Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
174 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 174 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 42]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!!Μπαίνω στα πεταχτά να σας πω τα νέα μου!!Χθες το μεσημέρι αδιαθέτησα και σήμερα είμαι από το πρωί με πυρετό,πόνο στα κόκκαλα,ατονία,χάλια μαύρα Sad

αααα σε κολλησα κι εσενα??ετσι κι εγω... πονος σε ολο το σωμα και πυρετος και το βραδυ αδιαθετω κιολας..και αστα να πανε!!!


περαστικα σου!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 35468

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Καλησπέρα σε όλες!!Μπαίνω στα πεταχτά να σας πω τα νέα μου!!Χθες το μεσημέρι αδιαθέτησα και σήμερα είμαι από το πρωί με πυρετό,πόνο στα κόκκαλα,ατονία,χάλια μαύρα Sad
δεν πειράξει kira μου, την επόμενη φορά !!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 334590
περαστικά σου !!

τελικά όλος ο κόσμος άρρωστος είναι ;
εγώ χθες ξύπνησα με το ένα μάτι κόκκινο, δεν υπήρχε άσπρο !! σήμερα υποχώρησε λίγο cyclops pirat

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικα σας κοριτσακια!!!Γρηγορη αναρρωση!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!!Περαστικά και σε όσες είστε αρρωστούλες!!Χαμός από ιώσεις!
Δέσποινα έτσι κορίτσι μου,να σκέφτεσαι θετικά!!Αν η χοριακή σου διπλασσιάζεται κάθε 2 μέρες,μη φοβάσαι τίποτα!
Λιάνα δώσε λίγη όρεξη και από εδώ!!
Ιωαννάκι έρχεται η σειρά σου!!
Ευη τον γιατρό τον έχεις καιρό??Σου τον έχουν συστήσει?
Mariabel  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 893968
Η Αγάπη δε μπήκε??
Άντα σε ποιο γυναικολόγο καλό θα πας??
Η Ευαγγελίτσα κανένα ευχάριστο??
Τα φιλιά μου σε όλεεεεεεεεςςςςςςςςς  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Τατιάνα, τι κάνεις ;

εγώ κορίτσια λέω να φάω κάτι και να χουχουλιάσω με το αγόρι Laughing

καλήνυχτα σε όλες σας, τα λέμε το πρωί  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 531909

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Περαστικα σας κοριτσακια!!!Γρηγορη αναρρωση!

ευχαριστουμε κοριτσάκι!!
τελικά εγώ δν θα χαρώ σήμερα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 215994 γκουχ γκουχ.. Razz Razz Razz με ενοχλει αρκετα το στομάχι μου..λεω να το αφήσω να ηρεμίσει λίγο!! Wink

καληνύχτα λεμονάκι!

η αγάπη όντως με το που εμαθε τα ευχάριστα εξαφανίστηκε!!! ελπίζω να μην πήρε τα βουνα  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 911307 χαχαχαχα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα πολυλογουδες μου  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 379767

σορυ ειχα παει σ/κ πειραια κ η μανα μου δυστηχως δν εχει πλεον ινετρνετ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 679259 τι μου κανετε κοριτσαρες μου???  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 32 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
Ευη τον γιατρό τον έχεις καιρό??Σου τον έχουν συστήσει?


Αναστασία μου τον είχε η γιαγιά μου,τον έχει η μαμά μου(την έχει ξεγεννήσει σε μένα και τον αδερφό μου),και τον έχω κι εγώ...επίσης τον έχουν σχεδόν όλες οι γυναίκες της οικογένειας...θείες ξαδερφες κτλ...ήταν και στο θεαγένειο καποια στιγμη και δεν τον αλλάζω με τπτ! εκτος από πολύ καλός γυναικολόγος είναι όπως είπα + ογκολόγος/μαστολόγος/χειρούργος κι έτσι δεν χρειάζεται να τρέχω αλλού για το στήθος...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά πόσο χρονών είναι αυτός ο γυναικολόγος βρε Ευη μου?? αν πάρει συνταξη τι θα κάνεις μετά!? Razz Razz

Μαρια queen καλά είμαστε εμείς όσο μπορούμε(γιατι ειμαστε και αρρωστες οι μισες! albino )

μολις έφαγα μια σουπιτσα με φιδέ κνορ και ήρθα πάλι!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστηκουλια κοριτσαρες μου.εγω παλι δν ειμαι καθολου καλ.εμαθα ενα εξαιρετικα δυσαρεστο νεο..κ εχω χασει την μπαλα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:περαστηκουλια κοριτσαρες μου.εγω παλι δν ειμαι καθολου καλ.εμαθα ενα εξαιρετικα δυσαρεστο νεο..κ εχω χασει την μπαλα

αχ βρε Μαράκι ...τι στο καλο?λες και σας έχουν μουτζώσει!! No No

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καλά πόσο χρονών είναι αυτός ο γυναικολόγος βρε Ευη μου?? αν πάρει συνταξη τι θα κάνεις μετά!? Razz Razz

Μαρια queen καλά είμαστε εμείς όσο μπορούμε(γιατι ειμαστε και αρρωστες οι μισες! albino )

μολις έφαγα μια σουπιτσα με φιδέ κνορ και ήρθα πάλι!!


Έλλη μου είναι κοντά στα 65! αλλά δεν τον κάνεις πάνω από 55! κρατιέται πολύ καλά ευτυχώς για μένα γιατί το μετά το σκέφτομαι πολύ!!αλλά δεν καταλαβαίνει τπτ!!ζωηρότατος και γεμάτος ζωντάνια! Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δν αφορα εμενα αλλα μια καλη μου φιλη.ηταν συμμαθητρια της κατα 4 χρονια μικροτερης αδερφης μου κ ειμασταν μια παρεα κολλητες.και δυστηχως εμαθα πως εχει εναν ογκο στον αριστερο μαστο κ απο βδομαδα θα κανει χειρουργειο...τα χω χαμενα 22 χρονων κοριτσι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καποια στιγμή θα αναγκαστεί να παρει σύνταξη όμως οσο και καλά να κρατιέται!!ελπιζω να ξέρει αλλους καλους να σε παραπεμψει οταν θα σταματήσει... γιατί εισαι νεα κοπέλα...εχεις χροοοοονια μπροστα σου να χρειαζεσαι τετοιο γιατρο


Μαράκι κρίμα το κοριτσάκι... ελπίζω να βρέθηκε σύντομα και να μην έχει περεταίρω προβλήματα!!δυστυχώς δν γίνεται μόνο σε μεγάλες γυναίκες!!γι αυτο λένε να κοιτιόμαστε 1 φορά την εβδομάδα μόνες μας για τυχόν αλλαγές στους μαστους μας!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δν το πηρε χαμπαρι απο ψηλαφιση αλλα στο μπανιο οπως εκανε ενιωσε ενα σαν καψιμο αλλα οχι απο το νερο.της φανηκε παραξενο κ πηγε στην γυναικολογο της κ αυτη την εστειλε κατευθειαν στο μεταξα.εκει της βρηκαν στις εξετασεις εναν ογκο μεσα βαθεια μη ψηλαφισιμο.κ ηδη εχει μεγαλωσει απο την τελευταια εξετασει κ εχει γινει σαν το κουτακι μιας κοκα κολα.κοριτσια μου εχω χεστη απανω μου!!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία queen τι να πώ!! εύχομαι να πάνε όλα καλά και να το ξεπεράσει!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι σιγουρα κακοηθης?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ευη μου δν ξερεις ποσο το ευχομαι κ παρακαλω την παναγιτσα μας να την βοηθησει! Sad Sad Sad

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ Ευη μου!!Άσε με το θέμα γυναικολόγου έχω ταλαιπωρηθεί!!Έχω γυρίσει τόσους και ακόμη στο ψάξιμο είμαι!! Embarassed
Έλλη κι εμένα τέτοια σούπα μου έκανε ο άντρας μου,γιατί ήμουν τέζα!!Σκέψου ούτε να σηκωθώ από τον καναπέ δεν μπορούσα!!Αυτή η ίωση σου έκανε και εμετούς?
Μαρία queen περαστικά στη φίλη σου!Μακάρι να το πρόλαβε και να γίνει τελείως καλά η κοπέλα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:οκ Ευη μου!!Άσε με το θέμα γυναικολόγου έχω ταλαιπωρηθεί!!Έχω γυρίσει τόσους και ακόμη στο ψάξιμο είμαι!! Embarassed
Έλλη κι εμένα τέτοια σούπα μου έκανε ο άντρας μου,γιατί ήμουν τέζα!!Σκέψου ούτε να σηκωθώ από τον καναπέ δεν μπορούσα!!Αυτή η ίωση σου έκανε και εμετούς?
Μαρία queen περαστικά στη φίλη σου!Μακάρι να το πρόλαβε και να γίνει τελείως καλά η κοπέλα!


κούκλα μου τον προτείνω ανεπιφύλακτα!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μόνο το πρώτο βράδυ αλλά δν είχα και τίποτα να βγάλω..μόνο κάτι υγρά μετά απο αρκέτες προσπάθειες του οργανισμού μου!!
αλλα ετρεχα τουαλετα την πρωτη μερα ολη μερα Embarassed Embarassed και απο πυρετό μόνο δέκατα έκανα και ένιωθα ζαλισμένη όλη μέρα!!
Το στομάχι μου και το εντεράκι μου ακόμη με πονάει και ειναι πεμπτη μέρα σήμερα!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:μόνο το πρώτο βράδυ αλλά δν είχα και τίποτα να βγάλω..μόνο κάτι υγρά μετά απο αρκέτες προσπάθειες του οργανισμού μου!!
αλλα ετρεχα τουαλετα την πρωτη μερα ολη μερα Embarassed Embarassed και απο πυρετό μόνο δέκατα έκανα και ένιωθα ζαλισμένη όλη μέρα!!
Το στομάχι μου και το εντεράκι μου ακόμη με πονάει και ειναι πεμπτη μέρα σήμερα!
Αχ σε νιώθω!Εγώ έκανα εμετό μια φορά και μου ανέβηκε μέχρι 38.5!Τώρα νιώθω καλύτερα,έκανα κι ένα μπανάκι,άντε να δούμε!!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
kira έγραψε:οκ Ευη μου!!Άσε με το θέμα γυναικολόγου έχω ταλαιπωρηθεί!!Έχω γυρίσει τόσους και ακόμη στο ψάξιμο είμαι!! Embarassed
Έλλη κι εμένα τέτοια σούπα μου έκανε ο άντρας μου,γιατί ήμουν τέζα!!Σκέψου ούτε να σηκωθώ από τον καναπέ δεν μπορούσα!!Αυτή η ίωση σου έκανε και εμετούς?
Μαρία queen περαστικά στη φίλη σου!Μακάρι να το πρόλαβε και να γίνει τελείως καλά η κοπέλα!


κούκλα μου τον προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστώ!!Με βλέπω να πηγαίνω κι από εκεί!!!!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου καλό βράδυ!Πάω να ξαπλώσω και να δω Πρωταγωνιστές! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλό βράδυ!! όνειρα γλυκά!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις