Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου,γυρισαμε κ εμεις αλλα πολυ ζεστη ακομα ρε γμτ κ περιμενα οτι θα δροσιζε!!

Ινακι μου κ εγω μιλησα με την Τανια κ εμαθα δυστυχως τα δυσαρεστα!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το ειδα αγαπη μου ... απλα καλυτερα να μην ανοιξουμε εδω ομιλια γι αυτο ... ξερω οτι μας διαβαζει και θελει χρονο για να δεχτει την νεα πραγματικοτητα ...ας της δωσουμε οσο κουραγιο μπορουμε στο θεματακι της ... και να μην την επιβαρυνουμε εδω ...

πως περασες στην βολτουλα σου ?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι φυσικα δεν θα το συζητησουμε εδω!!

καλα ηταν πηγαμε κ σε κατι φιλους κ πιασαμε την κουβεντα κ αργησαμε!!εσκασα κιολας απο τη ζεστη 35 βαθμους ειχε βραδιατικα κ δεν ειχαν κλιματιστικο Mad Mad τεσπα σημασια εχει που ξεσκασα λιγακι γιατι τοσες μερες τα ειδα ολα μεσα στο σπιτι!!
εσυ πηγες καμια βολτουλα??

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειχα παρειτσα σπιτι και πριν λιγο εφυγαν μαζεψα και τωρα ετοιμαζομαι για νανι γιατι 7 πρεπει να ειμαι στο ποδι ... εχει ο μικρος στις 8 αγγλικα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ καημενουλα μου 7???γιατι το στελνεις ακομα αγγλικα δεν τον λυπασαι μεσα στο καλοκαιρι??

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι επιλογη του ...δεν παει τον χειμωνα ... για να ειναι πιο ανετος στα διαβασματα του σχολειου και να μην χανει τις προπονησεις του...γιατι εχουμε μια τρελη αγαπη και τρελα για το ποδοσφαιρο παρακαλω

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α τοτε αλλαζει αφου το εχει επιλεξει ο ιδιος!!μπραβο του παντως για αγορι κιολας να διαλεξει το καλοκαιρι να κανει αγγλικα!! Respect

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε περιπου τον χειμωνα λες ευκολα αστο και θα παω το καλοκαιρι .... ΤΩΩΡΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΕ ΕΜΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΟΥΥΥΥ ...


εφυγα Χαρουλιω μου καλη συνεχεια ... ονειρα γλυκα να εχεις και εσυ και καλο μας ξημερωμα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχα δικιο εχει μωρε ο καημεμουλης!!!

καλο βραδυ κ καλο ξημερωμα κοριτσακι μοτ κ σε σενα!!πολλα φιλια κ τα λεμε αυριο!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 531909 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 531909

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα με πολλά γλύκα φιλιά

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα κοιλουμπόνιαααααααααα τα όμορφα!!!!!
Καλημέρα Κωνσταντινάκι καλά είσαι???Δρόσισε σήμερα παναγιά μου........ευτυχώς ...ήρθα και δουλειά και μαζέυω τον ασυμάζευτο!!!!Αυτά είναι!!!!
Αγκαλιά με το αρκουδίσιον κοιμήθηκα χθές.....μια χαρά έχω βρεί τη σωστή θερμοκρασία για να μην ζεσταίνομαι και να μην με πιάνει δύσπνοια....το βάζω στους 27 βαθμούς και κοιμάμαι σαν πουλάκι!!!!!!!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Βίκυ μου.
Εκει δρόσισε αλλά εδω εχει ζεστή.Κι εγώ με αιρκοντίσιον κοιμάμαι. Ελπίζω απο το βράδυ να δροσίσει περισσότερο.
Εχτές το απόγευμα έφυγε ο σύζυγος με το μικρο πήγαν στα πεθερικά μου και είμαι μόνη μου,το βραδάκι θα γυρίσουν απα πα άδειο το σπίτι

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα γλυκές μου.... μου λείψατε...
Δε σας ξέχασα τόσες μέρες αλλά ήταν η μανουλίτσα μου εδώ μέχρι χτες και είμασταν στη γύρα συνέχεια κ δε μπορούσα να μπω.

Τώρα όμως σας βρήκα θα πάω να κάνω καφεδάκι και να διαβάσω όοοοολα τα νέα σας. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 893968
Ελπίζω αν είσαστε όλες καλα και να διαβάσω μόνο ευχάριστα!

Αισθάνομαι τόσο πολύ κουρασμένη... που δε λέγεται.. και από τη ζέστη και από το τρέξιμο γενικότερα.. θα σας τα πω στη συνεχεια..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοριτσακια μου με λιγο δροσερο αερακι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 215994 επιτελους

Βικακι 27 βαθμους??εγω τοσο καιρο το ειχα στους 21 κ καποια βραδια ελεγα στον αντρα μου κατι εκανες το πειραξες,ανεβασες τους βαθμους αλλα αυτος ο καημενος ηταν κουκουλομενος μεχρι επανω!!τεσπα μακαρι να κρατησει ετσι ο καιρος κ να μην εχουμε αλλο καυσωνα!!

Κων/να μου καλημερα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Γιωτάκο μου!!!!Διά βασε και πές μας και νέα σου ..αγόρασες τίποτις έφτιαξες κάτι????
Κωνσταντίνα είδες ρε παιδί μου και εγώ άδειο το σπίτι δεν το αντέχω......καθόλου φρικάρω......!!!!!
Λοιπόν πρέπει να αρχίσω να φτιάχνω δωμάτιο του μπέμπη....σαν να στενέουν τα περιθώρια.......!!!!

Χαρούλι καλημέρα ...ρε συ με πιάνει δύσπνοια εμένα δεν μπορώ αν φυσάει πολύ κρύο αέρα...οπότε το βάζω εκεί και είμαι χαλαρά!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Γιώτα και Χαρά,
Βίκυ απο την αρχή σε δικό του δωμάτιο θα το πας;

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια μου ... εδω παραμενει ο καυσωνας ... ακομα!!!

Γιωτακι αντε περιμενουμε νεα σου

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Ινα.
Ζεσταίνομαι κι εδώ δεν λέει να φυσήξει λιγάκι. Είσαι καλά;

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι έτσι λέω ...σε δικό του δωμάτιο με μια πολυθρόνα κρεβάτι δίπλα που θα κοιμάμαι εγώ η η μάνα μουμε ενδοσυνενοήση και δεν συμαζεύεται....λέω να πάρω και αυτό για την άπνοια....(δώρα θα μου τα κάνουν ...οπόταν.....ανοίγομαι)είναι μια συσκευή που τι βάζεις κάτω από το στρώμα και αν το παιδί δεν αναπνέει σε ειδοποιεί αμέσως κάτι τέτοιο τεσπα!!!
Καλημέρα Ινάκο.....εδώ δρόσισε τρελά σου λέω άλλος καιρός!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο καιρος που εχετε πανω ... μας ερχετε εμας με μια μερα καθυστερηση ...

Κωνσταντινα μου μια χαρα δοξα το θεο !!!

Βικακι μου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 417472 καλο αυτο το μηχανημα δεν το ειχα υποψη..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπράβο σου εγω αν και δεύτερο θα το βάλω διπλά μου,το πρώτο το είχα μέχρι 16 μηνών δίπλα μου.Οσο για αυτο δεν ξέρω γιατί εχω ενα παιδικό και φοβάμαι μην το πειράζει ο Βασίλης και δεν το καταλάβω.Οσο για ενδοεπικοινωνία εγω ακόμα βάζω στον Βασιλάκη.
ΥΠΕΡΒΟΛΗ αλλά ετσι νιώθω σιγουριά οτι αν με φωνάξει στον ύπνο του θα το ακούσω σίγουρα.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα στα κοριτσάκια!!

Μας έχει πάρει και μας έχει σηκώσει ο αέρας εδώ!!Δεν παραπονιέμαι καθόλου,ίσα ίσα που ζω την Άνδρο σε προσομοίωση,μιας και δν πρόκειται να πάω φέτος!!

Κορίτσια,έπεσε το μάτι μου στο πόστ της Τάνιας,χωρίς να δω ποια το γραφει,και το προσπέρασα απευθείας,λέω "δε θέλω γαμώτο να διαβάσω κάτι τέτοιο σήμερα...." Τώρα οπωσδήποτε θα μπω να της στείλω..

Βικ πήρα χτες το λάδι για τη δυσκοιλιότητα.Μεχρι σήμερα δν έχω δει αποτέλεσμα,αλλά το σοκ ήταν όταν το ήπια!!Αισθάνθηκα πως έπινα το baby oil χωρίς τη μυρωδιά!Είχε γουρλώσει το μάτι μου!!

Α και κάτι τελευταίο!ΜΗ βάζετε το air condition σε θερμοκρασίες του στυλ 16 18 20.Με εξωτερική θερμοκρασία 35 και 40, δεν πρόκειται να πιάσουν μέσα αυτούς τους βαθμούς με τίποτα.Τσάμπα το ρεύμα.Γύρω στους 26 άντε 25 είναι το ιδανικο για να έχεις αποτέλεσμα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφιες μου! καλημερα βικακι μου, χαρα, ινακι μου καλο, κωνσταντινα, γιωτα.

Δε κοιμηθηκα κτες.. ο αντρας μου δε θελει αρκουδισιον γιατι εχει θεμα με το διαφραγμα του και ετσι εγω εσκαγα εσκαγα και σιωπουσα!

ελπιζω να ειστε ολες καλα! βικακι μου ακουσα κ εγω για τη συσκευη που λες και θα την βαλω. και αυτη με τη καμερα που βλεπεις και ακους το νινακι θα την βαλω.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Χριστινα
Καλημερα Κατερινα

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 4 417472

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Κατερινιώ μου..............!!!!!!!
Η γεύρη είναι αηδία ...και τελικά είναι πρωί -βράδυ 2 κουταλιές της σούπας.....αν δεν πιάσει έχω να σου προτείνω πιο ισχυρό....αλλά πάλεψετο μπας και πετύχει...με το νουγιόλ..........!!!!
Με το αρκουδίσιον εγώ δεν μπορώ ξεπαγιάζω ρε φίλε αμα το βάλω 25....για αυτό το βάζω 27!!!!Πρωί λοιπόν καθομάσταν έξω και πίναμε το κακάο(φρεντοτσίνο) μας με το Μάκη και χάζευε τη κοιλιά μου ο Μάκης και τρανταζόταν η κοιλιά πεταγόντουσαν εξογκώματα...και καθόμασταν και χαζογελάγαμε πρωινιάτικο.....τι καλά!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις