Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΣΕΙ ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΒΓΟΥΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια η δικια μου ειναι πολυ καλυτερα σημερα.αλικακι εφαγες πικρα ε;υπομονη τι να κανεις;κοριτσια καλα χριστουγεννα να εχετε εσεις και οι οικογενειες σας.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΣΕΙ ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΒΓΟΥΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ


Μπράβο!!!Και εύχομαι να μην έχετε καθόλου παρενέργειες!!!!


grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσια η δικια μου ειναι πολυ καλυτερα σημερα.αλικακι εφαγες πικρα ε;υπομονη τι να κανεις;κοριτσια καλα χριστουγεννα να εχετε εσεις και οι οικογενειες σας.


Μπράβο και σε εσάς!!!Γραμματική,όπως το'πες..μεγάλη πίκρα!!!χαχαχ!!!

Ααααα,δεν σας είπα!!Ήρθε το δωράκι του άντρα μου!!!!!Γιούπι!!!!!

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια!!Τι κανετε??
Πριν λίγο μπήκα σπιτι από το πρωι(ψωνια κλπ) και επειδή θα λειπω το βράδυ και αύριο γιορτάζει το γιοκάκι μου και δεν θα μπορω να σας ευχηθώ, ήθελα να πω σε όλες σας να περάσετε όμορφα Χριστούγεννα με τις οικογένειές σας, να χαιρεστε τα βλασταράκια σας και να σας λατρευουν οπως τα λατρεύτε και σεις!!Να έχουν όλα τα παιδάκια την υγεία τους και να γεμίζουν με νόημα τη ζωή μας, να είναι πάντα η ίδια η ζωή μας!! Ο,τι καλύτερο για τις οικογένειές σας και ψυχική ηρεμία σε σας τις μαμάδες περισσότερο!!
Φιλιά σε όλες σας και κυρίως στα μωράκια σας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109 !!!

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mangio μου καλα χριστουγεννα και σε εσενα, με υγεια και ευτηχια

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα μανούλες!!!! Καταρχήν, ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε όλες και όλους! Να έχουμε υγεία, να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας και να τα δούμε να μεγαλώνουν με πολλή-πολλή αγάπη! Να γίνουν ευτυχισμένοι άνθρωποι και εμείς ακόμα πιο ευτυχισμένες μανούλες!!! I love you I love you I love you

Λοιπόν, επειδή έχω χάσει πάλι επεισόδια, Γραμματική μου περαστικάκια σας!!! Το συντομότερο δυνατόν! Και κουράγιο και στους 2 σας...!

Ζουζουνίτσα μου δεν είναι απαραίτητο να κάνει παρενέργειες από το εμβόλιο. Εμείς κάναμε το τριπλό αρχές του μήνα και δεν είχαμε καμία παρενέργεια (όπως και σε όλα τα προηγούμενα εμβόλια που κάναμε μέχρι στιγμής). Εύχομαι λοιπόν να μην κάνετε ούτε κι εσείς!

Αναστασία μου, Άντζυ, Βιβή και λοιπές μανούλες που ταλαιπωρείστε από τις ταρζανιές, εύχομαι καλό κουράγιο. Εφόσον είναι κάτι το απολύτως φυσικό το παιδάκι να είναι τόσο ζωηρό στη φάση αυτή, δεν ανησυχούμε, απλά προσπαθούμε να αντέξουμε!!!
Η δικιά μου πάλι έμαθε να σκαρφαλώνει και στον καναπέ και μας έβαλε σε νέους μπελάδες (θέλει να σηκώνεται να περπατάει πάνω στον καναπέ, αλλά καμία συναίσθηση του κινδύνου όταν πλησιάζει την άκρη του καναπέ, όπως και με το κρεβάτι). Επίσης, όλο με τραβάει από το χέρι να πάμε να παίξουμε. Το άλλο πάλι που έχει γίνει πολύ ψείρας η μικρή -ο,τι σκουπιδάκι, ακόμα και σκόνη ανύπαρκτη να δει στο πάτωμα με φωνάζει, μου το δείχνει και με βάζει να το μαζέψω!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 911307 , οπότε καταλαβαίνετε τι τραβάω και με αυτό... Λέτε να φταίει που είναι παρθενάκι; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 688264 Επίσης, καινούρια φάση αυτή, τρελαίνεται να μένει γυμνούλα και να τρέχει σε όλο το σπίτι! Και πώς φοβάμαι μη μου κρυώσει αλλά αυτή δε φαίνεται να χαμπαριάζει τίποτα... Τέλος, θέλει όλο να παίρνει υγρά μαντιλάκια και να τρίβει κάγκελα και πατώματα... Πολύ δουλευταρού μου βγήκε!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 517142

Αλικάκι μου, δοντάκι πάλι σας ταλαιπωρεί; Κουράγιο στο γαμπρούλη μου, να του δώσεις ένα γλυκό φιλάκι!!! Εμείς μάλλον ακόμα στα 4!!! Λέτε να μην βγούνε ποτέ τα υπόλοιπα;;; rabbit

Αυτά, σας αφήνω να απολαύσετε τα χριστούγεννα... Εγώ μάλλον δε θα τα απολαύσω, πεθεροκαμμένη γαρ και έχουμε κλάψες αυτές τις μέρες άστα να πάνε! Το βράδυ όμως λέμε να πάμε να δούμε θέατρο, πρώτα ο Θεός... Σας φιλώ γλυκά!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 417472

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρονια πολλα κοριτσια,υγεια ευτηχια αγαπη ,να υπαρχει!ο χριστουλις να εχει ολα τα παιδακια μας γερα!!!!!!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ! ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ.....

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!!! Καταρχήν, ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε όλες και όλους! Να έχουμε υγεία, να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας και να τα δούμε να μεγαλώνουν με πολλή-πολλή αγάπη! Να γίνουν ευτυχισμένοι άνθρωποι και εμείς ακόμα πιο ευτυχισμένες μανούλες!!! I love you I love you I love you

Λοιπόν, επειδή έχω χάσει πάλι επεισόδια, Γραμματική μου περαστικάκια σας!!! Το συντομότερο δυνατόν! Και κουράγιο και στους 2 σας...!

Ζουζουνίτσα μου δεν είναι απαραίτητο να κάνει παρενέργειες από το εμβόλιο. Εμείς κάναμε το τριπλό αρχές του μήνα και δεν είχαμε καμία παρενέργεια (όπως και σε όλα τα προηγούμενα εμβόλια που κάναμε μέχρι στιγμής). Εύχομαι λοιπόν να μην κάνετε ούτε κι εσείς!

Αναστασία μου, Άντζυ, Βιβή και λοιπές μανούλες που ταλαιπωρείστε από τις ταρζανιές, εύχομαι καλό κουράγιο. Εφόσον είναι κάτι το απολύτως φυσικό το παιδάκι να είναι τόσο ζωηρό στη φάση αυτή, δεν ανησυχούμε, απλά προσπαθούμε να αντέξουμε!!!
Η δικιά μου πάλι έμαθε να σκαρφαλώνει και στον καναπέ και μας έβαλε σε νέους μπελάδες (θέλει να σηκώνεται να περπατάει πάνω στον καναπέ, αλλά καμία συναίσθηση του κινδύνου όταν πλησιάζει την άκρη του καναπέ, όπως και με το κρεβάτι).
Aλίκη μου κι εμένα εδώ και μήνες την παίρνω πάνω στον καναπέ και αυτή περπατάει κανονικά για λίγο και μετά πέφτει. Όταν πηγαίνει στις άκρες λέει: "μπαμ μπουμ" (ότι θα πέσει δηλ) αλλά εννοείται την προσέχω πολύ γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται !! Επίσης, όλο με τραβάει από το χέρι να πάμε να παίξουμε. Το άλλο πάλι που έχει γίνει πολύ ψείρας η μικρή -ο,τι σκουπιδάκι, ακόμα και σκόνη ανύπαρκτη να δει στο πάτωμα με φωνάζει, μου το δείχνει και με βάζει να το μαζέψω!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 911307 , οπότε καταλαβαίνετε τι τραβάω και με αυτό... Λέτε να φταίει που είναι παρθενάκι; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 688264
Α εμενα να δεις τι κάνει!! Όταν της δίνω ψωμάκι ή μπισκοτάκι και γεμίζει ψυχουλάκια στα χεράκια, έρχεται να της τα καθαρίσω αμέσως μην τυχόν και λερώσει!!!! Φάντάσου τι κάνει όταν λερώνεται από σοκολάτα Shocked
Επίσης, καινούρια φάση αυτή, τρελαίνεται να μένει γυμνούλα και να τρέχει σε όλο το σπίτι! Και πώς φοβάμαι μη μου κρυώσει αλλά αυτή δε φαίνεται να χαμπαριάζει τίποτα... Τέλος, θέλει όλο να παίρνει υγρά μαντιλάκια και να τρίβει κάγκελα και πατώματα... Πολύ δουλευταρού μου βγήκε!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 517142
Μάλλον θα σου κάνει πολλές δουλιές μεγαλώνοντας η μικρή σου Laughing Laughing Laughing . Καλό αυτό. Εμένα παίρνει τα μωρομάντηλα και σκουπίζει το πρόσωπο της !!!

Αλικάκι μου, δοντάκι πάλι σας ταλαιπωρεί; Κουράγιο στο γαμπρούλη μου, να του δώσεις ένα γλυκό φιλάκι!!! Εμείς μάλλον ακόμα στα 4!!! Λέτε να μην βγούνε ποτέ τα υπόλοιπα;;; rabbit

Αυτά, σας αφήνω να απολαύσετε τα χριστούγεννα... Εγώ μάλλον δε θα τα απολαύσω, πεθεροκαμμένη γαρ και έχουμε κλάψες αυτές τις μέρες άστα να πάνε! Το βράδυ όμως λέμε να πάμε να δούμε θέατρο, πρώτα ο Θεός... Σας φιλώ γλυκά!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 417472

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλικάκι μου ελπίζω να έχει βγει το δοντάκι και να μην πονάτε άλλο!!!

Περαστικά σε όσα μωρούλια είναι άρρωστα!!!



Και πάλι

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια πολλά,κοριτσάκια!!!!
Πως περάσατε τα Χριστούγεννα???
Εμείς εδώ στο σπίτι μας,μιας και γιόρταζε ο αντρούλης μου και είχαμε κόσμο!!
Ευχαριστώ για τα περαστικούλια που μου στείλατε.Τελικά μόνο ένα βράδυ ταλαιπωρήθηκε ο μικρός μου.Κάποιο δοντάκι,μάλλον, θα σκάσει μύτη αλλά μπορεί να ευθύνεται και ο κυνόδοντας που έχει ήδη βγει αλλά μεγαλώνει.

Επίσης παρατήρησα ότι αυτές τις μέρες,ο μικρός μου έχει ανάγκη από 2ο γεύμα,κι έτσι το απόγευμα τρώει κανονικό φαγητούλι!!!
Επίσης επαναλαμβάνει αυτά που του λέω και χτες μου ζήτησε "νελό" (νερό),είπε "λίτσα" μια σακουλίτσα που κράταγα,είπε "άκου" όταν του το είπα και είμαι πολύ πολύ χαρούμενη!!!!!

Αλήθεια εσείς έχετε παρατηρήσει ότι όλα τα καινούρια κατορθώματα τα κάνουν στην αλλαγή του μήνα τους???Ο δικός μου κοντά στην άλλαγή του μήνα έκοψε τα αλεσμένα,περπάτησε,άρχισε τις λεξούλες κλπ.,κλπ....

Mangio,χρόνια πολλά στον γιόκα σου!!!Να τον χαίρεστε,κούκλα μου!!!!

Συμπεθερούλα μου,να μου φιλήσεις την νοικοκυρούλα νύφη μου!!!!

Άντζι μου,σε ευχαριστώ!!!

Σε όλα τα υπόλοιπα γλυκά κορίτσια της ομαδούλας μας,Βιβή,chiken,Αναστασία,Γεωργία,Τουρτίτσα,Ζουζουνίτσα,Γραμματική (ξέχασα καμία????Ελπίζω όχι!!!!),πολλά φιλιά και ξανά Χρόνια Πολλά!!!!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρονια πολλα κοριτσακια μου να χαιρεστε τα παιδακια σας και τις οικογενειες σας.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Χρόνια πολλά και από εμένα!!! Να έχετε καλή πρωτοχρονιά με υγεία, αγάπη και αισιοδοξία!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριοτσαρες μου χροναι πολλα και καλα.ελπιζω να περασατε τελεια με τα ζουζουνια σας.εμεις περασαμε τελεια 3 μερες.τραπεζωματα,φιλοι,κουμπαροι,ξεσαλο τρελο.Οδιονυσης λυσσαξε στο παιχνιδι με τα αλλα παιδακια.Ηταν βεβαια ο πιο ζωηρος απο ολους.τι να πω,εβαλε τα χερια του να πιασει ξηρους καρπους ,μεχρι να του τα αδειασω ,εβαλε το χερι του μεσα στην μπυρα,μετα στο ουισκι,μετα τραβηξε ολο το τραπεζομαντηλο,μετα πεταγε τα παιχνιδια στον αερα,αυτο που με στεναχωρησε ειναι που τραβαγε σε 2 κοριτσακια τα μαλλια ,δεν το εχει ξανακανει.ειδε ενα αλλο μικρο,ο οποιος το εκανε στον Διονυση,και μετα πηγαινε ο Διονυσης και το εκανε στα αλλα παιδακια.

σΑς ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΑς ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΕ ΤΙς ΕΥΧΕς ΜΑς.



http://sendables.jibjab.com/view/zfTOysF70vw6gw7w?cmpid=fb_like

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:κοριοτσαρες μου χροναι πολλα και καλα.ελπιζω να περασατε τελεια με τα ζουζουνια σας.εμεις περασαμε τελεια 3 μερες.τραπεζωματα,φιλοι,κουμπαροι,ξεσαλο τρελο.Οδιονυσης λυσσαξε στο παιχνιδι με τα αλλα παιδακια.Ηταν βεβαια ο πιο ζωηρος απο ολους.τι να πω,εβαλε τα χερια του να πιασει ξηρους καρπους ,μεχρι να του τα αδειασω ,εβαλε το χερι του μεσα στην μπυρα,μετα στο ουισκι,μετα τραβηξε ολο το τραπεζομαντηλο,μετα πεταγε τα παιχνιδια στον αερα,αυτο που με στεναχωρησε ειναι που τραβαγε σε 2 κοριτσακια τα μαλλια ,δεν το εχει ξανακανει.ειδε ενα αλλο μικρο,ο οποιος το εκανε στον Διονυση,και μετα πηγαινε ο Διονυσης και το εκανε στα αλλα παιδακια.

σΑς ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΑς ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΕ ΤΙς ΕΥΧΕς ΜΑς.



http://sendables.jibjab.com/view/zfTOysF70vw6gw7w?cmpid=fb_like

χρονια πολλα βιβη να χαιρεσαι την οικογενεια σου.τελεια η καρτα σας τρελαρα

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:κοριοτσαρες μου χροναι πολλα και καλα.ελπιζω να περασατε τελεια με τα ζουζουνια σας.εμεις περασαμε τελεια 3 μερες.τραπεζωματα,φιλοι,κουμπαροι,ξεσαλο τρελο.Οδιονυσης λυσσαξε στο παιχνιδι με τα αλλα παιδακια.Ηταν βεβαια ο πιο ζωηρος απο ολους.τι να πω,εβαλε τα χερια του να πιασει ξηρους καρπους ,μεχρι να του τα αδειασω ,εβαλε το χερι του μεσα στην μπυρα,μετα στο ουισκι,μετα τραβηξε ολο το τραπεζομαντηλο,μετα πεταγε τα παιχνιδια στον αερα,αυτο που με στεναχωρησε ειναι που τραβαγε σε 2 κοριτσακια τα μαλλια ,δεν το εχει ξανακανει.ειδε ενα αλλο μικρο,ο οποιος το εκανε στον Διονυση,και μετα πηγαινε ο Διονυσης και το εκανε στα αλλα παιδακια.

σΑς ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΑς ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΕ ΤΙς ΕΥΧΕς ΜΑς.



http://sendables.jibjab.com/view/zfTOysF70vw6gw7w?cmpid=fb_like

χρονια πολλα βιβη να χαιρεσαι την οικογενεια σου.τελεια η καρτα σας τρελαρα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!!!
Ελπιζω να περασατε όμορφα και ζουζουνιαρικα βεβαιως βεβαιως Very Happy !!!
Αλικάκι ευχαριστω για τις ευχες, να χαιρεσαι κ συ τον αντρούλη σου !!
Ακόμα μαζευω από τα τραπεζωματα, η διαιτα (μμμμ , η ποια Rolling Eyes ??) πήγε ούτε και γω δεν ξερω πού, και μέχρι στιγμής ψάχνω ένα φορτιστή και ένα κινητό που αγνοούνται, γιατι άραγε Very Happy ??
Σας ευχομαι και πάλι να περασετε καταπληκτικα αυτες τις αγιες μερες και να δωσετε πολλά φιλιά στα παιδακια σας!!
Mamavino, τέλειος στη φωτο ο γιοκας σου!!
Μη χάνεστε Razz !! Φιλια!!!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Λοιπόν εγώ με την Ελενίτσα μου πήγα στην πεθερά μου. Ήταν και η κουνιάδα μου, και η συνυφάδα μου, αλλά κατα τα άλλα καλά πέρασα. Μόνη εξαίρεση η πεθερά της κουνιάδας μου που είχε αγκαλιά τον μικρό της συνυφάδας μου και άρχισε τις συγκρίσεις: "να ο Βαγγελάκος κάθεται στην αγκαλιά μου και είναι ήσυχος....ενώ η Έλενα δεν πάει σε κανέναν και κλαίει"...Δεν σκέφτηκε η ανεγκέφαλη ότι το παιδί μου δεν τους βλέπει κάθε μέρα για να τους γνωρίζει όλους (έβαλε τα κλάματα μόλις πήγαμε) συν ότι αυτοί έχουν βαφτίσει τον ξάδερφο μας και τους ξέρει πολύ καλα !!! Τι να πεις?? Το μικράκι μου μέσα σε 10 λεπτά ηρέμησε και πήγαινε σε όλους αλλά είπαμε όταν ο Θεός μύραζε μυαλά μερικοί κράταγαν ομπρέλα !!!! Το μόνο που είπα εγώ ήταν ότι δεν πρέπει να κάνουμε συγκρίσεις και συμφώνησε η πανέξυπνη κυρία συμπεθέρα!!!! Κατά τα άλλα ήρεμα και καλά ήταν τα Χριστούγεννα μας.
Την Πρωτοχρονιά θα την περάσουμε με την μανούλα μου και την κορούλα μου στο σπίτι μας. Περύσι είχαμε κάνει εμείς ρεβεγιόν, οπότε φέτος λείπει και ο άντρας μου και θα μείνουμε τα 3 μας. Δεν γουστάρω να ξαναπάω στο "σόι" (που όταν δεν είναι εδώ ο αντρούλης μου εμείς δεν υπάρχουμε, μόνο όταν είναι εκείνος εδώ με θυμούνται), και δεν θέλω και υποχρεώσεις του τύπου "ελάτε να μας πάρετε και να μας γυρίσετε πίσω", γιατί εγώ δεν οδηγώ και επισης θέλω να φεύγω ό,τι ώρα θέλω εγώ και όχι όταν θέλουν οι "σοφέρ" μας. Επίσης μένουν πολύ μακριά και θα ταλαιπωρήσω το παιδί μου!!!!!
Σας ζάλισα αλλά έπρεπε να τα πω για να μην αφήσω αποριούλες!!!! Σόρυ για το ξέσπασμα αλλά όσο καιρό είμαι στο φόρουμ, κουβέντα δεν έχω πει γι'αυτούς!!! Ε καιρός ήτανε!!!

Αλικάκι μου Χρόνια Πολλά για τον αντρούλη σου!!! Να τον χαίρεστε, να έχει πάντα την υγεία του, και είστε όλοι καλά γενικά!!!
Μεγαλώνει μωρέ τώρα και άνοιξε το στομαχάκι του και τρώωει περισσότερο!!! Μπράβο σας!!!
Ειδες τι ωραία που είναι όταν λένε λέξεις??? Εμενα τώρα λέει σχεδόν ό,τι της λέω: μπάνιο, κοκο (μια κούκλα καινούργια), μπραβο, μεμόνι (λεμόνι), μπέμπης (μια άλλη κούκλα), και άλλες πολλές που δεν θυμάμαι καν να αναφέρω !!! Αλλά πιο πολύ με τρελαίνει το εντάξει που λέει : "εντάτσει" και γελάει !!! Μόνο το όνομα της δεν μπορεί να πει Rolling Eyes

Βιβή μου αντάρτης ο Διονύσης ε??? Πω πω πω !!! Σε ησυχία δεν σε αφήνει το ζουζούνι !!!! Καλό είναι αυτό γιατί δείχνει παιδί με ενέργεια και όρεξη για παιχνίδι και είναι και κοινωνικός!!!!! Όποτε βλέπω την φατσούλα του στην φώτο θέλω να τον ζουλίξω !! Είναι γλύκας!!!! Καλά η κάρτα ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109

Mangio μου γεια σου !!! Ωραίο το ανέκδοτο με την δίαιτα !!! Laughing Laughing Laughing Laughing Ακόμα γελάω !! Εγώ ξαναγύρισα στα κιλά που είχα πριν έρθει ο άντρας μου!!! 67 παρακαλώ. Είμαι και 1,50 !!!!! Οπότε καταλαβαίνεις τι γίνεται Laughing Laughing Laughing Laughing Και να φανταστείς ήμουν κάποτε 51 κιλάκια όλη κι όλη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 215994
Δεν πειράζει μωρέ, καλά να είμαστε και θα κάνουμε και δίαιτα !!!! Πολλά φιλιά !!!
Να χαίρεσαι το αγοράκι σου !!!!!!! Χρόνια του πολλά και καλά πάντα!!!

Αλίκη (crazymommy) που πήγες??

Και πάλι χρόνια πολλά ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, ΧΑΡΑ !!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Λοιπόν εγώ με την Ελενίτσα μου πήγα στην πεθερά μου. Ήταν και η κουνιάδα μου, και η συνυφάδα μου, αλλά κατα τα άλλα καλά πέρασα. Μόνη εξαίρεση η πεθερά της κουνιάδας μου που είχε αγκαλιά τον μικρό της συνυφάδας μου και άρχισε τις συγκρίσεις: "να ο Βαγγελάκος κάθεται στην αγκαλιά μου και είναι ήσυχος....ενώ η Έλενα δεν πάει σε κανέναν και κλαίει"...Δεν σκέφτηκε η ανεγκέφαλη ότι το παιδί μου δεν τους βλέπει κάθε μέρα για να τους γνωρίζει όλους (έβαλε τα κλάματα μόλις πήγαμε) συν ότι αυτοί έχουν βαφτίσει τον ξάδερφο μας και τους ξέρει πολύ καλα !!! Τι να πεις?? Το μικράκι μου μέσα σε 10 λεπτά ηρέμησε και πήγαινε σε όλους αλλά είπαμε όταν ο Θεός μύραζε μυαλά μερικοί κράταγαν ομπρέλα !!!! Το μόνο που είπα εγώ ήταν ότι δεν πρέπει να κάνουμε συγκρίσεις και συμφώνησε η πανέξυπνη κυρία συμπεθέρα!!!! Κατά τα άλλα ήρεμα και καλά ήταν τα Χριστούγεννα μας.
Την Πρωτοχρονιά θα την περάσουμε με την μανούλα μου και την κορούλα μου στο σπίτι μας. Περύσι είχαμε κάνει εμείς ρεβεγιόν, οπότε φέτος λείπει και ο άντρας μου και θα μείνουμε τα 3 μας. Δεν γουστάρω να ξαναπάω στο "σόι" (που όταν δεν είναι εδώ ο αντρούλης μου εμείς δεν υπάρχουμε, μόνο όταν είναι εκείνος εδώ με θυμούνται), και δεν θέλω και υποχρεώσεις του τύπου "ελάτε να μας πάρετε και να μας γυρίσετε πίσω", γιατί εγώ δεν οδηγώ και επισης θέλω να φεύγω ό,τι ώρα θέλω εγώ και όχι όταν θέλουν οι "σοφέρ" μας. Επίσης μένουν πολύ μακριά και θα ταλαιπωρήσω το παιδί μου!!!!!
Σας ζάλισα αλλά έπρεπε να τα πω για να μην αφήσω αποριούλες!!!! Σόρυ για το ξέσπασμα αλλά όσο καιρό είμαι στο φόρουμ, κουβέντα δεν έχω πει γι'αυτούς!!! Ε καιρός ήτανε!!!

Αλικάκι μου Χρόνια Πολλά για τον αντρούλη σου!!! Να τον χαίρεστε, να έχει πάντα την υγεία του, και είστε όλοι καλά γενικά!!!
Μεγαλώνει μωρέ τώρα και άνοιξε το στομαχάκι του και τρώωει περισσότερο!!! Μπράβο σας!!!
Ειδες τι ωραία που είναι όταν λένε λέξεις??? Εμενα τώρα λέει σχεδόν ό,τι της λέω: μπάνιο, κοκο (μια κούκλα καινούργια), μπραβο, μεμόνι (λεμόνι), μπέμπης (μια άλλη κούκλα), και άλλες πολλές που δεν θυμάμαι καν να αναφέρω !!! Αλλά πιο πολύ με τρελαίνει το εντάξει που λέει : "εντάτσει" και γελάει !!! Μόνο το όνομα της δεν μπορεί να πει Rolling Eyes

Βιβή μου αντάρτης ο Διονύσης ε??? Πω πω πω !!! Σε ησυχία δεν σε αφήνει το ζουζούνι !!!! Καλό είναι αυτό γιατί δείχνει παιδί με ενέργεια και όρεξη για παιχνίδι και είναι και κοινωνικός!!!!! Όποτε βλέπω την φατσούλα του στην φώτο θέλω να τον ζουλίξω !! Είναι γλύκας!!!! Καλά η κάρτα ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109

Mangio μου γεια σου !!! Ωραίο το ανέκδοτο με την δίαιτα !!! Laughing Laughing Laughing Laughing Ακόμα γελάω !! Εγώ ξαναγύρισα στα κιλά που είχα πριν έρθει ο άντρας μου!!! 67 παρακαλώ. Είμαι και 1,50 !!!!! Οπότε καταλαβαίνεις τι γίνεται Laughing Laughing Laughing Laughing Και να φανταστείς ήμουν κάποτε 51 κιλάκια όλη κι όλη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 215994
Δεν πειράζει μωρέ, καλά να είμαστε και θα κάνουμε και δίαιτα !!!! Πολλά φιλιά !!!
Να χαίρεσαι το αγοράκι σου !!!!!!! Χρόνια του πολλά και καλά πάντα!!!

Αλίκη (crazymommy) που πήγες??

Και πάλι χρόνια πολλά ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, ΧΑΡΑ !!!!

α τοσο καλα και εσυ με τις συμπεθερες και ολες τις ηλιθιες που ανοιγουν στο στομα τους και λενε παπααριες καμαρωτες συγγνωμη για τη λεξη κιολας. Very Happy χρονια πολλα κοριτσακι υγεια και ευτυχια για εσενα και την οικογενεια σου.

anastasia78

anastasia78
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσακια χρόνια πολλά!!
περαστικά σε όσα μωράκια παραμένουν αρρωστούλια. εμείς πήγαμε το πρωί στην μαμά μου μετά για φαγητό στην πεθερά και το βραδάκι επίσκεψη σε κάτι φίλους. ήταν και άλλα 2 παιδάκια εκεί, πολύ το χαρηκε ο δημητράκης μου, αλλά παρόλο που ξενύχτησε και κοιμήθηκε 12-30 μου ξύπνησε στις 2 και το πρωί στις 8-15. τι να πω γιαυτό το παιδί? επίσης όταν ξυπνάει μιλάει ασταμάτητα. δεν θυμάμαι αν το έχω ξαναπεί άλλά ότι ακούει μεσα στην μέρα μου το λέει την νυχτα. έχει κάτι μέρες που μου κάνει και προτασούλες.
σήμερα το πρωί τον ρώτησα γιατί ξύπνησε το βράδυ και μου σούφρωσε τα χειλάκια του όπως όταν ζηλευει και μου κάνει νάζια και μετά μου είπε ότι ο αγιος βασιλης έπεσε και έκανε μπουμ στο μέτωπο Shocked .
τι δωρο θα φέρει ο αγιος βασίλης στον άντρα σας και στα παιδάκια σας? πέρασαν οι μέρες και δεν έχω καν σκεφτεί τι θα πάρω και πότε.
αλικάκι όταν αλλάζει μήνα μου αλλάζει τα φώτα λίγο παραπάνω!!
φιλακια σε όλες και χρόνια πολλά και πάλι!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia78 έγραψε:κοριτσακια χρόνια πολλά!!
περαστικά σε όσα μωράκια παραμένουν αρρωστούλια. εμείς πήγαμε το πρωί στην μαμά μου μετά για φαγητό στην πεθερά και το βραδάκι επίσκεψη σε κάτι φίλους. ήταν και άλλα 2 παιδάκια εκεί, πολύ το χαρηκε ο δημητράκης μου, αλλά παρόλο που ξενύχτησε και κοιμήθηκε 12-30 μου ξύπνησε στις 2 και το πρωί στις 8-15. τι να πω γιαυτό το παιδί? επίσης όταν ξυπνάει μιλάει ασταμάτητα. δεν θυμάμαι αν το έχω ξαναπεί άλλά ότι ακούει μεσα στην μέρα μου το λέει την νυχτα. έχει κάτι μέρες που μου κάνει και προτασούλες.
σήμερα το πρωί τον ρώτησα γιατί ξύπνησε το βράδυ και μου σούφρωσε τα χειλάκια του όπως όταν ζηλευει και μου κάνει νάζια και μετά μου είπε ότι ο αγιος βασιλης έπεσε και έκανε μπουμ στο μέτωπο Shocked .
τι δωρο θα φέρει ο αγιος βασίλης στον άντρα σας και στα παιδάκια σας? πέρασαν οι μέρες και δεν έχω καν σκεφτεί τι θα πάρω και πότε.
αλικάκι όταν αλλάζει μήνα μου αλλάζει τα φώτα λίγο παραπάνω!!
φιλακια σε όλες και χρόνια πολλά και πάλι!

βρε αναστασια με κουφανες.λεει τοσες πολλες προτασεις?μπραβο σας...αυτο που αλλαζει ο μηνας δεν το ειχα παρατηρησει καθολου ομως.εγω το πηρα ενα δωρακι απο τα παιχνιδια lamazze και το κατεστρεψε την ιδια μερα...οποτε παλι με τις κατσαρολες ειναι και παιζει ντραμς.ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑ αναστασια .

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια,ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!

Mommy,εσένα σε ξέχασα!!Χρόνια πολλά!!!

Mangio,εγώ έχω τον φορτιστή σου,χαχα!!!Ήρθε ο ζουζούνος μου,σήμερα, με έναν φορτιστή στο χέρι που δεν τον έχω ξαναδεί!!!!

Άντζι,πανέμορφα..τι να σου πω...δεν ντρέπονται λέω εγώ λίγο οι κυράτσες...Να μας τα λες,να τα βγάζεις από μέσα σου.Αλλά να μην στεναχωριέσαι!!!!

Αναστασία,εμείς θα πάρουμε του μικρού δώρο ένα λαπτοπ,στον αντρούλη μου θα πάρω ένα πουλοβεράκι κι εμένα με ρωτάει συνέχεια ο άντρας μου τι δώρο θέλω αλλά δεν θέλω τίποτα...τα έχω όλα!!!!Και το δώρο μου είναι η ευτυχία της οικογένειάς μου!!!Άδικο έχω??? Very Happy

Βιβή μου,τι τέλεια καρτούλα!!!!Σου έκανα και λάικ!!!!!!Τέλος...το παιδί σου έχει πάρει επάξια τον τίτλο του ταλιμπάν,χαχαχα!!!!
Να τον χαίρεσαι,καλά να είναι και δεν πειράζει!!!!!


Αλήθεια,Αναστασία,συμφωνώ με την Βιβή,μας κούφανες!!!!Προτασούλες από τώρα???Μπράβο σας!!!!!

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαμάδες γεια σας και πάλι!!
Καλά Αναστασία, σοβαρά κάνει προτάσεις ο γιος σου??Μπραβο!!Θα έχει πολλή πλάκα!!
Αντζούλα, υπομονή με το σόι, τέλεια θα περάσεις με τη μανούλα σου και την κορούλα σου! Εννοείται θα ήθελες τον άντρα σου, δεν το συζητάμε, υπομονή! Ναι, η διαιτα είναι οντως από τα πιο ωραία ανεκδοτα από τότε που γέννησα! Για να παρηγορηθείς είμαστε τα ίδια κιλά, με τη διαφορά ότι είμαι 1,60 Very Happy !!Α! Πριν 1 εβδομάδα πήγαμε παιδιατρο!! Επιτέλους περάσαμε τα 10 κιλά, είμαστε 10.060 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 654316 !! Ο πεινασμένος... κιλά ονειρευεται!!
Ωστε Αλικάκι ο γιος σου έχει το φορτιστή μου ε Laughing ??? Αμα τον πιάσω.......... θα του γαργαλήσω τα μπουτάκια!!!
Παιχνιδάκια??? Κλασικά, τίποτα δεν του αρέσει του δικού μου, γι αυτο και φέτος πηρα τουβλάκια και όσο τα έπαιξαν τα δικά σας παιδιά, τοσο και ο δικος μας!! Τα μεγαλίστικα παιχνιδια έχουν άλλη χαρη Laughing !!
Καλό απόγευμα κοριτσια μου, παω να πιω καφεδακι σε συνδυασμο με μαζεματα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 417472 !!

athand

athand
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλάααααααααα!!!!! .Υγεία και αγάπη σε όλες σας και στα ζουζουνάκια σας.
Εμείς τα χριστούγεννα τα περάσαμε πολύ όμορφα καθώς η μικρούλα μου είχε την γιορτούλα της για πρώτη χρονιά και έτσι μαζεύτηκαν φίλοι καλοί και συγγενείς.Γενικά όλη η προηγούμενη εβδομάδα πέρασε με τρέξιμο και προετοιμασίες για τα χριστούγεννα αλλά ήταν πολύ ευχάριστη.εμείς κατα τα άλλα μεγαλώνουμε και ζωηρέυουμε.Αρχίσαμε να μασάμε και το φαγητό μας αν και έχουμε 4 δόντια και γενικά δοκιμάζουμε πλέον τα πάντα χωρίς σταματημό.απορρω πως θέλουν συνέχεια μαμ με τόσα που τρώνε και χωρίς να χάνουν τα 5 βασικά γεύματα.Αντε να δούμε μπας και πάρουμε και κανα κιλάκι που το έχουμε ανάγκη.
όσο για την Πρωτοχρονιά θα κάνω ρεβεγιον και πάλι σπίτι μου μιας και για μας είναι πολύ δύσκολο να πάμε οπουδήποτε καθώς πρέπει να κουβαλήσουμε το μισό σπίτι και πραγματικά το βαριέμαι πολύ αυτό κάθε φορά.ομως θέλω να είμαστε και όλοι μαζί οπότε μπορεί να είναι περισσότερη κούραση για μένα αλλα δεν με ενοχλεί.
αυτά σε γενικές γραμμές.

φιλάκια πολλά σε όλες σας και να περνάτε πολύ καλά!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy


ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 215994

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!



athand έγραψε:κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλάααααααααα!!!!! .Υγεία και αγάπη σε όλες σας και στα ζουζουνάκια σας.
Εμείς τα χριστούγεννα τα περάσαμε πολύ όμορφα καθώς η μικρούλα μου είχε την γιορτούλα της για πρώτη χρονιά και έτσι μαζεύτηκαν φίλοι καλοί και συγγενείς.Γενικά όλη η προηγούμενη εβδομάδα πέρασε με τρέξιμο και προετοιμασίες για τα χριστούγεννα αλλά ήταν πολύ ευχάριστη.εμείς κατα τα άλλα μεγαλώνουμε και ζωηρέυουμε.Αρχίσαμε να μασάμε και το φαγητό μας αν και έχουμε 4 δόντια και γενικά δοκιμάζουμε πλέον τα πάντα χωρίς σταματημό.απορρω πως θέλουν συνέχεια μαμ με τόσα που τρώνε και χωρίς να χάνουν τα 5 βασικά γεύματα.Αντε να δούμε μπας και πάρουμε και κανα κιλάκι που το έχουμε ανάγκη.
όσο για την Πρωτοχρονιά θα κάνω ρεβεγιον και πάλι σπίτι μου μιας και για μας είναι πολύ δύσκολο να πάμε οπουδήποτε καθώς πρέπει να κουβαλήσουμε το μισό σπίτι και πραγματικά το βαριέμαι πολύ αυτό κάθε φορά.ομως θέλω να είμαστε και όλοι μαζί οπότε μπορεί να είναι περισσότερη κούραση για μένα αλλα δεν με ενοχλεί.
αυτά σε γενικές γραμμές.

φιλάκια πολλά σε όλες σας και να περνάτε πολύ καλά!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy


ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 215994
χρονια πολλα να εισαι καλα εσυ και η οικογενεια σου,καλη πρωτοχρονια να κανετε...αυτο με το φαγητο το εχω και εγω απορια,πολυ φαι τα πιτσιρικια,αλλα με τοσο ταλιμπανισμο που να τους μεινουν κιλα πανω τους?
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Very Happy Very Happy Very Happy

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
Angie_77 έγραψε:ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Λοιπόν εγώ με την Ελενίτσα μου πήγα στην πεθερά μου. Ήταν και η κουνιάδα μου, και η συνυφάδα μου, αλλά κατα τα άλλα καλά πέρασα. Μόνη εξαίρεση η πεθερά της κουνιάδας μου που είχε αγκαλιά τον μικρό της συνυφάδας μου και άρχισε τις συγκρίσεις: "να ο Βαγγελάκος κάθεται στην αγκαλιά μου και είναι ήσυχος....ενώ η Έλενα δεν πάει σε κανέναν και κλαίει"...Δεν σκέφτηκε η ανεγκέφαλη ότι το παιδί μου δεν τους βλέπει κάθε μέρα για να τους γνωρίζει όλους (έβαλε τα κλάματα μόλις πήγαμε) συν ότι αυτοί έχουν βαφτίσει τον ξάδερφο μας και τους ξέρει πολύ καλα !!! Τι να πεις?? Το μικράκι μου μέσα σε 10 λεπτά ηρέμησε και πήγαινε σε όλους αλλά είπαμε όταν ο Θεός μύραζε μυαλά μερικοί κράταγαν ομπρέλα !!!! Το μόνο που είπα εγώ ήταν ότι δεν πρέπει να κάνουμε συγκρίσεις και συμφώνησε η πανέξυπνη κυρία συμπεθέρα!!!! Κατά τα άλλα ήρεμα και καλά ήταν τα Χριστούγεννα μας.
Την Πρωτοχρονιά θα την περάσουμε με την μανούλα μου και την κορούλα μου στο σπίτι μας. Περύσι είχαμε κάνει εμείς ρεβεγιόν, οπότε φέτος λείπει και ο άντρας μου και θα μείνουμε τα 3 μας. Δεν γουστάρω να ξαναπάω στο "σόι" (που όταν δεν είναι εδώ ο αντρούλης μου εμείς δεν υπάρχουμε, μόνο όταν είναι εκείνος εδώ με θυμούνται), και δεν θέλω και υποχρεώσεις του τύπου "ελάτε να μας πάρετε και να μας γυρίσετε πίσω", γιατί εγώ δεν οδηγώ και επισης θέλω να φεύγω ό,τι ώρα θέλω εγώ και όχι όταν θέλουν οι "σοφέρ" μας. Επίσης μένουν πολύ μακριά και θα ταλαιπωρήσω το παιδί μου!!!!!
Σας ζάλισα αλλά έπρεπε να τα πω για να μην αφήσω αποριούλες!!!! Σόρυ για το ξέσπασμα αλλά όσο καιρό είμαι στο φόρουμ, κουβέντα δεν έχω πει γι'αυτούς!!! Ε καιρός ήτανε!!!

Αλικάκι μου Χρόνια Πολλά για τον αντρούλη σου!!! Να τον χαίρεστε, να έχει πάντα την υγεία του, και είστε όλοι καλά γενικά!!!
Μεγαλώνει μωρέ τώρα και άνοιξε το στομαχάκι του και τρώωει περισσότερο!!! Μπράβο σας!!!
Ειδες τι ωραία που είναι όταν λένε λέξεις??? Εμενα τώρα λέει σχεδόν ό,τι της λέω: μπάνιο, κοκο (μια κούκλα καινούργια), μπραβο, μεμόνι (λεμόνι), μπέμπης (μια άλλη κούκλα), και άλλες πολλές που δεν θυμάμαι καν να αναφέρω !!! Αλλά πιο πολύ με τρελαίνει το εντάξει που λέει : "εντάτσει" και γελάει !!! Μόνο το όνομα της δεν μπορεί να πει Rolling Eyes

Βιβή μου αντάρτης ο Διονύσης ε??? Πω πω πω !!! Σε ησυχία δεν σε αφήνει το ζουζούνι !!!! Καλό είναι αυτό γιατί δείχνει παιδί με ενέργεια και όρεξη για παιχνίδι και είναι και κοινωνικός!!!!! Όποτε βλέπω την φατσούλα του στην φώτο θέλω να τον ζουλίξω !! Είναι γλύκας!!!! Καλά η κάρτα ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 328109

Mangio μου γεια σου !!! Ωραίο το ανέκδοτο με την δίαιτα !!! Laughing Laughing Laughing Laughing Ακόμα γελάω !! Εγώ ξαναγύρισα στα κιλά που είχα πριν έρθει ο άντρας μου!!! 67 παρακαλώ. Είμαι και 1,50 !!!!! Οπότε καταλαβαίνεις τι γίνεται Laughing Laughing Laughing Laughing Και να φανταστείς ήμουν κάποτε 51 κιλάκια όλη κι όλη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 8 215994
Δεν πειράζει μωρέ, καλά να είμαστε και θα κάνουμε και δίαιτα !!!! Πολλά φιλιά !!!
Να χαίρεσαι το αγοράκι σου !!!!!!! Χρόνια του πολλά και καλά πάντα!!!

Αλίκη (crazymommy) που πήγες??

Και πάλι χρόνια πολλά ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΥΛΑΣ ΜΑΣ!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, ΧΑΡΑ !!!!

α τοσο καλα και εσυ με τις συμπεθερες και ολες τις ηλιθιες που ανοιγουν στο στομα τους και λενε παπααριες καμαρωτες συγγνωμη για τη λεξη κιολας. Very Happy χρονια πολλα κοριτσακι υγεια και ευτυχια για εσενα και την οικογενεια σου.

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! Επίσης να χαίρεσαι την οικογένεια σου και πάντα υγεία!!! Φιλάκια πολλά!!! Very Happy Very Happy Very Happy Καλή Χρονιά να έχουμε !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις