Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

426Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 12:02 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ηρέμησες καθόλου με τα χτεσινά;

427Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 1:19 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια. Ξυπνησαμε κ εμεις φαγαμε κ τωρα ειμαστε στο παρκο μας κ παιζουμε.Νερο ουτε εμενα μου πινει πολυ.Μονο ρυζαλευρο τρωμε ακομα.Κοριτσια το γαλα το δινετε στα γυαλινα μπιμπερο; στα πλαστικα ποτε τους δινουμε; Σασσα μου ολσ κσλα;

428Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 1:28 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fofi έγραψε:καλημερα κοριτσια. Ξυπνησαμε κ εμεις φαγαμε κ τωρα ειμαστε στο παρκο μας κ παιζουμε.Νερο ουτε εμενα μου πινει πολυ.Μονο ρυζαλευρο τρωμε ακομα.Κοριτσια το γαλα το δινετε στα γυαλινα μπιμπερο; στα πλαστικα ποτε τους δινουμε; Σασσα μου ολσ κσλα;

εγω του δινω σε πλαστικο που λεει πανω free bpa

μια χαρα δεν ξανακατεβηκα χθες κατω γιορταζε η νονα της μικρης κ ειχαμς παει κ οταν επεστρεψαμε στις 1 η κοπελα ειχε κοσμο κ αναμμενα ολα τα φωτα...δεν ξερω ποτε θα ξανακοιμηθει ανεμελα,να σημειωσω πως απο τη τρομαρα μου εβαλα το νικο να τσεκαρει ολες τις μπαλκονοπορτες κ να κλειδωσει τα παντα κ να κοιμηθουμε με αναμενα φωτα σε ολο το σπιτι...

429Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 1:29 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sassaX έγραψε:
fofi έγραψε:καλημερα κοριτσια. Ξυπνησαμε κ εμεις φαγαμε κ τωρα ειμαστε στο παρκο μας κ παιζουμε.Νερο ουτε εμενα μου πινει πολυ.Μονο ρυζαλευρο τρωμε ακομα.Κοριτσια το γαλα το δινετε στα γυαλινα μπιμπερο; στα πλαστικα ποτε τους δινουμε; Σασσα μου ολσ κσλα;

εγω του δινω σε πλαστικο που λεει πανω free bpa

μια χαρα δεν ξανακατεβηκα χθες κατω γιορταζε η νονα της μικρης κ ειχαμς παει κ οταν επεστρεψαμε στις 1 η κοπελα ειχε κοσμο κ αναμμενα ολα τα φωτα...δεν ξερω ποτε θα ξανακοιμηθει ανεμελα,να σημειωσω πως απο τη τρομαρα μου εβαλα το νικο να τσεκαρει ολες τις μπαλκονοπορτες κ να κλειδωσει τα παντα κ να κοιμηθουμε με αναμενα φωτα σε ολο το σπιτι...



Σωστη σε βρισκω..

430Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 1:43 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κι απο μενα!
Η ψυχολογια σημερα λιγο καλυτερα κ η μικρη λιγο πιο ησυχη. Χτες της εδωσα ομως και συμπληρωμα. Λετε να πειναγε? Ετσι μου φανηκε γιατι το ηπιε με ορεξη. Ειδικα τη πρωτη φορα εκανε πλακα ο αντρας μου γιατι δε λερωσε ουτε τη σαλιαρα!
Το πρωι ξυπνησε με βραχνιασμα και χτες εκανε λιγο διαρροια αλλα απο διαθεση μια χαρα!
Κοριτσια καλα θα κανετε να πατε για καφεδακι να χαρειτε τον ηλιο! Εμεις δε μπορουμε να βγουμε λογω της μικρης αλλα ισως το απογευμα ερθουν καποιοι φιλοι.
Απο μπουκαλια εγω χρησιμοποιω γυαλινα και εχω παρει κι ενα πλαστικο επειδη μου αρεσε! Απ'οτι ξερω πλαστικα μπαινουν περισσοτερο οταν αρχισει να το πιανει μονο του το παιδι και να πινει.

431Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 1:58 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεωργια μου καλημερα,ηλιο δεν εχει εδω Αθηνα αλλα για φαγητο που θα παμε σε ενα κρητικο ρεμπεταδικο μια χαρα...εντωμεταξυ επειδη ειναι η πρωτη φορα που θα βγω χωρις τη μικρη ,με κοροιδευαν οι φιλες μου οτι φοβουνται μην ανεβω στα τραπεζια κ χορευω επειδη πριν μεινω εγκυος ημουν τρελο party animal..κ μετα απο εναμιση χρονο σπιτι μεσα φοβουνται μην γυαλισει το ματι μου χαχαχα...

432Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 2:19 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κρητικο ρεμπεταδικο?! Τελεια! Αχ! Σασα μου ευχομαι να περασεις τελεια!! Και να ανεβεις και στα τραπεζια! Χαχα!!
Ασχετο αλλα κουκλι η κορη σου και νομιζω σου μοιαζει..?

433Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 2:20 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
https://www.youtube.com/watch?v=rhohOlfOoK0&NR=1&feature=endscreen

Δειτε το βιντεακι! Δεν ειναι τελειο?!!!

434Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 2:34 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
απιστευτο το βιντεακι!!
οσον αφορα τη μικρη αν μου μοιαζει ,εχει παρει μονο τα μεγαλα πρασινα ματια μου ολη η υπολοιπη ειναι ΝΙΚΟΣ!!!!!αφου τη φωναζουμε νικολακι!

435Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 2:46 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σάσα πήγαινε να το κάψεις! Και εγώ γυάλινα του έχω!

436Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 2:56 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια...Τι καλά Σάσσα καλά να περάσετε!Και εμένα φτυστή ο άντρας μου είναι...Αν πήρε κάτι από μένα είναι το χαμόγελο αλλά και αυτό παίζεται ακόμα...

437Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 2:57 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγώ γυάλινα,Ο γιτρός είπε ότι αφού κόψαμε τη αποστείρωση μπορούμε και πλαστικα αλλά εμείς συνεχίζουμε στα γυάλινα..

438Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 3:41 am

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sassaX έγραψε:απιστευτο το βιντεακι!!
οσον αφορα τη μικρη αν μου μοιαζει ,εχει παρει μονο τα μεγαλα πρασινα ματια μου ολη η υπολοιπη ειναι ΝΙΚΟΣ!!!!!αφου τη φωναζουμε νικολακι!
Καλα δεν θα το πιστεψεις κ εμενα μοιαζει στον αντρουλη μου κ τη φωναζουμε Νικολακι! Κ απο εμενα μονο τα δαχτυλα εχει παρει κ ισως το βλεμμα, παιζεται ακομα! Επισης ειχες γραψει καποια στιγμη οτι ο αντρας σου σε βοηθαει τοσο που αν μπορουσε θα θηλαζε. Ε, κ εμεις το ιδιο λεμε με το Νικο! Αφου αν εμενα Αθηνα θα αησυχουσα!Χαχα!

439Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 4:14 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
georgia84 έγραψε:
sassaX έγραψε:απιστευτο το βιντεακι!!
οσον αφορα τη μικρη αν μου μοιαζει ,εχει παρει μονο τα μεγαλα πρασινα ματια μου ολη η υπολοιπη ειναι ΝΙΚΟΣ!!!!!αφου τη φωναζουμε νικολακι!
Καλα δεν θα το πιστεψεις κ εμενα μοιαζει στον αντρουλη μου κ τη φωναζουμε Νικολακι! Κ απο εμενα μονο τα δαχτυλα εχει παρει κ ισως το βλεμμα, παιζεται ακομα! Επισης ειχες γραψει καποια στιγμη οτι ο αντρας σου σε βοηθαει τοσο που αν μπορουσε θα θηλαζε. Ε, κ εμεις το ιδιο λεμε με το Νικο! Αφου αν εμενα Αθηνα θα αησυχουσα!Χαχα!

xaxa!!ετσι ειναι!!!χχχ..παω να ετοιμαστω !!

440Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 8:28 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!! λοιπον!ολα καλα με τα τραπεζωματα...απ τις θειες που περιμενα να ακουσω τις μαλ@κιες ,τις ακουσα...κατα ταλλα ολα καλα! κατα τις 8 φευγει η πεθερα μου μαζι με τη μικρη και περιμενουμε τη νεολαια..ηρθε η παρεα ολα ωραια ...κατα τις 10 παιρνει ο εθερος τηλ<το παιδι δε κοιμαται> ο γιαννης του λεει οτι μπορει να μη θελει ακομα να κοιμηθει...10:15 ξανα τηλ...<το παιδι δε σταματαει να κλαιει> και λεει ο γιαννης ερχομαι να την παρω.μολις μπηκε στο σπιτιτ το μπουμπουκι μου κοιμηθηκε του καλου καιρου...το προβλημα μας ειναι οτι η πεθερα μου μενουν μαζι με τη συνυφαδα μου και ειμαι σιγουρη οτι δεν ηθελε να φανει στη συνυφαδα οτι δε μπορει να ηρεμησει το παιδι.μεγαλη ιστορια θα σας τη πω καποια στιγμη...τεςπα ολα καλα,δε με πειραξε αφου κοιμηθηκε κ κατσαμε με τη παρεα μας. καλεσμενη ηταν κ η φαρμακοποιος(γεωργια)σας παραθετω το διαλογο!

441Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 8:35 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεωργια: το γαλα το neocate ποιος το ηθελε???
γιαννης:η Ξανθη μια φιλη της αλικης
γεωργια:απο που ειναι ?
γιαννης:απ τη πατρα
γεωρ:α!και ειναι παντρεμενη εδω?
γιαν:οχι ,στη πατρα μενει η κοπελα
γεωρ:δηλαδη θα πηγαινε στη πατρα το γαλα??
γιαν:ναι
γεωρ:μα καλα αυτη απο εκει δε μπορουσε να παρει?
γιαν:ΚΟΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΕΥΘΥΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΤΣΙ.Ο ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ.ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΣΑΣΣΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ Κ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ
ολη στη παρεα μας κοιτανε καπως!ποιοι ειναι ολοι αυτοι??ξανθη, πατρα,σασσα???κ λεει ο γιαννης το κορυφαιο<ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΗ μη το ψαχνεις..ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ .ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΤΑΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ>
αχ ρε κοριτσια γελουσα που μιλουσε σαν να σας ηξερε .οι αλλοι βεβαια δε καταλαβαν ακριβως , τους φανηκε λιγο παραξενο αλλα δε πειραζει!

442Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 9:01 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν πειράζει Φτάνει που καταλαβαίνουμε εμείς Αλίκη μου!

Πάντως το "Μανούλες εν δράσει" μου άρεσε πάρα πολύ!

443Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 9:48 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Veraki έγραψε:Ελα μωρε αγαπες τι παθατε?γιατι μαραζωσατεεεε??ποιος μας ματιασε την παρεα?Εχει και πανσεληνο?δεν ειμαι σιγουρη!
irene τι σου ειπε η σκυλα η πεθερα που ανεφερες?

Αγαπες μηπως να βρητε τροπο να πατε μια βολτιτσα εξω ανευ ζουζουνακιων να αλλαξετε αερα?καφε,ποτο, εστω να χαζεπσετε βιτρινες με κους-κους.καντε μια προσπαθεια ισως δειτε θεαματικη διαφορα στη ψυχολογια σας

Σασσααααα θα σου πω κατι,εχτες κοπελα μου ημουν ΤΟΣΟ πολυ αναστατωμενη ,δεν ειχα υσηχια πουθενα,ειχε βγει και για ποτο ο αντρας μου,και ελεγα τωρα θα γινει το κακο, τωρα θα γινει.....Παντος τρομερο αυτο που εζησες!Και ΝΑΙ αγιο ειχες!

Μαρια και Αλικη να τους χερεστε,τι ετοιμασεις κανατε?Κανενα ιδιαιτερο γλυκο/φαγητο?Οταν τελειωσει η γιορτη πειτε μας πως περασατε

Μαρακι τι κανρι η κουμπαρα κ το βαφτηστηρι σου?καιρο εχεις να μας πεις.
Bερακι ωραια περασαμε! Ησυχα κι οικογενειακα! Σημερα ημασταν με τους κουμπαρους! Ειχαμε παει να φαμε! Ο μπεμπουλης πολυ ησυχος! Ενα τρυφερο μαναρακι με 2 αθωα λαμπερα ματακια! Ευκολο μωρο απ οτι λεει η κουμπαρα.
tsiph έγραψε:Καλημέρα! Τι κάνετε όμορφες; Πως είναι η ψυχολογία σήμερα; Εγώ από τα περίεργα είμαι πολύ καλά τις τελευταίες μέρες (φάση είναι θα περάσει το ξέρω... Wink )

Ο μπέμπης μου εχτές δεν ήπιε καθόλου νερό γαμώτο... Δεν τον πίεσα και πολύ αλλά του έδινα συχνά και δεν ήθελε... Επίσης ξύπνησε 2 φορέςτο βράδυ, χωρίς κλάμα απλά άνοιξε τα μάτια του με κοίταξεγέλασε, του έδωσαπιπίλα, χάιδεψα λίγο το χέρι και νάνι πάλι! Τώρα το πρωί τον ξύπνησα να τον ταίσω γιατί είχε πάει 9 η ώρα!

Κάτι άλλο ήθελα να πω αλλά δεν θυμάμαι... Rolling Eyes

Τσιπη μου δεν πειραζει και καθολου να μην πιει. Μην ανησυχεις!

fofi έγραψε:καλημερα κοριτσια. Ξυπνησαμε κ εμεις φαγαμε κ τωρα ειμαστε στο παρκο μας κ παιζουμε.Νερο ουτε εμενα μου πινει πολυ.Μονο ρυζαλευρο τρωμε ακομα.Κοριτσια το γαλα το δινετε στα γυαλινα μπιμπερο; στα πλαστικα ποτε τους δινουμε; Σασσα μου ολσ κσλα;

Μπορεις να παρεις πλαστικο αν θες απλα οπως ειπε η Σασσα να γραφει bpa free. Επισης πρεπει να τα αντικαθισστας με νεα αναλογα με τη χρηση γιατι υπαρχει θφορα.

georgia84 έγραψε:Καλημερα κι απο μενα!
Η ψυχολογια σημερα λιγο καλυτερα κ η μικρη λιγο πιο ησυχη. Χτες της εδωσα ομως και συμπληρωμα. Λετε να πειναγε? Ετσι μου φανηκε γιατι το ηπιε με ορεξη. Ειδικα τη πρωτη φορα εκανε πλακα ο αντρας μου γιατι δε λερωσε ουτε τη σαλιαρα!
Το πρωι ξυπνησε με βραχνιασμα και χτες εκανε λιγο διαρροια αλλα απο διαθεση μια χαρα!
Κοριτσια καλα θα κανετε να πατε για καφεδακι να χαρειτε τον ηλιο! Εμεις δε μπορουμε να βγουμε λογω της μικρης αλλα ισως το απογευμα ερθουν καποιοι φιλοι.
Απο μπουκαλια εγω χρησιμοποιω γυαλινα και εχω παρει κι ενα πλαστικο επειδη μου αρεσε! Απ'οτι ξερω πλαστικα μπαινουν περισσοτερο οταν αρχισει να το πιανει μονο του το παιδι και να πινει.

Γιωργια μου το οτι ηπιε το γαλα δεν ειναι ενδειξη οτι πεινουσε. Απλα ηταν ευκολο και το ηπιε. Αν θηλαζεις αποκλειστικα χορταινει. Το μυστικο ειναι στην πεψη. Το μητρικο ειναι πιο ευπεπτο. Εχει τη μσιη ποσοτητα καζεινης απο το αγελαδινο που σημαινει οτι χωνευεται πιο γρηγορα. Δεν κοιμαται βαρια το παιδι οπως μπορει να συμβει με το συμπληρωμα. Ωστοσο ειναι μια λυση για να ανακτησεις εσυ δυναμεις! Μην ανησυχεις ομως αν χορταινει. Wink

sassaX έγραψε:Γεωργια μου καλημερα,ηλιο δεν εχει εδω Αθηνα αλλα για φαγητο που θα παμε σε ενα κρητικο ρεμπεταδικο μια χαρα...εντωμεταξυ επειδη ειναι η πρωτη φορα που θα βγω χωρις τη μικρη ,με κοροιδευαν οι φιλες μου οτι φοβουνται μην ανεβω στα τραπεζια κ χορευω επειδη πριν μεινω εγκυος ημουν τρελο party animal..κ μετα απο εναμιση χρονο σπιτι μεσα φοβουνται μην γυαλισει το ματι μου χαχαχα...
Χαχαχαχα!
αγγελικημαρια έγραψε:γεωργια: το γαλα το neocate ποιος το ηθελε???
γιαννης:η Ξανθη μια φιλη της αλικης
γεωργια:απο που ειναι ?
γιαννης:απ τη πατρα
γεωρ:α!και ειναι παντρεμενη εδω?
γιαν:οχι ,στη πατρα μενει η κοπελα
γεωρ:δηλαδη θα πηγαινε στη πατρα το γαλα??
γιαν:ναι
γεωρ:μα καλα αυτη απο εκει δε μπορουσε να παρει?
γιαν:ΚΟΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΕΥΘΥΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΤΣΙ.Ο ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ.ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΣΑΣΣΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ Κ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ
ολη στη παρεα μας κοιτανε καπως!ποιοι ειναι ολοι αυτοι??ξανθη, πατρα,σασσα???κ λεει ο γιαννης το κορυφαιο<ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΗ μη το ψαχνεις..ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ .ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΤΑΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ>
αχ ρε κοριτσια γελουσα που μιλουσε σαν να σας ηξερε .οι αλλοι βεβαια δε καταλαβαν ακριβως , τους φανηκε λιγο παραξενο αλλα δε πειραζει!

Χαχαχαχα! Τελειο! Respect



Κοριτσια ειχε ο αντρας αδεια γι αυτο εμπαινα λιγο αλλα απο αυριο θα μπουμε σε κανονικους ρυθμους. Ολο βολτες ημασταν! Αχ τα κεφαλια μεσα τωρα.

Επισης ειμαι πολυ συγκινημενη! Ο Γιαννακης μου ειπε χθες για πρωτη φορα "Σ' ΑΓΑΠΩ"!!! "ΠΑΠΩ" για την ακριβεια αλλα δεν εχει σημασια η προφορα χαχαχα! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 536304

444Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 10:11 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρια σου ειπε σαγαπω?!?! αυτο ειναι το ονειρο καθε μανουλας μετα το ''μαμα''!!πωπω θα τρελαθηκες!!!!!
καλα Αλικη ο αντρας σου ειναι μπροστα!!μανουλες εν δραση καταχηρωθηκε (οπως τα μηνογενεθλια)!!
ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Κ ΜΕ 3 ΠΟΤΗΡΑΚΙΑ ΚΡΑΣΑΚΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΨΙΛΟΑΚΟΥΣΕΙ!ετσι ειναι οταν τα παρατας!

445Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 10:21 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαρία τι καλά...Ζω για τη στιγμή που θα μου πει και εμένα Σάγαπώ...
Βγάλαμε δοντάκι....ναι είναι γεγονός το πρώτο μας δοντάκι εμφανίστηκε...
Ψάχνουμε όνομα για τη μπουμπού... Δέλουμε 2 ονοματάκια...Το Μαρία είναι σίγουρο ένεκα η πεθερά...Το 2;Είμαστε ανάμεσα στο Αιμιλία και το Κοραλία...έχω ανοίξει και αντίστοιχο θεματάκι...Ακούω απόψεις...
Σάσσα εγώ τις προάλες ζαλίστικα με 4 γουλιές....αμαρέτο...ο άντρας μου τρελάθηκε....
Πόπο Αλική φοβερος ο άντρας σου...Μανούλες εν δράση....

446Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 10:25 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ψηφιζω αιμιλια!!!!!!!!!!!!!

447Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 10:43 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Τι άκαρδη μάνα που είμαι;;;; Έχουμε μηνογενέθλια σήμερα!!!! Είμαστε μισό χρόνο κοντά στη μαμά και το μπαμπά!!!! Ναι ναι ναι! Να μας χαιρόσαστε! Σάσα να χαίρεσαι το γαμπρό σου!!!

448Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 10:45 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsiph έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Τι άκαρδη μάνα που είμαι;;;; Έχουμε μηνογενέθλια σήμερα!!!! Είμαστε μισό χρόνο κοντά στη μαμά και το μπαμπά!!!! Ναι ναι ναι! Να μας χαιρόσαστε! Σάσα να χαίρεσαι το γαμπρό σου!!!
\
XAXAXAXAXAXA!!κολλησα για μια στιγμη να σκεφτω τι εννοεις!να τον χαιρομαστε συμπεθερα!!

449Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 10:56 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για να καταλάβεις, για να ξεπληρώσω το χρέος με το γάλα πρέπει να σου δώσω το γιο μου για γαμπρό. Αν τον θέλετε βέβαια....

450Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 18 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 08, 2012 12:10 pm

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tsiph να τον χαίρεσαι...Πολύχρονος...
Εμείς αύριο έχουμε μηνογεννέθλια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις