Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
591 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 591 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

726Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 17, 2012 8:24 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εξαφανιζολ.........εγω αδιαθετησα!!!ουφ!!!η μικρη σημερα ουτε να δει την κρεμα ενω συνηθως την καταβροχθιζει!!παω να ετοιμασω το μπανακι της.

727Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 17, 2012 11:31 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο Νατασα! Πολύ μου αρέσει ο τρόπος που σκεφτεσαι!
Είπα να το ριξω κι εγώ στη γιόγκα για να αντιμετωπίσω τα δικά μου θέματα. Κατέβασα μαθήματα, στρογγυλοκαθησα και καταμεσις στο χαλί αλλά με το Γιάννη αδύνατο να χαλαρωσω και να συγκεντρωθω. Αρχικά έτρεχε γύρω μου. Ξαπλωνα, ανέβαινε πάνω μου. Σηκονομουν όρθια και άνοιγα τα πόδια,περνούσε από κάτω. Έκανα αυτή την κλασική στάση που χέρια πόδια είναι στο πάτωμα και ο πωπος κοιτάει το ταβανι... πάλι περνούσε από κάτω το ατιμο! Καθομουν κάτω και εσκυβα μπροστά, σκαρφαλωνε στην πλάτη μου! Μόνο γιόγκα δεν έκανα.

728Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 17, 2012 11:35 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:Μπραβο Νατασα! Πολύ μου αρέσει ο τρόπος που σκεφτεσαι!
Είπα να το ριξω κι εγώ στη γιόγκα για να αντιμετωπίσω τα δικά μου θέματα. Κατέβασα μαθήματα, στρογγυλοκαθησα και καταμεσις στο χαλί αλλά με το Γιάννη αδύνατο να χαλαρωσω και να συγκεντρωθω. Αρχικά έτρεχε γύρω μου. Ξαπλωνα, ανέβαινε πάνω μου. Σηκονομουν όρθια και άνοιγα τα πόδια,περνούσε από κάτω. Έκανα αυτή την κλασική στάση που χέρια πόδια είναι στο πάτωμα και ο πωπος κοιτάει το ταβανι... πάλι περνούσε από κάτω το ατιμο! Καθομουν κάτω και εσκυβα μπροστά, σκαρφαλωνε στην πλάτη μου! Μόνο γιόγκα δεν έκανα.

join me at ευχελαιο ....κ βλεπουμε...

729Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 17, 2012 12:02 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sassaX έγραψε:
MariaM έγραψε:Μπραβο Νατασα! Πολύ μου αρέσει ο τρόπος που σκεφτεσαι!
Είπα να το ριξω κι εγώ στη γιόγκα για να αντιμετωπίσω τα δικά μου θέματα. Κατέβασα μαθήματα, στρογγυλοκαθησα και καταμεσις στο χαλί αλλά με το Γιάννη αδύνατο να χαλαρωσω και να συγκεντρωθω. Αρχικά έτρεχε γύρω μου. Ξαπλωνα, ανέβαινε πάνω μου. Σηκονομουν όρθια και άνοιγα τα πόδια,περνούσε από κάτω. Έκανα αυτή την κλασική στάση που χέρια πόδια είναι στο πάτωμα και ο πωπος κοιτάει το ταβανι... πάλι περνούσε από κάτω το ατιμο! Καθομουν κάτω και εσκυβα μπροστά, σκαρφαλωνε στην πλάτη μου! Μόνο γιόγκα δεν έκανα.

join me at ευχελαιο ....κ βλεπουμε...
Το plan B αυτο ειναι Σασσουλα μου! Χαχα!

730Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 12:34 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!! Που βρίσκεστε?:τι κάνετε?τι ησυχία είναι αυτή?!

Εγώ πάντως θα σας πω τα νέα μας! Cool
Χθές πήγαμε στην αλλεργιολόγο για την πρόκληση. όλα καλά με την μικρή και τις εξετάσεις δεν φαίνεται να έχει κάπου αλλεργία.Έτσι ξεκινάμε το γάλα το κανονικό. Της έδωσαν εκεί λίγο λίγο να δουν μη και τυχόν κάνει αντίδραση ο οργανισμός της. Δεν το ήθελε με τίποτα!!Έκανε μια γκριμάτσα λες και της δίναμε κ εγω δεν ξέρω τι! Με τα πολλά κάτι καταφέραμε και ευτυχώς καμία αντίδραση! Θα αργήσουμε κι άλλο τα φρούτα και χορτόσουπα..Μας είπε να πάρει πρώτα το καινούργιο γάλα (κουταλιά κουταλιά μέχρι να πιει μόνο από το καινούργιο) και σε 4-5 εβδομάδες που θα γίνει αυτό τότε να ξεκινήσουμε χορτόσουπα! Επίσης μου είπε οτι δεν κάνει κάθε μέρα καρότο,θα γίνουν πορτοκαλί λέει τα παιδιά!!Το πρόγραμμα μας: Σιτηρά τον 10ο μήνα,αυγό 12ο και ψάρι πιο μετά! Αυτά με τις εξετάσεις μας! Αύριο έχει σειρά η μαμά (έχω την παρακέντηση αυριο το απόγευμα)!

Α!Μη με πείτε κουκουβάγια και μη με κοροϊδέψετε... Embarassed χθες το πρωί η μικρή είπε συνεχόμενα μπα-μπα ... Ναι δεν ξέρει τι λέει αλλά το είπε!Και σήμερα το πρωί πάλι! Ο Μιχάλης όπως καταλαβαίνετε που ήταν και μπροστά ..κατουρήθηκε!!

Τώρα το πρωί δεν πινει το γάλα της.. Rolling Eyes τα ξημερώματα το ρούφηξε,αν της είχα και παραπάνω θα το έπινε..τώρα από τις 9.30 που είναι να φάει δεν το θέλει.. που θα πάει θα πεινάσει,δεν θα πεινάσει..θα το πιει!Ελπίζω!

731Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 1:01 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημεραααααα
μαρια γιογκα μπορει να μην εκανες αλλα εκανες γυμναστικη παρεα με το γιαννακη. δες το ετσι. ειπαμε θετικη ενεργεια. δες τη φωτεινη πλευρα της ζωης.
ντορακι καλη επιτυχια σημερα το απογευμα, ολα να πανε καλα.
οσο για τη μικρη εχεις δικιο. θα πεινασει, δε θα πεινασει??? θα φαει. και αφου ειναι και ολα καλα με τις αλλεργιες σιγα σιγα θα μπειτε κι εσεις στο κλαμπ με τις σουπες και τα φρουτα.
σας αφηνω. παω να μαγειρεψω. σε λιγο θα σηκωθει η μικρη να φαμε φρουτα.
φιλακια μανουλες.

732Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 1:33 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια δεν εχω τη δυναμη να γραψω...αυπνη....η μικρη ειχε ανησυχο υπνο...κοιμηθηκα 6-7 το πρωι κ τωρα δουλεια...
χε@# το ευχελαιο παμε στα χοντρα μεσα...βαλεριανες!!!σε baby edition βγαινουν?!

733Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 1:41 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια ο αριθμος μηνυματων δεν ανεβαινει σε πολλεσ κκοπελες τωρα το προσεξα ανοιξε θεμα διπλα

κατσε κατσε αλλαζουν ολα τα entry στον αριθμο μηνυματων που εχεις κανει αυτοματα?

734Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 1:50 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν έχω ιδέα εγώ Σασσα!
Πάντως οι λύσεις είναι βαλεριάνα ή λίγο κρασάκι στο γάλα! Smile

Καλό κουράγιο με τον συνδιασμό αυπνία/δουλεία! εμένα μόλις έφαγε!

735Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 3:00 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια δείτε αυτό:
http://www.paidiatros.com/easyconsole.cfm/id/1026

Κυρίως όσες χρησιμοποιείτε καουτσούκ θηλές!

736Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 7:56 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια!!!!τι κενετε????εμεις μια απο τα ιδια!!!ωραια η γιογκα σου Μαριω!!!!!!Σασσα δεν καταλαβα τι εννοεις!!!!

737Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 8:01 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααααα τωρα καταλαβα!!!!!δεν το εχω προσεξει!!!!!

738Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 8:53 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κ απο μενα χαθηκα, καθαριζα το σπιτι χθες κ το απογευμα ειχα επισκεψεις κ περασαμε πολυ ομορφα,ειπιαμε ενασ μπουκαλι κρασι κ επειδη ξεσινηθισει την ακουσαμε λιγο αλλα κατα τα αλλα τελεια.Ο μικρος μου ειναι στην καλυτερη του φαση.Τα ουλακια του τα βλεπω λιγο πρησμενα λετε να δουμε κ εμεις κανενα δοντακι;Οσο για την πιπιλα παλι καλα δεν χρησιμοποιουμε την συγκεκριμενη,χρησιμοποιουμε σηλικονη.Εσεις κ τα νινακια σας;

739Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 8:58 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε φωφή να αυξάνονται τα δοντάκια! Αντε και στα δικά μας Very Happy !! Η δικιά μου από το πρωί στις 11.30 που έφαγε 150 μλ έφαγε τώρα 180! Σκέφτομαι μήπως το βράδυ στον ύπνο της της φτιάξω μισό λίτρο να πιει Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 328109

740Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 9:17 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dora. έγραψε: Αντε φωφή να αυξάνονται τα δοντάκια! Αντε και στα δικά μας Very Happy !! Η δικιά μου από το πρωί στις 11.30 που έφαγε 150 μλ έφαγε τώρα 180! Σκέφτομαι μήπως το βράδυ στον ύπνο της της φτιάξω μισό λίτρο να πιει Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 328109

ελα βρε απο τις 11.30 δεν ξανα εφαγε εως τωρα;

741Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 9:35 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fofi έγραψε:
dora. έγραψε: Αντε φωφή να αυξάνονται τα δοντάκια! Αντε και στα δικά μας Very Happy !! Η δικιά μου από το πρωί στις 11.30 που έφαγε 150 μλ έφαγε τώρα 180! Σκέφτομαι μήπως το βράδυ στον ύπνο της της φτιάξω μισό λίτρο να πιει Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 328109

ελα βρε απο τις 11.30 δεν ξανα εφαγε εως τωρα;


Όχι Sad , είμαστε στη φάση που αλλάζουμε σταδιακά το γάλα και δεν της αρέσει καθόλου!! Έμαθε στην αηδία (αντιαλλεργικό) και τώρα το φυσιολογικό της φαίνεται περίεργο!!

742Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 11:39 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα.
δε μου λετε, εχει σημασια αν αλλαζει το νουμερο των δημοσιευσεων ή οχι? γινεται κατι? γιατι ασχολουνται τοσο?
ντορα δε της αρεσε το γαλα ε? θα το συνηθισει.
φωφη αντε, λες να ειστε οι επομενοι? εμας δε μας βλεπω. αν παρει κι απο μενα.... καλα, εσεις θα εχετε βγαλει ολα τα δοντια κι εμεις τιποτα.
η δικια μου ομως καθεται μονη της. τη βαζω κατω με τα παιχνιδια της και καθεται και παιζει.
κατα τα αλλα τα ιδια. γελαμε, τρωμε, γκρινιαζουμε.......α! και πολυ χε@@@@@μο ρε κοριτσια. 3-4 φορες τη μερα. αυτα τα λαχανικα και τα φρουτα....
καληνυχτα και φιλια σε ολες.
αληθεια που εχετε χαθει?????????!!!!!!!!!!!!!

743Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 12:03 pm

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ημουν στο φεις!Καληνυχτα ακι απο μενα!!

744Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 18, 2012 12:42 pm

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα!!!!εχω ειχα μαθημα γιογκα,οταν γυρισα εκανα μπανιο το νινι κ νανι!!!!!!κ τσουπ βρηκα ευκαιρια!!!!κι εμεις στην αλλαγη με το γαλα ειμαστε κ μαλλον δεν το πολυ θελουμε!!!!!

745Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:10 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σας!!τι κανετε ?ελπιζω να ειστε μια χαρουλα πλην της κοπωσεως!!
εχουμε κ μεις αυριο εμβολιο κ θα μας πει για το νεο γαλα!
οσον αφορα τα φρουτα η δικη μου το μηλο ουτε να το βλεπει κ της το κοψα απο μονη μου αφου δεν ετρωγε ετσι ουτε αχλαδι ουτε μπανανα θα το πω αυριο στη γιατρο
οσον αφορα κακακια σας ακουω που με τα φρουτα χεζ$#@ 3-4 φορες την ημερα κ η δικη μου καθε 3 μερες!!!
οσον αφορα τη γυμναστικη παραγγειλα απο αμερικη ενα προγραμμα τρελο cardio για το σπιτι που κρατα 2 μηνες για να δουμε θα σφιξουμε καθολου?!
α!επισης επειδη ουτε με τριφτη ουτε με ενα μουλτι μιας λεπιδας που εχω δεν γινοντουσαν πουρε τα φρουτα το ψαξαμε χθες με τον αντρα μου κ θα παμε να παρουμε σημερα της SINGER το μουλτι με 3 λεπιδες που το εχει μια φιλη μας με μωρακι κ τα πολτοποιει ολα!
ασχετο ξεχασα να σας πω τις προαλλες που πηγα να αναλλαξω ενα δωρο της μικρης ηταν ενας μπαμπακας που αλλαζε κ αυτος 4 σακουλες δωρα κ του λεει ο Νικος αλλαγες ε?! κ κανει αυτος ναι πολλες αλλαγες εχω..ΤΡΙΔΥΜΑ!!!!!!αχου του λεω κ μου λεει ασε τι τραβηξαμε γεννηθηκαν στον 5ο μηνα ενα κιλο το ενα!!τωρα ολα καλα μου λεει εχουν την ηλικια των δικων μας...να σου ζησουν του λεω...φανταζεσται τη μανουλα ?!εδω ενα δεν μπορουμε να κανουμε καλα...!!

746Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:40 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!τριδυμα ε;;; ο θεος να της δωσει δυναμη Very Happy Very Happyαπ την αλλη θα ξεπαιδιασει μια κ εξω κ θα ναι ησυχη μετα!τι προγραμμα ειναι αυτο βρε σασσα μου;;;για πες! οσο για το μουλτι ναι ειτε με τις τρεις λεπιδες παρε ειτε μπλεντερ παντως κατι που θα λιωνει κ το κρεας γιατι οπου να ναι θα ξεκινησουμε!

747Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:43 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!! Σάσσα και η δικιά μου κατά βάση μια την ημέρα, αν δεν κάνει μια μέρα την επόμενη μπορεί να γίνουν 2!
Εμείς για εμβόλιο από βδομάδα! Με το γάλα παρατήρησα οτι όταν της φτιάχνω 210μλ που βάζω 6 κουταλιές παλιό και 1 νέο,το πίνει, Αν της φτιάξω 180 που είναι 5 παλιό 1 νέο δεν το θέλει.. ή ιδέα μου είναι.Θα δείξει!!

Τρίδυμα?!?!?!!? Shocked Πω!Παναγία μου! Εδώ μου φαίνεται βουνό να κάνεις παιδιά σε κοντινή ηλικία!! Να της ζήσουν φυσικά και να είναι γερά τα παιδάκια αλλά δεν ξέρω πραγματικά πως την παλεύει! Φαντάζομαι θα έχει μόνιμα μια γιαγια..


Κορίτσια έχω να πω,πόσο χαίρομαι για την ομάδα μας! Πραγματικά! Η ομάδα μας, που είμαστε όλες μια και μια, είναι και ο λόγος που μπαίνω στο φόρουμ..Μάλλον που μπαίνω και γράφω! Τολμώ να πω είμαι περήφανη για εμάς! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 654316

748Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:45 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς αύριο ξεκινάμε κοτόπουλο! Θα το είχα ξεκινήσει αλλά η παιδίατρος μου είπε να βρω χωριάτικο και περίμενα να σφάξει η αδερφή μου! Εγώ έχω μούλτι με 2 λεπίδες αλλά έχω και ένα πολυμηχάνημα της Kenwood και την έχω καταβρεί! Μεγάλο μπολ και τα λιώνει όλα μια χαρά δεν έχω παράπονο!

Τρίδυμα ε; Με τη μιαπολύτεκνη! Η κολλητή μου γέννησε 2 μήνες πριν από μένα. Όταν πήγε να ακούσει καρδούλα της λέει η γιατρός την μια καρδούλα την ακούω, την άλλη όχι και τόσο καλά! Εγκεφαλικό η κολητή μου! Τελικά ή ήταν δίδυμη κύηση αλλά αποροφήθηκε το ένα ή ήταν κάποια σκιά πάντως με ένα έμεινε!

749Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:46 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα! Αχ Σασσα μου. Ξέρω μαμά που είχε ένα κοριτσάκι 3 ετών και πήγαινε για το δεύτερο. Που να φαντάζονταν ότι θα γίνονταν πολυτεκνοι!!! 3 και εκείνη! Γερά να είναι τουλάχιστον και άμα τη βγάλει η μαμά καθαρή τυχερη θα είναι! Σε αυτές τις περιπτώσεις 2 χέρια δε φτάνουν,θες οπωσδήποτε βοήθεια.


Ωραία τα νέα σας κορίτσια!
Ντόρα ίσως συνηθίσει το γαλα! Αν οχι πες στο γιατρο και ισως στο αλλαξει.
Φιλια, τα λεμε μετα!

750Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 19, 2012 12:48 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα! μαρεσει που λες οτι θα χει μονιμα μια γιαγια...ευχομαι να χει καλη πεθερα !! λοιπον μια που εισαι περηφανη για μας τι λετε ξεκιναμε ολες μαζι διαιτα;;;αλλα εγω θελω καποιον να με μαλωνει<χοντρη ,πως εισαι ετσι;θες να κανεις κ βαφτιση , δε βλεπεις τα χαλια σου κτλ> μονο ετσι θα ζοριστω! αλλα αν κλαιγομαι να μη με καλοπιανετε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις