Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
493 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 493 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:
Vivian έγραψε:

Όπου αλλοθρησκος εννοουμε τον Καθολικο σωστα;;; Αχ Παναγια μου τι αλλο θα ακουσω- διαβασω εδω μεσα!!!

Καλε μεγαλωνουμε και παιδια!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

καλα! οτι ναναι ομως τι σχεση τωρα εχει η θρησκεια στο θεμα με τα λεφτα?

υγ. αν και ειμαι χριστιανη λιγα λογια περι καθολικων. μεγαλη κουβεντα αλλα ειλικρινα σε θεμα θρησκειας και σεβασμου προς αυτην πιστευω δεν τους φτανουμε ουτε στο δακτυλακι τους. πως μου ξεφυγε φετος μωρε.. παντα πηγαινα στην καθ.εκκλησια το πασχα.. νομιζω περασε ε?

Το οτι να' ναι δεν φανταζομαι να το λες για μενα; Λεγομενα αλλων αναφέρω με επικριτικη διαθεση!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Theofania έγραψε:Συγγνώμη ρε κορίτσια,

ούτε εγώ συμφωνώ μ'όλα αυτά που γράφει η μπου-μπουκίτσα και αν και είμαι σχετικά καινούργια συγγνώμη που παίρνω το θάρρος αλλά δεν μπορώ να πω οτι μ'αρέσει όλο αυτό που γίνεται, νομίζω ότι γίνεστε λίγο σκληρές απέναντι της χωρίς ουσιαστικά να υπάρχει λόγος. Λέει την γνώμη της και απο κει και πέρα η καθεμία αναλύει την άποψη της.... Οχι όμως σε προσωπικό επίπεδο.

Και ειλικρινά δεν θέλω να έρθω σε καμία αντιπαράθεση με καμιά σας.

Ειναι που μας παρασυρει αυτη η σουπια η ηθικη αυτουργος!!αυτη κρυβεται πισω απο ολα!!!(Theofania μου μην παρεξηγηθεις! το χρημα φερνει τελικα την ευτυχια ??? - Σελίδα 6 417472 )
Κατερινακι! το χρημα φερνει τελικα την ευτυχια ??? - Σελίδα 6 417472

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:

Ειναι που μας παρασυρει αυτη η σουπια η ηθικη αυτουργος!!αυτη κρυβεται πισω απο ολα!!!(Theofania μου μην παρεξηγηθεις! το χρημα φερνει τελικα την ευτυχια ??? - Σελίδα 6 417472 )
Κατερινακι! το χρημα φερνει τελικα την ευτυχια ??? - Σελίδα 6 417472

εγω εγω φταιω για ολα! θα μετανοησω!
ΕΥΛΟΓΗΣΟΝ! το χρημα φερνει τελικα την ευτυχια ??? - Σελίδα 6 417472

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
Νενεν έγραψε: το δωρο της ζωης ειναι δωρο αδωρο οταν δεν συνοδευεται απο αξιοπρεπεια... Καιδεν εχω υποχρεωση σε κανενα Θεο, Βουδα ή Αλλαχ μονο και μονο επειδη ηρθα σε αυτον τον κοσμο. Για να αναγνωρισω και να εκτιμησω το δωρο του θελω να εχω υγεια, δικαιοσυνη, ειρηνη και να μην πεθαινω απο την πεινα. Αλλιως μη μου κανει ποτε το "δωρο" της γεννησης. [/color]


ειναι πολύ βαρυ αυτο που λες...και ετσι απαξιώνεις ολους αυτους που δεν εχουν υγεια, τους ανάπηρους...αυτους που εχουν υγεια ,αλλα δεν εχουν χρηματα...
καλύτερα ολοι αυτοι να μην ζούσαν?..καλυτερα οσοι αρρωσταίνουν π.χ.να τους πεταμε στον καιάδα?

δεν ειναι ετσι...υπαρχουν ανθρωποι ανάπηροι, φτωχοι, που ζουν σε πολεμους κλπ..και ομως αν τους ρωτήσεις δεν θα ηθελαν να πεθάνουν !γιατι οσο ζεις ελπίζεις!

Εγω προσωπικα δεν απαξιωνω κανεναν. Επισης μιλαω παντα για τον εαυτο μου και για το πως ενιωθα λιγο καιρο πριν οταν μετα το δωρο της ζωης μου ηρθε και το δωρο του καρκινου. Πολυ θα ηθελα ομως να ειχα εδω μια μανα απο τη Σομαλια να μου πει ποσο χαρουμενη ειναι με το δωρο που δοθηκε σ'αυτην και στα παιδια της τα οποια βλεπει να πεθαινουν απο την πεινα το ενα μετα το αλλο και αυτη το μονο που μπορει να κανει ειναι να τους κλεισει τα ματια.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
Νενεν έγραψε: το δωρο της ζωης ειναι δωρο αδωρο οταν δεν συνοδευεται απο αξιοπρεπεια... Καιδεν εχω υποχρεωση σε κανενα Θεο, Βουδα ή Αλλαχ μονο και μονο επειδη ηρθα σε αυτον τον κοσμο. Για να αναγνωρισω και να εκτιμησω το δωρο του θελω να εχω υγεια, δικαιοσυνη, ειρηνη και να μην πεθαινω απο την πεινα. Αλλιως μη μου κανει ποτε το "δωρο" της γεννησης. [/color]


ειναι πολύ βαρυ αυτο που λες...και ετσι απαξιώνεις ολους αυτους που δεν εχουν υγεια, τους ανάπηρους...αυτους που εχουν υγεια ,αλλα δεν εχουν χρηματα...
καλύτερα ολοι αυτοι να μην ζούσαν?..καλυτερα οσοι αρρωσταίνουν π.χ.να τους πεταμε στον καιάδα?

δεν ειναι ετσι...υπαρχουν ανθρωποι ανάπηροι, φτωχοι, που ζουν σε πολεμους κλπ..και ομως αν τους ρωτήσεις δεν θα ηθελαν να πεθάνουν !γιατι οσο ζεις ελπίζεις!

Διαβάζω καλά?
Μπουμπουκίτσα παιδί μου, τι λές?
Εσύ δεν υποστήριζες ένθερμα σε άλλο θέμα πως όσες μητέρες έχουν ένα παιδί με αναπηρία πρέπει να κάνουν και άλλο παιδί για να αισθανθούν περήφανες σαν μάνες?
Να νοιώσουν την υπερηφάνεια που δεν θα τους δώσει ποτέ το παιδάκι που έχει κάποιες ιδιαιτερότητες?

Τελικά δίκιο έχει η Φλώρα νομίζω καιθα ξαναρχίσω να την κάνω παρέα. Νομίζω γράφεις για να γράψεις κοπελιά.

Καμία συνοχή, καμία λογική, καμία ευγένεια, καμία ουσία.-

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Νενεν έγραψε: το δωρο της ζωης ειναι δωρο αδωρο οταν δεν συνοδευεται απο αξιοπρεπεια... Καιδεν εχω υποχρεωση σε κανενα Θεο, Βουδα ή Αλλαχ μονο και μονο επειδη ηρθα σε αυτον τον κοσμο. Για να αναγνωρισω και να εκτιμησω το δωρο του θελω να εχω υγεια, δικαιοσυνη, ειρηνη και να μην πεθαινω απο την πεινα. Αλλιως μη μου κανει ποτε το "δωρο" της γεννησης. [/color]


ειναι πολύ βαρυ αυτο που λες...και ετσι απαξιώνεις ολους αυτους που δεν εχουν υγεια, τους ανάπηρους...αυτους που εχουν υγεια ,αλλα δεν εχουν χρηματα...
καλύτερα ολοι αυτοι να μην ζούσαν?..καλυτερα οσοι αρρωσταίνουν π.χ.να τους πεταμε στον καιάδα?

δεν ειναι ετσι...υπαρχουν ανθρωποι ανάπηροι, φτωχοι, που ζουν σε πολεμους κλπ..και ομως αν τους ρωτήσεις δεν θα ηθελαν να πεθάνουν !γιατι οσο ζεις ελπίζεις!

Διαβάζω καλά?
Μπουμπουκίτσα παιδί μου, τι λές?
Εσύ δεν υποστήριζες ένθερμα σε άλλο θέμα πως όσες μητέρες έχουν ένα παιδί με αναπηρία πρέπει να κάνουν και άλλο παιδί για να αισθανθούν περήφανες σαν μάνες?
Να νοιώσουν την υπερηφάνεια που δεν θα τους δώσει ποτέ το παιδάκι που έχει κάποιες ιδιαιτερότητες?

Τελικά δίκιο έχει η Φλώρα νομίζω καιθα ξαναρχίσω να την κάνω παρέα. Νομίζω γράφεις για να γράψεις κοπελιά.

Καμία συνοχή, καμία λογική, καμία ευγένεια, καμία ουσία.-

εσυ ειχες συμπεραίνει αυτο...
ναι εγραψα να κανεις και αλλο παιδι...γιατι αισθάνεσαι και καποια αλλα πράγματα οταν εχεις ενα παιδι όπως όλα...
αυτο δεν σημαινει πως δεν υπολογίζεις αυτο που εχει το προβλημα...

τεσπα εσυ μαλλον ανοίγεις και αλλα θεματα τωρα ετσι για να γραψεις...

και στο κατω κατω αφου δεν εχεις τετοιο παιδι δεν μπορεις να κρινεις..

αστο σε αυτους που εχουν που καταλαβαινουν πως το εννοω..και δεν ειναι ετοιμοι απλα να περεξηγησουν..

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
chicken έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Νενεν έγραψε: το δωρο της ζωης ειναι δωρο αδωρο οταν δεν συνοδευεται απο αξιοπρεπεια... Καιδεν εχω υποχρεωση σε κανενα Θεο, Βουδα ή Αλλαχ μονο και μονο επειδη ηρθα σε αυτον τον κοσμο. Για να αναγνωρισω και να εκτιμησω το δωρο του θελω να εχω υγεια, δικαιοσυνη, ειρηνη και να μην πεθαινω απο την πεινα. Αλλιως μη μου κανει ποτε το "δωρο" της γεννησης. [/color]


ειναι πολύ βαρυ αυτο που λες...και ετσι απαξιώνεις ολους αυτους που δεν εχουν υγεια, τους ανάπηρους...αυτους που εχουν υγεια ,αλλα δεν εχουν χρηματα...
καλύτερα ολοι αυτοι να μην ζούσαν?..καλυτερα οσοι αρρωσταίνουν π.χ.να τους πεταμε στον καιάδα?

δεν ειναι ετσι...υπαρχουν ανθρωποι ανάπηροι, φτωχοι, που ζουν σε πολεμους κλπ..και ομως αν τους ρωτήσεις δεν θα ηθελαν να πεθάνουν !γιατι οσο ζεις ελπίζεις!

Διαβάζω καλά?
Μπουμπουκίτσα παιδί μου, τι λές?
Εσύ δεν υποστήριζες ένθερμα σε άλλο θέμα πως όσες μητέρες έχουν ένα παιδί με αναπηρία πρέπει να κάνουν και άλλο παιδί για να αισθανθούν περήφανες σαν μάνες?
Να νοιώσουν την υπερηφάνεια που δεν θα τους δώσει ποτέ το παιδάκι που έχει κάποιες ιδιαιτερότητες?

Τελικά δίκιο έχει η Φλώρα νομίζω καιθα ξαναρχίσω να την κάνω παρέα. Νομίζω γράφεις για να γράψεις κοπελιά.

Καμία συνοχή, καμία λογική, καμία ευγένεια, καμία ουσία.-

εσυ ειχες συμπεραίνει αυτο...
ναι εγραψα να κανεις και αλλο παιδι...γιατι αισθάνεσαι και καποια αλλα πράγματα οταν εχεις ενα παιδι όπως όλα...
αυτο δεν σημαινει πως δεν υπολογίζεις αυτο που εχει το προβλημα...

τεσπα εσυ μαλλον ανοίγεις και αλλα θεματα τωρα ετσι για να γραψεις...

και στο κατω κατω αφου δεν εχεις τετοιο παιδι δεν μπορεις να κρινεις..

αστο σε αυτους που εχουν που καταλαβαινουν πως το εννοω..και δεν ειναι ετοιμοι απλα να περεξηγησουν..

Δεν το είχα συμπεράνει το είχες πεί. Άλλωστε δεν είμαι τόσο έξυπνη να συμπαράνω μόνη μου πράματα, μένω στις δικές σου δηλώσεις που θεωρώ πως είναι και σωστότερες.

Δεν ανοίγω καλέ άλλο θέμα, απλά με αφομή το άλλο θέμα λέω πόσο ανειλικρινές είναι το ποιόν σου Very Happy

Οιμέ! θα γράψεις κιάλλα για να καταλάβουν "αυτοί" που δεν είναι έτοιμοι να παρεξηγήσουν?
Άστο βρε πουλάκι μου, πραγματικά. Άνοιξε ένα θέμα και κάντο πουτ.... (μπίπ. Ελένη Λουκά αφαίρεσε λέξη) τι σου φταίνε όλα τα θέματα?

Βρε συ, θες να σου δώσουμε το παράσημο του φόρουμ της καλύτερης Χριστιανής να συνεχίσεις να κοιμάσαι ήσυχη?
Γιατί να σκεφτείς & να προβληματιστείς δεν υπάρχει περίπτωση.
Να αφουγκραστείς την κατάσταση δεν υπάρχει ελπίδα, άρα?
Ένα παράσημο με ένα προβατάκι πάνω και θα είμαστε όλοι οκ!

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:
arkoudaki έγραψε:Πραγματικά bou-boukitsa μου ανεβάζεις το αίμα στο κεφάλι!διάβασε λίγο ιστορία και μετά πες μου αν αυτοί που δίνουν τη ζωή τους για τα πιστέυω τους είναι για λύπηση! το ενδεχόμενο να ήθελε με αυτή την πράξη να ΜΑΣ παρακινήσει να αγωνιστούμε σου περνάει καθόλου από το μυαλό?και πρόσεξε, να αγωνιστούμε όχι να προσευχηθούμε

κοπέλα μου δεν πηγε στον πόλεμο να δωσει τη ζωη του.!
..δεν τον απείλησε κανένας και αντιστάθηκε...!
δεν πήγε να σώσει κάποιον και έχασε τη δική του ζωή..!
δεν ηταν καν σαν τους φοιτητες στο πολυτεχνείο πισω απο την πορτα...


σκοτώθηκε μόνος του!!..
δεν εχει καμία σχέση με ηρωα η άνθρωπο που εδωσε τη ζωη του για πατρίδα και ιδανικα!

συγγνωμη βρε μπουμπουκιτσα αλλα πιστευεις οτι σκοτωθηκανε φοιτητες στο πολυτεχνειο ; ελα τωρα μεγαλα παιδια ειμαστε....

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="chicken"
Δεν το είχα συμπεράνει το είχες πεί. Άλλωστε δεν είμαι τόσο έξυπνη να συμπαράνω μόνη μου πράματα, μένω στις δικές σου δηλώσεις που θεωρώ πως είναι και σωστότερες.

Δεν ανοίγω καλέ άλλο θέμα, απλά με αφομή το άλλο θέμα λέω πόσο ανειλικρινές είναι το ποιόν σου Very Happy

Οιμέ! θα γράψεις κιάλλα για να καταλάβουν "αυτοί" που δεν είναι έτοιμοι να παρεξηγήσουν?
Άστο βρε πουλάκι μου, πραγματικά. Άνοιξε ένα θέμα και κάντο πουτ.... (μπίπ. Ελένη Λουκά αφαίρεσε λέξη) τι σου φταίνε όλα τα θέματα?

Βρε συ, θες να σου δώσουμε το παράσημο του φόρουμ της καλύτερης Χριστιανής να συνεχίσεις να κοιμάσαι ήσυχη?
Γιατί να σκεφτείς & να προβληματιστείς δεν υπάρχει περίπτωση.
Να αφουγκραστείς την κατάσταση δεν υπάρχει ελπίδα, άρα?
Ένα παράσημο με ένα προβατάκι πάνω και θα είμαστε όλοι οκ! [/quote]


κριμα που μπηκα στον κοπο να σου απαντήσω και σοβαρα...
αφορμη γυρεύεις για καυγα..

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:
koukida έγραψε:



πανω απ'ολα ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ και στα ΠΕΡΗΦΑΝΑ ΓΗΡΑΤΕΙΑ

Αυτο ακριβως!! Το εκανα τεραστιο μπας και το καταλαβουμε!!!


εγω θα πωκαι κατι αλλο πανω σε αυτο και συγγνωμη για την εκφραση αλλα ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ Α......Α ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΣΤΟΝ ΚΡΟΤΑΦΟ ΚΑΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....
επισης μην βγαζουμε ευκολα συμπερασματα γιατι δεν ξερουμε σε ποια θεση θα ειμαστε αυριο μεθαυριο ουτε εμεις ουτε οι δικοι μας ανθρωποι.....

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:


κριμα που μπηκα στον κοπο να σου απαντήσω και σοβαρα...
αφορμη γυρεύεις για καυγα..

Κάνεις λάθος. Αν ήθελα να τσακωθώ μαζί σου θα είχα τσακωθεί ήδη όπως έχω κάνει στο παρελθόν με άλλες κοπέλες που έλεγαν περίπου τις ίδιες παπαργιές με σένα.
Όμως, επειδή σε ένα θέμα με τον θηλασμό με είχες υπερασπιστεί, όταν ήμουνα νέα ακόμα στο φόρουμ, προσπαθώ να σε κάνω να καταλάβεις πόσο παράλογα φαίνονται τα γραφόμενά σου.

Δικαίωμά σου είναι να χειρίζεσαι όπως θέλεις την πίστη σου, την ζωή σου, τα χρήματά σου, όταν όμως προτάσσεις τον δικό σου τρόπο σαν καλύτερο ή σωστότερο ενώ ουσιαστικά είναι εξωφρενικός είναι δεδομένο οτι θα υπάρχουν αντιδράσεις.

Το μόνο που σου λέω είναι να μην προκαλείς γιατί έχεις γίνει γραφική.

Theofania


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γουργουριτσας έγραψε:
Vivian έγραψε:
koukida έγραψε:



πανω απ'ολα ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ και στα ΠΕΡΗΦΑΝΑ ΓΗΡΑΤΕΙΑ

Αυτο ακριβως!! Το εκανα τεραστιο μπας και το καταλαβουμε!!!


εγω θα πωκαι κατι αλλο πανω σε αυτο και συγγνωμη για την εκφραση αλλα ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ Α......Α ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΣΤΟΝ ΚΡΟΤΑΦΟ ΚΑΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....
επισης μην βγαζουμε ευκολα συμπερασματα γιατι δεν ξερουμε σε ποια θεση θα ειμαστε αυριο μεθαυριο ουτε εμεις ουτε οι δικοι μας ανθρωποι.....


Respect Respect Respect

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γουργουριτσας έγραψε:
Vivian έγραψε:
koukida έγραψε:



πανω απ'ολα ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ και στα ΠΕΡΗΦΑΝΑ ΓΗΡΑΤΕΙΑ

Αυτο ακριβως!! Το εκανα τεραστιο μπας και το καταλαβουμε!!!


εγω θα πωκαι κατι αλλο πανω σε αυτο και συγγνωμη για την εκφραση αλλα ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΑ Α......Α ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΣΤΟΝ ΚΡΟΤΑΦΟ ΚΑΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....
επισης μην βγαζουμε ευκολα συμπερασματα γιατι δεν ξερουμε σε ποια θεση θα ειμαστε αυριο μεθαυριο ουτε εμεις ουτε οι δικοι μας ανθρωποι.....



σωστο!!!!!!!!και το ιδιο ειπα και εγω σε μια κατιδιαν συζητηση χθες!!!!!!!!!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:


κριμα που μπηκα στον κοπο να σου απαντήσω και σοβαρα...
αφορμη γυρεύεις για καυγα..

Κάνεις λάθος. Αν ήθελα να τσακωθώ μαζί σου θα είχα τσακωθεί ήδη όπως έχω κάνει στο παρελθόν με άλλες κοπέλες που έλεγαν περίπου τις ίδιες παπαργιές με σένα.
Όμως, επειδή σε ένα θέμα με τον θηλασμό με είχες υπερασπιστεί, όταν ήμουνα νέα ακόμα στο φόρουμ, προσπαθώ να σε κάνω να καταλάβεις πόσο παράλογα φαίνονται τα γραφόμενά σου.

Δικαίωμά σου είναι να χειρίζεσαι όπως θέλεις την πίστη σου, την ζωή σου, τα χρήματά σου, όταν όμως προτάσσεις τον δικό σου τρόπο σαν καλύτερο ή σωστότερο ενώ ουσιαστικά είναι εξωφρενικός είναι δεδομένο οτι θα υπάρχουν αντιδράσεις.

Το μόνο που σου λέω είναι να μην προκαλείς γιατί έχεις γίνει γραφική.

θα προσπαθησω να εξηγησω για τελευταια φορα...

δεν προκαλεσα κανενα σε αυτο το θεμα..ειπα απλα οτι εγω δεν θεωρω λυση,,η επανασταση ...η μαγκια την αυτοκτονια..δεν λυνει τιποτα...

μονο αυτο και ολα ηταν ηρεμα και ωραια...οι αλλες κοπελς λεγανε την αποψη τους , διαφορετικη μεν , αλλα με αξιοπρεπεια,,,

μεχρι που μπηκε η κατερινα απλα να διφωνησει τρανταχτα μονο με τα λογια μου...μετα δεν ξανααπαντησε..εκανε την παπια....
πηρε αφορμη και η vivian και εγινε ολο αυτο...

το θεμα πηγε παλι στα πιστευω μου ..χωρις εγω να εχω πει λεξη σε αυτο το θεμα ..γυρνα πισω να δεις..

το οτι μια δυο δεν με πανε και δεν σταματανε εκει αλλα προσπαθουν να σε κανουν παντα να δικαιολογησαι για ασχετα θεματα...δεν σημαινει πως ειναι ετσι...

και αλλες κοπελες δεν συμφωνουνε μαζι μου..οπως και εγω δεν συμφωνω με πολλες ..αλλα δεν αναλωνόμαστε στο να τις ΄΄καταστρέψουμε΄΄..

τωρα αν θες να καταλαβεις οκ...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απαιτω η μαμα κατερινα να παρει το τιτλο...."ηθικος αυτουργος"!!!!που εισαι κυρα διαχειριστρια???

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:
chicken έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:


κριμα που μπηκα στον κοπο να σου απαντήσω και σοβαρα...
αφορμη γυρεύεις για καυγα..

Κάνεις λάθος. Αν ήθελα να τσακωθώ μαζί σου θα είχα τσακωθεί ήδη όπως έχω κάνει στο παρελθόν με άλλες κοπέλες που έλεγαν περίπου τις ίδιες παπαργιές με σένα.
Όμως, επειδή σε ένα θέμα με τον θηλασμό με είχες υπερασπιστεί, όταν ήμουνα νέα ακόμα στο φόρουμ, προσπαθώ να σε κάνω να καταλάβεις πόσο παράλογα φαίνονται τα γραφόμενά σου.

Δικαίωμά σου είναι να χειρίζεσαι όπως θέλεις την πίστη σου, την ζωή σου, τα χρήματά σου, όταν όμως προτάσσεις τον δικό σου τρόπο σαν καλύτερο ή σωστότερο ενώ ουσιαστικά είναι εξωφρενικός είναι δεδομένο οτι θα υπάρχουν αντιδράσεις.

Το μόνο που σου λέω είναι να μην προκαλείς γιατί έχεις γίνει γραφική.

θα προσπαθησω να εξηγησω για τελευταια φορα...

δεν προκαλεσα κανενα σε αυτο το θεμα..ειπα απλα οτι εγω δεν θεωρω λυση,,η επανασταση ...η μαγκια την αυτοκτονια..δεν λυνει τιποτα...

μονο αυτο και ολα ηταν ηρεμα και ωραια...οι αλλες κοπελς λεγανε την αποψη τους , διαφορετικη μεν , αλλα με αξιοπρεπεια,,,

μεχρι που μπηκε η κατερινα απλα να διφωνησει τρανταχτα μονο με τα λογια μου...μετα δεν ξανααπαντησε..εκανε την παπια....
πηρε αφορμη και η vivian και εγινε ολο αυτο...

το θεμα πηγε παλι στα πιστευω μου ..χωρις εγω να εχω πει λεξη σε αυτο το θεμα ..γυρνα πισω να δεις..

το οτι μια δυο δεν με πανε και δεν σταματανε εκει αλλα προσπαθουν να σε κανουν παντα να δικαιολογησαι για ασχετα θεματα...δεν σημαινει πως ειναι ετσι...

και αλλες κοπελες δεν συμφωνουνε μαζι μου..οπως και εγω δεν συμφωνω με πολλες ..αλλα δεν αναλωνόμαστε στο να τις ΄΄καταστρέψουμε΄΄..

τωρα αν θες να καταλαβεις οκ...
[i]

Καλε τι μια δυο?ξεχασες την αριθμητικη?τουλαχιστον το 60% του φορουμ διαφωνει μαζι σου με αυτα που γραφεις!τοσες αντιφασεις σ' εναν ανθρωπο πρωτη φορα!ψεμματα εχω ξαναπετυχει, σε προσωπικο επιπεδο!

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:απαιτω η μαμα κατερινα να παρει το τιτλο...."ηθικος αυτουργος"!!!!που εισαι κυρα διαχειριστρια???


σορρυ για το ασχετο της κουβεντας αλλα ρε συ αθηνα μεταμορφωση μενεις; κι εγω ...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
chicken έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:


κριμα που μπηκα στον κοπο να σου απαντήσω και σοβαρα...
αφορμη γυρεύεις για καυγα..

Κάνεις λάθος. Αν ήθελα να τσακωθώ μαζί σου θα είχα τσακωθεί ήδη όπως έχω κάνει στο παρελθόν με άλλες κοπέλες που έλεγαν περίπου τις ίδιες παπαργιές με σένα.
Όμως, επειδή σε ένα θέμα με τον θηλασμό με είχες υπερασπιστεί, όταν ήμουνα νέα ακόμα στο φόρουμ, προσπαθώ να σε κάνω να καταλάβεις πόσο παράλογα φαίνονται τα γραφόμενά σου.

Δικαίωμά σου είναι να χειρίζεσαι όπως θέλεις την πίστη σου, την ζωή σου, τα χρήματά σου, όταν όμως προτάσσεις τον δικό σου τρόπο σαν καλύτερο ή σωστότερο ενώ ουσιαστικά είναι εξωφρενικός είναι δεδομένο οτι θα υπάρχουν αντιδράσεις.

Το μόνο που σου λέω είναι να μην προκαλείς γιατί έχεις γίνει γραφική.

θα προσπαθησω να εξηγησω για τελευταια φορα...

δεν προκαλεσα κανενα σε αυτο το θεμα..ειπα απλα οτι εγω δεν θεωρω λυση,,η επανασταση ...η μαγκια την αυτοκτονια..δεν λυνει τιποτα...

μονο αυτο και ολα ηταν ηρεμα και ωραια...οι αλλες κοπελς λεγανε την αποψη τους , διαφορετικη μεν , αλλα με αξιοπρεπεια,,,

μεχρι που μπηκε η κατερινα απλα να διφωνησει τρανταχτα μονο με τα λογια μου...μετα δεν ξανααπαντησε..εκανε την παπια....
πηρε αφορμη και η vivian και εγινε ολο αυτο...

το θεμα πηγε παλι στα πιστευω μου ..χωρις εγω να εχω πει λεξη σε αυτο το θεμα ..γυρνα πισω να δεις..

το οτι μια δυο δεν με πανε και δεν σταματανε εκει αλλα προσπαθουν να σε κανουν παντα να δικαιολογησαι για ασχετα θεματα...δεν σημαινει πως ειναι ετσι...

και αλλες κοπελες δεν συμφωνουνε μαζι μου..οπως και εγω δεν συμφωνω με πολλες ..αλλα δεν αναλωνόμαστε στο να τις ΄΄καταστρέψουμε΄΄..

τωρα αν θες να καταλαβεις οκ...
Το τραγικοτερο όλων ειναι οτι νομιζεις οτι εχεις δικιο!!

Θα σου κατι και τελος α[πο εμενα γιατι καταντησε αστειο! Δεν ειναι ωριμη συμπεριφορα να δημιουργεις τον απολυτο χαμο και να βγαζεις την ωρα σου απέξω! Εσυ σε ενα ασχετο στην ουσια θεμα μιλησες για το προχτεσινο συμβαν και ηξερες πολύ πολύ καλα γιατι το εκανες!!! Δεν ειμαστε χαζες και εσυ δεν εισαι τοσο εξυπνη οσο νομιζεις!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο θεμα που ανοιξε η κοπελα ανεφερε και την αυτοκτονια του γερακου για την οποια εσυ μιλησες απαξιωτικα και με χλευασμο! οποιος θελει μπορει να δει τι εγραψα και αν εγραψα κατι κακο! εχεις εμπαθεια μαζι μου τελικα.. κανω πολλες φορες την "παπια" για να μην απαντησω στα 652 ιδια θεματα που ανοιγεις και πεις οτι εχω προσωπικα μαζι σου! αλλα φαινεται το συμπερασμα το εχεις βγαλει! λες και σε ξερω κι απο εχθες!!! πριν ομως βαλεις ετικετα σε καποιον να κανεις και μια αυτοκριτικη στον εαυτο σου αυτο δεν στο μαθανε στο κατηχητικο?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Μεταμορφωση μενω!!!!!!!!!!ειμαστε γειτονισες????????

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:

Θα σου κατι και τελος α[πο εμενα γιατι καταντησε αστειο! Δεν ειναι ωριμη συμπεριφορα να δημιουργεις τον απολυτο χαμο και να βγαζεις την ωρα σου απέξω! Εσυ σε ενα ασχετο στην ουσια θεμα μιλησες για το προχτεσινο συμβαν και ηξερες πολύ πολύ καλα γιατι το εκανες!!! Δεν ειμαστε χαζες και εσυ δεν εισαι τοσο εξυπνη οσο νομιζεις!

μαλλον δεν εχεις διαβασει το θεμα απο την αρχη...
στο θεμα με τα χρηματα το ιδιο το θεμα μεσα..εκτος πο τον τιτλο αναφεροταν στον κυριο που αυτοκτονησε...
και ολα τα προηγουμενα ποστ απο εμενα για αυτο μιλουσαν...

δεν ειχα καμια ορεξη να το αναφερω εγω πρωτη,...
εγω απλα ειπα την γνωμη μου για τα χρηματα και το γεγονος..οπως κανανε ολες πριν απο εμενα..

μηπως τελικα οντως διαβασε μονο το ποστ της κατερινας και πηρες αφορμη?

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω θεωρω οτι ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ και μαλιστα τοσο σκληρα εναν ανθρωπο που αυτοκτονει για τους δικους του λογους και τα δικα του πιστευω ΤΕΕΕΕΕΛΟΣ.....

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Vivian έγραψε:

Θα σου κατι και τελος α[πο εμενα γιατι καταντησε αστειο! Δεν ειναι ωριμη συμπεριφορα να δημιουργεις τον απολυτο χαμο και να βγαζεις την ωρα σου απέξω! Εσυ σε ενα ασχετο στην ουσια θεμα μιλησες για το προχτεσινο συμβαν και ηξερες πολύ πολύ καλα γιατι το εκανες!!! Δεν ειμαστε χαζες και εσυ δεν εισαι τοσο εξυπνη οσο νομιζεις!

μαλλον δεν εχεις διαβασει το θεμα απο την αρχη...
στο θεμα με τα χρηματα το ιδιο το θεμα μεσα..εκτος πο τον τιτλο αναφεροταν στον κυριο που αυτοκτονησε...
και ολα τα προηγουμενα ποστ απο εμενα για αυτο μιλουσαν...

δεν ειχα καμια ορεξη να το αναφερω εγω πρωτη,...
εγω απλα ειπα την γνωμη μου για τα χρηματα και το γεγονος..οπως κανανε ολες πριν απο εμενα..

μηπως τελικα οντως διαβασε μονο το ποστ της κατερινας και πηρες αφορμη?

Σου ορκιζομαι τα διαβασα ολα!!!!!!! Δεν ειδα κανεναν να εχει απολυτη και εριστικη αποψη για ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ!!!!!

Με οποιον τροπο και αν εγινε αυτο!!! Εκει ξεκιναει και τελειωνει η διαφωνια μας καλη μου!!!

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:ναι Μεταμορφωση μενω!!!!!!!!!!ειμαστε γειτονισες????????


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΓΕΙΤΟΝΑΚΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γουργουριτσας έγραψε:
athina24 έγραψε:ναι Μεταμορφωση μενω!!!!!!!!!!ειμαστε γειτονισες????????


ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΓΕΙΤΟΝΑΚΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ

που καλε???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις