Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
172 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 172 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="tatianoula"]
alexia-marinos έγραψε:

Τατιανουλα κ Σωτηριακι σας ευχαριστω που με σκεφτεστε,φιλακια πολλα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Φιλεναδα εισαι καλα??μπραβο μπραβο μεγαλωσε ο γιοκας σου...5κιλα????εμεις ημασταν πριν μια βδομαδα 4600 κ 59εκατοστα...Laughing Laughing



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] φιλακια παω για νανι.........κουτουλαω σημερα!!καληνυχτα!




καλα ειμαι κουκλα μου!!!!!μια χαρα ειναι κ εσενα ο μπεμπης,φτου φτου !!!! να μου φιλησεις τα πατουσακια του,που ειναι η αδυναμια μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 215994 ... κ εγω παω να την πεσω γιατι σε καμια ωρα θα ξυπνησει κ ο δικος μου για γαλατακι...φιλακια σε ολες... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 850933

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:
tatianoula έγραψε:
kikitso έγραψε:ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΕΧΕΙΣ!!

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ) ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ.ΜΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΩΡΟ ΛΕΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΙΧ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ 3 ΣΠΙΤΙΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΗΚΑ!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΜΑΙ!! ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΟΥΝΤΖΟΣΕ....ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





κικη και΄'γω ξερω οτι μετα πρεπει να πας σε 3 σπιτια...Κ τι πρεπει να σου δωσουν???κατι ακουσα για ζαχαρη για να ειναι γλυκια η ζωη του κ κατι άλλα,, αλλά δεν ειμαι σιγουρη..........


ζαχαρη για να ειναι γλυκια η ζωη του,βαμβακι για να ερχεται στο σπιτι σου μεχρι να ασπρισουν τα μαλλια του κ ενα κερμα για να ειναι γερο σαν το σιδερο....

και εμεις τα ιδια καναμε στον μπεμπη και γλυφοταν με την ζαχαρη

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
tatianoula έγραψε:
kikitso έγραψε:ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΕΧΕΙΣ!!

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ) ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ.ΜΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΩΡΟ ΛΕΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΙΧ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ 3 ΣΠΙΤΙΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΗΚΑ!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΜΑΙ!! ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΟΥΝΤΖΟΣΕ....ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





κικη και΄'γω ξερω οτι μετα πρεπει να πας σε 3 σπιτια...Κ τι πρεπει να σου δωσουν???κατι ακουσα για ζαχαρη για να ειναι γλυκια η ζωη του κ κατι άλλα,, αλλά δεν ειμαι σιγουρη..........


ζαχαρη για να ειναι γλυκια η ζωη του,βαμβακι για να ερχεται στο σπιτι σου μεχρι να ασπρισουν τα μαλλια του κ ενα κερμα για να ειναι γερο σαν το σιδερο....

και εμεις τα ιδια καναμε στον μπεμπη και γλυφοταν με την ζαχαρη

Εμέις σαραντίζουμε 26/12 και όταν ήρθε ο παπάς για την μισή ευχή μου είπε να πάω 9.30-11 εκείνη τη μέρα -θα έχουν λογικά και λειτουργία αλλά ελπίζω να μην πάω και περιμένω με τις ώρες.. Rolling Eyes Rolling Eyes Να σας ρωτήσω, μου είπε η μαμά μου ότι πριν πάω να σαραντίσω πρέπει να φορέσω καθαρά ρούχα που δεν έχω φορέσει στην λοχεία μου και στο μωρό το ίδιο και ό,τι έχω φορέσει τις 40 μέρες να το πλύνω και επίσης να αλλάξω και σεντόνια και τα πάντα..Εσεις το ξέρετε αυτό? confused confused confused Αυτό με τα τρία σπίτια εγώ δεν το ήξερα πάντως.. scratch scratch scratch Και πρέπει να γίνει πχ την ίδια μέρα?

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερούδια κοριτσάρες με τα όμορφα ζουζουνάκια!!
τί κάνετε σήμερα; όλα καλά;
Χθες συναντήθηκα με μια φίλη που έχει κοριτσάκι κι εκείνη , και μου έδωσε "προίκα" για τη σεξομπουμπού!!Το χάρηκα πολύ γιατί ανανεώσαμε πολύ την γκαρνταρόμπα της, έως να πάει 2 χρονών!!!Πιο πολύ χάρηκα όμως για τον μάρσιπο sling που μου χάρισε, είναι πραγματικά πολύ άνετος!Από χθες την έχω αγκιστρωμένη πάνω μου, ενώ κάνω τις δουλειές μου, και το απολαμβάνουμε και οι δύο!!!Εχω πάρει ήδη μάρσιπο (τον κλασσικό, σε όρθια στάση) αλλά το σλιγκ άλλο πράγμα τελικά!!! Very Happy

καλημερούδια!Υπέροχη μέρα σήμερα!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γειααα!!! τι κανετε? εμεις κανουμε ναναι και η μαμα δουλιτσες! σε λιγο εχει σιδερο και μετα φαγητακι αν την αφησω καιδεν ξυπνησω απαιτοντας για το δικο μου μαμWink

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΝΑΤΑΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ...ΓΙΑ ΤΑ 3 ΣΠΙΤΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ,,ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΜΑΛΛΩΝ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ...

ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΩ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟ ,,ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ Razz Razz Razz



ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΝΑΙ ΨΗΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΡΥΣΟΥΛΙ ΜΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1,70 Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 1,80 ''ΠΕΡΙΠΟΥ'' ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΟΝΙΔΙΑ....



tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια οι κολικοι ποτε σταματανε??

τον λυπαμαι μωρε ποναει η κοιλτσα του ,,αφου οταν κοιμαται κανει ηχους σαν παππους Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad κριχ κ κιχ...

ο παιδιατρος λεει Αν ειναι να εχει θα εχει μεχρι τον σαραντισμο μετα δηλ σταματανε?????????μακαρι Laughing

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tatianoula έγραψε:κοριτσια οι κολικοι ποτε σταματανε??

τον λυπαμαι μωρε ποναει η κοιλτσα του ,,αφου οταν κοιμαται κανει ηχους σαν παππους Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad κριχ κ κιχ...

ο παιδιατρος λεει Αν ειναι να εχει θα εχει μεχρι τον σαραντισμο μετα δηλ σταματανε?????????μακαρι Laughing

ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ Κ ΠΑΙΔΙΑΡΟΣ Κ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΕΧΡΙ 3 ΜΗΝΩΝ...
Κ ΕΜΕΙΣ ΥΠΟΦΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ Κ ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ..
ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΓΑΛΑ Κ ΑΠΟ ΝΟΒΑΛΑΚ 1 ΠΗΡΑΜΕ ΦΡΕΖΙΛΑΚ ΠΡΟ ΝΤΙΤΖΕΣΤ...ΣΗΜΕΡΑ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΕΡΙΑ,ΕΚΑΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑ ΤΗΣ Κ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΓΚΡΙΝΙΑ...Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ! Κ Η ΜΠΕΜΠΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααα τι κανετε μωρε τσουπρες?
Πηνελοπη μου να σου ζησει το νινι κοριτσι μου!!!! καλα 40 τωρα!
Very Happy

κοριτσια τι εγινε τελικα γεννησαμε ολες??? τι λεει η λιστα μας???

κουραμπιεδομελομακαρονα φτιαξατε? εγω οχι φετος Crying or Very sad
αλλα δεν πειραζει εχω το κουραμπιεδακι μου σπιτι Razz
σημερα εχουμε κριστμας σονγκς στο σπιτι ετσι να μπουμε σε κλημα γιορτινο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 328109

κοριτσια εσεις μετα το φαι εχετε λοξυγγα??? -καλα οχι εσεις πρωσοπικα τα μπεμπιδια- Razz

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!
ρε κορίτσια τον κοιτάω που κοιμάται και ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω οτι αυτό το κουκλάκι είναι δικό μου Embarassed Embarassed είναι ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟ γλυκούληςςςς!!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κολοκυθου και εγω το παθαινω αυτο, δεν ξερω αν παιζει ρολο που δεν εζησα την γεννα, αλλα ειναι λιγο σουρεαλ η φαση! οταν την κοιταω λεω.. εγω την εκανα? ειναι δικια μου και του αντρα μου?? πως που? ποτε??? Laughing Laughing

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανούλα θεωρητικά είναι του πρώτου τριμήνου,εμένα έτσι μου είχε πει ο παιδίατρος. Ωστόσο η μικρή μίας φίλης είχε ως τον 5ο Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked κανείς δεν θέλει να το ζήσει αυτό.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 966307

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημεραααα τι κανετε μωρε τσουπρες?
Πηνελοπη μου να σου ζησει το νινι κοριτσι μου!!!! καλα 40 τωρα!
Very Happy

κοριτσια τι εγινε τελικα γεννησαμε ολες??? τι λεει η λιστα μας???

κουραμπιεδομελομακαρονα φτιαξατε? εγω οχι φετος Crying or Very sad
αλλα δεν πειραζει εχω το κουραμπιεδακι μου σπιτι Razz
σημερα εχουμε κριστμας σονγκς στο σπιτι ετσι να μπουμε σε κλημα γιορτινο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 328109

κοριτσια εσεις μετα το φαι εχετε λοξυγγα??? -καλα οχι εσεις πρωσοπικα τα μπεμπιδια- Razz

εγώ είχα πει δεν θα κάνω μελομαράρονα γιατί δεν μου πετυχαίνουν στο σιρόπιασμα, αλλά είδα μια συνταγή στην τβ και είπα να δοκιμάσω, και βγήκαν τέλεια Very Happy
Έχω κάνει ήδη 2 φορές Embarassed (σε δόσεις βέβαια, δεν προλαβαίνω πλέον να βγάλω συνταγή με την μια χεχε)
Λόξυγγα έχει πολύ συχνά και οχι απαραίτητα μετά το φαγητό, τον πιάνει και σε άσχετες στιγμές.Άμα είναι και έντονος, τσατίζεται και κοκκινίζει ο μικρός μου χαχα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω δεν στελνεις κανενα και απο εδω? Laughing Laughing
καλα εννοειτε ολα με δοσεις τωρα Razz Razz

σκεφτομουν για τον λοξυγγα μηπως ειναι μετα το φαι αν δεν εχει ρευτει καλα πχ. Rolling Eyes

τελικα χθες καταφερα και θηλασα 3 φορες απο 20 λεπτα , τι ευτηχια! να μην το ματιαξω ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 328109

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανα εγω ξερω οτι πας οταν σαραντησεις στην μαμα η στην πεθερα να σου κανει τραπεζι Wink Laughing

τατου εγω εκανα 2 φορες μελομακαρονα. τωρα λεω την παραμονη να κανω την 3η με τα μικρα μαζι! κουραμπιεδες δεν ειμαστε τοσο φαν και δεν κανω. ασε που λερωνουν! Cool

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εμεις εχουμε λοξυγγα μετα το φαι ,τρεχω τωρα γιατι γκρινιαζειιιιιιι

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κορίτσια. κι εμείς κάνουμε συνήθως λόξιγγα μετά το φαϊ, αλλά δεν είναι στάνταρ. και κουραμπιέδες φτιάξαμε προχθές, αλλά μέχρι αύριο τους βλέπω να τελειώνουν cyclops . ποιος ξέρει ποια pig τους έφαγε Rolling Eyes ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 4872 ! οπότε, πρέπει να φτιάξω νέα δόση.
μόλις γυρίσαμε από τον παιδίατρο. μια χαρά είμαστε, αλλά ανακάλυψα ότι το κορίτσι μου με "γράφει" ήδη κανονικότατα Razz . στο γιατρό προσήλωνε το βλέμμα της στο παιχνιδάκι και γύριζε όταν τη φώναζε. εμένα όταν της το κάνω ούτε μια ματιά δε μου ρίχνει! άσε που όταν την κοιτάω γυρίζει αλλού το μάτι! αν κάνει από τώρα τέτοια σκεφτείτε τι έχω να τραβήξω όταν μεγαλώσει. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 16 966307

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ???ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ(ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΞΩ)ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΞΥΠΝΑΜΕ ΑΝΑ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑΝΙ ΞΑΝΑ.ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΜΕΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΞΥΠΝΙΑ.ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ..
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ..
ΦΙΛΑΚΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοξυγα εχουμε κ εμεις πολυ συχνα αλλα μας ειπε ο γιατρος οτι ειναι φυσιολογικο κ οτι θα στρωσει....

νατασα απα πα μεχρι τον 5κολικοι η καημενη η φιλη σου affraid affraid ...

κριμα ειναι δεν θελω να τον βλεπω να υποφερει κ να μην μπορω να κανω κατι...οταν ποναει του κανω μασαζ στην κοιλια η σηκωνο τα ποδαρακια του κ τον βοηθαω να αεριστει η κανουμε λιγη γυμναστηκουλα!!!

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia!!Egw den to 3erwoute ayto me ta 3 spitia oute gia trapezwmata outegia ta rouxa meta to sarantisma.*a paw ayrio to prwi xwris rantevou kai vlepoume...8a vgalei kamoia th lista mas na doume an exei meinei kamoia?Shmera voltitsa apo to prwi mexri to meshmeri htan teleia me to karotsaki mas Smile

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας και απο μας!!!!σημερα πηρα τα δωρακια του αη βασιλη για το μπεμπιδιο!!!
νατασα και γω 26 σαραντιζω αλλα μου ειπε να παω 23.
σωτηρια εσενα ειχε και πολυ λοξυγκα στην κοιλια αν θυμαμαι οπως και μενα.μας ταραζει ακομα!!!!
πηνελοπη να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαιρουλααα ειναι ησυχη στις βολτες με το καροτσι η γκρινιαζει? καλα κανεις παντως και γω ανυπομονω να βγω βολτα με το νινι!
Στεφανια ναι ειχαμε πολυ λοξυγγα και μεσα στην κοιλιτσα Laughing Laughing Laughing
και συ τα ιδια ε? και τωρα? εμενα ειδικα μετα το φαγητο Razz

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Μαιρουλααα ειναι ησυχη στις βολτες με το καροτσι η γκρινιαζει? καλα κανεις παντως και γω ανυπομονω να βγω βολτα με το νινι!
Στεφανια ναι ειχαμε πολυ λοξυγγα και μεσα στην κοιλιτσα Laughing Laughing Laughing
και συ τα ιδια ε? και τωρα? εμενα ειδικα μετα το φαγητο Razz
και τωρα και του κραταει και πολυ ωρα του καημενου....
να περιμενεις λιγο για να βγαλεις την ανταρτισσα.ειναι πολυ μικρη.και στο λεω εγω που μετα την κλινικη τον πηγα την ιδια μερα για καφε

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελεγα οτι δεν θα περιμενα αλλα που να ηξερα οτι θα μου εβγαινε μινιον?
θα περιμενω οσο χρειαστει λογικα στο επομενο ραντεβου με τον παιδιατρο στις 10 Γεναρη με το καλο και βλεπουμε Rolling Eyes

εσενα πως συμπεριφερετε ο μπεμπης στις βολτες σας στεφανακι? Very Happy

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:ελεγα οτι δεν θα περιμενα αλλα που να ηξερα οτι θα μου εβγαινε μινιον?
θα περιμενω οσο χρειαστει λογικα στο επομενο ραντεβου με τον παιδιατρο στις 10 Γεναρη με το καλο και βλεπουμε Rolling Eyes

εσενα πως συμπεριφερετε ο μπεμπης στις βολτες σας στεφανακι? Very Happy
κυριος!!!ειτε με το μαρσιπο ειτε με το καροτσι δεν ακουγεται η φωνη του.
τον καλοεμαθα ομως και αν περασουν 3-4 μερες χωρις βολτα γκρινιαζει...

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις