Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

51NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 12:12 pm

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia geias sas. k gw 8elw na to kopsw to atimo!!! otan emeina eggyos sth mikrh mou den ta katafera - mhn me kremasete- ekana mexri 10 thn hmera. otan gennhsa sthn arxh kanena k meta logo epiloxeias kata8lipshs o paidiatros me afhne mexri 5-6 tsigara. dystyxws otan ekopsa to 8hlasmo pali polla tsigara. mou th diinei omws auth h anagkh - 8elw na eimaii anexarthth. k malista twra pou mallon..lew mallon eimai pali egguos den 8elw na kanw kanena.na kanw hlektroniko (exw ena alla oxii k poly kalo mallon), alh8eia exoun nikotinh auta mesa? fantazomai oti apo to kanoniko estw k auto einai kati kalytero..

52NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 12:19 pm

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
veny έγραψε:koritsia geias sas. k gw 8elw na to kopsw to atimo!!! otan emeina eggyos sth mikrh mou den ta katafera - mhn me kremasete- ekana mexri 10 thn hmera. otan gennhsa sthn arxh kanena k meta logo epiloxeias kata8lipshs o paidiatros me afhne mexri 5-6 tsigara. dystyxws otan ekopsa to 8hlasmo pali polla tsigara. mou th diinei omws auth h anagkh - 8elw na eimaii anexarthth. k malista twra pou mallon..lew mallon eimai pali egguos den 8elw na kanw kanena.na kanw hlektroniko (exw ena alla oxii k poly kalo mallon), alh8eia exoun nikotinh auta mesa? fantazomai oti apo to kanoniko estw k auto einai kati kalytero..

ΓΕΙΑ ΣΟΥ VENY ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ? ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ(α) ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ???

53NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 12:24 pm

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
veny έγραψε:koritsia geias sas. k gw 8elw na to kopsw to atimo!!! otan emeina eggyos sth mikrh mou den ta katafera - mhn me kremasete- ekana mexri 10 thn hmera. otan gennhsa sthn arxh kanena k meta logo epiloxeias kata8lipshs o paidiatros me afhne mexri 5-6 tsigara. dystyxws otan ekopsa to 8hlasmo pali polla tsigara. mou th diinei omws auth h anagkh - 8elw na eimaii anexarthth. k malista twra pou mallon..lew mallon eimai pali egguos den 8elw na kanw kanena.na kanw hlektroniko (exw ena alla oxii k poly kalo mallon), alh8eia exoun nikotinh auta mesa? fantazomai oti apo to kanoniko estw k auto einai kati kalytero..

ΓΕΙΑ ΣΟΥ VENY ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ? ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ(α) ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ???



h alh8eia einai oti sthn prwth eggymosynh den mporousa na fantastw oti auto pou megalwnei mesa mou einai ena mwraki - enas mikros teleios an8rwpos - alla twra mono pou skeftomai oti an kapnizw 8a kanw kako sto mwro mou me trelenei..den xerw an katalavenetai ti ennow , apla twra eimai HDH MANA. elpizw na ta kataferw re koritsia, na ta kataferoume oles mas!!

54NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 12:28 pm

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
veny έγραψε:
αγαπη έγραψε:
veny έγραψε:koritsia geias sas. k gw 8elw na to kopsw to atimo!!! otan emeina eggyos sth mikrh mou den ta katafera - mhn me kremasete- ekana mexri 10 thn hmera. otan gennhsa sthn arxh kanena k meta logo epiloxeias kata8lipshs o paidiatros me afhne mexri 5-6 tsigara. dystyxws otan ekopsa to 8hlasmo pali polla tsigara. mou th diinei omws auth h anagkh - 8elw na eimaii anexarthth. k malista twra pou mallon..lew mallon eimai pali egguos den 8elw na kanw kanena.na kanw hlektroniko (exw ena alla oxii k poly kalo mallon), alh8eia exoun nikotinh auta mesa? fantazomai oti apo to kanoniko estw k auto einai kati kalytero..

ΓΕΙΑ ΣΟΥ VENY ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ? ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ(α) ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ???



h alh8eia einai oti sthn prwth eggymosynh den mporousa na fantastw oti auto pou megalwnei mesa mou einai ena mwraki - enas mikros teleios an8rwpos - alla twra mono pou skeftomai oti an kapnizw 8a kanw kako sto mwro mou me trelenei..den xerw an katalavenetai ti ennow , apla twra eimai HDH MANA. elpizw na ta kataferw re koritsia, na ta kataferoume oles mas!!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙΣ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΕΓΩ VENY ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ

55NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 12:36 pm

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
veny έγραψε:
αγαπη έγραψε:
veny έγραψε:koritsia geias sas. k gw 8elw na to kopsw to atimo!!! otan emeina eggyos sth mikrh mou den ta katafera - mhn me kremasete- ekana mexri 10 thn hmera. otan gennhsa sthn arxh kanena k meta logo epiloxeias kata8lipshs o paidiatros me afhne mexri 5-6 tsigara. dystyxws otan ekopsa to 8hlasmo pali polla tsigara. mou th diinei omws auth h anagkh - 8elw na eimaii anexarthth. k malista twra pou mallon..lew mallon eimai pali egguos den 8elw na kanw kanena.na kanw hlektroniko (exw ena alla oxii k poly kalo mallon), alh8eia exoun nikotinh auta mesa? fantazomai oti apo to kanoniko estw k auto einai kati kalytero..

ΓΕΙΑ ΣΟΥ VENY ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ? ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ(α) ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ???



h alh8eia einai oti sthn prwth eggymosynh den mporousa na fantastw oti auto pou megalwnei mesa mou einai ena mwraki - enas mikros teleios an8rwpos - alla twra mono pou skeftomai oti an kapnizw 8a kanw kako sto mwro mou me trelenei..den xerw an katalavenetai ti ennow , apla twra eimai HDH MANA. elpizw na ta kataferw re koritsia, na ta kataferoume oles mas!!

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙΣ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΕΓΩ VENY ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ



ax koritsaki pragmatika sto euxomai !! kai na kopseis to tsigaro kai na apokthseis grhgora mwraki!!! 8a milame k 8a voh8ame h mia thn allh .. kalo kouragio se oles mas!

56NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 12:52 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΣΙΓΑΡΟ. NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 215994
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΞΩ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΕΙ ΑΥΤΗ-ΕΓΩ ΚΥΡΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΗΡΑ ΜΑΖΙ-, ΚΑΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ-ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ-ΠΑΛΙ ΚΥΡΙΑ ΕΓΩ-....
ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΥΦΑΚΙ 'ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΠΝΙΣΕΙΣ ΠΑΛΙ' Twisted Evil ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΠΟΛΕΜΙΚΑ ΤΩΡΑ...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ Θ Ε Λ Ε Τ Ε ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΘΕΛΕΙ ΜΑΧΑΙΡΙ, ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΟΥΤΕ ΔΥΟ. Κ Α Ν Ν Ε Ν Α....

57NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 12:55 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ. ΒΡΩΜΑΓΑ ΚΙΟΛΑΣ....
ΕΧΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΣΙΓΑΡΟ
ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΠΑΩ ΠΑΙΡΝΩ ΜΙΑ ΤΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΡΥΒΩ.
ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΕΒΑΛΑ ΥΓΡΟ ΜΕ ΝΙΚΟΤΙΝΗ, ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΜΕΙΩΝΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....
ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ?ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ?
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΣΙΓΑΡΑ.ΚΑΝΟΥΝ ΧΡΥΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΘΙΣΤΩ ΣΕ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΕΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ. Ε ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΩ. ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΝΙΚΟΤΙΝΗ.

58NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 1:05 pm

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μαχαιρι πρεπει να γινει και το ηλεκτρονικό τσιγαρο η ιδια αυταπάτη είναι, η ίδια εξάρτηση απλως δεν κάνει κακό, αλλα παλι συνεχίζεις την ιδέα οτι καπνίζεις!! Είναι ένας φαύλος κύκλος, δεν ξεφευγεις συνεχείζεις κάτι που στην ουσία δεν χρειάζεσαι!! ..το ίδιο το τσιγάρο είναι ενα ψεμμα..οποτε τι? κόβεις ένα ψεμμα για νά αρχίσεις ένα ακόμα ποιο ψεμμα το ψευτικο τσιγάρο!!!!!!!! LOL!!!!! affraid affraid affraid affraid

59NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 1:12 pm

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια να σας πω εδω και 2 ωρες τη κανω αλλα μην γελασετε εδω και 2 ωρες λοιπον κραταω ενα τσιγαρο στα δαχτυλα μου και δεν το εχω αναψει ειναι σβηστο το βαζω στο στομα κανω την κινηση για να ξεγελαστω και εχει φαση δεν το αναβω ομως κατι ειναι κ αυτο ειναι μια αρχη

60NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 1:45 pm

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Ηρθα και εγώ!!!

Καπνίζω από τα 17 μου...Και όταν ήμουν μικρή να φανταστείται ότι φώναζα στη μαμα μου που κάπνιζε και της πετούσα τα τσιγάρα!!!

Πάντα με ταλαιπωρούσαν σαν παιδί κάθε χειμώνα βρογχίτιδες και πνευμονίες και το αναπνευστικό μου ήταν πολυ ευαίσθητο... Απο τοτε που άρχισα το κάπνισμα σταμάτησαν οι βρογχίτιδες και οι πνευμονίες γεγονός που δεν με χαροποιεί καθόλου γιατί αυτή η "σιγή" νομίζω οτι σημαίνει κάτι κακό...

Παρολα αυτά, αν και προσπαθώ για μωράκι εδώ και μερικούς μήνες δεν εχώ μπει ρε κορίτσια καθόλου στη διαδικασία να το κόψω το αναθεματισμένο!!!

Τι να κάνω δεν ξέρω... Και δεν ξέρω αν θέλω κιολας να το κόψω... Crying or Very sad Crying or Very sad

Λυπάμαι πολύ που τα λέω τοσο ανοιχτά αλλα έτσι είναι!!! Είμαι δεσμια και εθισμένη του τσιγάρου...

Θα ήθελα να μας πουν κορίτσια που το έκοψαν πως το κατάφεραν μπας και ξεκολλήσει το μυαλό μου και πάρω τη μεγάλη απόφαση!!!

Εγώ δεν ήθελα να το κόψω καθόλου! Αντίθετα μου άρεσε πάρα μα πάρα πολύ να καπνίζω. Δεν υπήρχε ούτε ένα τσιγάρο την ημέρα που να το έκανα απο συνήθεια ή να μη το ευχαριστιόμουν. Έκανα καπνό -έναν σε δύο μέρες και κάθε τσιγάρο που έστριβα απο την πρώτη μέχρι την τελευταία τζούρα ήταν βάλσαμο.
Που και που με έπιανε κανένα βηχαλάκι -κάπνιζα συνεχόμενα 14 χρόνια είκοσι τσιγάρα την ημέρα.
Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη που παλλινδρόμησε το έκοψα γιατί μου μύριζε, στην δεύτερη που ήταν εξωμήτρια το έκοψα γιατί έπρεπε αλλά εννοείτε πως δεν είχα κανένα σύμπτωμα. Στην τρίτη συνέχισα να καπνίζω μέχρι να πάω στον γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο. Κάνω τον πρώτο υπέρηχο και δεν αισθάνομαι καμμία ανάγκη να το κόψω (ίσως μέσα μου δεν πίστευα πως αυτή η εγκυμοσύνη θα προχωρήσει κανονικά) και την δεύτερη μέρα απο την εξέταση στον γιατρό, το πρωί μόλις πήγα να ανάψω τσιγάρο, έβγαλα τα σωθικά μου. Δεν έχω ξανακάνει ποτέ μου εμετό κιόμως έκανα τότε.
Δεν το ξαναέβαλα στο στόμα μου για το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης & μέχρι στιγμής που θηλάζω ακόμα την μικρή (είναι 16 μηνών) έχω ανάψει 3 τσιγάρα. Δεν τα έχω καπνίσει γιατί και τα 3 με αηδίασαν, Αλλά κάτι με έπιασε μές το καλοκαίρι και ήθελα απεγνωσμένα τσιγάρο Shocked
Πλέον έχω ξεσυνηθίσει, δεν μαρέσει καθόλου & πραγματικά θα προτιμούσα να μπορούσα να καπνίσω κανένα τσιγάρο την ημέρα μόνο και μόνο για να χαλαρώσω ή έστω να πιώ έναν καφέ πάλι!
Πάντως καλή επιτυχία στις κοπέλες που θέλουν να το κόψουν Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy, αλλά μέχρι να το κόψετε κάντε ένα και για μένα το άκαπνο Razz Razz

61NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 1:49 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:κοριτσια να σας πω εδω και 2 ωρες τη κανω αλλα μην γελασετε εδω και 2 ωρες λοιπον κραταω ενα τσιγαρο στα δαχτυλα μου και δεν το εχω αναψει ειναι σβηστο το βαζω στο στομα κανω την κινηση για να ξεγελαστω και εχει φαση δεν το αναβω ομως κατι ειναι κ αυτο ειναι μια αρχη
αυτο το εκανε συνεχεια μια φιλη μου που ηθελε να το κοψει.

62NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 1:53 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια θελω να κοψω και το φαι τι να πρωτοκανω θα μου πεσει βαρυ Rolling Eyes

63NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 2:03 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aν παρω αποφαση για κατι εγω προσωπικα τελος.Καπνιζα απο τα 13...κουτσικο μαγκακι κλασικο κι εγω λες και τι ηθελα να αποδειξω Razz ,μεχρι που ξεκινησα τα πακετα...καπνιζα εως και 2 πακετα την ημερα....Μεχρι που εμαθα για τον ερχομο του μπεμπη και ΣΤΟΠ απο την 2τερη ημερα αφοτου το ειχα μαθει....Αφου τον εχασα,ειπα τωρα θελω να καπνισω αφηστε με.Προλαβα καπνισα,αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν το γουσταρα οσο πριν...Και τωρα εχω να το βαλω στο στομα μου ηδη 5 μηνες!!!!!Αυτο το καλο το εχω αμα πω κατι το κανω! Laughing Laughing Laughing

Ετσι και με τα κιλα.Αμα πω θα χασω ,θα χασω!Αμα πω απο Δευτερα...παει Παρασκευη... Razz Razz Razz

64NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 2:04 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:ρε κοριτσια θελω να κοψω και το φαι τι να πρωτοκανω θα μου πεσει βαρυ Rolling Eyes
ενα ενα κατερινα.τρεις απολαυσεις μας εμειναν,σεχ,φαγητο και τσιγαρο.τουλαχιστον μας μενει η τριτη και η καλυτερη. Razz

65NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 2:07 pm

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
mama katerina έγραψε:ρε κοριτσια θελω να κοψω και το φαι τι να πρωτοκανω θα μου πεσει βαρυ Rolling Eyes
ενα ενα κατερινα.τρεις απολαυσεις μας εμειναν,σεχ,φαγητο και τσιγαρο.τουλαχιστον μας μενει η τριτη και η καλυτερη. Razz


Χαχαχα! Σωστες... Και το πρώτο που ανάφερες όσο και να προσπαθούν... Του π@@στη δεν μας το κόβουν!!!χαχαχα!!!

66NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 2:19 pm

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
mama katerina έγραψε:ρε κοριτσια θελω να κοψω και το φαι τι να πρωτοκανω θα μου πεσει βαρυ Rolling Eyes
ενα ενα κατερινα.τρεις απολαυσεις μας εμειναν,σεχ,φαγητο και τσιγαρο.τουλαχιστον μας μενει η τριτη και η καλυτερη. Razz


Χαχαχα! Σωστες... Και το πρώτο που ανάφερες όσο και να προσπαθούν... Του π@@στη δεν μας το κόβουν!!!χαχαχα!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα συμφωνω κοβετε το σεξ

67NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 3:36 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
mama katerina έγραψε:ρε κοριτσια θελω να κοψω και το φαι τι να πρωτοκανω θα μου πεσει βαρυ Rolling Eyes
ενα ενα κατερινα.τρεις απολαυσεις μας εμειναν,σεχ,φαγητο και τσιγαρο.τουλαχιστον μας μενει η τριτη και η καλυτερη. Razz


Χαχαχα! Σωστες... Και το πρώτο που ανάφερες όσο και να προσπαθούν... Του π@@στη δεν μας το κόβουν!!!χαχαχα!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα συμφωνω κοβετε το σεξ


χαχαχαχχαχαχα ειστε θεες!

68NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 3:38 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
αγαπη έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
mama katerina έγραψε:ρε κοριτσια θελω να κοψω και το φαι τι να πρωτοκανω θα μου πεσει βαρυ Rolling Eyes
ενα ενα κατερινα.τρεις απολαυσεις μας εμειναν,σεχ,φαγητο και τσιγαρο.τουλαχιστον μας μενει η τριτη και η καλυτερη. Razz


Χαχαχα! Σωστες... Και το πρώτο που ανάφερες όσο και να προσπαθούν... Του π@@στη δεν μας το κόβουν!!!χαχαχα!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα συμφωνω κοβετε το σεξ


χαχαχαχχαχαχα ειστε θεες!
μονο αν το φορολογησουν και αυτο.

69NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 3:45 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ...εχω καιρο να κανω απο αυτο το σεξ Shocked Shocked Shocked

70NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 3:53 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:αχ...εχω καιρο να κανω απο αυτο το σεξ Shocked Shocked Shocked

ναι αλλα θα κανεις μια μπουμπουυυυυ
NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 379767 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 379767 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 379767 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 379767

71NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 10:47 pm

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
μονο αν το φορολογησουν και αυτο.

Κι όμως στην Γερμανία φορολογούνται!Όχι όλοι βέβαια αλλά σημασία έχει ότι φορολογούνται για το σεξ...Πληρώνουν "φόρο απόλαυσης" όπως λένε!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 328109

72NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 4:18 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν... Όχι ότι είπα πως θα το κόψω.. Αλλα σήμερα απο το πρωί έκανα 2 τσιγάρα με τον καφέ... Οτι μπορώ να το ελαττώσω νομιζω σίγουρα...

73NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 5:14 am

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Λοιπόν... Όχι ότι είπα πως θα το κόψω.. Αλλα σήμερα απο το πρωί έκανα 2 τσιγάρα με τον καφέ... Οτι μπορώ να το ελαττώσω νομιζω σίγουρα...

Μπράβο Ευαγγελία!!Αυτό είναι πολύ καλό!!!Αν δεν μπορείς να το κόψεις με την μια έστω ελλάτωσέ το και κόψτο πιο σιγά!!Μπράβο μπράβο!!!! Very Happy

74NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 5:16 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Λοιπόν... Όχι ότι είπα πως θα το κόψω.. Αλλα σήμερα απο το πρωί έκανα 2 τσιγάρα με τον καφέ... Οτι μπορώ να το ελαττώσω νομιζω σίγουρα...

Μπράβο Ευαγγελία!!Αυτό είναι πολύ καλό!!!Αν δεν μπορείς να το κόψεις με την μια έστω ελλάτωσέ το και κόψτο πιο σιγά!!Μπράβο μπράβο!!!! Very Happy

Θα φανεί Δεσποινακι μου.. Δεν ξέρω αν μπορώ να το κόψω αλλα μπορώ να το ελαττώσω!! Very Happy Very Happy
Κάτι είναι και αυτο...

75NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 5:41 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπόν κορίτσια..εγώ άρχισα το κάπνισμα 100% συνειδητά στα 19 μου χρόνια ..κανονικότατα 2 πακετα την ημέρα κάπου κ τα τελευταία 3 χρόνια καπνό.Αλλά μόλις έμαθα οτι έμεινα εγκυος το έκοψα συνειδητά παλι οπως το άρχισα μαχαίρι!!!τώρα είμαι στο μήνα μου(όλοι μου λενε κανε ενα στο μηνα σου είσαι) κ φυσικά θέλω σαν τρελή να το αρχίσω...σαν τρελή έστω για μια τζούρα...άλλα εχω μουλαρώσει και το αποφάσισα μεχρι να γεννησω τουλαχιστον αν οχι και μετα να αποθηλάσω δεν κανω,κ φυσικα πολυ πιο ελλατωμενο κ με μετρο πλεον..! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 3 99132 Θελω να σας πω πως οσο κ να θελεις να καπνίσεις όλα ειναι στο μυαλό....όλα μπορεις να τα καταφέρεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις