Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

101Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Κυρ Ιαν 15, 2012 1:33 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Κορίτσια μακάρι να πάνε όλα καλά αλλά αυτή τη στιγμή νοιώθω ακόμα περίεργα. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι προσπαθώ αλλά είναι σαν να μην πέρασε ακόμα η αναισθησία, σαν να είμαι σε λήθαργο και δεν μπορώ να συνέλθω. Ακόμα και να πάρω κανένα αγχωλιτικό έχω σκεφτεί μήπως με βοηθήσει να κοιμάμαι έστω τα βράδια. Εννοείται ούτε λόγος γι'αυτά στον άντρα μου...

Μηπως ομως πρεπει να μιλησεις στον ανδρα σου για αυτα? Εγω βρηκα πολυ στηριξη και παρηγορια στον ανδρα μου( εβαλε στην ακρη τον δικο του πονο) και στη μαμα μου.

102Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Κυρ Ιαν 15, 2012 1:38 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα δεν έχω κάτι αλλά ίσως ζητήσω απο τη μαμα μου.

Κάθυ έχω μιλήσει μαζί του και μου έδωσε αρκετή στήριξη αλλά τώρα έχει περάσει ήδη σε άλλη φάση, είναι καλύτερα και δε θέλω να τον ρίξω πάλι... Crying or Very sad

103Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Κυρ Ιαν 15, 2012 1:45 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ksapphire έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Κορίτσια μακάρι να πάνε όλα καλά αλλά αυτή τη στιγμή νοιώθω ακόμα περίεργα. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι προσπαθώ αλλά είναι σαν να μην πέρασε ακόμα η αναισθησία, σαν να είμαι σε λήθαργο και δεν μπορώ να συνέλθω. Ακόμα και να πάρω κανένα αγχωλιτικό έχω σκεφτεί μήπως με βοηθήσει να κοιμάμαι έστω τα βράδια. Εννοείται ούτε λόγος γι'αυτά στον άντρα μου...

Μηπως ομως πρεπει να μιλησεις στον ανδρα σου για αυτα? Εγω βρηκα πολυ στηριξη και παρηγορια στον ανδρα μου( εβαλε στην ακρη τον δικο του πονο) και στη μαμα μου.

Ακου τα κοριτσια,μην καταναλωνεσαι σε αυτα ρε ψυχουλα μου.Ο αντρας σου μπορει να γινει ο βραχος σου......Μην αφηνεσαι εσκεμενα να σε παρει η θλιψη....Μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου....Εγω εχασα τελειομηνο μωρακι.Τελειομηνο!!!Μερες πριν την πιθανη ημ/νια τοκετου!!Στα καλα καθουμενα!!!Γιατι? γιατι ο ομφαλιος λωρος δεθηκε κομπος και τον..κοιμησε.Τι να εκανα???Πονεσα!!!Εκλαψα!!!!ΞΕΣΠΑΣΑ!!!!δε φανταζεσαι και τον πονο μου......ΟΜΩΣ.ειμαι εδω και σου γραφω να σε στηριξω να "ξυπνησεις" να δεις αισιοδοξα τα πραγματα και να ξανανιωσεις!!!!!!
Αν θες να σου παραθεσω η να σου στειλω σε πμ την ιστορια μου,την οποια και ειχα εκθεσει εδω τοτε,να δεις την στηριξη που ελαβα και την ανασταση μου.....την εξελιξη μου,τον πονο και τελος την αισιοδοξια μου θα νιωσεις παρηγορια και δυναμη!!!
Τωρα περιμενω την κορη μου και δεν κρυβω πως φοβαμαι,αλλα πιστευω!!!!!Ηρθε και θα μεινει.Ολα θα πανε καλα.Μην μαραζωνεις.Υπαρχουν τοοοσα χειροτερα γυρω μας...πρεπει να μαθουμε να αντιμετωπιζουμε τα χειροτερα,γιατι πρεπει να ζησουμε!

104Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Κυρ Ιαν 15, 2012 1:50 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ιωαννα μου γλυκια ,ειναι δυσκολο να μν το σκευτεσαι αλλα πρεπει να προχωρισεις οπως λεει κ κλειω περασε δυσκολα κ ομως τωρα ειναι εδω κ περιμενει την κορουλα της.....

105Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Κυρ Ιαν 15, 2012 1:59 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλειώ πάνω κάτω σε διάφορα θεματα έμαθα την ιστορία σου. Αν θες να πεις κατι γι΄αυτά που πέρασες πες ελευθερα την ιστορία σου.Δεν ξέρεις πόσο λυπάμαι και πόσο προσευχομαι να κρατάς το μάϊο το κοριτσάκι σου!!!Ο άντρας μου δεν είναι τόσο δυνατός και γενικά είναι απαισιόδοξος σαν άνθρωπος. Αν καταλάβει ποσο χάλια είμαι θα στεναχωρηθεί πολύ και δε θέλω να του το κάνω αυτό. Πάντα ημουν δυνατή κι εχω περασει πολλές καταστάσεις στην οικογένεια μου αλλά τωρα δεν ξέρω τι εγινε και ειμαι ετσι...

106Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Κυρ Ιαν 15, 2012 2:15 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Κλειώ πάνω κάτω σε διάφορα θεματα έμαθα την ιστορία σου. Αν θες να πεις κατι γι΄αυτά που πέρασες πες ελευθερα την ιστορία σου.Δεν ξέρεις πόσο λυπάμαι και πόσο προσευχομαι να κρατάς το μάϊο το κοριτσάκι σου!!!Ο άντρας μου δεν είναι τόσο δυνατός και γενικά είναι απαισιόδοξος σαν άνθρωπος. Αν καταλάβει ποσο χάλια είμαι θα στεναχωρηθεί πολύ και δε θέλω να του το κάνω αυτό. Πάντα ημουν δυνατή κι εχω περασει πολλές καταστάσεις στην οικογένεια μου αλλά τωρα δεν ξέρω τι εγινε και ειμαι ετσι...

Τοτε ειναι στο χερι σου να τον κανεις αισιοδοξο....ξερω εσυ περνας το λουκι που λενε,αλλα αν τον κανεις να τα βλεπει πιο αισιοδοξα ολα,θα τα βλεπεις και εσυ η ιδια!!!!Βοηθησε τον,για να βοηθησεις τον εαυτο σου?!!!Δεν ξερω αν καταλαβες τι εννοω.....ειστε μια αλυσιδα,ενας κρικος να σπασει τοτε αποδυναμωνει.Παλεψε το για να ανταμοιφθεις....και θα ερθει η ανταμοιβη κοριτσι μου να εισαι σιγουρη.Απλα δεν περιμενες οτι θα ησουν ΕΣΥ "η τυχερη" που λενε ,να παθεις αυτο το πραγμα....κι ομως να που επεσε ο λαχνος πανω σου..και πανω μου...και ποσες αλλες μανουλες σαν εσενα σαν εμενα δυστυχως.....!!!!!Να βρεις το κλειδι,να προχωρησεις με οσα ασχημα κι αν νιωθεις!Να πας μπροστα και θα ερθει το χαμογελο.Μην μαραζωνεις γιατι δεν υπαρχει λυση ετσι,ουτε γυρναει ο χρονος,ουτε αλλαζουν τα πραγματα.......ο χρονος κυλαει και εμεις πλαθουμε τις στιγμες!
Εγω οταν θελω να κλαψω ,θα κλαψω για το μπεμπη μου.Αλλα ξερω πως δεν κλαιω γιατι θελω να βυθιστω εκει ξανα στο παρελθον και να μεινω,κλαιω γιατι τον ειχα ,,τον εχασα και τωρα περιμενω την αδερφουλα του και την θελω να ερθει και την περιμενω πως και πως και λεω αντε εφυγε ο μηνας ,πιο κοντα παω!!!!Θα φτασω λεω στην "κοκκινη γραμμη" απο την οποια και θα περασω και θα παρω την κορη μου αγκαλια!!!!Περισυ εμεινα εκει στην "κοκκινη γραμμη",φετος θα την περασω!
Ετσι κι εσυ να κανεις!Δεν σου μιλαει ο υπολογιστης.Ειμαι ανθρωπος και εγω μεσα απο την οθονη που διαβαζεις.Που πονεσα οσο τιποτα στον κοσμο και θελω να σου δωσω δυναμη και κουραγιο1Διωξε την απαισιοδοξια και θα δεις στα ματια σας θα λαμψει παλι η χαρα και θα διαρκεσει για οσο θα ζειτε!!!!

107Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Κυρ Ιαν 15, 2012 2:30 pm

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καταλαβαίνω πολύ καλα τι εννοείς και πραγματικά σε ευχαριστω για όσα μου λες!!! Κάθε σου λέξη με κάνει να στεναχωριέμαι για ότι σου συνέβει αλλά και να ελπίζω πως και για μένα θα πάνε όλα καλά κάποια στιγμη. Σου δίνει δύναμη η μπεμπούλα σου, ίσως αν έχω κι εγω μια εγκυμοσύνη ξανα νοίωσω δυνατή και παλέψω να βγω από αυτή τη φάση-αφασίας για χάρη του μωρού μου.

108Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Ιαν 19, 2012 5:54 am

katerinaida


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioanna85 έγραψε:
Σκέφτομαι πως αν γράψω αυτά που νοιώθω και μετά τα διαβάσω δυνατά ίσως μου φανούν τόσο μικρά… τόσο μακρινά…

Μετά από πολλές προσπάθειες, άγχος και κάνα δυο αρνητικά τεστ ήρθες εσύ και μας έκανες πολύ πολύ χαρούμενους.Από τότε μπαίναμε συνέχεια στο internet για να δούμε πως μπορεί να μοιάζεις. Σήμερα είναι σαν σποράκι λέγαμε, σήμερα σαν κουκούτσι, σήμερα σαν μπιζέλι, σήμερα σαν σταφύλι… Έχει πνευμόνια, έχει νεφρά, έχει ουρίτσα, έχει καρδιά… ναι καρδιά!!!Ο μπαμπάς σου έλεγε πως η κοιλιά μου είχε αρχίσει να σκληραίνει και εγώ χαιρόμουν. Τη ζούλαγα και την κοίταγα στον καθρέπτη με καμάρι. Ήσουν πια κάτι παραπάνω από 7 εβδομάδες. Το βράδυ των Χριστουγέννων το αίμα γινόταν όλο και περισσότερο. Τα φάρμακα δεν έκαναν τίποτα άλλο. Οι πόνοι στη μέση και την κοιλιά ήταν κάτι παραπάνω από αφόρητοι. Δεν κοιμήθηκα ούτε λεπτό. Δεν έπαιρνα τον γιατρό τηλέφωνο για να μην τον ενοχλήσω επειδή ήταν βράδυ, επειδή ήταν Χριστούγεννα, επειδή ήταν εκτός πόλης και δεν μπορούσε να κάνει και πολλά από εκεί, επειδή δεν ήθελα να ακούσω…. Έως ότου ήρθε το ξημέρωμα. Στάθηκα τυχερή στην ατυχία μου και ο γιατρός είχε επιστρέψει για έναν τοκετό. Μου είπε έλα αμέσως στην κλινική και τότε συνειδητοποίησα αυτό που ήδη ήξερα. Με συνοπτικές διαδικασίες βρέθηκα στο χειρουργείο για την περιβόητη απόξεση. Μια βαθιά αναπνοή, δύο… και τα φώτα του χειρουργείου έσβησαν για μένα όπως εσύ από μέσα μου. Το επόμενο που θυμάμαι είναι τη νοσοκόμα να μου λέει να μην σηκωθώ γιατί θα ζαλιστώ.Μου είπαν πως ο γιατρός με καθάρισε αλλά εγώ γιατί ένοιωθα τόσο βρώμικη;;;
Θα μου πει κανείς τι κάνεις έτσι; Πότε πρόλαβες να το αγαπήσεις;
Μια στιγμή μου είναι αρκετή. Γιατί εσύ θες παραπάνω; Είχα μέσα μου μια ψυχούλα, μια ζωούλα, μια ελπίδα, μια καρδιά που χτυπούσε αντάμα με την δική μου…
Τι μετανιώνω; Που δεν πρόλαβα να σε αποχαιρετήσω….
Τι με πονά; Που κατέληξες στον κάδο.

Θέλω να έχεις το αντίο που σου αξίζει αγγελούδι μου γιατί έτσι θέλουμε να σε σκεφτόμαστε εμείς… σαν άγγελο. Ελπίζω να είσαι καλά και να ξέρεις πως θα μας λείψεις πολύ. Ακόμα φοράω το βραχιολάκι που μου χάρισε ο μπαμπάς για τον ερχομό σου. Δεν είμαι έτοιμη να το βγάλω. Να ξέρεις σ’ αγαπάμε μωρό μου!!!
po po exo vali ta klamata tora einai san na vlepo emena me tn adra mou prin liges meres,dn xero an tha figi pote o ponos apo mesa mas apla efkome se oles mas na apoktisoume sintoma ena gero moraki pou to theloume toso....Sad

109Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Ιαν 19, 2012 6:00 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ καλή μου..........κουράγιο και γρήγορα με ένα γερό νινάκι στην αγκαλιά σας....

Να σου πώ κατι που ίσως σε παρηγορήσει....και λέω "ισως" γιατί σίγουρα είναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ Crying or Very sad

Σκέψου οτι "Η ΦΥΣΗ ΠΡΟΝΟΕΙ" και ίσως το νινάκι σου να είχε κάποιο πρόβλημα αμα γεννιόνταν, οπότε καλύτερα που έγινε νωρίς αγγελούδι...

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΑΚΟΥΓΟΜΑΙ ΣΚΛΗΡΗ, αλλα είμαι στην 16η βδομάδα και βρήκαν μια χρωμοσωμική ανωμαλία στο μωρό μου..

ΤΩΡΑ?
ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΖΟΡΙ..... Crying or Very sad

110Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Ιαν 19, 2012 6:20 am

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωαννα μου κουραγιο κοριτσι μου.σσε καταλαβαινω γιατι και γω χασα μωρακι πριν κανω την κουκλιτσα μου που πλεον κοντευει 3 χρονων και αναμενουμε το δευτερο μας μωρακι τον αυγουστο πρωτα ο Θεος.και γω οταν το χασα πονεσα εκλαψα προσπαθουσα να βρω παρηγορια στον αντρα μου αλλα ημουν και πολυ επιθετικη με ολους οσους προσπαθουσαν να με παρηγορησουν γιατι εγω ενιωθα οτι εγω εφταιγα και εριχνα ολο το φταιξιμο σε μενα για τον χαμο του.Ο χρονος ειναι ο καλυτερος.ολες σε νιωθουμε αλλα πουλακι μου σκεψου πως υπαρχουν πολυ χειροτερα.ευχομαι συντομα ο Θεουλης παρεα με το αγγελακι σας[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] να σας στειλει ενα σπορακι και να παν ολα καλα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

111Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Ιαν 19, 2012 7:09 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinaida λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου! Διαβάζοντας το θέμα θα δεις πολλά λόγια υποστήριξης απο τα κορίτσια που πολύ τα ευχαριστώ!θα δεις και πολυ χειροτερες ιστοριες απο τις δικες μας! Πλησιαζω το μηνα και παλι ειμαι αλλα λεω θα περασει, ετσι να λες κι εσυ! Με το καλο ενα μωρακι!!!

joannakubaευχαριστώ πολυ για τα λογια σου. Το ξέρω αυτο που περνας εσυ ειναι χειροτερο γιατι εγω δεν ειχα να επιλεξω με προλαβε...η φυση! Ελπίζω να πανε ολα καλα με το μωρο σας. Προσευχομαι γι'αυτό!

stardust ευχαριστώ πολύ! Μακαρι να πάνε ολα καλα και για μας! Να σου ζήσει η νερεαϊδουλα σου και με το καλο να έρθει το δευτερο σας!!!

112Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Ιαν 26, 2012 3:51 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
" Αγγελούδι μου πέρασε ένας μηνας απο τη στιγμή που είπαμε αντίο... Δε σε ξεχνώ ούτε λεπτο και μου λειπεις πολύ! Αν και ο μπαμπας σου δεν το λέει...το ξέρω πως δεν ειναι καλά γιατι το νοιωθω ότι ποναει, το βλέπω στα μάτια του. Απο τότε που εφυγες τιποτα δεν ειναι ίδιο μεσα σε αυτο το σπιτι και πάνω απ' όλα εγώ δεν ειμαι ίδια. Ελπίζω όπου κι αν εισαι να μπορεις να μας βλέπεις....Το μονο που με παρηγορεί ειναι η πίστη οτι εκει που εισαι θα ειναι καλυτερα απο ότι εδώ!!!"

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

113Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Ιαν 26, 2012 4:13 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ γλυκιά μου Ιωάννα....... Crying or Very sad

Ο χρόνος ίσως μαλακώσει την πληγούλα σου καλή μου.....

ΟΛΟΨΥΧΑ σου εύχομαι γρήγορα να μπορεσεις να το βάλεις στο "πισω" μερος του μυαλού σου και να πας μπροστά.....
Δεν λέω να το ξεχάσεις...γιατι ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ποτέ....απλά...να το προσπεράσεις...

Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ για ενα ΥΠΕΡΟΧΟ μελλον καλή μου I love you I love you I love you I love you I love you I love you

114Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Πεμ Ιαν 26, 2012 4:34 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba ευχαριστώ πολύ και αν δεν κάνω λάθος με το καλό να έρθει το 3ο σας μωράκι. Θέλει χρονο και εγω είμαι κολλημένη σε αυτη την κατασταση. Ισως αν ερθει μια νεα εγκυμοσυνη στη ζωή μας μπορέσω να σκεφτώ και κάτι άλλο περα απο το μικρό μας αγγελουδι που μας άφησε τοσο νωρίς!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

115Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Τρι Ιαν 31, 2012 8:56 am

ΡΙΑ08


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πόσος πόνος υπάρχει τελικά. Η απώλεια των μωρών μας είναι κάτι που δεν θα το ξεχάσουμε ποτέ η ζωή όμως προχωρά μπροστά και σίγουρα κάποια στιγμή όλες θα έχουμε στα χέρια μας κάποιο μωράκι

116Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Τρι Ιαν 31, 2012 9:07 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΡΙΑ08 ο πονος οντως ειναι μεγαλος, δεν περναει ποτε αλλα μαθαινεις μερα με τη μερα να ζεις με αυτον. Εχεις περασει τοσα και εμαθες με τον χειροτερο τροπο τι παει να πει απωλεια! Ευχομαι όταν στο επιτρεψει ο γιατρος σου να γινεις μανουλα, πραγματικα στο λεω!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

117Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Δευ Φεβ 13, 2012 5:18 am

mpoumpou16


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΓΑΠΗΤΗΤΗ ΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 2/1/20012 ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΘ ΗΤΑΝ ΔΥΔΙΜΜΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΣΑΚΟ ΑΠΕΒΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΚΙΝΙΣΙΑ 4 ΗΜΕΡΩΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΧΑΠΙΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΑΝΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΠΙΑΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΚΑΘΕ ΜΕ ΜΕΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ 2 ΖΩΟΥΛΕΣ ΗΜΟΥΝ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ

118Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Δευ Φεβ 13, 2012 5:23 am

mpoumpou16


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΣΟΥ ΕΧΟΜΕ ΣΙΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΟΔΥΝΙΡΩ

119Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Δευ Φεβ 13, 2012 5:32 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpoumpou16 λυπάμαι πολύ για την διπλή απώλεια σου! Ειναι πολυ νωρις και ξερω πως εισαι χαλια τωρα...αλλα ευχομαι συντομα να γινεις μανουλα!Να πάνε ολα καλα και να κρατας το μωρακι σου αγκαλια και ολα αυτα να μοιαζουν ενα κακο ονειρο....

120Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Δευ Φεβ 13, 2012 6:09 am

bessy32


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KORITSIA LYPAMAI PRAGMATIKA DEN YPARXOYN LOGIA GIA AYTES TIS STIGMES OMWS KANETE YPOMONH,PSILA TO KEFALI OMORFES MERES THA ERTHOYN K PALI.....

121Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Δευ Φεβ 13, 2012 6:13 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia einai poly skliro pragma na xaneis to mwraki soy.tha exete akoysei tin ekfrasi ti paixnidia paizei i zwi. pri ena xrono akrivws san ayrio 14-2-2011 mathenw oti eimai egkyos.apo tin xara moy geloysa eklega eixa mperdemena synesthimata. giati ton genri eixa nosileyti sto nosokomei me pielonefritida kai me edwsan antiviwseis kai ekana pielografia poy einai aktines stin koilia kai stin oyrodoxo kysti.eimoyn egkyos kai den to ixsera.afotoy to ematha otan vgika apo to nosokomeio peigame se posoys gynaikologoys na paroyme gnwmes alla kaneis den mas edeine elpides.opote anagkastikame na kanw epemvasi oyt etin lexsi den mporw na pw.kai i epemvasi gynaite 10-4-2011.eimoyn poly xalia gia kairo.eklega synexeia.tin epemvasi tin xseperasa alla den xsexasa pote moy to aggeloydi moy.mporei na min prolava na to zisw alla kathe mera apotote einai sto myalo moy.an ola peigenan kala twra th itan 4 minwn.kai otan emeina to kalokairi egkyos den to pisteya.alla kai pali erxotan kai erxete sto myalo moy to aggeloydi poy den gnwrisa. kai twra xserete pote gennaw? 10-4-2012.otan me eipe o gyaikologos tin imerominia pagwsa.den einai dynaton eipa

122Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Δευ Φεβ 13, 2012 6:28 am

bessy32


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ETSI AKRIVWS.......TI PAIXNIDIA PEZEI H ZWH SOY EYXOMAI NA PANE OLA KALA,SYNTOMA NA AGALIASEIS TO AGGELOYDAKI SOY AN KAI POTE DEN THA PAPSEIS NA TO SKEFTESAI

123Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Δευ Φεβ 13, 2012 6:35 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bessy32 moypote den to xsexasa kai den tha to xsexasw pote moy. mia ektrwsi tin xsepernas alla den xsexnas pote to aggeloydi poy anagkastikes na rixseis.den to exw xsexasei pote oyte mia stigmi

124Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Δευ Φεβ 13, 2012 6:45 am

bessy32


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
DYSKOLO POLY.....PANTA THA YPARXEI ESTW STO PISW MEROS TOY MYALOY...FILIA NA PANE OLA KALA

125Aντίο αγγελούδι μου.... - Σελίδα 5 Empty Απ: Aντίο αγγελούδι μου.... Δευ Φεβ 13, 2012 7:03 am

????????


Επισκέπτης
λυπαμαι πολυ κοπελα μου....εχεις δικιο να αισθανεσαι λυπη και πονο...η μοιρα μας επιφυλασσει πολλα που ο νους μας δεν παει καν...ομως να εισαι δυνατη και να κοιτας μπροστα....ευχομαι ο θεος να σε εχει καλα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις