Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
295 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 295 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κανείς Αναστασία μου ;

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα ειμαι κοριτσακι μου εσυ; θες να μπεις τσατ η θα κανεις νανι;

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστω πολυ Αναστασια μου...να εισαι καλα!!! Για εσενα ειδα καλα νεα απο τα λιγα που μπορεσα να διαβασω....πολυ χαιρομαι...μπραβο....αντε να ξεσκασεις κ εσυ λιγακι!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βαρβαρα μην ανησυχεις.εφαγες τον γαιδαρο,τωρα εχεις την ουριτσα...καλη χωνεψη
γρηγορα πολυγρηγορα θα περασουν οι μερες.πως παει απο βαρος η μπεμπα? σου ευχομαι οοοτι καλυτερο.να σας βοηθησει η παναγιτσα να ειστε δυνατες και οι 2 μεχρι τελους.

αναστασια παλι σε μισω....κουλουρακια ε? με σοκολατα και μερεντα ε? καλα οταν πας στον γιατρο, ναμην τα πεις αυτα χαχαχαχαχα

σοφια με ενα πονο κοριτσι. αντε τελειωσες εσυ

και last but not least αναστασια τι βλεπω???? πας βολτες? ωχ θα σε ακουμε μια φορα την εβδομαδα τωρα....ποιος την μαζευει αυτην τωρα κοριτσια, θα βγαλει τα απωθημενα της

μαρακι πως πας?

και εμεις κοτοπουλο με πιλαφι ειχαμε σημερα-στης πεθερας-κυριακη δεν μαγειρευω σχεδον ποτε.το εχω σε κακο χιχιχι

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω δεν έχω αρχίσει ακόμα να μαγειρεύω γενικά γιατι η κουζίνα μου βρίσκεται υπό κατασκευή ακόμα ....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ να στε καλα βρε κοριτσια μου! Μη νομιζετε μ αυτα κ μ αυτα χ@ζομαι να βγαινω κ συνεχεια!!!! Λοιπον εδω ριχνει μια απιστευτη βροχη!!!!Αστραπες βροντες χαμος! Κεραυνοι!!! Η μαμα μου εχει χ@στει επανω της κ ηρθε να κοιμηθει μαζι με μενα κ την αδερφη μου κ ο μπαμπας μου κανει προσευχες!!!χαχαχαχαχα!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ζηλεύω μου έχει λείψει κ εμένα αυτη η κακοκαιρία μην με πεις ανώμαλη αλλα βαρεθηκα την ζέστη ... Σ εμάς εδω μόλις άρχισε να ρίχνει ψιλή ψιλή βροχή αλλα η θερμοκρασία ειναι στο φουλ....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε κι εγω φετος το σιχαθηκα το καλοκαιρι!!!! ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που ειναι στου ξαπλωπουλου να σηκωθουν γρηγορα!!! σας καταλαβαινω απολυτα με συσπασεις η χωρις.......κι εγω ακομη φοβαμαι και μεχρι να μπω στην 36η εβδομαδα παντα θα φοβαμαι!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα σας δροσισει που θα παει!!! να φυσηξω να ερθει κι εκει κανενα συννεφο;;;; σταματησε εδω η καταστροφη ενταξει! ηρθε και το ρευμα!

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!
Κουραγιο σε ολες τις κοιλιτσες που περνανε δυσκολα !θα ερθουν τα μωρακια μας και μετα ολα καλα!
Το μονο που εχω να πω ειναι(απο την εμπειρια μου ως τωρα) πως μολις τα κρατησετε αγκαλιτσα θα παρει νοημα η ζωη σας!Ολα τα αλλα θα ειναι ενα ΤΙΠΟΤΑ!
Εγω προσωπικα ζω μονο για το αγορακι μου και σε λιγο καιρο το κοριτσακι μου!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, τι κάνετε κοιλιτσες; Εμένα μόλις τώρα με ξύπνησε η βροχή, επιτέλους βρέχει κ σε μας να δροσιστουμε λίγο ...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε!
μαρακι αντε σας δροσισε και εσας.
ο μπεμπης δεν βολευεται πουθενα το βραδυ.κατα συνεπεια εγω κοιμαμαι σχεδον σε ορθη γωνια Mad

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχα εμένα ευτυχώς βολεύεται έτσι που κοιμάμαι κ τουλάχιστον δεν πιανομαι στον ύπνο μου, αλλα μόλις ξημερώσει λες κ το καταλαβαίνει κ ξυπνάει κ αρχίζει να χτυπάει ...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι τυχερη που εισαι μαρακι???? απο την μια εχεις βρει θεση υπνου, απο την αλλη δεν εχεις κουζινα να μαγειρευεις...σε ζηλευω....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουτε πλυντήριο είχα τόσες μέρες αλλα σήμερα έρχονται τα ηλεκτρικά κ έτσι θα αρχίσω πλύσιμο κ σιδερωμα κ η κουζίνα σε 10-15 μέρες το πολυ θα ειναι έτοιμη οπότε δεν θα την γλίτωσε κ απο εκει ...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε βρε καλοριζικα!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστω πολυ πολυ!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ωραιο πραγμα να εχεις ετοιμα μπιφτεκια στην καταψυξη? τα βγαζεις, ξεπαγωνουν και τσουπ στον φουρνο. να σαι καλα πεθερουλα για την ευκολια....τι χωσιμο την περιμενει δεν ξερει.την τεταρτη ερχεται για γενικη χιχιχιχι

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή σας μέρα κοριτσάρες! Τι κάνετε Αθανασία και Μαράκι; Έφτασε η μεγάλη μέρα!!! 11 έχω ραντεβού! Αχ! Τρέμω... Σοφάκι Χρόνια Πολλά και με έναν πόνο σου εύχομαι!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:Καλή σας μέρα κοριτσάρες! Τι κάνετε Αθανασία και Μαράκι; Έφτασε η μεγάλη μέρα!!! 11 έχω ραντεβού! Αχ! Τρέμω... Σοφάκι Χρόνια Πολλά και με έναν πόνο σου εύχομαι!!!

καλημερα δημητρα. ολα καλα θα ειναι βρε. μπες μετα να μας πεις ποσο ειναι η μπεμπουλα....νααααααα μια μπεμπα! Very Happy

σοφακι χρονια πολλα και καλα! Very Happy

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα!!!

Χρονια πολλα σε όλους όσους γιορτάζουν..για την ακρίβεια σε όλες Σοφίες ,Ελπίδες ,Αγάπες και Πίστες!
Εμ εις εχουμε και μεσα στην οικογενεια Σοφιες (τωρα τι σόι σοφία κουβαλάνε είναι άλλο θέμα Twisted Evil )τη γιαγια μου και την αδερφη μου και πολλες φιλες -γνωστες΄!Εχει και γεννεθλια ο πεθερος..εορταστικη μερα!

Πολλη δροσια εδω το πρωι!Ανετα με ζακετα και κλειστα παπουτσακια!Η μικρη εβαλε γαλοτσες ,αδιαβροχο πανωφορι και πηρε και την ομπρελα!Δεν κρατιοταν..μα της λεω δεν βρεχει αγαπη μου μην την ανοιξεις..τελικα περπατουσε για λιγο με ανοιχτη ομπρελα και μετα βαρεθηκε!

Αντε Δημητρα καλη επισκεψη στο γιατρο!!!Να μας πεις τι εγινε!

Το δικο μου μωρο με κλωτσαει σημερα στα γεννητικα μου οργανα και στην ουροδοχο κυστη..πως να του αλλαξω θεση Rolling Eyes υποφερω πολυ!Εμεις εχουμε γιατρο απο εδω και περα καθε 15 μερες κι ετσι α το βλεπουμε πιο συχνα..μεχρι τη στιγμη που θα το βλεπουμε συνεχεια Laughing

Ακομα ειμαι μονη στη δουλεια και απολαμβανω ελευθερια...σε λιγο ερχονται και οι αλλοι!

Φιλακια!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy29 έγραψε:Καλή σας μέρα κοριτσάρες! Τι κάνετε Αθανασία και Μαράκι; Έφτασε η μεγάλη μέρα!!! 11 έχω ραντεβού! Αχ! Τρέμω... Σοφάκι Χρόνια Πολλά και με έναν πόνο σου εύχομαι!!!

Καλημέρα Δημητρουλα... Επιτέλους σήμερα θα δεις το μπεμπακι σου κι εσυ, μην ανησυχείς κ όλα καλα θα πανε...Μόλις μπορέσεις όταν γυρίσεις απο το γιατρο μπες να μας πεις τα νέα σου!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamameli έγραψε:Kαλημερα!!!

Χρονια πολλα σε όλους όσους γιορτάζουν..για την ακρίβεια σε όλες Σοφίες ,Ελπίδες ,Αγάπες και Πίστες!
Εμ εις εχουμε και μεσα στην οικογενεια Σοφιες (τωρα τι σόι σοφία κουβαλάνε είναι άλλο θέμα Twisted Evil )τη γιαγια μου και την αδερφη μου και πολλες φιλες -γνωστες΄!Εχει και γεννεθλια ο πεθερος..εορταστικη μερα!

Πολλη δροσια εδω το πρωι!Ανετα με ζακετα και κλειστα παπουτσακια!Η μικρη εβαλε γαλοτσες ,αδιαβροχο πανωφορι και πηρε και την ομπρελα!Δεν κρατιοταν..μα της λεω δεν βρεχει αγαπη μου μην την ανοιξεις..τελικα περπατουσε για λιγο με ανοιχτη ομπρελα και μετα βαρεθηκε!

Αντε Δημητρα καλη επισκεψη στο γιατρο!!!Να μας πεις τι εγινε!

Το δικο μου μωρο με κλωτσαει σημερα στα γεννητικα μου οργανα και στην ουροδοχο κυστη..πως να του αλλαξω θεση Rolling Eyes υποφερω πολυ!Εμεις εχουμε γιατρο απο εδω και περα καθε 15 μερες κι ετσι α το βλεπουμε πιο συχνα..μεχρι τη στιγμη που θα το βλεπουμε συνεχεια Laughing

Ακομα ειμαι μονη στη δουλεια και απολαμβανω ελευθερια...σε λιγο ερχονται και οι αλλοι!

Φιλακια!

Κοπέλα μου να χαίρεσαι την αδερφή σου, την γιαγια σου κ τον πεθερο σου....Κι εμένα ο γιατρός κάθε 15 μέρες με βάζει επίσκεψη απο εδω κ πέρα κ σε 1 βδομάδα έχω πάλι ραντεβου ...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν σημερα mamameli να τους χαιρεσαι ολους καιη σημερινη μερα να μας δωσει ΑΓΑΠΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ που ολα εχουν χαθει πια....
αχ κοριτσια μου πολυ αγχος εχω ειναι να κανω τις εξαιτασεις μου τωρα τα κλασικα καμπυλη ζαχαρου ουρων σιδηρο κτλ κτλ κτλ πηρα αυτη που εκανα τις εξαιτασεις μου καθε τοσο και μου ειπε οτι εφυγε απο το ΕΟΠΥ και δεν μπορει να μου τις κανει ..ΜΠΙΝΓΚΟ πρωι πρωι ειναι αλλος ενας που πρεπει να πας να πιασεις σειρα απο τις 5 το πρωι γιατι εχει πολυ κοσμο ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ?????????????? αγχωθηκα πρωι πρωι ....αμαν πια σε αυτο το κρατος τιποτα να μην πηγαινει καλα ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ...σας επριξα....χαχα συγνωμη!!1 Sad Sad Sad

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ από μένα!!!!
Σόφία χρόνια σου πολλά!!!!! Με ένα πόνο σου εύχομαι!!!!
Δήμητρα περιμένουμε νέα σου!!!
Ζωή δεν μπορείς να στείλεις κάποιον άλλο να σου γράψει τις εξετάσεις? Που θα πας εσύ μες τα σκοτάδια να περιμένεις???

Κ εμένα με είχε πιασει ένα άγχος προχθές το βράδυ για τον τοκετό κ πως θα είναι μετά με τη μπέμπα, έμαθα κ για μια γνωστή μου που γέννησε πρόωρα 800γρ τη μπέμπα της, κ είναι στην κλινική αυτή κ στο δημόσιο το μωρό, κ είμαι λίγο "κάπως".
Βέβαια χθες στη δουλειά μου έφεραν τουρτίτσα για το καλό κ ανέβηκα λίγο ψυχολογικά, αλλά το άγχος παραμένει.

Εσείς τι κάνετε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις