Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 3:44 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το βιβλίο που λες δν το έχω διαβάσει αλλά εχω διαβάσει ένα προμο μαζί με μια φίλη μου από αυτό το βιβλίο που είχε μόνο την εισαγωγή...και όση ώρα το διαβάζαμε καπνίζαμε χαχα επίσης μια φορά εβλεπα ένα ντοκιμαντερ για τον καρκινο που ελεγε και για το τσιγάρο και παλι καπνιζα!είναι όπως στη δουλεια μου που όταν αλλάζω τασάκι στους πελάτες..αν δν καπνιζουν εκείνη την ώρα, ανάβουν επιτόπου τσιγάρο..σαν να τους θυμίζω ότι καπνίζουν!! Razz Razz Razz

σχετικά είναι όλα!
Μπεμπίνι πλέον εννοείται ότι λόγο στέρησης δν τρως ακατάσχετα..εσύ έτυχε και το έκοψες σε φάση που ήταν ούτως ή άλλως διαφορετική από τη ζωή σου μέχρι τότε, που πήρες ουτως η αλλως κιλα απο την εγκυμοσυνη!
Το βιβλίο που λέει πιο πάνω η κοπέλα, λέει μέσα ότι πεινάμε γιατί η αίσθηση έλλειψης της νικοτίνης αναγνωρίζεται στον οργανισμό όπως η πείνα και νιώθουμε ότι πεινάμε ενώ τελικά είναι η έλλειψη νικοτίνης!!
Wink Wink

27NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 3:51 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Το βιβλίο που λες δν το έχω διαβάσει αλλά εχω διαβάσει ένα προμο μαζί με μια φίλη μου από αυτό το βιβλίο που είχε μόνο την εισαγωγή...και όση ώρα το διαβάζαμε καπνίζαμε χαχα επίσης μια φορά εβλεπα ένα ντοκιμαντερ για τον καρκινο που ελεγε και για το τσιγάρο και παλι καπνιζα!είναι όπως στη δουλεια μου που όταν αλλάζω τασάκι στους πελάτες..αν δν καπνιζουν εκείνη την ώρα, ανάβουν επιτόπου τσιγάρο..σαν να τους θυμίζω ότι καπνίζουν!! Razz Razz Razz ααααααααααα!!!!παω πασο.το βιβλιο δεν το εχω διαβασει αλλα και εγω αντιδρουσα οπως εσυ.

σχετικά είναι όλα!
Μπεμπίνι πλέον εννοείται ότι λόγο στέρησης δν τρως ακατάσχετα..εσύ έτυχε και το έκοψες σε φάση που ήταν ούτως ή άλλως διαφορετική από τη ζωή σου μέχρι τότε, που πήρες ουτως η αλλως κιλα απο την εγκυμοσυνη!
Το βιβλίο που λέει πιο πάνω η κοπέλα, λέει μέσα ότι πεινάμε γιατί η αίσθηση έλλειψης της νικοτίνης αναγνωρίζεται στον οργανισμό όπως η πείνα και νιώθουμε ότι πεινάμε ενώ τελικά είναι η έλλειψη νικοτίνης!!
Wink Wink

28NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 3:55 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:

Εγω παντως οταν διαβασα το βιβλίο αυτο που ανεφερα ποιο πριν, το διαβασα ποιο πολυ απο περιεργια παρα απο αποφαση οτι θα το κοψω. Ειπα οκ, ενα βιβλιο ειναι δεν εχω κατι να χασω!! και τελικα με επεισε! δοκιμασε το δεν εχεις κατι να χασεις, παρα μερικες ωρες! Very Happy Very Happy -σου μηλαει μια πρωην ΠΟΡΩΜΕΝΗ καπνηστρια!!- ΑΑ!! και για να μην το παρεις απο φοβο, ο πρωτος κανονας του βιβλίου αυτου είναι οτι μεχρι να το τελειώσεις σου επιβάλει να καπνίζεις!!!!


Μόλις το παρήγγειλα το βιβλίο από το greekbooks... Μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και όπως λές έπιασε σε τρία άτομα, εσένα τη μητερα σου και την αδερφή σου... Που ξέρεις μπορεί να πιασει και σε εμάς! Αλλα και να μην πιάσει θα περάσω το χρόνο μου ευχάριστα γιατί μου αρέσει πολύ το διάβασμα! Very Happy

29NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 4:02 am

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΤΟΠΟΥ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΘΥΛΑΖΑ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΖΟΡΙΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ....ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΥΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΗ Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΣΑΝ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΣΠΙΤΙ ΞΕΝΥΧΤΙΑ,ΔΟΥΛΙΕΣ,ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΡΧΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΕΜΕΙΝΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΗ ΤΡΕΞΙΜΟ.ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΝΑ ΒΓΕΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟ...ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ 2 ΝΙΝΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

30NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 4:07 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε καταλαβαίνω.. έτσι το είχα πάθει εγώ στη δουλεια..τον Ιουλιο του 2009 μέχρι και τον Απρίλιο του 2010 το είχαμε απαγορεύσει στο μαγαζί με τον καινούριο νομο τότε (μη χ$σω!!) και έκανα γύρω στα 8 τσιγάρα όσο είχα βάρδια (ενώ πριν σίγουρα 20!)και ένιωθα όποτε έβγαινα εξω για να καπνίσω σα να κάνω ένα μινι διάλειμμα από τη δουλειά!Το έκοψα τον Φεβρουάριο του 2010 και στην αρχη αυτο που με πειραξε ήταν ότι έχανα αυτά τα μικρά διαλειμματάκια! Razz Razz Razz

31NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 4:13 am

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόλις το παρήγγειλα το βιβλίο από το greekbooks... Μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και όπως λές έπιασε σε τρία άτομα, εσένα τη μητερα σου και την αδερφή σου... Που ξέρεις μπορεί να πιασει και σε εμάς! Αλλα και να μην πιάσει θα περάσω το χρόνο μου ευχάριστα γιατί μου αρέσει πολύ το διάβασμα! Very Happy [/quote]

NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 215994 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 215994 σου ευχομαι ενα καθαρο, υγειες και εντελος ακαπνο 2012 για σενα και για το μωρακι που προσπαθεις!! NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 328109 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 328109 Ετσι και αλλιως για το ποιο μακρυ ταξιδι πρεπει να αρχισεις με το πρωτο βήμα!!

32NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 5:36 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοιτσια τη κανετε ? εχετε δικιο που λετε οτι το τσιγαρο πρεπει να κοπει μαχαιρι απλα καποιες απο εμας το βλεπουμε ως αδιεξοδο και αγχωλιτικο ακουστε τη επαθα σημερα αργησα να μπω γιατι αν ανοιγα το λαπτοπ θα εμεναν ολες οι δουλεις μου πισω ξυπνησα και αναψα ενα τσιγαρο δεν μπορεσα να το κανω ολοκληρο και το εσβησα λεω θα κανω ενα μετα απο κανα δεκαλεπτο μηπως φταιει οτι μολις ξυπνησα και περιμενα να γινει ο γαλλικος μου ωστοσο, περνω τον καφε και παλι αναβω ενα τσιγαρο ισως ειναι κρυωμα αυτο που νιωθω αλλα απο το πρωι που σηκωθηκα εχω ενα βρασιμο στο στηθος δεν μπορω να το περιγραψω αλλιως αρρωστη δεν ειμαι αλλα ισως να με τρυγιριζει καμμια ιωση τελος παντων μεχρι στιγμης εχω κανει 3 τσιγαρα και βλεπουμε παντως προς το παρων ακομα βραζει το στηθος μου κοριτσια οσες εχετε απαλλαγη απο αυτη την κακια συνηθεια μπραβο σας θελω να το κοψω και θα κανω πολυ αγωνα για να πετυχω αυτο που θελω στοχος μου ειναι να το κοψω ωστε να καταφερω να εξασφαλισω καλη υγεια για μενα οσο και του μελλοντικου μου παιδιου ελπιζω οσες πραγματικα θελετε να το κοψετε να τα καταφερετε αφου μπορουν καπνιστριες πολλων χρονων τοτε μπορω και εγω που καπνιζω μονο 7 χρονια

33NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 5:48 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και κατι ακομα οσο για την ρημαδα την κοκα κολα δεν ξερω τη θα κανω αλλα εχω καταντηση σαν ναρκωμανης που θελει την δοση του θελω περισσοτερο κοκα κολα παρα τσιγαρο confused ναι καλα διαβασατε δεν ξερω πως να απαλλαγω και απο δαυτο αλλα μαλλον δεν ειμαι και τοσο προθυμη να κοψω την κοκα κολα ιδιως αυτο αφηστε που ολα αυτα τα κιλακια που μαζεψα χωρις καθολου κοπο οφειλωντε στην φιλη μου την κοκα κολα γιατι ουτε γλυκατζου ειμαι ουτε του φαγητου ειμαι ουτε λιχουδω ειμαι αν δεν υπηρχε η κοκα κολα πιστευω πως σε αυτη την ζωη θα ειμουν η ζιζελ Laughing Laughing

34NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 6:01 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!
ΑΓΑΠΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ
ΠΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

35NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 6:08 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!
ΑΓΑΠΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ
ΠΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

εκανα μονο 3 το εγραψα και πιο πανω εχω ενα προβληματακι σημερα διαβασε λιγο πιο πανω να δεις

36NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 8:06 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!
ΑΓΑΠΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ
ΠΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

εκανα μονο 3 το εγραψα και πιο πανω εχω ενα προβληματακι σημερα διαβασε λιγο πιο πανω να δεις
ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ?
ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΜΠΗΚΑ Κ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΟΣΑ ΛΕΣ.ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?

37NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 8:15 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:
αγαπη έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!
ΑΓΑΠΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ
ΠΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

εκανα μονο 3 το εγραψα και πιο πανω εχω ενα προβληματακι σημερα διαβασε λιγο πιο πανω να δεις
ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ?
ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΜΠΗΚΑ Κ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΟΣΑ ΛΕΣ.ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?

ΧΑΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΡΥΩΣΑ? ΤΗ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ 5 ΤΣΙΓΑΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΖΗΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΡΙΟ ΕΣΥ ΠΟΣΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ????

38NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 8:19 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΥΩΣΕΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΑΡΚΕΤΑ 10 ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ...

39NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 8:25 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΥΩΣΕΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΑΡΚΕΤΑ 10 ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ...

ΛΕΣ Ε ???ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑ ΒΓΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ Η ΚΡΥΩΣΑ Η ΒΡΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΗ ΝΑ ΠΩ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΛΕΤΑΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 417472 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 417472 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 417472

40NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 8:27 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΥΩΣΕΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ...
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΑΡΚΕΤΑ 10 ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΟΥΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ...

ΛΕΣ Ε ???ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑ ΒΓΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ Η ΚΡΥΩΣΑ Η ΒΡΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΗ ΝΑ ΠΩ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΛΕΤΑΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 417472 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 417472 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 417472
ΟΚ ΦΙΛΙΑ

41NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 8:37 am

marialena


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
geiasas koritsia egw prin mino egkyos eimouna fanatiki kapnistriaaaa sinexia me ena tsigaro sto xeri.otan emeneina egkuos tous protous 2 mhnes to skeftomouna k m erxotan anagoula.twra teleftaia to 8elw san trelh k me exei piasi na kanw ena alla kserw oti den kanei.

42NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 8:44 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marialena έγραψε:geiasas koritsia egw prin mino egkyos eimouna fanatiki kapnistriaaaa sinexia me ena tsigaro sto xeri.otan emeneina egkuos tous protous 2 mhnes to skeftomouna k m erxotan anagoula.twra teleftaia to 8elw san trelh k me exei piasi na kanw ena alla kserw oti den kanei.
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΤΟ ΕΚΟΨΕΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ Η ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΕΣ?
ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?

43NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 8:48 am

marialena


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kalhspera euxaristw poli.to ekopsa otan ema8a oti eimai egkyos ase pou den mporousa k ollas na kanw mou erxotan ahdia..twra eimai ston tetarto.Smile

44NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 8:51 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marialena έγραψε:kalhspera euxaristw poli.to ekopsa otan ema8a oti eimai egkyos ase pou den mporousa k ollas na kanw mou erxotan ahdia..twra eimai ston tetarto.Smile
ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙΡΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΦΟΥ 4 ΜΗΝΕΣ ΑΝΤΕΞΕΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.
ΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΚΑΘΟΛΟΥ?

45NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 9:22 am

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κι από μένα!!!Κάπνιζα 7 χρόνια μανιακά και έχω 3 μήνες που το έχω κόψει μαχαίρι!!Καθώς έχω βάλει στόχο να πιάσω ένα σποράκι και το έχω πάρει πολύ σοβαρά!!!
Όλα είναι στο κεφάλι μας κορίτσια,αν πεις όχι και το πιστέψεις μπορείς να το κάνεις όσο εθισμένη κι αν είσαι!Πλέον δεν μπορώ ούτε να το μυρίσω και είμαι πολύ χαρούμενη γι αυτό!!!
Όλες μπορείτε να το κόψετε!!Κάνει καλό και στην υγεία μας αλλά και στην τσέπη μας φυσικά...Από τότε που το έκοψα μου μένουν αρκετά χρήματα στην άκρη!!!

46NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 11:37 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ

ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΑΜΑΡΤΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΩΟΥΛΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΣΟΥ NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 544943

47NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 11:44 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια τωρα για αυτομαλωνα με τον αντρα μου γιατι εχω καθυστερηση κ καπνιζω....ντροπη μου που το λέω αλλα οι καπνιστριεσ με καταλαβαινεται...αλλα αν μεινω εγκυοσ θα το κοψω...

48NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 11:49 am

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:αχ κοριτσια τωρα για αυτομαλωνα με τον αντρα μου γιατι εχω καθυστερηση κ καπνιζω....ντροπη μου που το λέω αλλα οι καπνιστριεσ με καταλαβαινεται...αλλα αν μεινω εγκυοσ θα το κοψω...

ετσι λεω και εγω αρτ μου ποσα χρονια καπνιζεις ??? και ποσο ?? εγω σκεφτηκα απο αυριο να κανω μονο στον καφε 4 με 5 τσιγαρα θα λαβω δραστικα μετρα γιατι θελω και μωρακι NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 990599

49NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 11:55 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καπνιζω απο τα 15 μου και ειμαι 25.10 χρονια κ μπορω να πω καπνιζω αρκετα 1 1.5 πακετο σιγουρα....τωρα που εχω καθυστερηση ομως το ελλατωσα κατεβηκα στα 10 με 15 τσιγαρα

50NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Κυρ Δεκ 18, 2011 12:05 pm

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:καπνιζω απο τα 15 μου και ειμαι 25.10 χρονια κ μπορω να πω καπνιζω αρκετα 1 1.5 πακετο σιγουρα....τωρα που εχω καθυστερηση ομως το ελλατωσα κατεβηκα στα 10 με 15 τσιγαρα

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΣΕΙΣ Κ ΑΛΛΟ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ Wink NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 2 990599

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις