Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldy213 έγραψε:το πρώτο φέρνει την μεγαλύτερη χαρά του κόσμου,το δεύτερο την ισορροπία και το τρίτο την ολοκλήρωση.Πίστεψτε με
τελειο

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kaatrin έγραψε:
goldy213 έγραψε:το πρώτο φέρνει την μεγαλύτερη χαρά του κόσμου,το δεύτερο την ισορροπία και το τρίτο την ολοκλήρωση.Πίστεψτε με
τελειο

έτσι πραγματικά αισθάνθηκα

http://www.leptomeria.gr

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldy213 έγραψε:
kaatrin έγραψε:
goldy213 έγραψε:το πρώτο φέρνει την μεγαλύτερη χαρά του κόσμου,το δεύτερο την ισορροπία και το τρίτο την ολοκλήρωση.Πίστεψτε με
τελειο

έτσι πραγματικά αισθάνθηκα
προς το παρον που εχω φθασει στο πρωτο βημα οντως νιωθω οπως λες τη μεγαλυτερη χαρα.οπως το σκεφτομαι με το μυαλο μου εχεις απολυτο δικιο κ στο δευτερο.τωρα για το τριτο μου φαινεται πολυ μακρινο κ δε μπορω να το σκεφτω...παντως ως δευτερο παιδι τριτεκνης οικογενειας οφειλω να ομολογησω οτι αυτα που λεγονται για τα δευτερα τα λεγομενα κ ως παιδια σαντουιτσ εγω προσωπικα το αισθανομουν...δηλαδη λιγο αδικημενη,λιγο οτι προσπαθουσα να φερω ισορροπιες μεταξυ των αδερφων μου...λιγο περιεργα γενικα που ομως τελικα αυτο με εκανε πιο δυναμικη κ απο τις 2 αδερφες μου

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτό ακριβώς είναι η κόρη μου που είναι η μεσαία.Το πιο δυναμικό μου παιδί και το πιο ανεξάρτητο.Τα βγάζει πέρα σε οποιαδήποτε κατάσταση χωρίς να φοβάται και χωρίς τη μαμακίαση του πρώτου.Να σου φέρω ένα παράδειγμα που είναι και το πιο πρόσφατο.Για Πάσχα δεν μπορούμε να πάμε πουθενά για επαγγελματικούς λόγους.Εγώ δεν πολυ θέλω να τα διώχνω τα παιδιά μου με γιαγιάδες και παππούδες θέλω να τους έχω μαζί μου,νιώθω μεγαλύτερη ασφάλεια και ας κουράζομαι περισσότερο.Εκείνη με το που άκουσε ότι δεν θα πάμε λάλησε.Βρε καλή μου της είπα βρε χρυσή μου θα είμαστε όλοι μαζί εδώ τίποτα.Ας είναι και μόνη της πήγε, δώσε μου μία φωτογραφία σας μου είπε να σας βλέπω.Ο μεγάλος μου επ'ουδενί όπου είμαι εγώ και αυτός.Καλά για τον μικρό δεν το συζητάω είναι μικρός ακόμα για να τον αφήσω μόνο του.

http://www.leptomeria.gr

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:Mόνο με μια βαθειά και ειλικρινή συζήτηση
Εξήγησέ του πώς νιώθεις και άφησέ τον να σου πεί την άποψη του.
Οικονομικά αντέχετε ένα τρίτο παιδί?

Γεια σας κορίτσια!!! Χρόνια Πολλά!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντήσεις σας!! Μου αρέσει πολύ που μοιραζόμαστε τον προβληματισμό μου..!!
Ayrora μου, του έχω πει πολλές φορές πώς νοιώθω και τους λόγους για τους οποίους θα ήθελα και τρίτο, αλλά δυστυχώς δεν τον έχω πείσει. Επικαλείται λόγους όπως: δεν έχουμε χώρο (στο σπίτι) - σίγουρα υπάρχουν λύσεις γι' αυτό, ότι οικονομικά θα είμαστε δύσκολα κλπ. Βασικά θεωρώ ότι αυτά είναι δικαιολογίες. Απλώς έχει συνηθίσει που μεγάλωσαν τα άλλα δύο (είναι έξι και επτά χρονών) και δεν θέλει να μπει πάλι στη διαδικασία.
Σχετικά με το οικονομικό που με ρώτησες: έχουμε στριμωχτεί, όπως όλοι, με την κρίση (είμαστε δημόσιοι υπάλληλοι και μας έχουν μειωθεί πολύ οι μισθοί), αλλά πιστεύω ότι θα τα βγάζαμε πέρα. Τουλάχιστον έχουμε και οι δύο τις δουλειές μας.
Τα παιδιά μου, επίσης, μου ζητούν πολλές φορές να κάνουμε ένα μωρό..!! θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 4 215994

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giorgina έγραψε:

Για να τον πείσεις λίγο δύσκολο το βρίσκω. Πες του απλά πώς αισθάνεσαι και εξήγησέ του τους λόγους. Σκέψου ότι τελικά αν δεν κάνεις τρίτο παιδάκι, μπορεί να σου μείνει απωθημένο και ίσως μια μέρα να σου "βγει" αρνητική διάθεση απέναντί του.Συνήθως μετανιώνουμε για τα πράγματα που δεν κάνουμε και όχι για αυτά που κάνουμε. Πάντως είναι λίγο δύσκολη κατάσταση όταν ο ένας θέλει και ο άλλος όχι, γιατί υπάρχει καταπίεση και έρχεται γκρίνια και φαγωμάρα μεταξύ του ζευγαριού.

Ας απαντήσουν και οι μανούλες με τρία παιδάκια, πώς καταφέρατε τους άντρες σας κορίτσια;;; Wink

Γεια σου Giorgina!!
Συμφωνώ με όλα όσα λες. Τα ίδια σκέφτομαι κι εγώ (και για το απωθημένο και μήπως το μετανοιώσουμε αργότερα, ακόμη και ο άντρας μου). Ευτυχώς γκρίνια δεν υπάρχει, γιατί του το θέτω πάντα με καλή διάθεση και όχι καταπιεστικά. Αλλά εκείνος πάντα απαντάει: "Πάλι τα ίδια..." και δεν το συνεχίζουμε, γιατί πιστεύω αν επιμένω θα είναι χειρότερα (θα αντιδρά πιο αρνητικά..).
Επίσης, αν το αποφασίσουμε καλό είναι να το κάνουμε σύντομα, γιατί πιέζει και ο χρόνος. Τώρα είμαι 36 χρονών περίπου και δεν είναι και βέβαιο ότι θα συλλάβω και αμέσως!! Αν και με τα άλλα δύο δεν είχαμε τέτοιο πρόβλημα, τώρα όμως που είμαστε μεγαλύτεροι μπορεί να είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα... Crying or Very sad

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
goldy213 έγραψε:
kaatrin έγραψε:
goldy213 έγραψε:το πρώτο φέρνει την μεγαλύτερη χαρά του κόσμου,το δεύτερο την ισορροπία και το τρίτο την ολοκλήρωση.Πίστεψτε με
τελειο

έτσι πραγματικά αισθάνθηκα

Goldy μου, είμαι σίγουρη ότι έτσι είναι!!! Μάλιστα όταν είχα γεννήσει το δεύτερο, ο άντρας μου είχε μπει σε ένα ταξί και ο ταξιτζής του είχε πει αυτό ακριβώς για το τρίτο παιδί. Τυχαίο??!! Wink

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμένα, πάντως, που έχω δύο, το βλέπω αυτό που λέτε: ο γιος μου, που είναι πρώτος, είναι περισσότερο κολλημένος σε μένα, ενώ η κόρη μου είναι πολύ πιο ανεξάρτητη.

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια δεν μπορείτε να φανταστείτε πως είναι.Βέβαια παίζει ρόλο και το πόση διαφορά και τη σχέση έχουν μεταξύ τους.Εμένα ας πούμε ο μεγάλος είναι 8,η μεσαία 7 και ο μικρός 2,5.Τον λατρεύουν στην κυριολεξία,τον προσέχουν τόσο πολύ από τότε που γεννήθηκε καλύτερα και από εμένα.Αυτό το παιδί έχει δύο μπαμπάδες και δύο μαμάδες.
Έπαιξε τρομερό ρόλο και μία σοβαρή αρρώστια που πέρασε ο μικρός πριν ένα χρόνο περίπου και τους έδεσε ακόμα περισσότερο

http://www.leptomeria.gr

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα αν το έχει αποκλείσει εντελώς και δεν αλλάζει γνώμη.Εμένα ας πούμε δεν το ήθελε το τρίτο όποτε το συζητάγαμε αλλά όχι το δεν ήθελε το "αμετάκλητο".Όταν λοιπόν έμεινα έγκυος ( μία φορά ελεύθερα και έμεινα) η πρώτη του κουβέντα ήταν να το ρίξουμε.Εγώ δεν απάντησα (βέβαια δεν υπήρχε περίπτωση ΚΑΜΙΑ να το κάνω αλλά τον άφησα να περάσει την πρώτη κρυάδα που πήρε και να το σκεφτεί καλύτερα.Το μόνο που του είπα ήταν ότι αν το έκανα (επειδή ήξερε τι είχα περάσει τρία χρόνια που προσπαθούσαμε να κάνουμε)θα είχα μία ζωή ενοχές και δεν θα ήθελα να κάνει αυτό κακό στη σχέση μας. Μόνος του μου είπε την επόμενη μέρα να το κρατήσουμε.
Σας λέω λοιπόν ότι ο άντρας μου ένιωσε ΠΑΤΕΡΑΣ σ'αυτό το παιδί.Του έχει μία τρομερή αδυναμία και αγάπη.
Το δύσκολο είναι για μένα να μείνετε έγκυος.Όλες μας ξέρουμε τα κουμπιά των αντρών μας.Πατήστε το σωστό κουμπί και θα ανοίξει η "πορτίτσα"

http://www.leptomeria.gr

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ πιστεύω ότι αν προέκυπτε τελικά και έμενα έγκυος - μόνο από τύχη αν συνέβαινε - κάπως έτσι θα αντιδρούσε: τελικά θα το δεχόταν και θα ανυπομονούσε κιόλας μετά, είμαι σίγουρη ότι όχι μόνο θα το δεχόταν, αλλά θα γινόταν περισσότερο "χαζομπαμπάς" από πριν.
Αυτό το "κουμπί" δεν το έχω βρει ακόμη...
Αλήθεια, Goldy, πώς και το κάνατε ελεύθερα (αυτή τη μία φορά), αφού δεν ήθελε τρίτο???

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε δεν τους ξέρεις, σιγά μην γίνει με μία φορά είπε.Έλα μου όμως που η τύχη δεν ήταν με το μέρος του αλλά με το δικό μου...

http://www.leptomeria.gr

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
goldy213 έγραψε:ε δεν τους ξέρεις, σιγά μην γίνει με μία φορά είπε.Έλα μου όμως που η τύχη δεν ήταν με το μέρος του αλλά με το δικό μου...
...όπως λένε :"Δεν έτυχε, πέτυχε!".
Ήταν τυχερό, Goldy μου, να κάνεις και τρίτο παιδάκι!! Μακάρι να έρθει και η σειρά μου!!
Εμένα πάλι προσέχει πολύ, γιατί τα συνέλαβα και τα δύο εύκολα και μάλιστα το δεύτερο δεν το είχαμε προγραμματίσει. Περιττό, να σου πω, βέβαια, ξετρελαθήκαμε από τη χαρά μας... Αν και δεν σκεφτόταν για δεύτερο - κάτι μου είχε πει κάποια στιγμή ότι ένα καλό είναι - ήταν βέβαια και πολύ νωρίς ακόμα, ωστόσο όταν προέκυψε το δεύτερο πολύ κοντά (όπως και τα δικά σου) ήταν πολύ χαρούμενος.

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μωρέ και οι ίδιοι παιδιά είναι δεν ξέρουν τι θέλουν.Κάνε κανένα "κόλπο" και θα τα καταφέρεις.Μετά αστον να πάρει εκείνος την απόφαση φορτώνοντας τον ενοχές βέβαια και θα γίνει αυτό που θέλεις

http://www.leptomeria.gr

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="goldy213"]μωρέ και οι ίδιοι παιδιά είναι δεν ξέρουν τι θέλουν.

Δίκιο έχεις!!! Έτσι είναι!!...
Πάντως μια φορά που είχαμε ένα "ατύχημα" δεν έμεινα έγκυος και σκέφτομαι μήπως για κάποιον λόγο δεν είναι τόσο εύκολη η "σύλληψη" όπως παλιά (έχουν περάσει και επτά χρόνια..) ή απλώς δεν έτυχε... Πάντως για το "κόλπο" δεν έχεις και άδικο, αλλά είναι "ηθικό δίλημμα".. (ξέρεις πώς το εννοώ...). Αν και είμαι σίγουρη ότι θα ξετρελαινόταν μετά!!

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να είσαι σίγουρη ότι θα ξετρελαθεί.Οι άντρες αργούν πολύ να ωριμάσουν σε σχέση με εμάς.Σου είπα ότι στα πρώτα μου παιδιά ο άντρας μου ήταν απών.Λίγα παιχνίδια λίγες αγκαλιές.Στον τρίτο έχει ξετρελαθεί.Αφού το λέει και ο ίδιος ότι σ'αυτόν κατάλαβε τι σημαίνει πατέρας.Άσε τις ηθικές και όρμα....

http://www.leptomeria.gr

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πόσο δίκιο έχεις!!!
Πρέπει να αναλάβω δράση!!...

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
άμεση δράση

http://www.leptomeria.gr

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
goldy213 έγραψε:άμεση δράση
θα αποφασίζατε για τρίτο παιδί; - Σελίδα 4 587529
Χάρηκα πολύ που το μοιραστήκαμε και είδα ότι δεν είμαι μόνη. Thanks για την κατανόηση!!.. και για την προτροπή, ασφαλώς..!

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γι'αυτό δεν είμαστε εδώ?Όποτε θέλεις να μιλήσεις σε κάποιον μίλα μου.

http://www.leptomeria.gr

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
goldy213 έγραψε:γι'αυτό δεν είμαστε εδώ?Όποτε θέλεις να μιλήσεις σε κάποιον μίλα μου.
Σε υπέρ-ευχαριστώ!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!! Smile Smile Smile

artal77

artal77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια!!
Απέχω απ'το forum πολύ καιρό, αλλά παρακολουθώ τα δρώμενα όσο μπορώ..
Για το θέμα μας, πραγματικά νομίζω ότι "τρώγοντας έρχεται η όρεξη".. Ο άντρας μου ήταν εντελώς αρνητικός για 3ο, όταν προέκυψε, έπαθε πολλαπλά σοκ, και τώρα πρέπει να σας πω ότι ο τρόπος που του μιλάει είναι τόσο γλυκός, όσο ποτέ...τ'αλλα 2, τέτοια γλύκα δεν έχουν ακούσει όσο ήταν μωρά... τουχει τρελλη αδυναμία!!

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kefati έγραψε:
goldy213 έγραψε:γι'αυτό δεν είμαστε εδώ?Όποτε θέλεις να μιλήσεις σε κάποιον μίλα μου.
Σε υπέρ-ευχαριστώ!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!! Smile Smile Smile

Εγώ σε ευχαριστώ πολύ.
Να την και η artal77 τα ίδια τα βλέπεις? Η ιστορία επαναλαμβάνεται

http://www.leptomeria.gr

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Καλησπέρα artal77!!! Αν επιτρέπεται, πώς σας "προέκυψε"?? (Γιατί κι εγώ σ' αυτό ελπίζω: να "προκύψει"...).. (αμήν και πότε!). Wink

kefati


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
goldy213 έγραψε:

Εγώ σε ευχαριστώ πολύ.
Να την και η artal77 τα ίδια τα βλέπεις? Η ιστορία επαναλαμβάνεται

Αχ!!! Τα βλέπω, τα βλέπω κι ελπίζω!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις