Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
412 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 412 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

501Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 9:33 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με θεωρει υπερβολικη κ τον εχω μουρλανει λεει.Στον πρωτο μηνα το παιδι εκανε εμετους κ φεραμε μια αλλη παιδιατρο του ικα να τον δει ο δικος μας ηταν διακοπες κ μου ειπε ο αντρας μου να κρατησουμε αυτην αλλα οταν την πηρα στο τηλ ηταν πολυ βιαστικη κ δεν μου αρεσε.Οποτε κρατησαμε τον δικο μας αλλα σημερα μου εσπασε τα νευρα γιατι του εκανα ερωτησεις κ αυτος βιαζοταν να φυγει αφου την τελευταια την εκανα στο ασανσερ.Ημαρτον για αυτο αναψαν τα λαμπακια μου σημερα.

502Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 9:36 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κ να φανταστεις οτι αυτα που ηθελα να τον ρωτησω δεν τα ρωτησα.Τον ρωτησα κατι που προεκυψε εκεινη την στιγμη.
Τωρα ο αντρας μου κοιμηθηκε εχει κ ημικρανια ισως για αυτο να τσακωθηκαμε,δεν ξερω αλλα οταν ξυπνησει θα δει κ αυτος.

503Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 10:03 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν θες σου συστηνω ανεπιφυλακτα τη δικη μου.ειναι πολυ καλη δεν βιαζεται παιρνει 30 στο ιατρειο κ 60 επισκεψη κατ'οικον ειναι η νεογνολογος στη λητω κ εχει ιατρειο στη ν.σμυρνη.εχει παιδακια κ αυτη κ ειναι καλος ανθρωπος...θα σε παρει να σε ρωτησει πως πατε...κ γενικα δεν εχω παραπονο

504Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 10:09 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sassaX έγραψε:αν θες σου συστηνω ανεπιφυλακτα τη δικη μου.ειναι πολυ καλη δεν βιαζεται παιρνει 30 στο ιατρειο κ 60 επισκεψη κατ'οικον ειναι η νεογνολογος στη λητω κ εχει ιατρειο στη ν.σμυρνη.εχει παιδακια κ αυτη κ ειναι καλος ανθρωπος...θα σε παρει να σε ρωτησει πως πατε...κ γενικα δεν εχω παραπονο

Σασσα μου στειλε μου τα στοιχεια της σε παρακαλω.

505Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 10:12 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωφακι εχεις οοοολα τα δικια του κοσμου να θες να τον αλλαξεις. μερικες φορες οι αντρες εχουν περιεργα κολληματα! Κι ο δικος μου τα ιδια με την παιδιατρο! Αν δε συμφωνω μαζι της πρεπει να τσακωθω και μαζι του ενω εγω του λεω να παρουμε απλα και 2η γνωμη! Θεωρει πως εχει το αλαθητο επειδη ειναι γιατρος και πλακωνομαστε! Ισως βεβαια σε εσς να ηταν κακη η στιγμη επειδη ειχε ημικρανια.

506Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 10:35 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σασα μου τα ελαβα.Εσεις πατε στο ιατρειο ή ερχεται στο σπιτι; Μενετε κοντα; Εγω ειμαι Ζωγραφου θα ερχεται στην περιοχη μας πιστευεις;

507Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 10:35 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:Φωφακι εχεις οοοολα τα δικια του κοσμου να θες να τον αλλαξεις. μερικες φορες οι αντρες εχουν περιεργα κολληματα! Κι ο δικος μου τα ιδια με την παιδιατρο! Αν δε συμφωνω μαζι της πρεπει να τσακωθω και μαζι του ενω εγω του λεω να παρουμε απλα και 2η γνωμη! Θεωρει πως εχει το αλαθητο επειδη ειναι γιατρος και πλακωνομαστε! Ισως βεβαια σε εσς να ηταν κακη η στιγμη επειδη ειχε ημικρανια.

Τι να πω Μαρια μου μετα λενε οτι φταιει ο φονιας.

508Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 11:24 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fofi μου δεν θα σου πω πως έχεις άδικο!Εγώ πήγα στη παιδίατρο της αδερφης μου γιατί δεν ήξερα κάποιον άλλον και είμαι ευχαριστημένη (η πεθερά μου δεν είναι!). Κάποια στιγμή μου έκανε νύξη ο Λευτέρης μήπως την αλλάξουμε(βοήθησε και η μαμά του) και του είπα πολύ απλά αν ξέρεις κάποιον άλλον πάμε. Δεν ήξερε, δεν το συνέχισε! Αλλά ο παιδίατρος πρέπει όπως και ο γυναικολόγος να μποφρείς να τον βρίσκεις!

Εμείς λιώσαμε στον ύπνο! Από τις 5 (ο μπέμπης γύρω στις 5.30) μέχρι τις 8.30! Αν σας πω ότι νυστάζω κι άλλο θα με βρίσετε;;;; Να δω ποτε θα ξανακοιμηθεί! Έχασε και το γεύμα με το ρυζάλευρο αλλά δεν νομίζω να πειράζει ιδιαίτερα!

Εμένα η παιδίατρος μου είπε μέχρι το χρόνο βρασμένο το νερό. Εγώ από ημερών το έβραζα σε βραστήρα. Δεν ξέρω αν έκανα κάτι λάθος πάντως δεν έπαθε κάτι!

Θέλω και εγώ να έρθω στο γήπεδο-καφετέρια-παιδότοπο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 215994

509Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 11:27 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επίσης Φώφη μπορει να φταίει και το ότι είχε πονοκέφαλο, εσύ ξεκίνησες για τον παιδίατρο και αυτός μπορεί να μην είχε όρεξη. Σκοτώνομαι δσυχνά με το Λευτ΄ρη γιατί πάω να κάν κουβέντα σοβαρή όταν δεν είναι σε θέση να ακούσει!

510Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 11:30 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fofi έγραψε:Σασα μου τα ελαβα.Εσεις πατε στο ιατρειο ή ερχεται στο σπιτι; Μενετε κοντα; Εγω ειμαι Ζωγραφου θα ερχεται στην περιοχη μας πιστευεις;

την πρωτη φορα ηρθε σπιτι κ τη δευτερη μετα για τα εμβολια παμε εκει ,παντου παει...μενω παλ.φαληρο ειναι 10' με το αμαξι..εχετε μεσον να πατε?αν ναι γτ οχι?οπως κ ναχει αυτο που κανω εγω γραφω τις αποριες μου σε χαρτακι κ παω κ τα ρωτω ολα

511Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 12:26 pm

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειααααα!!!

Μαρακι πολυ συγκινητικη στιγμη με το παιδακι σου ε!?φανταζομε γραφτηκε σε ημερολογιο,λευκωμα,το μαθανε ολοι οι συγκενεις να χαρουν οι καλοι να σκασουν οι κακοι!πολυ ωραιο το νεο σου!Μεγαλωσε το αντρακι σου!

Για την εγκυμωσυνη που λεγατε,θα προσπαθησω να μην πω πολλα,με βλεπω συντομα παλι εγκυο γτ ηταν ΤΕΛΕΙΑ περιοδο και θελω να την ξαναζησω(δεν ειναι ο μονος λογος ενωειτε αλλα + αυτο) Τις προαλες καπως κουνιθηκε το εντερο κοριτσια και συγκινηθηκα lol θυμηθηκα τοτε που εφερνε βολτες μεσα μου το σκατο!

Καποια ειπε οτι η μπεμπα ειχε κανει κομματια την χαρτομετσετα,η pupa νομιζω,μην την αφηνεις θα την βαλει στο στωμα και θα πνιγει!στο τσακ τον προλαβα τον δικο μου!!

Fofi περιμενε να ξοιπνησει ο αντρας σου,μιληστε ξανα για το θεμα με τον γιατρο,αν οντως ηταν απο ιμικρανια,παμε πασο,αν επιμενει οτι τον ζαλιζεις και οτι εισαι υπερβολικη....συμβουλη δεν δινω,αλλα εγω θα εκανα μεγαλο σαματα!

Το ζαζο μου κατι εχει παθει ,νομιζω το εχω ξαναπει,λοιπον εχει απο την Παρασκευη ρε κοριτσια πινει μονο 80γρ, δεν μπορει αλο,με κλαματα ειναι μετα αν προσπαθησω και για λιγο ακομα, ΚΑΙ κοιματεεεεε!πολυ ομως!μερα νυχτα! τπτ αλλα συμπτωματα δεν εχει,13 θα παμε γιατρο οποτε θα του το πω,Κανα αλμα λες Μαρακι?

Να πω και ενα ασχετο,θα ξεκινησω αερομπικ!!τρομερο??δεν εχω ξανακανει ποτε και με εχει πιασει:αγωνια,ντροπη(που θα κανω οτι να ναι) και φοβος μη φηγω με κανα στραμπουληγμα, θα δουμε πως θα παει,παντος ειμαι ενθουσιασμενη.

Παω να δω ταινια με τον αντρα, Fofi θα μπω μετα να δω αν εχεις νεα με τον συζηγο

512Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 12:28 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsiph έγραψε:Επίσης Φώφη μπορει να φταίει και το ότι είχε πονοκέφαλο, εσύ ξεκίνησες για τον παιδίατρο και αυτός μπορεί να μην είχε όρεξη. Σκοτώνομαι δσυχνά με το Λευτ΄ρη γιατί πάω να κάν κουβέντα σοβαρή όταν δεν είναι σε θέση να ακούσει!

Μαλλον αυτο εφταιγε γιατι οταν ξυπνησε κατσαμε κ το συζητησαμε κ θα αναζητησουμε παιδιατρο.

513Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 12:32 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sassaX έγραψε:
fofi έγραψε:Σασα μου τα ελαβα.Εσεις πατε στο ιατρειο ή ερχεται στο σπιτι; Μενετε κοντα; Εγω ειμαι Ζωγραφου θα ερχεται στην περιοχη μας πιστευεις;

την πρωτη φορα ηρθε σπιτι κ τη δευτερη μετα για τα εμβολια παμε εκει ,παντου παει...μενω παλ.φαληρο ειναι 10' με το αμαξι..εχετε μεσον να πατε?αν ναι γτ οχι?οπως κ ναχει αυτο που κανω εγω γραφω τις αποριες μου σε χαρτακι κ παω κ τα ρωτω ολα


Σασα μου εχουμε αυτοκινητο. Και εγω ετσι κανω τα γραφω σε χαρτι αλλα σημερα τα ειχα παρει κ τον ειχα κ ορθιο στην πορτα ετοιμο να φυγει κ δεν ειπα τιποτα.

514Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 12:34 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλη ταινια βρερακι!!εμεις παλι απο της 8 προσπαθω να την κοιμησω αλλα τπτ!!πρωτη φορα!!

515Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 12:36 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Veraki έγραψε:Γειααααα!!!

Μαρακι πολυ συγκινητικη στιγμη με το παιδακι σου ε!?φανταζομε γραφτηκε σε ημερολογιο,λευκωμα,το μαθανε ολοι οι συγκενεις να χαρουν οι καλοι να σκασουν οι κακοι!πολυ ωραιο το νεο σου!Μεγαλωσε το αντρακι σου!

Για την εγκυμωσυνη που λεγατε,θα προσπαθησω να μην πω πολλα,με βλεπω συντομα παλι εγκυο γτ ηταν ΤΕΛΕΙΑ περιοδο και θελω να την ξαναζησω(δεν ειναι ο μονος λογος ενωειτε αλλα + αυτο) Τις προαλες καπως κουνιθηκε το εντερο κοριτσια και συγκινηθηκα lol θυμηθηκα τοτε που εφερνε βολτες μεσα μου το σκατο!

Καποια ειπε οτι η μπεμπα ειχε κανει κομματια την χαρτομετσετα,η pupa νομιζω,μην την αφηνεις θα την βαλει στο στωμα και θα πνιγει!στο τσακ τον προλαβα τον δικο μου!!

Fofi περιμενε να ξοιπνησει ο αντρας σου,μιληστε ξανα για το θεμα με τον γιατρο,αν οντως ηταν απο ιμικρανια,παμε πασο,αν επιμενει οτι τον ζαλιζεις και οτι εισαι υπερβολικη....συμβουλη δεν δινω,αλλα εγω θα εκανα μεγαλο σαματα!

Το ζαζο μου κατι εχει παθει ,νομιζω το εχω ξαναπει,λοιπον εχει απο την Παρασκευη ρε κοριτσια πινει μονο 80γρ, δεν μπορει αλο,με κλαματα ειναι μετα αν προσπαθησω και για λιγο ακομα, ΚΑΙ κοιματεεεεε!πολυ ομως!μερα νυχτα! τπτ αλλα συμπτωματα δεν εχει,13 θα παμε γιατρο οποτε θα του το πω,Κανα αλμα λες Μαρακι?

Να πω και ενα ασχετο,θα ξεκινησω αερομπικ!!τρομερο??δεν εχω ξανακανει ποτε και με εχει πιασει:αγωνια,ντροπη(που θα κανω οτι να ναι) και φοβος μη φηγω με κανα στραμπουληγμα, θα δουμε πως θα παει,παντος ειμαι ενθουσιασμενη.

Παω να δω ταινια με τον αντρα, Fofi θα μπω μετα να δω αν εχεις νεα με τον συζηγο


Βερακι μονο 80μλ το ειπες στον παιδιατρο; πως θα παρει τα πανω του; τρωτε κρεμες;
Τελεια αερομπικ ε; κ εγω θελω,αλλα θελω παρεα ρε γμτ κ δεν εχω..
Οσο για την εγκυμοσυνη κ εγω θελω να την ξανα ζησω ηταν απο τις ομορφοτερες περιοδους της ζωης μου.

516Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 12:43 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω επειδη τις πρωτες φορες που συναντουσαμε την παιδιατρο ειχα χαρτακι με 102 αποριες κ μετα την επαιρνα τηλ πρωι μεσημερι βραδυ,αργιες κυριακες ,τον πρωτο μηνα που γεννησα...τωρα πια που παω με 2-3 αποριες μου λεει μονο αυτες ?αποκλειεται σασα δεν σε πιστευω!!αλλα με την καλη εννοια αφου νομιζει πως δεν την ρωτω επειδη της τα'χα πρηξει στις αρχες κ δεν ναφηνει να φυγω αν δεν την ρωτησω ολα..
συζητηστε το με τον αντρα σου κ οτι θες να με ρωτησεις εδω ειμαι κ αν θελετε μπορει να κανετε μια επισκεψη για να κρινετε...

517Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 12:48 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sassaX έγραψε:εγω επειδη τις πρωτες φορες που συναντουσαμε την παιδιατρο ειχα χαρτακι με 102 αποριες κ μετα την επαιρνα τηλ πρωι μεσημερι βραδυ,αργιες κυριακες ,τον πρωτο μηνα που γεννησα...τωρα πια που παω με 2-3 αποριες μου λεει μονο αυτες ?αποκλειεται σασα δεν σε πιστευω!!αλλα με την καλη εννοια αφου νομιζει πως δεν την ρωτω επειδη της τα'χα πρηξει στις αρχες κ δεν ναφηνει να φυγω αν δεν την ρωτησω ολα..
συζητηστε το με τον αντρα σου κ οτι θες να με ρωτησεις εδω ειμαι κ αν θελετε μπορει να κανετε μια επισκεψη για να κρινετε...

Σκεφτομαστε να την επισκεφθουμε.
Εγω θελω το πιο απλο πραγμα να βρισκω τον γιατρο οταν τον χρειαζομαι κ αν ειναι και ΣΚ.Δεν λεω ανθρωποι ειμαστε μπορει να εξεταζει ή οτιδηποτε αλλο κ να μην μπορει να το σηκωσει ας με παρει πισω οταν μπορεσει.Επισης θελω να μην φορτωνει με φαρμακα το παιδι κ να ειναι σχολαστικη στην εξεταση.Πολλα ζηταω; Επρεπε να το ειχα πει του Αι Βασιλη!

518Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 12:53 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πηγαινε κ θα με θυμηθειτε!!ειναι κατα των φαρμακων!μονο depon σε πυρετο μας λεει αν σηκωσει δεκατα μετα το εμβολιο...αλλα δεν εχω ζησει αρρωστεια-πυρετο με τη μικρη να ξερω ακριβως...σχεδον παντα το σηκωνει κ αν δεν μπορει να σου μιλησει σου λεει παρε με σε 10'

519Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 1:04 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sassaX έγραψε:πηγαινε κ θα με θυμηθειτε!!ειναι κατα των φαρμακων!μονο depon σε πυρετο μας λεει αν σηκωσει δεκατα μετα το εμβολιο...αλλα δεν εχω ζησει αρρωστεια-πυρετο με τη μικρη να ξερω ακριβως...σχεδον παντα το σηκωνει κ αν δεν μπορει να σου μιλησει σου λεει παρε με σε 10'

Σασα μου θα παω.Θα την παρω τηλ αυριο κ θα σου πω νεοτερα.Σε ευχαριστω πολυ.

520Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 1:27 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σασα κατι τελευταιομ εχει πολλη αναμονη;

521Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 1:29 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οσες φορες εχω παει η θαμαι πρωτη η δευτερη η τριτη το πολυ!
ναι θελω να μου πεις κ γω θα την παρω αυριο να την ρωτησω κατι κ να κλεισω για το εμβολιο

522Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 1:39 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οκ Σασα σε ευχαριστω.

523Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 1:55 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fofi έγραψε:οκ Σασα σε ευχαριστω.

kalo brady!!!xxx

524Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 1:59 pm

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια! Παμε γηπεδο?! Αχ! Πανικος θα γινει! Εχω κ την εικονα του Γιαννακη ν'αλωνιζει!

Pupa μου περαστικα σας! Οντως εχε το νου σου στη πετσετα.

Ιρενε μεγεια κ το δοντακι! Κ σε ολα τα μωρα δηλαδη! Ζηλευωω! Αφου την κοιταω καθε μερα να δω μηπως υπαρχει τιποτα!

Μαρια μεταξυ μας κ εγω νιωθω ικανοποιημενη απο το ποσο εχω θηλασει. Σ'ευχαριστω κ για τα καλα σου λογια! Πριν γεννησω ειχα αγωνια αν θα καταφερω να θηλασω,με ειχε ταρακουνησει κ η δικη σου ιστορια. Με τη βοηθεια του Θεου κ τις δικες σας εμπειριες πηγαν ολα καλα!

Πριν μια ωρα ακριβως το μπεμπουκι μου κοιμηθηκε μετα απο160γρ κ στηθος. Τωρα ξαναξυπνησε με γοερο κλαμα οπως παντα κ την εβαλα παλι στο στηθος (γραφω απο κιν). Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω με τον υπνο της! Ελπιζω σε μια εβδομαδα που εχουμε παιδιατρο να μου δωσει καποια λυση!

525Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 09, 2012 2:07 pm

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οσο για την εγκυμοσυνη κ εμενα κυλησε πολυ ομορφα κ τη θυμαμαι με νοσταλγια! Το ιδιο κ η γεννα! Ολα ειχαν παει καλυτερα απ'οτι περιμενα!Ανυπομονω για την επομενη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις