Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τέλεια Αθηνά! Βάλε μας και το επίσημο σετάκι σας να ζηλέψουμε λίγο χαχα

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Τέλεια Αθηνά! Βάλε μας και το επίσημο σετάκι σας να ζηλέψουμε λίγο χαχα

στις διαταγες σας! Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααα τι γλυκούλι!Τέλεια τα παπουτσάκια πάνε πολύ!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα κοριτσόπουλα!!
χιχιχιι!!!φοβερός ο μεταλλάς με τους slipknot! Θα σας ζητάει το καλοκαίρι να τον πάτε Rockwave!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 328109
Εμενα πάλι η σεξομπουμπύ αρέσκεται πολύ στον Βοβ Μarley!!! afro ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 525820 afro Αυτό το παιδί ξέρει να ζει, τέλος!!!!χιιχιι

ψευδοθηλές βάζω κι εγώ (αποκλειστικά), το έχω ξαναγράψει. Της Nuk, είναι και πολύ οικονομικές (5 ευρώ περίπου το ζευγάρι). Της έχω βολευτεί κι εγώ και η μπουμπού (κυρίως! )

Στελλίνα, η μικρή σου δεν κοιμάται όταν της βάζεις κλασσική μουσική όχι γιατί βαριέται, αλλά γιατί προσπαθεί να βρει τις παρτιτούρες!!!χιχιιχιχι!!έιπαμε, ταλεντάκι από κούνια η μακρυδάχτυλή σου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 417472

Εμάς βρε κορίτσια βγήκε ολίγον δυσκοίλια η σεξομπουμπού, σήμερα της έβαλα κλυσματάκι και ξαλάφρωσε. Αυτό ξεκίνησε από όταν ηπιε το πρώτο ξένο γεύμα (Νοβαλάκ), μετά το αλλάξαμε σε Νοβαλάκ ΙΤ (εννοείται είναι για την δυσκοιλιότητα) αλλά και τώρα ..."δεν" !!!Είπε η ντόκτορ να το αφήσουμε μία εβδομάδα για να προσαρμοστεί το σώμα της στα νέα δεδομένα, και το βλέπουμε....

Σκατοκουβέντα μεσημεριατικα!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 4872

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ardo έγραψε:Εμάς βρε κορίτσια βγήκε ολίγον δυσκοίλια η σεξομπουμπού, σήμερα της έβαλα κλυσματάκι και ξαλάφρωσε. Αυτό ξεκίνησε από όταν ηπιε το πρώτο ξένο γεύμα (Νοβαλάκ), μετά το αλλάξαμε σε Νοβαλάκ ΙΤ (εννοείται είναι για την δυσκοιλιότητα) αλλά και τώρα ..."δεν" !!!Είπε η ντόκτορ να το αφήσουμε μία εβδομάδα για να προσαρμοστεί το σώμα της στα νέα δεδομένα, και το βλέπουμε....

Σκατοκουβέντα μεσημεριατικα!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 4872

Άσε και εμένα πολύ με απασχολεί αυτό το θέμα, αφού αν είναι βράδυ και δεν τα βλέπω καλά πάω στο μπάνιο που έχει φως να τα ερευνήσω καλύτερα ΧΑΧΑΧΑ
Ευτυχώς δεν έχουμε θέμα δυσκοιλιότητας, μόνο μια μέρα τα είδα πολύ σκούρα πράσινα,αλλά μάλλον θα ήταν απο κάτι που έφαγα γιατί δεν συνεχίστηκε.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λαμπρούλα δεν έχουν όλα τα μωράκια κολικούς.Μπορεί να είναι τυχαίοSmile

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μας!!!!εμεις που σαραντιζουμε σε λιγες μερες λετε να μας ξεχασαν οι κολικοι η μπορει να εμφανιστουν και τωρα???
σωτηρια αυτο που σου λεει η τατιανα για το γαλα πιανει.εγω δεν εβαλα ποτε κρεμα και αμεσως επουλωθηκαν.
αθηνα θα ειναι τελειος ντυμενος κιριλε!!!!!!!
φιλακια σε ολες

http://stefxon@gmail.com

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpkin έγραψε:Εμείς πάλι το βράδυ κοιμόμαστε αγκαλίτσα οι 3 μας Very Happy
Με προστασία πάντα μην του δώσουμε καμιά ξεγυρισμένη χαχαχ
Τον θηλάζω ξαπλωμένη και κοιμάμαι και εγώ και αυτός μια χαρά Very Happy
Τώρα σωστό, λάθος τι να πω και εγώ.Έχω διαβάσει πολλά για τα οφέλη του να κοιμόμαστε μαζί με το μωρό, αλλά θα δείξει στην πράξη πόσο εύκολο θα είναι να αποχωριστούμε πιο μετά Razz

ki egw etsi thn koimizw ola ta paidia dhladh etsi ta eixa ti na sou pw 3 mhnwn pou tous ala3a dwmatio den eixa kanena provlhma Smile)

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ!
ΒΓΑΖΕΙ ΓΟΥΛΙΕΣ ΣΥΧΝΑ ΕΧΕΙ ΑΕΡΙΑ Κ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ...ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΝΟΒΑΛΑΚ 1 Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΦΡΕΖΥΛΑΚ ΠΡΟ ΝΤΙΤΖΕΣΤ!
ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΥΤΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΖΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:καλημερα και απο μας!!!!εμεις που σαραντιζουμε σε λιγες μερες λετε να μας ξεχασαν οι κολικοι η μπορει να εμφανιστουν και τωρα???

Στεφανία ρώτησα τον παιδίατρο μας γιατί ούτε εμείς έχουμε και μου είπε εφόσον δεν έχουμε ως τώρα είναι λίγο απίθανο να μας πιάσουν από εδώ και στο εξής Very Happy

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:καλημερα και απο μας!!!!εμεις που σαραντιζουμε σε λιγες μερες λετε να μας ξεχασαν οι κολικοι η μπορει να εμφανιστουν και τωρα???

Στεφανία ρώτησα τον παιδίατρο μας γιατί ούτε εμείς έχουμε και μου είπε εφόσον δεν έχουμε ως τώρα είναι λίγο απίθανο να μας πιάσουν από εδώ και στο εξής Very Happy

μακαρι!!!

http://stefxon@gmail.com

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χιονατουλινι μου καλα ειμαστε απλα εχουμε τρελαθει στο τρεξιμο!υπομονη και ολα θα φτιαξουν.Κολοκυθου και εμεις το βραδυ αν αρχιζει τις γκρινιες τον παιρνουμε στο κρεββατακι μας και ετσι ηρεμει!Για να δουμε σημερα θα εχουμε γκρινιες!Αυτος ο αφαλος ποτε θα πεσει επιτελους,εχω και το αγχος του μπανιου με τον αφαλο santa santa

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ti kanete koritsia dennhsame oles? h exei meinei kamoia.emeis ola kala h mkrh pernei varos mono 8hlasmo thn exw kai xamogelaei kanonika molis ths milaw.Ayrio8a th paw volta me tokarotsaki mias kai thn evgaza monno sto sling.Oyte emeis eixame kolikous telika gia to sarantisma prepei na kleisoyme rantevou? gt den8umamai filakia se oles

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε εσεις??? το 20.011 ειστε εσεις??? πωπω πολυ προχω!!!!!!!!

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mmairula έγραψε:ti kanete koritsia dennhsame oles? h exei meinei kamoia.emeis ola kala h mkrh pernei varos mono 8hlasmo thn exw kai xamogelaei kanonika molis ths milaw.Ayrio8a th paw volta me tokarotsaki mias kai thn evgaza monno sto sling.Oyte emeis eixame kolikous telika gia to sarantisma prepei na kleisoyme rantevou? gt den8umamai filakia se oles

εμείς σήμερα πήγαμε και πήραμε ευχή με ραντεβού. κάνε έναν κόπο να κλείσεις με τον παπά της ενορίας σου, για να πας σε ώρα που δεν έχει άλλο κόσμο (μη σου ματιάσουνε το παιδί οι θείτσες!)

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:καλε εσεις??? το 20.011 ειστε εσεις??? πωπω πολυ προχω!!!!!!!!


χαχαχαχαχαχ ειδες Ευακι μανουλες του μελλοντος Razz Razz Razz

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΕΧΕΙΣ!!

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ) ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ.ΜΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΩΡΟ ΛΕΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΙΧ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ 3 ΣΠΙΤΙΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΗΚΑ!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΜΑΙ!! ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΟΥΝΤΖΟΣΕ....ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 215994

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kikitso έγραψε:ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΕΧΕΙΣ!!

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ) ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ.ΜΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΩΡΟ ΛΕΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΙΧ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ 3 ΣΠΙΤΙΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΗΚΑ!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΜΑΙ!! ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΟΥΝΤΖΟΣΕ....ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 215994

φτου σκόρδα συμπεθέρα, πρόσεχε μην αυτοματιαστείς! Laughing κι εμένα η δικιά μου, όλη την ώρα κοιμότανε σήμερα. ούτε όταν την πήρε ο παπάς στα χέρια δεν κουνήθηκε.

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:Καλημερουδια! Τατιανουλα μου επειδη μου ματωνουν ευκολα οι θηλες , στα 2 ταισματα στηθους 10λεπτα πχ εχουν γινει χαλια, τραβαει η μικρη αβερτα! Της βγαζω με το θηλαστρο 2 γευματα και μια στηθος , απο σημερα ειπα ανα 3ωρο να της δινω λιγο στηθος και μετα συμπληρωμα.. Δεν ξερω τι αλλο να κανω εχω δοκιμασει τα παντα!

ela vre!!παρε ψευδοθηλες απο φαρμακειο καλε!! εμενα με εσωσαν, θα ανακουφιστεις πολυ.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AX ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κ απο εμενα κοριτσια!!!!Σας διαβαζω συχνα ομως δεν εχω χρονο να γραψω....
Τατιανουλα κ Σωτηριακι σας ευχαριστω που με σκεφτεστε,φιλακια πολλα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 417472
Αρετη κ εμεις ειχαμε προβλημα δυσκοιλιοτητας κ μας εκανε χθες η παιδιατρος κλυσμα pale pale pale No No No 4 μερες ειχε να ενεργηθει κ πονουσε η κοιλιτσα του....
το παιδακι μου εχει μεγαλωσει πολυ..!!!!ειμαστε ηδη 5 κιλα κ 59 ποντους cheers cheers cheers !!!!!!
αυριο εχω ραντεβου κ στον γυναικολογο να παω να με δει...
οσο για τον σαραντισμο κ εμεις με ραντεβου πηγαμε κ ηταν κ ο δικος μου ησυχος...κιχ δεν εβγαλε....δεν ξερω για σας βρε κοριτσια εγω παντως συγκινηθηκα πολυ στον σαραντισμο του παιδιου μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 534787

αυτα προς το παρον...φιλακια πολλα σε ολες τις τσουπρες κ στα μωρακια σας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 15 417472

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΕΧΕΙΣ!!

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ) ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ.ΜΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΩΡΟ ΛΕΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΙΧ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ 3 ΣΠΙΤΙΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΗΚΑ!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΜΑΙ!! ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΟΥΝΤΖΟΣΕ....ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





κικη και΄'γω ξερω οτι μετα πρεπει να πας σε 3 σπιτια...Κ τι πρεπει να σου δωσουν???κατι ακουσα για ζαχαρη για να ειναι γλυκια η ζωη του κ κατι άλλα,, αλλά δεν ειμαι σιγουρη..........

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="alexia-marinos"]

Τατιανουλα κ Σωτηριακι σας ευχαριστω που με σκεφτεστε,φιλακια πολλα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Φιλεναδα εισαι καλα??μπραβο μπραβο μεγαλωσε ο γιοκας σου...5κιλα????εμεις ημασταν πριν μια βδομαδα 4600 κ 59εκατοστα...Laughing Laughing



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] φιλακια παω για νανι.........κουτουλαω σημερα!!καληνυχτα!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:
kikitso έγραψε:ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΕΧΕΙΣ!!

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ) ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ.ΜΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΩΡΟ ΛΕΕΙ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΙΧ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ 3 ΣΠΙΤΙΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΓΗΚΑ!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΜΑΙ!! ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΟΥΝΤΖΟΣΕ....ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





κικη και΄'γω ξερω οτι μετα πρεπει να πας σε 3 σπιτια...Κ τι πρεπει να σου δωσουν???κατι ακουσα για ζαχαρη για να ειναι γλυκια η ζωη του κ κατι άλλα,, αλλά δεν ειμαι σιγουρη..........


ζαχαρη για να ειναι γλυκια η ζωη του,βαμβακι για να ερχεται στο σπιτι σου μεχρι να ασπρισουν τα μαλλια του κ ενα κερμα για να ειναι γερο σαν το σιδερο....

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γυρίσαμε και εμείς απο τον γιατρό πάλι, φτάσαμε τα 4κιλά (γέννηση 3700 και εξόδου 3500).Σε 15 μέρες περίπου πήρε μισό κιλό μόνο με αποκλειστικό θηλασμό, μια χαρά το βρίσκω ε? Very Happy
Πήρε άλλους 2 πόντους και φτάσαμε τους 56 Very Happy

Τατιάνα ψηλό το αγόρι σου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις