Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
591 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 591 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

776Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:36 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα θα βαλω λιγο το dvd να δω την εισοδο να χαρω λιγο!!!!

777Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:37 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερααααα!!!διαιτα ακουω γυμναστικη μια χαρα μας βρισκω!!!!!εχω ξεκινησει διαιτα(καλα μην φανταστειτε)εχω χασει 1 κιλο απο το Σαββατο!για να δουμε!!!!εμεις τελικα θα κανουμε τη βαφτιση στις 20 Μαιου για να τον γιορτασω την επομενη!!!!!Dora στην εκθεση της Ανθουσας θα πας?Κυριακη νομιζω ειπες!!!θα παω κι εγω αλλα το Σαββατο!!!!ενδιαφερομαι για τα βαφτιστικα να παρω καμια ιδεα!!!!Sassa πιο μοντελο ειναι μας το στελνεις ?θελω κι εγω να παρω!!!!!

778Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:38 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sof έγραψε:καλημερααααα!!!διαιτα ακουω γυμναστικη μια χαρα μας βρισκω!!!!!εχω ξεκινησει διαιτα(καλα μην φανταστειτε)εχω χασει 1 κιλο απο το Σαββατο!για να δουμε!!!!εμεις τελικα θα κανουμε τη βαφτιση στις 20 Μαιου για να τον γιορτασω την επομενη!!!!!Dora στην εκθεση της Ανθουσας θα πας?Κυριακη νομιζω ειπες!!!θα παω κι εγω αλλα το Σαββατο!!!!ενδιαφερομαι για τα βαφτιστικα να παρω καμια ιδεα!!!!Sassa πιο μοντελο ειναι μας το στελνεις ?θελω κι εγω να παρω!!!!!

να πατε να μας πειτε κ μας καμια ιδεα...εχω μπερδευτει λιγο με το θεμα φραουλιτσα κ επισης η πεθερα μου επιμενει οτι σαν το προφυτερολ δεν εχει για γλυκακι βαφτισης!

779Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:39 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:τωρα θα βαλω λιγο το dvd να δω την εισοδο να χαρω λιγο!!!!

καλα θα κανεις κι εγω αυτο θα κανω!!!!!κι εμας τοσα μας εφυγαν οπως λες κι εσυ πριν απο την κριση!!!!κ σε μας οι γονεις απο μισα τα εβαλαν!!!!ευτυχως!!!

780Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:41 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγγελικημαρια έγραψε:τωρα θα βαλω λιγο το dvd να δω την εισοδο να χαρω λιγο!!!!

πως θα μπορουσα να σας βαλω να δειτε την εισοδο να γελασετε λιγο;;;γινεται;;;ειπαμε δεν ειμαι κ της τεχνολογιας!

781Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:42 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:καλημερααααα!!!διαιτα ακουω γυμναστικη μια χαρα μας βρισκω!!!!!εχω ξεκινησει διαιτα(καλα μην φανταστειτε)εχω χασει 1 κιλο απο το Σαββατο!για να δουμε!!!!εμεις τελικα θα κανουμε τη βαφτιση στις 20 Μαιου για να τον γιορτασω την επομενη!!!!!Dora στην εκθεση της Ανθουσας θα πας?Κυριακη νομιζω ειπες!!!θα παω κι εγω αλλα το Σαββατο!!!!ενδιαφερομαι για τα βαφτιστικα να παρω καμια ιδεα!!!!Sassa πιο μοντελο ειναι μας το στελνεις ?θελω κι εγω να παρω!!!!!

να πατε να μας πειτε κ μας καμια ιδεα...εχω μπερδευτει λιγο με το θεμα φραουλιτσα κ επισης η πεθερα μου επιμενει οτι σαν το προφυτερολ δεν εχει για γλυκακι βαφτισης!

θες αν βρω κατι να παρω προσπεκτους κ να στα στειλω????το προφιτερολ μου αρεσει κ μενα παρα πολυ υπαρχουν ομως κι αλλες πολυ ωραιες ιδεες!!!!για πχ η μαμα μου θα μου φτιαξει χιονουλες που ειναι πανευκολες κ τελειες!!!!κ θα τις καρφωσω σε ξυλακια πανω σε κασπω!!!!αν θες στελνω συνταγη!!!!

782Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:44 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το καλό με την κρίση οτι έχουν πέσει οι τιμές στους χώρους!
Σάββατο δουλεύει ο άντρας μου μέχρι τις 6 και είπαμε να παμε την Κυριακή πιο χαλαρά! Θα έχει και για φορέματα να δεις! Αλίκη θα τραβήξω φωτό ο,τι βρω να σου στείλω! Εμείς έτσι όπως, πρόχειρα, τα έχουμε υπολογίσει ελπίζω να πάνε μέχρι 10-12 χιλ. Ναι αμα δεν υπάρξουν οι γονικές χορηγίες δεν βγαίνει!!

783Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:45 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:καλημερααααα!!!διαιτα ακουω γυμναστικη μια χαρα μας βρισκω!!!!!εχω ξεκινησει διαιτα(καλα μην φανταστειτε)εχω χασει 1 κιλο απο το Σαββατο!για να δουμε!!!!εμεις τελικα θα κανουμε τη βαφτιση στις 20 Μαιου για να τον γιορτασω την επομενη!!!!!Dora στην εκθεση της Ανθουσας θα πας?Κυριακη νομιζω ειπες!!!θα παω κι εγω αλλα το Σαββατο!!!!ενδιαφερομαι για τα βαφτιστικα να παρω καμια ιδεα!!!!Sassa πιο μοντελο ειναι μας το στελνεις ?θελω κι εγω να παρω!!!!!

να πατε να μας πειτε κ μας καμια ιδεα...εχω μπερδευτει λιγο με το θεμα φραουλιτσα κ επισης η πεθερα μου επιμενει οτι σαν το προφυτερολ δεν εχει για γλυκακι βαφτισης!

θες αν βρω κατι να παρω προσπεκτους κ να στα στειλω????το προφιτερολ μου αρεσει κ μενα παρα πολυ υπαρχουν ομως κι αλλες πολυ ωραιες ιδεες!!!!για πχ η μαμα μου θα μου φτιαξει χιονουλες που ειναι πανευκολες κ τελειες!!!!κ θα τις καρφωσω σε ξυλακια πανω σε κασπω!!!!αν θες στελνω συνταγη!!!!

στειλε συνταγη ναι!! κ αν δεις τιποτα ενδιαφερον δε τα στελνεις;;;γιατι κ στη θεσνικη να γινει εκθεση σιγα να μη μπορεσω να παω!

784Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:47 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dora. έγραψε: Το καλό με την κρίση οτι έχουν πέσει οι τιμές στους χώρους!
Σάββατο δουλεύει ο άντρας μου μέχρι τις 6 και είπαμε να παμε την Κυριακή πιο χαλαρά! Θα έχει και για φορέματα να δεις! Αλίκη θα τραβήξω φωτό ο,τι βρω να σου στείλω! Εμείς έτσι όπως, πρόχειρα, τα έχουμε υπολογίσει ελπίζω να πάνε μέχρι 10-12 χιλ. Ναι αμα δεν υπάρξουν οι γονικές χορηγίες δεν βγαίνει!!

και να φανταστεις οτι καναμε 3 γλεντια( παρασκευη στου γιαννη ,σαββατο σε μενα και κυριακη που ηταν ο γαμος) ειμαστε γλεντζεδες τι να κανουμε!!!

785Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:51 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν το θεμα φραουλα το εχουν κανει ηδη πειραζει να το κανω κ εγω;;; δε μου ερχεται αλλη ιδεα!πριγκσα κ νεραιδα εχουν κ ανει ολοι και μπαλαρινα δε λεει...9300 μπαλαρινα;;θα μας γελαει ο κοσμος!

786Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:54 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και καλεσμένο όοολο το χωρίο ε?! Ωραία είναι αυτά! τριήμερο!!

ΝΑ σας ρωτήσω ρε κορίτσια..δεν σας φαίνεται περίεργο να τα φωνάζετε με τα ονόματα των παππουδο/γιαγιαδων?! Εγώ όποτε την λέω Μάγδα νιώθω σαν να φωνάζω την μάνα μου!

Σιγά ρε συ!Ωραίο είναι το φραουλίτσα!δεν θα είναι και εντελώς το ίδιο,υπάρχουν παραλλαγές! Ότι βρούμε με τη Σοφία θα σου στείλουμε.Δυο άνθρωποι όλο και κάτι θα βρούμε! Μπορεί να δούμε και κάτι που δεν έχεις σκεφτεί.

787Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:56 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το εχουμε υπολογισει περιπου επειδη περυσι παντρευτηκε η αδερφη του κ τα χουμε φρεσκα....το ποσο το εχουμε ψιλομαζεψει αλλα θελουμε να παρουμε τουτου πρωτα ...αχ δεν ξερω ...εντωμεταξυ θα βαλουμε λογ σε τραπεζα στο προσκλητηριο γτ επιπλα κ τετοια εχουμε αρα σκεφτομαι πως οτι ξοδεψουμε απο τα δικα μας δεν τα τα ξαναμαζεψουμε?!

788Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 2:59 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sassaX έγραψε:το εχουμε υπολογισει περιπου επειδη περυσι παντρευτηκε η αδερφη του κ τα χουμε φρεσκα....το ποσο το εχουμε ψιλομαζεψει αλλα θελουμε να παρουμε τουτου πρωτα ...αχ δεν ξερω ...εντωμεταξυ θα βαλουμε λογ σε τραπεζα στο προσκλητηριο γτ επιπλα κ τετοια εχουμε αρα σκεφτομαι πως οτι ξοδεψουμε απο τα δικα μας δεν τα τα ξαναμαζεψουμε?!

Φίλοι και γνωστοί που το έκαναν έτσι μας έχουν πει! Είναι μια παρηγοριά και αυτό!!χαχα!

789Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 3:00 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dora. έγραψε:
sassaX έγραψε:το εχουμε υπολογισει περιπου επειδη περυσι παντρευτηκε η αδερφη του κ τα χουμε φρεσκα....το ποσο το εχουμε ψιλομαζεψει αλλα θελουμε να παρουμε τουτου πρωτα ...αχ δεν ξερω ...εντωμεταξυ θα βαλουμε λογ σε τραπεζα στο προσκλητηριο γτ επιπλα κ τετοια εχουμε αρα σκεφτομαι πως οτι ξοδεψουμε απο τα δικα μας δεν τα τα ξαναμαζεψουμε?!

Φίλοι και γνωστοί που το έκαναν έτσι μας έχουν πει! Είναι μια παρηγοριά και αυτό!!χαχα!

καλε σιγουρα θα τα μαζεψετε!

790Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 3:03 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλικακι ωραία λύση είναι και γλυκά σε στυλ Προφιτερολ επειδή τρωγονται με κουτάλι, αλλά μπορείς να επιλεξεις πιο ενδιαφέρουσες γεύσεις πχ μπουενο! Δοκιμασμενο! Wink Θες να το φτιάξεις εσύ το γλυκό; αν ναι, θα πρότεινα σπιτικό γλυκό κουταλιού φραουλα σε βαζακι ή τσιζκεικ με μαρμελαδα φραουλα σε πλαστικό ποτηρακι!

791Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 3:05 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφακι τι εννοεις ?πιο μοντελο?

792Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 3:15 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:Αλικακι ωραία λύση είναι και γλυκά σε στυλ Προφιτερολ επειδή τρωγονται με κουτάλι, αλλά μπορείς να επιλεξεις πιο ενδιαφέρουσες γεύσεις πχ μπουενο! Δοκιμασμενο! Wink Θες να το φτιάξεις εσύ το γλυκό; αν ναι, θα πρότεινα σπιτικό γλυκό κουταλιού φραουλα σε βαζακι ή τσιζκεικ με μαρμελαδα φραουλα σε πλαστικό ποτηρακι!
ακομα δε το χω αποφασισει, περιμενω το προγραμμα των πανελλαδικων για να δω ποσο φορτωμενο θα ειναι το προγραμμα μου!ωραια ιδεα παντως!

793Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 3:42 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εμείς για 6 Μαίου σκεφτόμαστε...Θα δούμε οικονομικά πώς θα είμαστε γιατί έχουμε ανοιχτεί πολύ....
Και εγώ θέλω ιδέες από την έκθεση...Κορίτσια είμαι πολύ αγχωμένη με κάτι εξετάσεις που έκανε η μπουμπού μου και κάποια αποτελέσματα δεν είναι καλά....Ο γιατρός είπε όλα καλά αλλά φοβάμαι...
Σάασσα περιμένουμε να δούμε τα αποτελέσματα της γυμναστικής....Εγώ αυστηρή διάιτα από αύριο...¨Εχουμε ένα γάμο 19-2 και πρέπει να μπω στα ρούχα μου..Δε θέλω να αγοράσω καινούρια...Δεν θα έχει και τραπέζι...
κορίτσια θέλει συνέχεια αγκαλιά...αλλιώς γκρινιάζει τι να κάνω...δε μπορώ να κάνω τίποτα...ούτε τουαλέτα δεν πηγαίνω...

794Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 3:44 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ πάλι υπολογίζω κοντά στα 3000 με πολλές οικονομιές και λολα από τη τσέπη μου... Γονείς και πεθερικά ούτε 1 ευρώ....

795Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 3:45 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene12 έγραψε:Και εμείς για 6 Μαίου σκεφτόμαστε...Θα δούμε οικονομικά πώς θα είμαστε γιατί έχουμε ανοιχτεί πολύ....
Και εγώ θέλω ιδέες από την έκθεση...Κορίτσια είμαι πολύ αγχωμένη με κάτι εξετάσεις που έκανε η μπουμπού μου και κάποια αποτελέσματα δεν είναι καλά....Ο γιατρός είπε όλα καλά αλλά φοβάμαι...
Σάασσα περιμένουμε να δούμε τα αποτελέσματα της γυμναστικής....Εγώ αυστηρή διάιτα από αύριο...¨Εχουμε ένα γάμο 19-2 και πρέπει να μπω στα ρούχα μου..Δε θέλω να αγοράσω καινούρια...Δεν θα έχει και τραπέζι...
κορίτσια θέλει συνέχεια αγκαλιά...αλλιώς γκρινιάζει τι να κάνω...δε μπορώ να κάνω τίποτα...ούτε τουαλέτα δεν πηγαίνω...


Τι εξετάσεις κάνατε;

796Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 3:51 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αίματος γιατί ίσως είχε έλλειψη ενζύμου G6PD όλα καλά με αυτές αλλά είπε η γραμματέας αφού θα την τρυπήσουν ας κάνει και κάτι άλλες που της κάνουν τα μωρά στο χρόνο(γενική αίματος ουρία,σίδηρο φεριτίνη υπατικά και γενική αίματος και τα υπατικά ο ένας δείκτης είναι ανεβασμένος ο άλλος μια χαρά και για αυτό λέει ο γιατρός όλα καλά αν είχε πρόβλημα με το ήπαρ θα είχε και τον άλλο ανεβασμένο...Αλλά γιατό αυτός ο δείκτης είναι ανεβασμένος;;Μέχρι τις 5,50 που θα πάω θα τρελαθώ...

797Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 4:00 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ότι θυμάμαι χαίρομαι τώρα κατάλαβα τι εννοείς σοφια ποιο μοντέλο ! Για το singer είναι το Singer multi 400s

798Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 4:01 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είδα την ειδοποίηση κ μπήκα να δω (ολο φευγω κ ολο εδω ειμαι)

Μην ανησυχείς αν είχε πρόβλημα σίγουρα και κάτι άλλο θα ήταν ανεβασμένο όπως σου είπε κ ο γιατρός! Στις 5.30 είπες ε?! Έλα θα κάνουμε παρέα νοητικά στο άγχος μας,για διαφορετικούς λόγους, παρεούλα όμως!! Απασχόλησε το μυαλό σου με κάτι άλλο ως τότε!

799Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 4:11 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πεντέμιση ανοίγει το ιατρείο του...όπως καταλαβαίνεις θα είμαι εκεί....Μην αγχώνεσαι έκανε και μια ξαδέρφη μου πρόσφατα...Τζαμπα το άγχος που τράβηξε από πριν....στο τέλος όλα καλά ήταν θα δεις....

800Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 32 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 4:20 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια και εγώ πιστεύω ότι τα λεφτα θα τα μαζέψετε στο γάμο...ϊσως και με το παραπάνω...Μπορεί λόγω της κρίσης να είναι λίγο πιο σφιχτοί αλλά και πάλι αν όχι όλο το ποσό το μεγαλύτερο θα το μαζέψετε...εμείς είχαμε μαζέψει πολλά...Περισσότερα από όσα ξοδέψαμε και εμείς και οι γονείς μας...Τραπέζι..νυφικά,γαμπριάτικο,στολή,μπομπονιέρες προσκλητήρια,τραπέζια στο σπίτι...ήταν παραδοσιακά των γονιών μας...Εμείς το φωτογράφο το στολισμό του σπιτιού του αυτοκινήτου και τη νυφική ανθοδέσμη ο άντρας μου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις