Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:κοριτσαρες μου καλημερα!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Βικακο υπομονη δεν εμεινε πολυ ακομα μετα θα πατε πουθενα ή εδω Αθηνα??

ευτυχως συνεχιζετε η δροσουλα κ το αερακι κ ανηγουμε κ κανενα παραθυρο!! sunny sunny


Καλημέρα Χαρούλι μου!!!
Έχουμε ένα εξοχικό εδώ στη Λούτσα....και λέμε να πάμε για καμιά βδομάδα αλλά αγχώνομαι διότι έχω τα γατιά στο σπίτι και σαφώς δεν μπορώ να τα πάρω μαζί μου φοβάμαι μην φύγουνε....εκεί....αλλά ίσως να χώσω η μάνα η την ανηψιά μου να τα ταίζει....για μια βδομάδα....με αγχώνει αυτό το θέμα....πολύ!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 19 215994

χτες νομιζω οτι ηταν το πιο δροσερο βραδυ! ευχαριστηθηκα υπνο, τωρα σηκωθηκα!!!

Κατερινακι για τον αιματοκριτη δεν πολυ πειραζει νομιζω, εμενα εγινε 32 απο 40 που ξεκινησα απο τον 4ο... και αυξηθηκε τωρα τον τελευταιο μηνα... μια χαρα ενιωθα και ο γιατρος δεν ανησυχουσε... οσο για την αντιβιωση αστα να πανε και εγω τωρα παιρνω για 3η φορα στην διαρκεια της εγκυμοσυνης!!! το παιδακι μου θα γεννηθει και θα μου ζηταει χαπακια!! ασε...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακο συγνωμη που σε προσβαλα!χιχι!!!!
μωρε δε τα διαβασα ακομα!ο γιωργος ξεκαθαριζει το αμαρτωλο παρελθον του και εγω πεταχτηκα να πω μια καλημερα!βρηκαμε οτι ειχαμε και χειροπεδες!χαχα!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 19 328109 θα τα κρυψουμε να μη τα βρει το παιδι μας!τι γνωμη θα εχει για εμας?????????????????? Wink

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικη ποσο σε ζηλευω με τα γατια!! τα λατρευω... (και τα υπολοιπα ζωακια αλλα με τις γατες εχω ερωτα), σπιτι μου ειχαμε παντα... αλλα δυστυχως ο αντρας μου δεν τις θελει Sad , αλλιως θα ειχαμε στανταρ...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:[00.

Καλημέρα Κατερινιώ ...και μένα τόσο ήτανε τα λευκά αιμοσφαίρια....13500 αλλά η γιατρός μου ειπε πάνω απο 16000 να να ανησυχώ βέβαια με έβαλε και μένα να κάνω CRP ......Επίσης εμένα ο αιματοκρίτης ανέβηκε θέλω να σου πώ έχει πιάσει το κοκτέιλ μάλλον....αφού δεν είναι από τη μήτρα ...ευτυχώς....οχι οτι ξέρω τι σημαίνει αυτό αλλά για να το λές προφανώς ευτυχώς θα είναι!!!!Τον έφαγες το γάιδαρο ....υπομονή ρε Κατερινιώ....και κουράγιο ......!!!!
Εμένα ρε Βικ μου ξαναδίνει αντιβίωση..Μέχρι και αν έχω πάει ο δοντίατρο με ρώτησε,μήπως και έχω κάνα δόντι χαλασμένο και γιαυτό..
Για τη μήτρα μου είπε το εξής.Μπορεί μέσα στο αμνιακό υγρό να αναπτυχθούν φλεγμονές.Προκειμένου λοιπόν να φύγει το μωρό απο το μολυσμένο περιβάλλον,ξεκινούν οι συσπάσεις.Γιαυτό και κάνουμε την crp ποσοτική σε τέτοιες περιπτώσεις.Τεσπά θα πάρω πάλι την αντιβίωση και βλέπουμε.ΆΝτε να περάσει ο καιρός,να φτάσουμε σε ημέρες που το μωρό έστω και πρόωρο έχει καλές πιθανότητες,να ησυχάσω λίγο,γιατί κάθε μέρα πια κάτι γίνεται.
Και τώρα ερωτώ:Πώς θα στείλει τις μπουγάτσες στην Αθήνα το Σοφάκι????ΑΝ είναι να δώσω κι εγώ παραγγελία!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινιω,η αδελφη μου μενει αθηνα!ε θ'ανεβει πανω να μας δει και θα σας στειλω!απλα η καημενη θα εχει να μοιραζει!!!!!!!χιχι!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε Σοφακι μη με ξεχασεις κ εμενα με τις μπουγατσουλες ε... με κρεμα!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καπως πρεπει να τα βολεψεις Βικακι μου να πας να ξεκουραστεις κ εσυ λιγακι!!η μαμα δεν νομιζω να αρνηθει!!

Κατερινακι υπομονη κοριτσακι μου,τι τραβας κ εσυ!!

εγω περιμενω την αλλη εβδομαδα που θα παω στο γιατρο να κανω καμια εξεταση γιατι εχω κατι ζαλαδες καποιες στιγμες κ φοβαμαι μηπως επεσε κ ο δικος μου αιματοκριτης!!να δω κ αν θα κανω κ την καμπυλη!!!αντε να περναν οι μερες!! Mad Mad Mad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμη,καμια δε θα ξεχασω!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

α !!!!ξαναγεννησε η καναρα!!!!αλλα 4 αυγουλακια!!!!δραστηριος ο μικρος-αρσενικος!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχχαχΚΑτερίνα δώσε παραγγελιά και θα βρεί τρόπο αυτή..............!!!Εμένα ξαφνικά ανεβηκάν τα λευκά μέσα σε ένα μήνα..ενώ δεν είχα θέμα...θέλω να σου πώ....αλλά με άγχωσε με αυτό το τρόπο η μικροβιολόγος ...βέβαια με ηρέμησε....η γιατρός οτι μέχρι τα 16000 είμαστε καλυμένοι αλλά μου έδωσε τις τελευταίες εξετάσεις.. που θα κάνω 6 Αυγούστου και γράφει και τη CRP ποσοτική οπόταν ....θα δούμε και εμείς...αλλά μου είπε οτι μπορεί να είναι απο τη δυσκοιλιότητα ανεβασμένα μέχρι το γεγονός δόντι όπως είπες κρύωμα με το αρκουδίσιον....ααα όπως και με τα ούρα....που βρίσκει μικροοργανισμούς!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα σας βρίσκω κεφάτες πρωί πρωί... μπράβο!

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια...

Σοφούλι κατάλαβα λέω η δεν εχει καρτα η κοιμήθηκε.

Κατερίνα υπομονή ρε κορίτσι περνάει ο καιρός, μεγαλώνει το μωράκι θα δεις μια χαρά θα είναι, όλα εσένα βρήκαν ρε γαμώτο λες και σε φτύσανε έλεος... Να περάσουν όλα γρήγορα εύχομαι.

Ναι, για τον αιματοκρίτη δεν είναι και τόσο πρόβλημα, για τα αλλα δε ξέρω, πάντως αυτό για τα δόντια που σου είπε ισχύει.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγραφα εγραφα γιωτακο,παω να το στειλω και λεει 'αδυνατη αποστολη'!!!ε ρε γκαντεμια!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:
α !!!!ξαναγεννησε η καναρα!!!!αλλα 4 αυγουλακια!!!!δραστηριος ο μικρος-αρσενικος!!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Σοφία πες μας τι το ταϊζεις????
Δηλαδή ελεος εμένα αυτά τα παπαγάλια στήρα πρέπει να είναι δεν εξηγείται αλλιώς... Όλη μέρα το κάνουν και αυγό πουθενα....
Μήπως αν μου στείλεις ένα αποτα δικά σου???χαχαχα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
προχτες ειπαμε νε τον αντρα μου να κανουμε την πρωτη μας βολτα μετα απο 1 μηνα που ειμαστε κλεισμενοι μεσα...

καλα δεν μπορειται να φανταστειται πως μου φανηκε σαν να εβλεπα τον κοσμο πρωτη φορα!!

ειπαμε να παμε σε ενα στοκ του mothercare που ειναι στην καλλιθεα... τελικα δεν τα καταφεραμε γιατι δεν το βρηκαμε ποτε, χαθηκαμε ειχε χαλασει και το gps, εκλεινε και νωρις και δεν το προλαβαμε. Για να μην παει χαμενει η βολτα πηγαμε σε ενα mega prenatal στην πειραιως... καλα επαθα σοκ με τις τιμες Shocked καταρχας για τα νεογγενητα δεν ειχαν καθολου εκπτωσεις... 2ον για τα αγορακια δεν εχεις και πολλες επιλογες (για κοριτσια βρισκεις τελεια πραγματα)... 3ον διαπιστωσα οτι δεν ειμαι καθολου οργανωμενη κ δεν εχω ιδεα τι πρεπει να παρω, πρεπει να φτιαξω μια λιστα κ εγω...

μπορω να πω οτι αγχωθηκα λιγακι!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτα μου τα εφερε ο θειος ο οποιος ασχολειται!ειναι σουπερ καναρινακια!παιρνουνε μερος και σε αγωνες χρωματος και κελαηδισμού!τα προηγουμενα που ειχα κανανε αυγα και ητανε κουφια!να σου φερω τον αρσενικο?ειναι η δευτερη φορα που βγαζει!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:καλημερα κοριτσακια.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 19 215994

χτες νομιζω οτι ηταν το πιο δροσερο βραδυ! ευχαριστηθηκα υπνο, τωρα σηκωθηκα!!!

Κατερινακι για τον αιματοκριτη δεν πολυ πειραζει νομιζω, εμενα εγινε 32 απο 40 που ξεκινησα απο τον 4ο... και αυξηθηκε τωρα τον τελευταιο μηνα... μια χαρα ενιωθα και ο γιατρος δεν ανησυχουσε... οσο για την αντιβιωση αστα να πανε και εγω τωρα παιρνω για 3η φορα στην διαρκεια της εγκυμοσυνης!!! το παιδακι μου θα γεννηθει και θα μου ζηταει χαπακια!! ασε...

Έμη όντως για τον αιματοκρίτη δε μου είπε τπτ η γιατρός,ούτε κι εγώ μπορώ να πω ότι αισθάνομαι κάπως λόγω της πτώσης.Εξάλλου όλο ξάπλα είμαι,οπότε..Αντιβίωση κι εμένα η τρίτη δόση θα είναι.Η πρώτη ήταν στις αρχές όταν μου πρωτοπαρουσιάστηκε αιμα, και η επόμενη τον Μαη που ξεκίνησαν οι συσπάσεις.Είναι κ αηδία,μου δίνει μια αμοξιλ που τη διαλύεις στο νερό.Δράμα!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου κ εγω οταν πηγα πρωτη φορα δεν ηξερα τι θα επρεπε να παρω γιατι τελη οκτωβρη που ειμαι εγω θα εχει αρχησει το κρυο αλλα κ παλι δεν του φορας πολυ χοντρα κ καταλαβα οτι αν επερνα κατι μονη μου χωρις να ρωτησω μπορει να ηταν κ αχρηστα οπως με τα 0-3 που αν βγει λιγο μεγαλουτσικο το μωρο μπορει να μην του κανουν κιολας!!πρεπει κ εγω να κανω λιστα γιατι δεν γινετε αλλιως!δεν ειμαστε να πεταμε ασκοπα τα λεφτα! Crying or Very sad Crying or Very sad

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Έμη μου !!!!!Να πας σε κανένα συνικιακό μαγαζί με είδη μπεμπέ εδώ στο Γερακα έχει ένα που είναι πολύ καλές οι τιμές και έχει τα πάντα !!!!
Ναι λατρεύω τις γάτες και ναι είμαι ερωτευμένη μαζί τους....τρελάααααααααα γενηθήκανε μπροστά μου και τα 2 και τα έχω αναλάβει από μικρά και τα έχω σα παιδιά μου τελιώς όμως!!!Οπόταν καταλαβαίνεις το άγχος μου να τα αφήσω μόνα τους για μια βδομάδα χωρίς να τις βλέπω...αλλά προτιμώ να τις έχω κλεισμένες στο υπόγειο που είναι δροσερά και μεγάλος χώρος...παρά να τις πάρω μαζί μου και να ξεχάσουμε καμιά πόρτα ανοιχτ΄΄η και να τις ψάχνω στη Λούτσα με τη κοιλιά τούρλα!!!!Θα έρχεται και η μάνα μου η ανηψιά μου που είναι απέναντι ...να τις ταίζει και να παίζει λίγο μαζί τους....οπόταν ....ας ελπίσουμε δεν θα τους φανεί!!!
Γιωτάκο άσε με και εγώ έχω 2 ζευγάρια παπαγαλακιά και τζίφοςς παιδί μου τίποτα σου λέω....και τα έχω κανα 3 χρόνια κιόλας!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια έχουμε καιρό να ακούσουμε νέα από την Αθηνούλα, δε μπήκε τελευταία ε;
Να το ριξε στα μπάνια στο νησί??
Θα ψάξω να δω που έχω το τηλ της να στειλω να δω αν είναι καλά.
Είναι η πρωτοπόρος μας!!! Πλησιάζει στο τέλος πρέπει να δούμε τι κάνει..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Γιωτακι μου κ εγω την σκεφτομουν αυτες τις μερες!!εχει καιρο να μπει!! confused confused

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:αυτα μου τα εφερε ο θειος ο οποιος ασχολειται!ειναι σουπερ καναρινακια!παιρνουνε μερος και σε αγωνες χρωματος και κελαηδισμού!τα προηγουμενα που ειχα κανανε αυγα και ητανε κουφια!να σου φερω τον αρσενικο?ειναι η δευτερη φορα που βγαζει!

Σοφάκι να τα βάλετε και σε αγώνες κουτουπώματος.Από ότι καταλαβαίνω,θα διαπρέψουν!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα Έμη μου !!!!!Να πας σε κανένα συνικιακό μαγαζί με είδη μπεμπέ εδώ στο Γερακα έχει ένα που είναι πολύ καλές οι τιμές και έχει τα πάντα !!!!
Ναι λατρεύω τις γάτες και ναι είμαι ερωτευμένη μαζί τους....τρελάααααααααα γενηθήκανε μπροστά μου και τα 2 και τα έχω αναλάβει από μικρά και τα έχω σα παιδιά μου τελιώς όμως!!!Οπόταν καταλαβαίνεις το άγχος μου να τα αφήσω μόνα τους για μια βδομάδα χωρίς να τις βλέπω...αλλά προτιμώ να τις έχω κλεισμένες στο υπόγειο που είναι δροσερά και μεγάλος χώρος...παρά να τις πάρω μαζί μου και να ξεχάσουμε καμιά πόρτα ανοιχτ΄΄η και να τις ψάχνω στη Λούτσα με τη κοιλιά τούρλα!!!!Θα έρχεται και η μάνα μου η ανηψιά μου που είναι απέναντι ...να τις ταίζει και να παίζει λίγο μαζί τους....οπόταν ....ας ελπίσουμε δεν θα τους φανεί!!!
Γιωτάκο άσε με και εγώ έχω 2 ζευγάρια παπαγαλακιά και τζίφοςς παιδί μου τίποτα σου λέω....και τα έχω κανα 3 χρόνια κιόλας!!!!


ναι αυτο του γερακα το εχω υποψιν, ειπα να ξεκινησω απο τα στοκατζιδικα... μπορει το σαββατο αν δεν εχει δουλεια ο αντρας μου να πεταχτουμε...

κ εμεις στα Γιαννενα που εχουμε μεγαλο σπιτι με κηπο ειχαμε παντα γατες, ειχαμε ειδικα μια (καταλευκη) η οποια μας γενναγε συνεχεια... περιπου 4 φορες τον χρονο!!!! την ειχαμε καλοζωισμενη, εχω τυχει σε πολλες γεννες... αφου καθε φορα που ηταν να γεννησει μας φωναζε ηθελε κ εμας παρεα!! πραγματικα μου λειπουν τα γατια!!!

ε ναι το καλυτερο ειναι να τις αφησεις στο σπιτακι τους και να παει καποιος δικος σου να τις ταιζει... οι γατουλες δενν ειναι και τα πιο ευπροσαρμοστα ζωα στις αλλαγες...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινιω δε το ειχα σκεφτει...μμμμ....θα το επιχειρησω!!!!
η ναταλια,η τανια?κανενα νεο?
λιστα καναμε και εμεις....θελει αρκετα πραγματακια αλλα την εστειλα στη μαμα να τα ψωνισει![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:
emilou έγραψε:καλημερα κοριτσακια.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 19 215994

χτες νομιζω οτι ηταν το πιο δροσερο βραδυ! ευχαριστηθηκα υπνο, τωρα σηκωθηκα!!!

Κατερινακι για τον αιματοκριτη δεν πολυ πειραζει νομιζω, εμενα εγινε 32 απο 40 που ξεκινησα απο τον 4ο... και αυξηθηκε τωρα τον τελευταιο μηνα... μια χαρα ενιωθα και ο γιατρος δεν ανησυχουσε... οσο για την αντιβιωση αστα να πανε και εγω τωρα παιρνω για 3η φορα στην διαρκεια της εγκυμοσυνης!!! το παιδακι μου θα γεννηθει και θα μου ζηταει χαπακια!! ασε...

Έμη όντως για τον αιματοκρίτη δε μου είπε τπτ η γιατρός,ούτε κι εγώ μπορώ να πω ότι αισθάνομαι κάπως λόγω της πτώσης.Εξάλλου όλο ξάπλα είμαι,οπότε..Αντιβίωση κι εμένα η τρίτη δόση θα είναι.Η πρώτη ήταν στις αρχές όταν μου πρωτοπαρουσιάστηκε αιμα, και η επόμενη τον Μαη που ξεκίνησαν οι συσπάσεις.Είναι κ αηδία,μου δίνει μια αμοξιλ που τη διαλύεις στο νερό.Δράμα!!

εμενα η πρωτη φορα ηταν με την αμνιοπαρακεντηση, η 2η με τις συσπασεις... και τωρα βρεθηκε μικροβιο στα ουρα πολυ μικρης περιεκτικοτητας δεν θεωρειται ουρολοιμωξη αλλα προληπτικα ξαναπαιρνω... και το κακο ειναι οτι με πειραζουν στο εντερο... μετα κανω αρκετο καιρο να το επαναφερω...

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ στις υπολοιπες κοπελιες!
Τινη να ζησετε κ παντα χαρούμενοι κ αγαπημενοι!
Σοφακι καλη αρχη κ καλο κουραγιο με τη μετακομιση!!
Κατερίνα κανε λιγο υπομονη ακομα! Κοντευουμε!!!
Εμη οντως τα αγορακια δεν εχουν κ πολλες επιλογες... Αλλα βρισκεισ γενικα ωραια ρουχαλακια κ γιαυτα!! Παντως καλες τιμες εχει και στο εκπτωτικο χωριο στα matou france να ξερετε .. Εγω εχω αγορασει καποια φορμακια bebe απο jumbo και h&m και για πιο καλα εχω παρει λιγα απο matου france k mamas and papas.. Ε θα χουμε κ δωρα ομως οποτε δε το παρακανα...0-3 πάντως εχω παρει πολυ λιγα γιατι σε 2 βδομαδες δε θα της μπαινουν!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις