Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
534 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 534 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannaki έγραψε:Καλέ Σισσίνι δεν είπα ότι λες εσύ αηδίες...
Αηδίες εννοώ τα σεξιστικά σχόλια που δήθεν έχει το τραγούδι...
Και φυσικά δεν αναφερόμουν σε σένα όταν είπα "καλοί και ηθικοί γονείς"...

Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 667478 αν παρεξηγήθηκες και τα πήρες προσωπικά...

Το πήρα προσωπικά, γιατί είπες οτι όοοοοοολοι αυτοί που σκεφτηκαν έτσι για το συγκεκριμένο τραγούδι έχουν παιδεραστικές τάσεις.

Από λάθος μου παρέλειψα να σου πω οτι δεν την είδα τη ανάρτηση του τρωκτικού ούτε και το βιντεάκι που αναλύει "και καλά" το τραγούδάκι.

Σου λέω όμως οτι το είδα προχθές πρώτη φορά ολόκληρο το κλιπακι και αισθάνθηκα άβολα. Δεν το προχώρησα τόσο σε σκέψη, αλλά το θεωρώ άκομψο.

Και να σου εξομολογηθώ κάτι; Δεν υπάρχει τίποτα περισσότερο που να με φοβίζει σ' αυτόν τον κόσμο απο αυτό το πράγμα. Αν λοιπόν υπάρχει η παραμικρή λεπτομέρεια, το παραμικρό κάτι που θα μπορούσα να αποτρέψω ή να θωρακίσω το παιδί μου θα το κάνω.

Η μικρή είναι 2 χρονών και δεν έχει μιλήσει ποτέ στο κινητό μας, δεν έχει μιλήσει ποτέ στο σταθερό μας παρα μόνο σε ανοιχτή ακρόαση.

Μπαίνει στο σκάιπ σχεδόν καθημερινά και μιλάει με παππούδες, γιαγιάδες, θείους θείες και λοιπούς.
Δεν το παίζω ούτε αγία ούτε καλή και ήθική μάνα, αλλα εκφράσεις φαρισαισμου και μισσαλοδοξίας τύπου "όσοι σκέφτονται έτσι είναι τέτοιοι" δε μου ταιριάζουν.

Και εγώ σε συμπαθώ και πραγματικά στεναχωρήθηκα με το τρόπο που εξέφρασες την άποψή σου και όχι με την ίδια την αποψή σου. Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 417472 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 417472

Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 35468 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 35468
Αυτό για να αποδείξω οτι με την κτηνοβασία δεν έχω πρόβλημα! Αλήθεια διώκεται ποινικά;;; Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 911307 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 911307 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 911307

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραίο Άννα,δεν το είχα ξαναδεί...Αν και μου την ψιλοσπάει αυτό το συγκροτηματάκι,αλλά δεν βαριέσαι.

Πρόσφατα άκουγα στην γειτονιά μου ένα κοριτσάκι που τραγουδούσε από την αρχή ως το τέλος το "Τσουλ.." της Βίσση.Είναι μόλις 5 ετών!

Και φυσικά,γονείς και παπούδες,γελούσαν και το χειροκροτούσαν... Mad
Σισσίνι,δεν ξέρω αν διώκεται,αλλά αν δω την κόρη μου να "κολλάει" αύριο μεθαύριο σε κανέναν γάτο,θα σου κάνω μήνυση! Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 215994 Laughing

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
εμενα παντως αυτο μου θυμιζει

http://www.gatospito.com

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα Κ. έγραψε:

Μου αρέσει κι εμένα πολύ!

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:
ioannaki έγραψε:Εννοείται ρε κορίτσια ότι τα τραγούδια δεν μπορούν να αρέσουν σε όλους...Εμένα όσο ευχάριστα η κόρη μου ακούει το "Μια ώραία πεταλούδα" κλπ τόσο ευχάριστα ακούει και αυτό...
Είναι δυνατόν τώρα να καθόμαστε να αναλύουμε την κάθε λέξη και να ψάχνουμε να βρούμε "δράκους";;;;


Συγγνώμη αν προσέβαλα κάποια κοπέλα...Δεν αναφέρομαι στις μανούλες εδώ...Δεν ήταν στις προθέσεις μου να προσβάλω καμία.. Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 667478 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 667478
Και ειδικά εσένα Σισσίνι που σε συμπαθώ πολύ!!

Απλώς έχω δει εδώ και καιρό σχόλια παρόμοια στο you tube και το πρώτο που είχα σκεφτεί ήταν πόσο αρρωστημένα μυαλά έχουν ορισμένοι... Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 35468 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 35468 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 35468 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 417472 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 417472 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 417472

Ιωαννάκι το emoticon σου δείχνει μηνύματα κτηνοβασίας...

--- > Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 35468

Είναι κακό παράδειγμα για τα παιδιά μας,ειδικά η δική μου που είναι 4 μηνών αν ανοίξει το λαπτοπ και το δει,θα γίνει κτηνοβάτης.Σε παρακαλώ μην το ξαναβάλεις.χαχαχαχαχαχαχα Razz(ε να μην γίνω κι εγώ λίγο αρρωστημένο μυαλό;Ζήλεψα την φαντασία τους!)

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! Respect Respect Respect
ολιβια ντροπη που βαζεις τετοια emoticons χαχαχαχα
Μπράβο σου Ioannaki, εκτός από τα μηνύματα κτηνοβασίας μας δείχνεις και τριπλά φιλάκια! Δηλαδή χάθηκε ο κόσμος να βάλεις ένα φιλάκι; Τι μήνυμα περνάς τελοσπάντων??? Φιλιά από 3 emotions μαζί??? Και συμφωνώ για το Μιλουπάκι ... άκου να βάζουν τα emotions να σκύβουν! (νομίζω ότι το παρακάναμε λιγάκι...)

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε Σισσίνι μου εγώ το όόόόόλους το είπα για αυτούς για το βίντεο...
Κι εγώ για δύο πράγματα τρέμω για την κόρη μου:
1.Απαγωγή
2.Παιδεραστία

Αλλά να σου πω κάτι;;;;
Εντάξει το βίντεο δε λέει τίποτα, μια χαζομάρα είναι, αλλά ποιος κάθεται να κάνει τέτοια ανάλυση;;;;Αν είναι δυνατόν..Εμένα δε μου είχαν περάσει ποτέ από το μυαλό...
Ή είμαι υπερβολικά χαζή ή αγαθιάρα... Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 215994 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 215994

Αλλά πολλά από τα λόγια με συγκινούν όσο αστείο και αν σας φαίνεται...Η κόρη μου είχε τρομερή αδυναμία στον μπαμπά μου και μόλις πριν 2 μήνες εκείνος "έφυγε".. Crying or Very sad Crying or Very sad

Και όταν ακούω τους στίχους "Πότε θα 'ρθεις να με πάρεις αγκαλιά" και για τα δώρα τα Χριστούγεννα συγκινούμαι πολύ... Embarassed Embarassed

Και της έχει μείνει μόνο ο ένας παππούς ο οποίος δυστυχώς μένει μακριά και τον ακούει μόνο από ανοιχτή ακρόαση στο τηλέφωνο...

Απλώς εγώ λέω ότι τα παιδιά μας από εμάς δημιουργούν τα πρότυπα...Εμένα με βλέπει να κάθομαι στο pc και τρέχει να πατήσει κουμπιά...Παίρνει τα τηλέφωνα μας και κάνει πως μιλάει γιατί βλέπει εμάς κλπ κλπ κλπ...
Να μην αρέσει το τραγούδι το καταλαβαίνω... Αλλά όχι ότι περνάει τέτοια μηνύματα...Τι να πω;;;
Μπορεί να είμαι αγαθιάρα αλλά εγώ το βρίσκω χαριτωμένο... Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 875502 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 875502

LadyCat μήπως λες για την "Κούκλα του σατανά;;:"
όντως μοιάζει λίγο...

Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 893968 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 893968 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 893968
Σας στέλνω και αυτό εικονίδιο που παραπέμπει σε "τρίο".. Embarassed Embarassed Embarassed Razz Razz Razz Razz

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννα κι εμένα μου αρέσει ο κάστορας...
Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109
Αλλά δεν περνά "πονηρά" μηνύματα και δεν το προτιμώ... Razz Razz Razz Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 536304 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 536304 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 875502 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 875502

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioannaki έγραψε:Ρε Σισσίνι μου εγώ το όόόόόλους το είπα για αυτούς για το βίντεο...
Κι εγώ για δύο πράγματα τρέμω για την κόρη μου:
1.Απαγωγή
2.Παιδεραστία

Αλλά να σου πω κάτι;;;;
Εντάξει το βίντεο δε λέει τίποτα, μια χαζομάρα είναι, αλλά ποιος κάθεται να κάνει τέτοια ανάλυση;;;;Αν είναι δυνατόν..Εμένα δε μου είχαν περάσει ποτέ από το μυαλό...
Ή είμαι υπερβολικά χαζή ή αγαθιάρα... Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 215994 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 215994

Αλλά πολλά από τα λόγια με συγκινούν όσο αστείο και αν σας φαίνεται...Η κόρη μου είχε τρομερή αδυναμία στον μπαμπά μου και μόλις πριν 2 μήνες εκείνος "έφυγε".. Crying or Very sad Crying or Very sad

Και όταν ακούω τους στίχους "Πότε θα 'ρθεις να με πάρεις αγκαλιά" και για τα δώρα τα Χριστούγεννα συγκινούμαι πολύ... Embarassed Embarassed

Και της έχει μείνει μόνο ο ένας παππούς ο οποίος δυστυχώς μένει μακριά και τον ακούει μόνο από ανοιχτή ακρόαση στο τηλέφωνο...

Απλώς εγώ λέω ότι τα παιδιά μας από εμάς δημιουργούν τα πρότυπα...Εμένα με βλέπει να κάθομαι στο pc και τρέχει να πατήσει κουμπιά...Παίρνει τα τηλέφωνα μας και κάνει πως μιλάει γιατί βλέπει εμάς κλπ κλπ κλπ...
Να μην αρέσει το τραγούδι το καταλαβαίνω... Αλλά όχι ότι περνάει τέτοια μηνύματα...Τι να πω;;;
Μπορεί να είμαι αγαθιάρα αλλά εγώ το βρίσκω χαριτωμένο... Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 875502 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 875502

LadyCat μήπως λες για την "Κούκλα του σατανά;;:"
όντως μοιάζει λίγο...

Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 893968 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 893968 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 893968
Σας στέλνω και αυτό εικονίδιο που παραπέμπει σε "τρίο".. Embarassed Embarassed Embarassed Razz Razz Razz Razz
ναι ναι αυτο το σιχαμα λεω οτι μοιαζει πολυ

http://www.gatospito.com

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπόν,ακούστε σε τελική ανάλυση δυο πράγματα γιατί μου μυρίζει απίστευτη απάτη η δουλειά.Μου βρωμάει για να είμαι ακριβής.

Παίρνει το κοριτσάκι τηλ τον παππού"Εμπρος,εμπρος".Το σηκώνει κάποια,της οποίας η φωνή είναι νεαρή(η γιαγιά δεν είναι στάνταρ,κανένα ρωσίδι,καμιά Ουκρανή,κάτι είναι τελοσπάντων),και δεν γνωρίζει το κοριτσάκι"Πείτε μου,ποια τον ζητεί;".

Ο παππούς κλείνει το μάτι στα γκομενάκια που χώνει την ανάποδη η μικρή και τις πετάει παραπέρα.Οπότε;Ποιο το ηθικό δίδαγμα;

Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟΣ ΓΚΟΜΕΝΙΑΡΗΣ,ΜΠΕΜΠΕ ΛΙΛΗ!ΖΗΤΑ ΔΩΡΑ ΚΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dimitra_Elena έγραψε:Πρόσφατα άκουγα στην γειτονιά μου ένα κοριτσάκι που τραγουδούσε από την αρχή ως το τέλος το "Τσουλ.." της Βίσση.Είναι μόλις 5 ετών!

Και φυσικά,γονείς και παπούδες,γελούσαν και το χειροκροτούσαν... Mad

Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 966307

Σισσίνι,δεν ξέρω αν διώκεται,αλλά αν δω την κόρη μου να "κολλάει" αύριο μεθαύριο σε κανέναν γάτο,θα σου κάνω μήνυση! Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 215994 Laughing


Και γιατί παρακαλώ να με τρέχεις στα διακστήρια?!?!?!
Δικό μου είναι τι εμοτικον?!? ! Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109

Δεν πιστεύω να με κατηγορήσεις ΚΑΙ για το παραπάνω;;; Very Happy Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz Razz

καλά έχω λυθεί στο γέλιο με όλων σας τις απαντήσεις και τα σχόλια!

Shocked δεν πιστεύω και το γέλιο να θεωρείτε σεξουαλικό υπονοούμενο... ξέρετε γελάκια πονηρά και τέτοια... Wink


πάντως το ότι δίνει συμβουλές ο παππούς στην μπεμπέ να πλένει τα δοντάκια της προτού να κοιμηθεί και αυτή τις ακολουθεί, δεν είδα να σχολιάστηκε θετικά! μόνο τα αρνητικά προσέχουν!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σισσίνι έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:Πρόσφατα άκουγα στην γειτονιά μου ένα κοριτσάκι που τραγουδούσε από την αρχή ως το τέλος το "Τσουλ.." της Βίσση.Είναι μόλις 5 ετών!

Και φυσικά,γονείς και παπούδες,γελούσαν και το χειροκροτούσαν... Mad

Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 966307

Σισσίνι,δεν ξέρω αν διώκεται,αλλά αν δω την κόρη μου να "κολλάει" αύριο μεθαύριο σε κανέναν γάτο,θα σου κάνω μήνυση! Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 215994 Laughing


Και γιατί παρακαλώ να με τρέχεις στα διακστήρια?!?!?!
Δικό μου είναι τι εμοτικον?!? ! Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109

Δεν πιστεύω να με κατηγορήσεις ΚΑΙ για το παραπάνω;;; Very Happy Very Happy

Αμέ,και γι αυτό θα σε κατηγορήσω...Έχει προφίλ Τζούλια να φωνάζει "Πετά εδώ την σαμπάνια,εδώ εδω!" Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 328109

Όσο για το ποιανού είναι το emo,και η κυρά Ολίβια θα φάει μήνυση!Και θα της πηγαίνει η Αθηνούλα τσιγάρα στην φυλακή! Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 893968

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χυδαία μυαλά - χυδαίες σκέψεις!
Αυτό έχω να πω γι' αυτούς που λένε για το "πονηρό" βιντεάκι.
Κι επειδή το έχω δει, και το έχω ακούσει, θα σας πω ότι σκεφτόμουν τον παππού μου όταν ήμουν μικρή που μου έλεγε παραμύθια για να φάω το φαΐ μου κι έκλαιγα.
Δεν βρήκα τίποτα το πονηρό.
Όσο για τις "γκομενίτσες", δείχνει απλά τις τύπου "Barbie" κούκλες που τις παραμερίζει γιατί το μόνο που θέλει και τη νοιάζει είναι να δει τον παππού της. Κι αυτές θυμώνουν γιατί δεν τις παίζει.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannaki έγραψε:Κορίτσια εμένα η κόρη μου τρελαίνεται για αυτό το τραγούδι και το ακούει 5-6 φορές την ημέρα..Είναι το αγαπημένο της!!!
Κι εμένα μου αρέσει πολύ!!!!!
Και φυσικά θα συνεχίσω να της το βάζω...
Θεωρώ όλους όσους λένε αυτά ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ ΜΥΑΛΑ και ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ....
Το παιδί από τα τραγούδια περιμένει να φτιάξει πρότυπα;;;
Όταν οι γονείς έχουν κάνει το κινητό σκουλαρίκι, όταν η μάνα καλλωπίζεται και βάζει τα κραγιόν και εμείς είμαστε όλη μέρα σε ένα pc την μπεμπέ Λιλί περιμένουν να δουν τα μωρά μας για να "αντιγράψουν";;;;;
Εγώ ποτέ δεν το είδα σαν παιδο-πορνογραφικό βίντεο....

Και ξαναλέω όόόόόόλοι όσοι τα σκέφτονται αυτά είναι ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΙ και μπορεί να έχουν τάσεις παιδεραστίας..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 311356 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 311356


Θα συμφωνήσω και εγω μαζί σου!!!!

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια ας μη γελιομαστε το μονο προβλημα δεν ειναι μονο το συγκεκριμενο κλιπ ή τα μηνυματα που περναει το μεγαλο προβλημα ειναι η τηλεοραση!Ας βαζουμε μονο μουσικη στα παιδια χωρις εικονα ας τους διαβαζουμε παραμυθια ετσι τα βοηθαμε στην πνευματικη τους αναπτυξη!Θα μου πειτε εσυ μας το παιζεις οτι δε βλεπεις τβ?κι ομως απο τοτε που γεννηθηκε το φατσουλινακι μου την εχω βγαλει απο τη ζωη μας την τηλεοραση μεχρι να γινει τουλαχιστον 3 χρονων!Θελω να αναπτυσσει εικονες με το μυαλουδακι της να ενισχυεται η φαντασια της...κ για τα κακα της τβ εχει αρθρα http://www.medlook.net/article.asp?item_id=577

http://www.babyradio.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=271:2010-06-09-20-04-27&catid=39&Itemid=67

http://www.paidorama.com/%CE%94%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B9%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B5%CF%82/%CE%93%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1/%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%8C%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%AC/%CE%A0%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%AF-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%8C%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC.html

http://health.in.gr/news/article.asp?lngArticleID=30845

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φατσουλινακι ωραια αυτα που ειπες, αλλα αμα εχεις και μεγαλυτερο παιδι η παιδια σπιτι δυσκολο να αποκλεισεις την τηλεοραση σε ενα μωρο

tarzanaki

tarzanaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια για να ειμαι ειλικρινης και εγω οταν το ειδα το τραγουδι κατι δεν μου κολλαγε...
οχι οτι ειμαι καμια πουριτανη που βρισκει συνομοσιες παντου αλλα να τα λεμε τα πραγματα σωστα.. λιγο περιεργα μας τα λεει η λιλη.. οχι η υπερβολη τυπου μαλλι κομμωτηριου αλλα τα υπολοιπα οπως το κινητο .. ε.. καπως δεν μ αρεσαν.
ας πουμε οτι προσπαθουμε να προστατεψουμε τα παιδια μας οσο μπορουμε οπως μπορουμε απο τα περιεργα αυτου του κοσμου.
λογω δουλειας ομως τουλαχιστον στο θεμα του μαρκετινγκ δηλαδη της προωθησης (του οτιδηποτε) σας λεω οτι πολλα εχουν υποσυνειδητα μυνηματα κρυμενα. και οι διαφημισεις και ολα!

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
milupaki αν υπαρχουν κ μεγαλυτερα παιδια ειναι σαφεστατα δυσκολοτερο!μα μπορεις να επιλεξεις τι θα βλεπουν κ ποση ωρα!κ το μωρο να μη βρισκεται μαζι τους να το απασχολει καποιος αλλος επικοδομητικα!ας πουμε η τβ για να φαει το παιδι που το εχω ακουσει απο πολλους ειναι μακραν ο,τι χειροτερο!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμεις το ακουμε !!τα παιδια τρελενονται!!1και το εχουν μαθει να το τραγουδουν ακομα και η ναυσικα μολις το ακουσει ολοκληρη χοροπηδαει στην αγκαλια μου!!

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dimitra_Elena έγραψε:Λοιπόν,ακούστε σε τελική ανάλυση δυο πράγματα γιατί μου μυρίζει απίστευτη απάτη η δουλειά.Μου βρωμάει για να είμαι ακριβής.

Παίρνει το κοριτσάκι τηλ τον παππού"Εμπρος,εμπρος".Το σηκώνει κάποια,της οποίας η φωνή είναι νεαρή(η γιαγιά δεν είναι στάνταρ,κανένα ρωσίδι,καμιά Ουκρανή,κάτι είναι τελοσπάντων),και δεν γνωρίζει το κοριτσάκι"Πείτε μου,ποια τον ζητεί;".

Ο παππούς κλείνει το μάτι στα γκομενάκια που χώνει την ανάποδη η μικρή και τις πετάει παραπέρα.Οπότε;Ποιο το ηθικό δίδαγμα;

Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟΣ ΓΚΟΜΕΝΙΑΡΗΣ,ΜΠΕΜΠΕ ΛΙΛΗ!ΖΗΤΑ ΔΩΡΑ ΚΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
kala δεν υπαρχει!!!!!!!!!! τελειο!!!!!!! και για αυτη τη βλακεια θα χαλαγαμε τισ καρδιεσ μασ εδω μεσα!!!! καλα εκανεσ και τα ελαφρινεσ λιγακι γιατι δεν αξιζει!!! φιλια

http://FRAOU8@YAHOO.GR

franita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω δεν το ειχα ξαναδει το τραγουδι, δεν το γνωριζα καν. Δεν μου αρεσε (βρηκα λιγο γελοιους τοςυ στιχους αλλα θα μου πεις παιδικο τραγουδι ειναι, σιγα μην ειναι κ ποιηση), αλλα περα του οτι δε μου αρεσε δεν βρηκα τιποτα πορνογραφικο! Βρηκα το ιδιο γελοια κ τα σχολια της βαθυστοχαστης αναλυσης των στιχων..Ελεος πια...Τι μαλλι κομμωτηριου ρε παιδια, τα playmobil, η στρουμφιτα, κ τοσα αλλα σαν μαλλι κομμωτηριου δεν ηταν ? μηπως να τα απαγορεψουμε κι αυτα? Καποτε ειχαν πει οτι κ ο Ντοναλντ Ντακ δινει κακο παραδειγμα στα παιδια διοτι ειναι αιωνια αρραβωνιασμενος, δεν εχει παιδια αλλα ανιψια κ ο θειος Σκρουτζ ειναι καρατσιγκουνης...
Το ειχε πει κ ενας μεγαλος ελληνας ποιητης, ΔΕΝ υπαρχουν πονηρες λεξεις αλλα ΠΟΝΗΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...Υστερα βρε κοριτσια οι εποχες εχουν αλλαξει, ειτε μας αρεσει ειτε οχι, τα παιδια μας ζουν με το κινητο, τα λαπτοπ, την καμερα..αυτα ειναι σημεια αναφορας τους πλεον κ περνανε κ στα καρτουν..Το να κατσεις τωρα να αναλυσεις κ να βρεις σεξουαλικα υπονοουμενα που περνανε υποσυνειδητα, μου θυμιζει λιγο αυτα που μας ελεγαν στο δημοτικο για το σατανιστικο μηνυμα της ροκ μουσικης (και καλα αν διαβασεις αναποδα τα λογια ειναι υμνος στον σατανα!!!)..
Εμενα μου αρεσει ο Γκαμυ μπεαρ κ ο μικρος τρελλαινεται να το βλεπει κ χορευει! Οκ, θα μου πειτε μαθαινει στο παιδι να τρωει γλυκα (διοτι ειναι καραμελα), διαφημιζει πιπιλες, κραταει κινητο κλπ κλπ..Σκασιλα μου! Το παιδι μου δεν διαπαιδαγωγειται απο τον Γκαμυ μπεαρ αλλα κ απο μενα κ αν αρχισω το κυνηγι μαγισσων που θα με βγαλει? Στην τελικη αν βλεπεις σεξουαλικα υπονοουμενα κ παιδεραστιες σε ενα τετοιου τυπου βιντεο..εε καποιο απωθημενο θα εχεις ο ιδιος...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
franita έγραψε:Στην τελικη αν βλεπεις σεξουαλικα υπονοουμενα κ παιδεραστιες σε ενα τετοιου τυπου βιντεο..εε καποιο απωθημενο θα εχεις ο ιδιος...

Συμφωνώ!!!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
ioannaki έγραψε:Κορίτσια εμένα η κόρη μου τρελαίνεται για αυτό το τραγούδι και το ακούει 5-6 φορές την ημέρα..Είναι το αγαπημένο της!!!
Κι εμένα μου αρέσει πολύ!!!!!
Και φυσικά θα συνεχίσω να της το βάζω...
Θεωρώ όλους όσους λένε αυτά ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ ΜΥΑΛΑ και ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ....
Το παιδί από τα τραγούδια περιμένει να φτιάξει πρότυπα;;;
Όταν οι γονείς έχουν κάνει το κινητό σκουλαρίκι, όταν η μάνα καλλωπίζεται και βάζει τα κραγιόν και εμείς είμαστε όλη μέρα σε ένα pc την μπεμπέ Λιλί περιμένουν να δουν τα μωρά μας για να "αντιγράψουν";;;;;
Εγώ ποτέ δεν το είδα σαν παιδο-πορνογραφικό βίντεο....

Και ξαναλέω όόόόόόλοι όσοι τα σκέφτονται αυτά είναι ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΙ και μπορεί να έχουν τάσεις παιδεραστίας..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 311356 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 311356


Θα συμφωνήσω και εγω μαζί σου!!!!
δε θα μπω καν στον κοπο να διαβασω ολα τα ποστς...απλα θα συμφωνησω μαζι σου...στο κατω κατω ε,ας ο παππους μας που μενει αμερικη και βλεπει τα παιδια μια φορα το χρονο και αν, μονο μεσω web camera μπορει να τα βλεπει. το κακο δεν ξερω που ειναι...

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...και απο την μυγα ξιγκι.... Shocked
η μπεμπα καθεται προσοχη και το ακουει γελοντας και εμεις οι χαζοχαρουμενοι γονεις
χορευουμε σαν 5 χρονων παιδακια Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή - Σελίδα 3 215994
ας μην ειμαστε υπερβολικοι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις