Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
362 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 362 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 42]

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιρωμαι πως αλιμονο απλα μ φανηκε περιεργο τοσο μικρη κοιλιτσα . εμενα ο γιωργακης μ 1000 ηταν αρχες 8 . η κορη με ειπε θα βγει πανω απο 3500

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα και δεν νομίζω να είναι καλά. Βέβαια δεν τα είδε ακόμα ο γιατρός γιατί δεν πρόλαβε, πιστεύω το απόγευμα να με πάρει τηλ.

Ζάχαρο Νηστείας 85
Γλυκόζη
60' μετά 154
120' μετά 147
180' μετά 87

Είναι ανεβασμένο ρε γαμώτο... Δεν τρώω που δεν τρώω κρέας, να μου κόψει και τα αμυλούχα να τρώω μόνο μαρούλια και ντομάτες... κλαψ! Είναι και αυστηρούτσικος αυτός... αντε να δω τι θα με πει.

Ωραία τα νέα σου μπέμπα... Οσο για τα κορίτσια που τα κάνουν όλα χωρίς βοήθεια, ΠΡΟΣΚΥΝΩ! Εγώ δεν πρέπει να μιλάω καθόλου...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ ποσο παρακαλαω να περασει ο καιρος να παω γιατρο πεθυμησα το μπεμπε μου ολο κλωτσα καποτε ποναω συνηθως το νιωθω πολυ χαμηλα
και εγω εχω εμετους σαν την μπεμπεκ μπορει για μερες να μαι καλα και για 3 μερες μετα να κανω εμετο
αγαπω πολυ τις κλωτσιες εχουν μεγαλη πλακα και μου κρατουν και παρεα
τζοαννα με νευριασες με τα τσιγαρα αντε Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 311356 ας τον μαγκαιβερ να αναπνευσει τρελλη Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 875502

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella01 έγραψε:Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα και δεν νομίζω να είναι καλά. Βέβαια δεν τα είδε ακόμα ο γιατρός γιατί δεν πρόλαβε, πιστεύω το απόγευμα να με πάρει τηλ.

Ζάχαρο Νηστείας 85
Γλυκόζη
60' μετά 154
120' μετά 147
180' μετά 87

Είναι ανεβασμένο ρε γαμώτο... Δεν τρώω που δεν τρώω κρέας, να μου κόψει και τα αμυλούχα να τρώω μόνο μαρούλια και ντομάτες... κλαψ! Είναι και αυστηρούτσικος αυτός... αντε να δω τι θα με πει.

Ωραία τα νέα σου μπέμπα... Οσο για τα κορίτσια που τα κάνουν όλα χωρίς βοήθεια, ΠΡΟΣΚΥΝΩ! Εγώ δεν πρέπει να μιλάω καθόλου...

Xρύσα μου........απο το 80' στο 120' δεν μου πολυαρέσει....αλλά δεν το βλέπω και τραγικό...μήν ανησυχείς Very Happy

Aφού έβαλες και λίγα κιλά και δεν καλοτρώς δεν θα στα κόψει.....

ΦΙΛΟΥΡΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα είδα αυτό:

Φυσιολογικές τιμές καμπύλης σακχάρου με 100 γρ γλυκόζης

0’ Μέχρι 95

1 ώρα Μέχρι 180

2 ώρες Μέχρι 155

3 ώρες Μέχρι 140

Εγώ το ζώον είχα την εντύπωση ότι μετράμε τις γενικές τιμές του ζαχάρου δλδ πάνω από 120-130 θεωρείται διαβήτης, δεν ήξερα ότι είναι αυτές οι τιμές... Διαβητούλες μου, κρίστι, μάχη, με διαφωτίζετε λιγάκι την άσχετη?

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα και δεν νομίζω να είναι καλά. Βέβαια δεν τα είδε ακόμα ο γιατρός γιατί δεν πρόλαβε, πιστεύω το απόγευμα να με πάρει τηλ.

Ζάχαρο Νηστείας 85
Γλυκόζη
60' μετά 154
120' μετά 147
180' μετά 87

Είναι ανεβασμένο ρε γαμώτο... Δεν τρώω που δεν τρώω κρέας, να μου κόψει και τα αμυλούχα να τρώω μόνο μαρούλια και ντομάτες... κλαψ! Είναι και αυστηρούτσικος αυτός... αντε να δω τι θα με πει.

Ωραία τα νέα σου μπέμπα... Οσο για τα κορίτσια που τα κάνουν όλα χωρίς βοήθεια, ΠΡΟΣΚΥΝΩ! Εγώ δεν πρέπει να μιλάω καθόλου...
misο με περδεψες τα πρωτα ειναι τα δικα σου κ τα δευτερα ειναι η φυσιολογικες τιμες
60' μετά 154
120' μετά 147
180' μετά 87
το τελευταιο συγουρα ειναι ετσι κ οχι τ αντιθετο?

neraidoyla


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
markella01 έγραψε:Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα και δεν νομίζω να είναι καλά. Βέβαια δεν τα είδε ακόμα ο γιατρός γιατί δεν πρόλαβε, πιστεύω το απόγευμα να με πάρει τηλ.

Ζάχαρο Νηστείας 85
Γλυκόζη
60' μετά 154
120' μετά 147
180' μετά 87

Είναι ανεβασμένο ρε γαμώτο... Δεν τρώω που δεν τρώω κρέας, να μου κόψει και τα αμυλούχα να τρώω μόνο μαρούλια και ντομάτες... κλαψ! Είναι και αυστηρούτσικος αυτός... αντε να δω τι θα με πει.

Ωραία τα νέα σου μπέμπα... Οσο για τα κορίτσια που τα κάνουν όλα χωρίς βοήθεια, ΠΡΟΣΚΥΝΩ! Εγώ δεν πρέπει να μιλάω καθόλου...
μια χαρά είσαι!ίδιες τιμές είχα και εγώ και αγχώθηκα αλλά τις είδε ο γιατρός και μου είπε οτι είναι μια χαρά,τα φυσιολογικά όρια είναι αυτά που έγραψες και είσαι μέσα,φάε άφοβα! Very Happy

933Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Απρ 19, 2012 3:19 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρκελα δες τις δικες μου τιμες.
σε 0 108
σε 30 212
σε 60 268
σε 90 230
σε 120 129
πολυ ανεβασμενες και παλι ομως μου ειπαν 2 γιατροι οτι δεν ειναι ολες τσιμπημενες.μονο καποιες.οποτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:καλημερα
μολις ηρθα απο τον γιατρο
η κορακλαμ ειναι 1040.
μολις μπηκαμε 27 εβδομαδων πολυ δεν ειναι καλε?

O ti kala nea Very Happy Very Happy Very Happy

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Oaso g tin kampili {{{me no katalavei Very Happy Very Happy Very Happy }}}

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannakuba έγραψε:Eγώ κορίτσια....ΕΧΩ ΣΚΥΛΟ ΒΑΡΕΘΕΙ.........

Δουλεύω ακόμη.......βολτάρω ασταμάτητα με τα μικρα......τρέχω με δουλειές του σπιτιού κλπ...

ΤΡΩΩ ΣΑΝ ΖΩΟΝ και έβαλα 15κιλά και ΝΑΙ Embarassed Embarassed ντροπή μου....αλλάαα 6-7 τσιγαράκια συνεχίζω και τα κάνω.....

ΑΥΤΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΒΟΥΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


k egw den mporesa na to kopso telios to tsigaro dystixws Sad Sad

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:καλημερα
μολις ηρθα απο τον γιατρο
η κορακλαμ ειναι 1040.
μολις μπηκαμε 27 εβδομαδων πολυ δεν ειναι καλε?

mia xara mpempa ola kala na pane!!!egw thn pemth exw giatro!!!perimenw pws k pws na paw

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella01 έγραψε:Τώρα είδα αυτό:

Φυσιολογικές τιμές καμπύλης σακχάρου με 100 γρ γλυκόζης

0’ Μέχρι 95

1 ώρα Μέχρι 180

2 ώρες Μέχρι 155

3 ώρες Μέχρι 140

Εγώ το ζώον είχα την εντύπωση ότι μετράμε τις γενικές τιμές του ζαχάρου δλδ πάνω από 120-130 θεωρείται διαβήτης, δεν ήξερα ότι είναι αυτές οι τιμές... Διαβητούλες μου, κρίστι, μάχη, με διαφωτίζετε λιγάκι την άσχετη?


Η ενδοκρινολογος μου ειχε γραψει διπλα στις τιμες μου οτι την πρωτη ωρα επρεπε μεχρι 180 και τη δευτερη μεχρι 150 οποτε πανω κατω εισαι στα φυσιολογικα!!!

Kristi μου πολυ ανεβασμενες οι τιμες σου εγω ξεκινησα με 80 την πρωτη ωρα 230 και τη δευτερη 167!!

αντε λιγη υπομονη ακομα!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα μου μπραβο, απ οτι βλεπω μαλλον καλα ειναι τα αποτελεσματα, να μας πεις οταν μιλησεις κ με τον γιατρο σου.

Αυγολεμονη μου εχω εσενα και παιρνω δυναμη ρε γαμωτο, με καταλαβαινεις απολυτα!! κι οσο για τις κλωτσιες κι εγω τρελαινομαι να με χτυπαει!!! βιτσιωζες μανες!!! καποιες φορες τη νιωθω κι εγω χαμηλα τοσο που νομιζω χτυπαει για να βγει!! χαχαχα!! κι αλλες φορες, συνηθως οταν κουραζομαι, νιωθω καποιο σημειο της κοιλιας να σκληραινει και να πεταγεται σα να τουρλωνει το πωπουδακι η να σπρωχνει με το ποδαρακι, ποιος ξερει τι κανει? αχ τα μικρουλια μας!!

Α! και να ρωτησω, νομιζω οτι την αλλη βδομαδα μπαινω στον εβδομο, λετε να ετοιμασω βαλιτσα καλου κακου ή ειναι νωρις?

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsares!
xronia polla kai xristos anesti. molis gurisa apo pilio. kai diabasa mono tin teleutaia selida... an egine kati sumadiko peite mou. ego ola kala ... an kai prin ligo anebika zugaria ... 55 gamoto eftasa i gourouna!!
eseis pos ta pate? sas filo oles! mou leipsate!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
frans έγραψε:geia sas koritsares!
xronia polla kai xristos anesti. molis gurisa apo pilio. kai diabasa mono tin teleutaia selida... an egine kati sumadiko peite mou. ego ola kala ... an kai prin ligo anebika zugaria ... 55 gamoto eftasa i gourouna!!
eseis pos ta pate? sas filo oles! mou leipsate!
kalwsorises Frans mou! mas eleipses! 55 apo poso? egw eimai gyrw sta 52 alla exw akoma emetous.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απο 40 πηγα 52 μαζι μετα ρουχα οποτε 51
χιχιιχιχιχι
φρανσ καλος ηρθες αληθως ο κυριος

943Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Απρ 19, 2012 7:55 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καστορια ναι ηταν ανεβασμενες αρκετα.πηγα σημερα στο ικα να μου γραψουν βελονες και ταινιες και ακρη δεν βρηκα.εγραψε ο γιατρος 50 βελονες αλλα το κουτι βγαινει με 100 και λεει η φαρμακοποιος θα το πληρωσεις κανονικα ξαναπαω στο ικα λεει δεν μπορω να το διορθωσω παω στο ταμειο ρωταω για ποσο των 50ευρω<τοσο κανουν οι βελονες και οι ταινιες> ποση επιστροφη θα παρω και λενε περιπου τα μισα αφου δωσω αριθμο λογαριασμου τραπεζας και δεν ηξεραν και ποτε θα τα παρω!!εσπασαν τα νευρα μου και εφυγα...δεν πηρα ουτε βελονες ουτε τιποτα..δεν εχω τωρα να μετριεμαι αλλα λεω οτι δεν πειραζει..αφου ξερω τι να κανω για να μην ανεβαινει το ζαχαρο..

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:καστορια ναι ηταν ανεβασμενες αρκετα.πηγα σημερα στο ικα να μου γραψουν βελονες και ταινιες και ακρη δεν βρηκα.εγραψε ο γιατρος 50 βελονες αλλα το κουτι βγαινει με 100 και λεει η φαρμακοποιος θα το πληρωσεις κανονικα ξαναπαω στο ικα λεει δεν μπορω να το διορθωσω παω στο ταμειο ρωταω για ποσο των 50ευρω<τοσο κανουν οι βελονες και οι ταινιες> ποση επιστροφη θα παρω και λενε περιπου τα μισα αφου δωσω αριθμο λογαριασμου τραπεζας και δεν ηξεραν και ποτε θα τα παρω!!εσπασαν τα νευρα μου και εφυγα...δεν πηρα ουτε βελονες ουτε τιποτα..δεν εχω τωρα να μετριεμαι αλλα λεω οτι δεν πειραζει..αφου ξερω τι να κανω για να μην ανεβαινει το ζαχαρο..

πω πω ταλαιπωρια!!! Mad
αχ βρε kristi ελπιζω να ξερεις τι να κανεις!!!

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kristi apo oti katalaba milas gia diabiti kuisis... ti na po... genika perastika...
apo 43 pou eimouna piga 55... kai na fadastite oti ekopsa to polu fai... pos mpainoun ta rimadia? troo pleon osos etroga pro egkumosunis (giai oso na peis exei apothema o moro na pairnei) alla sunexizo na bazo...

946Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 38 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Απρ 19, 2012 10:01 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λες καστορια να κανω βλακεια?οσες μερες προλαβα να μετρηθω καταλαβα πως ανταποκρινεται το σωμα μου στην προσεγμενη διατροφη αλλα και στις ατασθαλιες και λεω να πορευτω με βαση αυτο.διατροφη ε και καμια ατασθαλια που κ που δεν χαλασε και ο κοσμος.γιαυτο λεω οτι δεν πειραζει που δεν εχω να μετριεμαι πια.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κ απο μενα κοριτσια.μολις τωρα εκατσα κ ειπα να δω τι κανετε.δυσκολη μερα σημερα οπως κ καθε μερα.ειμαι μονη μου ολη μερα κ χω κ ενα ζιζανιο να παλευω εκτως απτις δουλειες,εχω κουραστει..
ο αντρας μου φευγει 6 το πρωι κ δεν εχει ερθει ακομα..ετσι ειναι σχεδον καθε μερα.εφτασα σε σημειο να του πω οτι θα γεννησω κ αυτος θα λειπει..ολα τα κανω μονη μου..παρεα με τις συσπασεις καμια φορα.

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χρύσα, δεν έχεις ζάχαρο παιδί μου, μια χαρά είσαι! Μη φοβάσαι διόλου! Μπράβο για τα καλά αποτελέσματα!

Όσες ήσασταν μινιόν 40 κάτι κιλά μην αγχώνεστε, συνήθως τα λεπτεπίλεπτα σωματάκια βάζουν κάτι παραπάνω στην εγκυμοσύνη. Θα τα χάσετε με τη μία βρε!

Σχετικά με τα μπάνια, στη Ρόδο μένω, είναι λαμπίκο οι παραλίες. Δεν υπάρχει πρόβλημα να κολυμπάω μέχρι να γεννήσω, ίσα ίσα που κάνει πολύ καλό η συγκεκριμένη άσκηση. Προληπτικά πήρα (με την έγκριση της γιατρού) Ecovag για την ισορροπία του κόλπου.

spyros3 πες σε καμιά φίλη σου να έρθει για καφεδάκι!


markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάρες!

Ευχαριστώ όλες για τα ενθαρρυντικά σας λόγια για την καμπύλη, μάλλον καλά είναι τα αποτελέσματα γιατί περίμενα σαν το μελλοθάνατο τηλεφώνημα του γιατρού που δεν έγινε όμως. (μου είχε πει η γραμματέας του πως μόλις τα δει αν υπάρχει κάποιο θέμα θα με πάρει αμέσως τηλέφωνο).

Φράνσυ μου που χάθηκες κοπέλα μου? Πώ πω βλέπω κάτι νούμερα που αρχίζουν από 5 (από κιλά εννοώ) και μου έρχεται κόλπος....Σκέφτομαι ότι αν δεν με είχε φάειη καλοπέραση πριν μείνω έγκυος θα ξεκινούσα μείον αυτά τα 5 περιττά κιλά που είχα όταν έμεινα. Πάντως ο καθρέφτης μου δεν έχει διαμαρτυρηθεί ακόμα, εκτός από την κοιλάρα, μια χαρούλα (θέλω να) με βλέπω!

Έχωσα το πρωί κάτι μπινελίκια στον άντρα μου, σκοτωθήκαμε, βέβαια χωρίς λόγο, απλά επειδή ήμουν άυπνη και κουρασμένη τα άκουσε αυτός και στο τέλος κλάμα η κυρία, του ζήτησα συγγνώμη, δεν είπε τίποτα ο καημένος, με αγκάλιασε, με φίλησε, με άφησε να κοιμηθώ τρεις ωρίτσες το απόγευμα και όταν ξύπνησα μου έκανε και σεξ... Τι είναι αυτό το πράγμα, σκοτώνω άνθρωπο, όμως προσέξτε, με τους άλλους είμαι καλά, τον άντρα μου θέλω να σκοτώσω συνήθως, γιατί να συμβαίνει αυτό?

Πήγα πήρα βαλίτσα σήμερα, αύριο θα βάλω μέσα τα ρουχαλάκια, θα ψαχτώ και λίγο πάνω κάτω τι ποσότητα χρειάζεται από το κάθε τι και έπειτα θα είμαι έτοιμη.

Να μην ξεχάσω, κρίστι ο βλάκας ο γιατρός φταίει που σου έγραψε άλλα αντί άλλων.

Σπυράκο... τι να πω βρε κορίτσι μου, παλούκι είναι αυτό που περνάς, ελπίζω τουλάχιστο με μας εδώ να ξεχνιέσαι λίγο....

Αυτάαααααα κι από μένα...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:καλησπερα κ απο μενα κοριτσια.μολις τωρα εκατσα κ ειπα να δω τι κανετε.δυσκολη μερα σημερα οπως κ καθε μερα.ειμαι μονη μου ολη μερα κ χω κ ενα ζιζανιο να παλευω εκτως απτις δουλειες,εχω κουραστει..
ο αντρας μου φευγει 6 το πρωι κ δεν εχει ερθει ακομα..ετσι ειναι σχεδον καθε μερα.εφτασα σε σημειο να του πω οτι θα γεννησω κ αυτος θα λειπει..ολα τα κανω μονη μου..παρεα με τις συσπασεις καμια φορα.
κι εμενα ο αντρας μου στις 6 φευγει κ δεν εχει ωραριο γυριζει οτι ωρα να ναι κ συνηθως αργα..
αποψε υποφερω απο καουρες!! χαχαχα!! ολα μαζι σημερα!! κραμπες, καουρες, εμετοι.. αλλα.. αντεχουμε!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις