Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 34]

26Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:48 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε λενε φασιστα και θιγεσαι. και προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι φασιστα με ξυλο??????
Αν σε λεγανε "πουστη" θα του γαμ***ς όλους?????

27Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:48 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
γουργουριτσας έγραψε:σιγα καλε πως κανετε ετσι; λιγο νερακι της εριξε της γυναικας καλοκαιρακι ειναι χαχαχα απο την αρχη της εκπομπης η Δουρου ητανε προκλητικη απεναντι του και συνεχεια τον εβριζε ...αυτο ειναι το επιπεδο του Συριζα; που θελουμε και να κυβερνησει κιολας;
δεν συμφωνω με το θεμα ξυλου αλλα απο την αλλη συγγνωμη κιολας κοριτσια μου της κανελλη καλα της εκανε ...οταν η κανελλη εβριζε ασυστολα κανενας δεν την κατεκρινε ολοι λεγανε ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΒΟ ΤΗΣ .....τωρα δηλ τι τους πειραξε μια 2 σφαλιαριτσες που εφαγε; και στην τελικη δεν χτυπησε γυναικα ετσι οπως λενε Rolling Eyes Rolling Eyes θεωρειτε τι κανελλη γυναικα; ε μην τρελαθουμε τελειως
το ξερω οτι τωρα θα βγειτε πολλες να με κραξετε αλλα προσωπικα ειπα την αποψη μου μια που εχουμε δημοκρατια

Μιας που όντως λοιπόν έχουμε δημοκρατία,και τα τρολ μπορουν και αυτά να λενε ελεύθερα την άποψή τους, θα σου πω κι εγώ λοιπον τη δική μου.
Προσωπικά είμαι υπέρ της βίας γενικά.Δεν έχω κανένα πρόβλημα ακόμα και όταν δέρνονται γυναίκες.Οπότε ελπίζω ο άντρας σου να σου ρίχνει κι εσένα μια δυο μάπες τη μέρα,για να ισιώνεις,ειδικά τώρα που είναι καλοκαιράκι.Και τώρα που σε βλέπω στη φωτό,δε μου γουστάρει η φάτσα σου.Δεν είσαι και λεσβιόφατσα,αλλά και πάλι, το ξανθό σου είναι πολύ Β'.Καλά θα σου κάνει λοιπόν,το χρειάζεσαι!

Δε φαντάζομαι να έθιξε κανέναν η άποψή μου!Ελευθερία λόγου έχουμε!

με συγχωρεις που επεμβαινω αλλα προσβαλεις τον συνομιλητη σου .Να ειμαστε λιγο πιο εγκρατεις σε παρακαλω.

Γιατί?Δεν έχουμε ελευθερία λόγου?
Κατά την άποψή μου η συνομιλίτριά μου αποτελεί προσβολή για τις γυναίκες,ειδικά αυτές που δεν ανέχονται νταηλίκια από τους απανταχού νταήδες.Και πάλι όμως,απλώς την αντιμετώπισα σαν τρολ.

28Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:49 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
γουργουριτσας έγραψε:σιγα καλε πως κανετε ετσι; λιγο νερακι της εριξε της γυναικας καλοκαιρακι ειναι χαχαχα απο την αρχη της εκπομπης η Δουρου ητανε προκλητικη απεναντι του και συνεχεια τον εβριζε ...αυτο ειναι το επιπεδο του Συριζα; που θελουμε και να κυβερνησει κιολας;
δεν συμφωνω με το θεμα ξυλου αλλα απο την αλλη συγγνωμη κιολας κοριτσια μου της κανελλη καλα της εκανε ...οταν η κανελλη εβριζε ασυστολα κανενας δεν την κατεκρινε ολοι λεγανε ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΒΟ ΤΗΣ .....τωρα δηλ τι τους πειραξε μια 2 σφαλιαριτσες που εφαγε; και στην τελικη δεν χτυπησε γυναικα ετσι οπως λενε Rolling Eyes Rolling Eyes θεωρειτε τι κανελλη γυναικα; ε μην τρελαθουμε τελειως
το ξερω οτι τωρα θα βγειτε πολλες να με κραξετε αλλα προσωπικα ειπα την αποψη μου μια που εχουμε δημοκρατια

Μιας που όντως λοιπόν έχουμε δημοκρατία,και τα τρολ μπορουν και αυτά να λενε ελεύθερα την άποψή τους, θα σου πω κι εγώ λοιπον τη δική μου.
Προσωπικά είμαι υπέρ της βίας γενικά.Δεν έχω κανένα πρόβλημα ακόμα και όταν δέρνονται γυναίκες.Οπότε ελπίζω ο άντρας σου να σου ρίχνει κι εσένα μια δυο μάπες τη μέρα,για να ισιώνεις,ειδικά τώρα που είναι καλοκαιράκι.Και τώρα που σε βλέπω στη φωτό,δε μου γουστάρει η φάτσα σου.Δεν είσαι και λεσβιόφατσα,αλλά και πάλι, το ξανθό σου είναι πολύ Β'.Καλά θα σου κάνει λοιπόν,το χρειάζεσαι!

Δε φαντάζομαι να έθιξε κανέναν η άποψή μου!Ελευθερία λόγου έχουμε!

με συγχωρεις που επεμβαινω αλλα προσβαλεις τον συνομιλητη σου .Να ειμαστε λιγο πιο εγκρατεις σε παρακαλω.

Βιβακο σωστα τα λες,αλλα η γουργουριτσας φανταζομαι δεν εχει προβλημα με αυτο το ποστ..αυτο καταλαβα εγω απο το δικο της.Δημοκρατια εχουμε...σωστα?

29Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:49 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γουργουριτσας έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
γουργουριτσας έγραψε:σιγα καλε πως κανετε ετσι; λιγο νερακι της εριξε της γυναικας καλοκαιρακι ειναι χαχαχα απο την αρχη της εκπομπης η Δουρου ητανε προκλητικη απεναντι του και συνεχεια τον εβριζε ...αυτο ειναι το επιπεδο του Συριζα; που θελουμε και να κυβερνησει κιολας;
δεν συμφωνω με το θεμα ξυλου αλλα απο την αλλη συγγνωμη κιολας κοριτσια μου της κανελλη καλα της εκανε ...οταν η κανελλη εβριζε ασυστολα κανενας δεν την κατεκρινε ολοι λεγανε ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΒΟ ΤΗΣ .....τωρα δηλ τι τους πειραξε μια 2 σφαλιαριτσες που εφαγε; και στην τελικη δεν χτυπησε γυναικα ετσι οπως λενε Rolling Eyes Rolling Eyes θεωρειτε τι κανελλη γυναικα; ε μην τρελαθουμε τελειως
το ξερω οτι τωρα θα βγειτε πολλες να με κραξετε αλλα προσωπικα ειπα την αποψη μου μια που εχουμε δημοκρατια

Μιας που όντως λοιπόν έχουμε δημοκρατία,και τα τρολ μπορουν και αυτά να λενε ελεύθερα την άποψή τους, θα σου πω κι εγώ λοιπον τη δική μου.
Προσωπικά είμαι υπέρ της βίας γενικά.Δεν έχω κανένα πρόβλημα ακόμα και όταν δέρνονται γυναίκες.Οπότε ελπίζω ο άντρας σου να σου ρίχνει κι εσένα μια δυο μάπες τη μέρα,για να ισιώνεις,ειδικά τώρα που είναι καλοκαιράκι.Και τώρα που σε βλέπω στη φωτό,δε μου γουστάρει η φάτσα σου.Δεν είσαι και λεσβιόφατσα,αλλά και πάλι, το ξανθό σου είναι πολύ Β'.Καλά θα σου κάνει λοιπόν,το χρειάζεσαι!

Δε φαντάζομαι να έθιξε κανέναν η άποψή μου!Ελευθερία λόγου έχουμε!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΩΡΑΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ....ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

Μη λυπάσαι καθόλου.Το προσάρμοσα απόλυτα στο δικό σου.

30Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:50 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:\

Μιας που όντως λοιπόν έχουμε δημοκρατία,και τα τρολ μπορουν και αυτά να λενε ελεύθερα την άποψή τους, θα σου πω κι εγώ λοιπον τη δική μου.
Προσωπικά είμαι υπέρ της βίας γενικά.Δεν έχω κανένα πρόβλημα ακόμα και όταν δέρνονται γυναίκες.Οπότε ελπίζω ο άντρας σου να σου ρίχνει κι εσένα μια δυο μάπες τη μέρα,για να ισιώνεις,ειδικά τώρα που είναι καλοκαιράκι.Και τώρα που σε βλέπω στη φωτό,δε μου γουστάρει η φάτσα σου.Δεν είσαι και λεσβιόφατσα,αλλά και πάλι, το ξανθό σου είναι πολύ Β'.Καλά θα σου κάνει λοιπόν,το χρειάζεσαι!

Δε φαντάζομαι να έθιξε κανέναν η άποψή μου!Ελευθερία λόγου έχουμε!

σορρυ τώρα...αλλά εσύ γιατί έχασες την ψυχραιμία σου??..είναι λίγο υπερβολικό να αντιδράς έτσι σε ένα φόρουμ....
....δηλαδή αν σουνα στο πάνελ και έβλεπες τους άλλους κατά πρόσωπο θα τους πλάκωνες και εσύ στο ξύλο σαν χρυσαυγήτης??

31Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:51 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια δεν ειπα μπραβο για την πραξη του τραμπουκου απλα εθεσα καποια πραγματα που σιγουρα ολοι μας τα εχουμε σκεφτει στην συγκεκριμενη φαση που βρισκετε η χωρα μας ......ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΒΙΑΣ...
ωραιο επιπεδο εχουνε ομως καποιοι στο συγκεκριμενο φορουμ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ

32Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:54 am

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σιγουρα το ξυλο δεν αρχισε τωρα απλα εμεις συζηταμε για το συγκεκριμενο γεγονος!!!και εννοειται καθε μορφης "ξυλο" ειναι απαραδεκτο

33Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:55 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτη η ελευθερια λόγου, ειναι μαλλον το πιο υπερεκτιμημενο δικαιωμα που εχουμε κατακτησει.
Σαφως κι εχεις δικαιωμα να εκφερεις αποψη - κι εγω εχω δικαιωμα να παρω την αποψη σου και να την κανω φυλλο και φτερο και να σου δειξω πόσο λάθος ειναι.
Ολα αυτα ΑΝ αποφασισω οτι την άποψη σου αξιζει να την παρω στα σοβαρα.

Κατα τα άλλα, χαιρομαι που αναπτυσσομεθα σαν κοινωνια. φαινεται απο αυτους που ψηφιζουμε για να μας εκπροσωπουν. Μεν και δε.

34Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:56 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γουργουριτσας έγραψε:κοριτσια δεν ειπα μπραβο για την πραξη του τραμπουκου απλα εθεσα καποια πραγματα που σιγουρα ολοι μας τα εχουμε σκεφτει στην συγκεκριμενη φαση που βρισκετε η χωρα μας ......ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΒΙΑΣ...
ωραιο επιπεδο εχουνε ομως καποιοι στο συγκεκριμενο φορουμ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ

κι ομως..... σα να λες ΜΠΡΑΒΟ ακουστηκες νωριτερα.

35Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:56 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evigiorgos έγραψε:Η βία είναι ο πολιτισμός των ηλίθιων!!!
ήξερα βέβαια πως είχαμε αρκετούς στην Ελλάδα αλλά σήμερα γνώρισα τον αρχηγό όλων!
άξιος της μοίρας του όποιος ψηφίσει χρυσή αυγή...

συγγνώμη αλλά δε θέλω κανέναν τέτοιο ούτε μέσα στη βουλή,ούτε μέσα στη κοινωνία που ζεί το παιδάκι μου και όλα τα παιδάκια του κόσμου!!ας κάτσουν μέσα στο σπίτι τους,να δέρνουν τη μάνα τους και την αδερφή τους..παραέξω όμως όχι ευχαριστώ!!

πολυ συμφωνω ομως!

γουργουριτσας έγραψε:σιγα καλε πως κανετε ετσι; λιγο νερακι της εριξε της γυναικας καλοκαιρακι ειναι χαχαχα απο την αρχη της εκπομπης η Δουρου ητανε προκλητικη απεναντι του και συνεχεια τον εβριζε ...αυτο ειναι το επιπεδο του Συριζα; που θελουμε και να κυβερνησει κιολας;
δεν συμφωνω με το θεμα ξυλου αλλα απο την αλλη συγγνωμη κιολας κοριτσια μου της κανελλη καλα της εκανε ...οταν η κανελλη εβριζε ασυστολα κανενας δεν την κατεκρινε ολοι λεγανε ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΒΟ ΤΗΣ .....τωρα δηλ τι τους πειραξε μια 2 σφαλιαριτσες που εφαγε; και στην τελικη δεν χτυπησε γυναικα ετσι οπως λενε Rolling Eyes Rolling Eyes θεωρειτε τι κανελλη γυναικα; ε μην τρελαθουμε τελειως
το ξερω οτι τωρα θα βγειτε πολλες να με κραξετε αλλα προσωπικα ειπα την αποψη μου μια που εχουμε δημοκρατια

αστειέυεσαι έτσι? Rolling Eyes

Nena έγραψε:Σε λενε φασιστα και θιγεσαι. και προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι φασιστα με ξυλο??????
Αν σε λεγανε "πουστη" θα του γαμ***ς όλους?????

χαχαχα ρε Νενα- πες το ψέμματα!

36Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:56 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
kat3r1na έγραψε:\

Μιας που όντως λοιπόν έχουμε δημοκρατία,και τα τρολ μπορουν και αυτά να λενε ελεύθερα την άποψή τους, θα σου πω κι εγώ λοιπον τη δική μου.
Προσωπικά είμαι υπέρ της βίας γενικά.Δεν έχω κανένα πρόβλημα ακόμα και όταν δέρνονται γυναίκες.Οπότε ελπίζω ο άντρας σου να σου ρίχνει κι εσένα μια δυο μάπες τη μέρα,για να ισιώνεις,ειδικά τώρα που είναι καλοκαιράκι.Και τώρα που σε βλέπω στη φωτό,δε μου γουστάρει η φάτσα σου.Δεν είσαι και λεσβιόφατσα,αλλά και πάλι, το ξανθό σου είναι πολύ Β'.Καλά θα σου κάνει λοιπόν,το χρειάζεσαι!

Δε φαντάζομαι να έθιξε κανέναν η άποψή μου!Ελευθερία λόγου έχουμε!

σορρυ τώρα...αλλά εσύ γιατί έχασες την ψυχραιμία σου??..είναι λίγο υπερβολικό να αντιδράς έτσι σε ένα φόρουμ....
....δηλαδή αν σουνα στο πάνελ και έβλεπες τους άλλους κατά πρόσωπο θα τους πλάκωνες και εσύ στο ξύλο σαν χρυσαυγήτης??

Μάλλον δε διάβασες τα προηγούμενα ποστ μου,για να καταλάβεις πώς αντιμετωπίζω όσους έχουν διαφορετική άποψη από τη δική μου.
Το πόστ μου απάντησε σε μια επιχειρηματολογία η οποία στηρίχτηκε στα εξής:
-Λιγο νεράκι της έριξε,σιγα καλοκαίρι είναι.
-Δεν την έδειρε ήταν μια δυο σφαλιάρες
-Δεν έδειρε γυναίκα,είναι λεσβία.

Με την ίδια ανόητη λοιπόν επιχειρηματολογία,ανέπτυξα κι εγώ το δικόμου ποστ, και ΚΥΡΙΩΣ το έκλεισα με το γνωστό άλλοθι που χρησιμοποιούν όλα τα τρόλια ανα το Web,όπως και η συνομιλίτρια: "Δεν πιστεύω να σας πείραξε η άποψη μου,δημοκρατία έχουμε".

37Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:56 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
γουργουριτσας έγραψε:σιγα καλε πως κανετε ετσι; λιγο νερακι της εριξε της γυναικας καλοκαιρακι ειναι χαχαχα απο την αρχη της εκπομπης η Δουρου ητανε προκλητικη απεναντι του και συνεχεια τον εβριζε ...αυτο ειναι το επιπεδο του Συριζα; που θελουμε και να κυβερνησει κιολας;
δεν συμφωνω με το θεμα ξυλου αλλα απο την αλλη συγγνωμη κιολας κοριτσια μου της κανελλη καλα της εκανε ...οταν η κανελλη εβριζε ασυστολα κανενας δεν την κατεκρινε ολοι λεγανε ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΒΟ ΤΗΣ .....τωρα δηλ τι τους πειραξε μια 2 σφαλιαριτσες που εφαγε; και στην τελικη δεν χτυπησε γυναικα ετσι οπως λενε Rolling Eyes Rolling Eyes θεωρειτε τι κανελλη γυναικα; ε μην τρελαθουμε τελειως
το ξερω οτι τωρα θα βγειτε πολλες να με κραξετε αλλα προσωπικα ειπα την αποψη μου μια που εχουμε δημοκρατια

Μιας που όντως λοιπόν έχουμε δημοκρατία,και τα τρολ μπορουν και αυτά να λενε ελεύθερα την άποψή τους, θα σου πω κι εγώ λοιπον τη δική μου.
Προσωπικά είμαι υπέρ της βίας γενικά.Δεν έχω κανένα πρόβλημα ακόμα και όταν δέρνονται γυναίκες.Οπότε ελπίζω ο άντρας σου να σου ρίχνει κι εσένα μια δυο μάπες τη μέρα,για να ισιώνεις,ειδικά τώρα που είναι καλοκαιράκι.Και τώρα που σε βλέπω στη φωτό,δε μου γουστάρει η φάτσα σου.Δεν είσαι και λεσβιόφατσα,αλλά και πάλι, το ξανθό σου είναι πολύ Β'.Καλά θα σου κάνει λοιπόν,το χρειάζεσαι!

Δε φαντάζομαι να έθιξε κανέναν η άποψή μου!Ελευθερία λόγου έχουμε!

με συγχωρεις που επεμβαινω αλλα προσβαλεις τον συνομιλητη σου .Να ειμαστε λιγο πιο εγκρατεις σε παρακαλω.

Βιβακο σωστα τα λες,αλλα η γουργουριτσας φανταζομαι δεν εχει προβλημα με αυτο το ποστ..αυτο καταλαβα εγω απο το δικο της.Δημοκρατια εχουμε...σωστα?
σωστα αλλα επειδη εχουμε δημοκρατια που μαλλον ξεχασμενη εννοια μου μοιαζει πλεον με ολα αυτα που συμβαινουν και βλεπουμε ,με ξενισε λιγο σαν ανθρωπο.Ας ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΕΤΣΙ..Ας μην γινουμε πανελ για σφαλιαρες αυτο λεω μονο. Sad

38Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 3:58 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Αυτη η ελευθερια λόγου, ειναι μαλλον το πιο υπερεκτιμημενο δικαιωμα που εχουμε κατακτησει.
Σαφως κι εχεις δικαιωμα να εκφερεις αποψη - κι εγω εχω δικαιωμα να παρω την αποψη σου και να την κανω φυλλο και φτερο και να σου δειξω πόσο λάθος ειναι.
Ολα αυτα ΑΝ αποφασισω οτι την άποψη σου αξιζει να την παρω στα σοβαρα.

Κατα τα άλλα, χαιρομαι που αναπτυσσομεθα σαν κοινωνια. φαινεται απο αυτους που ψηφιζουμε για να μας εκπροσωπουν. Μεν και δε.

σωστηηηηηηηηηηηηη

39Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:03 am

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κατερινα μου μπορει δικιο να εχεις αλλα δεν ειναι ωραιος ο τροπος που μιλας.ολοι λεμε τη γνωμη μας δεν εινα αναγκη ολοι να συμφωνουμε

40Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:05 am

marissaki

marissaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατ'εμε η Λιάνα έφταιγε! Τον χτύπησε με Ριζοσπάστη! Είναι δυνατόν; Σαν να πετάς αγιασμό σε Βρυκόλακα!Πάει.. Αυτό ήταν.. Θα γκαγκανιάσουν οι καλεσμένοι στα πανελ καλοκαιριάτικα.. που να ξαναβάλεις ποτηρι με νερό μπροστά τους τώρα...

41Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:06 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marissaki έγραψε:Κατ'εμε η Λιάνα έφταιγε! Τον χτύπησε με Ριζοσπάστη! Είναι δυνατόν; Σαν να πετάς αγιασμό σε Βρυκόλακα!Πάει.. Αυτό ήταν.. Θα γκαγκανιάσουν οι καλεσμένοι στα πανελ καλοκαιριάτικα.. που να ξαναβάλεις ποτηρι με νερό μπροστά τους τώρα...

ηταν σιγουρα ριζοσπαστης? το ειδες με τα ματια σου?

42Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:09 am

marissaki

marissaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
markella_p έγραψε:
marissaki έγραψε:Κατ'εμε η Λιάνα έφταιγε! Τον χτύπησε με Ριζοσπάστη! Είναι δυνατόν; Σαν να πετάς αγιασμό σε Βρυκόλακα!Πάει.. Αυτό ήταν.. Θα γκαγκανιάσουν οι καλεσμένοι στα πανελ καλοκαιριάτικα.. που να ξαναβάλεις ποτηρι με νερό μπροστά τους τώρα...

ηταν σιγουρα ριζοσπαστης? το ειδες με τα ματια σου?

Αυτά τα πράγματα ειναι σιγουρα;p

43Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:10 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marissaki έγραψε:Κατ'εμε η Λιάνα έφταιγε! Τον χτύπησε με Ριζοσπάστη! Είναι δυνατόν; Σαν να πετάς αγιασμό σε Βρυκόλακα!Πάει.. Αυτό ήταν.. Θα γκαγκανιάσουν οι καλεσμένοι στα πανελ καλοκαιριάτικα.. που να ξαναβάλεις ποτηρι με νερό μπροστά τους τώρα...

χαχαχχαχαχαχααχ
εχει καταντησει γελοια η Κανελη...ειναι καφρος ο φασιστας, δεν χωραει αμφιβολια.

44Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:10 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θυμάμαι που πριν από πολλά χρόνια ο Χάρρυ Κλυνν είχε πει πως 'η ελληνική δηµοκρατία είναι κάτι τελείως διαφορετικό και µοναδικό. Ενα είδος φολκλόρ ενα πραμα..'

και τελικά πόσο δικιο είχε..

45Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:11 am

gogo ali

gogo ali
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marissaki έγραψε:Κατ'εμε η Λιάνα έφταιγε! Τον χτύπησε με Ριζοσπάστη! Είναι δυνατόν; Σαν να πετάς αγιασμό σε Βρυκόλακα!Πάει.. Αυτό ήταν.. Θα γκαγκανιάσουν οι καλεσμένοι στα πανελ καλοκαιριάτικα.. που να ξαναβάλεις ποτηρι με νερό μπροστά τους τώρα...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

46Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:11 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Θυμάμαι που πριν από πολλά χρόνια ο Χάρρυ Κλυνν είχε πει πως 'η ελληνική δηµοκρατία είναι κάτι τελείως διαφορετικό και µοναδικό. Ενα είδος φολκλόρ ενα πραμα..'

και τελικά πόσο δικιο είχε..

ειναι οτι ειμαστε
Respect Respect

47Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:12 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Θυμάμαι που πριν από πολλά χρόνια ο Χάρρυ Κλυνν είχε πει πως 'η ελληνική δηµοκρατία είναι κάτι τελείως διαφορετικό και µοναδικό. Ενα είδος φολκλόρ ενα πραμα..'

και τελικά πόσο δικιο είχε..

Χαρρυ Κλυνν -----> Θεος! εβλεπε παντα πολυ μπροστα!

48Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:14 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία Σ. έγραψε:κατερινα μου μπορει δικιο να εχεις αλλα δεν ειναι ωραιος ο τροπος που μιλας.ολοι λεμε τη γνωμη μας δεν εινα αναγκη ολοι να συμφωνουμε

Βρε Μαρία μου,δεν ήταν καν η γνώμη μου αυτη!!!!Ηταν ένα δεικτικό σχόλιο με δανεική επιχειρηματολογία,με σκοπό να τρολάρει ένα ποστ που πραγματικά θεώρησα ότι αυτό το ρόλο έπαιξε!Προφανώς και έκανα λάθος,δεν ήταν τρολ ήταν γνήσιο σχόλιο,παρά την έκπληξή μου!
Από εκεί και πέρα,το ξαναλέω,υπήρχαν διαφωνίες και πριν το εν λόγω ποστ,χωρίς την επίκληση μιας δήθεν δημοκρατίας που πρέπει να μας τα δικαιολογεί όλα..

49Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:18 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
Μαρία Σ. έγραψε:κατερινα μου μπορει δικιο να εχεις αλλα δεν ειναι ωραιος ο τροπος που μιλας.ολοι λεμε τη γνωμη μας δεν εινα αναγκη ολοι να συμφωνουμε

Βρε Μαρία μου,δεν ήταν καν η γνώμη μου αυτη!!!!Ηταν ένα δεικτικό σχόλιο με δανεική επιχειρηματολογία,με σκοπό να τρολάρει ένα ποστ που πραγματικά θεώρησα ότι αυτό το ρόλο έπαιξε!Προφανώς και έκανα λάθος,δεν ήταν τρολ ήταν γνήσιο σχόλιο,παρά την έκπληξή μου!
Από εκεί και πέρα,το ξαναλέω,υπήρχαν διαφωνίες και πριν το εν λόγω ποστ,χωρίς την επίκληση μιας δήθεν δημοκρατίας που πρέπει να μας τα δικαιολογεί όλα..

τωρα να ρωτησω εγω η ασχετη τι ειναι τρολ? Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 4872

50Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 07, 2012 4:24 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Μαρία Σ. έγραψε:κατερινα μου μπορει δικιο να εχεις αλλα δεν ειναι ωραιος ο τροπος που μιλας.ολοι λεμε τη γνωμη μας δεν εινα αναγκη ολοι να συμφωνουμε

Βρε Μαρία μου,δεν ήταν καν η γνώμη μου αυτη!!!!Ηταν ένα δεικτικό σχόλιο με δανεική επιχειρηματολογία,με σκοπό να τρολάρει ένα ποστ που πραγματικά θεώρησα ότι αυτό το ρόλο έπαιξε!Προφανώς και έκανα λάθος,δεν ήταν τρολ ήταν γνήσιο σχόλιο,παρά την έκπληξή μου!
Από εκεί και πέρα,το ξαναλέω,υπήρχαν διαφωνίες και πριν το εν λόγω ποστ,χωρίς την επίκληση μιας δήθεν δημοκρατίας που πρέπει να μας τα δικαιολογεί όλα..

τωρα να ρωτησω εγω η ασχετη τι ειναι τρολ? Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 2 4872

Τρολ λέμε τους χρήστες που ποστάρουν μηνύματα σε φόρουμς και μπλογκς,με σκοπό να δυναμιτίσουν το κλίμα.Είναι τα λεγόμενα προβοκατόρικα σχόλια ελληνιστή (μιας και μιλάμε και για χρυσή αυγή).

Πάντως να προσθέσω και κάτι άλλο.Σήμερα έπεσε ξύλο σε ένα τηλεοπτικό πάνελ.Μέχρι και χτες το βράδυ,μαχαίρωναν μετανάστες στα τρένα και στα λεωφορεία,και περνούσε κάθε μέρα στα ψιλά των ειδήσεων και των εφημερίδων.Το ότι μέχρι χτές δε μιλούσαμε (για να μην πω οτι υπάρχει και κόσμος που ένοιωσε ανακούφιση με τις επιθέσεις αυτές),δεν οδήγησε επι της ουσίας στη βιαιοπραγία Live και χωρίς κουκούλα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις