Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

51Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Τετ Δεκ 28, 2011 2:18 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou πρώτα απ΄όλα σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Συγνώμη που σε έριξα ψυχολογικά, σκοπός μου ήταν να πάρω συμπαράσταση από εσάς και συγχώρεση από εκείνο που αν και δεν του έδωσα τη ζωή που του όφειλα να του δώσω το αντίο που του πρέπει. Ξέρεις τι εύχομαι; να κρατάμε μαζί τα μωράκια μας αγκαλιά. Ο θεός βλέπει και θα σου δώσει αυτό που ποθείς. Δεν ξέρω πόσο καιρό προσπαθείς, δεν ξέρω την ιστορία σου αλλά το έχω προαίσθημα

52Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Τετ Δεκ 28, 2011 2:44 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν θέλω να μου ζητήσεις συγνώμη για τίποτα γλυκιά μου κοπέλα!!

Είμαι σίγουρη ότι του έχεις δώσει το καλύτερο αντίο που μπορούσες και οτι το έχεις φυλαγμένο στην ψυχή σου σαν το καλύτερο δώρο και το ξέρει να είσαι σίγουρη!!
Απο τον Ιούνιο προσπαθώ, δν είναι πολύς καιρός το ξέρω, αλλά όσο περνάει ο καιρός όσο και χαλαρή να είμαι περνάνε οι σκέψεις στο μυαλό μου"μήπως τελικά δν τα καταφέρω!"...όσο περνάει ο καιρός επειδή το θέλω πολύ νιώθω περισσότερο κοντά στις γυναίκες που προσπαθούν και δν τα καταφέρνουν ή που τα καταφέρνουν αλλά κάτι δν πάει καλά.... είναι διαφορετικά πιστεύω όταν το έχεις καταφέρει με την πρώτη κι έχουν πάει καλά όλα... δν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ!!
Δν χρειάζεται να τα ακούς αυτά εσύ όμως!!! Εσύ κοίτα να νιώσεις γρήγορα καλά...και αφού τα κατάφερες μια φορά είναι πλέον σίγουρο ότι θα τα καταφέρεις και δεύτερη και αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά!!

53Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Τετ Δεκ 28, 2011 3:04 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou καταλαβαίνω πολύ καλά τι λες. Εμείς προσπαθούσαμε 4 μήνες. Αν και δούλευα σε μαιευτήρα/γυναικολόγο και ξέρω πως μετά το χρόνο αρχίζεις να ανησυχείς ομολογώ πως σε κάθε περίοδο αγχωνόμουν όλο και περισσότερο. Ίσως επειδή είχαν δει πολλά τα μάτια μου. Η κύρια αιτία ήταν το άγχος. Δεν φαντάζεσαι τι κακό κάνει, για του λόγου το αληθές τον είχα βοηθήσει μια μέρα σε μια σπερματέγχυση και η μήτρα της γυναίκας από το άγχος της "πέταγε" έξω το σπέρμα. Αν δεν το έβλεπα δεν θα το πίστευα. Ξέρεις πότε τα καταφέραμε εμείς; όταν σταμάτησα τη δουλειά και χαλάρωσα λίγο, πήγα για 2-3 μέρες στους γονείς μου που μένουν εκτός πόλης και ξεχάστηκα...
Γιατί να μην με αφορά; Το πέρασα και το ξέρω και θα το ξαναπεράσω. Καλύτερα να μιλάω για κάτι τέτοιο από το να σκέφτομαι τη θλίψη μου...

54Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Τετ Δεκ 28, 2011 3:09 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γι αυτό σου λέω ότι είσαι πολύ καλή... ασχολείσαι με τα προβλήματα των άλλων ενώ περνάς όλο αυτό!!! Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 379767
Εγώ δν αγχώνομαι γενικά όμως...δν ξέρω αν αγχώνομαι υποσυνείδητα, αλλά όπως το καταλαβαίνω τουλάχιστον δν αγχώνομαι καθόλου ...απλά στεναχωριέμαι όταν βλέπω ότι πάλι δν τα καταφέραμε...μόνο αυτό!

55Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Τετ Δεκ 28, 2011 3:25 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θες 3-4 γρήγορες συμβουλές που εμένα μου φάνηκαν χρήσιμες;
-πάρε ένα filicine τη μέρα να γεμίσεις τις αποθήκες σου με φυλλικό οξύ
-προσπάθησε να καταλάβεις τις γόνιμες μέρες από το χρώμα και την υφή των κολπικών σου υγρών
-μην σηκώνεσαι αμέσως από το κρεβάτι, μείνε τουλάχιστον μια ώρα(αγκαλιά από τον άντρα σου απαραίτητη χαχαχαχα)
-δοκίμασε και την μέθοδο μέρα παρα μέρα και τη μέθοδο κάθε μέρα και στην τελική όπως μου είπε κάποτε μια απόλαυσε τη διαδρομή και μη σε νοιάζει ο προορισμός........

56Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Τετ Δεκ 28, 2011 3:48 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
-το πρωτο το κάνω απο την αρχή..
-έχω τεστ ωορρηξίας!!
-κάθομαι ξαπλα μόνο για λίγη ώρα.φυσικά αγκαλίτσα Laughing Laughing
- όσο μπορώ κι όσο είναι εφυκτο γιατι με την δουλειά και οι δυο δν γίνεται πάντα όταν πρέπει..πρέπει να γίνεται κι επειδή θέλουμε!!!

δν θα το συνεχίσουμε εδώ όμως...νιώθω ότι μονοπολώ το τόπικ σου και δν το θέλω.... μπορείς όποτε θες να περνάς από εδώ και να τα λέμε όλα αυτα!!!

-> http://forum.eimaimama.gr/t9529p840-topic

μια γλυκιά καληνύχτα απο εμένα για την ώρα κι εύχομαι έστω και λίγο σήμερα με όλη αυτη την συμπαράσταση από τα κορίτσια να ένιωσες έστω και λιιιιιιγο καλύτερα!!! Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 417472 Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 417472 Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 417472

57Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Τετ Δεκ 28, 2011 3:52 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν πέσει η αυλαία της αποψινής νύχτας θέλω πολύ να σας ευχαριστήσω όλες.

Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την αγάπη σας....

58Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 2:12 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα η ψυχολογία μου είναι χάλια...Ακούω το μωράκι της αποκάτω που κλαίει και σκέφτομαι πως έκανα όνειρα για κάτι τέτοιο μες σε αυτό το δωμάτιο. Το αίμα δε σταματάει και πονάκια πηγαινοέρχονται. Πλησιάζει η γιορτή του άντρα μου και δεν μπορώ να κάνω τις δουλειές μου, δε θέλω...

59Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 2:19 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα η απώλεια σου είναι σημαντική είχες κάτι δικό σου , κομμάτι του εαυτού σου και του άντρα σου και για κάποιον ανεξήγητο λόγο σταμάτησε να είναι στη ζωή . Υπάρχει ακόμα όμως κοριτσάκι στην καρδιά σας μέσα , για ένα ανεξήγητο λόγο πάντα θα είναι το κομμάτι σας . Πάρε το χρόνο σου , θρήνησε , φώναξε κλάψε και μην στέκεσαι όρθια απλά και μόνο επειδή κάποιοι στο λένε , βάλε φρένο σε όλους όσους στο θυμίζουν απαγόρευσε σε όλους όσους σε κάνουν να νιώθεις άσχημα να μιλάνε για αυτό κάνε ότι εσύ νομίζεις άλλωστε δική σου είναι η απώλεια και εσύ ξέρεις πως νιώθεις . Εδώ μέσα σίγουρα θα βρείς λόγια παρηγοριάς και συμπαράστασης και μια μέρα θα βρεις το ψυχικό σθένος να συνεχίσεις αργά η γρήγορα δεν έχει σημασία . Σκέψου μόνο ότι ο χρόνος για σένα λειτουργεί θετικά είσαι μόνο 26 ...κουράγιο και δύναμη απο μένα

60Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 2:21 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Σήμερα η ψυχολογία μου είναι χάλια...Ακούω το μωράκι της αποκάτω που κλαίει και σκέφτομαι πως έκανα όνειρα για κάτι τέτοιο μες σε αυτό το δωμάτιο. Το αίμα δε σταματάει και πονάκια πηγαινοέρχονται. Πλησιάζει η γιορτή του άντρα μου και δεν μπορώ να κάνω τις δουλειές μου, δε θέλω...
αν δεν νιώθεις καλά μην κάνεις τίποτα δώσε χρόνο στον εαυτό σου αν θέλεις να κλαις να το κάνεις αν θες να φωνάξεις το ίδιο αν δεν νιώθεις καλά για να κάνει γιορτή θα σε καταλάβουν αλλά ακόμα και να μην σε καταλάβουν να μην σε απασχολεί σημασία έχεις εσύ και κανένας άλλος

61Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 2:29 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια σ' ευχαριστώ!! Το ξέρω πως θα βρω συμπαράσταση, ήδη έχω βρει...
Αλλά είναι από εκείνες τις στιγμές που θυμώνω με όσα έγιναν, που με πονάει η έλλειψη του...

62Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 2:41 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:βανια σ' ευχαριστώ!! Το ξέρω πως θα βρω συμπαράσταση, ήδη έχω βρει...
Αλλά είναι από εκείνες τις στιγμές που θυμώνω με όσα έγιναν, που με πονάει η έλλειψη του...


ολα θα φτιαξουν εν καιρω κουκλα μου...εχε πιστη

63Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 5:43 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσαρα μη το βαζεις κατω...Ειναι πολυ συντομο αυτο που σας συνεβει και ευχομαι να μη χρειαστει χρονος ωστε να ξαναπροσπαθησεις....Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα...
Να εισαι καλα και να αγαπας τα παντα...
Σε φιλω κουκλα μου...
Καλη χρονια να εχουμε και συ να εχεις ενα σπορουλινι μεσα σου...

64Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 5:52 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
παντως λενε οτι μετα απο αποξεση πιανεις μπαμ παιδι ειναι κ η μητρα πιο ''οργωμενη'' κ καθαρη!!!του χρονου τετοιο καιρο λογικα θα εισαι ετοιμογεννη! Very Happy
αφου επιασες σε 4 μηνες παιδι θα ξαναπιασεις συντομα! Laughing

65Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 6:26 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έχω πίστη....

tatijana ευχαριστώ πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά. Καλή χρονιά να έχουμε και να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!

blackfield μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες και σύντομα ένα νέο σποράκι να γλυκάνει τον πόνο μας!!!

66Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 6:41 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μετά από μιάμιση μέρα μπήκα και τώρα είδα το θέμα. Κοριτσάκι μου, κάνε κουράγιο. Θα περάσει ο καιρός και θα σου χαρίσει ο
θεός ένα καινούριο σποράκι στην κοιλίτσα σου.

67Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 7:10 am

Litsaki89

Litsaki89
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εντάξη με έκανες κομμάτια όλα θα πάνε καλά μην το βάζεις κάτω κουράγιο να είσαι δυνατή Θα σου φέρει άλλο νινί ο Θεούλης μπορεί να είχε λόγο που το πήρε πάλι πίσω....Μην στεναχωριέσαι.... Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 125586 και μην κλειστείς στον εαυτό σου

68Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 10:51 am

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακι μου, σου ευχομαι τα επομενα Χριστουγεννα να σας βρουν με ενα αγγελουδακι στην κοιλιτσα σου ετοιμο να γεννηθει!!(αν οχι ηδη γεννημενο!!!!)
Με εχει επηρεασει λιγο η μελαγχολια των Χριστουγεννων...και πραγματικα διαβαζοντας το μηνυμα σου δε μπορω να κρατησω τα δακρυα μου!
Μεσα απο την καρδια μου να ειστε γεροι και δυνατοι και μονο ευχαριστα απο δω και περα...

69Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 1:08 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina ευχαριστώ πολύ!Κι εμείς ελπίζουμε πως ο χρόνος είναι γιατρός....

Litsaki89 σίγουρα κάποιος λόγος θα υπήρχε που έγιναν όλα...κάθε εμπόδιο για καλό θέλω να πιστεύω. Διάβασα και την ιστορία σου και χαίρομαι πολύ για την καρδούλα μέσα σου. Κάποιος λόγος υπήρχε που ήρθε τόσο γρήγορα ένα νέο φασολάκι στη ζωή σας.Μάλλον είσαι τόσο καλή μανούλα που ο θεός βιάστηκε να σε ανταμοίψει με άλλο ένα...

ALEXANDRA STR. με ότι έπαθα θα προτιμούσα τα επόμενα χριστούγεννα με ένα ήδη γεννημένο....Μόνο ευχάριστα και για σένα εύχομαι!!!

70Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 1:23 pm

elisabeth


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΚΡΑΤΑ ΤΗ ΜΗΤΡΑ ΣΟΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΨΗΛΑ.

71Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 1:25 pm

????????


Επισκέπτης
3 φορες το εζησα...

Κουραγιο...την επομενη φορα θα πανε ολα καλα! I love you

72Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 1:29 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elisabeth ευχαριστώ πολύ. Ξέρεις παλιά έλεγα μαμά είναι αυτή που γεννάει ή μεγαλώνει ένα παιδί αλλά μέσα μου θέλω να πιστεύω πως ήμουν κι εγώ για πολύ λίγο μαμά....

etoile! λυπάμαι πολύ...Ελπίζω να έχεις αυτό που θες στην αγκαλιά ή την κοιλιά...!!!

73Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 1:34 pm

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λυπαμε παρα πολυ κοπελα μου σιγουρα ηταν ενα αγγελουδι που σε βλέπει απο ψηλά, και σε μια φιλη μου ειχε συμβει αυτο ανημερα χριστουγέννων.ομως ο καλος θεούλης της χάρισε ενα άλλο υγιεστατο μωρακι μετα απο μερικους μήνες οπότε μην χάνεις το κουραγιο σου.συντομα θα χαμογελάσεις πάλι.

74Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 1:59 pm

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωαννα μου κουραγιο , Δεν θα ξεχαστει αλλα θα περασει, θα απαλυνει ο πονος , θα δεις συντομα θα μεινεις εγγυος Φαινεσαι ατομο με μεγαλη ψυχικη δυναμη και μικρη σε ηλικια Οποτε ολα θα πανε καλα. Υπομονη και επιμονη. Δεν στα λεω αυτα για να στα λεω... Το περασα τον περασμενο Μαιο, δεν ειχε καν σχηματιστει (6 εβδομαδων) αλλα εμενα μου στοιχισε τραγικα. Η αποξεση χαλια εμπειρια αλλα τη βαζω πισω μου.. τα εχω αφησει , δεν τα σκεφτομαι καν Προσπαθουμε απο τοτε για μωρακι και ελπιζουμε συντομα να μας ερθει στην αγκαλια μας..Καναμε εξετασεις και ολα ειναι καλα αλλα δεν ερχεται. Εκει μαλλον μπαινει ο παραγοντας αγχος.. Ελπιζω το 2012 να τυχερο και ολες μας (που επιθυμουμε) να αποκτισουμε παιδακια Φιλια σε ολες σας.

75Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Δεκ 29, 2011 2:11 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία Σ. ευχαριστώ πολύ!!!όπως μου είπε μια κοπέλα παραπάνω υπάρχει λόγος που έγινε μια τέτοια μέρα, για να το θυμάμαι πάντα τις γιορτές...άλλωστε οι άγγελοι τα χριστούγεννα είναι περισσότερο παρόντες. Μακάρι να πάνε όλα καλά όχι μόνο για μένα αλλά και για όλα τα κορίτσια ....

a-niki ευχαριστώ κι εσένα για την συμπαράσταση και για τα καλά σου λόγια.Λυπάμαι και για το δικό σου αγγελάκι!Εμένα η απόξεση δεν ήταν άσχημη σαν διαδικασία αλλά σαν εμπειρία. Το λέω γιατί είχα τον γιατρό μου που τον εμπιστεύομαι, την αναισθησιολόγο την ήξερα και η νοσοκόμα με σκλάβωσε με την ανθρωπιά της. Μην ανησυχείς θα έρθει και για σένα ένα μωράκι όπως και για μένα...θα δεις!!!Μάλλον περιμένουν το 2012...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις