Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!τι κανετε?

  • αλικη συλλυπητηρια για το νονο σου..
  • τουρτιτσα μηπως βρε συ σου κανει πλακα ο αντρας σου?οταν λειπει μονο δε σε παιρνει τηλεφωνο αυτος?
  • σε αντιθετη περιπτωση πες του "ρε μωρο ολο τα ιδια και τα ιδια λες,η σχεση μας εχει φτασει σε τελμα,θελω να τα χαλασουμε" και κλεισε το τηλεφωνο Shocked Shocked Shocked Shocked
  • βιβιαν υπομονη μερα ειναι θα περασει!μαζεψες και κουραση μια η γιαγιακα σου μια το παρτυ πολλα θελει ειδικα στην κατασταση σου?
  • μινα με γεια τα δοντακια σας!
  • αντζι γιατι καλε αορατη?μια χαρα κοπελα!!!!
  • τατιανα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
  • μπατμαν-μπομπ και μπομπ εγω μπορω να ειμαι ο υπναρας????? Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:καλησπερα!!!!τι κανετε?

  • αλικη συλλυπητηρια για το νονο σου..
  • τουρτιτσα μηπως βρε συ σου κανει πλακα ο αντρας σου?οταν λειπει μονο δε σε παιρνει τηλεφωνο αυτος?
  • σε αντιθετη περιπτωση πες του "ρε μωρο ολο τα ιδια και τα ιδια λες,η σχεση μας εχει φτασει σε τελμα,θελω να τα χαλασουμε" και κλεισε το τηλεφωνο Shocked Shocked Shocked Shocked
  • βιβιαν υπομονη μερα ειναι θα περασει!μαζεψες και κουραση μια η γιαγιακα σου μια το παρτυ πολλα θελει ειδικα στην κατασταση σου?
  • μινα με γεια τα δοντακια σας!
  • αντζι γιατι καλε αορατη?μια χαρα κοπελα!!!!
  • τατιανα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
  • μπατμαν-μπομπ και μπομπ εγω μπορω να ειμαι ο υπναρας????? Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 417472

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
tatijana έγραψε:
elena25 έγραψε:
tatijana έγραψε:Εχω καουρες τι να παρω?


Gaviscon! Θα σωθείς!

Ειναι φυτικο?Καλο ειναι?Ευχαριστω κουκλινι μου.


Δεν είναι φυτικό, αλγινικό άλας λέει ότι περιέχει. Αλλά κάνει και για εγκύους οπότε δεν είναι κάτι πολύ βαρύ. Είναι πάρα πολύ καλό. Με το που το πίνεις σου περνάει, χωρίς υπερβολή! Έχει γεύση περίπου όπως το ponstan.


καταπληκτικό είναι. όσο ήμουν έγκυος δεν πήγαινα πουθενά χωρίς το gaviscon. είχα τρελλές καούρες και μόνο με αυτό μου περνούσαν. ορκίζομαι σ αυτό! Smile

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Φλώρα, θα τη φέρεις τη μικρή στη συνάντηση;

όχι Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 654316 θα την κρατήσει ο μπαμπάς της Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 328109 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 328109 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 328109 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 328109 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 328109 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 328109



Vivian έγραψε:Τι κανετε; Εγω δεν ειμαι πολυ καλα!

Ρε κοριτσια σας εχει συμβει μια μερα να νιωσετε τοσο κουρασμενες που να μην αντεχετε αλλο; Αυτο επαθα εγω σημερα! Και για πρωτη φορα μου βγηκε νευρικοτητα στα παιδια!!! Ουυυυφ! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 534787


το περίεργο Βίβιαν έιναι που δεν το παθαίνεις κάθε μέρα!
κοριτσάκι έχεις δύο μωρά στο σπίτι και ένα στην κοιλιά, πόσο να αντέξεις;;;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ευτυχως δυο φορες ειχα καουρες ολες κ ολες κ αυτο γιατι εφαγα φαγητο πολυ αλμυρο.α ναι κ δεν επινα freddo-capuccinno γιατι κ αυτο μου εφερνε καουρα.μολις γεννησα λεω του αντρα μου φερε μου εναν φρεντο κ 2 σουβλακια!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
elena25 έγραψε:Φλώρα, θα τη φέρεις τη μικρή στη συνάντηση;

όχι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] θα την κρατήσει ο μπαμπάς της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έλα ρε συ! Φέρτην! Σε παρακαλώ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα οντως φερτην!!!!!!!!!!! κοιτα γαμπρους που θα εχει!!!! πολυ πραγμα να φαν κ κοτες!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
elena25 έγραψε:Φλώρα, θα τη φέρεις τη μικρή στη συνάντηση;

όχι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] θα την κρατήσει ο μπαμπάς της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έλα ρε συ! Φέρτην! Σε παρακαλώ!

thequeen86 έγραψε:ελα οντως φερτην!!!!!!!!!!! κοιτα γαμπρους που θα εχει!!!! πολυ πραγμα να φαν κ κοτες!



άλλη φορά κορίτσια! να κάτσω να πω δυο κουβέντες σαν άνθρωπος
εξάλλου δεν θα έχει και το Λιτσάκι παιδιά και είναι ευκαιρία να δω και τη φιλενάδα μου με ηρεμία χωρίς Γιάννηηηηηη μην κοπανάς τη Δανάη ή Δανάηηηηηηηη μην σπρώχνεις τη Γιωργίνα χαχα

αφήστε που έχουμε κλείσει από γαμπρό!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τι καλα ηταν ολο το απογευμα!!!!!!παιζαμε lego,τρωγαμε καστανα και καθομασταν στο τζακι κοντα!!!!!!!!!!!αντε για νανακια τωρα τα μικρα!!!!!!!! Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

τι εγινε καλε? confused confused confused confused confused

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμα κανει οσο κρυο λενε μας βλεπω παγωτο κασατο

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
elena25 έγραψε:Φλώρα, θα τη φέρεις τη μικρή στη συνάντηση;

όχι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] θα την κρατήσει ο μπαμπάς της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έλα ρε συ! Φέρτην! Σε παρακαλώ!

thequeen86 έγραψε:ελα οντως φερτην!!!!!!!!!!! κοιτα γαμπρους που θα εχει!!!! πολυ πραγμα να φαν κ κοτες!



άλλη φορά κορίτσια! να κάτσω να πω δυο κουβέντες σαν άνθρωπος
εξάλλου δεν θα έχει και το Λιτσάκι παιδιά και είναι ευκαιρία να δω και τη φιλενάδα μου με ηρεμία χωρίς Γιάννηηηηηη μην κοπανάς τη Δανάη ή Δανάηηηηηηηη μην σπρώχνεις τη Γιωργίνα χαχα

αφήστε που έχουμε κλείσει από γαμπρό!


δηλαδη θα παμε ολες μαζι για σουφλε?
ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΩΤΟ? Cool

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

Μινακι ποσο ειναι η μπουμπου και βγαζει δοντακια?? και πρωτα τα πανω??
συνηθως τα κατω δεν βγαινουν πρωτα?

Εμενα παντως τα 2 πρωτα κατω βγηκαν,μετα το 1 λαγοδοντο και τωρα το 2ο λαγοδοντο και το 1 διπλανο του...και ειναι φουσκωμενα αλλα 3...

Θελω να το φαω το παιδι μου,μου χορευει το σκατο....θα του φαω το κωλι του και το οπυλι του και ολοκληρο θα το φαω...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω βαλει τα μικρα για υπνο και η ελενη φωναζει: μαμα ελα-μαμαααα ελα-μαμαααα ΕΛΑ-ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑΑΑΑΑ-ΕΥΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΤΕΤΕΛΟΥΣ(επιτελους)!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
τι εχω να τραβηξω! Razz

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εχω βαλει τα μικρα για υπνο και η ελενη φωναζει: μαμα ελα-μαμαααα ελα-μαμαααα ΕΛΑ-ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑΑΑΑΑ-ΕΥΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΤΕΤΕΛΟΥΣ(επιτελους)!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
τι εχω να τραβηξω! Razz

Αχ το μαναρι μου.....Αμα λεει ΤΕΤΕΛΟΥΣ,ε τετελους ρε Ευα κι εσυ.....Πως με πεθαινουν τα μωρουδιακα λεξουλια... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 379767

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εχω βαλει τα μικρα για υπνο και η ελενη φωναζει: μαμα ελα-μαμαααα ελα-μαμαααα ΕΛΑ-ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑΑΑΑΑ-ΕΥΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΤΕΤΕΛΟΥΣ(επιτελους)!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
τι εχω να τραβηξω! Razz


χαχαχαχα περαστηκα σου!!!!!!!!!!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
Να 'σαι καλά κορίτσι μου (δεν ξέρω και το ονομα σου) !!!! Κάποτε είχα πει ότι είμαι αόρατη αλλά καμιά δεν με πίστεψε!!! Τώρα έχω και αποδείξεις!!!!

Τι λες μαρη τρελλη κι εσυ????Ακου εκει αορατη....Μια χαρα εισαι..Τρελλοκομειο...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:

Μινακι ποσο ειναι η μπουμπου και βγαζει δοντακια?? και πρωτα τα πανω??
συνηθως τα κατω δεν βγαινουν πρωτα?

Εμενα παντως τα 2 πρωτα κατω βγηκαν,μετα το 1 λαγοδοντο και τωρα το 2ο λαγοδοντο και το 1 διπλανο του...και ειναι φουσκωμενα αλλα 3...

Θελω να το φαω το παιδι μου,μου χορευει το σκατο....θα του φαω το κωλι του και το οπυλι του και ολοκληρο θα το φαω...

χαχαχαχαχαχαχα τρελομανα!

Ευάκι έγραψε:εχω βαλει τα μικρα για υπνο και η ελενη φωναζει: μαμα ελα-μαμαααα ελα-μαμαααα ΕΛΑ-ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑΑΑΑΑ-ΕΥΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΤΕΤΕΛΟΥΣ(επιτελους)!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
τι εχω να τραβηξω! Razz

αχαχαχχαχαχαχαχαχαχα τι καλο!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εχω βαλει τα μικρα για υπνο και η ελενη φωναζει: μαμα ελα-μαμαααα ελα-μαμαααα ΕΛΑ-ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑΑΑΑΑ-ΕΥΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΤΕΤΕΛΟΥΣ(επιτελους)!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
τι εχω να τραβηξω! Razz

Αχ το μαναρι μου.....Αμα λεει ΤΕΤΕΛΟΥΣ,ε τετελους ρε Ευα κι εσυ.....Πως με πεθαινουν τα μωρουδιακα λεξουλια... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

α καλα να στη στειλω πακετο για μερικες μερες θα σε αποτελειωσει!!!!!ειναι φοβερη!ολη μερα με στελνει!!!!

thequeen86 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εχω βαλει τα μικρα για υπνο και η ελενη φωναζει: μαμα ελα-μαμαααα ελα-μαμαααα ΕΛΑ-ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑΑΑΑΑ-ΕΥΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΤΕΤΕΛΟΥΣ(επιτελους)!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
τι εχω να τραβηξω! Razz


χαχαχαχα περαστηκα σου!!!!!!!!!!

μερσι!!!!!!!!!χαχαχαχα

κατερινα πριν ειχε κανει το ιδιο για τον μπαμπα της!μπαμπα ελα μπαμπα ελα ΝΤΕΝΤΕΛΗΗΗΗ ΕΛΑ!!!!!αλλα της ειπα ο μπαμπας κανει μπανιο και αρχισε με εμενα!στο τελος η μαιμου η μια για να παω φωναζε "ελα λαλακι(φιλακι) σελω ζωσω" για να με καλοπιασει!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερίνα, μια φωτό μαζί μου θα τη βγάλεις, δε γίνεται! Αλλιώς δεν έρχομαι!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
το περίεργο Βίβιαν έιναι που δεν το παθαίνεις κάθε μέρα!
κοριτσάκι έχεις δύο μωρά στο σπίτι και ένα στην κοιλιά, πόσο να αντέξεις;;;


Αχ Φλωρουκο σημερα τα ειδα ολα! 1η φορα! Ειναι η μικρη πολύ ζορικο παιδι τελικα! Δεν ξερω τι να κανω μαζι της...


Κατα τα αλλα ολα ετοιμα επιτελους για την βαφτιση του Κωνσταντινουλη!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 654316

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εχω βαλει τα μικρα για υπνο και η ελενη φωναζει: μαμα ελα-μαμαααα ελα-μαμαααα ΕΛΑ-ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑΑΑΑΑ-ΕΥΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΤΕΤΕΛΟΥΣ(επιτελους)!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
τι εχω να τραβηξω! Razz

Αχ το μαναρι μου.....Αμα λεει ΤΕΤΕΛΟΥΣ,ε τετελους ρε Ευα κι εσυ.....Πως με πεθαινουν τα μωρουδιακα λεξουλια... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

α καλα να στη στειλω πακετο για μερικες μερες θα σε αποτελειωσει!!!!!ειναι φοβερη!ολη μερα με στελνει!!!!

thequeen86 έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εχω βαλει τα μικρα για υπνο και η ελενη φωναζει: μαμα ελα-μαμαααα ελα-μαμαααα ΕΛΑ-ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑΑΑΑΑ-ΕΥΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΤΕΤΕΛΟΥΣ(επιτελους)!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
τι εχω να τραβηξω! Razz


χαχαχαχα περαστηκα σου!!!!!!!!!!

μερσι!!!!!!!!!χαχαχαχα

κατερινα πριν ειχε κανει το ιδιο για τον μπαμπα της!μπαμπα ελα μπαμπα ελα ΝΤΕΝΤΕΛΗΗΗΗ ΕΛΑ!!!!!αλλα της ειπα ο μπαμπας κανει μπανιο και αρχισε με εμενα!στο τελος η μαιμου η μια για να παω φωναζε "ελα λαλακι(φιλακι) σελω ζωσω" για να με καλοπιασει!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


aaaa μιλαμε γλυψηματιας απο κουνια η μικρη...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 379767


mama katerina έγραψε:

χαχαχαχαχαχαχα τρελομανα!

Ω,ναι..Μα μου κανει τρελλιτσες...Που να αρχισει να μου μιλαει και να μου λεει και μενα τυπου Ευας....ΤΕΤΕΛΟΥΣ ΕΛΑ ΓΙΑ ΛΙΛΕΣ!!!
[μτφρ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΛΑ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ]
Η αδερφη μου ελεγε λιλες και μας εχουν μεινει πολλες λεξεις.. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 19 186253

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πριν επαιζα στο κρεβατι μαζι του κ με καβαλαγε κανονικα κ μου ελεγε ταταταταταατα κ χοροπηδαγε σαν κρι κρι ενα πραγμα.τον εβαλα κατω κ του αλλαξα τα φωτα στα φιλια κ τα γουτσου...τωρα ροχαλιζει Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις