Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
195 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 195 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 29]

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στα χαρτια μεχρι και που παντρευτηκα ημουν αλλοδαπη,οι αστυνομοι με σταματανε για ρωσσιδα και μου ζητανε ταυτοτητα μια μερα παρολιγο να με πανε και στο τμημα επειδη δεν κρατουσα ταυτοτητα.Ομως ειμαι απο την Αθηνα γεννηθηκα εδω μεγαλωσα ο μπαμπας μου ειναι Κυπριος η μαμα μου Αθηναια ομως μοιαζω με ξενη.ΤΟ μεγαλυτερο ρατσισμο τον εφαγα λογω του οτι αρρωστησα και επειδη εχω πολλα τατουαζ αρα σιχαινομαι καθε μορφη ταμπελας ρατσισμου και τα ρεστα.Τυχαινει να μενουμε στο Νεο Ψυχικο οι κοντινοτερες κουνιες απο τα κυριλε μερη ειναι Π,Ψυχικο Φιλοθεη αλλα εγω παω σε αυτη στην Ελληνορωσσων εκει τουλαχιστον οι 'άλλοδαποι" μου φαινονται πιο νορμαλ τα παιδια τους παιζουν με τα δικα μου πολυ σουπερ εχω κανει και 2 φιλες και ειναι πολυ καλα κοριτσια απο τις χαι κουνιες που ναι ολο ντανταδες και ψωνε μαναδες που με ρωτανε που με βλεπουν με τα παιδια ποσα παιρνεις ...δε με νοιαζει απο που ειναι ο αλλος εχει τυχει και οσους εχω γνωρισει και δεν ειναι Ελληνες να μου χουν φερθει καλυτερα απο τους Ελληνες οποτε δε με νοιαζει απο που ειναι αν ειναι μαυρος,κιτρινος,μπλε αρκει να ναι καλος ανθρωπος σε μενα και στα παιδια μου!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε με νοιαζει απο που ειναι αν ειναι μαυρος,κιτρινος,μπλε αρκει να ναι καλος ανθρωπος σε μενα και στα παιδια μου!

Auto akrivos lew k egw...kalos na einai k tha t eimai k egw...

Wmos an einai kakos sigoura tha exeis ton fwvo s k mono kaka pragmata tha peis gia auton...
K tha apomakruntheis...

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
phoenix έγραψε:Στα χαρτια μεχρι και που παντρευτηκα ημουν αλλοδαπη,οι αστυνομοι με σταματανε για ρωσσιδα και μου ζητανε ταυτοτητα μια μερα παρολιγο να με πανε και στο τμημα επειδη δεν κρατουσα ταυτοτητα.Ομως ειμαι απο την Αθηνα γεννηθηκα εδω μεγαλωσα ο μπαμπας μου ειναι Κυπριος η μαμα μου Αθηναια ομως μοιαζω με ξενη.ΤΟ μεγαλυτερο ρατσισμο τον εφαγα λογω του οτι αρρωστησα και επειδη εχω πολλα τατουαζ αρα σιχαινομαι καθε μορφη ταμπελας ρατσισμου και τα ρεστα.Τυχαινει να μενουμε στο Νεο Ψυχικο οι κοντινοτερες κουνιες απο τα κυριλε μερη ειναι Π,Ψυχικο Φιλοθεη αλλα εγω παω σε αυτη στην Ελληνορωσσων εκει τουλαχιστον οι 'άλλοδαποι" μου φαινονται πιο νορμαλ τα παιδια τους παιζουν με τα δικα μου πολυ σουπερ εχω κανει και 2 φιλες και ειναι πολυ καλα κοριτσια απο τις χαι κουνιες που ναι ολο ντανταδες και ψωνε μαναδες που με ρωτανε που με βλεπουν με τα παιδια ποσα παιρνεις ...δε με νοιαζει απο που ειναι ο αλλος εχει τυχει και οσους εχω γνωρισει και δεν ειναι Ελληνες να μου χουν φερθει καλυτερα απο τους Ελληνες οποτε δε με νοιαζει απο που ειναι αν ειναι μαυρος,κιτρινος,μπλε αρκει να ναι καλος ανθρωπος σε μενα και στα παιδια μου!


συμφωνω και επαυξανω !!!αυτο που λειπει απο την κοινωνια μς ειναι η παιδεια λυπαμαι που το λεω....υπαρχουν ομως και πολες μορφες ρατσισμου...μια που δεχτηκα και ασ ειμαι ελληνιδα ειναι οταν γεννησα την κορη μου που οπου πηγαινα την ειχα μαζι μου ολοι με κοιταζαν και με χλευαζαν με σταματαγαν με ρωταγνα την ηλικια μ και του συζηγου μ και γελαγανε λεγοντασ οτι μου δινουν ενα με δυο χρονια για να χωρισουμε ...οταν ημουν εγκυοσ στον μικρο μ δεν θα ξεχασω που πηγα να κανω τις εξετασεις μ και με κοιταγε μια κυρια και κουναγε το κεφαλι ...καποτε στεναχωριομουν τωρα εχοντασ 6,5 χρονια με τον ανθρωπο μ δεν δινω σημασια για τπτ και για κανεναν ...μακαρι να ειναι τοσο ευτυχισμενοι οσο εμεις...!!! Very Happy

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="florentiab"][quote="Rinoula"]
florentiab έγραψε:
zennia έγραψε:
Και εμείς ως Έλληνες μεταναστεύσαμε στα πέρατα της γής αλλά πάντοτε με αξιοπρέπεια και πολύ δουλεια!!!!Δε μπήκαμε ποτέ παράνομα απο τα βουνά ή απο την θάλασσα σε καμία χώρα
[/quote



αυτό δεν είναι ακριβές. και βέβαια έχουν πάει παράνομα σε ξένες χώρες οι Έλληνες.
έχει επικρατήσει η άποψη οτι στην Γερμανία/Βέλγιο/Αμερική/Αυστραλία/Καναδάς πήγαν οι Ελληνες μετανάστες γιατί τους "ζήτησε" η χώρα. είναι αλήθεια αυτό και πάρα πολλοί πήγαν νόμιμα. όμως υπάρχουν και παααααρα πολλοί που πήγαν παράνομα.
επισης καλό θα ήταν να μιλήσετε με κάποιον έλληνα μετανάστη της δεκαετία του 60 για να σας πει πως τον αντιμετώπισαν και πόσο "ωραία" περνούσε.
επίσης είμαι σίγουρη πως δεν ήταν όλοι οι Ελληνες μετανάστες καλοί άνθρωποι και σίγουρα δεν ήταν όλοι τίμιοι.
η αποψή μου για το θέμα είναι οτι παντού υπάρχουν καλοί και κακοί άνθρωποι.
δεν θα ήθελα ποτέ να μου συμβεί αυτό το κακό και να πρέπει να ξεριζωθώ από τη χώρα μου για να πάω σε μία αλλη που θα μου συμπεριφέρονται σαν σκουπίδι. δεν πιστεύω οτι ξεκίνησε ένας Πακιστανός από τη χώρα του για να έρθει στην Ελλάδα για χάρη γούστου. στις περισσότερες περιπτώσεις ήταν θέμα ζωής και θανάτου.
όσον αφορά το αρχικό θέμα, να πω οτι δεν έχω πρόβλημα να κάνει παρέα το παιδί μου ούτε με μαύρο, ούτε με κίτρινο, ούτε με πορτοκαλί παιδάκι. απλά δεν με νοιάζει.
όταν ήμουν εγώ στο δημοτικό θυμάμαι πάρα πολύ καλά κάποια παιδιά με άσχημη συμπεριφορά, με κακές επιρροές από την οικογενειά τους που δεν θέλαμε να τα κάνουμε παρέα και δεν υπήρχε ούτε ένα παιδάκι μεταναστών στο σχολείο μας


Λίτσα
συμφωνώ με αυτό και με όλα τα υπόλοιπα, ως συνήθως.

Φλώρα βασικά αλλά δεν πειράζει! Smile



Sorry βρε Φλώρα!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
koukida έγραψε:συμφωνω Ευάκι.

κι εγω..

Κι εγω.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
mama katerina έγραψε:
koukida έγραψε:συμφωνω Ευάκι.

κι εγω..

Κι εγω.
Αμ εγω? Δε συμφωνω εγω? Κι επαυξάνω!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Rolling Eyes'

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannoua3 έγραψε:δε με νοιαζει απο που ειναι αν ειναι μαυρος,κιτρινος,μπλε αρκει να ναι καλος ανθρωπος σε μενα και στα παιδια μου!

Auto akrivos lew k egw...kalos na einai k tha t eimai k egw...

Wmos an einai kakos sigoura tha exeis ton fwvo s k mono kaka pragmata tha peis gia auton...
K tha apomakruntheis...

συμφωνω Τζοαννα!Ασχετο τι καιρο εχετε εκει στην Κυπρο?

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΙΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ,ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ.ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ?ΠΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΠΠΟΥ ΑΝΑΠΗΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ?ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΠΗΡΟΣ ΠΟΛΕΜΟΥ,ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΓΥΑΛΙΝΟ,ΠΟΛΕΜΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΠΑΚΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΤΟΥ 1940.BLACK BEAUTY ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ κανενα προβλημα!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΙΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ,ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ.ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ?ΠΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΠΠΟΥ ΑΝΑΠΗΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ?ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΠΗΡΟΣ ΠΟΛΕΜΟΥ,ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΓΥΑΛΙΝΟ,ΠΟΛΕΜΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΠΑΚΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΤΟΥ 1940.BLACK BEAUTY ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.


O παππους μου.Δεν εμεινε αναπηρος,πολεμησε. Γιατι ρωτας?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστουμε Στελλα για αυτο το λινκ,ετσι να τα βλεπουμε αυτα!

????????


Επισκέπτης
κι ο πατερας μου πολεμησε δεν το ανεφερα ως τωρα, τωρα το λεω, αλλα ναι, γιατι ρωτας?

????????


Επισκέπτης
black beauty έγραψε:σε ευχαριστουμε Στελλα για αυτο το λινκ,ετσι να τα βλεπουμε αυτα!

γνωση αποκτα για ενα θεμα μονο οποιος το βλεπει σφαιρικα- και αυτος μονο πρεπει να εχει και αποψη.......

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα πειτε μου ποια αλλη χωρα το κανει αυτο?Να δινει προτεραιοτητα στους ξενους και οχι στους πολιτες της?Ειναι πολυ αδικο για μενα οτι και να πειτε!!

Παντα μεριμνουμε για τα δικα μας παιδια και μετα για τα ξενα!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτα που υποστηριξα πολυ παραπανω αλλα θεωρηθηκαν απιστευτα και ομως τελικα εχω δικιο!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΙΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ,ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΟΧΩΡΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ.ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ?ΠΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΠΠΟΥ ΑΝΑΠΗΡΟ ΠΟΛΕΜΟΥ?ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΠΗΡΟΣ ΠΟΛΕΜΟΥ,ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΓΥΑΛΙΝΟ,ΠΟΛΕΜΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΙΝΔΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΠΑΚΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΤΟΥ 1940.BLACK BEAUTY ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.


O παππους μου.Δεν εμεινε αναπηρος,πολεμησε. Γιατι ρωτας?

Και ο δικός μου πολέμησε...Έχει έχει όμως 13 χρόνια που "ἐφυγε"

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stella7778 έγραψε:
black beauty έγραψε:σε ευχαριστουμε Στελλα για αυτο το λινκ,ετσι να τα βλεπουμε αυτα!

γνωση αποκτα για ενα θεμα μονο οποιος το βλεπει σφαιρικα- και αυτος μονο πρεπει να εχει και αποψη.......

συμφωνω Στελλιτσα!Ετσι ειναι,μην κατηγοραμε συνεχεια τους ελληνες,υπαρχει λογος που δυσανασχετουν καποιοι!

????????


Επισκέπτης
δεν καταλαβα προς τι η ερωτηση, εμενα ο πατερας μου πεθανε το 2001 σε ηλικια 77 ετων και ναι, ειχε πολεμησει....

????????


Επισκέπτης
συγνωμη παιδια αλλα εχω αρχισει και φρικαρω.....παιζει υπονοουμενο οτι λεμε ψεμματα???
και η συζητηση αφορουσε παιδια οικονομικων μεταναστων η κανω λαθος? πως φτασαμε στους προπαππουδες μας???
με τα παιδακια λοιπον δεν εχω κατι, με κανενα παιδι του κοσμου....αλλα τους μεταναστες που ειναι ντεμεκ ρωσοποντιοι και τους μιλαμε ποντιακα και δεν ξερουν λεξη στις λαικες, η τους αλβανους που τους συναναστρεφομαστε στη γειτονια και μας λενε οι ιδιοι οτι ουτε τη μανα τους δε λογαριαζουν να τη σκοτωσουν........και ολα τα ευτραπελα που γινονται στη χωρα μας, δεν εχει καιρο που σκοτωσανε τον αθρωπο για μια καμερα (που γεννουσε η γυναικα του).....δηλαδη αμα φοβασαι την εγκληματικοτητα εισαι ρατσιστης? μην τρελλαθουμε κιολας.......

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stella7778 έγραψε:δεν καταλαβα προς τι η ερωτηση, εμενα ο πατερας μου πεθανε το 2001 σε ηλικια 77 ετων και ναι, ειχε πολεμησει....

στα 16 του; Shocked Μπράβο!!!

????????


Επισκέπτης
bell έγραψε:
stella7778 έγραψε:δεν καταλαβα προς τι η ερωτηση, εμενα ο πατερας μου πεθανε το 2001 σε ηλικια 77 ετων και ναι, ειχε πολεμησει....

στα 16 του; Shocked Μπράβο!!!

τον ειχανε γραμμενο στην ταυτοτητα μεγαλυτερο κοπελα μου, μας επιτρεπεις να εχει συμβει αυτο οπως σε χιλιαδες κοσμο που εγραφαν οτι θελανε οι γραφιαδες της εποχης??? και σε παρακαλω παρα πολυ να σκεφτεις πολυ πριν γραψεις για εναν ανθρωπο που δε ζει πια και μια μενα ηταν η ζωη μου ολοκληρη......αντε μη γινουμε μυλος εδω μεσα.....

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stella7778 έγραψε:συγνωμη παιδια αλλα εχω αρχισει και φρικαρω.....παιζει υπονοουμενο οτι λεμε ψεμματα???
και η συζητηση αφορουσε παιδια οικονομικων μεταναστων η κανω λαθος? πως φτασαμε στους προπαππουδες μας???
με τα παιδακια λοιπον δεν εχω κατι, με κανενα παιδι του κοσμου....αλλα τους μεταναστες που ειναι ντεμεκ ρωσοποντιοι και τους μιλαμε ποντιακα και δεν ξερουν λεξη στις λαικες, η τους αλβανους που τους συναναστρεφομαστε στη γειτονια και μας λενε οι ιδιοι οτι ουτε τη μανα τους δε λογαριαζουν να τη σκοτωσουν........και ολα τα ευτραπελα που γινονται στη χωρα μας, δεν εχει καιρο που σκοτωσανε τον αθρωπο για μια καμερα (που γεννουσε η γυναικα του).....δηλαδη αμα φοβασαι την εγκληματικοτητα εισαι ρατσιστης? μην τρελλαθουμε κιολας.......

εσυ μια χαρα τα λες!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stella7778 έγραψε:
bell έγραψε:
stella7778 έγραψε:δεν καταλαβα προς τι η ερωτηση, εμενα ο πατερας μου πεθανε το 2001 σε ηλικια 77 ετων και ναι, ειχε πολεμησει....

στα 16 του; Shocked Μπράβο!!!

τον ειχανε γραμμενο στην ταυτοτητα μεγαλυτερο κοπελα μου, μας επειτρεπεις να εχει συμβει αυτο οπως σε χιλιαδες κοσμο που εγραφαν οτι θελανε οι γραφιαδες της εποχης??? και σε παρακαλω παρα πολυ να σκεφτεις πολυ πριν γραψεις για εναν ανθρωπο που δε ζει πια και μια μενα ηταν η ζωη μου ολοκληρη......αντε μη γινουμε μυλος εδω μεσα.....


Γιατί τί κακό έγραψα;; Με παρεξηγησες!! ίσα ίσα που είπα μπράβο και δεν το είπα ειρωνικά! Σαν τι να προσέξω; που είναι το άσχημο;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις