Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!
Μετά από πάρα πολύ καιρό επανέρχομαι στη συγκεκριμένη ενότητα...
Ακόμη δεν πιστεύω αυτό που έγινε!
Παρόλο - όπως θα δείτε και πιο πάνω από αυτά που έγραφα πριν από καιρό - παρόλο λοιπόν που ο άντρας μου δεν ήθελε να κάνουμε άλλο παιδί, είχαμε τελικά μία επαφή ελεύθερη! Ηταν πραγματικά μία ευχάριστη έκπληξη που το αποφάσισε, δεν το περίμενα. Δεν ξέρω αν θα ξαναγίνει, είναι πολύ πρόσφατο, αλλά ευελπιστώ έστω και από αυτή τη μία φορά μήπως έχουμε κάποιο ευχάριστο (ξέρετε τι εννοώ!!). Ποιος ξέρει?! Γι' αυτό λένε ότι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!.. Βέβαια είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο με μία φορά, αλλά πού ξέρεις... (αφήστε που είμαι περίεργη αν θα ακολουθήσουν κι άλλες..). Πάντως, μη νομίζετε ότι πετάω στα σύννεφα.. θα δούμε, αν είναι τυχερό....!
θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 654316
αυτά... εύχομαι τα καλύτερα σε όλες... όποια θέλει ας μου απαντήσει...

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έχω χαρά κι ελπίδα και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!! Φιλιά!! Wink

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ ΕΜΕΙΝΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΔΥΟ ΓΛΥΚΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ 3 ΕΤΩ ΑΚΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΝ ΤΟΠΕΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΘΘΕΛΩ

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kefati έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!
Μετά από πάρα πολύ καιρό επανέρχομαι στη συγκεκριμένη ενότητα...
Ακόμη δεν πιστεύω αυτό που έγινε!
Παρόλο - όπως θα δείτε και πιο πάνω από αυτά που έγραφα πριν από καιρό - παρόλο λοιπόν που ο άντρας μου δεν ήθελε να κάνουμε άλλο παιδί, είχαμε τελικά μία επαφή ελεύθερη! Ηταν πραγματικά μία ευχάριστη έκπληξη που το αποφάσισε, δεν το περίμενα. Δεν ξέρω αν θα ξαναγίνει, είναι πολύ πρόσφατο, αλλά ευελπιστώ έστω και από αυτή τη μία φορά μήπως έχουμε κάποιο ευχάριστο (ξέρετε τι εννοώ!!). Ποιος ξέρει?! Γι' αυτό λένε ότι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!.. Βέβαια είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο με μία φορά, αλλά πού ξέρεις... (αφήστε που είμαι περίεργη αν θα ακολουθήσουν κι άλλες..). Πάντως, μη νομίζετε ότι πετάω στα σύννεφα.. θα δούμε, αν είναι τυχερό....!
θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 654316
αυτά... εύχομαι τα καλύτερα σε όλες... όποια θέλει ας μου απαντήσει...

Ηταν σε γονιμες?????? Very Happy

Εγω τον μπεμπη που περιμενω σε λιγους μηνες με 1 και μοναδικη επαφη τον επιασα!! θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 215994 Στο ευχομαι κι εσενα μεσα απο την καρδια μου... αν και αφου ο συζηγος πηρε την αποφαση και το αφησε να συμβει 1 φορα.. θα το αφησει να ξανασυμβει κι αλλη πιστευω... Very Happy Wink

vicky75

vicky75
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kefati έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!
Μετά από πάρα πολύ καιρό επανέρχομαι στη συγκεκριμένη ενότητα...
Ακόμη δεν πιστεύω αυτό που έγινε!
Παρόλο - όπως θα δείτε και πιο πάνω από αυτά που έγραφα πριν από καιρό - παρόλο λοιπόν που ο άντρας μου δεν ήθελε να κάνουμε άλλο παιδί, είχαμε τελικά μία επαφή ελεύθερη! Ηταν πραγματικά μία ευχάριστη έκπληξη που το αποφάσισε, δεν το περίμενα. Δεν ξέρω αν θα ξαναγίνει, είναι πολύ πρόσφατο, αλλά ευελπιστώ έστω και από αυτή τη μία φορά μήπως έχουμε κάποιο ευχάριστο (ξέρετε τι εννοώ!!). Ποιος ξέρει?! Γι' αυτό λένε ότι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!.. Βέβαια είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο με μία φορά, αλλά πού ξέρεις... (αφήστε που είμαι περίεργη αν θα ακολουθήσουν κι άλλες..). Πάντως, μη νομίζετε ότι πετάω στα σύννεφα.. θα δούμε, αν είναι τυχερό....!
θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 654316
αυτά... εύχομαι τα καλύτερα σε όλες... όποια θέλει ας μου απαντήσει...


Ε...οχι και αδυνατο...! Το 2ο παιδακι μου ηρθε μετα απο μια και μονο ελευθερη επαφη...! Αν θελει ο θεος...θα ρθει..! Σου το ευχομαι ολοψυχα !

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαρα έγραψε:ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ ΕΜΕΙΝΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΔΥΟ ΓΛΥΚΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ 3 ΕΤΩ ΑΚΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΑΝ ΤΟΠΕΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΚΟΡΗ ΠΟΥ ΘΘΕΛΩ

Μακάρι!!! Μου δίνεις πολύ θάρρος!! Κι εγώ εύκολα είχα συλλάβει τις δύο προηγούμενες φορές. Το δεύτερο μάλιστα ήταν εκτός προγράμματος και δεν το επιδιώκαμε γιατί ήταν κοντά με το πρώτο. Αλλά εννοείται ότι είχα χαρεί πάρα πολύ και για το δεύτερο που 'προέκυψε'.. Αλλά έχουν περάσει κάποια χρόνια από τότε (τώρα τα παιδιά μου είναι 7 και 8 ετών περίπου), οπότε δεν ξέρω αν θα συμβεί και τώρα με την ίδια ευκολία...

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και εύχομαι σύντομα να έχεις και ένα κοριτσάκι!!! Smile

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
kefati έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!
Μετά από πάρα πολύ καιρό επανέρχομαι στη συγκεκριμένη ενότητα...
Ακόμη δεν πιστεύω αυτό που έγινε!
Παρόλο - όπως θα δείτε και πιο πάνω από αυτά που έγραφα πριν από καιρό - παρόλο λοιπόν που ο άντρας μου δεν ήθελε να κάνουμε άλλο παιδί, είχαμε τελικά μία επαφή ελεύθερη! Ηταν πραγματικά μία ευχάριστη έκπληξη που το αποφάσισε, δεν το περίμενα. Δεν ξέρω αν θα ξαναγίνει, είναι πολύ πρόσφατο, αλλά ευελπιστώ έστω και από αυτή τη μία φορά μήπως έχουμε κάποιο ευχάριστο (ξέρετε τι εννοώ!!). Ποιος ξέρει?! Γι' αυτό λένε ότι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!.. Βέβαια είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο με μία φορά, αλλά πού ξέρεις... (αφήστε που είμαι περίεργη αν θα ακολουθήσουν κι άλλες..). Πάντως, μη νομίζετε ότι πετάω στα σύννεφα.. θα δούμε, αν είναι τυχερό....!
θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 654316
αυτά... εύχομαι τα καλύτερα σε όλες... όποια θέλει ας μου απαντήσει...

Ηταν σε γονιμες?????? Very Happy

Εγω τον μπεμπη που περιμενω σε λιγους μηνες με 1 και μοναδικη επαφη τον επιασα!! θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 215994 Στο ευχομαι κι εσενα μεσα απο την καρδια μου... αν και αφου ο συζηγος πηρε την αποφαση και το αφησε να συμβει 1 φορα.. θα το αφησει να ξανασυμβει κι αλλη πιστευω... Very Happy Wink

Μακάρι!!! Πολύ χαίρομαι που μου το λες! Μακάρι να μου συμβεί το ευχάριστο! Τώρα, σχετικά με τις γόνιμες που με ρώτησες, μάλλον ήταν λίγο πριν μπω στις γόνιμες.. πολύ κοντά όμως, γιατί από την επόμενη μέρα το πρωί ένιωθα τσιμπιματάκια στην κοιλιά (σίγουρα δεν ήταν η ιδέα μου), τα οποία συχνά νιώθω στις γόνιμες ημέρες. Δεν είναι εντελώς σταθερός ο κύκλος μου (από 24 έως 29 ημέρες) γι' αυτό δεν ξέρω ακριβώς. Πάντως έχω ελπίδες... κι εκτός από αυτό, μήπως το επαναλάβουμε, όπως είπες.. Μακάρι να έχω ευχάριστα να σας πω σε ένα μήνα! Very Happy Wink

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vicky75 έγραψε:
kefati έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!
Μετά από πάρα πολύ καιρό επανέρχομαι στη συγκεκριμένη ενότητα...
Ακόμη δεν πιστεύω αυτό που έγινε!
Παρόλο - όπως θα δείτε και πιο πάνω από αυτά που έγραφα πριν από καιρό - παρόλο λοιπόν που ο άντρας μου δεν ήθελε να κάνουμε άλλο παιδί, είχαμε τελικά μία επαφή ελεύθερη! Ηταν πραγματικά μία ευχάριστη έκπληξη που το αποφάσισε, δεν το περίμενα. Δεν ξέρω αν θα ξαναγίνει, είναι πολύ πρόσφατο, αλλά ευελπιστώ έστω και από αυτή τη μία φορά μήπως έχουμε κάποιο ευχάριστο (ξέρετε τι εννοώ!!). Ποιος ξέρει?! Γι' αυτό λένε ότι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!.. Βέβαια είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο με μία φορά, αλλά πού ξέρεις... (αφήστε που είμαι περίεργη αν θα ακολουθήσουν κι άλλες..). Πάντως, μη νομίζετε ότι πετάω στα σύννεφα.. θα δούμε, αν είναι τυχερό....!
θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 654316
αυτά... εύχομαι τα καλύτερα σε όλες... όποια θέλει ας μου απαντήσει...


Ε...οχι και αδυνατο...! Το 2ο παιδακι μου ηρθε μετα απο μια και μονο ελευθερη επαφη...! Αν θελει ο θεος...θα ρθει..! Σου το ευχομαι ολοψυχα !

Το εύχομαι!!! Κι αυτό που λες πως "αν το θέλει ο Θεός...!" το πιστεύω κι εγώ. Αν είναι τυχερό θα γίνει!! Σε ευχαριστώ πολύ! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Smile

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kefati έγραψε:
stefy έγραψε:
kefati έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!
Μετά από πάρα πολύ καιρό επανέρχομαι στη συγκεκριμένη ενότητα...
Ακόμη δεν πιστεύω αυτό που έγινε!
Παρόλο - όπως θα δείτε και πιο πάνω από αυτά που έγραφα πριν από καιρό - παρόλο λοιπόν που ο άντρας μου δεν ήθελε να κάνουμε άλλο παιδί, είχαμε τελικά μία επαφή ελεύθερη! Ηταν πραγματικά μία ευχάριστη έκπληξη που το αποφάσισε, δεν το περίμενα. Δεν ξέρω αν θα ξαναγίνει, είναι πολύ πρόσφατο, αλλά ευελπιστώ έστω και από αυτή τη μία φορά μήπως έχουμε κάποιο ευχάριστο (ξέρετε τι εννοώ!!). Ποιος ξέρει?! Γι' αυτό λένε ότι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!.. Βέβαια είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο με μία φορά, αλλά πού ξέρεις... (αφήστε που είμαι περίεργη αν θα ακολουθήσουν κι άλλες..). Πάντως, μη νομίζετε ότι πετάω στα σύννεφα.. θα δούμε, αν είναι τυχερό....!
θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 654316
αυτά... εύχομαι τα καλύτερα σε όλες... όποια θέλει ας μου απαντήσει...

Ηταν σε γονιμες?????? Very Happy

Εγω τον μπεμπη που περιμενω σε λιγους μηνες με 1 και μοναδικη επαφη τον επιασα!! θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 215994 Στο ευχομαι κι εσενα μεσα απο την καρδια μου... αν και αφου ο συζηγος πηρε την αποφαση και το αφησε να συμβει 1 φορα.. θα το αφησει να ξανασυμβει κι αλλη πιστευω... Very Happy Wink

Μακάρι!!! Πολύ χαίρομαι που μου το λες! Μακάρι να μου συμβεί το ευχάριστο! Τώρα, σχετικά με τις γόνιμες που με ρώτησες, μάλλον ήταν λίγο πριν μπω στις γόνιμες.. πολύ κοντά όμως, γιατί από την επόμενη μέρα το πρωί ένιωθα τσιμπιματάκια στην κοιλιά (σίγουρα δεν ήταν η ιδέα μου), τα οποία συχνά νιώθω στις γόνιμες ημέρες. Δεν είναι εντελώς σταθερός ο κύκλος μου (από 24 έως 29 ημέρες) γι' αυτό δεν ξέρω ακριβώς. Πάντως έχω ελπίδες... κι εκτός από αυτό, μήπως το επαναλάβουμε, όπως είπες.. Μακάρι να έχω ευχάριστα να σας πω σε ένα μήνα! Very Happy Wink

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!

Ευχαριστω πολυ κουκλα μου! Κι εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου με το καλο να μαθουμε νεα και για το 3ο συντομα!!! θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 417472

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
kefati έγραψε:
stefy έγραψε:
kefati έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!
Μετά από πάρα πολύ καιρό επανέρχομαι στη συγκεκριμένη ενότητα...
Ακόμη δεν πιστεύω αυτό που έγινε!
Παρόλο - όπως θα δείτε και πιο πάνω από αυτά που έγραφα πριν από καιρό - παρόλο λοιπόν που ο άντρας μου δεν ήθελε να κάνουμε άλλο παιδί, είχαμε τελικά μία επαφή ελεύθερη! Ηταν πραγματικά μία ευχάριστη έκπληξη που το αποφάσισε, δεν το περίμενα. Δεν ξέρω αν θα ξαναγίνει, είναι πολύ πρόσφατο, αλλά ευελπιστώ έστω και από αυτή τη μία φορά μήπως έχουμε κάποιο ευχάριστο (ξέρετε τι εννοώ!!). Ποιος ξέρει?! Γι' αυτό λένε ότι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!.. Βέβαια είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο με μία φορά, αλλά πού ξέρεις... (αφήστε που είμαι περίεργη αν θα ακολουθήσουν κι άλλες..). Πάντως, μη νομίζετε ότι πετάω στα σύννεφα.. θα δούμε, αν είναι τυχερό....!
θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 654316
αυτά... εύχομαι τα καλύτερα σε όλες... όποια θέλει ας μου απαντήσει...

Ηταν σε γονιμες?????? Very Happy

Εγω τον μπεμπη που περιμενω σε λιγους μηνες με 1 και μοναδικη επαφη τον επιασα!! θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 215994 Στο ευχομαι κι εσενα μεσα απο την καρδια μου... αν και αφου ο συζηγος πηρε την αποφαση και το αφησε να συμβει 1 φορα.. θα το αφησει να ξανασυμβει κι αλλη πιστευω... Very Happy Wink

Μακάρι!!! Πολύ χαίρομαι που μου το λες! Μακάρι να μου συμβεί το ευχάριστο! Τώρα, σχετικά με τις γόνιμες που με ρώτησες, μάλλον ήταν λίγο πριν μπω στις γόνιμες.. πολύ κοντά όμως, γιατί από την επόμενη μέρα το πρωί ένιωθα τσιμπιματάκια στην κοιλιά (σίγουρα δεν ήταν η ιδέα μου), τα οποία συχνά νιώθω στις γόνιμες ημέρες. Δεν είναι εντελώς σταθερός ο κύκλος μου (από 24 έως 29 ημέρες) γι' αυτό δεν ξέρω ακριβώς. Πάντως έχω ελπίδες... κι εκτός από αυτό, μήπως το επαναλάβουμε, όπως είπες.. Μακάρι να έχω ευχάριστα να σας πω σε ένα μήνα! Very Happy Wink

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!

Ευχαριστω πολυ κουκλα μου! Κι εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου με το καλο να μαθουμε νεα και για το 3ο συντομα!!! θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 417472

Σ' ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι και για το τρίτο!!!... Rolling Eyes Very Happy

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ στο εύχομαι!!!

Μια χαρά μπορεί να γίνει και με μια φορά, αν ειναι τυχερό, η θέλημα Θεού...

Επίσης συμφωνώ , πως αφού το άφησε ελέυθερο μια φορά , σημαίνει πως έχει πια συνηθίσει στην ιδέα, και θα ξαναγίνει!!!

Με το καλό να ακούσουμε τα ευχαριστα!!

ΟΠως λέγανε και παλιά ,
''Αμα θέλει η γυναίκα ..γίνονται και τα παιδιά...''
''Όσα παιδιά θέλει η γυναίκα , βρισκει τον τρόπο να τα φέρει στην ζωή..''

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:Και εγώ στο εύχομαι!!!

Μια χαρά μπορεί να γίνει και με μια φορά, αν ειναι τυχερό, η θέλημα Θεού...

Επίσης συμφωνώ , πως αφού το άφησε ελέυθερο μια φορά , σημαίνει πως έχει πια συνηθίσει στην ιδέα, και θα ξαναγίνει!!!

Με το καλό να ακούσουμε τα ευχαριστα!!

ΟΠως λέγανε και παλιά ,
''Αμα θέλει η γυναίκα ..γίνονται και τα παιδιά...''
''Όσα παιδιά θέλει η γυναίκα , βρισκει τον τρόπο να τα φέρει στην ζωή..''

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!!

Μακάρι! Αυτό εύχομαι κι εγώ! Επίσης, όπως είπες κι εσύ, μήπως ξαναγίνει ελεύθερα, αν και δεν είμαι εντελώς σίγουρη.. πάντως υπάρχουν ελπίδες... (Ευτυχώς - όπως φάνηκε και στην περίπτωση αυτή - είναι άτομο που αναθεωρεί, εύχομαι πάντα προς το καλύτερο!).

Ωραία αυτά που έλεγαν παλιά και σοφά!! Δεν τα είχα ξανακούσει!
Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση! Εύχομαι να έχω ευχάριστα νέα σύντομα! Wink
Κι εσύ να χαίρεσαι την οικογένειά σου! Smile

Faith33


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα.
Έχω μια κορούλα 4,5 ετών, έναν γιό 3,5 ετών και είμαι έγκυος στο τρίτο !!!
Δεν θα κάναμε τρίτο παιδί είρθε όμως και φυσικά το κρατήσαμε.
Ο άνδρας μου δουλεύει όμως του καθυστερούν τις πληρωμές κι εγώ δεν δουλεύω λόγω των παιδιών.
Το θετικό είναι πως μένουμε σε δικό μας σπίτι.
Άν είχαμε ενοίκιο, ίσως να μη το κρατούσαμε.
Άν με ρωτούσαν όμως θα έκανα και τέταρτο !!!

mamalou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα καιαπο εμενα εχω δυο αγορακια οενα παει στα 4 και ο αλλοσ 16 μηνων.θα θελα πολυ αλλο ενα μωρακι αλλα τον τελευταιο καιρο μετακομισα στο δικο μου σπιτι και δεν εχει τελειωσει ειναι και το οικονομικοκυριωσ αυτο που μου λεει οχι βεββαια ακομη ειμαι στα 29 αλλα το σκεφτομαι συνεχειακαι πολυ Very Happy

chistiana


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κι εγω εχω 2 παιδακια ηδη (2χ+9μ και 9μ) και θελω πολυ ενα τριτο. Οχι ακομα γιατι τα εχω παιξει με δυο στο σπιτι (δεν παει ακομα παιδικο ο μεγαλος) αλλα θα ηθελα ενα τριτο μολις παει παιδικο η μικρη μου. Το οικονομικο το σκεφτομαι πολυ και εχω θεσει σαν ορο στον εαυτο μου οτι για να πω οτι το προσπαθω θα πρεπει τουλαχιστον να εχω βρει μια σταθερη δουλεια! Καλη μας τυχη!

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Faith33 έγραψε:Καλησπέρα.
Έχω μια κορούλα 4,5 ετών, έναν γιό 3,5 ετών και είμαι έγκυος στο τρίτο !!!
Δεν θα κάναμε τρίτο παιδί είρθε όμως και φυσικά το κρατήσαμε.
Ο άνδρας μου δουλεύει όμως του καθυστερούν τις πληρωμές κι εγώ δεν δουλεύω λόγω των παιδιών.
Το θετικό είναι πως μένουμε σε δικό μας σπίτι.
Άν είχαμε ενοίκιο, ίσως να μη το κρατούσαμε.
Άν με ρωτούσαν όμως θα έκανα και τέταρτο !!!


Μπράβο κοπέλα μου!!
Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και με το καλό να έρθει και το τρίτο!!
Κι εγώ έχω την αγωνία αυτή τη στιγμή αν τελικά θα αδιαθετήσω (εύχομαι πως όχι..!!). Σε λίγες μέρες θα ξέρω... Rolling Eyes

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamalou έγραψε:καλημερα καιαπο εμενα εχω δυο αγορακια οενα παει στα 4 και ο αλλοσ 16 μηνων.θα θελα πολυ αλλο ενα μωρακι αλλα τον τελευταιο καιρο μετακομισα στο δικο μου σπιτι και δεν εχει τελειωσει ειναι και το οικονομικοκυριωσ αυτο που μου λεει οχι βεββαια ακομη ειμαι στα 29 αλλα το σκεφτομαι συνεχειακαι πολυ Very Happy

Καλησπέρα!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!! και αφού το θέλεις τόσο πολύ, θα κάνεις και το τρίτο αργότερα!!! Μικρή είσαι κιόλας (όπως είπες κι εσύ) και αφού τακτοποιηθείτε σιγά σιγά από κάθε άποψη (οικονομική και μετακόμισης, θα έχουν ξεπεταχτεί κιόλας τα δύο πρώτα) βάζετε μπρος και για τρίτο! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!!! Πολλά φιλιά! Smile

mamalou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σαι καλα κοπελα μου και εγωμε τησειραμου σου ευχομαι να μην αδιαθετησεισ καινα εχεισ φασολακι στη κοιλιτσα θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 417472

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chistiana έγραψε:Κι εγω εχω 2 παιδακια ηδη (2χ+9μ και 9μ) και θελω πολυ ενα τριτο. Οχι ακομα γιατι τα εχω παιξει με δυο στο σπιτι (δεν παει ακομα παιδικο ο μεγαλος) αλλα θα ηθελα ενα τριτο μολις παει παιδικο η μικρη μου. Το οικονομικο το σκεφτομαι πολυ και εχω θεσει σαν ορο στον εαυτο μου οτι για να πω οτι το προσπαθω θα πρεπει τουλαχιστον να εχω βρει μια σταθερη δουλεια! Καλη μας τυχη!

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!
Με το καλό σου εύχομαι να βρεις σταθερή δουλειά (όπως θέλεις) και να κανεις και το τρίτο!!! Πρώτα ο Θεός, όλα θα γίνουν!! Smile

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamalou έγραψε:να σαι καλα κοπελα μου και εγωμε τησειραμου σου ευχομαι να μην αδιαθετησεισ καινα εχεισ φασολακι στη κοιλιτσα θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 417472

Αχ μακάρι, μακάρι, μακάρι!!!!
Να' σαι καλά!!! Smile Rolling Eyes Smile

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!!
Τελικά σήμερα, ύστερα από τρεις μέρες καθυστέρηση, έκανα το τεστ και βγήκε ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!! θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 654316

Νιώθω απίστευτα!! Ακόμα δεν το έχω πιστέψει!!! (Ο άντρα μου δεν το ξέρει ακόμα γιατί λείπει στη δουλειά.. Ανυπομονώ να επιστρέψει να του το πω).

Τελικά αν είναι τυχερό να γίνει κάτι, γίνεται!!! Πρώτα ο Θεούλης να πάνε όλα καλά!! I love you

????????


Επισκέπτης
μπραβο!!!!!!!!!!!! με το καλο κοπελα μου!!!!!!!!!!! να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κι ενα γερο και καλοφωτιστο νινακι!!!!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

aek21


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ολυτως μαζι σου εμεις προσπαθουμε για το τριτοαν θελει ο θεος να μας το δωσει. θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 328109

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kefati έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!!
Τελικά σήμερα, ύστερα από τρεις μέρες καθυστέρηση, έκανα το τεστ και βγήκε ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!! θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 654316

Νιώθω απίστευτα!! Ακόμα δεν το έχω πιστέψει!!! (Ο άντρα μου δεν το ξέρει ακόμα γιατί λείπει στη δουλειά.. Ανυπομονώ να επιστρέψει να του το πω).

Τελικά αν είναι τυχερό να γίνει κάτι, γίνεται!!! Πρώτα ο Θεούλης να πάνε όλα καλά!! I love you

Tέλεια!!!

με το καλό σου εύχομαι!! με ένα γερό μωράκι!!!
θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 50580 θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 50580 θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 50580 θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 50580 θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 6 50580

aek21


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bou-boukitsa έγραψε:και εγώ έχω τρία...και σκέφτομαι σοβαρά για τέταρτο..παρόλο που ειμαστε με ένα μισθό αυτη τη στιγμή..

από την άλλη ποτέ κανενας δεν μετάνοιωσε που έκανε ενα παιδι ..αλλά πολοί μετανοιωσαν που δεν δικόμασαν..

οι εξωσχολικές δραστηριότητες δεν πρέπει να σε προβληματίζουν,,καταρχήν φαντάζομαι ότι από ρούχα..κούνιες κλπ θα τα έχεις όλα ..έτσι?

επίσης επειδή ακριβώς το μεγάλο σου πάει ήδη δημοτικό μέχρι να μεγαλώσει και το καινούριο μωρό..αυτό ουσιαστικά θα τελειώνει..οπότε δεν θα έχεις ταυτόχρονα φροντιστήρια κλπ..

από την άλλη δεν νομίζω οτι μπαλέτα, πισίνες...γυμναστικές.κλπ προσφέρουν κάτι παραπάνω σε ένα παιδί..εγώ θα τα έκοβα χωρίς δεύτερη σκέψη αν αυτό μου εξασφάλιζε άλλο ένα παιδάκι,..

δεν το λέω για εσένα ,προς Θεού, αλλά πχ. αντί για τους προσκόπους που πληρώνεις θα μπορούσες να το πας κατηχητικό ..θα ακούσει και 5 χρήσιμα πράγματα,,θα παίξει..θα πάει εκδρομούλες..θα κάνει φίλους..και δεν πληρώνεις μία!..

η κατάσταση στην χώρα μας δεν πρόκειται να φτιάξει την επόμενη δεκαετία τουλάχιστον..μόνο χειρότερα μπορεί να πάει...τι θα σκύψουμε όλοι το κεφάλι και δεν θα κάνουμε άλλα παιδιά??σιγά μην τους κάνουμε την χάρη!


υ.γ. ...cinderella 11 χρονιά δεν είναι τόσο πολλά ώστε να ήταν σαν παιδί του που λες..υπάρχουν αδέρφια που έχουν και 20 χρόνια διαφορά και είναι αγαπημένα και μια χαρά..δεν είναι λόγος αυτός να μην κάνεις παιδί..
συμφωνω και επαυξανω μαζι σου εμεις προσπαθουμε για το τριτο αν θελει οΘεος να μας το δωσει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις