Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
482 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 482 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

lianikos

lianikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
giota έγραψε:apo thn proth fora pou to akousa den mou arese to tragoudaki alla se kamia periptosh den to eixa skeftei etsi..... ennoeitai oti den 8a to ksanakousoune kai 8a enhmeroso kai mia filh pou to mikro ths exei psuxosh me to tragoudaki!eleos pia

Συμφωνώ απολύτως! Κι εγώ δεν μπορούσα να καταλάβω τι είναι αυτό που δε μου αρέσει. Τώρα το κατάλαβα. Αν και, οφείλω να ομολογήσω, κάποια από τα σχόλια, όπως πχ αυτό με τη μελισσούλα, τα βρίσκω λίγο τραβηγμένα, τα περισσότερα όμως με βρίσκουν σύμφωνη 100%!!

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν διάβασα όλα τα ποστ, έφτασα μέχρι την 3η σελίδα!!! Απλά ήθελα να αναφέρω κάτι για το κλιπάκι της μπεμπέ Λιλή που μάλλον ανάβει φωτιές!! Very Happy

Λοιπόν, όταν το είδα, θα συμφωνήσω ότι ένιωσα όπως η Ολίβια!! Πιο πολύ αηδίασα με αυτούς που εστίασαν και παρερμήνευσαν κάποια μηνύματα! Παράδειγμα το κινητό και το κομπιούτερ! Εμείς τα βρήκαμε στην πορεία .. τα παιδιά μας γεννήθηκαν με αυτά! Καλώς ή κακώς είναι μέσα στην ζωή τους! Εδώ άρχισαν να δίνουν στην α γυμνασίου δωρεάν notebook για να καταργήσουν τα τετράδια, η μπεμπέ Λιλή μας πείραξε!!

Όσον αφορά το σεξουαλικό τμήμα το κλιπ... Μου είχαν στείλει μια εικόνα σε e-mail, στην οποία σκιαγράφονταν 2 κορμιά σε περίεργη στάση!! Ε ναι αυτό είδα!! Πιο κάτω η απάντηση έλεγε: " Αν είδατε 2 κορμιά τότε έχετε πολύ βρώμικο μυαλό!! Παιδιά που ερωτήθηκαν διέκριναν όλα 12 δελφίνια!! " Λέω καλά στραβή είμαι?? Και ξανακοίταξα την εικόνα!! Και ναι, είδα κι εγώ τα δελφίνια!!! Και ξανάλεγε, πως τα παιδιά δεν είδε κανένα τα κορμιά για τον λόγο ότι δεν σκέφτονται με αυτό τον τρόπο! Επομένως δεν νομίζω να βλέπουν τον παππού μέσα από την web σαν τον Μπουγά να λέει "Έλα στον παππού αυτόν που τα'χει όλα και μη κοιτάς αλλού!! " Very Happy Very Happy Very Happy

Όσο για μένα και την γνώμη μου?? Στην αρχή με τον άντρα μου τα κατακοροιδεύαμε και λέγαμε πόσο χαμηλού επιπέδου τραγούδι είναι!! Αλλά ότι κοροϊδεύεις το λούζεσαι σωστά?? Έτσι το λουστήκαμε κι εμείς!! Ο μικρός ψοφάει για το συγκεκριμένο τραγούδι και για την ζούγκλα!! Κι εμείς απλά τα τραγουδάμε όλη την ώρα!! cyclops Shocked Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena μια χαρά τα λες!

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φιλενάδα Έλενα αν σε πω ότι εγώ είδα τα δελφίνια τι θα πεις? Ναι ξέρω, είμαι μια μικρή και αθώα παιδούλα! Χαχαχα...


Goofy-mom

Goofy-mom
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elena έγραψε:Δεν διάβασα όλα τα ποστ, έφτασα μέχρι την 3η σελίδα!!! Απλά ήθελα να αναφέρω κάτι για το κλιπάκι της μπεμπέ Λιλή που μάλλον ανάβει φωτιές!! Very Happy

Λοιπόν, όταν το είδα, θα συμφωνήσω ότι ένιωσα όπως η Ολίβια!! Πιο πολύ αηδίασα με αυτούς που εστίασαν και παρερμήνευσαν κάποια μηνύματα! Παράδειγμα το κινητό και το κομπιούτερ! Εμείς τα βρήκαμε στην πορεία .. τα παιδιά μας γεννήθηκαν με αυτά! Καλώς ή κακώς είναι μέσα στην ζωή τους! Εδώ άρχισαν να δίνουν στην α γυμνασίου δωρεάν notebook για να καταργήσουν τα τετράδια, η μπεμπέ Λιλή μας πείραξε!!

Όσον αφορά το σεξουαλικό τμήμα το κλιπ... Μου είχαν στείλει μια εικόνα σε e-mail, στην οποία σκιαγράφονταν 2 κορμιά σε περίεργη στάση!! Ε ναι αυτό είδα!! Πιο κάτω η απάντηση έλεγε: " Αν είδατε 2 κορμιά τότε έχετε πολύ βρώμικο μυαλό!! Παιδιά που ερωτήθηκαν διέκριναν όλα 12 δελφίνια!! " Λέω καλά στραβή είμαι?? Και ξανακοίταξα την εικόνα!! Και ναι, είδα κι εγώ τα δελφίνια!!! Και ξανάλεγε, πως τα παιδιά δεν είδε κανένα τα κορμιά για τον λόγο ότι δεν σκέφτονται με αυτό τον τρόπο! Επομένως δεν νομίζω να βλέπουν τον παππού μέσα από την web σαν τον Μπουγά να λέει "Έλα στον παππού αυτόν που τα'χει όλα και μη κοιτάς αλλού!! " Very Happy Very Happy Very Happy

Όσο για μένα και την γνώμη μου?? Στην αρχή με τον άντρα μου τα κατακοροιδεύαμε και λέγαμε πόσο χαμηλού επιπέδου τραγούδι είναι!! Αλλά ότι κοροϊδεύεις το λούζεσαι σωστά?? Έτσι το λουστήκαμε κι εμείς!! Ο μικρός ψοφάει για το συγκεκριμένο τραγούδι και για την ζούγκλα!! Κι εμείς απλά τα τραγουδάμε όλη την ώρα!! cyclops Shocked Very Happy

Συμφωνώ με την προλαλήσασα !! Έχουμε γίνει εμείς πονηρά μυαλά!! Τα παιδάκια μας είναι αθώα και αγνά !! Δλδ τι? Θα πάρει το παιδί μου τον στραβό και κακό δρόμο αργότερα στην ζωή του και θα φταίει η μπεμπέ λιλλύ?? Όταν δλδ τσακωνόμαστε μπροστά στα παιδιά μας δεν τα πληγώνουμε? δεν τους κάνουμε κακό? Ή μήπως όταν καθόμαστε σταυροπόδι μπροστά στα παιδιά μας φορόντας σορτσάκι τα παιδιά μας μας βλέπουν σαν την Τζούλια Αλεξανδράτου?? Δεν νομίζω!!Όσο για το κομματι με τον παππού και το λαπτοπ και την webcam δεν το θεωρώ μεμπτό!Αν έχετε προσέξει στο βίντεο κλιπ υπάρχει και άλλο άτομο που κάθεται στον καναπέ, δεν είναι μόνη της η μπεμπέ λιλλύ!!! Είναι με κηδεμόνα!! χαχα Ας χαλαρώσουμε πλέον με αυτό το θέμα!! Στην Γαλλία αυτό το τραγούδι παίζεται από το 2006 και δεν έχει απαγορευθεί!! Τελικά μάλλον οι Έλληνες είμαστε πολύ συντηρητικοί!!!Εμείς το λατρεύουμε το τραγουδάκι όπως και την ζούγκλα!!Με το που ακούει το έμπρός ο γιός μου σκάει ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!! χαχαχαχα Αυτά από μένα!!

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ifigeneia έγραψε:Φιλενάδα Έλενα αν σε πω ότι εγώ είδα τα δελφίνια τι θα πεις? Ναι ξέρω, είμαι μια μικρή και αθώα παιδούλα! Χαχαχα...



Α ρε φιλενάδα μορφή είσαι!! Very Happy

mina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας!!!!Πρώτη φορά συμμετέχω σε Φορουμ και λιγάκι δυσκολεύομαι για το πως δουλεύει το σύστημα,παρόλο που διάβασα τη βοήθεια!!!
Όσον αφορά το τραγούδι σίγουρα δεν παραπέμπει σε παιδικό
τραγουδάκι,ούτε το εν λόγω κοριτσάκι θυμίζει κάποιο συμπαθητικό μωρό από τα γνωστά που παίζουν συνήθως τα παιδιά μας.Παρόλο που σαν άνθρωπος δε θεωρώ εαυτόν απειλούμενο από θεάματα που τυχόν υποκρύπτουν σεξουαλικά υπονοούμενα,νομίζω ότι το συγκεκριμένο τραγούδι-κλιπάκι αισθητικά (αν αφαιρέσεις την μπεμπέ λιλύ)θα μπορούσε να το ταγουδήσει και η μπριτνευ.Πολυ αγωνία να μεγαλώσουν γρήγορα τα παιδιά μας, από τα ρούχα,τα ακούσματα,το τρόπο διασκέδασης μέχρι και τα ψεύτικα κινητά.Η δαιμονοποίηση της τεχνολογίας δεν είναι ότι καλύτερο αλλά γιατί και τόση βιασύνη;

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

χαχαχα ναι οι Mazoo ειναι για τους μπαμπαδες! Ο αντρας μου αρεσει την ξανθια. Τουλαχιστον οταν τα βλεπουμε για να φαει η μικρη, καθεται και αυτος και δε διαμαρτυρεται. Παντως εχουν ενα τραγουδι οι Mazoo που ειναι με πολλα οικολογικα μηνυματα.
Ο Καστορας απο το 3ο DVD ειναι πολυ ομορφο τραγουδι.
Παντως εχεις δικιο.Τα κλασσικα τραγουδακια ειναι τα καλυτερα μακραν.[/quote]

χαχαχαχαχα και του δικου μου αυτη του αρεσει.και συμφωνω για τον καστορα.πολυ με συγκινει αυτο το τραγουδι.....

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Dimitra_Elena έγραψε:Λοιπόν,ακούστε σε τελική ανάλυση δυο πράγματα γιατί μου μυρίζει απίστευτη απάτη η δουλειά.Μου βρωμάει για να είμαι ακριβής.

Παίρνει το κοριτσάκι τηλ τον παππού"Εμπρος,εμπρος".Το σηκώνει κάποια,της οποίας η φωνή είναι νεαρή(η γιαγιά δεν είναι στάνταρ,κανένα ρωσίδι,καμιά Ουκρανή,κάτι είναι τελοσπάντων),και δεν γνωρίζει το κοριτσάκι"Πείτε μου,ποια τον ζητεί;".

Ο παππούς κλείνει το μάτι στα γκομενάκια που χώνει την ανάποδη η μικρή και τις πετάει παραπέρα.Οπότε;Ποιο το ηθικό δίδαγμα;

Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟΣ ΓΚΟΜΕΝΙΑΡΗΣ,ΜΠΕΜΠΕ ΛΙΛΗ!ΖΗΤΑ ΔΩΡΑ ΚΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

χαχαχαχαχαχα!καλο!!!!
εμενα ειναι μικρουλα αλλα της αρεσει το τραγουδακι,κι επειδη ο πατερας μου μενει απο κατω και τον βλεπει καθε μερα φωναζει παππουκο!παππουκο!
ποτε δεν το ειχα σκεφτει ετσι...ενταξει,κι εμενα με χαλασαν λιγο οι μπουτουδες,αλλα σιγα τ αβγα. δηλαδη οταν θα πανε σχολειο και βλεπουν τηλεοραση απο τι θα τα πρωτοπροστατεψουμε;;;;; εδω μεχρι και στις ειδησεις (λεμε τωρα) εχει την πετρουλα με στρινγκ.
α!κοριτσια...δεν τελειωσα ακομα!!!!
γελασα πολυ με καποιες δημοσιευσεις!
εχετε πολυ χιουμορ.να στε καλα!!! Wink

(λες να θελει να μου ανεβει σε κανενα κυμα το καλοκαιρι;;;;;Wink

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δεν τελειωσα ακομα...
και η σκηνη που φιλιουνται ο μπαμπας με τη μαμα γιατι ειναι κακη; επειδη κανει την κινηση ο μπαμπας;;;
γιατι εγω φιλιεμαι με τον αντρα μου μπροστα στην κορη μου (για απλο φιλακι μιλαω) κι εκεινη χαιρεται πολυ και γελαει... και νομιζω οτι νιωθει περισσοτερη ασφαλεια οταν μας βλεπει αγαπημενους

BIKH

BIKH
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Dimitra_Elena έγραψε:Λοιπόν,ακούστε σε τελική ανάλυση δυο πράγματα γιατί μου μυρίζει απίστευτη απάτη η δουλειά.Μου βρωμάει για να είμαι ακριβής.

Παίρνει το κοριτσάκι τηλ τον παππού"Εμπρος,εμπρος".Το σηκώνει κάποια,της οποίας η φωνή είναι νεαρή(η γιαγιά δεν είναι στάνταρ,κανένα ρωσίδι,καμιά Ουκρανή,κάτι είναι τελοσπάντων),και δεν γνωρίζει το κοριτσάκι"Πείτε μου,ποια τον ζητεί;".

Ο παππούς κλείνει το μάτι στα γκομενάκια που χώνει την ανάποδη η μικρή και τις πετάει παραπέρα.Οπότε;Ποιο το ηθικό δίδαγμα;

Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟΣ ΓΚΟΜΕΝΙΑΡΗΣ,ΜΠΕΜΠΕ ΛΙΛΗ!ΖΗΤΑ ΔΩΡΑ ΚΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχ
τελεια η αποψη σου!!!!!!!!

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ κακο για το τιποτα..αυτο εχω να πω εγω..και δεν ειδα τιποτα το μεμπετο σε αυτο..δεν υπαρχουν βρωμικες εικονες η εκφρασεις αλλα βρωμικα μυαλα..

n@n@

n@n@
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το έχω δει εδώ και καιρο αυτό το βίντεο και αηδίασα και εγώ.Μου φάνηκε λίγο υπερβολικό, ιδικά αυτο με τη μελησούλα αλλά σε μερικά σημεία συμφωνώ.Το να κλείνει ο παππούς το μάτι στο κοριτσάκι από την οθόνη του υπολογιστή με είχε ανατριχιάσει απο τη πρώτη στιγμή που το είδα.

n@n@

n@n@
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marizakismom έγραψε:πολυ κακο για το τιποτα..αυτο εχω να πω εγω..και δεν ειδα τιποτα το μεμπετο σε αυτο..δεν υπαρχουν βρωμικες εικονες η εκφρασεις αλλα βρωμικα μυαλα..
Μαρίζα μου συμφωνώ μ'αυτό που λες αλλά με όλα αυτά που βλέπουμε και ακούμε να συμβαίνουν γύρω μας είναι λογικό να είμαστε καχύπτες.Οχι γιατί έχουμε βρώμικο μυαλό αλλά από την αγωνία μας να προστατέψουμε τα παιδάκια μας.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gwgw81 έγραψε:
χαχαχα ναι οι Mazoo ειναι για τους μπαμπαδες! Ο αντρας μου αρεσει την ξανθια. Τουλαχιστον οταν τα βλεπουμε για να φαει η μικρη, καθεται και αυτος και δε διαμαρτυρεται. Παντως εχουν ενα τραγουδι οι Mazoo που ειναι με πολλα οικολογικα μηνυματα.
Ο Καστορας απο το 3ο DVD ειναι πολυ ομορφο τραγουδι.
Παντως εχεις δικιο.Τα κλασσικα τραγουδακια ειναι τα καλυτερα μακραν.

χαχαχαχαχα και του δικου μου αυτη του αρεσει.και συμφωνω για τον καστορα.πολυ με συγκινει αυτο το τραγουδι.....[/quote]

ουτε εμενα μαρεσει το μπεμπε λιλυ για τους ιδιους λογους τωρα δν ξερω αν ειναι το ιδιο τραγουδι πονηρο η μεεις με τις σκεψεις μας το πονηρευουμε γιαυτο κ γενικως δν της δινω να ακουει αυτα,μονο κλασικα τραγουδια η βραζιλιανικα παιδικα,τα σημερον ημερα παιδια ειναι ηδη πονηρεμενα οποια στιγμη κ να ανοιξεις την τηλεοραση βλεπεις στοιχεια πονηρα,κ αποφευγω να το βαζω της μικρης,αλλα πιστευω οτι στους μαζοο οι 2 τραγουδιστριες ειναι πολυ πιο προστυχες με το ντυσιμο τους και με τις υποτιθεμενα χορευτικες φιγουρες και τα ναζια τους τα οποια δν ειναι αθωα ναζια..αυτο παντα κατα την αποψη μου ετσι...

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μιλαω συγκεκριμμενα για τον σαλο που εχει δημιουργηθει σε αλλο φορουμ..ναι ζουμε σε περιργες κ επικινδυνες εποχες κι οφειλουμε να παιρνουμε τα μετρα μας αλλα οχι να κατανταμε γραφικοι..εγω να σας πω με τι φρικαρα τωρα προσφατα?με το φωτογραφειο της γειτονιας μου που εχει βγαλει σε γιγαντοαφισα στη βιτρινα ενα μωρακι πανω απο την κολυμπηθρα στη βαφτιση του..οκ,15 χρονια πριν δεν θα το εβλεπα στραβα,τι πιο γλυκο απο ενα μωρακι να βαφτιζεται..οχι πια ομως,με τον καθε ψυχανωμαλο παιδεραστη αναμεσα μας ρε παιδια..η μπεμπε λιλη ειναι αστειο..δεν βλεπω κατι σε αυτο..αλλου ειναι το θεμα..

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περιττο να αναφερω τη γυμνια του μωρου ετσι?

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μιας που μιλαμε για αυτα,αυτα τα ονοματα δημοσιευτηκαν πριν λιγες:

δειτε τα ΟΛΕΣ


http://www.inews.gr/96/onomateponyma-pros-apofygi-kai-apotropiasmo-i-lista-ton-syllifthenton-paideraston.htm

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μεσα στα ονοματα ειδα πατερα και γιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αηδιαστικα ανθρωπακια..κρεμασμα απο τα καλαμπαλικια θελουν..

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

http://www.pet2pet.gr/

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sonia1994 έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=vQSalFbIym8&feature=related
δειτε & αυτο παρακαλω

ετσι οπως φαινεται στο βιντεο,ναι,δεν ειναι ωραιο...
ξερεις ομως τι γινεται; το τραγουδι αυτο ειναι γαλλικο (allo papy).το βιντεο κλιπ οι δικοι μας το πηραν απο τη γαλλια ετοιμο,και απλα εβαλαν τους στιχους.ισως το γαλλικο σ'αυτο το σημειο ελεγε κατι διαφορετικο και κολλαγε αυτη η σκηνη,ενω στο δικο μας δεν κολλαγε με το στιχο γι'αυτο το βγαλανε.αν ξερει καποια κοπελα γαλλικα ας μας λυσει την απορια!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επειδη οντως ειναι γαλλικο μου εχουν μεταφερει οτι η μεταφραση εδω δεν ειναι καλη ουτε αυτουσια

Gwgw81


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Papou, papou, papou, c'est quoi qu'il a dans le ciel
Papou, papou, papou, les anges ils ont des ailes
C'est quoi aimer
C'est pour les grands
Comment on fait pour avoir des enfants
Pourquoi il pleut
Pourquoi il neige
Pourquoi papy tu ne fais jamais de manège

{au Refrain}

Allo papy t'es encore la
Ne raccroche pas j'ai pas fini
Papou, papou, papou, c'est qui le roi du monde
Papou, papou, papou pourquoi la terre est ronde
Dis les étoiles elles parlent entre elles
Pourquoi les fleurs sont les plus belles
Pourquoi les chiens ils ne parlent pas
J'ai peur la nuit dis moi pourquoi

{au Refrain}

Papou, papou, papou c'est qui papa noël
Papou, papou, papou il est ou le soleil
Pourquoi les grands ont les grondes pas
Brosse toi les dents mets ton chapeau car il fait froid
Où va toute l'eau des océans
Pourquoi papy je t'aime autant


κι εγω απο τα ελαχιστα γαλλικα που ξερω αυτο καταλαβαινω... ισως το original δεν εχει ουτε "να με μαθεις να πετω",ουτε "θ'ανεβω σ'ενα κυμα"...
τι να πω; οταν το εξαντλησουμε το θεμα της λιλης,να μιλησουμε για τον μπομπ τον σφουγγαρακη,που λενε οτι ειναι γκει!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχα καλο

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marizakismom έγραψε:μιλαω συγκεκριμμενα για τον σαλο που εχει δημιουργηθει σε αλλο φορουμ..ναι ζουμε σε περιργες κ επικινδυνες εποχες κι οφειλουμε να παιρνουμε τα μετρα μας αλλα οχι να κατανταμε γραφικοι..εγω να σας πω με τι φρικαρα τωρα προσφατα?με το φωτογραφειο της γειτονιας μου που εχει βγαλει σε γιγαντοαφισα στη βιτρινα ενα μωρακι πανω απο την κολυμπηθρα στη βαφτιση του..οκ,15 χρονια πριν δεν θα το εβλεπα στραβα,τι πιο γλυκο απο ενα μωρακι να βαφτιζεται..οχι πια ομως,με τον καθε ψυχανωμαλο παιδεραστη αναμεσα μας ρε παιδια..η μπεμπε λιλη ειναι αστειο..δεν βλεπω κατι σε αυτο..αλλου ειναι το θεμα..
το ειδα κι εγω σοφακι και φρικαρα!!!φατσα καρτα το φυλο του μωρου και ο καθε ψυχανωμαλος να περναει απ'εξω και να το βλεπει σε γιγαντιο μεγεθος!!!ενταξει ο φωτογραφος, οι γονεις πως το δεχτηκαν?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις