Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 34]

776Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 1:36 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:τυπωστε μερικα και σε εμενα που δεν εχω εκτυπωτη!!!!!
καλε Μαρκελλα ποσο μαζοχα πια????/

τωρα γινεσαι αδικη. ονομαζεις "μαζοχισμο" την αναγκη μου μου να μαθαινω και να ενημερωνομαι για ολα? Razz

777Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 1:37 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arkoudaki έγραψε:Κορίτσια θα μπούμε κι εμείς η Κύπρος στο μηχανισμό! Έτσι, γιατί κάνουμε πράξη ότι οι Κύπριοι και Ελληνες είναι αδέρφια. Ό,τι κάνει ο ένας να κάνει κι ο άλλος. ΝΑ μη ζηλεύουμε!

ναι, το ακουσαμε και αυτο. ηλπιζα οτι θα το αποφυγετε, αλλα.....

778Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 1:38 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω και γω παλια monopoly. Nena, αν μαθεις κατι ενημερωσε με.

779Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 1:56 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης ακουσα, αλλα επιφυλασσομαι για την εγκυροτητα της πηγης, οτι ο Ακης το παιζει τρελλος στη φυλακη και κυκλοφορει με το βρακι ωσαν δευτερος Πετροχειλος στους "Χουλιγκανς".



ΕΑΝ ειναι αληθεια αυτο (ξαναλεω, επιφλασσομαι), προτεινω προωρη συνταξιοδοτηση σε ολους τους φυλακες και αποφυλακιση όλων των κρατουμενων. Κανενας δεν αξιζει τετοια ποινη..

780Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 2:17 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arkoudaki έγραψε:Κορίτσια θα μπούμε κι εμείς η Κύπρος στο μηχανισμό! Έτσι, γιατί κάνουμε πράξη ότι οι Κύπριοι και Ελληνες είναι αδέρφια. Ό,τι κάνει ο ένας να κάνει κι ο άλλος. ΝΑ μη ζηλεύουμε!

Συγχαρητηρια και σε σας, βιον ανθοσπαρτον ευχομαι Rolling Eyes

Nena έγραψε:Επίσης ακουσα, αλλα επιφυλασσομαι για την εγκυροτητα της πηγης, οτι ο Ακης το παιζει τρελλος στη φυλακη και κυκλοφορει με το βρακι ωσαν δευτερος Πετροχειλος στους "Χουλιγκανς".



ΕΑΝ ειναι αληθεια αυτο (ξαναλεω, επιφλασσομαι), προτεινω προωρη συνταξιοδοτηση σε ολους τους φυλακες και αποφυλακιση όλων των κρατουμενων. Κανενας δεν αξιζει τετοια ποινη..

Laughing Laughing η αληθεια βρισκεται στους sex pistols χαχαχαχχαχα

781Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 2:27 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gοd save the queen - she ain't a human being - she made you a moron - no future for you

Πόση αληθεια παραπανω να αντεξει κανεις?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nena στις Τρι Ιουν 26, 2012 2:40 am, 1 φορά

782Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 2:35 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πανω που ετοιμαζομουν να φαω το σουβλακι μου......

783Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 2:57 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:


εσας ποσοι σας ειπαν οτι στην δουλεια τους τους απειλησαν εμμεσα για την ψηφο τους?
Μεχρι στιγμης μετραω 3 επισημα.Απο τον κυκλο μου.Και ακουσα για πολλες ακομα επιχειρησεις,αλλα δεν μιλησα με καποιον εργαζομενο απο εκει.
Περα απο την eurobank δλδ που ακουστηκε.
Τελικα ο Τσιπρας οντως φταιει.

το ακουσα κι εγω.. αν ειναι δυνατον..
Shocked

litsakos αυτο που λες ειδικα για την eurobank δεν ισχυει επ ουδενει....δουλευω στην γιουρο και ποτε μα ποτε δεν εχει γινει αυτο ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..οποτε ειναι ραδιο αρβυλα.......

784Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:10 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα διαβασα ολα και επειδη ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ θα το πω ευθεως!

Γιατι παιζετε το παιχνιδι της ΒΒ;; Γιατι; Οπου σταθει και οπου βρεθει για την ''καταντια'' του Φορουμ λεει αλλα στην ιντριγκα μανουλα!!

Μαρακι σταματα το! Το Φορουμ το ξερουμε απο την 1η μερα και το ''χαλασαν'' καποια ατομα τα οποια ΕΥΤΥΧΩΣ δεν υπαρχουν πια! Κατι υπολοιπα εχουν μεινει αλλα δεν θα τους περασει!

Σταματα να διμιουργεις εντυπωσεις! Κουραστηκαμε!

785Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:20 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γουργουριτσας έγραψε:
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:


εσας ποσοι σας ειπαν οτι στην δουλεια τους τους απειλησαν εμμεσα για την ψηφο τους?
Μεχρι στιγμης μετραω 3 επισημα.Απο τον κυκλο μου.Και ακουσα για πολλες ακομα επιχειρησεις,αλλα δεν μιλησα με καποιον εργαζομενο απο εκει.
Περα απο την eurobank δλδ που ακουστηκε.
Τελικα ο Τσιπρας οντως φταιει.

το ακουσα κι εγω.. αν ειναι δυνατον..
Shocked

litsakos αυτο που λες ειδικα για την eurobank δεν ισχυει επ ουδενει....δουλευω στην γιουρο και ποτε μα ποτε δεν εχει γινει αυτο ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..οποτε ειναι ραδιο αρβυλα.......

Ναι ε? Αυτο ακουστηκε σαν ειδηση,το διεψευσε η γιουρομπανκ ειναι η αληθεια.
Δεν σε αμφισβητω,εργαζεσαι εκει οποτε γνωριζεις.

Οι πηγες οι δικες μου ειναι απο εργαζομενους σε βιομηχανιες κυριως (απο την παραγωγη μεχρι και στα γραφεια),απο τραπεζες δεν εχω feedback Razz να πω την αληθεια,οι φιλοι μου δεν μου εχουν αναφερει κατι.

786Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:25 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:Πανω που ετοιμαζομουν να φαω το σουβλακι μου......

σε εκοψε ο Πετροχειλος ε?


Κυριε Πετροχείλοοο,καποτε ημουνα πουλι και μ αγαπουσανε πολλοι! Laughing Laughing


787Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:27 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Τα διαβασα ολα και επειδη ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ θα το πω ευθεως!

Γιατι παιζετε το παιχνιδι της ΒΒ;; Γιατι; Οπου σταθει και οπου βρεθει για την ''καταντια'' του Φορουμ λεει αλλα στην ιντριγκα μανουλα!!

Μαρακι σταματα το! Το Φορουμ το ξερουμε απο την 1η μερα και το ''χαλασαν'' καποια ατομα τα οποια ΕΥΤΥΧΩΣ δεν υπαρχουν πια! Κατι υπολοιπα εχουν μεινει αλλα δεν θα τους περασει!

Σταματα να διμιουργεις εντυπωσεις! Κουραστηκαμε!

το παιξαμε,το παιξαμε ειναι και αυτο αληθεια Βιβιαν. Τι να κανουμε...παιζουμε το ιδιο εργο καιρο τωρα. Rolling Eyes

788Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:27 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:
γουργουριτσας έγραψε:
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:


εσας ποσοι σας ειπαν οτι στην δουλεια τους τους απειλησαν εμμεσα για την ψηφο τους?
Μεχρι στιγμης μετραω 3 επισημα.Απο τον κυκλο μου.Και ακουσα για πολλες ακομα επιχειρησεις,αλλα δεν μιλησα με καποιον εργαζομενο απο εκει.
Περα απο την eurobank δλδ που ακουστηκε.
Τελικα ο Τσιπρας οντως φταιει.

το ακουσα κι εγω.. αν ειναι δυνατον..
Shocked

litsakos αυτο που λες ειδικα για την eurobank δεν ισχυει επ ουδενει....δουλευω στην γιουρο και ποτε μα ποτε δεν εχει γινει αυτο ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..οποτε ειναι ραδιο αρβυλα.......

Ναι ε? Αυτο ακουστηκε σαν ειδηση,το διεψευσε η γιουρομπανκ ειναι η αληθεια.
Δεν σε αμφισβητω,εργαζεσαι εκει οποτε γνωριζεις.

Οι πηγες οι δικες μου ειναι απο εργαζομενους σε βιομηχανιες κυριως (απο την παραγωγη μεχρι και στα γραφεια),απο τραπεζες δεν εχω feedback Razz να πω την αληθεια,οι φιλοι μου δεν μου εχουν αναφερει κατι.

litsakos για βιομηχανιες και εργοστασια το πιστευω οτι θα εχει γινει κατι τετοιο οχι απλα το πιστευω αλλα ειμαι σιγουρη ...για τις τραπεζες δεν νομιζω

789Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:30 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Επίσης ακουσα, αλλα επιφυλασσομαι για την εγκυροτητα της πηγης, οτι ο Ακης το παιζει τρελλος στη φυλακη και κυκλοφορει με το βρακι ωσαν δευτερος Πετροχειλος στους "Χουλιγκανς".



ΕΑΝ ειναι αληθεια αυτο (ξαναλεω, επιφλασσομαι), προτεινω προωρη συνταξιοδοτηση σε ολους τους φυλακες και αποφυλακιση όλων των κρατουμενων. Κανενας δεν αξιζει τετοια ποινη..


χαχαχα εντάξει μου βγήκε το μεσημεριανο- Razz Razz Razz !!

Vivian έγραψε:Τα διαβασα ολα και επειδη ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ θα το πω ευθεως!

Γιατι παιζετε το παιχνιδι της ΒΒ;; Γιατι; Οπου σταθει και οπου βρεθει για την ''καταντια'' του Φορουμ λεει αλλα στην ιντριγκα μανουλα!!

Μαρακι σταματα το! Το Φορουμ το ξερουμε απο την 1η μερα και το ''χαλασαν'' καποια ατομα τα οποια ΕΥΤΥΧΩΣ δεν υπαρχουν πια! Κατι υπολοιπα εχουν μεινει αλλα δεν θα τους περασει!

Σταματα να διμιουργεις εντυπωσεις! Κουραστηκαμε!

χμ.....ωστε ετσι ε? αδυνατω να το πιστεψω....Laughing

790Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:31 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχω γνωστη που εργαζεται σε καταστημα της συγκεκριμενης τραπεζας και μου εχει πει οτι τους εκαναν θεμα πριν τις εκλογες. (πιθανον να υπηρξαν μεμονωμενα περιστατικα, πραγμα που προφανως δεν θιγει ολοκληρη την διοικηση της τραπεζας).

Επισης γνωριζω για αλλες 3 περιπτωσεις σε αλυσιδα σουπερ μαρκετ, μεγαλο κεντρικο πολυκαταστημα και σε μια μεγαλη τεχνικη εταιρια.

791Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:34 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:για ολα αλλα και για τη καταντια του forum φταιει ο Τσιπρας και η Παπαρηγα!!!!

αυτο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ! μου μειναν και τα ΝΟΥΝΟΥ ρε πο@#στη!

Nena έγραψε:Επίσης ακουσα, αλλα επιφυλασσομαι για την εγκυροτητα της πηγης, οτι ο Ακης το παιζει τρελλος στη φυλακη και κυκλοφορει με το βρακι ωσαν δευτερος Πετροχειλος στους "Χουλιγκανς".



ΕΑΝ ειναι αληθεια αυτο (ξαναλεω, επιφλασσομαι), προτεινω προωρη συνταξιοδοτηση σε ολους τους φυλακες και αποφυλακιση όλων των κρατουμενων. Κανενας δεν αξιζει τετοια ποινη..

αααααααααααααααχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα η κοιλια μουυυυυ!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Vivian έγραψε:Τα διαβασα ολα και επειδη ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ θα το πω ευθεως!

Γιατι παιζετε το παιχνιδι της ΒΒ;; Γιατι; Οπου σταθει και οπου βρεθει για την ''καταντια'' του Φορουμ λεει αλλα στην ιντριγκα μανουλα!!

Μαρακι σταματα το! Το Φορουμ το ξερουμε απο την 1η μερα και το ''χαλασαν'' καποια ατομα τα οποια ΕΥΤΥΧΩΣ δεν υπαρχουν πια! Κατι υπολοιπα εχουν μεινει αλλα δεν θα τους περασει!

Σταματα να διμιουργεις εντυπωσεις! Κουραστηκαμε!

συμφωνω... φτανει ντε...!
ωχουυυ

792Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:37 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:Εγω εχω γνωστη που εργαζεται σε καταστημα της συγκεκριμενης τραπεζας και μου εχει πει οτι τους εκαναν θεμα πριν τις εκλογες. (πιθανον να υπηρξαν μεμονωμενα περιστατικα, πραγμα που προφανως δεν θιγει ολοκληρη την διοικηση της τραπεζας).

Επισης γνωριζω για αλλες 3 περιπτωσεις σε αλυσιδα σουπερ μαρκετ, μεγαλο κεντρικο πολυκαταστημα και σε μια μεγαλη τεχνικη εταιρια.

η η γνωστη σου λεει μουφες η εχει γινει σε μεμονομενες περιπτωσεις που και παλι το θεωρω αδυνατο ...εγω ειμαι στην διοικηση και δεν εχει τεθει τετοιο θεμα....

793Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:51 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χελόου!!Ως νέα στο φόρουμ πολύ λίγα κατάλαβα από όλη αυτη τη στιχομυθία αναφορικά με το παλιό και νέο φόρουμ,τα πτυχία,τις σπόντες και τις ίντριγκες.Οπόταν δεν εκφέρω άποψη,θα πω μόνο ότι όσο συμμετείχα σε αυτό εδώ το ποστ τουλάχιστον,συνδιαλέχτηκα με άτομα από πολύ έως καθόλου καλλιεργημένα.Και η καλλιέργεια δεν έχει να κάνει με καμία σπουδή και κανένα πτυχίο..

Άλλο θέμα τώρα.Διάβαζα άρθρο το πρωί,οτι στην επερχόμενη σύνοδο της ΕΕ, δεν θα αποφασιστεί λέει κάτι που αφορά στην Ελλάδα.Οπότε ας κοιμόμαστε ήσυχοι.Και λέω τώρα εγώ: Θα βγει κανένα κανάλι,κάνας έγκριτος δημοσιογράφος,κάνας πατριωταράς πολιτικός να μας ενημερώσει τί πρόκειται να συζητηθεί σε αυτή τη σύνοδο που ΔΕΝ αφορά την Ελλάδα?Θα μας πουν για την πρόταση για Πολιτικη Ένωση της ΕΕ,για τις υπερεξουσίες που θα δοθούν στην κομισιόν,η οποία θα αποφασίζει για τους εθνικού προϋπολογισμούς,τη φορολογία των κρατών μελών,για τα επίπεδα μισθών,για τους ασφαλιστικούς φορείς και τα επίπεδα και τον χρόνο συνταξιοδότησης?Και όλα αυτά ενιαία σε όλα τα μέλη κράτη??
Μα καλά,εδώ ο κόσμος χάνεται και εσείς μιλάτε για τον μονόφθαλμο πρωθυπουργό?????ΕΕΕΕΕΕΕΛΕΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!! (καλά δε το πάω??) Twisted Evil



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kat3r1na στις Τρι Ιουν 26, 2012 3:54 am, 1 φορά

794Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:53 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γουργουριτσας έγραψε:
litsakos έγραψε:
γουργουριτσας έγραψε:
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:


εσας ποσοι σας ειπαν οτι στην δουλεια τους τους απειλησαν εμμεσα για την ψηφο τους?
Μεχρι στιγμης μετραω 3 επισημα.Απο τον κυκλο μου.Και ακουσα για πολλες ακομα επιχειρησεις,αλλα δεν μιλησα με καποιον εργαζομενο απο εκει.
Περα απο την eurobank δλδ που ακουστηκε.
Τελικα ο Τσιπρας οντως φταιει.

το ακουσα κι εγω.. αν ειναι δυνατον..
Shocked

litsakos αυτο που λες ειδικα για την eurobank δεν ισχυει επ ουδενει....δουλευω στην γιουρο και ποτε μα ποτε δεν εχει γινει αυτο ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..οποτε ειναι ραδιο αρβυλα.......

Ναι ε? Αυτο ακουστηκε σαν ειδηση,το διεψευσε η γιουρομπανκ ειναι η αληθεια.
Δεν σε αμφισβητω,εργαζεσαι εκει οποτε γνωριζεις.

Οι πηγες οι δικες μου ειναι απο εργαζομενους σε βιομηχανιες κυριως (απο την παραγωγη μεχρι και στα γραφεια),απο τραπεζες δεν εχω feedback Razz να πω την αληθεια,οι φιλοι μου δεν μου εχουν αναφερει κατι.

litsakos για βιομηχανιες και εργοστασια το πιστευω οτι θα εχει γινει κατι τετοιο οχι απλα το πιστευω αλλα ειμαι σιγουρη ...για τις τραπεζες δεν νομιζω

...και για ΔΕΚΟ. Rolling Eyes

οι εμμεσοι εκβιασμοι πηγαν συννεφο. ΑΠο τον εργατη μεχρι τον προϊσταμενο.

795Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:57 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Χελόου!!Ως νέα στο φόρουμ πολύ λίγα κατάλαβα από όλη αυτη τη στιχομυθία αναφορικά με το παλιό και νέο φόρουμ,τα πτυχία,τις σπόντες και τις ίντριγκες.Οπόταν δεν εκφέρω άποψη,θα πω μόνο ότι όσο συμμετείχα σε αυτό εδώ το ποστ τουλάχιστον,συνδιαλέχτηκα με άτομα από πολύ έως καθόλου καλλιεργημένα.Και η καλλιέργεια δεν έχει να κάνει με καμία σπουδή και κανένα πτυχίο..

Άλλο θέμα τώρα.Διάβαζα άρθρο το πρωί,οτι στην επερχόμενη σύνοδο της ΕΕ, δεν θα αποφασιστεί λέει κάτι που αφορά στην Ελλάδα.Οπότε ας κοιμόμαστε ήσυχοι.Και λέω τώρα εγώ: Θα βγει κανένα κανάλι,κάνας έγκριτος δημοσιογράφος,κάνας πατριωταράς πολιτικός να μας ενημερώσει τί πρόκειται να συζητηθεί σε αυτή τη σύνοδο που ΔΕΝ αφορά την Ελλάδα?Θα μας πουν για την πρόταση για Πολιτικη Ένωση της ΕΕ,για τις υπερεξουσίες που θα δοθούν στην κομισιόν,η οποία θα αποφασίζει για τους εθνικού προϋπολογισμούς,τη φορολογία των κρατών μελών,για τα επίπεδα μισθών,για τους ασφαλιστικούς φορείς και τα επίπεδα και τον χρόνο συνταξιοδότησης?Και όλα αυτά ενιαία σε όλα τα μέλη κράτη??
Μα καλά,εδώ ο κόσμος χάνεται και εσείς μιλάτε για τον μονόφθαλμο πρωθυπουργό?????ΕΕΕΕΕΕΕΛΕΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!! (καλά δε το πάω??) Twisted Evil


χαχαχχαχαχαχχαχαχ εισαι σε καλο δρομο Razz
αυτη την στιγμη μαθαινουμε λεπτομερειες σχετικα με την αποκολληση αμφιβληστροειδους.
Εχουμε τρεχαματα λεμε...

796Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 3:58 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γουργουριτσας έγραψε:
markella_p έγραψε:Εγω εχω γνωστη που εργαζεται σε καταστημα της συγκεκριμενης τραπεζας και μου εχει πει οτι τους εκαναν θεμα πριν τις εκλογες. (πιθανον να υπηρξαν μεμονωμενα περιστατικα, πραγμα που προφανως δεν θιγει ολοκληρη την διοικηση της τραπεζας).

Επισης γνωριζω για αλλες 3 περιπτωσεις σε αλυσιδα σουπερ μαρκετ, μεγαλο κεντρικο πολυκαταστημα και σε μια μεγαλη τεχνικη εταιρια.

η η γνωστη σου λεει μουφες η εχει γινει σε μεμονομενες περιπτωσεις που και παλι το θεωρω αδυνατο ...εγω ειμαι στην διοικηση και δεν εχει τεθει τετοιο θεμα....

κοιτα, ορκο θα επαιρνα μονο αν το ελεγαν σε μενα την ιδια, αν ημουν υπαλληλος. Απο κει και περα ομως, δεν βλεπω κανενα λογο να μου ειπε "μουφες" η κοπελα.

797Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:00 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και καλα η αποκολληση του πρωθυπουργου μας, το αλλο το παληκαρι μας, ο παρολιγον υπουργος οικονομικων, τι παθηση εχει? χρονια ακουσα..

798Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:02 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="litsakos"][quote="γουργουριτσας"][quote="litsakos"][quote="γουργουριτσας"][quote="mama katerina"]
litsakos έγραψε:


...και για ΔΕΚΟ. Rolling Eyes

οι εμμεσοι εκβιασμοι πηγαν συννεφο. ΑΠο τον εργατη μεχρι τον προϊσταμενο.
Για το ευρυτερο δημόσιο έχω δεκάδες παραδείγματα.Δεν κρύβονταν κιόλας οι τύποι,γιαυτο και ακούγεται από εκατό πλευρές..
Όσο για άλλους εργασιακούς χώρους,δν έχω ακούσει κάτι,αλλά δε μου κάνει καμια εντύπωση.Εξάλλου έχω προσωπικό παράδειγμα,από την πρώτη μου δουλειά που σε παλαιότερες εκλογές ο Βιομήχανος μας μοίρασε προσκλήσεις για σύσκεψη γυναικών του ΠΑΣΟΚ.Και σας πληροφορώ ήμουν κ η μονη στο λογιστήριο που αρνήθηκε να παει-χωρις αυτο να σημαίνει οτι μονο εγώ δεν ψήφισα πασοκ τότε.Επίσης γνωρίζω καλά ότι πριν κάποια χρόνια (γιατωρα δεν έχω επαφή) ο Ιδιοκτήτης του ΠΛΑΙΣΙΟ αεβε, καλούσε προεκλογικά εκπροσώπους της ΝΔ για να μιλήσουν παρουσία ολόκληρης της παραγωγής στη Μεταμόρφωση.
Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας λοιπόν.Οι βιομήχανοι,οι τραπεζίτες,οι καναλάρχες,ΕΙΝΑΙ τα διαπλεκόμενα συμφέροντα και ασκούν με όποιον τρόπο μπορούν πίεση προκειμένου να εξασφαλίσουν τις μαριονέτες τους στις κυβερνητικές καρέκλες.

799Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:09 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας λοιπόν.Οι βιομήχανοι,οι τραπεζίτες,οι καναλάρχες,ΕΙΝΑΙ τα διαπλεκόμενα συμφέροντα και ασκούν με όποιον τρόπο μπορούν πίεση προκειμένου να εξασφαλίσουν τις μαριονέτες τους στις κυβερνητικές καρέκλες.[/quote]

δυστυχως εχεις απολυτο δικιο.

800Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 32 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:11 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στις βιομηχανιες το πατερν εχει ως εξης, στα στελεχη κανουμε εμμεσες αναφορες του τυπου "αν γυρισουμε στην δραχμη (κολλαμε και την λεξη αριστερα εδω) θα εχετε μειωση μισθου (το πιο ανωδυνο), θα κλεισει η εταιρεια.(δικη μου εκτιμηση συμφωνα με αυτα που μου ειπαν δικοι μου ανθρωποι παντα)

Στα εργοστασια των βιομηχανιων το λες κ τρομοκρατια με την βουλα αυτο που κανουν.

Στην ΔΕΚΟ που εχω κατα νου αρκουσε η φραση "αν βγει ο συριζα κλεισαμε κ μενετε ανεργοι".

Και ειναι ζητημα σοβαρο για να παρεμβει εισαγγελεας....και επισης ειναι ζητημα το οτι το πιστευουν οι ανθρωποι.


Ασχετο...οι γυναικες των κομματων περνιουνται για φεμινιστριες? Razz Γι αυτο συσκεπτονται ξεχωριστα απο τα αγορια?


"Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας λοιπόν.Οι βιομήχανοι,οι τραπεζίτες,οι καναλάρχες,ΕΙΝΑΙ τα διαπλεκόμενα συμφέροντα και ασκούν με όποιον τρόπο μπορούν πίεση προκειμένου να εξασφαλίσουν τις μαριονέτες τους στις κυβερνητικές καρέκλες"

αγκρη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις