Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
551 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 551 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

26Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Δεκ 30, 2011 1:25 pm

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βερακι κι εγω τα εχω παιξει.Ταιζω στις 12 και στις 4.30, πολληηηηηηη αυπνια!!!
Fofi μου κι εγω δεν ξερω αν το να τα ξαναβρουμε θα ειναι για καλο..Ποσο θα κρατησει με τοσα που εχουν γινει?

Θα πουμε πιο πολλα αυριο. Ο,τι μου λετε τα επεξεργαζομαι ολα στο μυαλο μου...
Καληνυχτα κοριτσακια!!!

27Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Δεκ 30, 2011 2:02 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καληνυχτα Πουπα.

28Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Δεκ 30, 2011 2:10 pm

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσια!! Καλε, δε σας προλαβαίνω!! Smile Μπηκα για λίγο,να σας διαβάσω και να γράψω κ εγώ στο 4!

Κ εμένα κοιμάται με πετσετάκι/σεντονάκι στο πρόσωπο κ κουκουλωμένη,από που αναπνέει δεν ξέρω! Very Happy Ευτυχώς το βράδυ δεν το πολυ χρειάζεται!

Πούπα, ελπίζω να βρείς την ηρεμία που αξίζεις εσυ και το πλασματάκι σου! Με ή χωρίς τον μπαμπά σας..

Καληνύχτα κοριτσάκια! Θα τα πούμε αύριο και για ευχές!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 417472



29Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Δεκ 30, 2011 10:53 pm

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα καλημερα καλημερα.τι κανετε?εμεις παλι απο της 5μιση ξυπνησαμε.λετε να το εκανε συστημα?θα τρελαθω.

Λοιπον κοριτσια επειδη δε ξερω αν μπορεσω να ξαναμπω πολλες ευχες για το 12 να ειναι ολες οι μανουλες και τα μωρακια καλα και οι μπαμπαδες να ειμαστε γεροι και δυνατοι για να ανταπεξελθουμε στις δυσκολιες που υπαρχουν και που θα υπαρξουν.ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ.

Θα μου επιτρεψετε να ευχηθω προσωπικα στη mamapupa επειδη αυτη το χρειαζεται περισσοτερο τωρα.να εισαι καλα κοριτσι μου γερη και δυνατη μακαρι να μην εχεις καμια δυσκολια ολα δεξια να σου πανε και να χαιρεσαι τη καθε στιγμη με το μωρακι σου γιατι αυτες οι στιγμες φευγουν και δε ξαναερχονται.ευχομαι να βρεις τη λυση στο προβλημα σου οσο πιο ανωδυνα γινεται.

Πολλες ευχες και παλι κοριτσια.

30Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Δεκ 30, 2011 11:00 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και welcome και εδώ! Εγώ χτες ήμουν στο τρέξιμο και όλο το απόγευμα μέχρι αργά το βράδυ στη μάνα μου! Έφτιαξα εκεί τη βασιλόπιτα γιατί εγώ έχω μικρό φουρνάκι και δεν θα κατάφερνα κάτι!

Ο μικρός από χτες ακούγεται μπουκωμένος. Δεν τρέχει καθολου η μύτη του, είναι άδεια μπροστά αλλά ρουθουνίζει. Όταν βάζω ορό τραβάω πολύ λίγο και αμέσως ακούγεται πάλι. Χτες ροχάλιζε κιόλας στον ύπνο! Πρέπει να τα τραβάει κάτω γιατίβγάζει λίγες γουλιές σαν φλέμμα. Ελπίζω να μην χειροτερέψει τέτοιες μέρες!

Εγώ ακόμα τον έχω στο δωμάτιό μου. Ελεγα μετά τις γιορτές να τον πάω στο δικό του (θα συγκατοικεί με την κουνιάδα δυστυχώς...) αλλά δεν ξέρω ακόμα. Τις τελευταίες μέρες νιαουρίζει συχνά και θέλει να του κρατάω λίγο το χεράκι για να κοιμηθεί. Τώρα απλά απλώνω το χέρι μου και όλα καλά. Μετά θα πρέπει να τρέχω(καλά δεν θα κάνω και μαραθώνιο με σπίτι 2 δωματίων!)! Βέβαια αν στηριχτεί αυτή η κούνια είναι επικίνδυνη (πολύ χαμηλά κάγκελα) και η επόμενη που θα μου δώσει η αδερφή μου δεν χωράει στο δωμάτιο. Επίσης αν κοιμηθεί αλλού και πάω να τον σηκώσω θα ξυπνήσει άρα δεν τον κοιμίζω στο κρεβάτι μου. Το έκανα αυτό όταν θήλαζα τον έβαζα έτρωγε και νάνι πάλι αλλά τέρμα αυτά τωρα...

Χτες πήγα στη συνάντηση με τον Παπαβέντζη. Μαρία γνώρισα και τη Maya! Πολύ γλυκός άνθρωπος! Μου είπε ότι μπορώ να κάνω επαναγαλακτισμό αλλά θέλει φάρμακα, θήλαστρο και πολλά άλλα. Λέω να μην παιδευτώ μιας και βρήκα μια σειρά πλέον. Εξάλλου το παιδί έφτασε 6 μηνών... Και δείχνει πλέον να προτιμάει το μπουκάλι γιατί να τον πιέζω;

Τα Χριστούγεννα δεν ήρθε κανείς να μου πει τα κάλαντα(Βασικά ήρθαν στις 8.30 αλλά με τη τσίμπλα στο μάτι μέχρι να πάρω μπρος έφυγαν). Σήμερα ήρθαν πάλι στις 8.30 (ωραίο ξυπνητήρι το κουδούνι Twisted Evil ) και πάλι δνε τους άνοιξα. Ο μπέμπης κοιμάται και αυτός θέλω να τα ακούσει. Θα γω καραούλι στο μπαλκόνι και όποιο πιτσιρίκι δω να περνάει θα το φωναξω!

Σήμερα θα κάνουμε εδώ τραπέζι και έχω πάρα πολλά να κάνω! Αν δεν καταφέρω να μπω πάλι καλά να περάσετε όλες!

Καλή χρονιά να έχουμε! Με υγεία, αγάπη, ευτυχία και πολλά κατορθώματα από τα πιο όμορφα νινάκια του φόρουμ!!! Wink

31Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Δεκ 30, 2011 11:55 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερουδια!η τελευταια μερα του χρονου!!!κιολας!!καλη χρονια μας ευχομαι εμεις πανω απο ολα να ειμαστε δυνατες μς για να εχουμε τα μωρακια μας καλα,οι αντρες μας κ στα μωρακια μας ολα τα καλα του κοσμου με την ΥΓΕΙΑ πρωτο απο ολα!!!
κ γω εχω busy μερα σημερα να κανω τη βασιλοπιτα,συμαζεμα,να κατεβω κ καλλιθεα να μου παρει δωρο ο αντρας μου(χιχι)...
κ μεις ζουζου 5,45 ξυπνησαμε αλλαδεν εχω παραπανω χθες με το ειμαστε ολη μερα στους δρομους κοιμηθηκε 6 αρα ενα 12ωρο υπνο μια χαρα!
πουπα σου ευχομαι ενα ηρεμο 2012 με υγεια κ καλα μυαλα(δεν πηγαινε σε σενα αυτο προφανως)
φιλια φιλια φιλια σε σας κ τα αγγελουδια σας!!!
αν προλαβω θα ξαναμπω αργοτερα!!

32Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 12:10 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια μου! εγω ευτυχως με τη μαμα διπλα που θα μαγειρεψει αυτη,μονο ενα συμμαζεμα και σκουπισμα-ξεσκονισμα εχω.Ετσι κι αλλιως φετος δεν θα κανουμε τιποτα για Πρωτοχρονια. Εγω και οι γονεις μου και το μπουμπουκι.
Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας, με στηριζουν ουσιαστικα αυτες τις μερες και ευχομαι να πιασουν!!!
Να χαιρεστε τα παιδακια σας και τις οικογενειες σας και να περασετε
τελεια!
Η μικρη παλι νιαουριζε αποψε, πολυ ανησυχος εχει γινει ο υπνος της, δεν ξερω πια τι ν κανω. Μενω ξαγρυπνη ολη νυχτα. Εχω παθει και ψυξη στην πλατη και για να αλλαξω πλευρο ή να κουνηθω κλαιω απο τον πονο. Σημερα μουδιαζει και το χερι μου. Δε με βλεπω καλα.
Παω να φτιαξω ενα κακαο να πιω και τα ξαναλεμε.

Α! Tsiph πολυ θα ηθελα να ημουν στη συναντηση! Ο Στελιος ο Παπαβεντσης ειναι κορυφαιος παιδιατρος...

33Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 12:31 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σασσαααααα μη λες τετοια σε ζηλευωωωωω με την καλη εννοια.εμας κοιμηθηκε γυρω στις 10 απότι μου ειπε η πεθερα μου.αχ αχ αχ.καλα ολες τραπεζια θα κανουμε σημερα καλε?μακαρι να μπορουσαμε να παρουμε και καμια ιδεα απο φαγητα αλλα τρεχουμε μαμωτο.εγω ξερω τι θα κανω αλλα λεω μήπως επαιρνα καο καμια ιδεα απο εσας.μολις τελειωσα το καθαρισμα του σπιτιου και τωρα παριμενω κοσμο.πανε τωρα 2 ωρες τσαμπα.και θα ετοιμαζα καμια σαλατα αυτες τις ωρες.αχ δε θελω να πουμε απο τωρα καλη χρονια.


34Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 1:27 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δήμητρα δεν μπορείς να βάλεις εμπλαστρο;
Καλημέρα κορίτσια....Εμένα θα μου φέρει μαμ ο Νικόλας απο την δουλειά,αύριο θα πάω με τον Κωνσταντίνο μου στην μάνα μου.
Άντε να δούμε τι θα μας φέρει το νέο Έτος....
Καλή χρόνια να έχουμε κορίτσια κ με ηρεμία....Δήμητρα μου εσένα ειδικά εύχομαι να έχεις μια ήρεμη χρόνια,σου αξίζουν τα καλύτερα κ το καλύτερο είναι η κόρη σου!!!!!

35Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 1:38 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Δήμητρα δεν μπορείς να βάλεις εμπλαστρο;
Καλημέρα κορίτσια....Εμένα θα μου φέρει μαμ ο Νικόλας απο την δουλειά,αύριο θα πάω με τον Κωνσταντίνο μου στην μάνα μου.
Άντε να δούμε τι θα μας φέρει το νέο Έτος....
Καλή χρόνια να έχουμε κορίτσια κ με ηρεμία....Δήμητρα μου εσένα ειδικά εύχομαι να έχεις μια ήρεμη χρόνια,σου αξίζουν τα καλύτερα κ το καλύτερο είναι η κόρη σου!!!!!

Τατι μου καλημερουδια!!!!! Ευχαριστω πολυ πολυ, κατι μου λεει οτι μπορει να πιασουν οι ευχες...Πού θα παει? Θα γυρισει ο τροχος!!!
εμπλαστρο δεν βαζω γιατι ποναει οοοοοολη η πλατη και το δεξι χερι, ολοσωμα εμπλαστρα βγαζουν????Χι!Χι! Εβαλα λιγη βολταρεν αλλα μπααα! Μια βδομαδα κοντευω μαυτην την ιστορια, ειναι το ευαισθητο σημειο μου το αυχενικο-πλατη.

Το νινι κοιμηθηκε, να δω ποτε θα φαμε φρουτοκρεμα τωρα..
Να πας στη μαμακα σου με το γιοκα σου, μονο εκει νιωθουμε καλα τελικα..
Α! η καλη μου η μαμα που θελει το εγγονακι της να εχει πατερα, πηρε χθες την ακατονομαστη να της πει να βοηθησουν να γυρισει ο δικος μου στην οικογενεια του κι αυτη με μισοπεθαμενο υφος αναρωτιοταν τι της εφταιξα και την πεταξα εξω απο το σπιτι! Αν ειναι δυνατον!!

36Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 2:20 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"Τι μου εφταιξε" ηθελα να γραψω!Αρχισα να μπερδευω τα λογια μου απτη συγχυση!

37Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 6:59 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νο 4????????????????τρελαθηκα!!!!!!κοριτσια τρεχω σαν το Βεγγο!!!!!μαγειρεματα βασιλοπιτες Π Α Ν Ι Κ Ο Σ!!!!!!!
Καλη χρονια!!!!!ευτυχια!!!!υγεια!!!!!και οτι καλυτερο σε σας τα ζουζουνια σας κ τους αντρες σας!!!!!να περασετε μια υπεροχη βραδια!!!!!σας αγαπω και ας μην σας ξερω απο κοντα!!!!!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 417472

38Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 7:58 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω σας αγαπω!!!!!!!!!!!!καλη χρονια κουκλιτσες μου!!!!! με υγεια! τα λεμε αυριο...φιλακια!!

39Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 8:06 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι απο μενα σε ολες τις μανουλες Καλη Πρωτοχρονια και με το δεξι!! Φιλια!!!!!!!

40Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 9:55 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα.
ολες νωρις νωρις "φυγατε". καλες ετοιμασιες. εγω τιποτα, μια πιτουλα θα κανω. ο αντρουλης μου δουλευει. θα ερθει ν'αλλαξουμε το χρονο και θα ξαναφυγει. μονη με τη μπουμπουκα. ακουσα βεβαια και το θεικο, ετσι για να φυγει καλα η χρονια. "τι δε θα ερθετε κατω ν'αλλαξουμε το χρονο?" "οχι. τι να κανω? να σηκωσω το μωρο απο το κρεβατι 12 η ωρα και να το κατεβασω κατω?" δεν ηταν καλη η απαντηση, κατεβασε τα μουτρα....
τελος παντων. εμας ισως ο Αγιος Βασιλης μας φερει δοντακι. δεν ξερω. κατι ασπριζει στο ουλο της. και απο χθες, αλλα πιο πολυ σημερα γκρινια και κλαμα. και απο φαι... τιποτα. για να δουμε.
πουπα περαστικα με την ψυξη. οσο για τη νεα χρονια να σου φερει οτι εσυ θελεις πραγματικα.
σας ευχομαι κι εγω καλη χρονια να εχετε ολες. να χαιρεστε τα ζουζουνια σας, να ειναι γερα κι αυτα και μεις μαζι. να ειστε αγαπημενοι και χαρουμενοι.
σας φιλω. θα τα πουμε ξανα.... του χρονου!!!!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 328109 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 328109 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 328109 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 417472 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 417472 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 417472 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 417472

41Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 9:58 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ εμείς είχαμε εξωτερικά τρεξίματα όλη μέρα και τώρα στο σπίτι λίγες δουλείες και μαγείρεμα! Πάνω που ετοιμαζόμουν να φτιάξω βασιλόπιτα είδα οτι δεν είχα το κατάλληλο ταψί!Θα μου φέρει ο αδερφός μου στις 9.30,ελπίζω να προλάβω το νέο έτος!!

Κοριτσάκια μου όμορφα, Φιλεναδομανούλες .. Καλή χρονιά να έχουμε! Ένα όμορφο έτος για τα μπεμπάκια μας,για εμάς και για όσους αγαπάμε!! Κ τέλος οι στεναχώριες!! Υγεία, αγάπη και πολύ πολύ ευτυχία!!

Του χρόνου πάλι! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 215994

42Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 10:02 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νατακως εγω δεν εφυγα! Πηγαινοερχομαι στους δικους μου διπλα, αφησα την μπεμπα και θα παω κι εγω για φαγητο σε λιγο. Μελαγχολικη Πρωτοχρονια φετος, ευτυχως που εχω την μπουμπου η οποια βγαζει κι αυτη πολλααααα σαλια, δοντακια ισως?Ποτε γεννησες τη μικρη σου?3 Ιουλιου? Εγω 1η.
Το ονομα σου αληθεια ποιο ειναι? εμενα με λενε Δημητρα.

43Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 10:06 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τσα!!!!!κι εγω δεν εχω φυγει!!!!μπαινω που και που να δω τι γραφετε!!! Very Happy
εγω γεννησα στις 9 Ιουλιου!!!!!μαλλον κι εμεις δοντακι γιατι κι εγω ειδα κατι να ασπριζει!!!!!! Smile

44Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 10:09 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ να ειχα κι εγω κοντα τη μαμα μου.....
ναι δημητρα, 3 ιουλιου γεννηθικε. Νατασα με λενε. το νατακως ειναι νατασα + κωστας (ο αντρας μου).
κι εγω λεω σιγα σιγα να πω προς την κουζινα, με φωναζει χαχαχαχα. να πλενω τα πιατα και να πιασω να κανω την πιτα.
γεια σου κι εσενα σοφακι.
αντε να δουμε τα λουλουδια μας, θα βγαλουν ολα μαζι δοντια. δε σας ειπα... εμας ειναι το επανω. αν αυτο που βλεπω ειναι δοντι. κι εκει αναποδο το μικρο μου.

45Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 10:13 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ παω διπλα κοριτσια να δω τι κανει η μικρη, να της φτιαξω γαλατακι. Και να φαω και λιγο γεμιστο κοτοπουλο!! Καλη επιτυχια Νατασουλα στην πιτα! Θα τα πουμε μετα.

46Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 10:18 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το κλεινω κι εγω και σηκωνομαι γιατι δε θα κανω τιποτα μου φαινεται.
φιλια κοριτσακια.

47Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 10:32 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατάσα εγώ νομιζα πως εμενες στην Κω, χα,χαχααχα!

Να πέρασετε καλά κορίτσια!!!!!

Εμείς είμαστε Αθήνα στην κουνιαδα μου, τη θεία Νένα όπως τη λέει ο Γιάννης!


Φιλια!!!
Τα λέμε του χρόνου!!!!!!!!

48Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 10:54 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουκλιτσες μου να μαι και εγώ... ¨ολη μέρα στο τρέξιμο...Καθαριότητα και μαγείρεμα... Σπίτι σήμερα με τους γονείς μου και τους κουμπάρους μας και το γλυκό μας κοριτσάκι... Χρόνια Πολλά σε όλες μας Να είναι το 2012 όπως το έχουμε ονειρευτεί όλες μας να μας δώσει υγεία πολλές ανεπανάληπτες και ευτυχισμένες στιγμές με τα ζουζουνάκια μας!Να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας και ότι καλύτερο!Δήμητρα ελπίζω ότι αποφασίσετε με τον άντρα σου να είναι για καλό και να είναι μόνο η φετινή πρωτοχρονιά μελαγχολική!Κοιτα το ζουζουνάκι σου και χαμογέλα το αξίζει!Είναι το φάρμακό μας για όλα!Τα λέμε του χρόνου κορίτσια...Φιλάκια πολλά!

49Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 12:30 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια!!!
Ηρθα κ εγω να ευχηθω μιας κ ολη μερα δεν προλαβα να μπω καθολου. Καλη χρονια με υγεια κ οικογενειακη ευτυχια!!!
Να χαιρομαστε να μωρακια μας κ να ειμαστε γεροι κ δυνατοι...
Πολλα φιλια...

Χαχα εγω γεννησα 2 Ιουλιου..

50Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Δεκ 31, 2011 11:07 pm

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
santa santa santa santa


ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!



ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ, ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ!!!!!!!

ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ flower
ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ 6!!!!!! ΜΗΝΩΝ!!!!!

Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 654316 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 654316 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 654316
Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 654316 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 654316 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 654316 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 2 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις