Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
445 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 445 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 7]

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιδού το απαράδεκτο video με πορνογραφικά μηνύματα(Wink - ΔΕΙΤΕ ΟΛΟ ΤΟ VIDEO και θα καταλάβετε

Σάλο θα προκαλέσει(και ήδη έχει ξεκινήσει από γονείς στο Parents.gr ενώ έχει γίνει σημείο αναφορά και στην Γαλλία) το video με στοιχεία πορνογραφικού υλικού(Wink
από το video clip της Βebe Lilly, η οποία μας έρχεται από την Γαλλία και την έχουμε γνωρίσει μέσα από το ALTER.

Μπορεί να έχει μέσα υπερβολικά στοιχεία αλλά σε πολλά έχει δίκιο και το μόνο σίγουρο είναι ότι ως τραγούδι και αισθητικά είναι μη αποδεκτό για παιδιά.

Όπως θα δείτε και στο video (ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ και θα καταλάβετε)οι σκηνές που έχουν μπει μεταφέρουν μηνύματα παιδικής πορνογραφίας!

Για όσους απλά θεωρήσετε ότι είναι υπερβολικό σκεφθείτε αν οι σκηνές αυτές θα είχαν τίποτα να δώσουν στα παιδιά όπως και οι στίχοι. Τι να καταλάβουν και τι νόημα έχει τέτοιο υλικό για παιδάκια προσχολικής ηλικίας; Σκεφθείτε τι άκουγαν τα παιδιά(Αχ κουνελάκι) και δείτε μετά αυτό!

Ο Παππούς που κλείνει το μάτι στο βρέφος (έτσι κάνουν οι παππούδες μέσα από web camera;),
Οι γκομενίτσες με τα ...τουρλωτά στήθη που το μωρό της κάνει στην άκρη και αυτές τσαντίζονται επειδή δεν ...παίζουν εκείνες με τον Παππού! Οι γκομενίτσες που παίρνουν πόζα με τα μπούτια έξω, λες και τα παιδάκια πρέπει να ξέρουν σε αυτή την ηλικία τέτοια πράγματα.

Τα σαφή υπονοούμενα με τα τηλεφωνικά ραντεβού, τα μυνήματα και άλλα που θα δείτε και μας φαίνονται απλά αλλά περνάνε στο υποσυνείδητο των παιδιών!

Είναι ξεκάθαρο ότι το ΕΣΡ πρέπει να παρέμβει και το κανάλι ALTER να βγάλει από τον προγραμματισμό του το απαράδεκτο video αφού θεωρούμε ότι δεν έγινε εν γνώση του. Όμως τώρα δεν υπάρχει δικαιολογία.Ο ρόλος μας μέσα από τα blogs είναι να ενημερώνουμε τον κόσμο και τους φορείς και από εκεί και πέρα ο καθένας ας λάβει τα μέτρα του. Αν θεωρούν ότι οι γονείς έχουν άδικο τότε ας κάνουν ότι νομίζουν. Όμως όλα έχουν ένα όριο. Από την βαρκούλα του ψαρά που άκουγαν τα παιδάκια πήγαμε στα μπούτια, την web camera, το chat, τον Παππού και τα άλλα;

ΔΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ ΤΟ VIDEO ΠΟΥ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ:




(Πηγή: Τροκτικό http://troktiko.blogspot.com/2010/06/video-video.html)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikoleta στις Τρι Ιουν 29, 2010 3:33 am, 1 φορά

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν προλαβαινω να το δω,αλλα κατι συζητουσα με τον αντρα μου οταν το δαμε στο αλτερ,αλλα και αυτο να μην ισχυε απο αισθητικης αποψης και μονο ειναι λιγο οτι αν ναι.Θα δω το λινκ που βαλες ομως.

giota


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
apo thn proth fora pou to akousa den mou arese to tragoudaki alla se kamia periptosh den to eixa skeftei etsi..... ennoeitai oti den 8a to ksanakousoune kai 8a enhmeroso kai mia filh pou to mikro ths exei psuxosh me to tragoudaki!eleos pia

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giota έγραψε:apo thn proth fora pou to akousa den mou arese to tragoudaki alla se kamia periptosh den to eixa skeftei etsi..... ennoeitai oti den 8a to ksanakousoune kai 8a enhmeroso kai mia filh pou to mikro ths exei psuxosh me to tragoudaki!eleos pia
Κι εγώ στην αρχή δεν τρελάθηκα αλλά θεώρησα και υπερβολικές τις αντιδράσεις.. Ωστόσο σε αυτό το βίντεο εστιάζονται όλα τα κακώς κείμενα....

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειναι λιγο εκνευριστικο τραγουδακι και το μονο που δεν καταφερα να μαθω απ'εξω!!! Μαζου και Ζουζουνια ου καλα τα τραγουδαω και α καπελα!!! Χιχιχιιχι!
Παντως περα απο την πλακα ειναι μες στα κινητα και τους υπολογιστες και εχει κανα δυο σημεια στους στιχους που ειναι λιγο επικινδυνοι...Το ειχα παρατηρησει κι εγω αυτο αλλα δεν το σχολιασα. Γιατι ο Gummy Bear ηταν καλυτερος???
Μπλιαχ κι αυτος! Πιο πολυ μου αρεσουν τα τραγουδια της Μαγδας Γιαννικους και του Μανου Βαφειαδη. Μαθαινουν και κατι απο χρωματα,ζωακια, σχηματα και τετοια.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ούτε εγώ το είχα σκεφτεί έτσι. Όμως δεν μου άρεσε καθόλου. Μου έμοιαζε σαν δαιμονισμένο αυτό το μωρό.

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γενικά το θέμα με τα νεα τραγούδια έχει ξεφύγει τελείως....
Γιατί οι Mazoo είναι καλύτεροι?Οι κοπέλες όλο με κοντά σορτσάκια είναι και χορευουν σαν ξεχαρβαλομένα.
Ο Gummy Bear που βγάζει τον πισινό του και τον κουνάει με περιφάνεια??

Εγώ τους έχω cd με τα κλασσικά τραγουδάκια που άκουγα κι εγώ μικρή και cd με παραμυθάκια!

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ. ΔΕΝ ΤΡΛΕΝΟΜΑΜΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΠΩΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ , ΤΙΣ ΒΑΒΟΥΡΟΠΑΤΑΤΕΣ , ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΟΝΥ, ΤΟ ΚΑΡΟΥΖΕΛ......... ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!
ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΕΡΩΤΙΚΑ ΥΠΟΝΝΟΥΜΕΝΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΓΥΡΩ ΜΑΣ.
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΨΙΑΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΟΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΙ!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ.... ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΥΗΘΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΩΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ.... ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥΣ...

http://FRAOU8@YAHOO.GR

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
didimakia2009 έγραψε:
Γιατί οι Mazoo είναι καλύτεροι?Οι κοπέλες όλο με κοντά σορτσάκια είναι και χορευουν σαν ξεχαρβαλομένα.
Ο Gummy Bear που βγάζει τον πισινό του και τον κουνάει με περιφάνεια??

Εγώ τους έχω cd με τα κλασσικά τραγουδάκια που άκουγα κι εγώ μικρή και cd με παραμυθάκια!


χαχαχα ναι οι Mazoo ειναι για τους μπαμπαδες! Ο αντρας μου αρεσει την ξανθια. Τουλαχιστον οταν τα βλεπουμε για να φαει η μικρη, καθεται και αυτος και δε διαμαρτυρεται. Παντως εχουν ενα τραγουδι οι Mazoo που ειναι με πολλα οικολογικα μηνυματα.
Ο Καστορας απο το 3ο DVD ειναι πολυ ομορφο τραγουδι.
Παντως εχεις δικιο.Τα κλασσικα τραγουδακια ειναι τα καλυτερα μακραν.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εντάξει κάποια σημεία είναι λίγο υπερβολικά σχολιασμένα αλλά και εγώ την πρώτη φορά που το άκουσα είχα εστιάσει στο γεγονός ότι η μικρή ζητάει τον παππού της και οι γκομενίτσες ρωτάνε ποια τον ζητεί και φαίνεται σαν να μην θέλουνε να τον φωνάξουν, μου φάνηκε λίγο σαν αλλοδαπές που θέλουν να φάνε τα λεφτά του παππού και τον κρύβουν! Razz
το μωρό μου φάνηκε σαν δαιμονισμένο στο άλλο κλιπ που λέει " μες στην ζούγκλα στήνουμε χορό..." κτλ. εκεί μου φαίνεται ότι χορεύει σαν δαιμονισμένο! Shocked

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ax poso to apexthanomai auto to mwro!!!einai xalia,me mia ilithia fwni k ena xazopappou ola fainontai toso pseftika!!!maresei o winnie,o miki,o donalt klp apo tragoudakia tou cd xwris eikona mono na akouei, mparmpampilio,kounelaki klp klp!!!
alla auti tin ekdoxi den ti skeftika gia to xazompempe!

pink2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αναστασια συμφωνω,τα παιδια πρωτα απ'ολα μιμουνται τους γονεις,που χρησιμοποιουν κινητα,υπολογιστες,αυτες οι ερμηνειες στο τραγουδι ειναι παρατραβηγμενες,ειδικα αυτα τα δηθεν ερωτικα υπονοουμενα μου φαινονται το λιγοτερο γελοια

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΤΡΩΚΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΙ..ΑΝ ΚΑΙ ΑΦΗΝΑ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ..ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠ ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΙ,ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΜΠΑΡΜΠΙ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ.

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
panτως αυτο δεν ειναι μωρο ειναι τερατογεννεση ολα πανω του ειναι υπερβολικα μου θυμιζει εκεινο το εργο με την κουκλα που σκοτωνε με ενα μαχαιρι απαπα ο γκαμμυ μου αρεσει γιατι μου θυμιζει βαρελακι μπυρας

http://www.gatospito.com

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια και εμενα ποτε δεν μου αρεσε ουτε η μπεμπε λιλη ουτε ο γκαμυ μπερ ενα αρκουδι που κυκλοφορει με εσωρουχο και οι κινησεις που κανει.... Τι να πω μακαρι να μην τον ξαναβαλουν αυτο το τραγουδι γιατι πραγματικα δεν μου αρεσει και ευτυχως δεν αρεσει ουτε και στις μικρες.

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το βιντεοκλιπ ειναι επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!Κ τα μηνυματα να παραβλεψουμε...Ο υπολογιστης κ το κινητο δε θα επρεπε να προβαλεται οτι χρησιμοποιουνται απο ενα μωρο!ας βοηθησουμε τα παιδια μας να μεγαλωνουν μακρια απο την τηλεοραση τους υπολογιστες τα βιντεοπαιχνιδια κ τα κινητα οσο περισσοτερο μπορουμε!!Μονο η σκετη μουσικη κ τα παραμυθια βοηθουν την πνευματικη τους αναπτυξη αλλωστε!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την fatsoulinaki στις Τρι Ιουν 29, 2010 2:14 am, 1 φορά

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγώ το απεχθάνομαι το συγκεκριμένο τραγούδι!!!
Αλλά και οι κόρες μου δεν θέλουν ούτε να το ακούσουν.
Mazoo and the Zoo φυσικά ακούμε και βλέπουμε αλλά έχουμε και κλασικά τραγουδάκια όπως Λιλιπούπολη κλπ.
Μακάρι να γίνει κάτι και να μην το ξαναπροβάλουν.

http://mammael.blogspot.com/

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εμένα η κόρη μου τρελαίνεται για αυτό το τραγούδι και το ακούει 5-6 φορές την ημέρα..Είναι το αγαπημένο της!!!
Κι εμένα μου αρέσει πολύ!!!!!
Και φυσικά θα συνεχίσω να της το βάζω...
Θεωρώ όλους όσους λένε αυτά ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ ΜΥΑΛΑ και ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ....
Το παιδί από τα τραγούδια περιμένει να φτιάξει πρότυπα;;;
Όταν οι γονείς έχουν κάνει το κινητό σκουλαρίκι, όταν η μάνα καλλωπίζεται και βάζει τα κραγιόν και εμείς είμαστε όλη μέρα σε ένα pc την μπεμπέ Λιλί περιμένουν να δουν τα μωρά μας για να "αντιγράψουν";;;;;
Εγώ ποτέ δεν το είδα σαν παιδο-πορνογραφικό βίντεο....

Και ξαναλέω όόόόόόλοι όσοι τα σκέφτονται αυτά είναι ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΙ και μπορεί να έχουν τάσεις παιδεραστίας..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή 311356 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή 311356

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Παιδιά, εγώ καλύτερα να μην εκφέρω άποψη.... Θα πω μόνο ότι αηδίασα με τους γονείς που παραποίησαν από μόνοι τους τους στίχους του τραγουδιού................

Ok, δεν είναι ότι διδακτικότερο έχω ακούσει σε τραγούδι, ούτε ότι πιο όμορφο έχω δει σε εικόνα,

αλλά το να δώσεις αυτό το νόημα είναι το λιγότερο αηδιαστικό... Μετανιώνω την ώρα και τη στιγμή που το είδα....
Ντράπηκα!

http://www.eimaimama.gr

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannaki έγραψε:Κορίτσια εμένα η κόρη μου τρελαίνεται για αυτό το τραγούδι και το ακούει 5-6 φορές την ημέρα..Είναι το αγαπημένο της!!!
Κι εμένα μου αρέσει πολύ!!!!!
Και φυσικά θα συνεχίσω να της το βάζω...
Θεωρώ όλους όσους λένε αυτά ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ ΜΥΑΛΑ και ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ....
Το παιδί από τα τραγούδια περιμένει να φτιάξει πρότυπα;;;
Όταν οι γονείς έχουν κάνει το κινητό σκουλαρίκι, όταν η μάνα καλλωπίζεται και βάζει τα κραγιόν και εμείς είμαστε όλη μέρα σε ένα pc την μπεμπέ Λιλί περιμένουν να δουν τα μωρά μας για να "αντιγράψουν";;;;;
Εγώ ποτέ δεν το είδα σαν παιδο-πορνογραφικό βίντεο....

Και ξαναλέω όόόόόόλοι όσοι τα σκέφτονται αυτά είναι ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΙ και μπορεί να έχουν τάσεις παιδεραστίας..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή 311356 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή 311356


συμφωνώ στο ότι εμείς είμαστε αυτοί που επειρεάζουμε τα παιδιά! όταν με βλέπει να μιλάω με τον πατέρα του στο κινητό και να είμαι στον υπολογιστή συνέχεια, όποτε έχω χρόνο, δεν περιμένει από την μπε- μπε Λιλή να παραδειγματιστεί!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tί βλακείες είναι αυτές ρε παιδάκι μου;
Καταρχάς δεν έχει νοήμα,κι έχει τραγούδι που το μπιτ του κάνει για 20χρονο,όχι για παιδάκι!Ποια ηρεμία μέσω μουσικής συζητάμε μετά;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dimitra_Elena στις Τρι Ιουν 29, 2010 2:36 am, 1 φορά

Σισσίνι

Σισσίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannaki έγραψε:Κορίτσια εμένα η κόρη μου τρελαίνεται για αυτό το τραγούδι και το ακούει 5-6 φορές την ημέρα..Είναι το αγαπημένο της!!!
Κι εμένα μου αρέσει πολύ!!!!!
Και φυσικά θα συνεχίσω να της το βάζω...
Θεωρώ όλους όσους λένε αυτά ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΑ ΜΥΑΛΑ και ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ....
Το παιδί από τα τραγούδια περιμένει να φτιάξει πρότυπα;;;
Όταν οι γονείς έχουν κάνει το κινητό σκουλαρίκι, όταν η μάνα καλλωπίζεται και βάζει τα κραγιόν και εμείς είμαστε όλη μέρα σε ένα pc την μπεμπέ Λιλί περιμένουν να δουν τα μωρά μας για να "αντιγράψουν";;;;;
Εγώ ποτέ δεν το είδα σαν παιδο-πορνογραφικό βίντεο....

Και ξαναλέω όόόόόόλοι όσοι τα σκέφτονται αυτά είναι ΨΥΧΑΝΩΜΑΛΟΙ και μπορεί να έχουν τάσεις παιδεραστίας..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή 311356 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή 311356


Να προσέχουμε λίγο πώς εκφραζόμαστε! Shocked Shocked Shocked
Το οτί υπάρχουν γονείς που διαφωνούν μαζί σού δε σημαίνει οτι αυτομάτως σου δίνεται το δικαίωμα να τις κατηγορείς ως παιδεραστες.

Εγώ διαφωνώ και βρίσκω το κλιπάκι και το τραγούδι κομμάτάκι άκομψο και άβολο.
Μήπως να παραδωθώ στις αρχές για να γλιτώσω τα παιδάκια της γειτονιάς απο μία εκκολαπτόμενη παιδεράστρια;;; Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή 679259 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή 679259 Σάλος με το τραγούδι μπεμπέ Λιλή 966307

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομιζω οτι το ιωαννακι εννοει αυτους που καθησαν και ανελυσαν το βιντεο διεξωδικα, οχι τις μανουλες που εχουν αντιθετη γνωμη, αν δεν καταλαβα καλα να με διορθωσει

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
re koritsia ok..einai ligo vlakeia to tragoudi alla giati oi eidiseis einai kalyteres???
megalyteri zimia tou prokaloun tsatismenoi politikoi na tsakonontai kai peripolika na trexoun gia ta...vomvardismena topia para ayto...
egw 1h fora to eida kai den mou arese kai idiaitera kathws den exei nohma...
alla isws prepei na diorthwsoume alla pragmata prin apo ayto..
allwste an ayto thewreitai epikindino o harry potter (pou mou aresei kiolas alla ayto einai8 allo thema) ti thewreitai?

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σισίνι δεν μπορώ να κούω αηδίες...Ένα καρτούν δηλαδή αποτελεί πρότυπο για παιδί;;;
Δεν υπάρχουν "περίεργες" λέξεις μόνο περίεργα μαλλιά...
Λέει μια από τις παρατηρήσεις "βρέφος με μαλλί απο κομμωτήριο"...Μόνο γελοίο μπορώ να το χαρακτηρίσω...

"Δεν τελείωσα ακόμη"..Ένας φυσιολογικός άνθρωπος δεν βλέπει τίποτα πρόστυχο στη λέξη "τελείωσα"....

Εγώ που δεν έχω κανένα πρόβλημα θα επιτρέπω στην κόρη μου να το δει...
Οι "καλοί-ηθικοί" γονείς που βλέπουν σεξιστικά μηνύματα στο τραγουδάκι ας μην επιτρέψουν στα παιδιά τους να το βλέπουν...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις