Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
313 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 313 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΕΥΓΕ ΟΣΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ!!! ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΑ???
ΑΡΑ ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΑ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΗΛΑΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΝΕ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΓΧΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΒΕΓΙΟΝ.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ! ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!


ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 334590 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 334590

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε το αυτοκολλητακι μου αρχισε τις ταρζανιες!τον αφησα στον καναπε τερμα μεσα και μεσα σε 2 λεπτα τον ηταν ο μισος πανω και ο μισος κατω απο τον καναπε!!!!αρχισαν τα οργανα???

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ!Μόλις έβαλα την βαλισόπιτα μου στον φούρνο και σφουγγάρισα και περιμένοντας να στεγνώσει είπα να μπω να σας ευχηθώ καλή χρονιά!!!!Θα είναι για όλες μας μοναδική αφού έχουμε ένα νέο μέλος στην καρδιά μας και την οικογένεια μας και ένα έξτρα κομμάτι στην βασιλόπιτα!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Να είστε όλες καλά!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ne carrie tha tous kopsoume k kommataki apo tin vasilopita!!!les na tous tixei to flouri?
Razz Razz Razz

stefaniadreas to skilaki sou ola ta lefta!!!

xionatouli vale xadra thalasia Wink
eftixos den itan tipota sovaro,perase.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλες μου χρονια πολλα!!!!!! καλη χρονια και παλι!!!!! ανηπομονω για την αλλαγη σαν μικρο παιδακι! Laughing σε λιγο θα βαφτω θα ντυθω και θα κατσω στον καναπε μου! και ολομοναχη να μουν ετσι θα ετοιμαζομουν! καλε τωρα που διαβασα συνηδητοποιησα οτι θα εχει μεριδιο βασιλοπιτας και ο μπεμπης!!! τον ειχα ξεχασει σε αυτο Embarassed Embarassed
εγω εκανα κεικ με πορτοκαλι και λιγο κονιακ μεσα..(το κονιακ πρωτη φορα το βαζω στο κεικ) το ειδα απο ενα σαιτ αξιοπιστο μπορω να πω.ειπανα μη κανω φετος αυτο μετα δαμασκηνα τα αμαρετο κτλ που εκανα.τοκανα σε σχημα δεντρακι πασπαλισα αχνη πανω και εβαλα 2 μικρους αγ.Βασιληδες ζαχαρωτους. το 2012 τογραψα με μερεντα Wink

εβαλα και το φλουρι εννοητε!!!

παω να βαλω τα μικρα να φανε λιγακι και να ετοιμαστουμε!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΒΡΕ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΚΑΗΚΕ ΤΟ ΚΑΚΟ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΓΛΥΚΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ παει εφυγε κοριτσια! Λαχταρησα! Παω και γω να ετοιμαστω πολλα φιλια καλη χρονια να εχουμε με υγεια και απειρη αγαπη! Σας φιλω καλα να περασετε!!!!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!! Εγώ σας λέω την πρώτη καλημέρα του 2012??? καλή χρόνια να έχουμε υγεια κ ευτυχία στα σπίτια μας!!! Για εμάς τις πρωτομανουλες σίγουρα ήταν ιδιαιτερη η αλλαγη του χρόνου!!!
Εμεις εδώ προσαρμοζομαστε στους ρυθμούς του μπεμπη, κάθε μέρα αλλαζει συνήθειες το καλικαντζαρακι μου!!! Την μια τρώμε 4ωρα την άλλη 3ωρα κ την άλλη 5ωρα... Άντε να δω ποτε θα αποφασίσει!!! Βρε κορίτσια για νεογέννητο μου έχει βγει μεγάλος ξενυχτης.... Ευτυχώς την ημέρα, τον ταιζω (όπως όλα τα γευματα), τον αλαζω κ αυτός με το μάτι γαριδα να κοιτάζει με τις ώρες τριγύρω ...χωρίς γκρίνια ! Άντε να θέλει καμία αγκαλιά που κ που!!!
Όσο για τον θηλασμο μεγαλο θέμα... Κ εγώ τον θηλαζω αποκλειστικά κ είναι φορές που μου περνάει η σκέψη να του δώσω ξένο για να ξεκούραστω λίγο! Φανταστείτε ότι την μέρα περνάω γύρω στο 8ωρο για θηλασμο, η πλάτη μου κοντεύει να τα φτυσει! Δεν θεωρώ καθόλου κακό το να πίνει το μωρο ξένο γαλα, ιδιαίτερα στην περίπτωση που η μαμά δεν εχει η δεν του φτάνει!!! Πως θα γίνει δηλαδή;;;;;
Λετε τοσες μέρες να είχα περίοδο κ να μη το κατάλαβα; Ποσο βόδι μπορεί να ειμαι??????!
Σας φιλω όλες!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!!!!! καλη χρονιαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ακομα κοιμαστε???? Razz Razz σιγα μηκοιμαστε ε! καιγω κοιμηθηκα στις 5 εφοσον εδωσα και γαλα στον μπεμπη και ξυπνησα 8,30! ωραια ε? δε γινετε αλλιως! ο ανηρ βεβαιως βεβαιως κοιματε ακομα! (ο τυχερος...) θα συμαζεψω λιγο τωρα γιατι το καναμε το σπιτι λιγο χαλια χθες..... Embarassed
μετα θα φαμε στην mother. φιλακια σε ολες σας και στα μπεμπακια σας! θα ξαναμπω λογικα μεσημερι μετα το φαι στο λιωσιμο που λεμε εμεις.. στη χονεψη!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!καλη χρονια σε ολες!!!!!!
αθηνα ιδια ωραρια ειχαμε χθες!ελπιζω η φετινη χρονια να ειναι ακομα καλυτερη και τα ζουζουνια μας να μεγαλωνουν με υγεια

http://stefxon@gmail.com

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα και χρονια πολλα,να εχουμε μια ευτυχισμενη χρονια γεματη αγαπη με την οικογενεια μας!Να χαιρομαστε και τα παιδακια μας!Αντε παω σιγα σιγα για να ετοιμασω το γιορτινο μας τραπεζι(θα ερθουν οι γονεις μου και τα πεθερικα)

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhmera kalh kai eytyxismenh nea xroniana exoume.H mpempoula kanei svoures xaxax nai nai thn vazw mproumyta kai tsoup gyrnaei anaskela. xaxxaxa Htan polu kalh extes to vrady ekatse 3upnia to mwraki mou toses wres na alla3ei o xronos xwris gkrinia koimh8hke stis 1 mexri tis 5 pou 3upnhse na faei!Egw extes ptwma apo tis 6 na tous eyoimasw olous rouxa mpania taisma th mikrh eipa aman n alla3ei o xronos na paw gia 3ekourash kai pio polu kourasthka me ta megala polu mpounidi re paidia !!ayta filakiaaaaaaa

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
santa santa santa Καλή χρονιά και από εμένα κοριτσόπουλα και μπεμπάκια!!ΠΟλλές πολλές ευχές σε κάθε μία ξεχωριστά για ΥΓΕΙΑ και ευτυχία! (ιδίως το θέμα "υγεία", με την πρόσφατη εγκυμοσύνη μας, νομίζω πως το επανεκτιμήσαμε όλες).Πολλά πολλά φιλιά!Ας απολαύσουμε αυτές τις τρυφερές οικογενειακές στιγμές μας! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 35468 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 35468 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΣΙ ΠΛΗΘΥΝΑΝ ΚΑΤΑ 1 ΜΕΛΟΣ!!!
(ΠΗΡΑΜΕ ΛΑΧΕΙΟ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΛΗΓΩΝΤΑ ΔΕΝ ΠΕΣΑΜΕ ΜΕΣΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΧΕΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΙΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 09/12..... Smile Smile Smile Smile )
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 215994

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariannemam έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΣΙ ΠΛΗΘΥΝΑΝ ΚΑΤΑ 1 ΜΕΛΟΣ!!!
(ΠΗΡΑΜΕ ΛΑΧΕΙΟ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΛΗΓΩΝΤΑ ΔΕΝ ΠΕΣΑΜΕ ΜΕΣΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΧΕΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΙΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 09/12..... Smile Smile Smile Smile )
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 215994

panta kalotyxoi loipon oloi mas !!!!!!!!! Very Happy Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xronia polla k kali xronia se oles koritsia!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 40746
sas efxome na eisaste geres k na xaireste ta mpempakia sas k ta adrakia sas!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 564595

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρόνια πολλά κορίτσια, καλή χρονιά και πάντα γεροί να είμαστε! Very Happy

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρόνια Πολλά σε όλες τις μανούλες!Ο'τι καλύτερο εύχομαι!!!

Υγεία πάνω απ'όλα!!!

Φιλιά ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 315810

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!τωρα που γεννησαμε ολες θελω να σας πω κατι.παρολο που δε σας γνωριζω προσωπικα ειχα πολυ αγχος μηπως καποια η εγκυμοσυνη δεν παει καλα...
ολα ομως πηγαν τελεια και ευχομαι η νεα χρονια να μας φερνει ολους μονο τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης

http://stefxon@gmail.com

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ!

ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ! ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΦΤΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΩ!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλες χρονια καλα και απο μενα και τρελλα! υγεια να εχουμε και τσαχπινια! χεχεχ

Στεφανια και γω το ιδιο, αγωνιουσα για ολα τα κοριτσια πολυ! ευχομουν μεσα μου να περασουν γρηγορα ολα και να εναι καλα!
τελος καλο ολα καλα λοιπον ειμαστε μανουλες, να χαιρομαστε την ομορφη οικογενεια μας!
ευχαριστω και εγω για πολλα πραγματα!
ποσα ποστ ποσες αγωνιες, ποσες αποριες μοιραστηκαμε, ποση παρεα και παρηγορια ησασταν ολο αυτο το διαστημα!

φιλια πολλα καλη μερα να εχουμεεεε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 328109

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η μία στήριξε την άλλη και πάντα ξέραμε οτί υπάρχει ένας δικός μας άνθρωπος έστω και "ηλεκτρονικά".Αυτή η σχέση που αναπτύξαμε αποδείχτηκε πιο αληθινή τελικά...Πήγανε όλα καλά για όλες μας και πλέον τώρα παρόλο που δεν γεμίζουμε με 100+ posts την ημερα την ομάδα μας όλες όποτε βρίσκουμε ευκαιρία μπαινουμε να μάθουμε η μία νέα της άλλης!!Συμφωνώ λοιπόν με τις προλαλήσασες Στεφανία και Σωτηρία και ευχαριστώ κι εγώ με την σειρά μου την οικογένεια μας εδώ μέσα.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 29 417472

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια Smile
Έχει 2-3 μερούλες που μας χαμογελάει ο μπεμπάκος μας και έχουμε χ@στεί Very Happy Very Happy
Τα κορίτσια που σαράντησαν είδατε καμιά διαφορά στην συμπεριφορά τους?Εννοώ αν ισχύει αυτό που λένε όλοι "άντε να σαραντήσεις για να μπείτε σε πρόγραμμα" ή απλά συνηθίζει η μαμά και μπαίνει μόνη της σε πρόγραμμα? Razz

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σε ολες τις μανουλες ελπιζω το 2012 να φερει υγεια κ ευτυχια σε ολες σας κ πολλα χαμογελα στα ζουζουνια μας!!!!!!!!!Εμεις μετα απο πολυ καιρο που λειπαμε γυρισαμε σπιτακι μας γιατι δεν την παλευα αλλο ηρθαμε να ξανα μπομυ στο προγραμμα μας!Πως περασατε κοπελιες μου?εμεις με τα δυο τα μικρα τιποτα απο σπιτι σε σπιτι κ κανενα κφεδακι το βραδυ νωρις κ ξανα σπιτι με το μικρο μπεμπε κ με την κορη μου!!!Ποτε σχεδιαζετε βαφτησια κοπελιες κ τι ονοματακια σκεφτεστε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις