Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

126NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Παρ Ιαν 13, 2012 1:38 am

bebaki

bebaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Οταν δεν μπορω να καπνισω τρωω ολο το ψυγειο,τον φουρνο,τα ραφια και τα κουφωματα αμα λαχει!!Ειμαι μες στα νευρα και την τσαντιλα με το παραμικρο,τρωγομαι με τα ρουχα μου,δεν ξερω τι θελω,παθαινω στερητικα,τρελαινομαι!!!
Οπως καταλαβαινετε θα εχω μια ηηηηρεμη και γαληηηηνια εγκυμοσυνη....!!!!χιχιχι NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 654316

127NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Παρ Ιαν 13, 2012 1:51 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebaki έγραψε:Οταν δεν μπορω να καπνισω τρωω ολο το ψυγειο,τον φουρνο,τα ραφια και τα κουφωματα αμα λαχει!!Ειμαι μες στα νευρα και την τσαντιλα με το παραμικρο,τρωγομαι με τα ρουχα μου,δεν ξερω τι θελω,παθαινω στερητικα,τρελαινομαι!!!
Οπως καταλαβαινετε θα εχω μια ηηηηρεμη και γαληηηηνια εγκυμοσυνη....!!!!χιχιχι NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 654316 NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 654316
ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΑΚΑΠΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. Ε ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, Ε ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΝΕΥΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!

128NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Σαβ Ιαν 14, 2012 1:10 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα κιλά χάνονται, τα νεύρα μετά την πρώτη εβδομάδα φεύγουν, η υγεία που κερδίζεις είναι ανεκτίμητη όμως. Έχω κανα 6μηνο που το έκοψα (ελπίζω για τελευταία φορά) κι ακόμα καμιά φορά ονειρεύομαι έναν ζεστό καφέ με 2 τσιγάρα άλλα ξέρω ότι όλο αυτό είναι μια αυταπάτη και φρενάρω.Η ζωή χωρίς τσιγάρο είναι μια ζωή με μεγαλύτερη ποιότητα και αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσει όποιος άνθρωπος κατάφερε να το κόψει. Μη μασάτε, δεν είναι τόσο δύσκολο όσο φαντάζει.

129NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Σαβ Ιαν 14, 2012 2:44 am

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
markella01 έγραψε:Τα κιλά χάνονται, τα νεύρα μετά την πρώτη εβδομάδα φεύγουν, η υγεία που κερδίζεις είναι ανεκτίμητη όμως. Έχω κανα 6μηνο που το έκοψα (ελπίζω για τελευταία φορά) κι ακόμα καμιά φορά ονειρεύομαι έναν ζεστό καφέ με 2 τσιγάρα άλλα ξέρω ότι όλο αυτό είναι μια αυταπάτη και φρενάρω.Η ζωή χωρίς τσιγάρο είναι μια ζωή με μεγαλύτερη ποιότητα και αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσει όποιος άνθρωπος κατάφερε να το κόψει. Μη μασάτε, δεν είναι τόσο δύσκολο όσο φαντάζει.

Μόλις έμαθα ότι ήμουν έγκυος το έκοψα μαχαίρι. Κάπνιζα 1 1/2 πακέτο την ημέρα. Τα νεύρα μου κράτησαν δυο μήνες, μπορεί να ήταν και από τις ορμόνες όμως, και πήρα 13 κιλά μέχρι τώρα που είμαι στον 6ο. Και εγώ αναζητώ καφεδάκι και τσιγαράκι και θέλω να το αρχίσω πάλι. Ο άντρας μου έχει διαφορετική άποψη και μάλιστα το έχει κόψει 15 μέρες τώρα για συμπαράσταση λέει αν και δεν κάπνιζε ποτέ μπροστά μου. Ξέρω ότι θα το μετανιώσω αν ξανακάνω αλλά μου αρέσει να καπνίζω. Θα δούμε όταν έρθει η ώρα...

130NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Φεβ 21, 2012 1:12 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩΣ ΠΑΜΕ?ΑΚΑΠΝΕΣ?

131NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Τρι Φεβ 21, 2012 2:17 pm

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα και απο εμενα.Υπηρξα και εγω παθιασμενη καπνιστρια απο τα 14.Ημουν τοσο φανατικη που εχω κανει και δηλωση του τυπου : το σεξ το κοβω, το τσιγαρο οχι!!!!.Κουνια που με κουναγε...βλεπετε τοτε δεν ειχε χτυπησει το καμπανακι της μητροτητας ακομα.Αλλα οταν χτυπησε και κλεισαμε το 1 ραντεβου για την εξωσωματικη λεω κατσε να κανω μια ερευνα σχετικα με το τσιγαρο.Και κοριτσια μα το Θεο ημουν με το τσιγαρο στο στομα οταν διαβασα οτι σκωτωνει τα ωαρια, το σβηνω, πεταω καπνο,φιλτρακια και χαρτακια και μαζευω ολα τα τασακια απο το σπιτι.Εκοψα και τον καφε για 3 ημερες και τον Σεπτεμβρη του '11 εκλεισα 1 χρονο με καθαρη αναπνοη.Τωρα ετσι και μου μυρισει σε αλλον ανθρωπο νιωθω αναγουλα.Αφου απορω τοσα χρονια ο αντρας μου (φανατικος αντικαπνιστης)πως με φιλουσε!!!Εδω να συμπληρωσω πως ειχα προσπαθησει αλλες 3 φορες στο παρελθον να το κοψω αλλα αδικως, βλεπετε τοτε το εκανα για το χατηρι αλλων.Εννοειτε βεβαια πως στο σπιτι μας ειδικα τωρα με τα μωρα δεν καπνιζει κανεις.

132NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Πεμ Μαρ 01, 2012 2:06 pm

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ, πονεμένη ιστορία... Πριν απο 3 ημέρες (Δευτέρα) είπα ότι θα το κόψω μαχαίρι γιατί έλεγα ότι ή το κόβεις ή όχι... Που κατέληξα? Αντί για 25 την ημέρα που έκανα αυτές τις μέρες κάνω 10. Αλλά νιώθω ότι έχω αποτύχει... NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 534787
Και με κάνει να αμφιβάλω εάν θα τα καταφέρω να το κόψω εάν/όταν μάθω ότι είμαι εγκυούλα... Δεν βοηθάει και το γεγονός ότι δουλεύω σε έναν ενιαίο χώρο όπου και οι 15 που δουλεύουμε εκεί είμαστε καπνιστές...

133NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Παρ Μαρ 02, 2012 12:10 am

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ νομίζω δε θα μπορέω ποτέ να το κόψω. το έκοψα στην εγκυμοσύνη και μετά το ξανάρχισα. έλεγα και διαίτα και ξενύχτια και χωρίς τσιγάρο πάει πολύ!Τώρα τελείωσε η δίαιτα, τελείωσαν καιτα ξενύχτια αλλά το τσιγάρο έμεινε. εννοείται ότι δεν καπνίζουμε στο σπίτι αλλα΄από τη στιγμή που βγαίνεις έξω με 0 βαθμούς να καπνίσεις δεν έχεις σωτηρία!

134NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Παρ Μαρ 02, 2012 1:00 am

mariabebakos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα!!!! εγω καπνιζα απο τα 16 μου, τωρα ειμαι 26! παντα ελεγα οτι θα το κοψω μαχαιρι μολις μεινω εγκυος! οταν εμεινα εγκυος λοιπον, πηγα στον γιατρο και με ρωτησε αν καπνιζω, του λεω ναι και μου ειπε 3-4 τσιγαρα την ημερα αν δεν μπορεις να το κοψεις...! ε κ εγω ακολουθησα αυτα που ειπε ο γιατρος Wink ! βεβαια τα 3-4 γινανε 4-5 μπορει κ 6 (στα κρυφα). μεχρι που καναμε την αυχενικη διαφανεια και εκει συνειδητοποιησα οτι ειμαι εγκυος και τοσο καιρο στελνω καπνο στο εμβρυακι μου! το πειρα αποφαση και το εκοψα! απο απο εκεινη την ημερα εχουν περασει 7 μηνες (εχω γεννησει πια) δεν εχω ξαναβαλει τσιγαρο στο στομα μου! πειρα 18 κιλα στην εγκυμοσυνη αλλα δεν ειχα καθολου νευρα! οταν ημουν στον 8ο το εκοψε κ ο αντρας μου γιατι δεν ηθελε να βρωμαει οταν θα φιλουσε τον μπεμπη! για αυτον ηταν πιο δυσκολο βεβαια αλλα εχει να κανει τσιγαρο 3 μηνες τωρα! μακαρι να μην το ξανααρχισει κανενας μας!!!
καλη επιτυχια σε οσες το προσπαθειτε!

135NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Παρ Μαρ 02, 2012 2:06 am

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω καπνιαζα απο τα 14 και παντα ελεγα οτι οτν μεινω εγκυος θα το κοψω.Ετσι μολις εμεινα εγκυος το εκοψα μαχαιρι και ουτε κιλα παραπανω πηρα ουτε τιποτα,φανταστειτε οτι στην εγκυμοσυνη παρολο που μολις το ειχα κοψει πηρα 9 κιλα.Ολα ειναι θεμα μυαλου!τωρα συμπληρωνω σχεδον ενα χρονο ακαπνη και ακομα αντεχω(βεβαια ειναι αρκετες φορες που μπαινω στον πειρασμο να κανω ενα τσιγαρο,αλλα σκεφτομαι να μην χαλασω αυτο που εχτισα)

136NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Απρ 16, 2012 11:53 am

maroylaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα κι απο'μενα!
ημουν κι εγω μια πρωην φανατικη καπνιστρια!οταν με ρωτουσαν γιατι δεν το κοβεις δεν απαντουσα οτι δεν μπορω αλλα δεν θελω!φετος πριν απο τα χριστουγεννα ειπα οτι το κοβω αλλα αμα ημουν σε παρεα που κανιζε καποιος εκανα κι εγω,αλλα οχι για πολυ.2 μηνες καθαρη.με μονο 1 ημερα νευρα και τιποτα αλλο...και οπως καταλαβα δεν υπαρχει τεχνικη ολα ειναι θεμα μυαλου!πλεον το σιχαινομαι οσο δεν παει δεν αντεχω να το μυριζω καθολου.α!ξεχασα να πω οτι δεν ειμαι ακομα μανουλα αλλα προσπαθω και για χαρη του θα κανω τα παντα!καλη συνεχεια στην απεξαρτηση σε ολες τις μανουλες.. NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 875502

137NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Απρ 16, 2012 12:26 pm

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
arkoudaki έγραψε:εγώ νομίζω δε θα μπορέω ποτέ να το κόψω. το έκοψα στην εγκυμοσύνη και μετά το ξανάρχισα. έλεγα και διαίτα και ξενύχτια και χωρίς τσιγάρο πάει πολύ!Τώρα τελείωσε η δίαιτα, τελείωσαν καιτα ξενύχτια αλλά το τσιγάρο έμεινε. εννοείται ότι δεν καπνίζουμε στο σπίτι αλλα΄από τη στιγμή που βγαίνεις έξω με 0 βαθμούς να καπνίσεις δεν έχεις σωτηρία!

και εγώ ακριβώς τα ίδια.Είμαι πολύ πορωμένη και άρρωστη με αυτό το πράγμα.Τρελαίνομαι αν δεν έχω, σκέτη αλκοολική.Μακάρι να μπορούσα να το κόψω.Συμφωνώ ότι είναι θέμα μυαλού και μόνο.Εκεί πως θα το βάλω μπορείτε να μου πείτε?

http://www.leptomeria.gr

138NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Απρ 16, 2012 3:41 pm

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έχει δοκιμάσει καμιά σας να πάει σε ιατρείο διακοπής καπνίσματος;

Εγώ το έκοψα εξαρχής και ούτε να το μυρίσω στο δρόμο δεν αντέχω πια... Νομίζω ότι αν αντέξεις με νύχια και με δόντια την πρώτη μία εβδομάδα χωρίς καθόλου, μετά γίνεται πολύ ευκολότερο να πολεμήσεις την ανάγκη.

Βοηθάει πολύ το να πίνετε νερό όσο μπορείτε περισσότερο, να τρώτε τσίχλες, να απασχολείστε με όσο περισσότερα πράγματα γίνεται μέσα στη μέρα, να μένετε λίγο ξαπλωμένες και να διαβάζετε κάνα βιβλίο και να αποφεύγετε την παρέα με όποιον μπορεί να σας παρασύρει (ή να παρακαλέσετε να μην καπνίζουν καθόλου μπροστά σας). Αποφύγετε τον καφέ και μην τρώτε πολύ.

139NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: NO SMOKING ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ !!!!!!! Δευ Απρ 16, 2012 11:00 pm

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ κάπνιζα,αλλά όχι πολύ. Ένας καπνός μου κρατούσε μια και μιαμιση εβδομάδα! Μόλις είδα θετικό το τεστάκι πέταξα καπνό, χαρτάκια, φιλτράκια και έκοψα και τον καφέ. Ποτέ δεν συμπαθούσα τη μυρωδιά του βιομηχανικού τσιγάρου και τώρα που τελειώνω τον πρώτο μήνα έγκυος, το μυρίζω σαν λαγωνικό. Αηδία! Το στριφτό με ενοχλεί αλλά όχι τόσο. Νομίζω ότι η απόφαση και μια σωστή διατροφή τον πρώτο καιρό βοηθάει. Αν όταν ξυπνάς πίνεις γάλα πως να κάνεις τσιγάρο??? Μου φαίνεται εύκολο γιατί δεν μπορώ να πιώ καφέ και αλκοολ που τότε έκανα τα λιγοστά μου τσιγάρα. Συγγνώμη που σας κούρασα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις