Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
480 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 480 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

801Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 4:33 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σασσα αυτο εννοουσα ευχαριστω πολυυυυυυ!!!!κοριτσια θα δειτε θα πανε ολα καλα!!!!!περιμενουμε τα νεα σας!!!!!οσο για το νινι που δεν στεκεται πουθενε μονο του,μαλλον φαση ειναι κ θα περασει!το ειχαμε κ εμεις ολη την προηγουμενη εβδομαδα!αν το βαζεις καπου κοντα σου για να σε βλεπει?πχ αν εισαι στην κουζινα βαλτο στο ριλαξ,αν εισαι στον καναπε ξαπλωσε το διπλα σου κ παρε ενα παιχνιδακι να απασχολειται!υπομονη!!!!!θα περπατησουν κ τοτε θα τρεχουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

802Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 4:38 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλή επιτυχία σε όλες σας!!η δικη μου δεν σας το είπα είπε "μα" το άκουσε κ ο άντρας μου !

803Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 4:47 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sassaX έγραψε:Καλή επιτυχία σε όλες σας!!η δικη μου δεν σας το είπα είπε "μα" το άκουσε κ ο άντρας μου !

ο δικος μου εδω κ πολυ καιρο λεει μπαμπα φυσικα χωρις να ξερει κ εχει 3 μερες που λεει μα κ φωναζει μααααααααα!!!χαχαχαχα!!!!κοντεψα να χε... απο τη χαρα μου!!!!!

804Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 8:47 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κ απο εμας σημερα φαγαμε χοροσουπα αν κ την εφαγε ολη δεν μπορω να πω οτι την χαρηκε κιολας με πολυ δυσκολια κ το ρυζαλευρο δεν το εφαγε ολο.Την φρουτοκρεμα ουτε να την δει κ αφου δεν την ετρωγε με τιποτα κ του εδωσα γαλα τελικα.Θα ξαναπροσπαθησω αυριο με ενα μπισκοτακι μεσα.Irene κ εμενα μου εχουν στειλει επιστολη οτι εχει ελλειψη αυτου του ενζυμου αλλα μας ειπε ο γιατρος να την κανουμε στον χρονο μαζι με τις υπολοιπες.Ευχομαι καλη επιτυχια.Κοριτσια μετα την χορτοσουπα ειχε μουρλαθει ενω νυσταζε τρελλα τον ειχε πιασει μια υπερκινητικοτητα κ κοπανιοτανε κ οσο κ να προσπαθουσα να τον κοιμησω δεν γινοταν με τιποτα κ σε καποια στιγμη του εβαλα τις φωνες τωρα νιωθω απιστευτες τυψεις νιωθω οτι με κοιταει κ με φοβαται.Νιωθω χαλια..

805Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 11:00 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:καλημερααααα!!!διαιτα ακουω γυμναστικη μια χαρα μας βρισκω!!!!!εχω ξεκινησει διαιτα(καλα μην φανταστειτε)εχω χασει 1 κιλο απο το Σαββατο!για να δουμε!!!!εμεις τελικα θα κανουμε τη βαφτιση στις 20 Μαιου για να τον γιορτασω την επομενη!!!!!Dora στην εκθεση της Ανθουσας θα πας?Κυριακη νομιζω ειπες!!!θα παω κι εγω αλλα το Σαββατο!!!!ενδιαφερομαι για τα βαφτιστικα να παρω καμια ιδεα!!!!Sassa πιο μοντελο ειναι μας το στελνεις ?θελω κι εγω να παρω!!!!!

να πατε να μας πειτε κ μας καμια ιδεα...εχω μπερδευτει λιγο με το θεμα φραουλιτσα κ επισης η πεθερα μου επιμενει οτι σαν το προφυτερολ δεν εχει για γλυκακι βαφτισης!

θες αν βρω κατι να παρω προσπεκτους κ να στα στειλω????το προφιτερολ μου αρεσει κ μενα παρα πολυ υπαρχουν ομως κι αλλες πολυ ωραιες ιδεες!!!!για πχ η μαμα μου θα μου φτιαξει χιονουλες που ειναι πανευκολες κ τελειες!!!!κ θα τις καρφωσω σε ξυλακια πανω σε κασπω!!!!αν θες στελνω συνταγη!!!!

στειλε συνταγη ναι!! κ αν δεις τιποτα ενδιαφερον δε τα στελνεις;;;γιατι κ στη θεσνικη να γινει εκθεση σιγα να μη μπορεσω να παω!


η συνταγη για τις χιονουλες ειναι:
1/2 kg καρυδα,1/2 kg βανιλια σαραντης,και 1 βιταμ των 250 gr!βαζουμε σε 1 λεκανη την καρυδα αδειαζεις την βανιλια με 1 κουταλι κ προσθετεις το βουτυρο(δεν το εχεις λειωσει)!ζυμωνεις πολυ καλα κ εχεις κρατησει λιγη καρυδα σε 1 πιατακι!πλαθεις μικρα μπαλακια οπως στις τρουφες κ τα βουτας στην καρυδα που εχεις κρατησει κ τα τοποθετεις στα χαρτακια τις τρουφας ή τα καρφωνεις πανω σε αυτα τα ξυλακια που θα βαλω κι εγω!οταν τα βαλεις στο ψυγειο αυτα σφιγγουν!στην καταψυξη συντηρουνται για 2 μηνες!!!!!ειναι τελεια!!!τα ειχα φτιαξει στο γαμο κ εγινε πανικος!!!!!


Φωφη μην νοιωθεις τυψεις!!!!ανθρωποι ειμαστε κι εμεις!παρτον αγκαλιτσα κ ολα καλα!!!!!

806Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:29 pm

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας.
λοιπον κοριτσια καλη η παρεα σας αλλα μεχρι εδω ηταν. δεν μπορω να κανουμε αλλο παρεα....
προσπαθειτε να με παρασυρετε στον κακο το δρομο. εγω με τη γυμναστικη εχουμε μαλωσει απο το δημοτικο. για τη διαιτα... ουτε καν εχουμε γνωριστει.
η κουνιαδα μου αρχισε διαιτα και γυμναστηριο. αυτη βεβαια το εχει το θεματακι της και ηθελε εδω και καιρο αλλα οι καταστασεις δεν την αφηναν. η κουμπαρα μια απο τα ιδια για να κανει κορμι για τη βαφτιση. η μανα.... αδιαφορη Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 4872 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 4872 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 4872 χωρις πλακα τωρα κοριτσια καλο κουραγιο σας ευχομαι και καλα αποτελεσματα.
για το γλυκακι εμενα μου βαλανε ιδεες να το κανω μονη μου. να κανω black forest. την κανω καλη η ατιμη, οχι να το παινευτω αλλα στα γλυκα "το'χω"
φωφη μου ποσο σε καταλαβαινω!!!!!! πριν λιγο καιρο τα ιδια εκανα και εκλαιγα που τη μαλωσα.
κατα τα αλλα.... η δικια μου δε λεει τιποτα. μονο τσιριζει και γελαει. τι γελιο ρε κοριτσια!!!!! θα τη δαγκωσω.
αντε πολλα σας ειπα. καληνυχτα.

807Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 11:25 pm

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια μου καλημέρα γιατί έχετε χαθεί έτσι;;;;Ή μου φαίνεται;;;
Ούτε εμένα λέει τίποτα ακόμα....Θα πάω το απόγευμα αν προλάβω σε ένα μαγαζάκι που ασχολείται με τη βάφτιση σε πολύ καλές τιμές να συζητήσουμε να πάρω ιδέες και να δούμε τι θα κάνουμε...Λέω να τα φτιάξω όλα από εδώ και να τα μεταφέρω εγώ κάτω.Εννοώ το στολισμο για έξω από την εκκλησία (δε θέλω να να βάλω πολλά λουλούδια να θυμίζει γάμο...)γιατί θυμάμαι ότι η κουνιάδα μου είχε πληρώσει πολλά στο στολισμό του κέντρου που δεν συμπεριλαμβάνονταν στην τιμή του μαγαζιού...Όσο για προσκλητήριο εμάς είναι ένα με τη μπομπονιέρα άρα θα τα φτιάξω μια και έξω...Γλυκάκια...είπα στον άντρα μου να φτιάξω εγώ...Αλλά έχουν φίλο ζαχαροπλάστη και μάλιστα κάνει τέλεια γλυκά και θα θεωρηθεί κάπως να κάνουμε τη βάφτιση εκεί και να μην πάρουμε τα γλυκά....απότε από γλυκά απλά θα διαλέξω τί θέλω...Τραπέζι λέμε να μην κάνουμε αλλά σκέφτομαι αυτούς που θα έρθουν από μακριά...Οπότε ίσως έχουμε μπουφέ έξω από την εκκλησία που έχει πολύ χώρο και ωραίο...(Και ο παππάς δικός μας είναι οπότε μάλλον δε θα έχουμε πρόβλημα...(Θα τον ρωτήσουμε σε λίγες μέρες να ξέρουμε...
Από σήμερα ξεκινάω διατροφή....Γυμναστική ....λίγο αργότερα...έχει παγωνιά εδώ για να πάω για τρέξιμο....Και δεν είμαστε για γυμναστήρια....
Θέλω ένα τρόπο να πίνει η μπουμπου μου νεράκι....Δε το πίνει με τίποτα...Κ;αι πρέπει γιατί είναι δυσκοίλια...ΑΠό το βράδυ της δίνω αραιωμένο το γάλα για ναπίνει λίγο νεράκι παραπάνω...
Φώφη τι καλά που τρώει χορτόσουπα....Εμένα 2 κουταλάκια....Και εγώ τη μάλωσα χτες που ήθελα να πάω τουαλέτα και δε με άφηνε...έκλαιγε μόλις έφευγα από το δωμάτιο....Στο τέλος έκλαιγα εγώ....
Σοφάκι θα δοκιμάσω τις χιονούλες σε λίγες μέρες...Πρέπει να είναι πολύ νόστιμες...
Λογοδιάρροια πρωί πρωί...Sassa πού είσαι;;;
Η ζουζου που χάθηκε;;;

808Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:32 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από εδώ! Εγώ κάνω γαμοβάφτιση... Νυφικό θα πάρω από το internet. Φωτογράφο ψάχνω γιατί ακούω τρελές τιμές και έχω φρικάρει... affraid

Για το στολισμό, η νονά μου είχε ανθοπωλείο. Θα της πάρω τα λουλούδια από χονδρέμπορο και θα φτιάξει. Να σας πω την αλήθεια και εγώ σκέφτομαι μόνο 2 ανθοστήλες μέσα, λίγα μπουκετάκια στη σκάλα του πατρικού που θα κατέβω και κάτι στη κολυμπήθρα. Μακιγιάζ θα μου κάνει η κουνιάδα αλλά πρέπει να της πάρω τα υλικά. Κομμώτρια έχω τη ξαδερφή μου τα γλύτωσα και από εκεί!

Πρέπει να πάρει κουστούμι και παπούτσια ο Λευτέρης αλλά λέμε να πάμε τώρα στις εκπτώσεις!

Δεν θυμάμαι τίποτα άλλο τώρα...

Πάω λαίκή σιγά σιγά....
Τα λέμε μετά....

809Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:50 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εδω είμαι !!!!καλημέρα !!Νατάσσα τι κουκλι είναι αυτο !!!!!!!! Φτου φτου φτου!!!!!!! Τι παιχνίδι είναι αυτο που κρατάει ;!

810Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:59 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!Εμείς είχαμε ανήσυχο ύπνο!νιαούριζε από τις 3 μέχρι τις 5.30,όχι συνεχόμενα αλλά ..και δεν ήθελα να της δώσω γάλα μην νομίζει οτι θα γκρινιάζει στον ύπνο της και θα της δίνω γάλα..Της έδωσε στις 8 και μετά ξανα κοιμηθήκαμε! Κάτι είναι κ αυτό!!

Πολύ σημαντικό να έχεις κανα δυο γνωστούς να σε βοηθήσουν στο γάμο/βάφτιση. Ξανθή να πάρεις και τα καλλυντικά τώρα στις εκπτώσεις!Μη σου πω,να πας και να τα δοκιμάσεις κιόλας. Πολυκαταστήματα έχετε,δεν έχετε?χόντο? Να πας να σε βάψουν και να δεις πόσο θα αντέξει. Να σου πω και το άλλο, η κουμπάρα μου δουλεύει στα σεφορα. Είχε πάει μια κοπέλα να την βάψουν (πληρώνεις αλλά δεν θυμάμαι πόσο, κανα 20αρικο νομίζω) και όταν τελείωνε το μακιγιάζ της ξέφυγε της κοπέλας οτι παντρεύεται! Έκανε το νυφικό της μακιγιαζ έτσι! Δεν ήθελε και κάτι το ιδιαίτερο και δεν της στοίχισε ο κούκος αηδόνι!

Και νομίζω οτι η βάφτιση δεν θέλει και πολλά στο στολισμό! Βάλε μπαλόνια! Και στην κολυμπήθρα ένα ύφασμα,κορδέλα,τούλι να κάνεις ένα μεγάλο φιόγκο με λίγα λουλούδια.
Θα πιει μωρέ νερό,σιγα σιγα... Εμάς μας φαίνεται άγευστο και σε εκείνα παράξενο! Απίστευτο δεν είναι?!

Α!και τώρα το θυμήθηκα,το είδα χθες το βράδυ και το ξέχασα! Νατάσα έχουμε το ίδιο πιανάκι/περπατούρα!! Το έψαχνα παντού και ευτυχώς το βρήκα σε κατάστημα μέσω ιντερνετ και μου το έστειλαν και σπίτι Wink
Όταν κάθεται γέρνει μπροστά ή στηρίζει την πλάτη της?! Όποτε τη βάζω τη δικιά μου δαγκώνει τα πόδια της!!

811Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 2:10 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντόρα καλημέρα αυτο στη φωτο της νατασσας έχεις ; Τι μάρκα είναι ;

812Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 2:12 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sassaX έγραψε:Ντόρα καλημέρα αυτο στη φωτο της νατασσας έχεις ; Τι μάρκα είναι ;

Αν το έχω δει καλά είναι είναι το πιανάκι/περπατούρα της fisherprice, αν σου αρέσει να σου πω από που και πως να το πάρεις και θα σου έρθει και στην πόρτα σου και με εκπτωση!!

813Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 2:15 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ναι ναι!!!! Ευχαριστω! study

814Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 2:29 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπες στα wwww.perfecttoys.gr γίνε μέλος (για να έχεις έκπτωση 10% ) και μετά κάνε παραγγελία. Εγώ είχα πληρώσει με αντικαταβολή που μου το χρέωνε +2 ευρω αλλα με την έκπτωση ερχόταν πάλι πιο φθηνό,άσε που στα jumbo εγω δεν το είχα βρει το συγκεκριμένο

815Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 2:30 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έχει και δωρεάν τα μεταφορικά

816Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 2:32 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α!και το κορυφαίο είχα ζητήσει συσκευασία δώρου και το είχαν τυλίξει και είχαν έξτρα τσάντα για να το βάλεις μέσα! Είχα κάνει τη παραγγελία τετάρτη βράδυ,μέσα στις γιορτές, και παρασκευή μεσημέρι το έφεραν!

817Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 2:37 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σευχαριστω !! Το βρήκα στο skroutz το έψαξα αυτο στη φωτο είναι η μουσική στρατα διαφέρει πολυ λίγο απο στρατα πιανακι στο σκρουτζ το βρήκα 30 €

818Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 2:52 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ax,πάλευα να ταίσω τη μικρή..πάλι δεν θέλει γάλα! Θα πεινάσει ...

Δεν ήξερα οτι υπάρχει κάτι παρόμοιο!! Ωραία! Κ καλή τιμή!!

819Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 2:58 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ!!!!!

820Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 3:08 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!εφτα ε;! Κάθεται πια μόνο του !;

821Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 3:11 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΛΕΜΕ 12 ΜΑΙΟΥ, ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΟΤΟ ΚΙΤΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΑΞΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕΣΑ.
ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ 500 ΕΥΡΩ. ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.
ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Η ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΑΣΠΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΜΠΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΛΙΔΙΑ.
ΓΛΥΚΑ, ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΠΑΣΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ 1 ΕΥΡΩ ΜΟΥ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΞΕΡΕΙ, ΜΠΙΣΚΟΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ!!!

822Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 3:14 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sassaX έγραψε:ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!εφτα ε;! Κάθεται πια μόνο του !;
ΝΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΕΙ Η ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!! ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΡΑΥΓΟΥΛΕΣ!!

823Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 3:26 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΑΤΑ έγραψε:
sassaX έγραψε:ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!εφτα ε;! Κάθεται πια μόνο του !;
ΝΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΕΙ Η ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!! ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΡΑΥΓΟΥΛΕΣ!!
.
Χαχα η κόρη !! Τσαουσα!! Να σου ζήσουν !! Σε ρωτώ για να δω κ η δικη μου ποτε θα κάτσει χωρίς βοήθεια

824Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 4:04 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσια.
πριν λιγο κοιμηθικε και μπορω να σας διαβασω με την ησυχια μου.
σασσα για το παιχνιδι ειναι οπως τα ειπε η ντορα. εμας μας το εφεραν οι νονοι της τα χριστουγεννα, απο τα ΚΟΥΚΟΥ το πηρανε. καθεται μονη της κανονικα, δε γερνει. της βαζω παιχνιδακια στα ποδια, σκιβει παιρνει και ξανασηκωνεται. τη βαζεις να καθεται? εμας μας ειπε η παιδιατρος να τη βαζω με μαξιλαρια. το εκανα καναδυο μερες και αφου ειδα οτι στηριζεται μονη της δεν της βαζω αλλο. λετε να μην ειναι σωστο?????
γατα να σου ζησει. οσο για την κορη.... παιχνιδακι τον εχει. φανταζομαι τον σπρωχνει και γελαει???!!!
τσιπη μου ετσι οπως τα λες, σχεδον τζαμπα θα σου βγει ο γαμος. και αφου ησυχασατε και με τις τραπεζες μπορεις να κανεις και το τραπεζι που θελεις. κι εγω αν μπορουσα θα επαιρνα μονο τους φιλους μας να βγουμε μετα αλλα εχουμε συγγενεις απο μακρια, τι να κανω? δεν γινεται.... μπουμπουνιερες, στολισμα και προσκλητηρια θα τα κανει η κουνιαδα μου με μια φιλη της που εχει μαγαζι, οποτε θα μου βγουν οικονομικα. τα βαφτιστικα οι νονοι. βεβαια θα τους πω να μην παρουν ακριβα γιατι ποσες φορες θα τα βαλει? απο κει και περα οτι καταλαβαινουν ας κανουν. ειναι και δυσκολες εποχες, εχουν και 3 παιδια. και στο γαμο δεν ειχα κανει πολλα. δε μ'αρεσουν ετσι κι αλλιως.
παλι κατι ξεχασα.... σιγουρα.

825Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 33 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 4:23 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σήμερα έχουμε εμβόλιο κ θα προσθέσω στο χαρτί ερώτηση για τη γιατρο:" να την βάζω να κάθεται με μαξιλάρια ;".
Εμένα όταν την αφήνω σκεκεται με μια κλίση μπροστά εντωμεταξυ είμαστε το πιο μικρο της παρέας ακόμα στον 5ο μήνα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις