Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Ναι,Γραμματική και γω αυτής της άποψης είμαι!!!
Ούτε που το'χω σκεφτεί.
Έτσι κι αλλιώς μόνο στον ύπνο του την δίνω και τις περισσότερες φορές κοιμάται χωρίς.
Την βγάζει από μόνος του, απλά την θελει για να νανουρίζεται.

εμενα την εχει και ολη την ημερα οχι συνεχεια αλλα την εχει παντως.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
αλικακι έγραψε:Ναι,Γραμματική και γω αυτής της άποψης είμαι!!!
Ούτε που το'χω σκεφτεί.
Έτσι κι αλλιώς μόνο στον ύπνο του την δίνω και τις περισσότερες φορές κοιμάται χωρίς.
Την βγάζει από μόνος του, απλά την θελει για να νανουρίζεται.

εμενα την εχει και ολη την ημερα οχι συνεχεια αλλα την εχει παντως.

Εμείς του έχουμε μάθει ότι η πιπίλα είναι για το νάνι!!!
Την ζητάει,βέβαια, καμιά φορά,αλλά ο άντρας μου του λέει ότι δεν του πάει κι ότι είναι άσχημος!!Και πάει αμέσως και την βάζει στην κούνια!!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα μια χαρα τον βρισκω τον αντρα σου.αρα εμεις θα δυσκολευτουμε να της την κοψουμε.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:χαχαχαχαχα μια χαρα τον βρισκω τον αντρα σου.αρα εμεις θα δυσκολευτουμε να της την κοψουμε.


Αυτό δεν το ξερουμε!!!!Μπορεί εσείς να την κόψετε πιο εύκολα!!!
Αρχίστε λίγο λίγο να της την κόβετε,κι εσείς,εκτός ύπνου και βλέπεις.
Ξύπνησε ο ζουζούνος μου!!Άλλη μια μέρα περιπέτειας και δράσης ξεκινά!!!!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
grammatiki έγραψε:χαχαχαχαχα μια χαρα τον βρισκω τον αντρα σου.αρα εμεις θα δυσκολευτουμε να της την κοψουμε.


Αυτό δεν το ξερουμε!!!!Μπορεί εσείς να την κόψετε πιο εύκολα!!!
Αρχίστε λίγο λίγο να της την κόβετε,κι εσείς,εκτός ύπνου και βλέπεις.
Ξύπνησε ο ζουζούνος μου!!Άλλη μια μέρα περιπέτειας και δράσης ξεκινά!!!!!!


καλο κουραγιο σου ευχομαι.

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ν ΑΠΡΟΣΒΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΓΙΑΝΚΙΧΤΕΙ ΚΑΙ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΙΩΘΟ ΟΤΙ ΠΙΕΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ,ΜΕ ΤΙΝ ΣΥΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ...ΜΙΑ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΣΚ..Α ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΩ ΜΗ ΤΙΝ ΦΙΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΕΤΑ....ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.....ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΙΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΑΝ ΘΥΜΩΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΙΣ ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΜΙΚΡΕΝΕ ΛΙΓΟ..ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΝΕΤΕ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΡΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΡΩΤΣΙΛΕΣ,ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΔΗΣ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ,ΑΥΤΙΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΙΝ ΠΙΠΙΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΝ ΖΗΤΑΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ,ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΠΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΙΝ ΒΡΟΥΜΕ...ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ!

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαιρετώ τις καλοκαιρινες μανουλες!! Τι κανετε??Εμείς μόλις κοιμηθηκαμε!!
Αλικάκι μου, μια και έθιξες το θέμα της πιπίλας, να σου πω ότι και γω υποτίθεται μόνο στον ύπνο τη δινω. Απλά, όταν περνάει ζόρι με τα δόντια, δηλ τις περισσότερες φορες ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 5 534787 , του τη δίνω και για να ανακουφίζεται και για να μην ακούμε τη συνεχή γκρίνια και το δυνατό κλάμα του Embarassed ! Εχω σκοπό, μόλις βγάλει τα 3 δόντια που απομένουν, να αρχίσω προσπάθειες για να την κόψει.Αλλά και πάλι, αν δεν θέλει, δεν θα τον πιέσω, όπως βγει.2-2μησι χρονών θεωρώ ότι είναι καλή ηλικία για το κόψιμο, δεν είμαι και ειδική βέβαια!Πλέον, τη δίνω κ στο αυτοκινητο που δεν καθοταν ήσυχος, αλλά δεν θελω να κοιμηθει εκεί κ να χασει το πρόγραμμά του.
Ζουζουνιτσα, τι κάνει η μικρή σου??Συγγνώμη, αλλά ασχολίστη η συνυφάδα σου Twisted Evil !
Τρελομαμα, δεν ξέρω τι να σου πω με τα 4 δοντάκια παρα μονο υπομονη. Μου φαινονται τοσο παραξενα τα 4 δόντια , δεν θελω να ξαναγυρισω στην εποχη που ειχε ο δικος μου τοσα(7 μηνων ακριβώς!).Καλά είναι τα 17 που έχουμε τώρα ,καλόμαθα!! Γιατί ξέρεις, πρέπει να θυμηθω όλα τα κλάματα, ξενύχτια κλπ και μου είναι δύσκολο τώρα Rolling Eyes !! Θα βγουν, μπορεί κάποια στιγμή να τα βγάλει μαζεμένα και να μην τα προλαβαίνεις!!
Καλό απόγευμα να έχετε λκαι σεις και τα ζουζούνια σας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 5 417472 !!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ν ΑΠΡΟΣΒΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΓΙΑΝΚΙΧΤΕΙ ΚΑΙ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΙΩΘΟ ΟΤΙ ΠΙΕΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ,ΜΕ ΤΙΝ ΣΥΝΗΦΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΛΗΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ...ΜΙΑ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΣΚ..Α ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΩ ΜΗ ΤΙΝ ΦΙΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΕΤΑ....ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.....ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΙΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΑΝ ΘΥΜΩΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΙΣ ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙ ΜΙΚΡΕΝΕ ΛΙΓΟ..ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΝΕΤΕ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΡΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΡΩΤΣΙΛΕΣ,ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΔΗΣ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ,ΑΥΤΙΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΙΝ ΠΙΠΙΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΝ ΖΗΤΑΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ,ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΠΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΙΝ ΒΡΟΥΜΕ...ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ!

ρωτα τον γιατρο για να ηρεμησεις και βλεπεις.παντως ειναι απαραδεκτη η τυπισσα .αυτο με την πιπιλα πολυ καλο οντως .θα το δοκιμασω και εγω γιατι τωρα τελευταια την θελει συχνα ενω πριν μονο στον υπνο.Very Happy

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζουζουνίτσα, μόλις είδα τη δημοσίευσή σου! Χαιρομαι που είναι καλύτερα η μικρή σου! Τωρα για το θέμα του να μιλάει κανεις ή όχι, τι να πώ? Από τότε που έγινα και γω μάνα άλλαξα, έγινα πιο σκληρή ,αλλά αυτό δε σημαίνει ότι μιλάω πάντα, γιατί δεν θέλω να προσβάλλω τον άλλο! Αλλά, μυαλό δεν έχουν καποιες πια??Λες και το κάνουν επίτηδες! Για να φιλούσες εσύ με έρπη το δικό της παιδί και θα έβλεπες σε πόση ώρα θα σε είχε κανει ρεζίλι! Καποιες πραγματικά δεν βλέπουν πέρα από τον εαυτό τους και έτσι δεν καταλαβαίνουν ότι κάνουν κάτι που πειράζει τον άλλο. Και επειδή πλέον είμαι πιο καχύποπτη, θεωρώ ότι όλο αυτό το σκηνικό είναι καθαρά θέμα ζήλειας.Μακαρι να μην είναι δηλαδή, αλλά η ζήλεια και οι πράξεις της φαίνονται, δεν μπορουν να κρυφτουν!
Δωσε ένα φιλάκι στη μικρούλα σου τώρα Very Happy και υπομονή!
Α!!!! Μπράβο σας για την πιπίλα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 5 215994 !!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mangio έγραψε:Ζουζουνίτσα, μόλις είδα τη δημοσίευσή σου! Χαιρομαι που είναι καλύτερα η μικρή σου! Τωρα για το θέμα του να μιλάει κανεις ή όχι, τι να πώ? Από τότε που έγινα και γω μάνα άλλαξα, έγινα πιο σκληρή ,αλλά αυτό δε σημαίνει ότι μιλάω πάντα, γιατί δεν θέλω να προσβάλλω τον άλλο! Αλλά, μυαλό δεν έχουν καποιες πια??Λες και το κάνουν επίτηδες! Για να φιλούσες εσύ με έρπη το δικό της παιδί και θα έβλεπες σε πόση ώρα θα σε είχε κανει ρεζίλι! Καποιες πραγματικά δεν βλέπουν πέρα από τον εαυτό τους και έτσι δεν καταλαβαίνουν ότι κάνουν κάτι που πειράζει τον άλλο. Και επειδή πλέον είμαι πιο καχύποπτη, θεωρώ ότι όλο αυτό το σκηνικό είναι καθαρά θέμα ζήλειας.Μακαρι να μην είναι δηλαδή, αλλά η ζήλεια και οι πράξεις της φαίνονται, δεν μπορουν να κρυφτουν!
Δωσε ένα φιλάκι στη μικρούλα σου τώρα Very Happy και υπομονή!
Α!!!! Μπράβο σας για την πιπίλα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 5 215994 !!!
Respect Πόσο συμφωνώ! Πάντως,ευτυχώς φαίνεται πως τέλος καλό, όλα καλά για τη μικρή της ζουζουνίτσας μας! Smile

Εμείς πιπίλα δεν καταδεχτήκαμε ποτέ, οπότε δε χρειάζεται και να την κόψουμε! Όμως........ έχουμε κάτι χειρότερο εμείς.... έχουμε δαχτυλάκι στο οποίο ήδη έχει κάνει κάλο... No Δυστυχώς με το που κόψαμε το θηλασμό άρχισε να το βάζει περισσότερο από πριν και από τότε που βγήκαν και τα 2 πάνω δοντάκια έχει κάνει κάλο... Δε θέλω να την πιέσω από τη μία να το κόψει -μωράκι είναι ακόμα κι έχει δικαίωμα στο πιπίλισμα, είναι η παρηγοριά της όταν είναι στενοχωρημένη. Από την άλλη πώς θα καταφέρω να κόψουμε αυτή την άσχημη συνήθεια; Δε θέλω να φτάσει στα 5 της, όπως ο μπαμπάς της , και να πιπιλάει ακόμα. Και η παιδίατρος επίσης μας είπε να αποφύγουμε αυτό το "μανό" που βάζουν και πικρίζει, διότι μας μίλησε για την περίπτωση παιδιού που βρέθηκε στο νοσοκομείο με εμετούς και διάρροια για μέρες και οι γιατροί είπαν ότι οφειλόταν στο "μανό". Με τίποτα δε θέλω να το ρισκάρω... Ούτε γάζα μπορώ να βάλω διότι αφενός θα τη βγάλει αμέσως, αφετέρου θα περιορίζει τις κινήσεις της και δεν το θέλω πάλι... Πιστέψτε με, η πιπίλα είναι μικρό πρόβλημα μπροστά στο.. δαχτυλάκι!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 5 534787

mangio μου, δυστυχώς έχουμε ακόμα μόλις 4 δοντάκια, αλλά ευτυχώς μέχρι στιγμής βγήκαν χωρίς φασαρίες, κλάματα, αϋπνίες, νεύρα κλπ κλπ. Απλά μια μέρα έσκασαν. Αν συνεχίσουμε έτσι, πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα και ας αργούμε. Αλλά... το θέμα είναι αν θα συνεχίσουμε έτσι...! Εσείς πάντως έχετε πολλά δοντάκια!!!

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΖΗΛΕΙΑΣ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΙΝ ΒΓΑΛΕΙ ....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ,ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΕΡΠΗ ΚΟΛΑΕΙ ΑΣΧΕΤΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ. ΣΥΓΟΥΡΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΕΙΧΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΙΠΙΛΑ...ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΚΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΠΑΡΩΝΕ ΧΙΧΙΧΙΧ ΜΩΡΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ,ΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΠΑΤΑΝ ΚΑΙ ΛΕΝ ΚΑΜΙΑ ΛΕΞΟΥΛΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΣΑΝ

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:
mangio έγραψε:Ζουζουνίτσα, μόλις είδα τη δημοσίευσή σου! Χαιρομαι που είναι καλύτερα η μικρή σου! Τωρα για το θέμα του να μιλάει κανεις ή όχι, τι να πώ? Από τότε που έγινα και γω μάνα άλλαξα, έγινα πιο σκληρή ,αλλά αυτό δε σημαίνει ότι μιλάω πάντα, γιατί δεν θέλω να προσβάλλω τον άλλο! Αλλά, μυαλό δεν έχουν καποιες πια??Λες και το κάνουν επίτηδες! Για να φιλούσες εσύ με έρπη το δικό της παιδί και θα έβλεπες σε πόση ώρα θα σε είχε κανει ρεζίλι! Καποιες πραγματικά δεν βλέπουν πέρα από τον εαυτό τους και έτσι δεν καταλαβαίνουν ότι κάνουν κάτι που πειράζει τον άλλο. Και επειδή πλέον είμαι πιο καχύποπτη, θεωρώ ότι όλο αυτό το σκηνικό είναι καθαρά θέμα ζήλειας.Μακαρι να μην είναι δηλαδή, αλλά η ζήλεια και οι πράξεις της φαίνονται, δεν μπορουν να κρυφτουν!
Δωσε ένα φιλάκι στη μικρούλα σου τώρα Very Happy και υπομονή!
Α!!!! Μπράβο σας για την πιπίλα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 5 215994 !!!
Respect Πόσο συμφωνώ! Πάντως,ευτυχώς φαίνεται πως τέλος καλό, όλα καλά για τη μικρή της ζουζουνίτσας μας! Smile

Εμείς πιπίλα δεν καταδεχτήκαμε ποτέ, οπότε δε χρειάζεται και να την κόψουμε! Όμως........ έχουμε κάτι χειρότερο εμείς.... έχουμε δαχτυλάκι στο οποίο ήδη έχει κάνει κάλο... No Δυστυχώς με το που κόψαμε το θηλασμό άρχισε να το βάζει περισσότερο από πριν και από τότε που βγήκαν και τα 2 πάνω δοντάκια έχει κάνει κάλο... Δε θέλω να την πιέσω από τη μία να το κόψει -μωράκι είναι ακόμα κι έχει δικαίωμα στο πιπίλισμα, είναι η παρηγοριά της όταν είναι στενοχωρημένη. Από την άλλη πώς θα καταφέρω να κόψουμε αυτή την άσχημη συνήθεια; Δε θέλω να φτάσει στα 5 της, όπως ο μπαμπάς της , και να πιπιλάει ακόμα. Και η παιδίατρος επίσης μας είπε να αποφύγουμε αυτό το "μανό" που βάζουν και πικρίζει, διότι μας μίλησε για την περίπτωση παιδιού που βρέθηκε στο νοσοκομείο με εμετούς και διάρροια για μέρες και οι γιατροί είπαν ότι οφειλόταν στο "μανό". Με τίποτα δε θέλω να το ρισκάρω... Ούτε γάζα μπορώ να βάλω διότι αφενός θα τη βγάλει αμέσως, αφετέρου θα περιορίζει τις κινήσεις της και δεν το θέλω πάλι... Πιστέψτε με, η πιπίλα είναι μικρό πρόβλημα μπροστά στο.. δαχτυλάκι!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 5 534787

mangio μου, δυστυχώς έχουμε ακόμα μόλις 4 δοντάκια, αλλά ευτυχώς μέχρι στιγμής βγήκαν χωρίς φασαρίες, κλάματα, αϋπνίες, νεύρα κλπ κλπ. Απλά μια μέρα έσκασαν. Αν συνεχίσουμε έτσι, πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα και ας αργούμε. Αλλά... το θέμα είναι αν θα συνεχίσουμε έτσι...! Εσείς πάντως έχετε πολλά δοντάκια!!!

και εμεις αισιως φτασαμε τα 5 δοντια οπου απο αυτα ο ενας ειναι τραπεζιτης χωρις να εχει βγαλει το ενα μπροστινο.μια μερα μετα το μπανιο πηρα χαμπαρι οτι εχει βγαλει εναν τραπεζιτη.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:(...)

και εμεις αισιως φτασαμε τα 5 δοντια οπου απο αυτα ο ενας ειναι τραπεζιτης χωρις να εχει βγαλει το ενα μπροστινο.μια μερα μετα το μπανιο πηρα χαμπαρι οτι εχει βγαλει εναν τραπεζιτη.

Γραμματική μου, κι εμάς όταν μας είδε η παιδίατρος αρχές Δεκέμβρη είπε ότι ετοιμάζεται κάποιος τραπεζίτης! Αλλά η μικρή δε μ' αφήνει να ψάξω και δεν έχω καταφέρει να προσέξω κάτι μέχρι τώρα... Περίεργο αυτό,να βγαίνουν πρώτα οι τραπεζίτες! Rolling Eyes

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:
grammatiki έγραψε:(...)

και εμεις αισιως φτασαμε τα 5 δοντια οπου απο αυτα ο ενας ειναι τραπεζιτης χωρις να εχει βγαλει το ενα μπροστινο.μια μερα μετα το μπανιο πηρα χαμπαρι οτι εχει βγαλει εναν τραπεζιτη.

Γραμματική μου, κι εμάς όταν μας είδε η παιδίατρος αρχές Δεκέμβρη είπε ότι ετοιμάζεται κάποιος τραπεζίτης! Αλλά η μικρή δε μ' αφήνει να ψάξω και δεν έχω καταφέρει να προσέξω κάτι μέχρι τώρα... Περίεργο αυτό,να βγαίνουν πρώτα οι τραπεζίτες! Rolling Eyes

και εγω τυχαια το ειδα μια μερα που την εκανα μπανιο και γελαγε.

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


I'll be back soon !!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


I'll be back soon !!!


Τι μηνυματάκι είναι αυτό????? Shocked
Πού πας καλέ????Δεν θα μας έρχεσαι??Γιατί,βρε Άντζι μου????
ΥΓ.Και ήθελα να σου πω πόσο πολύ σε νιώθω τις τελευταίες μέρες...πόσο δίκιο έχεις σε κάποια πράματα..Αλλά ξέρεις κάτι???Καλή καρδιά!!!!Άντε να σε βλέπουμε ε???? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 5 417472

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
Angie_77 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


I'll be back soon !!!


Τι μηνυματάκι είναι αυτό????? Shocked
Πού πας καλέ????Δεν θα μας έρχεσαι??Γιατί,βρε Άντζι μου????
ΥΓ.Και ήθελα να σου πω πόσο πολύ σε νιώθω τις τελευταίες μέρες...πόσο δίκιο έχεις σε κάποια πράματα..Αλλά ξέρεις κάτι???Καλή καρδιά!!!!Άντε να σε βλέπουμε ε???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



καλημερα κοριτσακια,τι κρυο και αυτο...

βρε αντζι μπας και πας χριστουγεννιατικες διακοπες?ε?ε?

2η μερα γιογιο και ολα πανε καλα.τα τσισακια μας τα κανουμε εκει.ε και λιγο δεξια αριστερα αν σηκωνετε...

αυτο το παιδι ολο μπαμπαααααα ουρλιαζει,του λεω "μαμα δεν θα πεις ?μαμα μαμα ?"και αρχιζει" μαμαααααααααααααα μαμααααααααα.""καλα καλα "του λεω "αστο τωρα ,πες μπαμπα μας ξεκουφανες.".και μου λεει μακια..Very Happy

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟ ΜΠΑΜΠΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΧΙΧΙΧΙΧ

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟ ΜΠΑΜΠΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΧΙΧΙΧΙΧ

μα τα ειδες τι ειναι?απαπαπαπ.

μετα θα μας φωναζουν συνεχεια και θα λεμε ΕΛΕΕΕΟΟΟΟΟΣVery Happy

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ,μην με βρίσετε,αλλά εμένα όλο "μαμά" φωνάζει!!!!!
Εκεί,όμωςς, που τα παίρνω στο κρανίο είναι ότι εμένα δεν με φιλάει,ενώ ο μπαμπάς όταν του πει "ο μπαμπάς θέλει φιλάκι",το σκατούλι μου ,τρέχει!!!!
Πρώτη φορά στην ζωή μου,έχω παρακαλέσει τόοοοοσο πολύ, αρσενικό..για ένα του φιλί Very Happy !!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης...Γραμματική μου,χθες ήταν ή προχθές (!),που μου ευχήθηκες "καλό κουράγιο"???
Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!
Κάλλιο αργά παρά ποτέ!!!!!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλικακι έγραψε:
Angie_77 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


I'll be back soon !!!


Τι μηνυματάκι είναι αυτό????? Shocked
Πού πας καλέ????Δεν θα μας έρχεσαι??Γιατί,βρε Άντζι μου????
ΥΓ.Και ήθελα να σου πω πόσο πολύ σε νιώθω τις τελευταίες μέρες...πόσο δίκιο έχεις σε κάποια πράματα..Αλλά ξέρεις κάτι???Καλή καρδιά!!!!Άντε να σε βλέπουμε ε???? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 5 417472

mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Angie_77 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


I'll be back soon !!!


Τι μηνυματάκι είναι αυτό????? Shocked
Πού πας καλέ????Δεν θα μας έρχεσαι??Γιατί,βρε Άντζι μου????
ΥΓ.Και ήθελα να σου πω πόσο πολύ σε νιώθω τις τελευταίες μέρες...πόσο δίκιο έχεις σε κάποια πράματα..Αλλά ξέρεις κάτι???Καλή καρδιά!!!!Άντε να σε βλέπουμε ε???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



καλημερα κοριτσακια,τι κρυο και αυτο...

βρε αντζι μπας και πας χριστουγεννιατικες διακοπες?ε?ε?

2η μερα γιογιο και ολα πανε καλα.τα τσισακια μας τα κανουμε εκει.ε και λιγο δεξια αριστερα αν σηκωνετε...

αυτο το παιδι ολο μπαμπαααααα ουρλιαζει,του λεω "μαμα δεν θα πεις ?μαμα μαμα ?"και αρχιζει" μαμαααααααααααααα μαμααααααααα.""καλα καλα "του λεω "αστο τωρα ,πες μπαμπα μας ξεκουφανες.".και μου λεει μακια..Very Happy

Όχι καλέ δεν φεύγω !!! Laughing Laughing Laughing Απλά δεν προλαβαίνω να μπω να γράψω αλλά κάποια στιγμή θα βρω χρόνο!!!! Τη μέρα προσπαθώ να κάνω δουλειές και να μαγειρέψω, το απόγευμα κοιμάμαι καμιά ωρίτσα με τη μικρή, μετά έρχεται η μαμά μου 19.00-21.00 (δεν λέει να την αφήνω μόνη) και το βράδυ η μικρή μου κοιμάται κατά τις 00.30 κι εγώ βλέπω cold case & supernatural !!!! Θα προσπαθήσω αύριο να γράψω κάτι. Βασικά κάποιες απορίες που έχω !!!
Φιλάκια πολλάααα !!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντζι,τώρα ησύχασα!!!!!!Περιμένουμε τις απορίες σου!!!!
ΥΓ.Τόσο αργά κοιμάται η μπουμπού σου????Ξενυχτούλα, ε???χαχαχα!!!!!

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΧΙΟΝΙΑ ΤΙ ΚΑΛΑ....Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ ΤΙς ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΣΠΡΙΣΕΙ ΧΙΧΙΧΙΧ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΙΣ ΦΕΝΕΤΕ,ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΤΙΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΑ,ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΟ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΟ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΤΙΣ ΜΠΑΡΜΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΘΕΤΕ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΕΧΘΕΣ ΤΑ ΔΩΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΟ ΦΥΣΙΚΑ MMR ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΙΛΙΣΩ ΜΕΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΑΥΤΗ ΤΙΝ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΡΙΞΩ ΤΟΝ ΚΑΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΑΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ. Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΧΙΟΝΙΑ ΤΙ ΚΑΛΑ....Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ ΤΙς ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΣΠΡΙΣΕΙ ΧΙΧΙΧΙΧ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΙΣ ΦΕΝΕΤΕ,ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΤΙΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΑ,ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΟ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΟ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΤΙΣ ΜΠΑΡΜΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΘΕΤΕ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΕΧΘΕΣ ΤΑ ΔΩΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΜΒΟΛΙΟ ΦΥΣΙΚΑ MMR ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΜΙΛΙΣΩ ΜΕΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΑΥΤΗ ΤΙΝ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΡΙΞΩ ΤΟΝ ΚΑΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΑΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ. Very Happy



mmr χριστουγεννιατικα?δεν το αφηνεις για μετα λεω εγω?καμενη απο το MMR.μου αρρωστησε 10 μερες τυχαιο δεν ξερω?παντως συγκαηκε πολυ γιατι αλλαξε κατι στα ουρα.

να μην σε πανικοβαλω ,δεν θελω αλλα ειναι δυνατο εμβολιο οπως και να το κανουμε.

εμενα απο εμβολιο ουτε δεκατα δεν εκανε ,γιαυτο μου φανηκε βουνο .αλλα ρωτα τον γιατρο σου καλου κακου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις