Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

101NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 12:31 pm

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΑΠΗ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...

102NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 2:37 pm

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΑΠΗ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...

ιφεγενεια μου γιατι ποσα τσιγαρα κανεις την ημερα? κοιτα το πηρα αποφαση καταρχην λιγο η ιωση που περναω λιγο το τσιγαρο ηρθε κ εδεσε με την φωνη μου βραχνιασα για τα καλα ισα που ακουγομαι μεχρι στιγμης δεν μου λειπει το τσιγαρο και δεν το σκεφτομαι το πρωι και το απογευμα πινω μια κουπα γαλλικο καφε και δεν κανω οχι ενα ουτε τζουρα αααχχχ λες να τα καταφερω θελω στηριξη και καποιος να μου πει ενα μικρο μπραβο να μου ανεβασει λιγο το ηθικο για να μπορεσω να συνεχισω Rolling Eyes

103NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 2:41 pm

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ένα μπράβο από την Ιφιγένεια και ένα μπράβο και από εμένα, αγαπη!!! Είσαι σε καλό δρόμο!! Μπράβο σου κορίτσι μου! Να σκέφτεσαι το σποράκι που έρχεται!!!! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 417472

104NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 2:47 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη να φανείς δυνατή..γιατι κι εγω οταν αρρώσταινα δν κάπνιζα αλλα μολις γινόμουν καλα του έδινα και καταλάβαινε πάλι!! Rolling Eyes

να σκεφτεις οτι προετοιμαζεις το σωμα σου για μια καινούρια ψυχούλα ...για να φωλιασει σε ένα πιο υγιεινό περιβάλλον!Ε? και θα τα καταφέρεις!!!οτι θέλουμε πολύ γίνεται.. !!!!

105NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 3:02 pm

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια μου και μπουμπου μου δεν ξερετε ποσο πολυ θελω να καθαρισω το σωμα μου για να φιλοξενησω μια ζωουλα που θα μεγαλωνει μεσα μου ειναι η πιο σοβαρη αποφαση που εχω παρει ποτε στην ζωη μου δεν θελω να ειμαι εγωιστρια και να σκεφτομαι μονο εμενα γι'αυτο το σταματαω σιγα σιγα ηδη νιωθω καλυτερα και σας ευχαριστω για την εμψυχωση ολα για την υγεια μου και την υγεια του παιδιου που θελω να μεγαλωσει μεσα μου και να νιωσω οτι κερδισα κατι που ειναι αρκετα δυσκολο

106NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τετ Δεκ 21, 2011 5:59 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:μαρια μου και μπουμπου μου δεν ξερετε ποσο πολυ θελω να καθαρισω το σωμα μου για να φιλοξενησω μια ζωουλα που θα μεγαλωνει μεσα μου ειναι η πιο σοβαρη αποφαση που εχω παρει ποτε στην ζωη μου δεν θελω να ειμαι εγωιστρια και να σκεφτομαι μονο εμενα γι'αυτο το σταματαω σιγα σιγα ηδη νιωθω καλυτερα και σας ευχαριστω για την εμψυχωση ολα για την υγεια μου και την υγεια του παιδιου που θελω να μεγαλωσει μεσα μου και να νιωσω οτι κερδισα κατι που ειναι αρκετα δυσκολο
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ !!!!ΚΡΑΤΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ

107NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τετ Δεκ 21, 2011 6:19 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:Καλή αρχή να ευχηθώ κι εγώ, άλλα να σου πω ότι από προσωπική μου εμπειρία, ίσως να το επιβεβαιώσουν κι άλλες κοπέλες που το έκοψαν, σταδιακή διακοπή δεν υπάρχει. Είτε καπνίζει κάποιος 2 τσιγάρα είτε 20 το ίδιο πράγμα είναι, εξακολουθεί να είναι εθισμένος στη νικοτίνη.

Το έχω κόψει 3 φορές μέχρι τώρα, η τελευταία 2 μήνες πριν μείνω έγκυος, το έκοβα με κόπο και το άρχιζα από βλακείες από την αλαζονεία μου ότι έλα μωρέ, ένα τσιγάρο τι θα μου κάνει? το ένα έφερνε το άλλο και σιγά σιγά το πακέτο.

Φιλική συμβουλή (και για βοήθεια θα χαρώ πολύ να σας μεταφέρω τους προσωπικούς μου αγώνες): αν δεν έχεις σιχαθεί τον εαυτό σου με το τσιγάρο στο στόμα, αν δε θέλεις πραγματικά να το κόψεις, αν δε βάλεις στόχο, το τσιγάρο δεν κοβεται.

Για αρχή να σου πω ότι έβαζα μια ημερομηνία στον εαυτό μου, δλδ έλεγα στις 8 του Γενάρη θα κόψω το κάπνισμα. Κάπνιζα κανονικά μέχρι την προηγούμενη μέρα, το επαναλάμβανα κάθε μέρα στον εαυτό μου, προετοίμαζα το μυαλό μου και όταν ερχόταν εκείνη η μέρα δεν άναβα τσιγάρο.Μια μέρα τη φορά. Ακούγεται εύκολο,δεν είναι άλλα αν τα καταφέρεις είναι ότι καλύτερο.

Συγγνώμη για την πολυλογία, άλλα κάπνιζα από τα 14 (είμαι 31) και ήμουν θεριακλού, από αυτούς που δε σταματάνε να καπνίζουν όλη μέρα. Αφού το έκοψα εγώ, μπορούν όλοι.

Υπάρχει και το skeftomai.gr, ένα ενδιαφέρον σαιτ που αναφέρεται στις πραγματικές αιτίες του εθισμού και προσφέρει αποτελεσματικούς τρόπους, ίσως βοηθήσει κάποια κοπέλα.

Καλή αρχή και πάλι και καλή επιτυχία!



οντως θα συμφωνησω κι εγω 2 χρονια πριν μεινω εκγυος ελεγα πως θα το ελαττωσω με σκοπο να το κοψω!τελικα τα καταφερα 9 μηνες πριν αφου αποφασισα να μην ξανααγορασω πακετο!!!!κ ναι μετα απο 4 μηνες προσπαθησα να ξανακανω αλλα δεν μπορουσα!!!!!σημερα δεν μου λειπει καθολου κ θεωρω πως ηταν απο τις πιο σωστες αποφασεις που εχω παρει!!!επισης να σου πω οτι δεν πηρα γραμμαριο αντιθετα εχασα και αλλα 4 κιλα!!!!!καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια!!!!! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 417472

108NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τετ Δεκ 21, 2011 7:46 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη άκου τι έκανα εγώ όταν μου ερχόταν εκείνη η τρελή διάθεση για τζούρα. Έπαιρνα μεγάλες ανάσες κ φανταζόμουν τα πνευμόνια μου να καθαρίζουν. Μετά από λίγο ηρεμούσα!

Βέβαια μετά άρχισα να το ρίχνω στα πατατάκια οπότε έβαλα 2 κιλά όταν το έκοψα Razz

109NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 2:24 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 438696 ΚΑΙ ΗΡΘΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ???? ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ Η ΝΑ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΣΕΙ ΕΣΤΩ ???? ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ?? ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ?? ΜΠΟΥΜΠΟΥ??

110NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 2:41 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καπνιζω κι εγω πολλα χρονια- 16 για την ακριβεια- αλλα νομιζω οτι δεν θελω ακομη να το κοψω..γιατι αν πραγματικα ηθελα, θα το ειχα κανει! για αρχη αγορασα το ηλεκτρονικο κ βλεπουμε...
καλη συνεχεια σε οσες προσπαθουν!!

111NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 3:55 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 438696 ΚΑΙ ΗΡΘΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ???? ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ Η ΝΑ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΣΕΙ ΕΣΤΩ ???? ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ?? ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ?? ΜΠΟΥΜΠΟΥ??


εγω το έχω κόψει εδώ και 2 χρόνια Razz Razz

112NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 4:00 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 438696 ΚΑΙ ΗΡΘΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ???? ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ Η ΝΑ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΣΕΙ ΕΣΤΩ ???? ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ?? ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ?? ΜΠΟΥΜΠΟΥ??

Εγώ το προσπαθώ... Στο να το ελλατώσω δηλαδή... Εχει 2 μέρες τώρα κάνω όλη μέρα 7-8 τσιγάρα... Απο εκεί που έκανα 15-20... Ελπίζω να το κρατήσω!!!

113NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 4:53 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΑΣ Κ ΕΣΥ KEEP GOING ΜΑΖΙ ΘΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΑΛΛΑΧΤΗΚΕΣ ΜΙΑ Κ ΚΑΛΗ NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 328109

114NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 5:40 am

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ένα μπράβο στην Ευαγγελία, που το έχει ελαττώσει και ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο στην γλυκιά αγαπη, που το έχει σταματήσει τελείως!!! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316

Το σποράκι σας δε θα αργήσει να έρθει τώρα που προετοιμάζετε το έδαφος!! Very Happy

115NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 5:52 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Ένα μπράβο στην Ευαγγελία, που το έχει ελαττώσει και ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο στην γλυκιά αγαπη, που το έχει σταματήσει τελείως!!! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316

Το σποράκι σας δε θα αργήσει να έρθει τώρα που προετοιμάζετε το έδαφος!! Very Happy

ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΣΚΕΤΟ ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ 2 ΑΝΑΠΤΗΡΕΣ ΜΕ 2 ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ??? ΧΑΧΑΧΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΣΙΓΑΡΟ Very Happy

116NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 5:55 am

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
mariabel έγραψε:Ένα μπράβο στην Ευαγγελία, που το έχει ελαττώσει και ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο στην γλυκιά αγαπη, που το έχει σταματήσει τελείως!!! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316

Το σποράκι σας δε θα αργήσει να έρθει τώρα που προετοιμάζετε το έδαφος!! Very Happy

ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΣΚΕΤΟ ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ 2 ΑΝΑΠΤΗΡΕΣ ΜΕ 2 ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ??? ΧΑΧΑΧΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΣΙΓΑΡΟ Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy
Ναι, καλά του είπες!! Μήπως να αρχίσει και ο άντρας σου την προσπάθεια; Ευκαιρία είναι. Να βοηθήσει ο ένας τον άλλο! Smile

117NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 5:58 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
αγαπη έγραψε:
mariabel έγραψε:Ένα μπράβο στην Ευαγγελία, που το έχει ελαττώσει και ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο στην γλυκιά αγαπη, που το έχει σταματήσει τελείως!!! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 654316

Το σποράκι σας δε θα αργήσει να έρθει τώρα που προετοιμάζετε το έδαφος!! Very Happy

ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΟΥΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΣΚΕΤΟ ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ 2 ΑΝΑΠΤΗΡΕΣ ΜΕ 2 ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ??? ΧΑΧΑΧΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΣΙΓΑΡΟ Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy
Ναι, καλά του είπες!! Μήπως να αρχίσει και ο άντρας σου την προσπάθεια; Ευκαιρία είναι. Να βοηθήσει ο ένας τον άλλο! Smile

ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΟΗΘΓΑΜΕ ΠΟΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΓΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ

118NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Δεκ 22, 2011 6:00 am

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγαπη, πιστεύω σε εσένα!! Δε θα ξανακαπνίσεις, τουλάχιστον για τα επόμενα χρόνια!! (Να κάνεις τα μωράκια σου, να τα θηλάσεις και μετά δική σου επιλογή-πιστεύω δε θα θες πια) Smile

119NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Παρ Δεκ 23, 2011 3:57 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΣΙΓΑΡΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΚΑΠΝΗ ΚΑΙ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΤΗ ΕΠΑΘΑ ΧΤΕΣ ΕΙΔΑ ΟΝΕΙΡΟ ΟΤΙ ΑΝΑΨΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΛΕΕΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΤΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΝΑΨΑ?? ΤΟ ΕΣΒΗΣΑ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΞΥΠΝΗΣΑ Laughing

120NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Παρ Δεκ 23, 2011 6:52 am

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο, αγαπη!
Τα όνειρά μας μας παίζουν τρελά παιχνίδια τελικά!!! Very Happy

121NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Παρ Δεκ 23, 2011 1:19 pm

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
για να σας εμψυχωσω κοριτσια σας λεω το εξης.καπνιζα μανιωδος απο τα 13 μου ημερησιως 1 πακετο.οταν τελειωναν παραμονευα στο μπαλκονι ποτε θα ανοιξει το περιπτερο να τρεξω να παρω.μενω εγκυος στη μεγαλη το κοβω για την εγκυμοσυνη και το ξαναρχιζω μολις σαραντησα.οταν ειπαμε να κανουμε 2ο παιδι μου ειπε ο αντρας μου ευη και 2 παιδια και το τσιγαρο σου δε λεει διαλεξε.εδω να σημειωσω πως ο αντρας μου δε καπνιζει εδω και 9 χρονια.οποτε και γω μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος το εκοψα και τωρα εχω συνολικα 16 μηνες ακαπνη και νιωθω υγειεστατη.η αληθεια ειναι ρε κοριτσια ομως οτι μου λειπει αφανταστα και το θελω αλλα αν καπνισει καποιος διπλα μου η μυρωδια με ενοχλει.

122NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Ιαν 12, 2012 1:29 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΠΑΜΕ? ΧΑΡΜΑΝΙΑΖΟΥΜΕ??? ΕΓΩ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΕΞΑΡΤΗΘΗΚΑ! ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ-ΚΡΙΜΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ-, ΕΚΑΝΑ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ.
ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ ΠΡΙΝ ΠΟΟΟΟΟΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΒΕΒΑΙΑ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!
ΚΑΙ ΑΚΑΠΝΕΣ Ε..... Very Happy

123NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Ιαν 12, 2012 2:39 pm

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια εγώ λέω να ξεκινήσω το ηλεκτρονικό. αξίζει τον κόπο?

να σημειώσω οτι και στις 2 εγκυμοσύνες το είχα κόψει μαχαίρι και πως κάθε μέρα πλέον άντε να κάνω 3-4 μαζεμένα το βράδυ που βρίσκω χρόνο και αυτό στο μπαλκόνι μέσα στο σπίτι έχουμε να καπνίσουμε 3 χρόνια. μόνο όταν βγω έξω για καφέ ή ξενύχτι του σίνω και κατλαβαίνει.μπορεί και ολόκληρο πακέτο σε 3 ώρες.βέβαια βγαίνω σπάνια πια.

124NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Ιαν 12, 2012 2:51 pm

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΠΑΜΕ? ΧΑΡΜΑΝΙΑΖΟΥΜΕ??? ΕΓΩ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΕΞΑΡΤΗΘΗΚΑ! ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ-ΚΡΙΜΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ-, ΕΚΑΝΑ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ.
ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ ΠΡΙΝ ΠΟΟΟΟΟΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΒΕΒΑΙΑ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!
ΚΑΙ ΑΚΑΠΝΕΣ Ε..... Very Happy

Μπράβο!! πολύ χαίρομαι που όλο και περισσότερος κόσμος παραιτείται απο αυτή τη μάστιγα! Very Happy

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:κορίτσια εγώ λέω να ξεκινήσω το ηλεκτρονικό. αξίζει τον κόπο?

να σημειώσω οτι και στις 2 εγκυμοσύνες το είχα κόψει μαχαίρι και πως κάθε μέρα πλέον άντε να κάνω 3-4 μαζεμένα το βράδυ που βρίσκω χρόνο και αυτό στο μπαλκόνι μέσα στο σπίτι έχουμε να καπνίσουμε 3 χρόνια. μόνο όταν βγω έξω για καφέ ή ξενύχτι του σίνω και κατλαβαίνει.μπορεί και ολόκληρο πακέτο σε 3 ώρες.βέβαια βγαίνω σπάνια πια.

η αποψή μου είναι οτι αν είναι να το κάνεις κάντο μιά και έξω. ..νομίζω οτι είναι μια παγιδούλα και το ηλεκτρονικό.. να ξεκολίσεις απο κάτι για να κολίσεις σε κάτι άλλο; ο σκοπός είναι να κόψεις τη συνήθεια.
..σου μιλάει μια πρώην παθιασμένη καπνίστρια Very Happy

125NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Ιαν 12, 2012 4:38 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ κορίτσια δεν καπνίζω πολύ μπορώ να κάτσω και χωρίς τσιγάρο και 7 μέρες το κάνω απλά έτσι για ευχαρίστηση . Ο άντρας μου πήρε και αυτός το ηλεκτρονικό με σκοπό να το κόψει , το συνήθισε πάντως και εγω προσωπικά τον βλέπω πολύ λιγότερο να το έχει στο στόμα του . άντε να δούμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις