Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνώ κορίτσια. Και κυρίως μα την Αθηνά. δεν αποχωρώ από το φόρουμ που περνάω τόσο καλά για χάρη του διαχειρηστή του ιδιοκτήτη στην προκειμένη περίπτωση. Επίσης θεωρώ ότι υπήρξαν και προσβλητικα σχόλια προς αυτήν σε όλες αυτές τις σελίδες. Εν πάσει περιπτώσει είμαστε μία πολύ καλή παρέα. Ας μην την χαλάσουμε.

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια κι από εμένα!!
Τα πράγματα είναι λίγο μπερδεμένα στο μυαλό μου.. Δεν έχω αποφασίσει αν θα αποχωρήσω ή όχι. Υπάρχουν άτομα που εκτιμώ και έχω επαφή μαζί τους λόγω φόρουμ ΑΛΛΑ όταν δίνεις ψωμί σε ένα άνθρωπο με τη συμμετοχή σου στις δουλειές του (φορουμ,μπλογκ κ ότι άλλο κάνει) περιμένεις διαφορετική αντιμετώπιση...Δεν θέλω να τη χαρακτηρίσω (την αντιμετώπιση)θα συμφωνήσω απλώς με την chicken ..

chicken έγραψε:Αυτή τη στιγμή λοιπόν σκέφτομαι πως είναι αδιανόητο αυτό που βλέπω να συμβαίνει.
Είναι απίστευτο το όποιος έχει εξουσία την καταχράζεται κιόλας.

Anyway, το ότι τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κώλους δεν είναι τυχαίο.

Γιατί όπως είπε κ η Σάσα.. μαμάδες είμαστε φορτωμένες με δύσκολη καθημερινότητα και ο γραπτός ο λόγος είναι εύκολα παρεξηγήσιμος... Καλη μέρα να έχετε!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina έγραψε:Συμφωνώ κορίτσια. Και κυρίως μα την Αθηνά. δεν αποχωρώ από το φόρουμ που περνάω τόσο καλά για χάρη του διαχειρηστή του ιδιοκτήτη στην προκειμένη περίπτωση. Επίσης θεωρώ ότι υπήρξαν και προσβλητικα σχόλια προς αυτήν σε όλες αυτές τις σελίδες. Εν πάσει περιπτώσει είμαστε μία πολύ καλή παρέα. Ας μην την χαλάσουμε.

με ολο το θαρρος!εννοεις οτι εγω την εθιξα καπου;;;αν ναι θελω ειλικρινα να μου πεις που.αν οχι,οκ !

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamamatina έγραψε:Συμφωνώ κορίτσια. Και κυρίως μα την Αθηνά. δεν αποχωρώ από το φόρουμ που περνάω τόσο καλά για χάρη του διαχειρηστή του ιδιοκτήτη στην προκειμένη περίπτωση. Επίσης θεωρώ ότι υπήρξαν και προσβλητικα σχόλια προς αυτήν σε όλες αυτές τις σελίδες. Εν πάσει περιπτώσει είμαστε μία πολύ καλή παρέα. Ας μην την χαλάσουμε.

κ γιαυτο ειπωθηκαν τα συγνωμη στο τελος της ημερας που ειμασταν πιο ηρεμες...κατι που καλο θα ηταν να γινει κ απο την Ολιβια...επειδη ετσι προσβαλλει ολονων μας την νοημοσυνη...ειτε το καταλαβαινεις ειτε οχι...εμεις τα μελη που κανουμε το φορουμ ειμαστε καθημερινα εδω μεσα ,ζητουσαμε εξηγησεις κ οχι υποδειξεις,εγω δεν εχω τπτ με σενα ουτε με την καθεμια κ ειναι οφελος μου αν σε προσβαλλα να σου ζητησω συγνωμη...αλλα μαλλον το συγνωμη για μερικους ειναι ''ειδος πολυτελειας''(αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια...)

χχχ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την sassaX στις Πεμ Φεβ 23, 2012 1:38 am, 1 φορά

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σκέφτομαι επίσης ότι αυτό που λένε όλοι οι ψυχολόγοι είναι αν κάτι δεν ξέρει το παιδί δεν του λες καλά πας έκτη δημοτικού και δεν ξέρεις προπαίδεια??Εντυπωσιάζομαι πραγματικά!!!!!!!!!!
Είναι ΛΑΘΟΣ χειρισμός και αποτρέπεις το παιδί για οποιαδήποτε προσπάθεια να μάθει τη ριμάδα την προπαίδεια!!
Λες είμαι σίγουρη ότι άμα προσπαθήσεις,θα τα πας πολύ καλύτερα ή κι εγώ δυσκολευόμουν,κανείς δεν γεννήθηκε γνωρίζοντας τα πάντα!!Κι ας μας φαίνεται εμάς η προπαίδεια το πιο γελείο και πανεύκολο πράγμα!!!!!

Θα σκεφτείτε μερικές ναι αλλά εμείς δεν είμαστε παιδάκια να μας χαιδεύουν,όχι αλλά είμαστε μαμάδες και είναι εντυπωσιακό που αυτή η συμπεριφορά δεν έχει γίνει βίωμα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν θυμάμαι κάτι πολύ συγκεκριμένο για να σου πω. Πρέπει να κάτσω να ψάξω και δεν προλαβαίνω τώρα. Ίσως ήταν κι από εσένα ή άλλα κορίτσια. Δεν ξέρω. Απλά επειδή έχω τα δύο μουα παιδιά άρρωστα έμπαινα για λίγο και ξαναέβγαινα. Όταν έμπαινα λοιπόν είχα πετύχει και κουβέντες άκομψες για την Ολιβια. Δεν έχω συγκρατήσει όμως από ποιά κοπέλα.  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 667478

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sassaX έγραψε:
mamamatina έγραψε:Συμφωνώ κορίτσια. Και κυρίως μα την Αθηνά. δεν αποχωρώ από το φόρουμ που περνάω τόσο καλά για χάρη του διαχειρηστή του ιδιοκτήτη στην προκειμένη περίπτωση. Επίσης θεωρώ ότι υπήρξαν και προσβλητικα σχόλια προς αυτήν σε όλες αυτές τις σελίδες. Εν πάσει περιπτώσει είμαστε μία πολύ καλή παρέα. Ας μην την χαλάσουμε.

κ γιαυτο ειπωθηκαν τα συγνωμη στο τελος της ημερας που ειμασταν πιο ηρεμες...κατι που καλο θα ηταν να γινει κ απο την Ολιβια...επειδη ετσι προσβαλλει ολονων μας την νοημοσυνη...ειτε το καταλαβαινεις ειτε οχι...εμεις τα μελη που κανουμε το φορουμ ειμαστε καθημερινα εδω μεσα ,ζητουσαμε εξηγησεις κ οχι υποδειξεις,εγω δεν εχω τπτ με σενα ουτε με την καθεμια κ ειναι οφελος μου αν σε προσβαλλα να σου ζητησω συγνωμη...αλλα μαλλον το συγνωμη για μερικους ειναι ''ειδος πολυτελειας''(αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια...)

χχχ
Συμφωνώ με αυτό που γρα΄φεις για την συγγνώμη

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω να κάνω καμιά δουλειά γιατί μ'αυτά και μ'αυτά πήγε 12 η ώρα!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια...!!!θα συμφωνησω με τη φραση της κοπελας που λεγεται αγγελικημαρια παραπανω "εν ετη 2012 τα θηλαστικα δεν ξερουν να θηλαζουν"


ρε κοπελα μου εγραψες....λοιπον εδω εν ετη 2012 τα θηλαστικα δεν ξερουν να θηλαζουν και απαιτουμε να ξερουμε και τα παντα απο ιντερνετ;;;εδω η ψαροκωσταινα ελλαδιτσα σε λιγο δεν θα εχει να φαει...θα τρωμε τα ποδια μας και ο ενας τον αλλον οι γνωσεις του ιντερνετ μας μαραναν...!!! Shocked

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπέλες.
Εγώ εκνευρίστηκα πάρα πολύ εχθές με την απάντηση και πόσταρα κιόλας, διότι είμαι γνωστή για την ψυχραιμία που με διέπει όταν κάτι με προσβάλλει & με εκνευρίζει πάρα πολύ.
Κατά τα άλλα το πόστ της Αθηνάς ναι, με καλύπτει και εμένα.
Η Ολίβια και η κάθε Ολίβια πρέπει να σέβεται τους ανθρώπους που απευθύνεται. Κανείς εδώ μέσα δεν είναι Βασιλικότερος του Βασιλέως.-

Kαλημερα...Το διαβασα κι εγω το πρωι και καπως μου φανηκε κ εμενα,ουτε εγω γνωριζω ολα αυτα τα του ιντερνετοκοσμου..Και θα ηθελα μια πιο αλλιωτικη απαντηση,χωρις να θελω να προσβαλλω η οτιδηποτε αλλο,αν ειναι καποια εγκυος η και τιποτε αλλο κι εμεις ειμαστε με τα δικα μας προβληματα και ζορια,εμας γιατι κανεις δεν μας καταλαβαινει?

Την καλημερα μου λοιπον.Και καλη συνεχεια.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΙΣΑΑΑΑΑ Rolling Eyes ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ ΠΡΩΤΑ.....ΣΟΦΑΚΗ ΜΟΥΥΥΥΥ  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 130627 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΙΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΗΧΗΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ Κ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 783141  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 783141  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 783141  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 783141  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΙΣΑΑΑΑΑ Rolling Eyes ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ ΠΡΩΤΑ.....ΣΟΦΑΚΗ ΜΟΥΥΥΥΥ  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 130627 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΙΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΗΧΗΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ Κ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 783141  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 783141  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 783141  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 783141  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 37 860530



μαρινακι μου γλυκο σ'ευχαριστω πολυ κι εσυ με το καλο να γεννησεις ματια μου κι ολα να πανε καλα...!!! Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και απο εμενα! Πως ειστε;

Σοφακι μου γλυκο χρονια σου πολλα!!! Καθε ευτυχια μεσα απο την καρδια μου!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
athina24 έγραψε:
sassaX έγραψε:Καλημερα...τελικα ...δεν εχω λογια...η πιο ενεργητικη ομαδα ''ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 2011'' εφτασε η μερα που θα διαλυθει...κριμα ..παλι καλα που εχουμε την ομαδα μας στο face...

Νομιζα πως διαβαζα λαθος την απαντηση της Ολιβιας...η απαντηση αποτελει δυσφημιση για το φορουμ κ σιγουρα ειναι προσβλητικη...μας υποβιβαζει ως νοημων ατομα χωρις να μας ξερει.. ποιες?εμας που αποτελουμε το φορουμ της κ το κανουμε να ανθιζει κ να ξεχωριζει απο τα αλλα φορουμ!Ο οποιος ηταν κ ο λογος που εγινα μελος και εγω!
Μια απορια που την ξεκινησε η Αγγελικημαρια,το Αλικακι μας, καθηγητρια φιλολογος στο επαγγελμα που πολυ ευστοχα την εκανε γτ πολλες συνφωνησαμε,πολλες ενημερωθηκαν,πολλες εκπλαγησαν,πολλες διαφωνησανε,πολλες πηραν τα μετρα τους,πολλες διαφωτιστηκαν,πολλες απορησαν ,πολλες ηδη το γνωριζαν,πολλες αντιπαραταθηκαμε,πολλα ειπωθηκαν πανω σε στιγμες αναβραζμου αλλα το λυσαμε μονες μας μετα απο 24 ολοκληρες ωρες σχεδον μονες μας(δικαιολουγουμαστε ειμαστε γυναικες με ταμπεραμεντο,με μικρα παιδια,εγκυες κ δεν φημιζομαστε ως φυλο για την λακωνικοτητα μας) ,κ οι συγνωμες ειπωθηκαν...καταληγοντας να καταλαβουμε εμεις οι ''ηλιθιες'' πως επρεπε ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩς ΟΙ ΦΩΤΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑς ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ...ΤΟ GOOGLE...με την αναζητηση λεξεων οπως νεστλε,γιωτης,καροτσια κ αλλες πολλες...
ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ...ειμαστε στην ιδια ομαδα..η μαλλον ετσι νομιζα...
Μερκες φορες Ολιβια δεν ειναι ολα ροδινα θα μαλωσουμε εδω μεσα εχουμε μικρα παιδια,ειμαστε κουρασμενες, κ ανησυχουμε αλλες με το παραπανω .αλλα οπως ειπα λογω ηθικης ορισμενων απο μας ξερουμε ποτε θα το ''κοψουμε''
οι συζητησεις δεν ειναι παντα''αχ αγαπη μου ποσο μαρεσει η συνταγη σου,τι ωραια μαλλια,εισαι πολυ ομορφη ,τι ωραιο μωρακι ''
υπαρχουν κ αληθινοι προβληματισμοι στη ζωη που εσυ ως ιδιοκτητρια του φορουμ θα μπορουσες να μας καθυσηχασεις αλλα το καναμε μονες μετα απο μια μερα...
ναι τσαντιστηκα με πολλες κ πολλες με εμενα αλλα ερχεται το βραδυ κ κανεις απολογισμο κ λες πχ η Φλωρα(παραδειγμα λεω)τραβαει κ αυτη το ζορι της ,μλκ που εγιναν οσα εγιναν ας το ληξουμε..αν εγω δεν εχω να κοιμηθω ενα μηνα επειδη βγαζουμε δοντια μαλλον κ αυτη θα εχει τα δικα της ζορια...τι καθομαι κ γραφω η ηλιθια??
δεν κρωβω στεναχωρεθηκα παρα πολυ χθες κ ολες στην ομαδα μου...αλλα ειπαμε στοπ, σας φιλω ολες χαρηκα..γελασα εδω μεσα,εκλαψα με τις ιστοριες σας κ με τις χθεσινες δεν εχω τπτ να χωρισω ισα ισα οπως ειπα κ χθες...στην ιδια ομαδα ειμαστε απλα ειμαστε ατομα με διαφορετικες αντιληψεις κ πιστευω κ αυτο φυσιολογικο ειναι να δημιουργει προστριβες ,προστριβες που οταν ερχεται το βραδυ κ αναλογιζεσαι λες...παμε παρακατω...



Μην ερχεσαι εσυ λοιπον κ να μας γειωνεις με ενα '' Είναι εντυπωσιακό πως το 2012 υπάρχουν ακόμα πολλοί που έχουν πλήρη άγνοια του πώς λειτουργεί το internet.Συμμετέχετε σε ένα δημόσιο forum, όπου ποτέ κανείς δεν σας υποσχέθηκε ότι ότι γράφετε θα παραμένει "κρυφό".

Το ίδιο ισχύει και για τις εικόνες avatar.''

δεν ειναι σωστο κ αποτελει ντροπη που το 2012 υπαρχουν πολλοι που εχουν πληρη αγνοια της κοινων ορων οπως ανθρωπια,κατανοηση,αλληλεγγυη..κ που υποβιβαζουν τους αλλους με χουντικο τροπο...κριμα

bye



θα συμφωνησω σχεδον σε ολα!!!!ουτε εμενα μου αρεσε η απαντηση με το τροπο που ειπωθηκε.....αλλα οκ!
η Ολιβια εκανε ενα ποστ οπως καναμε ολες χθες.....παρ'το ετσι!!!!!"παρεξηγηθηκες" με καποια απο ολες τις αλλες απαντησεις??
δεν υπαρχει λογος να αποχωρησεις απο ενα forum ομαδα (οπως θες το λες)...υπαρχουν τοσα ατομα που μπορεις να πεις καποια πραγματα μαζι τους....νομιζω!!!!
αλλωστε το forum δεν ειναι η Ολιβια (και η καθε Ολιβια) αλλα ολες εμεις!!!


με κάλυψε η Αθηνά!


Συμφωνώ και εγώ με την Αθήνα! Το φόρουμ ειμαστε εμείς αν αποχωρεί η μια κοπέλα σημερα
Και η άλλη αύριο το φόρουμ απλά θα παψει να υπάρχει! Γι αυτό λιγος σεβασμος στα άτομα που το αποτελούν δεν βλάπτει!!! Δηλαδή είναι τόσο περίεργο που δεν ηξερα εγώ η άλλες κοπελες ότι οι φωτο μας θα φαινονται στον γουγλη!απλά θα έπρεπε να υπάρχει μια σχετική ενημέρωση και για εμάς τις ασχετες αυτό μονο!!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Καλημερα και απο εμενα! Πως ειστε;

Σοφακι μου γλυκο χρονια σου πολλα!!! Καθε ευτυχια μεσα απο την καρδια μου!


σε ευχαριστω πολυ ομορφια μου κι εσυ να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου...!!! Very Happy

????????


Επισκέπτης
Eιμαι μελος εδω και καποιους μηνες....θα ειμαι οσο το δυνατον πιο συντομη αν και τρεμω απ τα νευρα μου...

Στην αρχη καποιες κοπελες δε με πιστεψαν, και με εκαναν να νιωσω πολυ ασχημα....σε πολυ λιγο ομως με δεχτηκαν στην παρεα και αρχισαμε να περναμε πολυ καλα....

Μετα απο ενα μικρο διαστημα εντοπισα ιριδες τυπου, «πειραξες την ταδε, πεφτουμε ολοι να σε φαμε».....ειρωνειες, λεξιλογιο δαπεδου, διαγωνισμο για την πιο γρηγορη και προσβλητικη ατακα.....

Καταλαβα οτι αν καποια μερα συμφωνησω τυχαια με καποιο ατομο θα στοχοποιηθω και θα μπω στην κλικα του.....χωρις πχ να ξερω ποια ειναι η ‘βανια’, ειδα οτι αν τολμουσα να την υπερασπιστω θα γινομουν βορρά και η ιδια, με χαρα μου ειδα οτι την τατιjανα που συμπαθω πολυ την συμπαθουν πολλες, και οτι η βραζιλιανα μας που ειναι η αδυναμια μου λογω καταγωγης- τωρα το ακουει ποτε δεν της εχω πει κατι μη πειτε οτι γλυφω κιολας- ειναι και αυτη συμπαθης απο ολους.......ειδα επισης οτι η σε μενα συμπαθης black beauty ειναι απο πολλες εδω μεσα στοχος ειρωνειας εστω κι αν πει μονο ενα συμφωνω

Δε θα κρινω κανεναν γιατι δεν ξερω ποσο καιρο γνωριζεστε και τι εχει προηγηθει μεταξυ σας, επισης δεν ειμαι σε θεση να κρινω κανεναν εγω....παρολα αυτα σας παρουσιαζω την εικονα σας σε καποιον που μπαινει και προσπαθει να ενοποιηθει στην παρεα σας......

Τελικα με τα χθεσινα απογοητευτηκα τελειως.... εμενα ο αντρας μου ειναι κομπιουτερας, παρολα αυτα δεν ηξερα οτι οι φωτο και τα κειμενα μου δημοσιευονται στο γκουγκλη, γιατι πολυ απλα δεν τον ρωτησα ποτε κι εκεινος θεωρουσε οτι το ξερω..... όταν εδεησα να ρωτησω μου το ειπε, αλλα θα το εκτιμουσα πολυ αν υπηρχε μια ειδοποιηση σε μια παραγραφο των ορων συμμετοχης και ετσι θα επρεπε κανονικα....

Και για αλλη μια φορα πεσαν οι ειρωνειες, και ετοιμαζονται μελη να αποχωρησουν.......εγω την ολιβια δεν την ξερω....πρωτη φορα διαβασα μηνυμα της....χτες!!! να πω οτι το βρηκα τουλαχιστον προκλητικο για να μην πω αλλη λεξη.....

Ειναι το πρωτο φορουμ που βλεπω τεοιες κριτικες για τους διαχειριστες, συνεχως υπαρχει αναβρασμος και κανενας σεβασμος προς τη διαχειριση, αλλα μετα το χτεσινο, δεν ξερω τελικα ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο....

Μανουλες ειμαστε, ο κοινος σκοπος και στοχος είναι να μεγαλωσουμε υγιη και ευτυχισμενα αγγελουδια, να μιλαμε γι αυτά και να μοιραζομαστε την καθημερινοτητα μας…..αν είναι να μπαινουμε εδώ για να δουμε ποια την ειπε σε πιο πολλες, για να γινονται τα νευρα μας ταλιατελες και αντι να χαλαρωσουμε λιγο να στρεσαριζομαστε πιο πολύ δε νομιζω ότι εχει κανενα νοημα…..

Προσπαθησα πολλες φορες να διαγραφω και μου απαντησαν ότι απαγορευεται…..απο ποιον απαγορευεται δεν καταλαβαινω….δεν είναι δικαιωμα μου να μη συνδεεται το ονομα η τα γραπτα μου με ένα φορουμ που τεινει να γινει κατι που εμενα δε με αντιπροσωπευει??? Τα μελη πως τα μετρατε??? Απαγορευοντας στον κοσμο να διαγραφει???

Εχω στεναχωρηθει πολύ τον τελευταιο καιρο εχει αποχωρησει πολυς κοσμος από εδώ μεσα….δε νομιζω ότι με εκφραζει πλεον….

Συγνωμη δεν θελω να θιξω κανεναν αλλα αν το δειτε με μια ματια πιο ανοιχτη, δεν είναι εικονα φορουμ γονεων αυτή…









mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="αγαπη 25"]
florentiab έγραψε:
athina24 έγραψε:
sassaX έγραψε:


θα συμφωνησω σχεδον σε ολα!!!!ουτε εμενα μου αρεσε η απαντηση με το τροπο που ειπωθηκε.....αλλα οκ!
η Ολιβια εκανε ενα ποστ οπως καναμε ολες χθες.....παρ'το ετσι!!!!!"παρεξηγηθηκες" με καποια απο ολες τις αλλες απαντησεις??
δεν υπαρχει λογος να αποχωρησεις απο ενα forum ομαδα (οπως θες το λες)...υπαρχουν τοσα ατομα που μπορεις να πεις καποια πραγματα μαζι τους....νομιζω!!!!
αλλωστε το forum δεν ειναι η Ολιβια (και η καθε Ολιβια) αλλα ολες εμεις!!!


με κάλυψε η Αθηνά!


και εγω συμφωνω με την αθηνα .
κοριτσια μου καλημερα και μην στεναχωριεστε
σοφακι μου χρονια πολλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="mamavivo"]
αγαπη 25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
athina24 έγραψε:
sassaX έγραψε:


θα συμφωνησω σχεδον σε ολα!!!!ουτε εμενα μου αρεσε η απαντηση με το τροπο που ειπωθηκε.....αλλα οκ!
η Ολιβια εκανε ενα ποστ οπως καναμε ολες χθες.....παρ'το ετσι!!!!!"παρεξηγηθηκες" με καποια απο ολες τις αλλες απαντησεις??
δεν υπαρχει λογος να αποχωρησεις απο ενα forum ομαδα (οπως θες το λες)...υπαρχουν τοσα ατομα που μπορεις να πεις καποια πραγματα μαζι τους....νομιζω!!!!
αλλωστε το forum δεν ειναι η Ολιβια (και η καθε Ολιβια) αλλα ολες εμεις!!!


με κάλυψε η Αθηνά!


και εγω συμφωνω με την αθηνα .
κοριτσια μου καλημερα και μην στεναχωριεστε
σοφακι μου χρονια πολλα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ευχαριστω πολυ βιβη μου...!!! Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stella7778 έγραψε:

Προσπαθησα πολλες φορες να διαγραφω και μου απαντησαν ότι απαγορευεται…..απο ποιον απαγορευεται δεν καταλαβαινω….δεν είναι δικαιωμα μου να μη συνδεεται το ονομα η τα γραπτα μου με ένα φορουμ που τεινει να γινει κατι που εμενα δε με αντιπροσωπευει??? Τα μελη πως τα μετρατε??? Απαγορευοντας στον κοσμο να διαγραφει???

Για να μην λενε ανακριβειες και επειδη με εμενα εχετε ανταλλαξει αυτα τα μηνυματα σας ειπα οτι δεν γινοντε διαγραφες (οχι μονο στο δικο μας φορουμ βεβαια) αλλα οτι μπορειτε να σβησετε ολα σας τα στοχεια( τιποτα δεν παραμενει αν το σβησετε) και να μην ξαναγραψετε..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πω με την σειρα μου κ εγω οτι δεν περιμενα τετοια απαντηση,μαλλον τετοιο τροπο. ΟΚ, θα επρεπε να εχουν φροντισει να ενημερωθουν πριν ανεβασουν φωτο αλλα Ολιβια δεν εισαι σε θεση να τις κρινεις γι αυτο,εσενα ειναι η δουλεια σου,των μελων που εξεφρασαν τον θυμο τους στο θεμα με τις φωτο δεν ειναι η δουλεια τους το ιντερνετ.Δεν ειναι αμοιρες ευθυνων αλλα ουτε ειναι κ κατωτερες κανενος εδω μεσα για να τους μιλουν ετσι και να τους παιρνουν τον λογο (κλειδωθηκε το θεμα),δεν πιστευω οτι αυτος ειναι ο ρολος του ιδιοκτητη ενος φορουμ.
Δεν μ αρεσει που θα φυγουν τοσα μελη,κ μελη που εκτιμω κ εγω κ αλλες εδω.

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:
stella7778 έγραψε:

Προσπαθησα πολλες φορες να διαγραφω και μου απαντησαν ότι απαγορευεται…..απο ποιον απαγορευεται δεν καταλαβαινω….δεν είναι δικαιωμα μου να μη συνδεεται το ονομα η τα γραπτα μου με ένα φορουμ που τεινει να γινει κατι που εμενα δε με αντιπροσωπευει??? Τα μελη πως τα μετρατε??? Απαγορευοντας στον κοσμο να διαγραφει???

Για να μην λενε ανακριβειες και επειδη με εμενα εχετε ανταλλαξει αυτα τα μηνυματα σας ειπα οτι δεν γινοντε διαγραφες (οχι μονο στο δικο μας φορουμ βεβαια) αλλα οτι μπορειτε να σβησετε ολα σας τα στοχεια( τιποτα δεν παραμενει αν το σβησετε) και να μην ξαναγραψετε..

Να ρωτήσω κάτι?
χωρίς ίχνος ειρωνιας απλά δεν γνωρίζω... τα τρολ τα διαγράφετε? αν ναι η ίδια διαδικασία δεν είναι!?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να προσθεσω και κατι που θεωρω σημαντικο...οταν ξεκινησε αυτο το φορουμ ειμασταν μελη αρκετες απο εδω και η Ολιβ σε αλλο φορουμ.Και το ξεκινησε ακριβως γιατι την ενοχλησε που στο αλλο δεν υπηρχε εντονη η παρουσια του ιδιοκτητη,το οτι γινοταν ενα μπαχαλο με τρολ κ διαφοροι αλλοι λογοι.Κ εμενα αυτο με ειχε ενοχλησει κ ακολουθησα εδω. Και τωρα?Τι γινεται τωρα εδω?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Να πω με την σειρα μου κ εγω οτι δεν περιμενα τετοια απαντηση,μαλλον τετοιο τροπο. ΟΚ, θα επρεπε να εχουν φροντισει να ενημερωθουν πριν ανεβασουν φωτο αλλα Ολιβια δεν εισαι σε θεση να τις κρινεις γι αυτο,εσενα ειναι η δουλεια σου,των μελων που εξεφρασαν τον θυμο τους στο θεμα με τις φωτο δεν ειναι η δουλεια τους το ιντερνετ.Δεν ειναι αμοιρες ευθυνων αλλα ουτε ειναι κ κατωτερες κανενος εδω μεσα για να τους μιλουν ετσι και να τους παιρνουν τον λογο (κλειδωθηκε το θεμα),δεν πιστευω οτι αυτος ειναι ο ρολος του ιδιοκτητη ενος φορουμ.
Δεν μ αρεσει που θα φυγουν τοσα μελη,κ μελη που εκτιμω κ εγω κ αλλες εδω.


το διατυπωσες με τον καλυτερο δυνατο τροπο Litsako .

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora. έγραψε:
Vivian έγραψε:
stella7778 έγραψε:

Προσπαθησα πολλες φορες να διαγραφω και μου απαντησαν ότι απαγορευεται…..απο ποιον απαγορευεται δεν καταλαβαινω….δεν είναι δικαιωμα μου να μη συνδεεται το ονομα η τα γραπτα μου με ένα φορουμ που τεινει να γινει κατι που εμενα δε με αντιπροσωπευει??? Τα μελη πως τα μετρατε??? Απαγορευοντας στον κοσμο να διαγραφει???

Για να μην λενε ανακριβειες και επειδη με εμενα εχετε ανταλλαξει αυτα τα μηνυματα σας ειπα οτι δεν γινοντε διαγραφες (οχι μονο στο δικο μας φορουμ βεβαια) αλλα οτι μπορειτε να σβησετε ολα σας τα στοχεια( τιποτα δεν παραμενει αν το σβησετε) και να μην ξαναγραψετε..

Να ρωτήσω κάτι?
χωρίς ίχνος ειρωνιας απλά δεν γνωρίζω... τα τρολ τα διαγράφετε? αν ναι η ίδια διαδικασία δεν είναι!?

Τα τρολλ μποκαροντε και δεν μπορουν να ξαναγραψουν! Το ΄΄ονομα΄΄ τους στις απαντησεις εξακολουθει να υπαρχει!

????????


Επισκέπτης
Vivian έγραψε:
stella7778 έγραψε:

Προσπαθησα πολλες φορες να διαγραφω και μου απαντησαν ότι απαγορευεται…..απο ποιον απαγορευεται δεν καταλαβαινω….δεν είναι δικαιωμα μου να μη συνδεεται το ονομα η τα γραπτα μου με ένα φορουμ που τεινει να γινει κατι που εμενα δε με αντιπροσωπευει??? Τα μελη πως τα μετρατε??? Απαγορευοντας στον κοσμο να διαγραφει???

Για να μην λενε ανακριβειες και επειδη με εμενα εχετε ανταλλαξει αυτα τα μηνυματα σας ειπα οτι δεν γινοντε διαγραφες (οχι μονο στο δικο μας φορουμ βεβαια) αλλα οτι μπορειτε να σβησετε ολα σας τα στοχεια( τιποτα δεν παραμενει αν το σβησετε) και να μην ξαναγραψετε..



ΔΕΝ λεω ανακριβειες βιβιαν μου, πολλες βδομαδες πριν απο εσενα ειχα στειλει μηνυμα και στην ολιβια, το οποιο παραμενει αναπαντητο....και ειναι νομιζω πολυ πιο ευκολο να κανεις μια διαγραφη μελους εσυ απο το σβησω εγω ενα ενα 600 μηνυματα,.....εφοσον ειναι στους κανονισμους ολων των φορουμ φυσικα δεν επιμενω, αλλα και αυτο θα επρεπε να αναφερεται στους κανονισμους που συμφωνουμε, δεν ειδα πουθενα να λεει αμα γραφτεις δε διαγραφεσαι, εκτος αν δεν το ειδα εγω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις