Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
324 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 324 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 34]

801Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:18 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να χαιρομαστε τον καινουριο μας "τσαρο"

802Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:20 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:Στις βιομηχανιες το πατερν εχει ως εξης, στα στελεχη κανουμε εμμεσες αναφορες του τυπου "αν γυρισουμε στην δραχμη (κολλαμε και την λεξη αριστερα εδω) θα εχετε μειωση μισθου (το πιο ανωδυνο), θα κλεισει η εταιρεια.(δικη μου εκτιμηση συμφωνα με αυτα που μου ειπαν δικοι μου ανθρωποι παντα)

Στα εργοστασια των βιομηχανιων το λες κ τρομοκρατια με την βουλα αυτο που κανουν.

Στην ΔΕΚΟ που εχω κατα νου αρκουσε η φραση "αν βγει ο συριζα κλεισαμε κ μενετε ανεργοι".

Και ειναι ζητημα σοβαρο για να παρεμβει εισαγγελεας....και επισης ειναι ζητημα το οτι το πιστευουν οι ανθρωποι.


Ασχετο...οι γυναικες των κομματων περνιουνται για φεμινιστριες? Razz Γι αυτο συσκεπτονται ξεχωριστα απο τα αγορια?


"Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας λοιπόν.Οι βιομήχανοι,οι τραπεζίτες,οι καναλάρχες,ΕΙΝΑΙ τα διαπλεκόμενα συμφέροντα και ασκούν με όποιον τρόπο μπορούν πίεση προκειμένου να εξασφαλίσουν τις μαριονέτες τους στις κυβερνητικές καρέκλες"

αγκρη.

Α και επίσης μην ξεχνάμε και το περιβόητο του Κόκκαλη "Αν βγει η ΝΔ κλείνω την Ιντρακομ και πάει Βουλγαρία" στης προπερασμένες εθνικές εκλογές.και δε το είπε και καθόλου κρυφα!!

Λιτσάκο οι γυναίκες ήταν και αντιμετωπίζονταν πάντα ως το πιο άγρια εκμεταλλευόμενο κομμάτι της ελληνικής κοινωνίας,γιαυτό και συνήθως τα κόμματα (τουλάχιστον αυτά που αυτοπροσδιορίζονται ως αριστερά) έχουν ξεχωριστά επιτροπές-συλλόγους γυναικών,κάποιες από τις οποίες θεωρούνται και ιστορικές πια, προκειμένου να αναδεικνύουν πιο συγκεκριμένα τα ζητήματα των γυναικών.

803Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:24 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και δεν ειναι αναγκη να ειναι και η ιδ. εταιρια διαπλεκομενη - και μονο που τρομοκρατηθηκε το αφεντικο απο τις δραχμοφοβικες προεκλογικες ανακοινωσεις, πιστευω ηταν αρκετο να επηρεάσει και τους εργαζομενους της.

Από την άλλη, εδω πιστεύουν οτι τα ποσα των δοσεων που εγκρινονται πηγαινουν σε μισθους και συνταξεις, και οτι αν δεν μας εγκριθει κάποιο ποσο, δεν θα πληρωθουν τον Ιουνιο. Συν το οτι μας κρατησαν με το ετσι θελω ενα δις, τη στιγμη που το ειχαν εγκρινει - για να μας το δωσουν αναλογα με τα αποτελεσματα των εκλογων. Δηλαδη πόσο πιο ξεκαθαρος να γινει ο εκβιασμος?

804Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:35 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
litsakos έγραψε:Στις βιομηχανιες το πατερν εχει ως εξης, στα στελεχη κανουμε εμμεσες αναφορες του τυπου "αν γυρισουμε στην δραχμη (κολλαμε και την λεξη αριστερα εδω) θα εχετε μειωση μισθου (το πιο ανωδυνο), θα κλεισει η εταιρεια.(δικη μου εκτιμηση συμφωνα με αυτα που μου ειπαν δικοι μου ανθρωποι παντα)

Στα εργοστασια των βιομηχανιων το λες κ τρομοκρατια με την βουλα αυτο που κανουν.

Στην ΔΕΚΟ που εχω κατα νου αρκουσε η φραση "αν βγει ο συριζα κλεισαμε κ μενετε ανεργοι".

Και ειναι ζητημα σοβαρο για να παρεμβει εισαγγελεας....και επισης ειναι ζητημα το οτι το πιστευουν οι ανθρωποι.


Ασχετο...οι γυναικες των κομματων περνιουνται για φεμινιστριες? Razz Γι αυτο συσκεπτονται ξεχωριστα απο τα αγορια?


"Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας λοιπόν.Οι βιομήχανοι,οι τραπεζίτες,οι καναλάρχες,ΕΙΝΑΙ τα διαπλεκόμενα συμφέροντα και ασκούν με όποιον τρόπο μπορούν πίεση προκειμένου να εξασφαλίσουν τις μαριονέτες τους στις κυβερνητικές καρέκλες"

αγκρη.

Α και επίσης μην ξεχνάμε και το περιβόητο του Κόκκαλη "Αν βγει η ΝΔ κλείνω την Ιντρακομ και πάει Βουλγαρία" στης προπερασμένες εθνικές εκλογές.και δε το είπε και καθόλου κρυφα!!

Λιτσάκο οι γυναίκες ήταν και αντιμετωπίζονταν πάντα ως το πιο άγρια εκμεταλλευόμενο κομμάτι της ελληνικής κοινωνίας,γιαυτό και συνήθως τα κόμματα (τουλάχιστον αυτά που αυτοπροσδιορίζονται ως αριστερά) έχουν ξεχωριστά επιτροπές-συλλόγους γυναικών,κάποιες από τις οποίες θεωρούνται και ιστορικές πια, προκειμένου να αναδεικνύουν πιο συγκεκριμένα τα ζητήματα των γυναικών.

Ωραια συζητηση αυτη. Very Happy
Κρατικος φεμινισμος.
Θα απαντησω μολις με αφησει το μικρο, μολις ξυπνησε και γκρινιαζει.

805Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:48 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:
εχω και γω παλια monopoly. Nena, αν μαθεις κατι ενημερωσε με.

εμενα ο προοδευτικος ουγκαμπουκα που εχω σπιτι αγορασε την καινουρια με πιστωτικη.....
οποτε και απο εκει αφραγκη ειμαι!!!

Nena έγραψε:Επίσης ακουσα, αλλα επιφυλασσομαι για την εγκυροτητα της πηγης, οτι ο Ακης το παιζει τρελλος στη φυλακη και κυκλοφορει με το βρακι ωσαν δευτερος Πετροχειλος στους "Χουλιγκανς".



ΕΑΝ ειναι αληθεια αυτο (ξαναλεω, επιφλασσομαι), προτεινω προωρη συνταξιοδοτηση σε ολους τους φυλακες και αποφυλακιση όλων των κρατουμενων. Κανενας δεν αξιζει τετοια ποινη..

χαχαχααχαχχα!!!!

806Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:51 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φεμινισμος στην Ελλαδα ειναι να αναγνωριζεις το δικαιωμα της Κανελλη να φαει και αυτη τη μπουφλα της απο τον Κασιδιαρη..

807Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 4:53 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Φεμινισμος στην Ελλαδα ειναι να αναγνωριζεις το δικαιωμα της Κανελλη να φαει και αυτη τη μπουφλα της απο τον Κασιδιαρη..


Νενα, λαικιζεις!!

808Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 7:08 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ναι...φταιει ο συριζα χοχοχο
http://www.tanea.gr/ellada/article/?aid=4732939

και μου το λεγε ο αντρας μου...το πασοκ θα την ριξει την κυβερνηση Razz

809Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 7:19 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτα να δεις - εγω περιμενα η Δημ.Αρ. να παιξει το ρολο της βαλβιδας.
Ουαν νταουν, χαου μενι του γκοου?

810Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 8:06 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Φεμινισμος στην Ελλαδα ειναι να αναγνωριζεις το δικαιωμα της Κανελλη να φαει και αυτη τη μπουφλα της απο τον Κασιδιαρη..

ετσα...ανφορτσιουνατλυ

811Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 8:29 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βερνίκος ακούω...Πολλά φτωχόπαιδα έχει μαζέψει αυτή η φιλολαϊκή κυβέρνηση..

Λίτσα κοίμησε τα παιδιά παιδί μου,έχουμε ένα θέμα (και ένα φόρουμ) να εξαντλήσουμε! Wink

812Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 8:32 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Βερνίκος ακούω...Πολλά φτωχόπαιδα έχει μαζέψει αυτή η φιλολαϊκή κυβέρνηση..

Λίτσα κοίμησε τα παιδιά παιδί μου,έχουμε ένα θέμα (και ένα φόρουμ) να εξαντλήσουμε! Wink



Wink
Τωρα ειναι ξυπνια και τα δυο! Αλλα θα επανελθω (απειλη, ε ρε κατι σχολια που εχουν να πεσουν,ε ρε κατι σχολια )

Που θα φτασει αυτο το θεμα θα θελα να ξερα Laughing Laughing Laughing

813Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 8:38 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα πω μονο αυτο.
Ο Τραμπακουλας θα ξαναχτυπησει!

814Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τρι Ιουν 26, 2012 9:02 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:Θα πω μονο αυτο.
Ο Τραμπακουλας θα ξαναχτυπησει!


χουχουχου..!! Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 654316

815Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 1:36 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.greecedebtfree.org/index_gr.html

τι ειναι ακριβως αυτο?
το γνωριζετε?

816Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 1:56 am

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:http://www.greecedebtfree.org/index_gr.html

τι ειναι ακριβως αυτο?
το γνωριζετε?

οπ, οπ
τι ειναι τουτο?
πρωτη φορα το βλεπω, θα το ψαξω

817Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 2:18 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2012/06/blog-post_2849.html

βρηκα και αυτη την αναρτηση απο το tromaktiko σχετικα με αυτο της Βιβης!!!!

δεν εχω ιδεα!!!

818Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 2:20 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2012/06/blog-post_2849.html

βρηκα και αυτη την αναρτηση απο το tromaktiko σχετικα με αυτο της Βιβης!!!!

δεν εχω ιδεα!!!
απο εκει το βρηκα και μπηκα στην σελιδα τους.
Ποσο ασφαλες ειναι ομως αυτο?Αυτο αναρωτιεμαι.

819Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 3:47 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Den ξερω Βιβη τι ειναι.Τωρα που το κοιταω, το εχει ξεκινησει ενας εφοπλιστης , Πητερ Νομικος λεγεται.
"accepts donations for the purpose of buying Greek government bonds in international markets at prices much lower than the amount owed by the Greek government. GDF will then help reduce the debt through the cancellation of these bonds".



820Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 4:10 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Den ξερω Βιβη τι ειναι.Τωρα που το κοιταω, το εχει ξεκινησει ενας εφοπλιστης , Πητερ Νομικος λεγεται.
"accepts donations for the purpose of buying Greek government bonds in international markets at prices much lower than the amount owed by the Greek government. GDF will then help reduce the debt through the cancellation of these bonds".



SURE SURE ...my name is vivi and i come from greece Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

821Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 4:10 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:Den ξερω Βιβη τι ειναι.Τωρα που το κοιταω, το εχει ξεκινησει ενας εφοπλιστης , Πητερ Νομικος λεγεται.
"accepts donations for the purpose of buying Greek government bonds in international markets at prices much lower than the amount owed by the Greek government. GDF will then help reduce the debt through the cancellation of these bonds".

Δεν ξέρω τί είναι,αλλά μου θυμίζει την άλλη τη μπαρούφα,με τα ομόλογα από μια "Τράπεζα Ανατολής",που πάλι θα μας ξεχρέωναν..Άσε που οταν ακούω ΜΚΟ με πιάνει μεγαλύτερος φόβος από την οποιαδήποτε κυβερνητική..
Όπως και να έχει όποιος εφοπλιστής ή βιομήχανος επιθυμεί να το παίξει φιλάνθρωπος,ας κοπιάσει.Γιατί για τους πολίτες που λέει...σόρυ αλλα δε θα μπορέσω.Μου τα ΄χετε φάει πενταπλά με τα χαρατσια και τις αυξήσεις με αφορμή την κρίση.Ε ας βάλει κ κάνας άλλος το χέρι στην τσέπη.Όχι μέσος όρος φορολόγησης των φυσικών προσώπων 49% και οι ΑΕ στο 20%!!!Εεεεεεεεεεελεοοοςςςςςςςς!!!



822Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 7:44 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
litsakos έγραψε:Den ξερω Βιβη τι ειναι.Τωρα που το κοιταω, το εχει ξεκινησει ενας εφοπλιστης , Πητερ Νομικος λεγεται.
"accepts donations for the purpose of buying Greek government bonds in international markets at prices much lower than the amount owed by the Greek government. GDF will then help reduce the debt through the cancellation of these bonds".

Δεν ξέρω τί είναι,αλλά μου θυμίζει την άλλη τη μπαρούφα,με τα ομόλογα από μια "Τράπεζα Ανατολής",που πάλι θα μας ξεχρέωναν..Άσε που οταν ακούω ΜΚΟ με πιάνει μεγαλύτερος φόβος από την οποιαδήποτε κυβερνητική..
Όπως και να έχει όποιος εφοπλιστής ή βιομήχανος επιθυμεί να το παίξει φιλάνθρωπος,ας κοπιάσει.Γιατί για τους πολίτες που λέει...σόρυ αλλα δε θα μπορέσω.Μου τα ΄χετε φάει πενταπλά με τα χαρατσια και τις αυξήσεις με αφορμή την κρίση.Ε ας βάλει κ κάνας άλλος το χέρι στην τσέπη.Όχι μέσος όρος φορολόγησης των φυσικών προσώπων 49% και οι ΑΕ στο 20%!!!Εεεεεεεεεεελεοοοςςςςςςςς!!!




Διαβασες τι ελεγαν οταν τους ρωτησαν για πιθανη φορολογηση? Οι εφοπλιστες μας. Ο ενας ειπε κατι σαν "ελα να μας βρεις....". Θα κοιταξω το βραδυ τις συνεντευξεις να δω ποιος το ειπε.
Ο Πητερ ανυπαντρος ειναι?Ενδιαφερεται να κανει φιλανθρωπεια για ελληνιδ μανα με 2 τεκνα? Προσφερομαι!αχαχουχα Shocked

823Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 7:45 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
litsakos έγραψε:Den ξερω Βιβη τι ειναι.Τωρα που το κοιταω, το εχει ξεκινησει ενας εφοπλιστης , Πητερ Νομικος λεγεται.
"accepts donations for the purpose of buying Greek government bonds in international markets at prices much lower than the amount owed by the Greek government. GDF will then help reduce the debt through the cancellation of these bonds".



SURE SURE ...my name is vivi and i come from greece Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

hey there! are we sexually satisfied yet? Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 654316

824Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 8:12 am

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
litsakos έγραψε:Den ξερω Βιβη τι ειναι.Τωρα που το κοιταω, το εχει ξεκινησει ενας εφοπλιστης , Πητερ Νομικος λεγεται.
"accepts donations for the purpose of buying Greek government bonds in international markets at prices much lower than the amount owed by the Greek government. GDF will then help reduce the debt through the cancellation of these bonds".



SURE SURE ...my name is vivi and i come from greece Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

hey there! are we sexually satisfied yet? Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 654316

Οοοουυυυυυυυυ παντρεμενη γυναικααα!!οουυυυυ ντροπη 666!!Μονο ο χριστος θα σε σωσει μαγδαληνη! Συνεχιζω σε πνευμα διαφορετικο απο αυτο της Λουκα.Μα και βεβαια ελα να μας βρεις θα πει ο εφοπλιστης,με την απαλλαγη φπα,τα αφορολογητα καυσιμα και τις οποιες αλλες απαλλαγες/κινητρα.Και εχουμε και ακριβη σημαια στην Ελλαδα σου λενε μετα.Γιαααα επιληφθητε γιατι νταντα!ενοια σου ομως,ο μονοφθαλμος πριγκηψ εχει μεριμνησει για τα παληκαρια αυτα.Φορολογικος παραδεισος θα γινει η χωρα,για να παιζουν τα παιδακια με τα πλοια τους (και τους αλλοδαπους ναυτικους τους).. Οσο για σενα,ουυυυυυυυ και παλι!!

825Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 Empty Απ: Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... Τετ Ιουν 27, 2012 4:14 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ου στην μανα ρε? Άρχισε το ξύλο κορίτσια..... - Σελίδα 33 38160

http://www.newsnow.gr/article/125046/an-mas-epivlithoun-foroi-fevgoume-apo-tin-ellada-proeidopoiei--to-syriza--o-proedros-tis-enosis-ellinon-efopliston-theodoros-veniamis.html

«κάν΄το, αλλά μετά θα με ψάχνεις» λέει χαρακτηριστικά ο εφοπλιστής Βίκτωρας Ρέστης.


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις