Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Καλημέρα,Βιβήκα μου!!!! Very Happy
Την πρόταση που έγραψες δεν την κατάλαβα....χαχαχα!!!!!
"βρε Αλικάκι κοίτα και δεν μπαίνεις" Shocked

εγραψες οτι θα εξαφανιστεις για λιγες μερες και εσυ ,λογω παραχωρησης laptop .γιαυτο το εγραψα..καλημερεεεεεεεεεεεεες

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:Καλημέρα,Βιβήκα μου!!!! Very Happy
Την πρόταση που έγραψες δεν την κατάλαβα....χαχαχα!!!!!
"βρε Αλικάκι κοίτα και δεν μπαίνεις" Shocked

εγραψες οτι θα εξαφανιστεις για λιγες μερες και εσυ ,λογω παραχωρησης laptop .γιαυτο το εγραψα..καλημερεεεεεεεεεεεεες


Αααααα,τώρα κατάλαβα!!!!!!!
Ναι,ρε γμτ!!!Τι να κάνω!!!!Θα τα πούμε μετά τα Χριστούγεννα!!!!
Άντε καλέ μου Άι Βασίλη φέρε γρήγορα το δωράκι του αντρός μου!!!!!!

anastasia78

anastasia78
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ κορίτσια ούτε κουράγιο να γράψω δεν είχα. με ξέκανε. όλη μέρα μα όλη μέρα δεν κάθισε λεπτό μόνος του. δεν έκανε τίποτα μόνος του. όλη την ώρα μανουλα μανούλα. με έπιανε από το χέρι με πήγαινε στα παιχνίδια. βγάλε τα παιχνίδια να παίξεις, μανούλα έλεγε, άντε τα έβγαλα άντε τα μάζεψα γιατί δεν ήθελε να τα μαζέψει, τι χρώματα του έδωσα τι βιβλία τιποτα δεν ήθελε. και άμα αρνιόμουν να κλαίει με μαύρο δακρυ. το κάνει δύο μέρες τώρα. και χθες τον μάλωσα αλλά δεν άντεξα. μόλις του μαζεψα το δωμάτιο για να τον βάλω για ύπνο ανοίγει την ντουλάπα του και βγάζει όλα τα βιβλία του έξω και δεν ήθελε με τίποτα να τα μαζέψει. μου έκανε και το κορυφαίο, επείδη δεν μάζευε τα παιχνίδια του είπα ότι θα τα πετάξω στα σκουπίδια. και τότε μου τα έδινε ένα ένα και μου έλεγε κουπίδια πετάξει, τούρκο με έκανε. βέβαια παιδάκι είναι και θέλει τα δικά του αλλά και έγω είμαι πτώμα. δεν έχω και καθόλου βοήθεια, ο άντρας μου όλη μέρα φευγάτος, δεν πήγαμε και καθόλου στους παπούδες να ξεφύγει, με νευριάζει και προσπαθώ να κάνω υπομονή αλλά μερικές φορές δεν αντέχω.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia78 έγραψε:αχ κορίτσια ούτε κουράγιο να γράψω δεν είχα. με ξέκανε. όλη μέρα μα όλη μέρα δεν κάθισε λεπτό μόνος του. δεν έκανε τίποτα μόνος του. όλη την ώρα μανουλα μανούλα. με έπιανε από το χέρι με πήγαινε στα παιχνίδια. βγάλε τα παιχνίδια να παίξεις, μανούλα έλεγε, άντε τα έβγαλα άντε τα μάζεψα γιατί δεν ήθελε να τα μαζέψει, τι χρώματα του έδωσα τι βιβλία τιποτα δεν ήθελε. και άμα αρνιόμουν να κλαίει με μαύρο δακρυ. το κάνει δύο μέρες τώρα. και χθες τον μάλωσα αλλά δεν άντεξα. μόλις του μαζεψα το δωμάτιο για να τον βάλω για ύπνο ανοίγει την ντουλάπα του και βγάζει όλα τα βιβλία του έξω και δεν ήθελε με τίποτα να τα μαζέψει. μου έκανε και το κορυφαίο, επείδη δεν μάζευε τα παιχνίδια του είπα ότι θα τα πετάξω στα σκουπίδια. και τότε μου τα έδινε ένα ένα και μου έλεγε κουπίδια πετάξει, τούρκο με έκανε. βέβαια παιδάκι είναι και θέλει τα δικά του αλλά και έγω είμαι πτώμα. δεν έχω και καθόλου βοήθεια, ο άντρας μου όλη μέρα φευγάτος, δεν πήγαμε και καθόλου στους παπούδες να ξεφύγει, με νευριάζει και προσπαθώ να κάνω υπομονή αλλά μερικές φορές δεν αντέχω.

ποσο σε καταλαβαινω.Υπομονη κοριτσάκι.

μονος του δεν παιζει με τιποτα?τι πικρα και αυτο.καλα εμενα σιγα μην τα μαζεψει,δεν ξερει τι ειναι αυτο ακομα αχαχαχχα .ο αντρας σου γιατι δεν σε βοηθαει λιγο βρε παιδι μου?χωστον εσυ!!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anastasia78 έγραψε:αχ κορίτσια ούτε κουράγιο να γράψω δεν είχα. με ξέκανε. όλη μέρα μα όλη μέρα δεν κάθισε λεπτό μόνος του. δεν έκανε τίποτα μόνος του. όλη την ώρα μανουλα μανούλα. με έπιανε από το χέρι με πήγαινε στα παιχνίδια. βγάλε τα παιχνίδια να παίξεις, μανούλα έλεγε, άντε τα έβγαλα άντε τα μάζεψα γιατί δεν ήθελε να τα μαζέψει, τι χρώματα του έδωσα τι βιβλία τιποτα δεν ήθελε. και άμα αρνιόμουν να κλαίει με μαύρο δακρυ. το κάνει δύο μέρες τώρα. και χθες τον μάλωσα αλλά δεν άντεξα. μόλις του μαζεψα το δωμάτιο για να τον βάλω για ύπνο ανοίγει την ντουλάπα του και βγάζει όλα τα βιβλία του έξω και δεν ήθελε με τίποτα να τα μαζέψει. μου έκανε και το κορυφαίο, επείδη δεν μάζευε τα παιχνίδια του είπα ότι θα τα πετάξω στα σκουπίδια. και τότε μου τα έδινε ένα ένα και μου έλεγε κουπίδια πετάξει, τούρκο με έκανε. βέβαια παιδάκι είναι και θέλει τα δικά του αλλά και έγω είμαι πτώμα. δεν έχω και καθόλου βοήθεια, ο άντρας μου όλη μέρα φευγάτος, δεν πήγαμε και καθόλου στους παπούδες να ξεφύγει, με νευριάζει και προσπαθώ να κάνω υπομονή αλλά μερικές φορές δεν αντέχω.

Καλημέρα Αναστασία μου !!!! Μια από τα ίδια κι εμείς !!! Ακριβώς όμως ε !!! Κι εμένα έχει εδώ και λίγες μέρες που θελει να είμαστε μόνο στο σαλόνι, να την θηλάζω, και μετά να παίζει εκεί γύρο, και μετά πάλι στήθος, αλλά η μανούλα μην τυχόν και κάνει το λάθος να θέλει να πάει τουαλέτα !!! Απα παπα πα !!! Τρελό κλάμα η κυρία !! Οπότε καταλαβαίνεις τα πράγματα είναι δύσκολα !!! Αυτό μου το έκανε πολύ συχνά το καλοκαίρι !!!! Είχα βγει απο τα ρούχα μου και της φώναζα. Και τώρα καμιά φορά φωνάζω και μετά έχω τύψεις !!!! Λέω μήπως είναι δοντάκια και θέλουν μανούλα τα ψυχάκια, δεν ξέρω. Το καλό είναι ότι το απόγευμα για 2 ωρίτσες έρχεται η μαμά μου με μια γειτόνισσα που την ξέρει η μικρή και την απασχολούν και την ταίζουν και λιγάκι ξεφεύγω !!! Να κάνω καμιά δουλειά δηλ, τι άλλο ???

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ!Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΜΟΝΟ 300 ΓΡΑΜΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ 11700 ΑΠΟ ΚΙΛΑ..86 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡ ΔΟΙΜΙΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΙΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΛΕΓΕ ,ΑΥΤΟ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΟΤΙΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΒΟΛΙΑ,ΕΑΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΥΡΕΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΙΣ.ΓΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ...ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΠΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΠΗ ΔΕΝ ΦΙΛΑΜΕ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ,ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΡΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΝ ΒΑΖΩ 2.5 ΩΡΕΣ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ,ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΕΑΝ ΛΕΕΙ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ...ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΟΥΛΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΔΗΛΑΔΗ 2ΧΡΟΝΙΑ 2 ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΔΕΚΤΗΣ ΠΡΟΣ ΤΙΝ ΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΝ ΑΓΧΟΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.ΤΩΡΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ. Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ!Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΜΟΝΟ 300 ΓΡΑΜΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ 11700 ΑΠΟ ΚΙΛΑ..86 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡ ΔΟΙΜΙΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΙΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΛΕΓΕ ,ΑΥΤΟ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΟΤΙΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΒΟΛΙΑ,ΕΑΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΥΡΕΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΙΣ.ΓΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ...ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΠΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΠΗ ΔΕΝ ΦΙΛΑΜΕ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ,ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΡΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΝ ΒΑΖΩ 2.5 ΩΡΕΣ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ,ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΕΑΝ ΛΕΕΙ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ...ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΟΥΛΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΔΗΛΑΔΗ 2ΧΡΟΝΙΑ 2 ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΔΕΚΤΗΣ ΠΡΟΣ ΤΙΝ ΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΝ ΑΓΧΟΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.ΤΩΡΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ. Very Happy

μπραβο κοριτσακι μου,ολα καλα.

πολυ κατατοπιστηκα αυτα που ρωτησες και μας ειπες .μας βοηθησες πολυ.

περαστικουλια στην ζουζου σου.Very Happy



ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ πως ειναι το παιδι σημερα?καλυτερα ?

μου λεει μια φιλη τωρα οτι το κοριτσακι της 18 μηνων ,μετα απο μια ψιλοουρολοιμωξη ,εκανε μυκητες απο κατω και υποφερει το παιδι.

της δωσανε μια αλλοιφη αναπλαστικη της avene,αλλα δεν εχει δει καλυτερεψει,την αφηνει και χωρις πανα για να παιρνει αερα,της εβαλε και μελανι αλλα τιποτα.το παιδακι υποφερει γαμωτο.τι αλλο να κανει?καμια ιδεα?

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ!Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΜΟΝΟ 300 ΓΡΑΜΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ 11700 ΑΠΟ ΚΙΛΑ..86 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡ ΔΟΙΜΙΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΙΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΛΕΓΕ ,ΑΥΤΟ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΟΤΙΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΩΠΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΒΟΛΙΑ,ΕΑΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΥΡΕΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΙΣ.ΓΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ...ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΠΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΠΗ ΔΕΝ ΦΙΛΑΜΕ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ,ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΡΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΙΝ ΒΑΖΩ 2.5 ΩΡΕΣ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ,ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΕΑΝ ΛΕΕΙ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ...ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΟΥΛΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΔΗΛΑΔΗ 2ΧΡΟΝΙΑ 2 ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΔΕΚΤΗΣ ΠΡΟΣ ΤΙΝ ΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΝ ΑΓΧΟΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.ΤΩΡΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ. Very Happy

μπραβο κοριτσακι μου,ολα καλα.

πολυ κατατοπιστηκα αυτα που ρωτησες και μας ειπες .μας βοηθησες πολυ.

περαστικουλια στην ζουζου σου.Very Happy



ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ πως ειναι το παιδι σημερα?καλυτερα ?

μου λεει μια φιλη τωρα οτι το κοριτσακι της 18 μηνων ,μετα απο μια ψιλοουρολοιμωξη ,εκανε μυκητες απο κατω και υποφερει το παιδι.

της δωσανε μια αλλοιφη αναπλαστικη της avene,αλλα δεν εχει δει καλυτερεψει,την αφηνει και χωρις πανα για να παιρνει αερα,της εβαλε και μελανι αλλα τιποτα.το παιδακι υποφερει γαμωτο.τι αλλο να κανει?καμια ιδεα?

το θετικο ειναι οτι δεν εχει πυρετο βιβη μυο αλλα και παλι ξεκινησαμε μασκες γιατι εχει φουλ βηχα.η παιδιατρος για τους μυκητες του μωρου δεν του εδωσε τιποτα;μηπως κομπρεσες με χαμομηλακι βοηθησουν;δε ξερω κατι αλλο ρε γαμωτο.

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:
Angie_77 έγραψε:Καλέ σαν πολλά δεν έγραψα ?? Smile Smile Smile
Άμα έχεις καιρό να μπεις στο φόρουμ αυτά παθαίνεις !!!!

Μπα..όχι,καλέ...10 λεπτά σε διάβαζα!!!χαχαχαχ!!!Πλάκα κάνω,ε????
Συγγνώμη αν παρεξηγήθηκες που είπα ξενυχτούλα την μπουμπού σου.Δεν το είπα,κάπως...θηλάζετε το ξέρω και είναι λογικό να σου ξυπνάει!!Υπομονή!!!!

Βρε Αλικάκι μου σιγά μην παρεξηγήθηκα. Είναι αυτό που λέμε αλλιώς τα λες και ο γραπτός ο λόγος αλλιώς τα "μεταφράζει" να το πω...Φαίνεται πήρε από μενα το παιδί και δεν κοιμάται νωρίς. Εμένα μην με βάλεις για ύπνο από τις 23.00 !!! Να περάσει από 01.00 και βλέπουμε !!! Χι χι χι χι

Λοιπόν,στις απορίες σου..
1)Αν δεν δέχεται υπνόσακο ούτε κουβέρτα,τότε ντύνε την πιο καλά.Με εσώρουχο μακρυμάνικο και ζεστές πυτζαμούλες.Τα παιδιά δεν κρυολογούν έτσι παρά μόνο με ιώσεις.Εξάλλου η θερμοκρασία στο δωμάτιο είναι πάρα πολύ καλή.

Της πήρα φανελάκια μακρυμάνικα αλλά η παιδίατρος μου λέει να της βάζω κοντομάνικο γιατί δεν προσφέρουν κάτι τα μακρυμάνικα. Μπυζαμούλες σχετικά χοντρες τις φοράω. Αλλά αφού είναι η θερμοκρασία καλή όπως λές κι εσύ τότε θα ανησυχώ λιγότερο Smile

2)Για την κοιλίδα,μήπως η μικρή σου στριφυγυρνάει??Γιατί μπορεί να ήταν από την αντίθετη μεριά και να της τρέξαν σαλάκια.Μπορεί όμως να ήταν και διαρροή.Αν ήταν μικρή ποσότητα δεν πιστεύω να σου μύριζε κάτι.Να μην ανησυχείς.Εγώ εδώ είχα δει κοιλίδα από αίμα και τα'κανα πάνω μου!!!Τελικά ήταν από δοντάκι.Τέλος πάντων...Δεν νομίζω ότι ήταν ανησυχητικό.
Κι εγώ πιστεύω να μην ήταν κάτι σημαντικό αυτή η κοιλίδα αλλά θα ρωτήσω την παιδίατρο για σίγουρα μήπως και με φωτίσει !!
Καλά να περάσεις στην πεθερούλα σου Very Happy και Καλά Χριστούγεννα σε όλες!!!!!


Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω !!! Πες τον άντρα σου ότι έχεις κάτι νέες φίλες και δεν μπορείς χωρίς αυτές ούτε λεπτο Very Happy Very Happy Very Happy ώστε να σε αφήνει να παίρνεις κι εσύ λίγο το λάπτοπ !!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:[ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ πως ειναι το παιδι σημερα?καλυτερα ?

μου λεει μια φιλη τωρα οτι το κοριτσακι της 18 μηνων ,μετα απο μια ψιλοουρολοιμωξη ,εκανε μυκητες απο κατω και υποφερει το παιδι.

της δωσανε μια αλλοιφη αναπλαστικη της avene,αλλα δεν εχει δει καλυτερεψει,την αφηνει και χωρις πανα για να παιρνει αερα,της εβαλε και μελανι αλλα τιποτα.το παιδακι υποφερει γαμωτο.τι αλλο να κανει?καμια ιδεα?

το θετικο ειναι οτι δεν εχει πυρετο βιβη μυο αλλα και παλι ξεκινησαμε μασκες γιατι εχει φουλ βηχα.η παιδιατρος για τους μυκητες του μωρου δεν του εδωσε τιποτα;μηπως κομπρεσες με χαμομηλακι βοηθησουν;δε ξερω κατι αλλο ρε γαμωτο.

πω πω το κοριτσακι ,παλι?ελπιζω να περασει γρηγορα γραμματικη μου.περαστικα σας.

της τα ειπα αυτα και για μελανι και χαμομηλι,να ξυπνα να την αλλαζει την νυχτα .τι αλλο ουτε εγω ξερω.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:[ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ πως ειναι το παιδι σημερα?καλυτερα ?

μου λεει μια φιλη τωρα οτι το κοριτσακι της 18 μηνων ,μετα απο μια ψιλοουρολοιμωξη ,εκανε μυκητες απο κατω και υποφερει το παιδι.

της δωσανε μια αλλοιφη αναπλαστικη της avene,αλλα δεν εχει δει καλυτερεψει,την αφηνει και χωρις πανα για να παιρνει αερα,της εβαλε και μελανι αλλα τιποτα.το παιδακι υποφερει γαμωτο.τι αλλο να κανει?καμια ιδεα?

το θετικο ειναι οτι δεν εχει πυρετο βιβη μυο αλλα και παλι ξεκινησαμε μασκες γιατι εχει φουλ βηχα.η παιδιατρος για τους μυκητες του μωρου δεν του εδωσε τιποτα;μηπως κομπρεσες με χαμομηλακι βοηθησουν;δε ξερω κατι αλλο ρε γαμωτο.

πω πω το κοριτσακι ,παλι?ελπιζω να περασει γρηγορα γραμματικη μου.περαστικα σας.

της τα ειπα αυτα και για μελανι και χαμομηλι,να ξυπνα να την αλλαζει την νυχτα .τι αλλο ουτε εγω ξερω.

να'σαι καλα σε ευχαριστω πολυ

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Angie_77 έγραψε:


Γραμματική μου περαστικούλια σας !!! Τι να πώ?? Και της ξαδέρφης μου που είναι 10 μηνών, όλο αρρωσταίνει ο καημένος ο μικρός της. Χτες μιλήσαμε στο τηλ και μου είπε ότι έχει φαρυγγίτιδα αλλά ευτυχώς την περνάει ξόφαλτσα χωρίς πυρετό κλπ. Είναι στο κάθε παιδάκι τελικά. Και δεν του έχει δώσει ποτέ ξένο γάλα. Τον θηλάζει Rolling Eyes

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
Angie_77 έγραψε:


Γραμματική μου περαστικούλια σας !!! Τι να πώ?? Και της ξαδέρφης μου που είναι 10 μηνών, όλο αρρωσταίνει ο καημένος ο μικρός της. Χτες μιλήσαμε στο τηλ και μου είπε ότι έχει φαρυγγίτιδα αλλά ευτυχώς την περνάει ξόφαλτσα χωρίς πυρετό κλπ. Είναι στο κάθε παιδάκι τελικά. Και δεν του έχει δώσει ποτέ ξένο γάλα. Τον θηλάζει Rolling Eyes

θα την παω και εγω σημερα στη παιδιατρο γιατι βηχει εντονα ξηρα και φοβαμαι μη κανει καμια φαρυγγιτιδα και αυτη.το εχει ξεφτιλισει φετος δεν εχει αφησει ιωση για ιωση η μικρη μου.τελικα σχετικο εινια αυτο που λενε οτι ενα μωρο που θηλαζει παιρνει αντισωματα μαλλον ε;τι να πω υπομονη σε ολες μας. Very Happy

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammataki περαστικας σας,κανενα σιροπακι για το βηχα δεν ρωτησες τον παιδιατρο?αχ αυτος ο βηχας,ειναι πολυ ατιμος!εαν συνεχισει μωρε πανε να το δει...

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:κορίτσια έχω μέρες να μπω.
δεν πρόλαβα να διαβάσω ολα τα μηνύματά σας...

η δικιά μου ευτυχως δεν πειράζει καθόλου τα ντουλάπια και τα συρτάρια, μόνο όταν με δει να ξεντύνομαι και είναι στο δωμάτιο μαζί μου, ανοίγει το συρτάρι με τις κάλτσες μου και μου δίνει ένα ζευγάρι να φορέσω...(της το είχα ζητήσει μια φορά και το θυμάται)καλημερα κοριτσακι ,τυχερη εισαι εσυ..κανει και καμια δουλεια τουλαχιστον

το MMR το κάναμε την περασμένη Παρασκευή και ακόμα δεν έχουμε ανεβάσει πυρετό. σε κανένα άλλο βέβαια δεν ανεβάσαμε ούτε δέκατα, αλλά αυτό όπως και να το κάνουμε είναι πολύ δυνατό και περιμένουμε μέχρι την 12η μέρα...
ελπιζω ολα να πανε καλα χωρις πυρετους

Που είσαι εσύ καλέ????Εξαφανίστηκες!!!!Δεν πειράζει,σε συγχωρώ Very Happy ..και γω θα εξαφανιστώ για λίγες μέρες...χάλασε το λαπτοπ του αντρούλη μου και παίρνει το δικό μου,μέχρι να παραγγείλει το καινούριο...έρχονται και αργίες και Άγιες μέρες και λέω να δείξω καλή συμπεριφορά και να του το παραχωρώ!!!! Very Happy Very Happy
Και μένα το ίδιο κάνει και με τις κάλτσες και με τα παπούτσια μου!!!!Πλάκα που έχουν!!!!
Εύχομαι να μην ανεβάσετε πυρετούλι!!!!




Angie_77 έγραψε:Καλέ σαν πολλά δεν έγραψα ?? Smile Smile Smile
Άμα έχεις καιρό να μπεις στο φόρουμ αυτά παθαίνεις !!!!



Μπα..όχι,καλέ...10 λεπτά σε διάβαζα!!!χαχαχαχ!!!Πλάκα κάνω,ε????
Συγγνώμη αν παρεξηγήθηκες που είπα ξενυχτούλα την μπουμπού σου.Δεν το είπα,κάπως...θηλάζετε το ξέρω και είναι λογικό να σου ξυπνάει!!Υπομονή!!!!

Λοιπόν,στις απορίες σου..
1)Αν δεν δέχεται υπνόσακο ούτε κουβέρτα,τότε ντύνε την πιο καλά.Με εσώρουχο μακρυμάνικο και ζεστές πυτζαμούλες.Τα παιδιά δεν κρυολογούν έτσι παρά μόνο με ιώσεις.Εξάλλου η θερμοκρασία στο δωμάτιο είναι πάρα πολύ καλή.

2)Για την κοιλίδα,μήπως η μικρή σου στριφυγυρνάει??Γιατί μπορεί να ήταν από την αντίθετη μεριά και να της τρέξαν σαλάκια.Μπορεί όμως να ήταν και διαρροή.Αν ήταν μικρή ποσότητα δεν πιστεύω να σου μύριζε κάτι.Να μην ανησυχείς.Εγώ εδώ είχα δει κοιλίδα από αίμα και τα'κανα πάνω μου!!!Τελικά ήταν από δοντάκι.Τέλος πάντων...Δεν νομίζω ότι ήταν ανησυχητικό.

Καλά να περάσεις στην πεθερούλα σου Very Happy και Καλά Χριστούγεννα σε όλες!!!!!

συμφωνω σε ολα με το αλικακι.

βρε αλικακι κοιτα και δεν μπαινειςVery Happy Very Happy καλα να περασετε ολες οι τσουπρες!!!Very Happy Very Happy να μου φιλησετε τα γλυκα σας τα παιδακια.Very Happy Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας φιλεναδούλες μου!!!!
Γραμματική,δεν σε ξέχασα, είδες???
Λοιπόν,η λοσιόν λέγεται"Baume Reconfortant"της mustela και από κάτω γράφει "Soothing Comfort Balm".

Κοίτα και την ίδια να μην βρεις ,εσύ θα ζητήσεις στο φαρμακείο κάτι για εντριβές σε μωρό και να κοιτάξεις να είναι φυτική.Αυτή που σου λέω έχει άρωμα πεύκου,εκχυλίσματα φλαμουριάς και χαμομηλιού κλπ.,κλπ.
Περαστικά σας και επίσης περαστικά και στην μικρή σου Ζουζουνίτσα!!!
Αν δεν καταφέρω να σας "δω" καλές γιορτές σε όλες και Καλά Χριστούγεννα!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 7 417472

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Γεια σας φιλεναδούλες μου!!!!
Γραμματική,δεν σε ξέχασα, είδες???
Λοιπόν,η λοσιόν λέγεται"Baume Reconfortant"της mustela και από κάτω γράφει "Soothing Comfort Balm".

Κοίτα και την ίδια να μην βρεις ,εσύ θα ζητήσεις στο φαρμακείο κάτι για εντριβές σε μωρό και να κοιτάξεις να είναι φυτική.Αυτή που σου λέω έχει άρωμα πεύκου,εκχυλίσματα φλαμουριάς και χαμομηλιού κλπ.,κλπ.
Περαστικά σας και επίσης περαστικά και στην μικρή σου Ζουζουνίτσα!!!
Αν δεν καταφέρω να σας "δω" καλές γιορτές σε όλες και Καλά Χριστούγεννα!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 7 417472

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι καλα χριστουγεννα και σε εσενα.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
αλικακι έγραψε:Γεια σας φιλεναδούλες μου!!!!
Γραμματική,δεν σε ξέχασα, είδες???
Λοιπόν,η λοσιόν λέγεται"Baume Reconfortant"της mustela και από κάτω γράφει "Soothing Comfort Balm".

Κοίτα και την ίδια να μην βρεις ,εσύ θα ζητήσεις στο φαρμακείο κάτι για εντριβές σε μωρό και να κοιτάξεις να είναι φυτική.Αυτή που σου λέω έχει άρωμα πεύκου,εκχυλίσματα φλαμουριάς και χαμομηλιού κλπ.,κλπ.
Περαστικά σας και επίσης περαστικά και στην μικρή σου Ζουζουνίτσα!!!
Αν δεν καταφέρω να σας "δω" καλές γιορτές σε όλες και Καλά Χριστούγεννα!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 7 417472

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι καλα χριστουγεννα και σε εσενα.


Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!! Very Happy

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι μου, γλυκο καλα χριστουγεννα με υγεια και ευτηχια,φιλια στο ζουζουνι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:αλικακι μου, γλυκο καλα χριστουγεννα με υγεια και ευτηχια,φιλια στο ζουζουνι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


Σ'ευχαριστώ πολύ!!!Θα του τα δώσω!!!Φιλιά και στην δικιά σου και σε όλα τα μωράκια!!!!!
ΥΓ.Ακόμη μωράκια τα λέω??χαχαχα!!!Αυτά είναι ταρζανάκια όλα τους!!!!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:grammataki περαστικας σας,κανενα σιροπακι για το βηχα δεν ρωτησες τον παιδιατρο?αχ αυτος ο βηχας,ειναι πολυ ατιμος!εαν συνεχισει μωρε πανε να το δει...

δε θελει σιροπια η παιδιατρος μου ειναι υπερ των μασκων μονο.θα την παω να την δει ναι γιατι χριστουγεννα ερχονται και αγχωνομαι .

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
zoyzoynitsa moy έγραψε:grammataki περαστικας σας,κανενα σιροπακι για το βηχα δεν ρωτησες τον παιδιατρο?αχ αυτος ο βηχας,ειναι πολυ ατιμος!εαν συνεχισει μωρε πανε να το δει...

δε θελει σιροπια η παιδιατρος μου ειναι υπερ των μασκων μονο.θα την παω να την δει ναι γιατι χριστουγεννα ερχονται και αγχωνομαι .


Εμένα ο παιδίατρος δεν μου έχει δώσει ποτέ μάσκες!Δεν ξέρω γιατί αλλά μας δίνει το spiropent για τον βήχα,σιροπάκι.
Το ξενυχτήσαμε χτες με δοντάκι.Από τις 3 μέχρι τις 6 τα ξημερώματα με κλάμματα και ντεπόν.

Βιβή μου γι αυτό που ρώτησες δεν έχω ιδέα.Ελπίζω το κοριτσάκι να γίνει καλά.Ενημέρωσέ μας.

Άντζι μου,όλα καλά!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 7 417472

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!! grammatikι ευχομαι η μικρη σου να ειναι καλητερα σημερα!

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι μου τωρα ειδα τιν διμοσιευση σου,ωχ ειχατε κλαματα......αχ μωρε φαντασου για να μην κοιμοταν ποσο θα πονουσε...συγουρα θα κοιμαται ακομα το πουλακι μου!σε αυτη τιν περιπτωση δεν μπορεις να κανεις τιποτα μονο υπομονη!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:αλικακι μου τωρα ειδα τιν διμοσιευση σου,ωχ ειχατε κλαματα......αχ μωρε φαντασου για να μην κοιμοταν ποσο θα πονουσε...συγουρα θα κοιμαται ακομα το πουλακι μου!σε αυτη τιν περιπτωση δεν μπορεις να κανεις τιποτα μονο υπομονη!


Ευαγγελία μου,άστα να πάνε!!!Χτυπιόταν μες στην κούνια!!!!!Υπομονή τι άλλο???Έχουμε 15 δοντάκια, κοντεύουμε..
Ακόμα κοιμάται,ναι,αλλά περνάει από κάτω ένας με φουλ την μουσική,συνέχεια και μάλλον μου τον ξύπνησε!!!
Εσείς όλα καλά???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις