Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

826Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 4:29 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας!!!!ειχαμε βγει βολτα κ τωρα γυρισαμε!!!να τον χαιρεσαι το γιο σου γατα!!!!!κ βεβαια μπορεις αφου στεκεται!!!ρωτησα κι εγω τον παιδιατρο!!!!θελω κι εγω αυτο το πιανο-στρατα!!!!

827Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 4:31 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αφου ειναι ακομα μικρη ισως δε σ'αφησει. εμας τον προηγουμενο μηνα μας ειχε πει να τη βαζουμε 2-3 λεπτα να καθεται για να μαθαινει. τωρα μου ειπε να τη βαζω ωρα και οταν τη ρωτησα ποση ωρα, μου ειπε οση θελει. της δικιας μου της αρεσε και καθεται πολυ ωρα ετσι. τις πρωτες μερες εγερνε και ο αντρας μου φοβοταν μην καμπουριασει, αλλα τωρα ολα καλα.

828Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 4:58 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραία μέρα για βόλτα!
Εμένα κάθεται και πηγαινοέρχεται μπρος πίσω αλλά επειδή γέρνει πολύ φοβαμαι να την αφήσω ώρα,δεν έχω ρωτήσει κ την παιδίατρο! αλλα αμα έτσι ξεκινήσατε κ εσείς θα τη βάζω σιγα σιγα! Την βάζω πιο πολύ στον καναπέ που της είναι πιο εύκολο,στηρίζει και την πλάτη της. Θα το δοκιμάσω κι εγώ!!

829Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 6:17 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dora. έγραψε: Ωραία μέρα για βόλτα!
Εμένα κάθεται και πηγαινοέρχεται μπρος πίσω αλλά επειδή γέρνει πολύ φοβαμαι να την αφήσω ώρα,δεν έχω ρωτήσει κ την παιδίατρο! αλλα αμα έτσι ξεκινήσατε κ εσείς θα τη βάζω σιγα σιγα! Την βάζω πιο πολύ στον καναπέ που της είναι πιο εύκολο,στηρίζει και την πλάτη της. Θα το δοκιμάσω κι εγώ!!
κι εγω αυτο κανω!!!!!η τον βαζω με μαξιλαρια στο χαλι!!!!

830Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 6:20 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια ακριβως την ιδια ερωτηση ηθελα να κανω κ εγω εμενα ο δικος μου δεν πολυ καθεται γερνει μπροστα πισω αριστερα δεξια.
Σημερα μετα απο πολλες μερες τον εβγαλα βολτα κ το μαναρι μου το καταχαρηκε ανοιξε το ματακι του.Για βαφτιση λεμε 22 Απριλιου κ δεν εχουμε δει τιποτα ακομα.Την χορτοσουπα την εφαγε κ σημερα αλλα απο την μιση κ κατω με γκρινια.Στην φρουτοκρεμα του εβαλα δυο μπισκοτακια της nutricia κ την εφαγε καλυτερα απο της προηγουμενες ημερες.Αλλα κ παλι οχι ολη. Με τα μαγειρεματα κ τις δουλειες σας εχασα λιγο.Αυριο λεμε να παμε στα πεθερικα να τον δουν λιγο κ να παρουμε κ καμμια κοτουλα γιατι την Πεμπτη ξεκιναμε κοτοπουλακι..

831Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 7:30 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!!παει κ αυτη η μερα!!! ολα καλα, το παιδακι μας ειναι ενταξει απλα κληρονομησε μεγαλο κεφαλι απ το μπαμπα της...ευτυχως δε ταλαιπωρηθηκε πολυ!χασαμε 5 χρονια απ τη ζωη μας λογω αγχους αλλα χαλαλι Very Happyθα σας γραψω μετα αν προλαβω φιλακιαααααααααα!!!

832Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 7:45 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:καλησπερα!!!παει κ αυτη η μερα!!! ολα καλα, το παιδακι μας ειναι ενταξει απλα κληρονομησε μεγαλο κεφαλι απ το μπαμπα της...ευτυχως δε ταλαιπωρηθηκε πολυ!χασαμε 5 χρονια απ τη ζωη μας λογω αγχους αλλα χαλαλι Very Happyθα σας γραψω μετα αν προλαβω φιλακιαααααααααα!!!

τελος καλα ολα καλα!!!!!μπραβοοοοοοο!!!!!

833Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 11:15 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπεραα!!!γυρισαμε απο γιατρο.καναμε εμβολιο της καναμε 128743456 ερωτησεις...καταρχιν πρωτη φορα της εκανε εμβολιο κ χαμπαρι η δικια μου,δεν εκλαψε...την ρωτησα Μαρια για το μπρουμητα ανασκελα που λεγαμε τελικα λαθος ειχα καταλαβει ολα τα μωρακια στα μαιευτηρια στο πλαι τα βαζουν τωρα στο σπιτι μου ειπε δεν εχει σημασια τι να σου πω...μπρουμητα που μου ειχε πει δεν την πολυεβαζα στο πλαι εξαλλου βολευοταν η δικη μου οπως κ ακομα κ λιγο μπρουμητα το ανασκελα δεν της αρεσει καθολου ασε που ξυπναει αμεσως.για να καθεται μου ειπε να αρχισω να την βαχω με μαξιλαρια οση ωρα θελω δεν θα παθει τπτ.για την δυσκοιλιοτητα μου ειπε να προσθεσω ακτινιδιο η δαμασκηνο στα φρουτα.για το γαλα που αλλαζουμε μου ειπε να παω σουπερ κ να παρω οποιο θελω νο2.πηραμε το almiron 2.για τον υπνο που εχουμε ανησυχο τα βραδια μου ειπε να κοιμαται το πολυ 2 ωρες κατα τη διαρκεια της ημερας μια το πρωι κ κανα μισαωρο το απογευμα κ το βραδυ να την βαζουμε μετα της 9.μια κουβεντα ειναι αυτο στης 7 αν δεν κοιμηθει ξεσηκωνει τον κοσμο...τι αλλο?αρχιζουμε σουπα σε 2 βδομαδες κ κρεατακι κ κοτοπουλακι μια βδομαδα αργοτερα..δεν θυμαμαι τι αλλο..
ασχετο ειδα θεμα διπλα με πανες τσικο κ παραγγειλα κ γω δειγματα να ρθουν σπιτι...
ειμαστε 70 εκατοστα κ 7,500κιλα 600γρ σε ενα μηνα κ ακομα δεν εχουμε μπει στον εκτο...μια χαρα...αυτα για τωρα..

834Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 11:46 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γκάλοπ για τα νυφικά.... εκείνο που σας είχα δείξει απορρίπτεται για τεχνικούς λόγος λοιπόν είμαστε ανάμεσα σε αυτά:

1----> http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=622

2----> http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=693

3----> http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1207

4-----> http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1341

5-----> http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1627

6-----> http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1670


Το έγραψακαι εδώ να μου πει τη γνώμη της και η σάσα!

835Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 11:53 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aaa σ'ευχαριστωωω!!!συμπεθερα...
λοιπον το 4 μ'αρεσει πολυυυυυυ,μετα το 2.
κ γω εχω δει στο jessica οταν τελειωσουμε το δικο σου θα σας βαλω κ τα δικα μου που εχω μαρκαρει

836Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:09 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αστερι η μικρη σασσα!!! μια χαρα!! στα νυφικα δε συμφωνουμε..αλλα σα συμπεθερα μετραει η γνωμη σου παραπανω Very Happy Very Happy

837Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:12 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σάσα σε πόσα έχεις καταλήξει; Από 200 κάτι σχέδια έπεσα σε αυτά και με βοήθεια... Η μοδίστρα μου διάλεξε αυτά γιατί μπορούμε να τα διορθόσουμε όσον αφορά την ουρά. Το 4 το απορρίπτω εγώ θα δείχνει τα πάντα! Στην περιφέρεια έχω ένα θέματάκι για να μη πω θεματάρα... Τα 2 τελευταία μου αρέσουν αρκετά... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ..... ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

838Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:20 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κάθε φορά που παίρνω τον μπέμπη αγκαλιά (σχεδόν ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ) βγάζει μια κραυγούλα χαράς, απλώνει τα χεράκια του, γατζώνεταιαπόόπου προλάβει (μαλλιά, αυτιά, μάτια, μύτη) με τραβάει πάνω του και..... με ΤΡΩΕΙ.... Με ρουφάει, με γλύφει με έχει ξεσκίσει! Αφήστε που είχε νύχια μέχρι σήμερα και με έχει καταγρατσουνίσει! Δεν μιλάω για τα μαλλιά που τα έχει ξεριζώσει.... Και το κάνει περισσότερο σε μένα όχι τόσο στο πατέρα του...

Ο πόνος της μάνας....


Υπάρχει περίπτωση να είανι επειδή κόψαμε το θηλασμό; Να με έχει συνδέσει με το φαί δηλαδή;

839Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:33 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αφου εισαι βρε τρελη αναμεσα σε 5 κ 6 ιντα μου βαζεις ταλλα ?!να με ταλαιπωρεις?λοιπον απο τα 2 μαρεσει το 5 ...
αυτην την κραυγουλα μου την κανει κ μενα τωρα 2 μερες κ με τρελαινει...περιττο να σας πω οταν σχολασω κ μπω σπιτι τι γινεται!!!!

840Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:34 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εντωμεταξυ στο τζεσσικα...ΧΑΘΗΚΑ!!αλλα τελικα κατεληξα σε 10 για να παρω 2 ενα στο γαμο κ ενα κοντο στο γλεντι

841Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:47 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα βάζω όλα γιατί σήμερα είμαι στο 6 αύριο μπορεί να αλλάξω...

842Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:48 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sassaX έγραψε:εντωμεταξυ στο τζεσσικα...ΧΑΘΗΚΑ!!αλλα τελικα κατεληξα σε 10 για να παρω 2 ενα στο γαμο κ ενα κοντο στο γλεντι


σωστη!!!!!

843Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 12:49 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsiph έγραψε:Τα βάζω όλα γιατί σήμερα είμαι στο 6 αύριο μπορεί να αλλάξω...

βλεπω συμφωνουμε απολυτα!
φαντασου και να συμπεθεριασουμε!!χαχαχα

844Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 11:17 pm

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερααααααααααααα!!!!!πρωτη ειμαι σημερα?θα παω στην εκθεση γαμος βαπτιση!!!!ετοιμασου Αλικη θα εχω υλικο!!!απο ολα τα νυφικα Ξανθη τρελαθηκα με το 6 κ το 5!ωραια ηταν κ το 1 κ το 3 αλλα σαν το 6 οχι!!!μπραβο στη μικρη της Σασσας!!!μην ξεχνας σας διεκδικουμε κι εμεις!!!!φιλακιαααααααααααααα!!!!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 417472

845Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 11:19 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια,Αλικακη μπραβο ειδες το κοριτσι ολα καλα.Σασα μπραβο κ σε εσας μια χαρα ειστε.Τσιπη μου εμενα μου αρεσει κ το 5. Θα παμε βολτα στα πεθερικα σημερα.Μια ερωτηση εχω βρε κοριτσια.Οταν κοιμαται μαλλον μεχρι να κοιμηθει γυρναει το κεφαλι δεξια αριστερα για αρκετη ωρα,εσας κανουν ετσι; ειναι νορμαλ τωρα αυτο;

846Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 11:20 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε τελικα ετσι που το πατε μπακουρια θα μας αφησετε..

847Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 11:23 pm

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!! Κι εμένα καμιά φορά κοπανιέται δεξια κ αριστερά! Και σήμερα δεν κοιμηθήκαμε καλά το βράδυ! Πιστεύω πως έχει αρχίσει να μην της φτάνει το γάλα..μάλλον ζητάει φαγάκι...Θα κανονίσω παιδίατρο την Τρίτη να δω τι θα μου πει κ εκείνη!

Από τα νυφικά εγω ερωτευτηκα το 2!!

848Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Παρ Ιαν 20, 2012 11:49 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Η πεθερά και η κουνιάδα είναι προς το 5 αλλά εγώ κλείνω προς το 6 χωρί; να απορρίπτω ακόμα τα υπόλοιπα εκτός από το 4... Σοφία που είναι αυτή η έκθεση;

Φώφη εμένα το κάνει περισσότερο μέσα στον ύπνο του. Μάλλον είναι ποια στάσητον βολεύει. Εσύ δεν γυρνάς πλευρό όταν κοιμάσαι;

Ντόρα να το κοιτάξεις1 εγώ ηρέμησα όταν χόρτασε το μωρό. Άλλο μωρό έγινε!

Το φάγωμα της μαμάς συνεχίζεται....

849Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 21, 2012 12:32 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σας!!!Σαββατο σημερα!!σημερα εχει σπιτι κ μετα θα παμε στου πατερα μου κ μετα εχει τραπεζι ο πεθερος για τη γιορτη του(Θανασης)...πρεπει κ να παω κ ενα σουπερ...Σοφια παρε ιδεες!!!
κ μενα γυρναει το κεφαλι του...κατα τη διαρκεια του υπνου του ειδικα στην αρχη...οταν το βλεπω απο την καμερα με πιανει ενα πραμα''μην ξυπνησεις,μην ξυπνησεις!!΄΄
φρουτα τωρα 5 κουταλιτσες με το ζορι!!θα δοκιμασω με μπισκοτακι μεσα το διαβασα σε καποιοα απο εσας εδω για να δουμε αυριοSad

850Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 34 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Σαβ Ιαν 21, 2012 1:23 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κι απο δω.
αλικη τελος καλο, ολα καλα με τη μικρη.
τελικα η ομαδα μας ειναι πολυ δυνατη. ολο και καποιο βασανο θα εχουμε αλλα παντα καλα αποτελεσματα ερχονται. ετσι να ειμαστε παντα. βεβαια θα ηταν καλυτερα να μην εχουμε βασανα....
σασσα μπραβο στη μικρη σου. 70 ποντους!!!!! πολυ ψηλη!!!
κοριτσια νομιζω οτι καλυτερα να τα βαζετε στο πατωμα που ειναι πιο σκληρα. εγω τωρα που μπορει να κατσει, τη βαζω στο κρεβατακι της να καθεται και δεν μπορει, γερνει επειδη ειναι μαλακο το στρωμα "βουλιαζει" και δεν εχει καλη ισορροπια. τι να πω? ισως λεω και χαζομαρα, αλλα αυτο παρατηρησα.
φωφη μακαρι να στριφογυρνουσε κι εμενα μονο το κεφαλι της. θελει αγκαλια και βολτα και παλι γκρινιαζει και παλι γυρναει. στο κρεβατι αν τη βαλω.... αστα!!!!
καλες βολτες σημερα, καλα να περασετε. περημενουμε φωτο απο την εκθεση μπας και μας αρεσει κι εμας τιποτα.
βρε σασσα ανοιξε ενα φειςμπουκ με ψευτικο ονομα να μας βλεπεις κι εκει, μην κανεις κανεναν φιλο, μονο την ομαδουλα μας.
ξανθη για τα νυφικα στα ειπα. καλα σασσα ξεχασα. εισαι θεα. βρε 2???!!!! ενα για το γαμο κι ενα κοντο για μετα???!!!!!
αντε σας αφηνω. παω να πιω λιγο καφε και να σηκωσω το λουλουδι μου να φαμε φρουτα. φιλια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις