Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια-και-απο-εμενα!περαστικα-στα-μωρακια-διαβασα-πως-καποια-ειναι-αρωστουλια!!εγω-να-πω-πως-δεν-δινω-με-τιποτα-στα-παιδια-μου-πονσταν!!με-την-καμια-ομως!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον, της εδωσα τελικα ντεπον, εφαγε κιολας (λιγοτερο απο το κανονικο) και τωρα κοιμαται.

βαρβαρα, κι εμενα η παιδιατρος μου ειπε να της δωσω πονσταν μονο αν φτασει 39,5!

νενα, το φαρμακο που λες 1η φορα το ακουω. ενδιαφερον που θελει το 1/4 μονο. ποιας εταιρειας ειναι?

τατι μου, πολυχρονη για χτες. τι εννοεις ολα θα αλλαξουν? προς το καλυτερο εννοεις ετσι?

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="tatijana"]Απο δω κ περα ολα θα αλλαξουν,αυτο σκεφτομαι τωρα...[/quote

]Τι έγινε Τατιανάκι??

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντα προς το καλύτερο ρε Τάτι! Τα καλύτερα έρχονται!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:βαρβαρα, κι εμενα η παιδιατρος μου ειπε να της δωσω πονσταν μονο αν φτασει 39,5!

νενα, το φαρμακο που λες 1η φορα το ακουω. ενδιαφερον που θελει το 1/4 μονο. ποιας εταιρειας ειναι?
Πονσταν ουτε εγω εχω δωσει και γενικα δεν παιρνω ουτε εγω, με πειραζει στα νεφρα και εχω να πάρω απο τοτε που ημουν μαθητρια.
Το Algofren περιεχει ιβουπροφαινη, ειναι πιο αποτελεσματικη απο την παρακεταμολη. Intermed λεει πάνω στο κουτι, ειναι η εταιρια. Μου κάνει εντυπωση που δεν το εχεις ακουσει, εδω όλοι οι φαρμακοποιοι μας αν εχουν να διαλεξουν μεταξυ ντεπον και αλγκοφρεν, επιλεγουν το αλγκοφρεν για τον πονοδοντο.
Επίσης υπάρχει και το Apotel, αναλγητικο/αντιπυρετικο, σε δοσολογια ιση με το μισο του βαρους.
ΌΠως και να εχει ρωτα τον γιατρο σου πριν.

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:
trilly έγραψε:βαρβαρα, κι εμενα η παιδιατρος μου ειπε να της δωσω πονσταν μονο αν φτασει 39,5!

νενα, το φαρμακο που λες 1η φορα το ακουω. ενδιαφερον που θελει το 1/4 μονο. ποιας εταιρειας ειναι?
Πονσταν ουτε εγω εχω δωσει και γενικα δεν παιρνω ουτε εγω, με πειραζει στα νεφρα και εχω να πάρω απο τοτε που ημουν μαθητρια.
Το Algofren περιεχει ιβουπροφαινη, ειναι πιο αποτελεσματικη απο την παρακεταμολη. Intermed λεει πάνω στο κουτι, ειναι η εταιρια. Μου κάνει εντυπωση που δεν το εχεις ακουσει, εδω όλοι οι φαρμακοποιοι μας αν εχουν να διαλεξουν μεταξυ ντεπον και αλγκοφρεν, επιλεγουν το αλγκοφρεν για τον πονοδοντο.
Επίσης υπάρχει και το Apotel, αναλγητικο/αντιπυρετικο, σε δοσολογια ιση με το μισο του βαρους.
ΌΠως και να εχει ρωτα τον γιατρο σου πριν.

γεια σας μανουλες,το Algofren το εχω παρει ,δεν χρειαστηκε να το δωσω ...αλλα τωρα βγαζει η μικρη μου 3 δοντια μαζι και λεω αν χρειαστει να μην της δωσω Depon..
ειναι 9 κιλα ποσο πρεπει να πιει;
4,5 ml ή 2 ml κ κατι;

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
mamamatina έγραψε:Εγώ τώρα τον χειμώνα δεν τα βάζω ψυγείο. σε θερμοκρασία δωματίου τα έχω. Στο ντουλάπι της κουζίνας. Δοσολογία τα αντιπυρετικά είναι το μισό του βάρους. Στο ντεπόν μπορείς να δώσεις και μισο ml παραπάνω. Περαστικούλια σας.
Ναι ετσι ειναι, το μισο του βαρους, πχ αν το παιδι σου ειναι 10 κιλά δινεις 5ml.
Στο Algofren ειναι το μισο του μισου, δλδ σε παιδι 10 κιλων ειναι 2,5ml.

πλακα κανεις?εμενα μου ειπε ο γιατρος το μισο απο τα κιλα. affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
δηλαδη εχει παρει υπερβολικη δοση?γι αυτο επεσε ο πυρετος σε 5λεπτα?και αμα τον ρωτησω θα μου πει μην ακους τι λενε οι αλλοι.
διαβασα και πιο κατω που ειπες οτι δεν το ξερει η κοπελα και εγω δεν το ηξερα,φετος το εμαθα και οχι απο τον γιατρο,απο μια αλλη μαμα,τον ρωτησα και μου ειπε να το παρω ειναι καλυτερο απο το ποσταν.γιατι δεν το λενε αφου ειναι καλυτερο?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω δεν το εχω ακουσει αυτο!Συνηθως σου λενε ponstan η depon επι πυρετου και αν δεν κατεβαινει ευκολα τα δινεις εναλλαξ!


Δεν ηξερα οτι το Ponstan κανει κακο στα νεφρα.Γραφει κατι τετοιο στις οδηγιες χρησεως?Εννοω λεει να μην χρησιμοποιηται απο ανθρωπους που εχουν ευαισθησια στα νεφρα η κατι παρεμφερες?


Η αληθεια ειναι οτι πρεπει παντα να διαβαζουμε τις οδηγιες χρησης γιατι καμια φορα και οι γιατροι δινουν λαθος φαρμακα!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το έχω ακούσει κι εγώ για το ponstan αλλά η παιδίατρος λέει απλά ότι δεν το δίνουμε με το παραμικρό. Στον πολύ υψηλο πυρετό εννοείται ότι θα το δώσω. Ή Όταν μου ανεβάσει ένα παιδί στο τρίωρο από το depon πυρετο, αναγκαστικά θα δώσω και ponstan. Πάντως σε γενικές γραμμές το depon αργεί περισσότερο να μας πιάσει σε σχέση με το ponstan.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω της εδωσα το ντεπον στις 14.30 και ειχε τοτε 38,4. τωρα που της εβαλα ξανα θερμομετρο, ειχε παλι 28! ή δεν την επιασε το ντεπον ή ηταν να της ανεβει κι αλλο και το εμποδισε το ντεπον, τι να πω.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?Περαστικά στα αρρωστούλια!!!
Κασσιανούλα περιμένουμε νέα  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 669659  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 669659  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 669659  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 669659  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 669659  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 669659  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 669659  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 669659  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 669659 !!!!!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Nena έγραψε:
mamamatina έγραψε:Εγώ τώρα τον χειμώνα δεν τα βάζω ψυγείο. σε θερμοκρασία δωματίου τα έχω. Στο ντουλάπι της κουζίνας. Δοσολογία τα αντιπυρετικά είναι το μισό του βάρους. Στο ντεπόν μπορείς να δώσεις και μισο ml παραπάνω. Περαστικούλια σας.
Ναι ετσι ειναι, το μισο του βαρους, πχ αν το παιδι σου ειναι 10 κιλά δινεις 5ml.
Στο Algofren ειναι το μισο του μισου, δλδ σε παιδι 10 κιλων ειναι 2,5ml.

πλακα κανεις?εμενα μου ειπε ο γιατρος το μισο απο τα κιλα. affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
δηλαδη εχει παρει υπερβολικη δοση?γι αυτο επεσε ο πυρετος σε 5λεπτα?και αμα τον ρωτησω θα μου πει μην ακους τι λενε οι αλλοι.
διαβασα και πιο κατω που ειπες οτι δεν το ξερει η κοπελα και εγω δεν το ηξερα,φετος το εμαθα και οχι απο τον γιατρο,απο μια αλλη μαμα,τον ρωτησα και μου ειπε να το παρω ειναι καλυτερο απο το ποσταν.γιατι δεν το λενε αφου ειναι καλυτερο?

Εμείς στη Κύπρο δίνουμε nurofen,δοσολογια λίγο μικρότερη από το ντεπόν 1 ml περίπου,πολύ καλύτερο α΄πο το ντεπον.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σου Ναταλάκι! Βασιλική, παρακολούθησέ το λίγο το παιδί, αν βλέπεις και ανεβαίνει ο πυρετός δώσε της τώρα ponstan. Συμβουλέψου και την παιδίατρό σου. Εμείς έτσι κάνουμε. Πάντως σε κάνα τέταρτάκι βάλτης πάλι θερμόμετρο να βλέπεις αν ο πυρετός ανεβαίνει. Θα σε βοηθήσει να τα γράφεις και σε ένα χαρτάκι για να θυμάσαι τί ώρα έκανε πυρετό, πόσο και τί της έδωσες.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Γειά σου Ναταλάκι! Βασιλική, παρακολούθησέ το λίγο το παιδί, αν βλέπεις και ανεβαίνει ο πυρετός δώσε της τώρα ponstan. Συμβουλέψου και την παιδίατρό σου. Εμείς έτσι κάνουμε. Πάντως σε κάνα τέταρτάκι βάλτης πάλι θερμόμετρο να βλέπεις αν ο πυρετός ανεβαίνει. Θα σε βοηθήσει να τα γράφεις και σε ένα χαρτάκι για να θυμάσαι τί ώρα έκανε πυρετό, πόσο και τί της έδωσες.

ναι τα γραφω γιατι αλλιως δεν θυμαμαι

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια τι χαμπαρια ?

http://hawk-girl.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Nena έγραψε:
mamamatina έγραψε:Εγώ τώρα τον χειμώνα δεν τα βάζω ψυγείο. σε θερμοκρασία δωματίου τα έχω. Στο ντουλάπι της κουζίνας. Δοσολογία τα αντιπυρετικά είναι το μισό του βάρους. Στο ντεπόν μπορείς να δώσεις και μισο ml παραπάνω. Περαστικούλια σας.
Ναι ετσι ειναι, το μισο του βαρους, πχ αν το παιδι σου ειναι 10 κιλά δινεις 5ml.
Στο Algofren ειναι το μισο του μισου, δλδ σε παιδι 10 κιλων ειναι 2,5ml.

πλακα κανεις?εμενα μου ειπε ο γιατρος το μισο απο τα κιλα. affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
δηλαδη εχει παρει υπερβολικη δοση?γι αυτο επεσε ο πυρετος σε 5λεπτα?και αμα τον ρωτησω θα μου πει μην ακους τι λενε οι αλλοι.
διαβασα και πιο κατω που ειπες οτι δεν το ξερει η κοπελα και εγω δεν το ηξερα,φετος το εμαθα και οχι απο τον γιατρο,απο μια αλλη μαμα,τον ρωτησα και μου ειπε να το παρω ειναι καλυτερο απο το ποσταν.γιατι δεν το λενε αφου ειναι καλυτερο?


εγώ ντεπόν της δίνω την πρώτη μέρα και αν επιμένει και δεύτερη ο πυρετός της δίνω algofren, αλλά όχι στη δοσολογία που λέει η Νένα.
της έδινα μισό από τα κιλά της, έτσι μου είχε πει η γιατρός.
είναι όντως πιο δυνατό.
μου είχε δώσει και το gantil η γιατρός για να το δίνω εναλλάξ με το ντεπόν. πονσταν δεν μου είχε δώσει ποτέ.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama rias έγραψε:
Nena έγραψε:
trilly έγραψε:βαρβαρα, κι εμενα η παιδιατρος μου ειπε να της δωσω πονσταν μονο αν φτασει 39,5!

νενα, το φαρμακο που λες 1η φορα το ακουω. ενδιαφερον που θελει το 1/4 μονο. ποιας εταιρειας ειναι?
Πονσταν ουτε εγω εχω δωσει και γενικα δεν παιρνω ουτε εγω, με πειραζει στα νεφρα και εχω να πάρω απο τοτε που ημουν μαθητρια.
Το Algofren περιεχει ιβουπροφαινη, ειναι πιο αποτελεσματικη απο την παρακεταμολη. Intermed λεει πάνω στο κουτι, ειναι η εταιρια. Μου κάνει εντυπωση που δεν το εχεις ακουσει, εδω όλοι οι φαρμακοποιοι μας αν εχουν να διαλεξουν μεταξυ ντεπον και αλγκοφρεν, επιλεγουν το αλγκοφρεν για τον πονοδοντο.
Επίσης υπάρχει και το Apotel, αναλγητικο/αντιπυρετικο, σε δοσολογια ιση με το μισο του βαρους.
ΌΠως και να εχει ρωτα τον γιατρο σου πριν.

γεια σας μανουλες,το Algofren το εχω παρει ,δεν χρειαστηκε να το δωσω ...αλλα τωρα βγαζει η μικρη μου 3 δοντια μαζι και λεω αν χρειαστει να μην της δωσω Depon..
ειναι 9 κιλα ποσο πρεπει να πιει;
4,5 ml ή 2 ml κ κατι;


εγώ για τα δόντια της έδινα ντεπόν ή αλγκοφρεν μισή δόση απο το βάρος της. δηλαδή 9 κιλά και έδινα 4,5ml
έτσι μου είχε πει η γιατρός.
αυτό που λεέι η Νένα τώρα το μαθαίνω και με βάζει σε σκέψεις.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.paidiatre.gr/arrosto/arrosto%20paidi.htm


για δείτε κι εδώ


λέει οτι η δόση του αλγκοφρεν μπορεί να είναι μισή απο τα κιλά του παιδιού αλλά μπορέι να είναι αποτελεσματική και σε δόση 1/4 από τα κιλά

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:http://www.paidiatre.gr/arrosto/arrosto%20paidi.htm


για δείτε κι εδώ


λέει οτι η δόση του αλγκοφρεν μπορεί να είναι μισή απο τα κιλά του παιδιού αλλά μπορέι να είναι αποτελεσματική και σε δόση 1/4 από τα κιλά

πολυ ωραιο φλωρα. ευχαριστουμε!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
florentiab έγραψε:http://www.paidiatre.gr/arrosto/arrosto%20paidi.htm


για δείτε κι εδώ


λέει οτι η δόση του αλγκοφρεν μπορεί να είναι μισή απο τα κιλά του παιδιού αλλά μπορέι να είναι αποτελεσματική και σε δόση 1/4 από τα κιλά

πολυ ωραιο φλωρα. ευχαριστουμε!


περαστικά σας

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα τσουπρες!!!!!!!!!
τωρα εκατσα να ταϊσω τον μικρο και ειπα να μπω να δω τα νεα σας!!!
σημερα δουλευα πρωινη  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 911307 δε μπορω τοοσο πρωινο ξυπνημα!!!

εκανα και κοτοπιτουλα πρωτη φορα και εγινε σουπερ!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:καλησπερα τσουπρες!!!!!!!!!
τωρα εκατσα να ταϊσω τον μικρο και ειπα να μπω να δω τα νεα σας!!!
σημερα δουλευα πρωινη  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 911307 δε μπορω τοοσο πρωινο ξυπνημα!!!

εκανα και κοτοπιτουλα πρωτη φορα και εγινε σουπερ!!!


συμπεθερα μουυυυ!!!τι κανεις;;;πως τα πας εργαζομενη μητερα;;;;ο γαμπρουλης μου τι κανει;;;  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 215994

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
evvi έγραψε:καλησπερα τσουπρες!!!!!!!!!
τωρα εκατσα να ταϊσω τον μικρο και ειπα να μπω να δω τα νεα σας!!!
σημερα δουλευα πρωινη  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 911307 δε μπορω τοοσο πρωινο ξυπνημα!!!

εκανα και κοτοπιτουλα πρωτη φορα και εγινε σουπερ!!!


συμπεθερα μουυυυ!!!τι κανεις;;;πως τα πας εργαζομενη μητερα;;;;ο γαμπρουλης μου τι κανει;;;  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 215994

συμπερεθουυυυυυυυλα!!! καλα ειμαι απο υγεια σφιζουμε!! ο μπεμπης οσο παει και φουσκωνει!!! η δουλεια απ το κακο στο χειροτερο απο θεμα ψυχαγωγιας κυριως.

εσεις πως πατε??
η μπουμπουκα????

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
spapastamou έγραψε:
evvi έγραψε:καλησπερα τσουπρες!!!!!!!!!
τωρα εκατσα να ταϊσω τον μικρο και ειπα να μπω να δω τα νεα σας!!!
σημερα δουλευα πρωινη  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 911307 δε μπορω τοοσο πρωινο ξυπνημα!!!

εκανα και κοτοπιτουλα πρωτη φορα και εγινε σουπερ!!!


συμπεθερα μουυυυ!!!τι κανεις;;;πως τα πας εργαζομενη μητερα;;;;ο γαμπρουλης μου τι κανει;;;  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 22 215994

συμπερεθουυυυυυυυλα!!! καλα ειμαι απο υγεια σφιζουμε!! ο μπεμπης οσο παει και φουσκωνει!!! η δουλεια απ το κακο στο χειροτερο απο θεμα ψυχαγωγιας κυριως.

εσεις πως πατε??
η μπουμπουκα????



τι να κανεις βρε κουκλα μου υπομονη...!!!κι η μικρη μας μεγαλωνει κι αλητευει....!!!χαχα...την αλλη παρασκευη εχουμε εμβολιο...!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάρες πήγαμε στον γιατρούλη και είδαμε επιτέλους το σποράκι μας. Very Happy Very Happy Very Happy
Ακούσαμε και την καρδούλα και συγκινήθηκα πάλι η χαζομάνα. I love you I love you I love you
Είμαι πολύ χαρούμενη μου έφυγε και το αγχος.Τώρα θα πάμε πάλι σε 3 βδομάδες να δούμε πως προχωράμε.Είμαι 6 εβδομάδων και 2 ημερών χαχααχ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις