Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
308 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 308 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 34]

301Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 3:27 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.avgi.gr/ArticleActionshow.action?articleID=690075


Διαβασε αυτο αν θελεις bou-boukitsa....


και μετα αυτο
http://www.avgi.gr/ArticleActionshow.action?articleID=690088


εντιτ:"Πολύ σωστά, λοιπόν, στο μήνυμά του ο Αλέξης Τσίπρας μιλά για τη «Γενοκτονία των Ελλήνων του Πόντου» που κατέγραψε η ιστορία και τους 353.000 νεκρούς της. Αυτό όμως που πρέπει να σκεφτούμε όλοι είναι: Μπορεί η ιδεοληπτική αντίληψη να στηρίξει τον αγώνα του λαού και της Αριστεράς σήμερα, να ενώσει τον λαό και να αποκρούσει τις μνημονιακές πολιτικές; Προσθέτουμε ή αφαιρούμε κύρος και δυνάμεις στην αναγκαία προσπάθεια να νικήσουμε και να συγκροτηθεί κυβέρνηση με πυρήνα την Αριστερά με τέτοιες απόψεις;

Η ελληνική κοινωνία χρειάζεται νέο πολιτικό υποκείμενο. Ένα νέο, πατριωτικό, δημοκρατικό και ριζοσπαστικό κόμμα της Αριστεράς, ηγεσία των εθνικών και κοινωνικών αγώνων του λαού. Απόψεις όπως αυτή του Ν.Θ., σεβαστές ως ιδιαιτερότητα, είναι απόψεις που δεν μπορούν να είναι απόψεις ενός κόμματος που διεκδικεί να καθορίζει τη μοίρα του λαού και το μέλλον της χώρας."

302Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 3:31 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειλικρινα, παραδινομαι.
αυτο το αρθρο δηλαδη, γραμμενο απο καποιον δημοσιογραφο εφημεριδας net (εστω και φιλοαριστερης), μας δειχνει την επισημη θεση του συριζα και του τσιπρα για τη γενοκτονια των ποντιων?

επισης, δεν γινεται να με πειραζει η αμφισβητηση των γεγονοτων του πολυτεχνειου απο τον μιχαλολιακο (το ακουσα απο το γλυκο του στοματακι παρεπιπτοντως) αλλα ταυτοχρονα να με πειραζει και η τυχον αμφισβητηση της γενοκτονιας των ποντιων? (λογια τα οποια δεν ακουσα απο το στομα του τσιπρα)

και ενα τελευταιο, η αισθηση δικαιου ειναι για σας μονοπλευρη παντα? να λεμε το σωστο και το δικαιο μονο οταν μας βολευει?

303Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 3:34 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:http://www.avgi.gr/ArticleActionshow.action?articleID=690075


Διαβασε αυτο αν θελεις bou-boukitsa....


και μετα αυτο
http://www.avgi.gr/ArticleActionshow.action?articleID=690088


εντιτ:"Πολύ σωστά, λοιπόν, στο μήνυμά του ο Αλέξης Τσίπρας μιλά για τη «Γενοκτονία των Ελλήνων του Πόντου» που κατέγραψε η ιστορία και τους 353.000 νεκρούς της. Αυτό όμως που πρέπει να σκεφτούμε όλοι είναι: Μπορεί η ιδεοληπτική αντίληψη να στηρίξει τον αγώνα του λαού και της Αριστεράς σήμερα, να ενώσει τον λαό και να αποκρούσει τις μνημονιακές πολιτικές; Προσθέτουμε ή αφαιρούμε κύρος και δυνάμεις στην αναγκαία προσπάθεια να νικήσουμε και να συγκροτηθεί κυβέρνηση με πυρήνα την Αριστερά με τέτοιες απόψεις;

Η ελληνική κοινωνία χρειάζεται νέο πολιτικό υποκείμενο. Ένα νέο, πατριωτικό, δημοκρατικό και ριζοσπαστικό κόμμα της Αριστεράς, ηγεσία των εθνικών και κοινωνικών αγώνων του λαού. Απόψεις όπως αυτή του Ν.Θ., σεβαστές ως ιδιαιτερότητα, είναι απόψεις που δεν μπορούν να είναι απόψεις ενός κόμματος που διεκδικεί να καθορίζει τη μοίρα του λαού και το μέλλον της χώρας."

Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

304Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 3:35 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι Ρωσοποντιοι αληθεια....χμμμμ. Τους αγαπουν πολυ εδω στην Ελλαδα ε?

305Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 3:37 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Οι Ρωσοποντιοι αληθεια....χμμμμ. Τους αγαπουν πολυ εδω στην Ελλαδα ε?

Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

306Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 3:44 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:
και ενα τελευταιο, η αισθηση δικαιου ειναι για σας μονοπλευρη παντα? να λεμε το σωστο και το δικαιο μονο οταν μας βολευει?

Αυτο ειναι κ δικη μου απορια.

307Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 3:47 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
markella_p έγραψε:
και ενα τελευταιο, η αισθηση δικαιου ειναι για σας μονοπλευρη παντα? να λεμε το σωστο και το δικαιο μονο οταν μας βολευει?

Αυτο ειναι κ δικη μου απορια.

μαλλον ομως θα μεινουμε και οι δυο με την απορια μας.... δεν βλεπω να μπαινει κανεις στον κοπο....

308Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 4:08 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διαφωνησα (ως Ποντια, ως Ελληνιδα και κυρίως ως κατοχος καποιας μικρης ιστορικης γνωσης) με πολλά απο το κειμενο, μολις το διαβασα, κι ετοιμαζομουν να συνταξω απαντηση, οταν ειδα τα λινκς στο κατω μερος της σελιδας.
Αν εκανες τον κοπο μπουμπουκιτσα να διαβασεις αυτα τα λικς, θα εβλεπες οτι:

Α. Αυτο δεν αποτελει επισημα γραμμη του κομματος, αλλα του αρθρογραφου, και

Β. ο αρθρογραφος δεν ειναι ουτε πολιτικος του Συριζα, ουτε δημοσιογραφος. Ειναι απλα ενας αναγνωστης της εφημεριδας.
"Πριν από έναν (!) χρόνο (στις 20 Μαΐου 2011) η "Αυγή" δημοσίευσε άρθρο του τακτικού αναγνώστη μας Νάσου Θεοδωρίδη, ο οποίος αναπτύσσει τις απόψεις του για την "εθνικιστική οπτική" σχετικά με τη Γενοκτονία των Ποντίων".

Κάνει κι αυτος [ο αναγνωστης] το ιδιο λάθος που κάνουν οι χα αλλά και ολοι οσοι χρησιμοποιουν τα κομματια της ιστοριας που τους βολευει. Γνωριζει, ή μαλλον, επιλεγει να εμφανισει το ημισυ του παντος. Χαρακτηριστικο ειναι το γεγονος οτι παραλειπει να αναφερει οτι το ανταρτικο ξεκινησε ως αντιδραση στα ταγματα εγρασιας του Κεμαλ. Επισης χαρακτηριζει ως μηδαμινο το ποσοστο 25% των Ελληνων - δεν ειναι μηδαμινο αυτο φυσικα. Και τελος, χαρακτηριζει τον σφαγιασμο ως εθνοκαθαρση, αλλά όχι ως γενοκτονια???
Το ηθικο διδαγμα λοιπόν ειναι το εξης - αν δεν γνωριζεις, μη μιλας. Κι αν θελεις να μιλας, κοιτα να γνωρισεις πρωτα.
Και αυτο πηγαινει και στον κυριο που εγραψε το κειμενο, αλλά και σε όλες εμας. Ο νοων νοείτω.

309Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 4:30 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχουμε τοσο δρομο μπροστα μας εμεις,ολοι οι λαοι.
Λεω να ψηφισω αυτους που νιωθω οτι θα αγωνιστουν εντιμα και δημοκρατικα, που εχουν φιλο-λαϊκη πολιτικη και οχι φιλο-λαϊκιστικη πολιτικη, αυτους που εχουν ενταξει την οικολογια στην ατζεντα τους (αν ειναι δυνατον ρε παιδια!υπαρχουν παραταξεις που ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ δεκαρα τσακιστη για το περιβαλλον!!!).Και τελος αυτους που εχουν παρουσια ετων στην πολιτικη και μπορουμε να ξερουμε ποιες ηταν οι θεσεις τους σε πολλα πολιτικα ζητηματα του τοπου μας στο παρελθον. Πρεπει να διαμορφωσουμε τα ζητουμενα μας. Ευκολο χρημα και αερας κοπανιστος .Αυτα πρεπει να τα ξεχασουμε. Καταπατηση των δασων μας για να "βαλουν ενα κεραμιδι" πανω απο το κεφαλι τους καποιοι. Αυθαιρετα στα νησια μας και παρανομα ενοικιαζομενα παντου--ηρθε ο μπουρτζοβλαχος να κλεψει τον χαζο ελληνα και ξενο τουριστα. Κακοποιηση των ζωων. Ποσα πολλα ειναι? Να παψουμε να πυροβολουμε το δημοσιο και να αναμασαμε επικινδυνα κλισε "οι δημοσιοι υπαλληλοι ειναι αχρηστοι ΟΛΟΙ"...ετσι εξυπηρετουμε τα πλανα για την ιδιωτικοποιηση νοσοκομειων και σχολειων. Διαφευγει σε πολλους οτι η δωρεαν Υγεια και Παιδεια εχει Δημοσιους Υπαλληλους για λειτουργους...Πολλα,παρα πολλα ειναι τα λαθη μας.

310Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 4:54 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω λεω να ψηφισω ΧΑ και ΣΥΡΙΖΑ ταυτοχρονα..... Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 966307 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

311Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 9:48 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:Εγω λεω να ψηφισω ΧΑ και ΣΥΡΙΖΑ ταυτοχρονα..... Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 966307 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

Εισαι των ακρων Laughing Laughing Laughing

312Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 10:36 pm

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειδα χθες το απογευμα την προεκλογικη ομιλια του μιχαλολιακου στη θεσσαλονικη. αυτο δεν ηταν προεκλογικη ομιλια, ηταν ομιλια "to know us better" Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

313Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 10:43 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:ειδα χθες το απογευμα την προεκλογικη ομιλια του μιχαλολιακου στη θεσσαλονικη. αυτο δεν ηταν προεκλογικη ομιλια, ηταν ομιλια "to know us better" Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

θες να κανεις μια μικρη περιληψη????δεν το ηξερα να καθηλωθω στη τηλεοραση να τον θαυμασω!!!

314Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 11:01 pm

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
markella_p έγραψε:ειδα χθες το απογευμα την προεκλογικη ομιλια του μιχαλολιακου στη θεσσαλονικη. αυτο δεν ηταν προεκλογικη ομιλια, ηταν ομιλια "to know us better" Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

θες να κανεις μια μικρη περιληψη????δεν το ηξερα να καθηλωθω στη τηλεοραση να τον θαυμασω!!!

κι εγω μολις μπηκα σπιτι, στρωθηκα στον καναπε, κανω ενα ζαπινγκ, και....... νατος ο ομορφαντρας!!!
δεν ειπε το παραμικρο για προγραμματα, σχεδια, κλπ. για μια ωρα περιπου που τον εβλεπα μονο κατηγορουσε
τους δημοσιογραφους, "δημοσιοκαφρους"
τα καναλια
την κανελλη, την "μπολσεβικα τραμπουκα"
την παπαρηγα, την "μπολσεβικα τσεπης"
καμαρωνε για τα λεβεντοπαιδα του που κρατουνται στη Βεροια
για το αλλο λεβεντοπαιδο, τον κασιδιαρη
εβριζε ασυστολα τους παντες, πολιτικους, δημοσιογραφους, μεταναστες, κομμουνιστες....
τους παντες
γελασα ομως στο τελος της ομιλιας, που πηγε να κατεβει απο την πλατφορμα που μιλουσε. με σκαλα χαχαχα αυτες που εχουμε για να βαζουμε πραγματα στο παρι του σπιτιου μας. δυσκολευτηκε λιγο ο καλος μου.

ειχε ομως εναν λογο ρε παιδια, επαθα πλακα, τι ηθος, τι μορφωση, τι επιπεδο!!!

315Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 11:38 pm

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:
athina24 έγραψε:
markella_p έγραψε:ειδα χθες το απογευμα την προεκλογικη ομιλια του μιχαλολιακου στη θεσσαλονικη. αυτο δεν ηταν προεκλογικη ομιλια, ηταν ομιλια "to know us better" Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

θες να κανεις μια μικρη περιληψη????δεν το ηξερα να καθηλωθω στη τηλεοραση να τον θαυμασω!!!

κι εγω μολις μπηκα σπιτι, στρωθηκα στον καναπε, κανω ενα ζαπινγκ, και....... νατος ο ομορφαντρας!!!
δεν ειπε το παραμικρο για προγραμματα, σχεδια, κλπ. για μια ωρα περιπου που τον εβλεπα μονο κατηγορουσε
τους δημοσιογραφους, "δημοσιοκαφρους"
τα καναλια
την κανελλη, την "μπολσεβικα τραμπουκα"
την παπαρηγα, την "μπολσεβικα τσεπης"
καμαρωνε για τα λεβεντοπαιδα του που κρατουνται στη Βεροια
για το αλλο λεβεντοπαιδο, τον κασιδιαρη
εβριζε ασυστολα τους παντες, πολιτικους, δημοσιογραφους, μεταναστες, κομμουνιστες....
τους παντες
γελασα ομως στο τελος της ομιλιας, που πηγε να κατεβει απο την πλατφορμα που μιλουσε. με σκαλα χαχαχα αυτες που εχουμε για να βαζουμε πραγματα στο παρι του σπιτιου μας. δυσκολευτηκε λιγο ο καλος μου.

ειχε ομως εναν λογο ρε παιδια, επαθα πλακα, τι ηθος, τι μορφωση, τι επιπεδο!!!


χαχαχαχα!!πολυ γελασα με την περιγραφη σου!εγω δεν μπορω να τον ακουω, μου σπαει τα νευρα το ηχοχρωμα(?) της φωνης του, χωρια αυτα που λεει!

316Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 11:44 pm

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπορει να ειμαι εκτος θεματος αλλα θελω να ρωτησω κατι. Διαβαζα χτες στο γκρουπ στις Ελλ. μαμαδες και ελεγε μια κοπελα οτι κανονικα δεν θελει να ψηφισει Ν.Δ αλλα τελικα Ν.Δ. θα ψηφισει γιατι ειναι απολυτα συμφωνη με την ιδεολογια της και δεν μπορει να ψηφισει αλλο κομμα παρολο που ειναι ολοι αχρηστοι! τι εννοει?ποια ειναι η ιδεολογια της Ν,Δ. που σε κανει να προσπερνας ολα αυτα που συμβαινουν και να τους ψηφιζεις?

317Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Πεμ Ιουν 14, 2012 11:57 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:Μπορει να ειμαι εκτος θεματος αλλα θελω να ρωτησω κατι. Διαβαζα χτες στο γκρουπ στις Ελλ. μαμαδες και ελεγε μια κοπελα οτι κανονικα δεν θελει να ψηφισει Ν.Δ αλλα τελικα Ν.Δ. θα ψηφισει γιατι ειναι απολυτα συμφωνη με την ιδεολογια της και δεν μπορει να ψηφισει αλλο κομμα παρολο που ειναι ολοι αχρηστοι! τι εννοει?ποια ειναι η ιδεολογια της Ν,Δ. που σε κανει να προσπερνας ολα αυτα που συμβαινουν και να τους ψηφιζεις?


αχ το διάβαζες κι εσύ;;;;;;
τράβαγα τις κοτσίδες μου.....
και τα βυζιά μου.......

μια απάντηση μπορώ να σου δώσω. πολυφορεμένη αλλα to the point.
Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ!

318Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Παρ Ιουν 15, 2012 12:05 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
andith έγραψε:Μπορει να ειμαι εκτος θεματος αλλα θελω να ρωτησω κατι. Διαβαζα χτες στο γκρουπ στις Ελλ. μαμαδες και ελεγε μια κοπελα οτι κανονικα δεν θελει να ψηφισει Ν.Δ αλλα τελικα Ν.Δ. θα ψηφισει γιατι ειναι απολυτα συμφωνη με την ιδεολογια της και δεν μπορει να ψηφισει αλλο κομμα παρολο που ειναι ολοι αχρηστοι! τι εννοει?ποια ειναι η ιδεολογια της Ν,Δ. που σε κανει να προσπερνας ολα αυτα που συμβαινουν και να τους ψηφιζεις?

αχ το διάβαζες κι εσύ;;;;;;
τράβαγα τις κοτσίδες μου.....
και τα βυζιά μου.......

μια απάντηση μπορώ να σου δώσω. πολυφορεμένη αλλα to the point.
Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ!

Δυο χρονια εδω μεσα, ειχες αμφιβολία περι τουτου?
Απο ατομα που κατηγορουν την κοινωνια, αλλά τα ιδια δεν εχουν ιδεα τι πραγμα κατηγορουν.
Απο τα ατομα που βριζουν το πολιτικο συστημα αλλά ξαναψηφιζουν το ιδιο κομμα.
ΑΠο τα ατομα που δημαγωγουνται απο επιφανειακες πολιτικες και χαιδεμα των αυτιων.
Και τελος απο ατομα που δεν θεωρουν τιποτα χρεος του, και ολα γινονται εξαιτιας των άλλων, και τα ιδια δεν μπορουν να κάνουν κάτι για να το αποτρεψουν.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Brain usage? Negative...

319Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Παρ Ιουν 15, 2012 12:05 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
andith έγραψε:Μπορει να ειμαι εκτος θεματος αλλα θελω να ρωτησω κατι. Διαβαζα χτες στο γκρουπ στις Ελλ. μαμαδες και ελεγε μια κοπελα οτι κανονικα δεν θελει να ψηφισει Ν.Δ αλλα τελικα Ν.Δ. θα ψηφισει γιατι ειναι απολυτα συμφωνη με την ιδεολογια της και δεν μπορει να ψηφισει αλλο κομμα παρολο που ειναι ολοι αχρηστοι! τι εννοει?ποια ειναι η ιδεολογια της Ν,Δ. που σε κανει να προσπερνας ολα αυτα που συμβαινουν και να τους ψηφιζεις?


αχ το διάβαζες κι εσύ;;;;;;
τράβαγα τις κοτσίδες μου.....
και τα βυζιά μου.......

μια απάντηση μπορώ να σου δώσω. πολυφορεμένη αλλα to the point.
Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ!
Γιαυτο τα πηρε με το αφεντικο το πρωι και σκοτωθηκαμε.λεει ο λαος ειναι ηλιθιος δεν πρεπει να ψηφιζει εχει πληρη αγνοια.και του λεω ενω εσεις ?τα κομματοσκυλα που τοσα χροναι τρωγατε με χρυσα κουταλια?που περνατε τρελες επιδοτησεις για προγραμματα φαντασματα?και τωρα ολο δεν εχω ειστε?
και μου λεει ΑΠΟΛΥΕΣΕ
και του λεω ΧΕΣΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑ Shocked
ΕΙΧΑΜΕ επιπεδου κουβεντα,για αλλη μια φορα.
τωρα ηρεμησε βεβαια ...αλλα το θεμα ειναι οτι λεει ..οτι εμεις ειμαστε ασχετοι τελειως και δεν θα επρεπε να ψηφιζουμε .και τι θα κανουμε δλδ?αυτο δεν καταλαβα ,την εναλλακτικη δεν εξηγησε.

320Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Παρ Ιουν 15, 2012 12:06 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="andith"]Μπορει να ειμαι εκτος θεματος αλλα θελω να ρωτησω κατι. Διαβαζα χτες στο γκρουπ στις Ελλ. μαμαδες και ελεγε μια κοπελα οτι κανονικα δεν θελει να ψηφισει Ν.Δ αλλα τελικα Ν.Δ. θα ψηφισει γιατι ειναι απολυτα συμφωνη με την ιδεολογια της και δεν μπορει να ψηφισει αλλο κομμα παρολο που ειναι ολοι αχρηστοι! τι εννοει?ποια ειναι η ιδεολογια της Ν,Δ. που σε κανει να προσπερνας ολα αυτα που συμβαινουν και να τους ψηφιζεις?[/quote

καταρχην να σου πω οτι το ηχοχρωμα του και μενα με ενοχλει ιδιαιτερα. ηθελα ομως να ακουσω τι εχει να μας πει αυτος που θελει να ειναι 3ο το πολυ 4ο κομμα.

εγω αυτο που ακουω συνεχως απο την 7η μαιου και μετα (απο ανθρωπους ολων των ηλικιων) ειναι οτι ενω δεν γουσταρουν τον σαμαρα και τη νδ και δεν συμφωνουν με τιποτα, θα ψηφισουν νδ για μεγαλυτερη ασφαλεια. απο φοβο μην βγει ο τσιπρας και "μας καταστρεψει". και προσπαθουν να προτρεψουν κοσμο σε αυτη την κατευθυνση. Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

321Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Παρ Ιουν 15, 2012 12:17 am

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="markella_p"]
andith έγραψε:Μπορει να ειμαι εκτος θεματος αλλα θελω να ρωτησω κατι. Διαβαζα χτες στο γκρουπ στις Ελλ. μαμαδες και ελεγε μια κοπελα οτι κανονικα δεν θελει να ψηφισει Ν.Δ αλλα τελικα Ν.Δ. θα ψηφισει γιατι ειναι απολυτα συμφωνη με την ιδεολογια της και δεν μπορει να ψηφισει αλλο κομμα παρολο που ειναι ολοι αχρηστοι! τι εννοει?ποια ειναι η ιδεολογια της Ν,Δ. που σε κανει να προσπερνας ολα αυτα που συμβαινουν και να τους ψηφιζεις?[/quote

καταρχην να σου πω οτι το ηχοχρωμα του και μενα με ενοχλει ιδιαιτερα. ηθελα ομως να ακουσω τι εχει να μας πει αυτος που θελει να ειναι 3ο το πολυ 4ο κομμα.

εγω αυτο που ακουω συνεχως απο την 7η μαιου και μετα (απο ανθρωπους ολων των ηλικιων) ειναι οτι ενω δεν γουσταρουν τον σαμαρα και τη νδ και δεν συμφωνουν με τιποτα, θα ψηφισουν νδ για μεγαλυτερη ασφαλεια. απο φοβο μην βγει ο τσιπρας και "μας καταστρεψει". και προσπαθουν να προτρεψουν κοσμο σε αυτη την κατευθυνση. Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

Αυτο και αν δε μπορω να το καταλαβω!δεν σε τρομαζει το γεγονος οτι σου πηραν τα δικαιωματα σου, τα λεφτα σου λενε συνεχως ψεμματα, θα σου κοψουν κιαλλα κλπ και σε τρομαζει το γεγονος οτι κατι μπορει να αλλαξει? Βεβαια προφανως και επιφυλασσομαι γι αυτα που λεει και ο Τσιπρας, αλλα προτιμω τον Τσιπρα απο ολους τους υπολοιπους, προτιμω να παλεψω απο το να δεχτω να αποφασισουν αλλοι τραγικα πραγματα για εμενα!που φτασαμε να ψηφιζουμε το λιγοτερο χειροτερο!

322Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Παρ Ιουν 15, 2012 12:26 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
florentiab έγραψε:
andith έγραψε:Μπορει να ειμαι εκτος θεματος αλλα θελω να ρωτησω κατι. Διαβαζα χτες στο γκρουπ στις Ελλ. μαμαδες και ελεγε μια κοπελα οτι κανονικα δεν θελει να ψηφισει Ν.Δ αλλα τελικα Ν.Δ. θα ψηφισει γιατι ειναι απολυτα συμφωνη με την ιδεολογια της και δεν μπορει να ψηφισει αλλο κομμα παρολο που ειναι ολοι αχρηστοι! τι εννοει?ποια ειναι η ιδεολογια της Ν,Δ. που σε κανει να προσπερνας ολα αυτα που συμβαινουν και να τους ψηφιζεις?


αχ το διάβαζες κι εσύ;;;;;;
τράβαγα τις κοτσίδες μου.....
και τα βυζιά μου.......

μια απάντηση μπορώ να σου δώσω. πολυφορεμένη αλλα to the point.
Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ!
Γιαυτο τα πηρε με το αφεντικο το πρωι και σκοτωθηκαμε.λεει ο λαος ειναι ηλιθιος δεν πρεπει να ψηφιζει εχει πληρη αγνοια.και του λεω ενω εσεις ?τα κομματοσκυλα που τοσα χροναι τρωγατε με χρυσα κουταλια?που περνατε τρελες επιδοτησεις για προγραμματα φαντασματα?και τωρα ολο δεν εχω ειστε?
και μου λεει ΑΠΟΛΥΕΣΕ
και του λεω ΧΕΣΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑ Shocked
ΕΙΧΑΜΕ επιπεδου κουβεντα,για αλλη μια φορα.
τωρα ηρεμησε βεβαια ...αλλα το θεμα ειναι οτι λεει ..οτι εμεις ειμαστε ασχετοι τελειως και δεν θα επρεπε να ψηφιζουμε .και τι θα κανουμε δλδ?αυτο δεν καταλαβα ,την εναλλακτικη δεν εξηγησε.



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
γεια σου ρε Βιβή με έκανες και γέλασα με το "επίπεδο" χαχαχαχαχαχαχαχα

323Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Παρ Ιουν 15, 2012 12:30 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="andith"]
markella_p έγραψε:
andith έγραψε:Μπορει να ειμαι εκτος θεματος αλλα θελω να ρωτησω κατι. Διαβαζα χτες στο γκρουπ στις Ελλ. μαμαδες και ελεγε μια κοπελα οτι κανονικα δεν θελει να ψηφισει Ν.Δ αλλα τελικα Ν.Δ. θα ψηφισει γιατι ειναι απολυτα συμφωνη με την ιδεολογια της και δεν μπορει να ψηφισει αλλο κομμα παρολο που ειναι ολοι αχρηστοι! τι εννοει?ποια ειναι η ιδεολογια της Ν,Δ. που σε κανει να προσπερνας ολα αυτα που συμβαινουν και να τους ψηφιζεις?[/quote

καταρχην να σου πω οτι το ηχοχρωμα του και μενα με ενοχλει ιδιαιτερα. ηθελα ομως να ακουσω τι εχει να μας πει αυτος που θελει να ειναι 3ο το πολυ 4ο κομμα.

εγω αυτο που ακουω συνεχως απο την 7η μαιου και μετα (απο ανθρωπους ολων των ηλικιων) ειναι οτι ενω δεν γουσταρουν τον σαμαρα και τη νδ και δεν συμφωνουν με τιποτα, θα ψηφισουν νδ για μεγαλυτερη ασφαλεια. απο φοβο μην βγει ο τσιπρας και "μας καταστρεψει". και προσπαθουν να προτρεψουν κοσμο σε αυτη την κατευθυνση. Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

Αυτο και αν δε μπορω να το καταλαβω!δεν σε τρομαζει το γεγονος οτι σου πηραν τα δικαιωματα σου, τα λεφτα σου λενε συνεχως ψεμματα, θα σου κοψουν κιαλλα κλπ και σε τρομαζει το γεγονος οτι κατι μπορει να αλλαξει? Βεβαια προφανως και επιφυλασσομαι γι αυτα που λεει και ο Τσιπρας, αλλα προτιμω τον Τσιπρα απο ολους τους υπολοιπους, προτιμω να παλεψω απο το να δεχτω να αποφασισουν αλλοι τραγικα πραγματα για εμενα!που φτασαμε να ψηφιζουμε το λιγοτερο χειροτερο!

πες μου οτι η τελευταια σου προταση ειναι λιγο λαθος, σε παρακαλω. οτι κατι αλλο ηθελες να πεις! γιατι δε νομιζω να θεωρεις τον σαμαρα "λιγοτερο χειροτερο"

324Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Παρ Ιουν 15, 2012 12:38 am

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οχι ο Σαμαρας ειναι το χειροτερο!!!οχι το λιγοτερο χειροτερο!
Εγω εν τω μεταξυ δεν ψηφιζω(μη με κραξετε) γιατι ειμαι Κυπρο, αλλα πολυ θα ηθελα!
Που να δειτε παντως πως τρομοκρατουν στην Κυπρο το κοσμο τα καναλια!που κανονικα δεν εχει προβλημα αλλα λογω της Ελλαδας και τον τραπεζων, εχει και λενε για μηχανισμο στηριξης και εδω!χτες ειπαν ομως οτι μπορει να δανειστει τελικα λεφτα απο τη Ρωσσια, το οποιο και προτιμω απο τη στιγμη που μπηκε σε αυτη τη διαδικασια!

325Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Παρ Ιουν 15, 2012 12:39 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="markella_p"]
andith έγραψε:
markella_p έγραψε:
andith έγραψε:Μπορει να ειμαι εκτος θεματος αλλα θελω να ρωτησω κατι. Διαβαζα χτες στο γκρουπ στις Ελλ. μαμαδες και ελεγε μια κοπελα οτι κανονικα δεν θελει να ψηφισει Ν.Δ αλλα τελικα Ν.Δ. θα ψηφισει γιατι ειναι απολυτα συμφωνη με την ιδεολογια της και δεν μπορει να ψηφισει αλλο κομμα παρολο που ειναι ολοι αχρηστοι! τι εννοει?ποια ειναι η ιδεολογια της Ν,Δ. που σε κανει να προσπερνας ολα αυτα που συμβαινουν και να τους ψηφιζεις?[/quote

καταρχην να σου πω οτι το ηχοχρωμα του και μενα με ενοχλει ιδιαιτερα. ηθελα ομως να ακουσω τι εχει να μας πει αυτος που θελει να ειναι 3ο το πολυ 4ο κομμα.

εγω αυτο που ακουω συνεχως απο την 7η μαιου και μετα (απο ανθρωπους ολων των ηλικιων) ειναι οτι ενω δεν γουσταρουν τον σαμαρα και τη νδ και δεν συμφωνουν με τιποτα, θα ψηφισουν νδ για μεγαλυτερη ασφαλεια. απο φοβο μην βγει ο τσιπρας και "μας καταστρεψει". και προσπαθουν να προτρεψουν κοσμο σε αυτη την κατευθυνση. Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 13 4872

Αυτο και αν δε μπορω να το καταλαβω!δεν σε τρομαζει το γεγονος οτι σου πηραν τα δικαιωματα σου, τα λεφτα σου λενε συνεχως ψεμματα, θα σου κοψουν κιαλλα κλπ και σε τρομαζει το γεγονος οτι κατι μπορει να αλλαξει? Βεβαια προφανως και επιφυλασσομαι γι αυτα που λεει και ο Τσιπρας, αλλα προτιμω τον Τσιπρα απο ολους τους υπολοιπους, προτιμω να παλεψω απο το να δεχτω να αποφασισουν αλλοι τραγικα πραγματα για εμενα!που φτασαμε να ψηφιζουμε το λιγοτερο χειροτερο!

πες μου οτι η τελευταια σου προταση ειναι λιγο λαθος, σε παρακαλω. οτι κατι αλλο ηθελες να πεις! γιατι δε νομιζω να θεωρεις τον σαμαρα "λιγοτερο χειροτερο"

νομιζω οτι αναφερεται στον Τσιπρα!!!αλλα δεν ειμαι και πολυ σιγουρη!!!εχω μια γενικοτερη εγκεφαλικη συγχηση σημερα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις