Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

76NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 6:21 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymama27 έγραψε:Λοιπόν κορίτσια..εγώ άρχισα το κάπνισμα 100% συνειδητά στα 19 μου χρόνια ..κανονικότατα 2 πακετα την ημέρα κάπου κ τα τελευταία 3 χρόνια καπνό.Αλλά μόλις έμαθα οτι έμεινα εγκυος το έκοψα συνειδητά παλι οπως το άρχισα μαχαίρι!!!τώρα είμαι στο μήνα μου(όλοι μου λενε κανε ενα στο μηνα σου είσαι) κ φυσικά θέλω σαν τρελή να το αρχίσω...σαν τρελή έστω για μια τζούρα...άλλα εχω μουλαρώσει και το αποφάσισα μεχρι να γεννησω τουλαχιστον αν οχι και μετα να αποθηλάσω δεν κανω,κ φυσικα πολυ πιο ελλατωμενο κ με μετρο πλεον..! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 99132 Θελω να σας πω πως οσο κ να θελεις να καπνίσεις όλα ειναι στο μυαλό....όλα μπορεις να τα καταφέρεις...


Και πολύ καλά κάνεις κουκλίτσα!! Καλή λευτεριά!!!

77NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 6:28 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
crazymama27 έγραψε:Λοιπόν κορίτσια..εγώ άρχισα το κάπνισμα 100% συνειδητά στα 19 μου χρόνια ..κανονικότατα 2 πακετα την ημέρα κάπου κ τα τελευταία 3 χρόνια καπνό.Αλλά μόλις έμαθα οτι έμεινα εγκυος το έκοψα συνειδητά παλι οπως το άρχισα μαχαίρι!!!τώρα είμαι στο μήνα μου(όλοι μου λενε κανε ενα στο μηνα σου είσαι) κ φυσικά θέλω σαν τρελή να το αρχίσω...σαν τρελή έστω για μια τζούρα...άλλα εχω μουλαρώσει και το αποφάσισα μεχρι να γεννησω τουλαχιστον αν οχι και μετα να αποθηλάσω δεν κανω,κ φυσικα πολυ πιο ελλατωμενο κ με μετρο πλεον..! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 99132 Θελω να σας πω πως οσο κ να θελεις να καπνίσεις όλα ειναι στο μυαλό....όλα μπορεις να τα καταφέρεις...


Και πολύ καλά κάνεις κουκλίτσα!! Καλή λευτεριά!!!


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ κουκλαρα μου!!!!! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 328109

78NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 12:14 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα ειναι τοσο βλαβερο το τσιγαρο για τον οργανισμο σας!μπραβο παντως σε οσες τα καταφεραν λογω εγκυμοσυνης και θηλασμου.ποτε δε καπνισα αλλα θεωρω οτι πρεπει να θελει μεγαλη δυναμη.αντε πες μου εμενα πχ να κοψω τα γλυκα...αμ δε γινεται!!!

79NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 5:55 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="μπεμπινι 1"]
tzef έγραψε:ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ, ΕΠΙΣΗΣ ΤΩΡΑ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ , ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ.ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ !ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΗΕΡΕΜΟΥΝ, ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΚΑΠΩΣ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΤΗ , ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ;;;;
και εγω με το που εμαθα οτι ημουν εγκυος το σταματησα και αφου γεννησα μετα απο λιγο καιρο εκανα αποπειρα να το ξαναρχισω.η γευση του ομως επιτα απο τοσο καιρο ηταν διαφορετικη οποτε δε μου αρεσε.ουτε στο φαγητο το εριξα ουτε τιποτα.τη μυρωδια τη πιανω απο χιλιομετρα μακρια αλλα ως εκει.να σημειωσω οτι εκανα 1 πακετο με 1ποτηρι καφε.κι ομως τωρα δε το θελω.μπορεις,ολες μπορουμε να κανουμε τα παντα,εεε αλλα δε θελουμε.

καλησπέρα σας και από μένα.νιώθω ενοχές και απίστευτα άσχημα.είμαι στο πέμπτο μήνα της εγκυμοσύνης και καπνίζω.υπάρχουν μέρες που δε καπνίζω ούτε ένα και υπάρχει μέρα που καπνίζω πάνω από 10.δε ξέρω πως να το χειριστώ.μάλλον δεν είμαι δυνατός χαρακτήρας όπως πίστευα.τώρα όμως άρχισα να νιώθω το μωρό και αισθάνομαι τύψεις!επίσης το κακό είναι πως καπνίζουν όλες οι φίλες μου.και το χειρότερο εννοείται καπνίζω κρυφά από τον άντρα μου!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!Thanks

80NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 11:41 pm

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύη, εγώ κάπνιζα σε ΟΛΗ την πρώτη εγκυμοσύνη μου ΚΑΙ στο θηλασμό...Νομίζω παίρνω το ΟΣΚΑΡ ΒΛΑΚΕΙΑΣ ,δε μπορεί να μου παραβγεί καμία. Ημουν τυχερή και το μωρό μου είναι υγιέστατο, άλλα τώρα που μεγάλωσα το σκέφτομαι και με πιάνει φρίκη....Τότε ήμουν 20 χρονών και δεν καταλάβαινα το μέγεθος της βλακείας μου...
Ο γιατρός μου έλεγε μέχρι 5 γιατί έβλεπε ότι ήμουν εξαρτημένη, άρρωστη...
Τι 5, 15 έκανα...
Μόνο η απόφαση σου λείπει κούκλα μου, δεν είναι αργά να το κόψεις...Σταμάτα τον καφέ ή όποια άλλη συνήθεια έχεις συνδυάσει με το τσιγάρο. Σου υπόσχομαι ότι μόνο μια βδομάδα αν κάτσεις άκαπνη θα αλλάξουν πολλά. Βάλε μια πρόκληση στον εαυτό σου, πες θα αντέξω μια βδομάδα χωρίς ούτε ένα τσιγάρο κι αν μετά από αυτήν το θελήσω θα ξανακαπνίσω.
Τις πρώτες 2-3 μέρες θα υποφέρεις, δε θα σου χρυσώσω το χάπι, εγώ τουλάχιστο ήμουν σαν τζάνκι στην απεξάρτηση, σωματικά ράκος παρά ψυχικά γιατί ψυχικά ήμουν αποφασισμένη. Παρόλα αυτά έλεγα λίγο ακόμα υπομονή, ακόμα μια ώρα, ακόμα μια μέρα. Και μετά ούτε να το μυρίσω.
Δοκίμασέ το, είναι ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ.

81NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Δεκ 19, 2011 11:42 pm

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
επίσης το κακό είναι πως καπνίζουν όλες οι φίλες μου.και το χειρότερο εννοείται καπνίζω κρυφά από τον άντρα μου!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!Thanks[/quote]

καλημερα ισως αν ελεγες στις φιλες σου να ελατωσουν λιγο το τσιγαρο οσο θα βρισκεστε μαζι?ειναι φιλες σου και η γνωμη μου ειναι πως αφου ειναι καπνιστριες θα επρεπε λιγο να ερθουν στη θεση σου και να σε καταλαβουν.προσπαθησε να ασχοληθεις με καποια χειροτεχνεια αν εχεις χρονο ετσι ωστε ν α ξεχνιεσαι λιγο.κι εγω παντα προσπαθουσα να ασχοληθω με κατι και να ξεχαστω.

82NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:02 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="evigiorgos"]
μπεμπινι 1 έγραψε:
tzef έγραψε:ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ, ΕΠΙΣΗΣ ΤΩΡΑ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ , ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ.ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΙΓΟΥΡΑ !ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΗΕΡΕΜΟΥΝ, ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΚΑΠΩΣ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΤΗ , ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΩ;;;;
και εγω με το που εμαθα οτι ημουν εγκυος το σταματησα και αφου γεννησα μετα απο λιγο καιρο εκανα αποπειρα να το ξαναρχισω.η γευση του ομως επιτα απο τοσο καιρο ηταν διαφορετικη οποτε δε μου αρεσε.ουτε στο φαγητο το εριξα ουτε τιποτα.τη μυρωδια τη πιανω απο χιλιομετρα μακρια αλλα ως εκει.να σημειωσω οτι εκανα 1 πακετο με 1ποτηρι καφε.κι ομως τωρα δε το θελω.μπορεις,ολες μπορουμε να κανουμε τα παντα,εεε αλλα δε θελουμε.

καλησπέρα σας και από μένα.νιώθω ενοχές και απίστευτα άσχημα.είμαι στο πέμπτο μήνα της εγκυμοσύνης και καπνίζω.υπάρχουν μέρες που δε καπνίζω ούτε ένα και υπάρχει μέρα που καπνίζω πάνω από 10.δε ξέρω πως να το χειριστώ.μάλλον δεν είμαι δυνατός χαρακτήρας όπως πίστευα.τώρα όμως άρχισα να νιώθω το μωρό και αισθάνομαι τύψεις!επίσης το κακό είναι πως καπνίζουν όλες οι φίλες μου.και το χειρότερο εννοείται καπνίζω κρυφά από τον άντρα μου!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!Thanks

Κοριτσακι μου γλυκο.... και να σου επιτρεπει ο γιατρος μεχρι ενα βαθμο τσιγαρων....σιγουρα δεν περιοριζεσαι μονο σε αυτα...αλλα πανω απο ολα εκτος το οτι ειναι χαζομαρα να μην βαλεις στην ακρη μια χαζοεξαρτηση...για καποιους μηνες στην ουσια...μετα εχεις καθε δικαιωμα!μπορεις να το παρεις απο την αλλη πλευρα σιγα μην σε βαλει κατω το τσιγαρο κ σε κερδισει ...επειδη οοοολα ειναι στο μυαλο σου ..να πεις τελος θα καπνισω οταν βγω απο αυτο το θαυμα που ζω κ μετα θα μπορω κανω κ 10 πακετα...δεν θα εχω ενα πλασματακι μεσα μου να ειμαι υπευθυνη..εφοσων ανασαινει οτι εγω,ειναι κριμα..!Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ αυτο να σκεφτεσαι μια φαση ειναι..κ η σημαντικοτερη!!!!!!!α!και εμενα οπως ξαναειπα ο ανδρας μου λεει κανε κανενα στο μηνα σου εισαι κ ολοι γυρω γυρω...ε με τιποτα εφτασα κ ως εδω κ θα καπινισω?ΟΧΙ!και λιωνω να κανω ενα τσιγαρο πολλες φορες...πολυ φιλικα...

83NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:05 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
crazymama27 ασχετο αλλα τελειο χρωμα μαλλιων ετσι?

84NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:10 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zouzou11 ασε εχω ξετρελαθει!!!!!!
ειναι τελειο μ αρεσει τοσο πολυ ....το ειχα μεγαλη αναγκη!!!(σε ευχαριστω!)ΑΣΧΕΤΟ!!!!

85NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:11 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ (ΤΕΛΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ) ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΤΣΙΓΑΡΑ !!! Shocked ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΠΙΝΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ 3 ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΙΝΩ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΕ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ??? ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ???

86NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:16 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Αγάπη!!!! Όχι που αρρώστησες..χιχι! Που έκανες μόνο δύο...

Εγώ χθες όλη μέρα έκανα σύνολο 7 τσιγάρα... Και το προσπάθησα πάρα πολύ να φανταστείς... Αλλα νομίζω ότι σε σχέση με προχθες πχ που έκανα 15-20 τσιγάρα... Κάτι είναι... Σήμερα ήπια τον καφέ μου και ακόμα δεν έχω κάνει τσιγάρο... Όχι ότι δεν θα κάνω... Θα κάνω, αλλά πιο αργα... Very Happy Very Happy

87NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:18 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
περαστικα σου αγαπη.κουραγιο και θα τα καταφερεις.τι ειναι αυτο το πραγμα ρε παιδι μου το τσιγαρο.μας εχει σφινωθει στο μυαλο και μας κυριευει.κι εγω σα φουγαρο καπνιζω και πρεπει αν οχι να το κοψω να το ελαττωσω.

88NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:20 am

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω στο κλαμπ κοριτσια..καπνιζα απο το λυκειο(κλασικα οπως οι περισσοτεροι)και το σταματησα οταν εμεινα εγκυος ετσι απλα..βασικα δεν μπορουσα να φανταστω να καπνιζω και να εχω μια ψυχουλα μεσα μου να εισπνεει την δικη μου ικανοποιηση...η αληθεια ειναι οτι ουτε μια στιγμη δεν το αναζητησα μονο εβλεπα στον υπνο μου συνεχως οτι καπνιζω και σηκωνομουν λουσμενη στον ιδρωτα και εψαχνα την κοιλια μου..φαινεται το κινητρο ειναι τοσο ισχυρο(δεν θα μπορουσε αλλωστε να μην ειναι)που το εκοψα τελειως ..Οι αδερφες μου (3) πηραν το ηλεκτρονικο τσιγαρο και το παλευουν ετσι για να δουμε...Κουραγιο θελει και αποφασιστικοτητα γιατι ολα στο μυαλο μας ειναι κοριτσακια μου,εγω δεν φανταζομουν ποτε τη ζωη μου χωρις τσιγαρο,να πιω καφε χωρις να καπνισω δεν υπηρχε περιπτωση...Αλλα να που και καφε πινω(οχι ομως φραπεδες)και τσιγαρο δεν κανω!Καλη επιτυχια μανουλες και μη, παρτε το αποφαση και θα δειτε πως θα επωφεληθειτε στο επακρο απο αυτο! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

89NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:26 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΕ ΧΤΕΣ ΤΣΙΓΑΡΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΡΘΕ ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΡΑΤΙΕΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΗΧΩ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ Η ΨΥΧΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΙΚΡΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΧΑΛΙΑ pale pale pale

90NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:30 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ranou έγραψε:Και εγω στο κλαμπ κοριτσια..καπνιζα απο το λυκειο(κλασικα οπως οι περισσοτεροι)και το σταματησα οταν εμεινα εγκυος ετσι απλα..βασικα δεν μπορουσα να φανταστω να καπνιζω και να εχω μια ψυχουλα μεσα μου να εισπνεει την δικη μου ικανοποιηση...η αληθεια ειναι οτι ουτε μια στιγμη δεν το αναζητησα μονο εβλεπα στον υπνο μου συνεχως οτι καπνιζω και σηκωνομουν λουσμενη στον ιδρωτα και εψαχνα την κοιλια μου..φαινεται το κινητρο ειναι τοσο ισχυρο(δεν θα μπορουσε αλλωστε να μην ειναι)που το εκοψα τελειως ..Οι αδερφες μου (3) πηραν το ηλεκτρονικο τσιγαρο και το παλευουν ετσι για να δουμε...Κουραγιο θελει και αποφασιστικοτητα γιατι ολα στο μυαλο μας ειναι κοριτσακια μου,εγω δεν φανταζομουν ποτε τη ζωη μου χωρις τσιγαρο,να πιω καφε χωρις να καπνισω δεν υπηρχε περιπτωση...Αλλα να που και καφε πινω(οχι ομως φραπεδες)και τσιγαρο δεν κανω!Καλη επιτυχια μανουλες και μη, παρτε το αποφαση και θα δειτε πως θα επωφεληθειτε στο επακρο απο αυτο! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile


NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 328109 ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...

91NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 1:32 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ranou έγραψε:Και εγω στο κλαμπ κοριτσια..καπνιζα απο το λυκειο(κλασικα οπως οι περισσοτεροι)και το σταματησα οταν εμεινα εγκυος ετσι απλα..βασικα δεν μπορουσα να φανταστω να καπνιζω και να εχω μια ψυχουλα μεσα μου να εισπνεει την δικη μου ικανοποιηση...η αληθεια ειναι οτι ουτε μια στιγμη δεν το αναζητησα μονο εβλεπα στον υπνο μου συνεχως οτι καπνιζω και σηκωνομουν λουσμενη στον ιδρωτα και εψαχνα την κοιλια μου..φαινεται το κινητρο ειναι τοσο ισχυρο(δεν θα μπορουσε αλλωστε να μην ειναι)που το εκοψα τελειως ..Οι αδερφες μου (3) πηραν το ηλεκτρονικο τσιγαρο και το παλευουν ετσι για να δουμε...Κουραγιο θελει και αποφασιστικοτητα γιατι ολα στο μυαλο μας ειναι κοριτσακια μου,εγω δεν φανταζομουν ποτε τη ζωη μου χωρις τσιγαρο,να πιω καφε χωρις να καπνισω δεν υπηρχε περιπτωση...Αλλα να που και καφε πινω(οχι ομως φραπεδες)και τσιγαρο δεν κανω!Καλη επιτυχια μανουλες και μη, παρτε το αποφαση και θα δειτε πως θα επωφεληθειτε στο επακρο απο αυτο! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΠΩΦΕΛΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΙΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΚΑΙ ΧΕΡΟΜΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΚΑΡΙ..

92NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 4:12 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια σας έχω τη λύση! Twisted Evil Είναι ακραία αλλά στην περίπτωσή μου έπιασε.

Το είχα ελαττώσει αλλά δεν μπορούσα να το κόψω , ζούσα για το πότε θα έρθει η προκαθορισμένη ώρα για να καπνίσω τα 3 της ημέρας.

Τσουυπ!παθαίνω τη χειρότερη γαστρεντερίτιδα της ζωής μου.Μ έτρεχαν στο κέντρο υγείας.5 μέρες ό,τι έβαζα στο στόμα μου το βγαζα στη στιγμή παρ όλους τους ορούς.

Την έκτη ημέρα που επιτέλους σηκώθηκα από το κρεββάτι δεν είχα πια όρεξη για τσιγάρο.6 χρόνια τώρα είμαι καθαρή NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 328109

93NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 6:16 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σημερα δεν καπνισα κα8ολου.....κ θα προσπαθησω ν το κρατησω

94NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 6:21 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:εγω σημερα δεν καπνισα κα8ολου.....κ θα προσπαθησω ν το κρατησω

μπραβο βρε συ αληθεια ?? να σου πω κ εγω σημερα δεν εκανα ουτε ενα μακαρι να τα καταφερω και τις επομενες μερες ειμαστε σε καλο δρομο

95NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 6:25 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω το απογευμα 8α κανω το τεστ αν ειναι θετικο δν 8α ξαναβαλω τσιγαρο στο στομα μου....κλιαρ μπλου τον ειπα να μου φερει κ 8α το κανω το απογευμα που 8α ρ8ει απο την δουλεια ο αντρας μου.....λεσ να αλλοιωθει το αποτελεσμα αν δν γινει πρωι?

96NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 6:27 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:εγω το απογευμα 8α κανω το τεστ αν ειναι θετικο δν 8α ξαναβαλω τσιγαρο στο στομα μου....κλιαρ μπλου τον ειπα να μου φερει κ 8α το κανω το απογευμα που 8α ρ8ει απο την δουλεια ο αντρας μου.....λεσ να αλλοιωθει το αποτελεσμα αν δν γινει πρωι?

εχεις ηδη καθηστερηση ???

97NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 6:35 am

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:εγω το απογευμα 8α κανω το τεστ αν ειναι θετικο δν 8α ξαναβαλω τσιγαρο στο στομα μου....κλιαρ μπλου τον ειπα να μου φερει κ 8α το κανω το απογευμα που 8α ρ8ει απο την δουλεια ο αντρας μου.....λεσ να αλλοιωθει το αποτελεσμα αν δν γινει πρωι?
εγω ειχα κανει τεστ εγκυμοσυνης 2 μερες πριν να εχω καθυστερηση και μου εδειξε οτι ειμαι εγκυος...βραδυ κιολας ..και το επομενο πρωι παλι αλλο ενα που βγηκε παλι θετικο...μετα πηγα για χοριακη και βουρ στον γυναικολογο...
ευχομαι να εισαι και να πανε ολα καλα!!!!(απλα εχε μεγαλη ποσοτητα ουρων...)

98NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 6:40 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν εχεις ηδη καθυστερηση το clearblue θα δειξει σιγουρα απλα καλο θα ηταν να κανεις το τεστακι το πρωι που δεν εχεις καταναλωσει υγρα ωστε να ανιχνευσει την ορμονη της εγκυμοσυνης και να σου δωσει σωστα αποτελεσματα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυος και να μην ξαναβαλεις το τσιγαρο στο στομα σου

αν παλι δεν εχεις καθυστερηση καλο θα ηταν να περιμενεις πριν κανεις το τεστ αν παλι βιαζεσε πολυ και δεν μπορεις να περιμενεις πηγαινε να κανεις β'χοριακη σε ενα μικροβιολογικο και θα εχεις σιγουρα αποτελεσματα

μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 417472

99NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 6:44 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
6 μερεσ σημερα

100NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Δεκ 20, 2011 6:47 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:6 μερεσ σημερα

ωραια μπορεις να κανεις το τεστακι αλλα να μην εχεις πιει πολλα υγρα πιο πριν και πριν το κανεις διαβασε καλα της οδηγιες χρησης καλα αποτελεσματα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις