Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
384 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 384 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

751Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:53 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ερώτηση για το πολυμηχάνημα που λέτε.. Έχω ένα μεγάλο σαν μούλτι,έχει δυο λεπίδες (μια ατσάλινη και μια πλαστική) αλλά στο κουμπί που ριθμίζεις την ένταση έχει και κουμπι που βάζει και δόνηση,λέτε να μου τα αλέθει καλά? Έχω καιρό ακόμα αλλά μιας και το έφερε η κουβέντα..

Μέσα για την δίαιτα εγώ! Έχω σκοπό να πάω σε διαιτολόγο,το έχω στο πρόγραμμα.. Περνάει ο καιρός και το 13 θέλω να κάνω γαμοβάφτιση ..πρέπει 1ον να μπω σε νυφικό 2ον να είμαι οκ με τον εαυτό μου γιατί οι άτιμες οι φωτό μένουν.. 3ον δεν πάει άλλο! έρχεται και καλοκαίρι..
πότε λέτε για βάφτιση εσείς?!
Αλήθεια Ξανθή τι έγινε με το νυφικό?!

752Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:55 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωωωω!!!ποσο χαιρομαι που σας ''βλεπω''!!
Ντορακι εγω να δεις ποσο χαιρομαι που σας βρηκα...για να 'μαι δουλεια τωρα κ να μπαινω σημαινει πως σας γουσταρω ΠΟΛΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!
ΤΟ προγραμμα γυμναστικης που θια αρχισω ειναι αυτο
https://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8
ειδα τα αποτελεσματα απο μια αλλη μανουλα που ειχε κολλησει κ αυτη κ δεν μπορουσε να χασει τα κιλα της εγκυμοσυνης κ πειστικα!!απλα εχω ραντεβου με καρδιολογο την αλλη βδομαδα γτ θελει ''καλη ''καρδια μην μεινω στο τοπο...κ μου ειχαν πει στο μαιευτηριο να κοιταξω ενα φυσημα που εχω...

753Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:58 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ντορα εγω νομιζω οτι δε θα τα αλεθει επειδη ειναι μια πλαστικη, αν θελεις δοκιμασε κατι πριν ξεκινησετε να τρωτε για να ξερεις να παρεις καινουργιο.
σασσα μου βαζεις δυσκολα!!!!!!!!!!!!!!!!!

754Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:00 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για βαφτιση λεμε μετα το πασχα...ξεχναω τι θελω να γραψω!!

755Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:00 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:ντορα εγω νομιζω οτι δε θα τα αλεθει επειδη ειναι μια πλαστικη, αν θελεις δοκιμασε κατι πριν ξεκινησετε να τρωτε για να ξερεις να παρεις καινουργιο.
σασσα μου βαζεις δυσκολα!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχα γι'αυτο ας ξεκινησω κ σας ενημερωσω τι παιζει....

756Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:03 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραίος ο shaun t! σε 60days και less than an hour a day ... Η αλήθεια είναι οτι ίδρωσα τώρα που το έβλεπα!! Μπρατσάκια σφίγγει?!
Πόσο πάει το μαλλί!? Να φωτογραφηθείς και εσύ πριν και μετά να σε δούμε!

757Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:07 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dora. έγραψε: Ωραίος ο shaun t! σε 60days και less than an hour a day ... Η αλήθεια είναι οτι ίδρωσα τώρα που το έβλεπα!! Μπρατσάκια σφίγγει?!
Πόσο πάει το μαλλί!? Να φωτογραφηθείς και εσύ πριν και μετά να σε δούμε!

θα βγαλω φωτο ,αληθεια!
βασικα ψαχναμε ολο το βραδυ να το κατεβασουμε τσαμπα...αλλα πουθενα κ το πιο φθηνο το εχει το αμαζον 7-8 dvd 120ευρω αν δω αποτελεσματα θα σας το γραψω κ σας σε dvd

758Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:09 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το συγκεκριμένο νυφικό "ακυρώθηκε" από την πεθερά γιατί "ωραίο είναι αλλά δεν θα μαζεύειωραίακαιθα γελάνε όλοι μαζί μας".... Για να καταλάβετε θέλω αν το νυφικό έχει ουρά να την μαζεύω μετά για να είμαι ελεύθερη στις κινήσεις στη βάφτιση. Της έστειλα φώτο από όσα μου άρεσαν και τα είδε με τη θεία πουείναι μοδιστρα και μαζί θα το μεταποιήσουν και σήμερα περιμ΄'ενω να μου πει από ποια μπορώ να διαλέξω...


Βρίστε λίγο και μένα μπας και χάσω κανένα κιλό... Προλαβαίνω μέχρι 6 Μαϊου;;;;;

759Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:12 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ρε συ προλαβαίνεις! 6 Μαΐου ε?! σε κλειστό χώρο?! Κ εγώ για Μάιο σκέφτομαι αλλά τέλη..

760Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:13 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiph έγραψε:Το συγκεκριμένο νυφικό "ακυρώθηκε" από την πεθερά γιατί "ωραίο είναι αλλά δεν θα μαζεύειωραίακαιθα γελάνε όλοι μαζί μας".... Για να καταλάβετε θέλω αν το νυφικό έχει ουρά να την μαζεύω μετά για να είμαι ελεύθερη στις κινήσεις στη βάφτιση. Της έστειλα φώτο από όσα μου άρεσαν και τα είδε με τη θεία πουείναι μοδιστρα και μαζί θα το μεταποιήσουν και σήμερα περιμ΄'ενω να μου πει από ποια μπορώ να διαλέξω...


Βρίστε λίγο και μένα μπας και χάσω κανένα κιλό... Προλαβαίνω μέχρι 6 Μαϊου;;;;;

6 μαιου ε;;κ εμεις μαλλον για τοτε λεμε!προλαβαινεις καλε!

761Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:15 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σάσσα σε καλύτερη τιμή ε?! χαχχααχχα!! Razz Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 328109

762Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:15 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν σφιγγει μπρατσκια?!μαλλια σφιγγει ,αυτια, οτι θες σφιγγει!!

763Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:17 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sassaX έγραψε:αν σφιγγει μπρατσκια?!μαλλια σφιγγει ,αυτια, οτι θες σφιγγει!!

χαχαχαχα!!!120 πολλα μου φαινονται , ξεκινα εσυ κ βλεπουμε... Very Happy

764Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:18 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dora. έγραψε: Σάσσα σε καλύτερη τιμή ε?! χαχχααχχα!! Razz Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 328109

τσαμπα μωρη(μωρη φιλικο)!

765Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:21 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα ξεκινήσεις εσύ και σε 60 μέρες θα σε δούμε.. αν γίνεις σαν τον shaun t τότε χαλάλι.. Έχω και σε νυφικό να μπω! Μέχρι τότε δίαιτα!! (έχω και μερέντα στο ντουλάπι... )

Πλάκα έκανα καλέ!! για τα λεφτά! αν γίνω όμως εγώ σαν τον shaun t θα σε καλέσω στο γάμο και πρώτο τραπέζι πίστα,να βγάλω την υποχρέωση Wink (χιουμοράκι καταλαβαινόμαστε,ε?!)

766Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:32 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σαν τον shaun οχι δεν θα γινουμε μαγικα δεν γινονται αλλα οπως αυτες τις γυναικες που γεννησανε μπορει!!

https://www.youtube.com/watch?v=F7fbN-At4Wo&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=ZG6OoZEH5vE&feature=related

767Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:33 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dora. έγραψε: Θα ξεκινήσεις εσύ και σε 60 μέρες θα σε δούμε.. αν γίνεις σαν τον shaun t τότε χαλάλι.. Έχω και σε νυφικό να μπω! Μέχρι τότε δίαιτα!! (έχω και μερέντα στο ντουλάπι... )

Πλάκα έκανα καλέ!! για τα λεφτά! αν γίνω όμως εγώ σαν τον shaun t θα σε καλέσω στο γάμο και πρώτο τραπέζι πίστα,να βγάλω την υποχρέωση Wink (χιουμοράκι καταλαβαινόμαστε,ε?!)

κ μενα καλε που θα μαι χοντρη θα με βαλεις τερμα πισω;;;για να μη σου χαλασω την αισθητικη στο dvd;;;;;; Very Happy

768Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:40 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:
dora. έγραψε: Θα ξεκινήσεις εσύ και σε 60 μέρες θα σε δούμε.. αν γίνεις σαν τον shaun t τότε χαλάλι.. Έχω και σε νυφικό να μπω! Μέχρι τότε δίαιτα!! (έχω και μερέντα στο ντουλάπι... )

Πλάκα έκανα καλέ!! για τα λεφτά! αν γίνω όμως εγώ σαν τον shaun t θα σε καλέσω στο γάμο και πρώτο τραπέζι πίστα,να βγάλω την υποχρέωση Wink (χιουμοράκι καταλαβαινόμαστε,ε?!)

κ μενα καλε που θα μαι χοντρη θα με βαλεις τερμα πισω;;;για να μη σου χαλασω την αισθητικη στο dvd;;;;;; Very Happy

Δεν υπάρχεις!!!χαχαχαχαχχαχαχαχχαχαα Δεν παίζεσαι!! Μέχρι τότε θα μας έχει πείσει η Σάσσα με το πρόγραμμα και θα'μαστε όλες στιλάκια!! Και μην ξεχνάς μέχρι τότε θα κάνουμε δίαιτα!Έχεις βάφτιση το Μάιο !!

769Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:43 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sassaX έγραψε:σαν τον shaun οχι δεν θα γινουμε μαγικα δεν γινονται αλλα οπως αυτες τις γυναικες που γεννησανε μπορει!!

https://www.youtube.com/watch?v=F7fbN-At4Wo&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=ZG6OoZEH5vE&feature=related

Σοβαρά τώρα, εντυπωσιακά αποτελέσματα όντως! Βρήκα κ ένα με μία πιο στρουμπουλή (ταυτίστηκα πιο πολύ!)
Go sassa go!! ψήνομαι..για μετά το πάσχα όμως.. να έχω χάσει και κανα δράμι πρώτα! Έχεις και γνωστές σου που το έκαναν?

770Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 1:52 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι μια!!!λογω εγκυμοσυνης κ αυτη κ παθιαστηκε τοσο που κανει τριτη φορα ρεπετισιον!!!ειναι στον εκτο μηνα τωρα...
με φανταζεσται να κανω το ζογκλερ σπιτι κ το μωρο στο παρκο να με μιμειται?!πολυ γελιο

παμε παμε παμε ..ολες μπορουμε στο μυαλο μας ειναι!!(κ στην κουραση μας,κ στον ελευθερο χρονο)

771Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:02 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δηλαδή 3 φορές από 60 μέρες?! Shocked και πως έχει γίνει?! Αυτή θα πλησιάζει τον shaun t!!! Όντως θέλει μια ώρα την ημέρα?!

Γέλιο θα έχει να χτυπιέσαι μόνη στο σπίτι!! Τη βαρεμάρα μου φοβάμαι πιο πολύ..να κάνω μια να κουραστώ και μετά να το αναβάλλω.. αλλά να μου πεις από το να τρέχεις στο γυμναστήριο..

Την κυριακή που θα πάω στην έκθεση γάμου θα απογοητευτώ και θα το πάρω απόφαση πιο γρήγορα!

772Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:05 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τον πρωτο μηνα ειναι 45' αλλα το δευτερο σου παιρνει περιπου 1,30' γτ κουραζεσαι κ σταματας λιγο
ναι εχει γραμμωσει η κοπελα!!ναι τριτη φορα το ξεκινησε το προγραμμα..αλλα δεν μασαει ηταν κ στο στρατο κ αυτα της ειναι παιχνιδακι...

773Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:08 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μιας κ το πιασατε το θεμα εμενα ο αντρας μου επειδη παιζει να σταματησει απο δουλεια...δεν μου εχει αναφερει το θεμα ακομα γαμοβαφτισης που θα κανουμε αλλα εστω ουτε για την βαφτιση!οποτε τον ρωτανε λεει ΄΄θα δουμε''...βλεπω τη μικρη να πηγαινει με τα ποδια στη βαφτιση της

774Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:21 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είναι πολλά τα λεφτά Άρη!!
Ο άντρας μου είχε ξαναπαντρευτεί και η υπόθεση γάμος δεν του λέει και πολλά. Εγώ όμως θέλω να το ζήσω το πανηγυράκι που λέγεται γάμος..νυφικό ..τούρτα ..χορός.. Κ αφού θα το βαφτίσουμε το παιδί θα πάμε και μισή ώρα νωρίτερα στην εκκλησία. Τραπέζι δεν θα κάνεις? Κάτι θα κάνεις, αμα είναι κ το πρώτο! Ε,εκεί είναι που φεύγουν τα λεφτά! Αυτό συζητάγαμε προχθές οτι αν δεν του είχαν κόψει τόσα λεφτά θα μπορούσαμε να μαζεύαμε χρήματα πιο άνετα. Θα βοηθήσει η μάνα μου για το γάμο και οι δικοί του. Δεν σκοπεύω να στοιχίσει μια περιουσία,δεν υπάρχουν άλλωστε! Για αυτό θα τα κάνουμε το 13!
μπόμπο θα κάνω με την νονά !Και για αυτό το ψάχνω από τώρα να βρω ο,τι πιο οικονομικό μπορώ και να μου αρέσει! Κάτι έχω υπόψιν και από χώρο..

Καλά και η μικρή μου μόνη της θα μπει στην κολυμπήθρα!Που να την κουβαλήσει η νονά,θα πλησιάζει τα 2! Μια σκέψη ήταν να το κάνω στα γενέθλια της! Να σβήσει και τούρτα!! Αλλά πολύ ζέστη ο Ιούλιος! Κι ακριβός μήνας για γάμο..

775Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:32 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω παντως ηθελα να το ζησω ολο το σκηνικο με το γαμο...εξαρταται τι θα κανετε εμας γυρω στις 15 χιλιαδες μας εφυγαν , οι γονεις τα εδωσαν απο μισα .βεβαια ολα αυτα πριν την κριση...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις