Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
366 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 366 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 34]

676Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 1:23 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Nena έγραψε:
στο τι σκεφτεστε λες?ααα δεν μπαινουμε εκει πια...εχει πολλες καινουριες κοπελες που εχουν κανει κλικα με την τουρτιτσα κ την mamavivo και φοβομαστε να μπουμε να γραψουμε μην μας παρουν απ τα μουτρα Cool
αχαχαχαχχαχαχχαχαχα χαζηηηηηηηηηηη αχαχαχχαχαχαχαχαχχαχα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Να...βλεπετε για τι ανθρωπο μιλαμε. Που να παω να γραψω στο τι σκεφτεστε...δεν τολμαω!

Κοπιασε μικρο θρασυμη...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

677Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 1:26 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρκελλα, σταματα να τρολαρεις, θα σε αναφερω στην διαχειριστρια. Θα βγαλω και βρωμα για σενα σε ορισμενες του φορουμ και αν σε πιασουν στο στομα τους.. ωχ αμαν αμαν Razz Razz

678Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 1:46 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
black beauty έγραψε:Τι εγινε παλι καλε?


Παλι εσεις κανατε ανω κατω το φορουμ?
(Νενα,Litsakos κτλ κτλ)


(πλακα κανω)

πωπω τα νευρα μας παντως δεν ειναι καθολου καλα!Το φορουμ μαλλον σαν ψυχοθεραπεια λειτουργει...

Η markella_p κρυβεται πισω απο ολα. tongue

Που ειναι οι συντονιστες να δουν οτι με κακολογεις ε?
Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 215994 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 215994

679Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 1:48 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Μαρκελλα, σταματα να τρολαρεις, θα σε αναφερω στην διαχειριστρια. Θα βγαλω και βρωμα για σενα σε ορισμενες του φορουμ και αν σε πιασουν στο στομα τους.. ωχ αμαν αμαν Razz Razz

καποιες με επιασαν ηδη. και ειμαι ησυχο παιδι ρε γμτ. ουτε προκαλω, ουτε μιλαω ασχημα, τιποτα. σε παρακαλω, μην πεις και αλλου για μενα, δεν θα το αντεξω. Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 875502

680Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 3:24 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:
litsakos έγραψε:
black beauty έγραψε:Τι εγινε παλι καλε?


Παλι εσεις κανατε ανω κατω το φορουμ?
(Νενα,Litsakos κτλ κτλ)


(πλακα κανω)

πωπω τα νευρα μας παντως δεν ειναι καθολου καλα!Το φορουμ μαλλον σαν ψυχοθεραπεια λειτουργει...

Η markella_p κρυβεται πισω απο ολα. tongue

Που ειναι οι συντονιστες να δουν οτι με κακολογεις ε?
Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 215994 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 215994

Η συντονιστρια ειναι εκει ενωμενη δυνατη! Very Happy
markella_p κατσε κατω,το φορουμ δεν ειναι προτε-κτο-ρατο!

(αρχισαμε τις κρυααδες) Razz

681Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 3:37 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καθομαι. και σκαω κιολας. δεν μιλαω αλλο. Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 534787 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 534787 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 534787

682Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 4:16 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:Καθομαι. και σκαω κιολας. δεν μιλαω αλλο. Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 534787 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 534787 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 534787

παρεα σκαμε, ποσους βαθμους εχει σημερα?!
http://tipotastasovara.blogspot.gr/2012/06/blog-post_8984.html

"Σπάνιος παπαγάλος βιάζει επιστήμονα!
Απύθμενη η αλητεία των ζώων που δεν έχουν αφήσει τίποτα όρθιο. Τελευταίο τους θύμα επιστήμονας που πήγε στη Νέα Ζηλανδία να κάνει ντοκιμαντέρ για σπάνιο παπαγάλο που απειλείται με αφανισμό. Ο παπαγάλος (ουσιαστικά πρόκειται για αβοκάντο με ράμφος) αδιαφορεί προκλητικά για το ντοκιμαντέρ και εμφανώς ερεθισμένος αποφασίζει να ικανοποιήσει τις ανώμαλες σεξουαλικές ορέξεις του στο κεφάλι του επιστήμονα...Δείτε χάλι!


Ούτε στου Λουμίδη, ούτε πουθενά
τσακίστε τους παπαγάλοι σε κάθε γειτον
ιά!

683Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 4:23 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φοβερος ο παπαγαλος. Να χτυπιεται μες στην τρελη χαρα την ωρα που ο ερμος ο επιστημων εσκουζε "αου, αου"

ΩΡΑΙΟΣ χαχαααχα

684Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 4:47 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:
markella_p έγραψε:Καθομαι. και σκαω κιολας. δεν μιλαω αλλο. Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 534787 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 534787 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 534787

παρεα σκαμε, ποσους βαθμους εχει σημερα?!
http://tipotastasovara.blogspot.gr/2012/06/blog-post_8984.html

"Σπάνιος παπαγάλος βιάζει επιστήμονα!
Απύθμενη η αλητεία των ζώων που δεν έχουν αφήσει τίποτα όρθιο. Τελευταίο τους θύμα επιστήμονας που πήγε στη Νέα Ζηλανδία να κάνει ντοκιμαντέρ για σπάνιο παπαγάλο που απειλείται με αφανισμό. Ο παπαγάλος (ουσιαστικά πρόκειται για αβοκάντο με ράμφος) αδιαφορεί προκλητικά για το ντοκιμαντέρ και εμφανώς ερεθισμένος αποφασίζει να ικανοποιήσει τις ανώμαλες σεξουαλικές ορέξεις του στο κεφάλι του επιστήμονα...Δείτε χάλι!


Ούτε στου Λουμίδη, ούτε πουθενά
τσακίστε τους παπαγάλοι σε κάθε γειτον
ιά!

Τί φάτσα είναι αυτή???Σαν κάστορας με φτερά!Ανωμαλίες......

685Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 4:50 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Laughing
την καμερα του να ειχα και θα παραχωρουσα το κεφαλι μου στον παπαγαλο-αβοκαντο-καστορα.

686Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 5:01 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
εσας ποσοι σας ειπαν οτι στην δουλεια τους τους απειλησαν εμμεσα για την ψηφο τους?
Μεχρι στιγμης μετραω 3 επισημα.Απο τον κυκλο μου.Και ακουσα για πολλες ακομα επιχειρησεις,αλλα δεν μιλησα με καποιον εργαζομενο απο εκει.
Περα απο την eurobank δλδ που ακουστηκε.
Τελικα ο Τσιπρας οντως φταιει.

μου το ειπαν και εμενα 2 γνωστοι που δουλευουν σε ασχετες εταιρειες???

καλε ποιες ειναι αυτες που εφυγαν???την Κασταλια την θυμαμαι???Μαρια και Νινα ποιες ειναι???ετσι ηταν τα nick τους?

687Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 5:04 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα 'χει καμμια 39-40 βαθμους, δεν θα 'χει? αλλα τεταρτη και πεμπτη λεει θα πεσει 5 βαθμους. δροσουλα ε?

Αθηνα, εγω μια που εχω παρει χαμπαρι ειναι αν θυμαμαι καλα με το nick mairy-z iraklio κατι τετοιο

688Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 5:08 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η Μαρια μαλλον ειναι η ΜαριαΜ.
Η νομικουλα ειναι σε άλλο φορουμ εδω και καιρο.
Η maryzzz-irakleio ειπε οτι αποχωρει εξαιτιας αυτου του θεματος, και δεν νομιζω η ΒΒ να εννοει αυτην.

EDIT -
Vivian έγραψε:Αυτη η καραμελαπαλι με το ''εφυγαν'' μελη!! Ποιες εφυγαν για διαφωτιστε με!! Γιατι εγω ΟΛΕΣ εδω τις βλέπω!!

Μετα απο ψευτο αποχωρησεις διημερου παλι εδω ερχονται!
Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 4872 Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 4872
Ειπατε τίποτα??

689Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 8:29 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ok Νενα!



Λοιπον για την κοπελα που ρωταει ναι εννοω την ΜαριαΜ,αλλα ενταξει η κοπελα ξερω οτι εφυγε για αλλους λογους,τελοσπαντων την κασταλλια δεν πρεπει να την γνωρισες κοπελα μου,πρεπει να εισαι αρκετα καινουργια,επισης ουτε την Νινα,δεν ανεφερα για την νομικουλα,αλλα ναι και αυτη καλη κοπελα!Ναι εχεις δικιο Αθηνα η Νινα ηταν με αλλο ψευδωνυμο,τελοσπαντων για αλλη μια φορα,ας πω να μεινει ετσι,απλα ρωτηθηκα και απαντησα!Ηταν ωραιο το φορουμ,δεν ξερω εχει χαλασει,συγγνωμη που το λεω,αλλα το υποστηριζουνε πολλα κοριτσια!

690Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 8:58 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:Ok Νενα!



Λοιπον για την κοπελα που ρωταει ναι εννοω την ΜαριαΜ,αλλα ενταξει η κοπελα ξερω οτι εφυγε για αλλους λογους,τελοσπαντων την κασταλλια δεν πρεπει να την γνωρισες κοπελα μου,πρεπει να εισαι αρκετα καινουργια,επισης ουτε την Νινα,δεν ανεφερα για την νομικουλα,αλλα ναι και αυτη καλη κοπελα!Ναι εχεις δικιο Αθηνα η Νινα ηταν με αλλο ψευδωνυμο,τελοσπαντων για αλλη μια φορα,ας πω να μεινει ετσι,απλα ρωτηθηκα και απαντησα!Ηταν ωραιο το φορουμ,δεν ξερω εχει χαλασει,συγγνωμη που το λεω,αλλα το υποστηριζουνε πολλα κοριτσια!

Ειναι ζωντανος οργανισμος -θα τολμησω να το χαρακτηρισω ετσι- και εξελισσεται. Δεν το βλεπω σαν παρακμη, εξελιξη ειναι. Πολλες παλιες παραμενουν εδω και πολλες καινουριες ερχονται. Ετσι ειναι καθε φορουμ που εχω υποψη...Σου καλυπτει καποιο κενο για οσο το εχεις,μετα βρισκεις αλλη διεξοδο κ πιθανο ειναι να φυγεις.Αυτα ειναι φυσιολογικη εξελιξη, δεν σημαινει απαραιτητα κατι .
Μην κανουμε σαν τους παππουδες "δεν ηταν ετσι παλια,οι νεοι σημερα".
Δεν ξερω ποσο καλη ιδεα θα ηταν αλλα πραγματικα αν νιωθει καποια την αναγκη ας ανοιξει ενα θεμα με το πως ηταν και πως θα ηθελε να ειναι.Κυριως πως θα ηθελε να ειναι, μπορει να ειναι επικοδομητικο το θεμα κ οντως να χρειαζεται καπου μια αλλαγη.Αλλα...ενα φορουμ ειναι.

691Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:01 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χααχαχ λιτσα θες να γινει ο γ παγκοσμιος?Μας τρωγετε να αναψουν τα αιματα παλι,μου φαινεται

692Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:04 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως ειναι πολυ ασχημο να λετε οτι ειναι καραμελα γιατι εγω βλεπω οτι ενα μεγαλο ποσοστο του φορουμ υποστηριζει οτι εχω υποστηριξει και εγω στο παρελθον!Αυτο εμενα μου λεει κατι και επρεπε να λεει και σε εσας,μην υποτιματε τις αλλες κοπελες σας παρακαλω,ειναι ασχημο αυτο!Για να το λεει τοσος κοσμος,δεν το λεει ετσι,τι γινεται ολες ακυρες ειμαστε δηλαδη?

693Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:07 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:χααχαχ λιτσα θες να γινει ο γ παγκοσμιος?Μας τρωγετε να αναψουν τα αιματα παλι,μου φαινεται

Laughing Laughing
οχι ρε συ,
οι αντιπαθειες δεν ειναι σοβαρο θεμα για να κρινεις αν ενας χωρος "χαλασε" ή "εφτιαξε", αυτο ειναι προσωπικο θεμα της καθε μιας.
Αλλα για να λεει καποια οτι δεν ηταν ετσι τι εννοει θελω να ακουσω. Πως να ειναι δλδ? Αλλαξαν οι κατηγοριες? Δεν υπαρχουν θεματα σχετικα με την μητροτητα? Δεν βρισκει λυσεις σε καποια προβληματα? Δεν της αρεσει που ειναι ροζ και θελει να γινει μπλε? Αυτα θα μπορουσαν να αφορουν στο φορουμ,τα υπολοιπα," δεν μου μιλανε,"εφαγα πορτα" κτλ ειναι προσωπικα των μελων,καποιων μελων και μπορει να τα λυσει με π.μ. ή μπορει να μαλλιοτραβηχτει ελευθερα Wink

694Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:08 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:Παντως ειναι πολυ ασχημο να λετε οτι ειναι καραμελα γιατι εγω βλεπω οτι ενα μεγαλο ποσοστο του φορουμ υποστηριζει οτι εχω υποστηριξει και εγω στο παρελθον!Αυτο εμενα μου λεει κατι και επρεπε να λεει και σε εσας,μην υποτιματε τις αλλες κοπελες σας παρακαλω,ειναι ασχημο αυτο!Για να το λεει τοσος κοσμος,δεν το λεει ετσι,τι γινεται ολες ακυρες ειμαστε δηλαδη?

Να γινουμε λιγο πιο ντομπρες? Τι ενοχλει εσενα? Και τις αλλες θα ηθελα να ακουσω,αλλα δεν ξερω αν μπορεις να μιλησεις εκ μερους αλλων.
Ντομπρα ομως,οχι μισολογα.

695Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:08 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επισης θεωρω απαισιο κοριτσια επειδη καποιες ειστε σπουδαγμενες και ξερετε κατι παραπανω(ισως) απο καποιες αλλες να τις ντροπιαζετε για το επιπεδο!Συγγνωμη αλλα ειμαι ντοπρα νομιζω και τα λεω εξω απο τα δοντια,ετσι νιωθω!Καποιες φορες νομιζω οτι καποιες κοροιδευετε-ειρωνευεστε το επιπεδο καποιων μαμαδων εδω μεσα!Το φορουμ λεγεται ειμαι μαμα,δεν απαιτει προσοντα για να γινεις μελος,νομιζω,ουτε επιστημονικα κριτηρια σωστα?Αλλα το εχω παρατηρησει ξανα και εξω στην κοινωνια, αυτοι που ειναι σπουδαγμενοι τυπου γιατροι-δικηγοροι και δασκαλοι,κοιτανε τα αλλα επαγγελματα με αλλο ματι!Και εγω εχω σπουδασει αλλα δεν μιλαω ετσι ρε κοριτσια,δεν ντροπιαζω τον αλλο!

696Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:16 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:Επισης θεωρω απαισιο κοριτσια επειδη καποιες ειστε σπουδαγμενες και ξερετε κατι παραπανω(ισως) απο καποιες αλλες να τις ντροπιαζετε για το επιπεδο!Συγγνωμη αλλα ειμαι ντοπρα νομιζω και τα λεω εξω απο τα δοντια,ετσι νιωθω!Καποιες φορες νομιζω οτι καποιες κοροιδευετε-ειρωνευεστε το επιπεδο καποιων μαμαδων εδω μεσα!Το φορουμ λεγεται ειμαι μαμα,δεν απαιτει προσοντα για να γινεις μελος,νομιζω,ουτε επιστημονικα κριτηρια σωστα?Αλλα το εχω παρατηρησει ξανα και εξω στην κοινωνια, αυτοι που ειναι σπουδαγμενοι τυπου γιατροι-δικηγοροι και δασκαλοι,κοιτανε τα αλλα επαγγελματα με αλλο ματι!Και εγω εχω σπουδασει αλλα δεν μιλαω ετσι ρε κοριτσια,δεν ντροπιαζω τον αλλο!

Αυτο ειναι μονο το θεμα? Γι αυτο λες οτι χαλασε το φορουμ? Ειλικρινα ρωταω,αν ειναι αυτο μονο για να απαντησω ,αν ειναι κ αλλα ας τα ακουσω/ακουσουμε ολα μαζι για να απαντησουμε μια φορα.

697Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:18 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα και δεν μπορω να μιλησω εκ μερους των υπολοιπων κοριτσιων πως θα μπορουσα αλλωστε?Αλλα οταν η ταδε λεει στην αλλη δεν χρησιμοποιεις τα σωστα επιχειρηματα και βουτα την γλωσσα μεσα στο μυαλο σου κοκ τι περιμενεις,θα κατσει να το συνεχισει η αλλη κοπελια?

Μα τα δικα σου επιχειρηματα μπορει να μην ειναι αρκετα για μενα οπως και τα δικα μου για σενα τι να κανουμε?Ο καθενας εχει τα δικα του κριτηρια σε αυτη τη ζωη!Εσυ ταιριαξες με καποιες κοπελες περισσοτερο εδω μεσα,δεν εχουν φυγει,εγω ομως που εχω ταιριαξει με πολλες που δεν προκαλουσαν ιδιαιτερα και απλα βαρεθηκανε τις τρελες καταστασεις εδω μεσα και την κανανε,ναι με πειραξε ρε συ,και το καταλαβα πολυ εντονα!

698Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:18 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κασταλία διαβάζω!

Πού είναι αυτή η ψυχή βρε κορίτσια;;

ΑΑ!!! δεν είπα καλησπέρα!

Καλησπέρα! Very Happy

699Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:23 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε τωρα βαριεμαι να πω τα ιδια και τα ιδια,λιγο πολυ ολα αυτα που λενε και οι αλλες κοπελιες τον τελευαιο καιρο(ιδιαιτερα)


Γενικα αυτος ο ασχημος διασυρμος σε ολο το φορουμ,ειναι πολιτισμος αυτος ρε συ?Μανα ειναι η οποιαδηποτε και την διασυρουμε και την ξεφτιλιζουμε ετσι?Λιγο σεβασμος ρε κοριτσια!Να σου φερω ενα παραδειγμα η δυο!Ξερω οτι την βανια και την μπουμπουκιτσα τις εχετε στην μπουκα,ενταξει δεν λέω μπορει να εχετε τα θεματακια,αλλα ειπαμε ειναι ανθρωποι και πανω απο ολα μανες και αυτες και τις διασυρετε ετσι,τι λιθοβολισμος ηταν αυτος?Εμενα για πολιτισμος δεν μου κανει παντως!

Και για να μην παρεξηγηθω δεν ειμαι με καμια απο τις 2 φιλη η μιλαμε στο skype οπως πετατε υπονοουμενα(ετσι και αλλιως δεν εχω καν skype)σιγουρα εχουνε κανει και αυτες τις γκαφες τους αλλα τετοιος διασυρμος κοριτσια,τον θεωρω μεγαλη ντροπη,ουτε εγκλημα να ειχανε κανει....αυτα...

700Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 28 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Δευ Ιουν 25, 2012 9:25 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:Κασταλία διαβάζω!

Πού είναι αυτή η ψυχή βρε κορίτσια;;

ΑΑ!!! δεν είπα καλησπέρα!

Καλησπέρα! Very Happy



ελα βρε κοριτσι και μου ελειψες!Λεω παει την εχασα και αυτην μια μια την κανετε,μονη θα μεινω στο τελος με την κουκιδα την νενα την λιτσα κτλ κτλ χαχαχ!


Μιλαω με την κασταλλια που και που,καλα ειναι γεννησε!Αν θες στειλε στο φβ να μιλησω μαζι της να σου κανει αν θελει αιτημα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις