Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κορτσουδια μου!!!

μιλουσα με τη μαμα μου στο τηλεφωνο...

λεω να παω να ξαπλωσω λιγακι γιατι νυσταξα...

εσεις τι κανετε???

ευτυχως εχει ζεστουλα σημερα και θα καθισω στο μπαλκονι το απογευμα...

petalouda

petalouda
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κ απο μένα. Πως είστε κορίτσια;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια μου!!ερημιά βλέπω... άρχισαν οι ζέστες και πάτε όλες για ύπνο ε?Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω...κανένα νέο?
πεταλούδα μου έκανες χοριακή?βρήκες γιατρό τελικά?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκρινιαρα έγραψε:γεια σας κορτσουδια μου!!!

μιλουσα με τη μαμα μου στο τηλεφωνο...

λεω να παω να ξαπλωσω λιγακι γιατι νυσταξα...

εσεις τι κανετε???

ευτυχως εχει ζεστουλα σημερα και θα καθισω στο μπαλκονι το απογευμα...

Γκρινιαρούλα μου σε χάσαμε και ανησυχήσαμε!!Όλα καλά γλυκιά μου?
Καλά έχουμε πολύ λίγες μέρες διαφορά!!φαντάζεσαι να γεννήσουμε την ίδια μέρα??Αχ!!ατελείωτες μου φαίνονται οι μέρες!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου!!ερημιά βλέπω... άρχισαν οι ζέστες και πάτε όλες για ύπνο ε?Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω...κανένα νέο?
πεταλούδα μου έκανες χοριακή?βρήκες γιατρό τελικά?

Να 'μαι κι εγώ πάλι! μετά από έναν ωραίο μεγάλο ύπνο! Λες και έτρεχα στο Μαραθώνιο!
Μαράκι γεια σου! Εσύ πώς πας; Αναρωτιόμουν σήμερα πότε πας πάλι στο γιατρό γιατί ξέχασα!
Εγώ έχω λίγα πονάκια σε κοιλιά και μέση και φυσικά ανησυχώ λίγο, αλλά φυσικά όλες συμφωνήσαμε ότι είναι φυσικό! Χαχαχα! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 403793
Αύριο θα πάμε στο γιατρό να μας φύγει η απορία!
Εσύ δουλεύεις; (μπορεί και να ξαναρώτησα αλλά έχω χάσει λογαριασμό!)

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου!!ερημιά βλέπω... άρχισαν οι ζέστες και πάτε όλες για ύπνο ε?Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω...κανένα νέο?
πεταλούδα μου έκανες χοριακή?βρήκες γιατρό τελικά?

Να 'μαι κι εγώ πάλι! μετά από έναν ωραίο μεγάλο ύπνο! Λες και έτρεχα στο Μαραθώνιο!
Μαράκι γεια σου! Εσύ πώς πας; Αναρωτιόμουν σήμερα πότε πας πάλι στο γιατρό γιατί ξέχασα!
Εγώ έχω λίγα πονάκια σε κοιλιά και μέση και φυσικά ανησυχώ λίγο, αλλά φυσικά όλες συμφωνήσαμε ότι είναι φυσικό! Χαχαχα! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 403793
Αύριο θα πάμε στο γιατρό να μας φύγει η απορία!
Εσύ δουλεύεις; (μπορεί και να ξαναρώτησα αλλά έχω χάσει λογαριασμό!)

Καλησπέρα!!καλά είμαι κοπέλα μου...στον γιατρό μου θα πάω την Τρίτη πάλι!Ασε και έχω αγωνία να δω αν είναι καλά το σποράκι μου!!Σήμερα έκανα και τις εξετάσεις του προγεννητικού!εσύ τις έχεις κάνει?Πονάκια έχω πολύ λίγα μόνο η μέση πονάει αρκετά!Δεν δουλεύω σπίτι κάθομαι και δεν περνάνε οι μέρες άστα!!!Αύριο έχεις γιατρό ε?έχετε ακούσει καρδούλα?δεν θυμάμαι!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι πάλι!!!Πήγα στην πεθερούλα μου για φαγητό όπως σας είπα,γύρισα σπίτι έκανα ένα μπανάκι,έφαγα λίγο καρπούζι και τώρα περιμένω να έρθει η κοπέλα για μανικιούρ-πεντικιούρ!!Επιτέλους!!Μία οι μετακομίσεις μία το ένα μία το άλλο είχα καιρό να περιποιηθώ τον εαυτό μου!!

Ποιές είστε εδώ;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Να'μαι πάλι!!!Πήγα στην πεθερούλα μου για φαγητό όπως σας είπα,γύρισα σπίτι έκανα ένα μπανάκι,έφαγα λίγο καρπούζι και τώρα περιμένω να έρθει η κοπέλα για μανικιούρ-πεντικιούρ!!Επιτέλους!!Μία οι μετακομίσεις μία το ένα μία το άλλο είχα καιρό να περιποιηθώ τον εαυτό μου!!

Ποιές είστε εδώ;

Καλώς την!!!πρέπει να είμαστε μόνες!!!έχει πέσει ερημιά τελευταία!!!
καρπουζάκι ε?μιαμ,μιάμ!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
Καλησπέρα!!καλά είμαι κοπέλα μου...στον γιατρό μου θα πάω την Τρίτη πάλι!Ασε και έχω αγωνία να δω αν είναι καλά το σποράκι μου!!Σήμερα έκανα και τις εξετάσεις του προγεννητικού!εσύ τις έχεις κάνει?Πονάκια έχω πολύ λίγα μόνο η μέση πονάει αρκετά!Δεν δουλεύω σπίτι κάθομαι και δεν περνάνε οι μέρες άστα!!!Αύριο έχεις γιατρό ε?έχετε ακούσει καρδούλα?δεν θυμάμαι!!

Κι εγώ πολλή αγωνία! Καρδούλα δεν ακούσαμε ακόμα. Ήταν πολύ νωρίς! Εγώ είμαι στη μέση της 7ης ακόμα.
Την Πέμπτη έχω ραντεβού στο δημόσιο νοσοκομείο και θα μου γράψουν αυτοί τις εξετάσεις.
Κι εμένα η μέση βασικά πονάει. Τώρα που ξεκουράστηκα η αλήθεια ειναι πώς νιώθω καλύτερα.. Λέω να πάω και για λίγο περπάτημα στο πάρκο τώρα, να νιώσω καλύτερα.. Από αναγούλες και ανακατωσούρες πώς τα πάς;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα παλι!! χαλαρα και σήμερα στο μαγαζί!!

μανι πεντι ακουω Δεσποινάκι..μια χαρα!! κι εγω αυριο λεω κανονισω για απο βδομαδα να κανω καθαρισμο προσωπου και να μιλησω και με την κομμώτρια πάλι για να κάνουμε ξανα ενα δοκιμαστικό! ...

ειναι κανενα κοριτσάκι εδω? η πιασαν οι ζεστες και το ρίξατε στα μπανια και τις βολτες??

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χάι Very Happy Very Happy

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
Καλησπέρα!!καλά είμαι κοπέλα μου...στον γιατρό μου θα πάω την Τρίτη πάλι!Ασε και έχω αγωνία να δω αν είναι καλά το σποράκι μου!!Σήμερα έκανα και τις εξετάσεις του προγεννητικού!εσύ τις έχεις κάνει?Πονάκια έχω πολύ λίγα μόνο η μέση πονάει αρκετά!Δεν δουλεύω σπίτι κάθομαι και δεν περνάνε οι μέρες άστα!!!Αύριο έχεις γιατρό ε?έχετε ακούσει καρδούλα?δεν θυμάμαι!!


Κι εγώ πολλή αγωνία! Καρδούλα δεν ακούσαμε ακόμα. Ήταν πολύ νωρίς! Εγώ είμαι στη μέση της 7ης ακόμα.
Την Πέμπτη έχω ραντεβού στο δημόσιο νοσοκομείο και θα μου γράψουν αυτοί τις εξετάσεις.
Κι εμένα η μέση βασικά πονάει. Τώρα που ξεκουράστηκα η αλήθεια ειναι πώς νιώθω καλύτερα.. Λέω να πάω και για λίγο περπάτημα στο πάρκο τώρα, να νιώσω καλύτερα.. Από αναγούλες και ανακατωσούρες πώς τα πάς;


Λίγα πράγματα ακόμα!!ανακατεύομαι λίγο όταν είναι το στομάχι μου άδειο!!!και πεινάω πολύ συχνά ρε γαμώτο!!!Εσύ ανακατεύεσαι?Αντε θα ακούσετε και την καρδούλα αύριο!!!ποιός θα σε πιάνει!!!Εμένα μου έγραψε ο γιατρός μου τις εξετάσεις και τις έκανα σε ιατρείο του ΕΟΠΥ έδωσα συμμετοχή μόλις 20 ευρό!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maraki_iraklio στις Πεμ Ιουν 07, 2012 7:14 am, 1 φορά

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς την Έλλη και τη λέμον!!!τι κάνετε κορίτσια??

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Μαράκι!!Βλεπω νιώθεις για τα καλά εγκυος όσο περνάει ο καιρός!! Very Happy Very Happy Very Happy


Λεμον ειδες το προσκλητήριο??

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι δεν είναι και στα καλύτερα μου, μπουκωμένη πονάει το στήθος, βήχας..
τα αυτιά μου... άστα να πάνε..

Ελλη το προσκλητήριο είναι σούπερ !!
σου χα πει απο την αρχή πως μου αρέσει πολύ !! άσε που σου πάει και γάντι!!
με το καλό Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζουζούνες σας αφήνω...πάω για χυμό στην πεθερούλα μου γιατί βαριέμαι σπίτι μόνη!!!σας φιλώ,ίσως μπω το βραδάκι!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Μαράκι δεν είναι και στα καλύτερα μου, μπουκωμένη πονάει το στήθος, βήχας..
τα αυτιά μου... άστα να πάνε..

Ελλη το προσκλητήριο είναι σούπερ !!
σου χα πει απο την αρχή πως μου αρέσει πολύ !! άσε που σου πάει και γάντι!!
με το καλό Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Κρύωσες κουκλιτσα?? πως να μην κρυώσεις να μου πεις με τις εναλλαγές του καιρού?σήμερα έχει 35βαθμους..ΣΚ λενε για καύσωνα αχ!!!

ναι κι εγώ πραγματικά ήθελα κάτι που να μου ταιριάζει!! και αυτό ειναι το μοναδικό πραγμα στον γάμου μου που επιμελήθηκα ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΆ εγώ και το έκανα ακριβώς οπως μου αρέσει και οικονομικά Wink Wink Wink Wink

Μαράκι καλά θα κάνεις!! καλα να περάσεις το απογευματάκι σου!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Πεμ Ιουν 07, 2012 7:19 am, 1 φορά

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Γεια σου Μαράκι!!Βλεπω νιώθεις για τα καλά εγκυος όσο περνάει ο καιρός!! Very Happy Very Happy Very Happy


Λεμον ειδες το προσκλητήριο??

Ξέχασα να στο σχολιάσω και γω!!!η πρόσκληση σούπερ!!!Άντε και στην πρόσκληση της βάφτισης με το καλό!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:
boubou έγραψε:Γεια σου Μαράκι!!Βλεπω νιώθεις για τα καλά εγκυος όσο περνάει ο καιρός!! Very Happy Very Happy Very Happy


Λεμον ειδες το προσκλητήριο??

Ξέχασα να στο σχολιάσω και γω!!!η πρόσκληση σούπερ!!!Άντε και στην πρόσκληση της βάφτισης με το καλό!!!


χαχαχα βιάζεσαι πολύ ζουζου μου, αλλα μου αρέσει Laughing Laughing Laughing σε ευχαριστώ!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:Μαράκι δεν είναι και στα καλύτερα μου, μπουκωμένη πονάει το στήθος, βήχας..
τα αυτιά μου... άστα να πάνε..

Ελλη το προσκλητήριο είναι σούπερ !!
σου χα πει απο την αρχή πως μου αρέσει πολύ !! άσε που σου πάει και γάντι!!
με το καλό Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Περαστικά γλυκιά μου!!!υπομονή και θα περάσει!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη αυτό που έχω καταλάβει είναι πως όλα είναι μια ιδέα..
για να μην πω πως όλα είναι μαλ@κι@ς..
δεν ξέρεις πως βαριέμαι όλες αυτές τις διαδικασίες...
το μόνο που θα μείνει είναι οι φωτογραφίες που θα βλέπετε αργότερα..
εσύ και ο άντρας σου, τίποτα άλλο δεν παίζει ρόλο.
Και μην ξεχνάς πως το νυφικό που επίσης διάλεξες μόνη σου θα είναι και αυτό στις φωτογραφίες.. τίποτα άλλο Wink Wink Wink Wink

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
Λίγα πράγματα ακόμα!!ανακατεύομαι λίγο όταν είναι το στομάχι μου άδειο!!!και πεινάω πολύ συχνά ρε γαμώτο!!!Εσύ ανακατεύεσαι?Αντε θα ακούσετε και την καρδούλα αύριο!!!ποιός θα σε πιάνει!!!Εμένα μου έγραψε ο γιατρός μου τις εξετάσεις και τις έκανα σε ιατρείο του ΕΟΠΥ έδωσα συμμετοχή μόλις 20 ευρό!

Αχ αυτή η καρδούλα! Θα πετάξει η καρδούλα μου μόλις την ακούσω! Αλλά πραγματικά περισσότερο αγωνιώ να την ακούσει ο Γιάννης που δεν είχε την τύχη στην περασμένη εγκυμοσύνη να την ακούσει καμία από 2 φορές που την ακουσα εγώ!
Εγω θα τις κάνω δωρεάν τις εξετάσεις. Πληρώνω μόνο μία εγγραφή κάθε φορά που πάω, 2 ευρώ. Εγώ γενικά από στομάχι δεν τα πάω πολύ καλά. Η δυσπεψία καλά κρατεί. Μία μέρα μόνο είχα αναγούλες και μια έκανα εμετό. Πεινάω κι εγώ πολύ τις τελευταίες μέρες, ενώ πιο πριν δεν μπορούσα να φάω.. και φυσικά δεν μπορώ να φάω τα πάντα.. 2 μέρες έτρωγα τοστ με τυρί και σήμερα ήθελα μακαρόνια με κέτσαπ! Πολύ υδατάνθρακα δηλαδή! Smile
Εγώ έχω και τον διαβήτη που κάνει λίγο πιο δυσκολα τα πράγματα, αν και στην αρχή είναι απλά σχετικά.. αλλά καθε φορά που έχω υπογλυκαιμία νιώθω χάλια..
Άντε αύριο θα χουμε νεότερα.. θα φροντίσω να σας ενημερώσω κάπου στο ενδιάμεσο γιατί έχουμε πολλές υποχρεώσεις το απογευμα..
θα τα πούμε και μετά όμως! Είμαι κι εγώ μόνη σπίτι και βαριέμαι..

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κλείνω και εγώ, δεν είμαι στα καλά μου σήμερα... αν επιζήσω τελικά Razz Razz
θα μπω το βράδυ Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Ελλη αυτό που έχω καταλάβει είναι πως όλα είναι μια ιδέα..
για να μην πω πως όλα είναι μαλ@κι@ς..
δεν ξέρεις πως βαριέμαι όλες αυτές τις διαδικασίες...
το μόνο που θα μείνει είναι οι φωτογραφίες που θα βλέπετε αργότερα..
εσύ και ο άντρας σου, τίποτα άλλο δεν παίζει ρόλο.
Και μην ξεχνάς πως το νυφικό που επίσης διάλεξες μόνη σου θα είναι και αυτό στις φωτογραφίες.. τίποτα άλλο Wink Wink Wink Wink

Αναστασία μου το ξερω! ξερεις την αποψη μου γενικοτερα για ολα αυτα τα χαζα εθιμα κλπ κλπ. και αν περνουσε απο το χερι μου ουτε τα μισα δν θα γινονταν! Ισως και γι αυτο αγχωνομαι, επειδη ειναι πραγματα που δν τα νιωθω και θα τα κανω αναγκαστικά!τα παιδια μου θα ειναι πραγματικα πολύ τυχερα που θα εχουν εμας γονεις!! θα κανουν οτι αυτα θελουν!! Razz Razz

Ζωη νομιζω οτι ειναι η πρωτη στιγμη που συνειδητοποιείς οτι κατι ζωντανό υπαρχει εκει μέσα, στην κοιλιτσα σου!!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 669659 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 669659 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 669659 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 669659

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472 Ας Μαζευτουμε Εδω Όσες Προσπαθούμε Για Μωρακι #44 - Σελίδα 20 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις