Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
281 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 281 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 44]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 έγραψε:Κοριτσια σας αφηνω...με φωναζει ο αντρουλης μου!!! Φιλακια πολλα.. καλο βραδυ και..... καλες ζουζουνιες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994


καλά να περάσεις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994 Wink

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όσο προσπαθούσαμε 2 τεστ κατουρησα όλα κι όλα (από το ευτυχισμένοι μαζί)!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 536304

Εύη είμαι ανυπόμονη και με ξεσηκωνε και η μάνα μου...10 ευρώ είναι, πήγαινε πάρε ένα θα στα δωσω εγω μου έλεγε....

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Εγώ κορίτσια για να καταλάβετε πόσο ξεμυαλισμένη είμαι...όταν είχα υποψία ότι μπορει κάτι να έγινε έπαιρνα τα τεστ που είναι για 5 μέρες μετα τη σύλληψη και έκανα!Ετσι βρήκα και ότι ήμουν έγκυος 1 βδομάδα πριν την καθυστέρηση tongue

Ιωάννα και εγώ.. συνέχεια σου λέω.. έπερνα τα self clear...!

evi27 έγραψε:
το πιστεύεις οτι δεν έχω αγοράσει τεστ?εχω πει οτι θα κάνω τεστ με τουλάαααχιστονννννν 5 μέρες καθυστέρηση Very Happy

Μπράβο βρε Εύη! Χαρας την υπομονή σου!!

Εμένα βρε κορίτσια μου έχουν μείνει 10 τεστ εγκυμοσύνης τα στίκ οχι ταινίες που δείχνουν 5 μέρες πρίν την καθυστέρηση.. μου ήρθαν μία μέρα μετα τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφίας.. τραγική ειρωνία έτσι;; τα είχα παραγγήλει απο e-bay...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω εχω αυτα τα τεστακια που ειναι ιδια μαρκα με τα ωορρηξιας..ηταν δωρο 10!
αλλα δν θα χρησιμοποιησω κανενα αν δν εχω καθυστερηση!το καλο πραγμα αργει να γινει!!


κοριτσια επισημα συναχωθηκα..το παλευε μερες τωρα να με πιασει και το απεφευγα μεχρι τωρα.. που ετσι ξαφνικα με επιασε καταροη.. και η συνεχεια γνωστη.. αυριο ιγμοριτιδα και λαιμος..και μετα θα θελω φαρμακα να μου περασει Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και τι σκας; Θα τα χρειαζεσαι σύντομα Μαρινάκι μου... Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παιδια δεν πιστευω στην γκαντεμια μου σημερα ειπα και εγω να ενδωσω στο ερωτικο καλεσμα του αντρουλη μου αλλα μεχρι να πιω λιγο νερο και να χτενισω τα αλλοπαρμενα μαλλια μου μολις τα βγαλα απο την πετσετα περνω και η δικια σου υφος χιλιων καρδιναλιων για να τον ξεμυαλισω και τη αντικρισαν τα ομορφα και τσαχπινικα ματακια μου τον συζηγο αραχτο με κλειστα ματια και ακουγοταν ενας ενοχλητικος θορυβος Sleep Sleep Sleep Sleep ooooooggggggg ssssssss ooooogggggggg ssssss ΡΟΧΑΛΙΖΕ Ο ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗΣ ΕΜΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 606100



Έχει επεξεργασθεί από τον/την αγαπη στις Τετ Ιαν 11, 2012 1:59 pm, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη στην άδεια σου βρήκε;;;;;
περαστικά σου........

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:κ εγω εχω αυτα τα τεστακια που ειναι ιδια μαρκα με τα ωορρηξιας..ηταν δωρο 10!
αλλα δν θα χρησιμοποιησω κανενα αν δν εχω καθυστερηση!το καλο πραγμα αργει να γινει!!


κοριτσια επισημα συναχωθηκα..το παλευε μερες τωρα να με πιασει και το απεφευγα μεχρι τωρα.. που ετσι ξαφνικα με επιασε καταροη.. και η συνεχεια γνωστη.. αυριο ιγμοριτιδα και λαιμος..και μετα θα θελω φαρμακα να μου περασει Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


περάστικα να είναι γρήγορα Έλλη μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ Ε ?????
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:παιδια δεν πιστευω στην γκαντεμια μου σημερα ειπα και εγω να ενδωσω στο ερωτικο καλεσμα του αντρουλη μου αλλα μεχρι να πιω λιγο νερο και να χτενισω τα αλλοπαρμενα μαλλια μου μολις τα βγαλα απο την πετσετα περνω και η δικια σου υφος χιλιων καρδιναλιων για να τον ξεμυαλισω και τη αντικρισαν τα ομορφα και τσαχπινικα ματακια μου τον συζηγο αραχτο με κλειστα ματια και ακουγοταν ενας ενοχλητικος θορυβος Sleep Sleep Sleep Sleep ooooooggggggg ssssssss ooooogggggggg ssssss ΡΟΧΑΛΙΖΕ Ο ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗΣ ΕΜΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ανοιχτο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 606100


χαχαχαχχχαχχα αγάπη σόρρυ που γελάω αλλά η περιγραφή σου είναι όλα τα λεφτά χαχαχχαχαχχα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη δε γελάω.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 534787 !!!
ποια θα ανοίξει το Νο 5??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:παιδια δεν πιστευω στην γκαντεμια μου σημερα ειπα και εγω να ενδωσω στο ερωτικο καλεσμα του αντρουλη μου αλλα μεχρι να πιω λιγο νερο και να χτενισω τα αλλοπαρμενα μαλλια μου μολις τα βγαλα απο την πετσετα περνω και η δικια σου υφος χιλιων καρδιναλιων για να τον ξεμυαλισω και τη αντικρισαν τα ομορφα και τσαχπινικα ματακια μου τον συζηγο αραχτο με κλειστα ματια και ακουγοταν ενας ενοχλητικος θορυβος Sleep Sleep Sleep Sleep ooooooggggggg ssssssss ooooogggggggg ssssss ΡΟΧΑΛΙΖΕ Ο ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗΣ ΕΜΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ανοιχτο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 606100

ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ κι ο δικος μου το ιδιο κανει... αλλα δν μου δινει τουλαχιστον ελπιδες..μονη μου τις παιρνω χααχαχααχαα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ε ηταν πολυ καλο Ιωαννα μου για να κρατησει πολυ... και που δν ειχα αρρωστησει μεχρι τωρα ηταν ΘΑΥΜΑ!! Crying or Very sad Crying or Very sad

λοιπον γλυκα μου κοριτσακια, καπου εδω θα σας αφησω!!!! μια πολυυυυυ γλυκια καληνυχτα σε ολες σας!!! θα σας διαβασω αυριο πρωι πρωι μιας και 9 ειναι να ερθει ο υδραυλικος!!ουτε μια μερα να μη με αφησουν να κοιμηθω σαν ανθρωπος Razz Razz Razz
πολλα φιλακιαααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έλλη πλακώσου στη βιταμήνη C. Βοηθάει και μόνο καλό κάνει Very Happy. Πάρε τις 1000mg απο φαρμακείο. Μόνο καλό κάνουν και με τέτοιο κρύο..

Αγάπη χαχαχα!! ..εγώ θα τον ξύπναγα για να "τον βάλω για ύπνο" χαχαχα θα του αρέσει, θα το αρέσει Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 215994

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες καλησπερα!! μου ηρθε περιοδος !! ειναι η πρωτη φορα μετα τη σαλπιγγογραφια και πραγματικα πονεσα τοσο πολυ που αναγκαστηκα και πηρα το γιατρο τηλ. μαυρισα απο τον πονο και ακομα ετσι ειμαι δηλαδη αλλα πλεον μουδιασα! μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο!! αφου απο την τρομαρα μου δεν προλαβα να στεναχωρηθω που μου ηρθε περιοδος!! χαχα!! δεν πειραζει!! ο επομενος μηνας..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316 θα ειναι καλυτερος.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αγάπη δε γελάω.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 534787 !!!
ποια θα ανοίξει το Νο 5??

καμιά εγκυούλα πάλι....

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αγάπη δε γελάω.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 534787 !!!
ποια θα ανοίξει το Νο 5??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Crying or Very sad ΤΟ #5 ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΝΙΚΗ ΤΗ ΛΕΤΕ ?????

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:παιδια δεν πιστευω στην γκαντεμια μου σημερα ειπα και εγω να ενδωσω στο ερωτικο καλεσμα του αντρουλη μου αλλα μεχρι να πιω λιγο νερο και να χτενισω τα αλλοπαρμενα μαλλια μου μολις τα βγαλα απο την πετσετα περνω και η δικια σου υφος χιλιων καρδιναλιων για να τον ξεμυαλισω και τη αντικρισαν τα ομορφα και τσαχπινικα ματακια μου τον συζηγο αραχτο με κλειστα ματια και ακουγοταν ενας ενοχλητικος θορυβος Sleep Sleep Sleep Sleep ooooooggggggg ssssssss ooooogggggggg ssssss ΡΟΧΑΛΙΖΕ Ο ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗΣ ΕΜΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ανοιχτο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 606100

ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ κι ο δικος μου το ιδιο κανει... αλλα δν μου δινει τουλαχιστον ελπιδες..μονη μου τις παιρνω χααχαχααχαα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ε ηταν πολυ καλο Ιωαννα μου για να κρατησει πολυ... και που δν ειχα αρρωστησει μεχρι τωρα ηταν ΘΑΥΜΑ!! Crying or Very sad Crying or Very sad

λοιπον γλυκα μου κοριτσακια, καπου εδω θα σας αφησω!!!! μια πολυυυυυ γλυκια καληνυχτα σε ολες σας!!! θα σας διαβασω αυριο πρωι πρωι μιας και 9 ειναι να ερθει ο υδραυλικος!!ουτε μια μερα να μη με αφησουν να κοιμηθω σαν ανθρωπος Razz Razz Razz
πολλα φιλακιαααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 417472


όνειρα γλυκά!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 334590

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav περαστικά!τι σου έδωσε ο γιατρός; ετσι σε θέλω...ο επομενος μήνας θα είναι καλύτερος!!!!

Που θα την βρουμε τετοια ώρα Εύη μου. Καλά έτσι που το πάμε θα μείνω έγκυος στο Νο 122... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 606100

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Αγάπη δε γελάω.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 534787 !!!
ποια θα ανοίξει το Νο 5??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Crying or Very sad ΤΟ #5 ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΝΙΚΗ ΤΗ ΛΕΤΕ ?????


ναι ναι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:eirini.pav περαστικά!τι σου έδωσε ο γιατρός; ετσι σε θέλω...ο επομενος μήνας θα είναι καλύτερος!!!!

Που θα την βρουμε τετοια ώρα Εύη μου. Καλά έτσι που το πάμε θα μείνω έγκυος στο Νο 122... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 606100


χαχαχαχα δεν παιζόμαστε!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini.pav έγραψε:κοριτσαρες καλησπερα!! μου ηρθε περιοδος !! ειναι η πρωτη φορα μετα τη σαλπιγγογραφια και πραγματικα πονεσα τοσο πολυ που αναγκαστηκα και πηρα το γιατρο τηλ. μαυρισα απο τον πονο και ακομα ετσι ειμαι δηλαδη αλλα πλεον μουδιασα! μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο!! αφου απο την τρομαρα μου δεν προλαβα να στεναχωρηθω που μου ηρθε περιοδος!! χαχα!! δεν πειραζει!! ο επομενος μηνας..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316 θα ειναι καλυτερος.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316

Ελα βρε κοπέλα μου, κρίμα.. Ναι δεν πτωοόυμαστε ψηλά το κεφάλι και θα γίνει το θαύμα! Δεν πείρες κανα ντεπονάκι τίποτα τέτοιο...; περαστικούλια!

evi27 έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Αγάπη δε γελάω.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 534787 !!!
ποια θα ανοίξει το Νο 5??

καμιά εγκυούλα πάλι....

Μήπως η Νίκη που το ανακοίνωσε εδώ...; Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:κοριτσαρες καλησπερα!! μου ηρθε περιοδος !! ειναι η πρωτη φορα μετα τη σαλπιγγογραφια και πραγματικα πονεσα τοσο πολυ που αναγκαστηκα και πηρα το γιατρο τηλ. μαυρισα απο τον πονο και ακομα ετσι ειμαι δηλαδη αλλα πλεον μουδιασα! μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο!! αφου απο την τρομαρα μου δεν προλαβα να στεναχωρηθω που μου ηρθε περιοδος!! χαχα!! δεν πειραζει!! ο επομενος μηνας..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316 θα ειναι καλυτερος.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 654316

μιας και είσαι από θεσ/νίκη ποιον γιατρό έχεις αν επιτρέπεται? Rolling Eyes

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ασλανιδης λεγεται ! ειναι πολυ καλος!! μονο να σκεφτεις οτι αν ηθελε απο εμενα θα μπορουσε να βγαλει τρελα λεφτα γιατι ημουν μεσα στο αγχος και ηθελα απο πολυ νωρις να κανω τα παντα! ειναι ανθρωπος! και σε ηρεμει !!και η κουμπαρα και στα 2 παιδια της αυτον ειχε!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 40 990599

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:ασλανιδης λεγεται ! ειναι πολυ καλος!! μονο να σκεφτεις οτι αν ηθελε απο εμενα θα μπορουσε να βγαλει τρελα λεφτα γιατι ημουν μεσα στο αγχος και ηθελα απο πολυ νωρις να κανω τα παντα! ειναι ανθρωπος! και σε ηρεμει !!και η κουμπαρα και στα 2 παιδια της αυτον ειχε!

δεν τον ξέρω...εγώ έχω τον Χα'ί'νογλου..είναι και μαστολόγος-ογκολόγος οπότε ξεμπερδεύω με τη μια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις