Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
123 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 123 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kατερινάκι τι να σου πω, δεν ξέρω... Εκτός του ότι χθες έτρωγε όλη μέρα δεν έφαγε κάτι περίεργο... Η ποσότητα η χθεσινή μάλλον μας την έκανε. Πολλά μαμ-μαμ πολλά κακα, που λένε. Ελπίζω να ήταν τα τελευταία για σήμερα. Θυμήθηκα τις εποχές που ήταν μωρό με τόσες αλλαγές.

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα και καλό μας μήνα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?Εγώ καλά Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!Περαστικά στα αρρωστούλια μας Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Ανυπομονώ να έρθουν τα Χριστούγεννα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
Μόνο υγεία να έχουμε και όλα τα άλλα έρχονται!!!!
Σας φιλώ!!!!

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767

re natalaki ti krish se exei piasei me ayta ta xristoygenna?tetoia lissa pia?loooooooooooool Shocked Shocked



Ελά ντε??

θα έρθουν μαρή...θα έρθουν!!
θα φας κουραμπιέδες-μελομακάρονα-φαγιά μπόλικα!!!
θα πάρεις και το δώρο από τον άγιο -Βασίλη και αυτό ήταν!!!


μετά θα μας λέει για τα καρναβάλια!!!
και μετά για το πάσχα!!!
χι χι χι
χι χι χι


Ναταλάκι πλάκα κάνω..ε?!!!!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινάκι περαστικά σας..
και είμαστε καλύτερα!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο καημένος ο Βενιζελούκος είναι στο νοσοκομείο Crying or Very sad
τι κρίμα!!
έπαθε το στομάχι του!!

Από το πολύ φαί έσκασε Twisted Evil ?????????
Ή από την στεναχώρια του μην πεθάνει της πείνας ο λαός?????


μαλλον απο την στεναχωρια του σουλα μου,γιατι ο "ανθρωπος" δεν τρωει πολυ,τον βλεπεις.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:Kατερινάκι τι να σου πω, δεν ξέρω... Εκτός του ότι χθες έτρωγε όλη μέρα δεν έφαγε κάτι περίεργο... Η ποσότητα η χθεσινή μάλλον μας την έκανε. Πολλά μαμ-μαμ πολλά κακα, που λένε. Ελπίζω να ήταν τα τελευταία για σήμερα. Θυμήθηκα τις εποχές που ήταν μωρό με τόσες αλλαγές.


νομιζω οτι ο γιος σου σε προετοιμαζει για το δευτερο! χαχα Very Happy πλακα πλακα παντως καλο ειναι αυτο κανει καυσεις το παιδι αρα λειτουργει φυσιολογικα ο οργανισμος!!!!


Αλικακι τωρα το ειδα αυτο για τον ΕΟΦ! ε λογικα θα εχει θα του το πω παλι ομως! ευχαριστω!!!


Σουλιτσα ευχαριστουμε!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
mamavivo έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα και καλό μας μήνα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?Εγώ καλά Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!Περαστικά στα αρρωστούλια μας Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Ανυπομονώ να έρθουν τα Χριστούγεννα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
Μόνο υγεία να έχουμε και όλα τα άλλα έρχονται!!!!
Σας φιλώ!!!!

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 648530

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 379767

re natalaki ti krish se exei piasei me ayta ta xristoygenna?tetoia lissa pia?loooooooooooool Shocked Shocked



Ελά ντε??

θα έρθουν μαρή...θα έρθουν!!
θα φας κουραμπιέδες-μελομακάρονα-φαγιά μπόλικα!!!
θα πάρεις και το δώρο από τον άγιο -Βασίλη και αυτό ήταν!!!


μετά θα μας λέει για τα καρναβάλια!!!
και μετά για το πάσχα!!!
χι χι χι
χι χι χι


Ναταλάκι πλάκα κάνω..ε?!!!!

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:Ο καημένος ο Βενιζελούκος είναι στο νοσοκομείο Crying or Very sad
τι κρίμα!!
έπαθε το στομάχι του!!

Από το πολύ φαί έσκασε Twisted Evil ?????????
Ή από την στεναχώρια του μην πεθάνει της πείνας ο λαός?????


μαλλον απο την στεναχωρια του σουλα μου,γιατι ο "ανθρωπος" δεν τρωει πολυ,τον βλεπεις.



ναι τον καημενούλη..σαν ρέγκα έγινε..
αδύνατος αδύνατος είναι να τον πονά η ψυχή σου!!

η επόμενη έκτακτη εισφορά θα είναι για το "φαγάκι του Βενιζέλου"...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:Ο καημένος ο Βενιζελούκος είναι στο νοσοκομείο Crying or Very sad
τι κρίμα!!
έπαθε το στομάχι του!!

Από το πολύ φαί έσκασε Twisted Evil ?????????
Ή από την στεναχώρια του μην πεθάνει της πείνας ο λαός?????


μαλλον απο την στεναχωρια του σουλα μου,γιατι ο "ανθρωπος" δεν τρωει πολυ,τον βλεπεις.



ναι τον καημενούλη..σαν ρέγκα έγινε..
αδύνατος αδύνατος είναι να τον πονά η ψυχή σου!!

η επόμενη έκτακτη εισφορά θα είναι για το "φαγάκι του Βενιζέλου"...
axaxaxaxxaxaxaxxaxaxxxaxaxa

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
MariaM έγραψε:Kατερινάκι τι να σου πω, δεν ξέρω... Εκτός του ότι χθες έτρωγε όλη μέρα δεν έφαγε κάτι περίεργο... Η ποσότητα η χθεσινή μάλλον μας την έκανε. Πολλά μαμ-μαμ πολλά κακα, που λένε. Ελπίζω να ήταν τα τελευταία για σήμερα. Θυμήθηκα τις εποχές που ήταν μωρό με τόσες αλλαγές.


νομιζω οτι ο γιος σου σε προετοιμαζει για το δευτερο! χαχα Very Happy πλακα πλακα παντως καλο ειναι αυτο κανει καυσεις το παιδι αρα λειτουργει φυσιολογικα ο οργανισμος!!!!



Χαχαχαχα, λες; Τσάμπα τοσο φαι χθες, όλο χαμένο πήγε. Αμφιβάλλω αν στάθηκε γραμμάριο πάνω του. Razz Razz Razz Βρε τι έπαθα! Ελπίζω να έληξε γιατί δεν θα το αντέξω ξανα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την MariaM στις Τρι Νοε 01, 2011 6:18 am, 1 φορά

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
trilly έγραψε:παιζει να μπουμεστην δραχμη? μαυρο φιδι που μας εφΑγε!!! οχι οτι τωρα ειμαστε και καλυτερα βεβαια...

Εγώ δεν το συμπαθώ το ευρώ πάντως! Ο Παπανδρέου έλεγε σήμερα ότι υπάρχει απόλυτη δημοκρατία στην Ελλάδα και ότι αποφασίζει ο λαός! έριξα κάτι γέλια....όπως με το λεφτα υπάρχουν!! χεχε


ωχ ..ίσως θέλουν να μας πασάρουν τη δραχμή και να πούνε ότι τη διαλέξαμε κιόλας..γιαυτό το δημοψήφισμα...
άλλα λες και θα ξέρουμε αν τα αποτελέσματα που θα πουν θα είναι αλήθεια??

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
mamavivo έγραψε:
chicken έγραψε:
mamavivo έγραψε:
elena25 έγραψε:Πολύ μιλάτε βρε κορίτσια...
πολυ μιλαω,λιγο φιλαω και πατατουλες μασαωωωωωωωω Very Happy Very Happy Very Happy

Ναι ναι, έτσι κάνει Razz Razz Razz

Εγώ σκέφτομαι:
Nα κοιμηθώ?
Να μην κοιμηθώ?
Να μείνω στο laptop?
τι να κάνω οεο?

κοιμησου αγγελουδι μου
κοιμησου εσυ μωλο μου
νανι νανι νανι η ευγενουλα μας να κανει!!!!!

ΩΡΑΙΟ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ ΒΙΒΗ,,ΚΛΕΜΕΝΟ ΑΠ ΤΟ ΡΟΥΒΑ?ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΔΩ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ?Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΑΥΤΕΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΤΗΝ ΝΑΝΟΥΡΙΖΑ ΜΕ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΛΑΜΠΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑ.

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Very Happy

μινα εγω τα κοιμιζα με αυτο :https://youtu.be/mcEeXv3nfF0

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα και καλό μας μήνα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?Εγώ καλά Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!Περαστικά στα αρρωστούλια μας Very Happy Very Happy Very Happy !!!!
Ανυπομονώ να έρθουν τα Χριστούγεννα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
Μόνο υγεία να έχουμε και όλα τα άλλα έρχονται!!!!
Σας φιλώ!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

re natalaki ti krish se exei piasei me ayta ta xristoygenna?tetoia lissa pia?loooooooooooool Shocked Shocked

πες τα ντε κι εγω αυτο λεω τοσες μερες!μα απο τοσο νωρις χανεις το συναισθημα μεχρι να ερθουν,σου εχουν γινει καθημερινοτητα! Rolling Eyes

Σούλα έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:Ο καημένος ο Βενιζελούκος είναι στο νοσοκομείο Crying or Very sad
τι κρίμα!!
έπαθε το στομάχι του!!

Από το πολύ φαί έσκασε Twisted Evil ?????????
Ή από την στεναχώρια του μην πεθάνει της πείνας ο λαός?????


μαλλον απο την στεναχωρια του σουλα μου,γιατι ο "ανθρωπος" δεν τρωει πολυ,τον βλεπεις.



ναι τον καημενούλη..σαν ρέγκα έγινε..
αδύνατος αδύνατος είναι να τον πονά η ψυχή σου!!

η επόμενη έκτακτη εισφορά θα είναι για το "φαγάκι του Βενιζέλου"...

ρε συ σουλα μη τους δινεις ιδεες λεμε!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσουλες μου τι κανετε!!!τα νεα σας ολα καλα!!σε λιγες μερες θα παω για β επιπεδου τρομερο ανγχος εχωωωωωωωωω,μετα κ απο κατι που εμαθα σημερα τρεμωωω

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκτος απο τις ιωσεις μου αρεσει ο χειμωνας! στρωνεις τα χαλια αναβεις το τζακι και απολαμβανεις ενα ζεστο και ωραιο γαλλικο καφε! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 4 438696

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:γεια σας κοριτσουλες μου τι κανετε!!!τα νεα σας ολα καλα!!σε λιγες μερες θα παω για β επιπεδου τρομερο ανγχος εχωωωωωωωωω,μετα κ απο κατι που εμαθα σημερα τρεμωωω

γεια σου Μαρινακι!!!!! τι επαθες καλε? μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!! ολα καλα θα πανε!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφφφφφφφ!!! Ρε κοριτσακια ξερατε οτι και τα κοριτσακια παθαινουν κατι σαν φυμωση;;; Συγκεκριμενα σύμφυση χειλών;;;

Το επαθε το Λυδιακι μου!! Sad Sad Sad Sad Καλα αυτον τον βλακα τον παιδιατρο θα τον δειρω και θα τον αλλαξω εννοειτε!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ουφφφφφφφ!!! Ρε κοριτσακια ξερατε οτι και τα κοριτσακια παθαινουν κατι σαν φυμωση;;; Συγκεκριμενα σύμφυση χειλών;;;

Το επαθε το Λυδιακι μου!! Sad Sad Sad Sad Καλα αυτον τον βλακα τον παιδιατρο θα τον δειρω και θα τον αλλαξω εννοειτε!!!
ναι το εχω ακουσει,μου το ειχε πει και η παιδιατρος να προσεχω.δοξα το θεο,δυο κοριτσακια εχω δεν ειχαμε τετοιο προβλημα.ο γιατρος δεν το ειδε και τα εχεις μαζι του?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ουφφφφφφφ!!! Ρε κοριτσακια ξερατε οτι και τα κοριτσακια παθαινουν κατι σαν φυμωση;;; Συγκεκριμενα σύμφυση χειλών;;;

Το επαθε το Λυδιακι μου!! Sad Sad Sad Sad Καλα αυτον τον βλακα τον παιδιατρο θα τον δειρω και θα τον αλλαξω εννοειτε!!!

ναι το ξερω το ειχε παθει και της ξαδερφης μου το κοριτσακι! τι κανατε τελικα? ποιο γιατρο εχεις ?

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ουφφφφφφφ!!! Ρε κοριτσακια ξερατε οτι και τα κοριτσακια παθαινουν κατι σαν φυμωση;;; Συγκεκριμενα σύμφυση χειλών;;;

Το επαθε το Λυδιακι μου!! Sad Sad Sad Sad Καλα αυτον τον βλακα τον παιδιατρο θα τον δειρω και θα τον αλλαξω εννοειτε!!!

μην φοβασαι βιβιανακι μου εχει καλο τμημα παιδικης γυναικολογιας στο αλεξανδρα !

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ουφφφφφφφ!!! Ρε κοριτσακια ξερατε οτι και τα κοριτσακια παθαινουν κατι σαν φυμωση;;; Συγκεκριμενα σύμφυση χειλών;;;

Το επαθε το Λυδιακι μου!! Sad Sad Sad Sad Καλα αυτον τον βλακα τον παιδιατρο θα τον δειρω και θα τον αλλαξω εννοειτε!!!
Εγω δεν το ήξερα και το διαβασα εδω στο φορουμ, πριν κανενα χρονο..
Πώς διορθωνεται αυτο ρε συ?? Με τον ιδιο τροπο, όπως και στα αγορακια?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:γεια σας κοριτσουλες μου τι κανετε!!!τα νεα σας ολα καλα!!σε λιγες μερες θα παω για β επιπεδου τρομερο ανγχος εχωωωωωωωωω,μετα κ απο κατι που εμαθα σημερα τρεμωωω

γεια σου Μαρινακι!!!!! τι επαθες καλε? μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!! ολα καλα θα πανε!
μια γνωστη μας εμαθα σημερα οτι θα αποχωριστη τον μπεμπη της ειμαστα σχεδον στους ιδιους μηνες κ λεγαμε θα πανε μαζη σχολειο τα παιδακια μας,αλλα στην β επιπεδου της βγηκε οτι τα οστα του μωρου δεν αναπτυσονται κ οτι πρεπει να το ......κ στεναχωρεθηκα μου κοπικαν τα ποδιααυτη ειναι σχεδον στον 6 μηνα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:γεια σας κοριτσουλες μου τι κανετε!!!τα νεα σας ολα καλα!!σε λιγες μερες θα παω για β επιπεδου τρομερο ανγχος εχωωωωωωωωω,μετα κ απο κατι που εμαθα σημερα τρεμωωω

γεια σου Μαρινακι!!!!! τι επαθες καλε? μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!! ολα καλα θα πανε!
μια γνωστη μας εμαθα σημερα οτι θα αποχωριστη τον μπεμπη της ειμαστα σχεδον στους ιδιους μηνες κ λεγαμε θα πανε μαζη σχολειο τα παιδακια μας,αλλα στην β επιπεδου της βγηκε οτι τα οστα του μωρου δεν αναπτυσονται κ οτι πρεπει να το ......κ στεναχωρεθηκα μου κοπικαν τα ποδιααυτη ειναι σχεδον στον 6 μηνα

ω! ρε συ λυπαμαι παρα πολυ! λογικο να στεναχωριεσαι και να επηρρεαζεσαι αλλα μη βαζεις το κακο στο κεφαλακι σου κατσε να ερθει η β επιπεδου και να εισαι αισιοδοξη!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:γεια σας κοριτσουλες μου τι κανετε!!!τα νεα σας ολα καλα!!σε λιγες μερες θα παω για β επιπεδου τρομερο ανγχος εχωωωωωωωωω,μετα κ απο κατι που εμαθα σημερα τρεμωωω

γεια σου Μαρινακι!!!!! τι επαθες καλε? μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!! ολα καλα θα πανε!
μια γνωστη μας εμαθα σημερα οτι θα αποχωριστη τον μπεμπη της ειμαστα σχεδον στους ιδιους μηνες κ λεγαμε θα πανε μαζη σχολειο τα παιδακια μας,αλλα στην β επιπεδου της βγηκε οτι τα οστα του μωρου δεν αναπτυσονται κ οτι πρεπει να το ......κ στεναχωρεθηκα μου κοπικαν τα ποδιααυτη ειναι σχεδον στον 6 μηνα

ω! ρε συ λυπαμαι παρα πολυ! λογικο να στεναχωριεσαι και να επηρρεαζεσαι αλλα μη βαζεις το κακο στο κεφαλακι σου κατσε να ερθει η β επιπεδου και να εισαι αισιοδοξη!!!
ναι αυτο προσπαθω να μν με καταβαλει κ μενα ,καλυτερα να μν το μαθενα γτ ετυχε εκεινη την στιγμη να μιλαει ο αντρας μου με τον αντρα της εκεινη την στιγμη κ χςρις να ξερει ο δικος μου του λεει αντε που χαθηκε θα γινεις κ μπαμπακας κ του το ειπε,κ ειναι χαλια η κοπελα δεν πηγε ακομα στον γιατρο αυτες της μερες θα παει,τι μπωρει να εχει παιξει ρολο,στην α τεστ δν φενεται!!!αχ συγνωμη αν σας στεναχωρεσα εμεινα καγκελο μολις το ακουσα,γτ να τυχει να ειμαι εκει αν δεν ειμουν δεν θα μου το ελεγε ο αντρας μου

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι δεν μου ειπε τιποτα αφηστε που πριν 6 μερες του πηγα τα μικρα για εμβολιο τιποτα δεν ειδε;;

Μου εδωσε μια αλοιφή να τις βαζω καθε μερα για μια εβδομαδα και αλλα μια να την βαλω 2 ωρες προν παμε για να μουδιασει εντελως και να προσπαθησει να το ανοιξει αλλιως θελει χειρουργειο!!!

Θα τον σκοτωσω!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:γεια σας κοριτσουλες μου τι κανετε!!!τα νεα σας ολα καλα!!σε λιγες μερες θα παω για β επιπεδου τρομερο ανγχος εχωωωωωωωωω,μετα κ απο κατι που εμαθα σημερα τρεμωωω

γεια σου Μαρινακι!!!!! τι επαθες καλε? μην αγχωνεσαι για τιποτα!!!! ολα καλα θα πανε!
μια γνωστη μας εμαθα σημερα οτι θα αποχωριστη τον μπεμπη της ειμαστα σχεδον στους ιδιους μηνες κ λεγαμε θα πανε μαζη σχολειο τα παιδακια μας,αλλα στην β επιπεδου της βγηκε οτι τα οστα του μωρου δεν αναπτυσονται κ οτι πρεπει να το ......κ στεναχωρεθηκα μου κοπικαν τα ποδιααυτη ειναι σχεδον στον 6 μηνα

ω! ρε συ λυπαμαι παρα πολυ! λογικο να στεναχωριεσαι και να επηρρεαζεσαι αλλα μη βαζεις το κακο στο κεφαλακι σου κατσε να ερθει η β επιπεδου και να εισαι αισιοδοξη!!!
ναι αυτο προσπαθω να μν με καταβαλει κ μενα ,καλυτερα να μν το μαθενα γτ ετυχε εκεινη την στιγμη να μιλαει ο αντρας μου με τον αντρα της εκεινη την στιγμη κ χςρις να ξερει ο δικος μου του λεει αντε που χαθηκε θα γινεις κ μπαμπακας κ του το ειπε,κ ειναι χαλια η κοπελα δεν πηγε ακομα στον γιατρο αυτες της μερες θα παει,τι μπωρει να εχει παιξει ρολο,στην α τεστ δν φενεται!!!αχ συγνωμη αν σας στεναχωρεσα εμεινα καγκελο μολις το ακουσα,γτ να τυχει να ειμαι εκει αν δεν ειμουν δεν θα μου το ελεγε ο αντρας μου

πραγματικα δεν ξερω τι μπορει να επαιξε ρολο ομως ειναι πολυ λυπηρο! το εχω περασει κι εγω να παρω ασχημα νεα απο τη Β επιπεδου! ειδαν υπερηχογενες εντερο και επρεπε να κανω αμνιοπαρακεντηση! ευτυχως ολα ητανε καλα αλλα το τι περασα μεχρι να μαθω δεν λεγεται!!!! μερικες φορες δεν φαινεται κατι στην α επιπεδου η μπορει να δημιουργηθει μετα! ψυχραιμια και ηρεμια και ολα θα πανε καλα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις