αλλο τιποτα και η δικια μου,πεταγομαι το βραδυ να δω τι εχει και αυτη ...κοιματε.. scratch τωρα θηλαζω και διψαω πολυ...φανταζομαι και η πεινα και η διψα οφειλονται στον θηλασμο.

Ναι πρέπει να πίνουμε πολύ νεράκι! Εγώ έχω συνεχεια ενα ποτηράκι δίπλα μου!
Α! Κάνει και σενα anthaki θορύβους, ε? Δεν είμαστε τα μόνα δηλαδή! Rolling Eyes Rolling Eyes

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:HLIANA ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΡΩΕΙ 15 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑ ΚΑΘΕ 1 ΜΙΣΗ ΩΡΑ .ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Γεωργία μου εμένα το βράδυ κοιμαται εδώ και καμια βδομαδα κανενα 2,5ωρο με 3ωρο, σηκώνεται τρώει και μετά πάλι νανι!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Hliana παροτι ειναι το 2ο μου εχω φρικαρει,οτι ηχο θες σε μας θα τον βρεις, Shocked ..σαν να ποναει,σαν να μιλαει,σαν να θελει κατι,σαν να παραπονιετε...δεν θελω να την ακουω να κανει ετσι και καταληγω να την εχω αγκαλια συνεχεια...

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΟΥΝΙΤΣΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟΥΣ ΣΑΝ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ.ΣΑΝ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ.....ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΘΟΡΥΒΟΥΣ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΘΕΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις